Take a fresh look at your lifestyle.

درآمدم 3 برابر شده

درآمدم 3 برابر شدهReviewed by باقری on Oct 23Rating: 5.0
 

خب امروز مهمون داریم. به قول آقای مدیری، چه مهمونی؟ از شمال و یکی از دانش آموخته های سال 97 در دوره هوش مالی پلاس. خب بریم بقیش را خودش توضیح بده.

 

معرفی میثم جوادی

 

 سلام خودتو معرفی می کنی؟ سلام میثم جوادی هستم از استان گیلان شهر سنگر و در واقع از اطراف رشت هستم و مدیر وب سایتم. سایتتون چیه؟ در واقع دوتا سایت داریم که هر کدوم کارهای خاص خودش را انجام می دهد. سایت boardshop که فروش لوازم جانبی و تلویزیون هستش و سایت دم سیاه  یا همون domsiah.ir که فروش برنج مستقیم از کشاورز را انجام میدهد. میثم چند سالته؟ من 28 سال و خورده ای سن دارم.

[btnForPushNotification]

 

 از محیط کارت فیلم فرستادی؟

 

 نه از محیط کارم فیلم نفرستادم چون وبسایت به محیط کار خاصی نیاز نداره اما من یک مغازه کوچیکی دارم که توش کارهامو انجام میدهم. البته در حال یک تغییر دکور هم هستم نه همین امروز بفرست. اصلاً دکوره مهم نیست که خوب یا بد باشه. دکوره مهم نیست ذات کارت مهمه. افراد ببینن که تو چه محیطی داری پول درمیاری.

 

بریم ویدیوی ارسالی آقای میثم جوادی را ببینیم.

 

سلام عرض می کنم خدمت همه ماهان تیموری های عزیز و خود ماهان تیموری گل که نقش استاد را برامون داشتند. من میثم جوادی 28 سالمه از شهر سنگر در ده کیلومتری شهر رشت از استان گیلان. کارم در حال حاضر وب مستریه و سایت دارم و خرید و فروش می کنم و اسم سایتم boardshop  است که خرید و فروش برد و یک سری لوازم جانبی انجام می دهم.

لوازم جانبی مثل تلویزیون و در کنارش یک مغازه دارم و خرید و فروش دوربین مداربسته و نصب دوربین مداربسته و یکسری کارهای کوچیک دیگر انجام می دهم. توی این مدتی که با ماهان تیموری آشنا شدم و در حال تکمیل دوره هستم. خیلی چیزهای بزرگی را ازش یاد گرفتم. واقعاً دستشو میبوسم. خیلی چیزا که اگه زودتر یاد میگیرفتم میتونست به من کمک های بزرگتری بکنه. می تونست از الان خیلی موفق تر باشم.

 

درآمدم 3 برابر شده!

درآمدم 3 برابر شده1

 من از وقتی دوره ماهان تیموری را تهیه کردم درآمدم دو تا سه برابر شده است. من 2 میلیون درآمد داشتم اما بعد از تهیه دوره و مطالعه آن و عمل کردن به آن طبق حسابداری که ماه گذاشته انجام دادم بالای 7 میلیون تومان درآمد خالصم بوده فقط. متشکرم ازت استادت. شاد باشی و موفق باشی. برای همه مردم ایران موفقیت و سلامتی آرزو میکنم. خب خیلی هم عالی. خب تو این محیط میتونی پول بسازی احتمالاً در محیط های بزرگتر پول های بزرگتری هم میتونی بسازی. اینها توی برنامم هم هست.

 

 

نحوه آشنایی با گروه ماهان تیموری

میثم کی با ما آشنا شدی؟ من در پاییز پارسال بود که باهاتون آشنا شدم. یعنی پاییز 96؟ بله دقیقاً. چی شد که تصمیم گرفتی در دوره ثبت نام کنی؟ ما وب مسترها دنبال این هستیم که در اینترنت همه چی را پیدا کنیم و من ویدیو شما را می دیدم و پست هاتون را میخوندم. در 96 یک مقدار کم کارتر بودید و در 97 خیلی بیشتر ویدیو رایگانتونو دیدم. نه واقعاً دیگه این فراتر از اون چیزهایی است که من در اینترنت می دیدم و اینها.

