Take a fresh look at your lifestyle.

درآمدم ۳ برابر شده

درآمدم ۳ برابر شدهReviewed by باقری on Oct 19Rating: 5.0
 

سلام خودتو برام معرفی می کنی؟

به نام خدا احمد جعفری هستم. استرس داری الان رو به رو دوربین صحبت می کنی؟ آره تابحال جلو دوربین صحبت نکردم و استرس گرفتم. کارت چیه احمد؟ از کجا اومدی؟ من آبمیوه بستنی فروشی در تهران دارم.
[btnForPushNotification]

ویدیوی ارسالی از آقای احمد جعفری

ویدیو فرستادی از محیط کارت؟بله. یک ویدیو فرستادم. بریم ببینیم و برگردیم. موافقی؟ آره. باشه بریم ببینیم. قیمت هامون فوق العاده اقتصادی است. بنری که ما گذاشتیم این بغل تقریباً همین الانش با 30 درصد تخفیفه. با اینکه خیلی جاها قیمتشون بالاتر از ما است اما ما فروش زیاد با سود کم داریم. این منطقه که تشریف بیارید بگید آبمیوه شیوا به راحتی متوجه می شوند و راهنماییتون می کنند. با تکنیک های آقای ماهان تیموری تونستم روی پای خودم بایستم و یک مغازه افتتاح کنم. در دو سه ماه خوشبختانه درآمدم 3 برابر شده است.

صحبت هایی درباره محیط کارش

درآمدم ۳ برابر شده3

احمد چرا انقدر خلوت بود؟ سر ظهر بود و خلوت بود و توی پیک کاریمون نبود و بچه ها داشتند استراحت می کردند.اصالتاً کجایی هستید؟ من اصلیتم قمی است و همشهری هستیم.

آشنایی با تیم ماهان تیموری و دوره هوش مالی

چه مدت با ما آشنا شدید؟ تقریباً میشه یک سال گفت. کی دوره را تهیه کردی؟ تقریباً 6 تا 7 ماه پیش. چی شد در دوره تصمیم گرفتی ثبت نام کنید؟ از این کلیپ های آموزشی که رایگان گذاشته بودی تو کانال استفاده کردم و دیدم حرفهاتون کاملاً منطقیه و با عقل جور در میاد.

استرس نداشته باش

عرضم به حضورت. چند تا سوال دارم و سوالها مثل همیشه است. احتمالاً نتایج قبلی را دیدی دیگه؟ آره درسته. سوالهام تو همین مایه است پس استرس نداشته باش. اکی. اخه غالباً بچه هایی که می شینند استرس دارند چون دفعه اوله که پت دوربین نشستند و صحبت می کنند. همچین حسی می گیرند.

چه تغییراتی در زندگیت ایجاد شده؟ یک توضیحی درباره قبل از آشناییت با ما می دهید؟

درآمدم ۳ برابر شده1

عرضم به حضورت کنم که قبل از آشنایی با شما من خیلی متکی به کسی بودم و دوست داشتم در کسب و کار کسی کنارم باشد. فکر می کردم باید کسی دیگر هم باشد و اگر نباشد کار مختل می شود. وقتی که یکم روی خودم کار کردم و کلیپ های شما را گوش کردم به خودم گفتم پس تنهایی هم می شود کاری انجام داد. چون ما یک مغازه گرفته بودیم که رو به ورشکستگی بود. برای جلوگیری از ورشکستگی در مغازه قبلیمون که سه تا شریک بودیم من تصمیم گرفتم جدا بشوم و خدا روشکر جدا شدیم و این مغازه را گرفتم. این مغازه را بعد از دوره زدی؟ آره بعد از دوره بود اول دوره را دیدم و از سه چهارتا از تئوری هاش استفاده کردم.

از کدوم تئوری های دوره استفاده کردی؟

 

تئوری بز و تبلیغات و تئوری امنیت به امنیت استفاده کردم.تدوری امنیت به امنیت مال کارمند ها هست که؟ نه من چون یک درآمد دیگه داشتم پس اول این کار را در کنار مغازه قبلیم راه انداختم و بعد کار قبلیم را ول کردم و این کار را شروع کردم.