[btnForPushNotification]

 اومدم بلاخره یک روزی در خرداد امسال بود و اینا که من تصمیم گرفتم دوره را تهیه کنم و دوره را تهیه کردم و خیلی با اون چیزی که فکرشو میکردم فرق میکرد. 95 یا 96 فکرم مشغول تر بود اما امسال تمام تمرکزم را گذاشتم روی محتوای رایگان تئوری لامپ. آره! پارسال خیلی روی دوره زمان گذاشته بودم اما امسال روی محتوای رایگان. آره دقیقاً. از این بگذریم.

 

دلایل تهیه دوره هوش مالی

 

پس بخاطر ویدیو رایگانه دوره را تهیه کردی؟یکیش این بود و یکیش هم نیازم به دوره هوش مالی را حس کرده بودم و واقعاً نیاز داشتم. کسب و کارم داشت بیشتر رشد میکرد و من درگیر کارهام بیشتر بودم. در واقع من نیاز داشتم که این اطلاعات را ببینم و سر فصل ها هم دیده بودم که این درباره اینه و اون درباره اینه. اینها نیاز من بود.

درآمدم 4 یا 5 برابر شده است

چقدر قبل از آشنایی با ما درآمد داشتی؟ من حدود 2 تا 2 و 500 درآمد داشتم. الان چقدره درآمدت یعنی چند برابر رشد کردید؟ الان حول و حوش 8 تا 10 میلیون درآمد دارم بستگی به ماهش. این ماه میدونم بیشتر از اینهاست. یعنی رکورد 10 میلیون را میزنی؟ رکورد 10 میلیون را تا همین الان زدم. پس من یک سوال خیلی اساسی میپرسم از طریق چه تکنیک هایی از دوره درآمدت را 4 یا 5 برابر می کنی؟

تئوری که من خیلی استفاده کردم تئوری لامپ بود و خیلی روی این فکر کردم و کار کردم. در مورد باورها و قرارداد ها و چک بوده است. من اگر این ها را می دانستم حدود 10 یا 20 میلیون تومان درآمد داشتم و حداقل جلوی ضررهامون را هم میگرفت. دوره هوش مالی خیلی به من کمک کرد. خداروشکر.

ما رو به کسی معرفی کردید؟

درآمدم 3 برابر شده2

صد در صد.من شما را به دوستانم معرفی کردم. اصلن اطلاعاتی که در طول دوره کسب می کردم بین دوستانم پخش میکردم. نه اینکه ویدیو را بدم ببینن اما مطالب را بهشون آموزش میدم. میگم اصلاً یک چیزهایی است که به همه کمک میکنه. این فک میکنم عادت شما هم باشه دیگه که همه آموزش ببینن.

یه چیزی درباره ما به گیلانی ها به زبان گیلانی بگویید.

من اتفاقاً به زبان گیلکی خیلی صحبت نمی کنم ولی همین را بگم که دوره هوش مالی پلاس به همه کمک میکنه که زندگی بهتری داشته باشند و از نطر مالی، هوش مالی بتونیم زندگی بهتری داشته باشیم. صد در صد کسانی که در دوره شرکت می کنند می تونند از فرصت هایی که در زندگی برایشون بوجود میاد بهتر استفاده کنند.

[btnForPushNotification]

دمت گرم. چی گفتی؟ فکر کنم خیلیشو متوجه شدی؟ نه. چی گفتی؟ گفتم که این دوره کمک می کنه تا هوش مالی مون را بالا ببریم و هم درآمدمون بالا میره، کارهای بهتری انجام می دهیم. باریکلا! امروز با چند نفر مصاحبه کردم، گفتم به زبان خودتون صحبت کنید و تو هم همینطور!