درآمدت چه مقداره الان؟

درآمدم الان تقریباً نمیشه ثابت گفت و متغیره بین 10 تومان. خیلی عالی. چند تا نیرو داری؟ سه تا نیرو دارم.
[btnForPushNotification]

نکته آموزنده از زبان آقای جعفری: همین امسال اقدام کن

فکر کن یک نفر تو شرایط پارسال خودت باشه. الان به اون یک نکته آموزند بگو و توصیه کن. یکبار اگه بخوای تغییر کنی الان بهترین موقع آن است چون زمان و اوضاع مملکت رو به خوب شدن نیست و اگر میخواید تغییری ایجاد کنید الان بهترین موقع آن است. سال بعد از نظر اقتصادی کاری که بخوای راه اندازی کنید سرمایه بیشتری از الان میخواد. یک تغییری ایجاد کنند و اقدام کنند. اقدام کنند خیلی بهتر از منتظر بشوند تا یک فرجی بشود چون هیچ اتفاقی نمی افتد. فقط باید خودشون شروع کنند و انجام بدهند. اوضاع مملکت چطوره به نظرت از نظر یک کاسب الان؟ دیدتو اگه عوض بکنی میتونی درآمد خیلی خوبی داشته باشی و با وجود اینکه بعضی ها می نالند اما در همین اوضاع اقتصادی هم می توان درآمد خوبی داشت و بعضی ها ورشکست می شوند اما من تونستتم کسب و کاری راه بیندازم و سود کنم.

کل دوره را دیدید؟

من هوش مالی را از شما گرفتیم اما من 10 درصد تا 20 درصد از دوره را استفاده کردم و کارم راه افتاد. نیازی نبود ببینم اما ببین حتماً ببین. 20 درصدی که دیدی این شده خوبه اما بقیه رو ببینی اتفاقات بهتری میفته. اگر واقعاً اجرا کنم و عملیاتی بتونم کنم نتایج بهتری میگیرم.

اگه بخوای هوش مالی را تفسیر کنی چی میگی دربارش؟

درآمدم ۳ برابر شده2

هیچ کس در ایران درباره مسائل مالی توضیح نمی دهد و شما درباره مسائل مالی از تلویزیون یا مدرسه یا خانواده چیزی یاد نمی گیری و شاید کسی درباره دسته چک و نحوه چک کشیدن تو ایران توضیح ندهد و اولین کسی را که دیدم درباره چک کشیدن و نحوه نگه داری پولهامون صحبت می کرد شما بودید. بنابراین هم چیز جدیدی است و نیاز هر فرد ایرانی است. چه کارگر چه کارمند و چه مدیر باید هوش مالی را یاد بگیره وگرنه همون پولی که دارند هم از دست می دهند. مبلغ دوره هوش مالی در مقابل از دست دادن سرمایه تون در یک معامله چیزی نیست.

توصیه به مخاطبان و کاربران هوش مالی و هوش مالی پلاس

توصیه ای به کاربران ما بکن و ما را تبلیغ نکن. تو فردی بودی که داشتی ورشکست میشدی اما اومدی یک کاری را ساختی و کلی هم پول درآوردی. به عنوان فردی که این مسیر را رفته یک نکته آموزشی بگو.
جرات این را داشته باشند که یک کاری راه بیندازند و تغییر کنند. چون تغییر پشتش یک ترسی است ولی این ترس از نوع خوبش هست که باعث میشه شما شکوفا بشید و شما اگر بر ترستون غلبه کنید به نتایج خوبی میرسید.باریکلا! چه مسائل مالی و چه هر مسئله ای.

چند ساله داری کار میکنی؟

من تقریباً 15 یا 16 سالی هست که کار می کنم.الان از شرایط زندگیت راضی هستی؟ بله خداروشکر خوبه راضی هستم. برات بهترین ها را آرزو میکنم. من یک روز حتماً میام پیشت آبمیوه میخورم. خیلی خوشحالم میکنید حتماً تشریف بیارید.

[btnForPushNotification] درآمدت فکر میکنی کی چند برابر الان بشه؟

یکسال دیگه اگه سیستم سازی بکنم و نکته هاتون را عملی کنم چند برابر الان میشه. چند برابر؟ دو برابر؟ سه برابر؟ قابل مقایسه نیست و اگر سیستم سازی کنم حتماً قابل توجه تر میشه. منتظر اون روز هستم که دوباره نتایجتو به ما خبر بدی و بیای ببینیمت. خداحافظ! مرسی خداحافظ!
 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.