نکات آموزنده به جوانان هم سن و سالت

فکر کن دوتا جوان در سن تو در شرایط پارسالت هست و تو می خوای بهشون دو تا نکته مهم را آموزش بدهی، بهش چی میگی؟ از ما اصلاً تعریف نکن.

اصلن من این معلمی را دوست دارم و اگه وقتش بود یک ساعت براتون حرف میزدم. اما الان دو تا نکته مهم بهتون میگم. شما باید از نظر فکری ذهنی خودتون را آماده ثروتمند شدن بکنید و باورهای مالی قطعاً جزو مهم ترین چیزهایی هست که میتونه من را به موفقیت برسونه. اونکه باورش درست نباشه یعنی تموم. دومین نکته این است که بزرگترین سرمایه گذاری سرمایه گذاری روی خودته یعنی آموزش ببینیم. کسی که آموزش می بینه موفق تر عمل میکنه.

 

آموزش مثل دوره هوش مالی پلاس را تجربه نکرده بودم

درآمدم 5 برابر شده!3

 تابحال آموزش دیده بودی خودت؟ انقدر دقیق نه واقعاً. خداییش فکر نکرده بودم که انقدر خوب و مفید باشه. انقدر هزینه کرده بودی برای آموزش؟ نه قبلاً انقدر هزینه نکرده بودم اما آموزش دیده بودم. دوره های انگیزشی دیده بودم و خیلی پیگیرش بودم و در چند تا سایت عضو بودم.

هوش مالی را کامل دیدی؟

نه کامل اما 70 تا 80 درصدشو دیدم. هوش مالی یا هوش مالی پلاس را دیده بودی؟ هوش مالی پلاس ماه دومشو تموم کردم دیگه ماه سومشو هنوز شروع نکردم. اگه بخوای هوش مالی پلاس چقدر پیشرفت کرده نسبت به هوش مالی. خیلی پیشرفتش زیاد بوده و خیلی چیزها اصلن جدید اومدند و در واقع میتونیم بگیم که شما هوش مالی را می بینید و هوش مالی پلاس را می بینید اصلن یک پیشرفتی در خود شما احساس می کنم. خخخ!

[btnForPushNotification]

جدی میگم استاد! آره من اصلاً احساس میکنم تیم تولید محتواتون خیلی قوی شده است. آره! خدا روشکر! هیچکی تابحال این را به من نگفته بود. چون من خیلی ریز روی شما تمرکز کردم و شما الگوی من هستید. مرسی! خواهش میکنم. من روی پیشرفت شما تمرکز کردم تا ببینم چطوری پیشرفت کنم. من چون وب مسترم خیلی ریزتر از بقیه نگاه می کنم.

تقدیم کردن تندیس آموزش ماهان تیموری به آقای جوادی

 یک تندیس بهت هدیه می کنم و این را بزار در دفتر کارت و میدونم دفتر کارت به زودی میشه برج و این را با خودت ببر هر جا رفتی. این تندیس برای من خیلی محترمه برای همین زدمش که بدونیم چطور میشه خودمون را ارتقا بدهیم و زندگیمون ارتقا پیدا کنه. هر چقدر بیشتر یاد بگیریم زندگیمون بیشتر ارتقا پیدا میکنه. من این را تقدیمت می کنم.

خداحافظی

مرسی که اومدی! چند ساعت تو راه بودی؟ 5 ساعت. مرسی که زحمت کشیدی تا اینجا اومدی. کی قول میدی نتایج  بهتری را اعلام کنی؟ من فکر میکنم تا زمانی که کسب و کار دومم خیلی خوب بشه یعنی حول و حوش بهار امسال که 6 یا 7 ماه دیگست خیلی اوضاعم بهتر بشه. من گیلانی ها را خیلی دوست دارم و تور خیلی جاها مثل قلعه رودخان، ماسوله، گیسو و آبشار بردم. من برات آرزو بهترین ها را میکنم. خدا نگه دار. من هم برای شما و تیمتون و همه بچه ها آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.