Take a fresh look at your lifestyle.

درآمدم به 25 میلیون رسیده

درآمدم به 25 میلیون رسیدهReviewed by باقری on Oct 28Rating: 5.0
 

شهرتبریز هست و جان قربان جانان می کند. مصرع دومش چی بود آقا؟ سرمه چشم از غبار کفش مهمان می کند. یک مهمون داریم از تبریز و من اول قبلش یک سلام بکنم. یک مهمون داریم از تبریز و خداییش تبریزی ها خیلی با معرفتن و هم خیلی پشت همن و واقعاً مهمان نوازند ها! این شعر اول ما از مهمان نوازی تبریزی ها میاد. مهمان امروزمون که برای نتایج هوش مالی پلاس اومده از تبریزه.

[btnForPushNotification]

 

سلام خودتو برامون معرفی می کنی؟

 

سلام خیلی خوشحالم. واقعن خوشحالم یعنی یکجور از آرزوهای من بود که شما را ببینم. موقعی هم که وارد اینجا شدید محبت می باره صمیمیت می باره و واقعاً لذت بردم. مرسی! مرسی! به یکی از آرزوهام رسیدم واقعاً شما را از نزدیک دیدم.مرسی! ممنونم از تو. من محمد لیل آبادی هستم و با خانمم اومدیم اینجا. خانمشون هم پشت صحنه دارند خودشون هم ویدیو می گیرند. با خانمت کار می کنی؟ بله با خانمم کار می کنم.

 

محمد چند ساعت تو راه بودی؟

 

ما با هواپیما اومدیم البته اول قصد داشتیم با خودرو شخصی بیایم اما یک مشکلی پیش اومد که با هواپیما اومدیم. با هواپیما فک کنم 1 ساعته می رسید؟ آره. یک ساعته رسیدیم و از اونجا دوستمون اومد دنبالمون و اومدیم اینجا.

 

محمد کی و چه جوری با گروه ما آشنا شدی؟

درآمدم به 25 میلیون رسیده6

 

من اردیبهشت 95. دقیقاً یادته؟ دقیقاً یادمه. با یکی از تبلیغات بنری شما در یکی از کانال ها به نام میلیاردر ها بود فکر کنم. تبلیغتون را کلیک کردم و افتادم تو کانالتون و تا الان هم در خدمتتتون هستم. عالی!عالی! کی دوره را ثبت نام کردی؟ من 13 آذر 96 در دوره ثبت نام کردم.

[btnForPushNotification]

 

 

چی شد در دوره ثبت نام کردی؟

 

من برای جواب دادن این سوال شما باید به 5 یا 6 سال قبل برگردم که تجربه بیزینس داشتم ولی شکست خوردم. دلیلشم ندونستن های چیزهایی بود که فکر میکردم می دونم. موقعی که با کانال آشنا شدم، یواش یواش دینگ دینگ دینگ روشن می شد که اینو اشتباه میکردم و اینو اشتباه میکردم. پس تازه می فهمیدی کجاها رو اشتباه کردی. بله و اینها ترمیم و اصلاح میشد. من هوش مالیم بهبود پیدا می کرد چون کانال شما چیز جدایی از دوره نیست. نه. بله همونه.

 

کانال ماهان تیموری زندگیمو عوض کرد

 

 من میخوندم و غرق کانال میشدم و جوری شده بود که من یکی از کارهای روزانم از صبح تا شبم شده بود کانال ماهان تیموری. تا موقعی که بخوام بخوابم کانال ماهان تیموری بود. ویس هاتون و ویدیو هاتون و کتاب هایی که معرفی می کردید. خوب داشتم اشتباهات گذشته را با کانال جبران می کردم. ماشالله! باریکلا. به یک جایی رسیدم که شما چون تو کانال خیلی هوش مالی را دربارش صحبت می کردید و تیکه هاشو می گذاشتید.

[btnForPushNotification]

 

وقتی وضعیت مالیم خوب شد دوره هوش مالی را همراه دوستم خریداری کردم

درآمدم به 25 میلیون رسیده2

 

واقعیتش پول نداشتم. واقعیتش اینه! ولی قصدم این بود که قطعاً تهیش کنم. آذر 96 یه موقعیت خوب مالی برام پیش اومد و بدهی های گذشته را تماماً پاس کرده بودم و آماده خریدش بودم. از این جایی که همیشه میگید به کی معرفیش می کنید؟ من هم همیشه دوست داشتم دوره هوش مالی را با یکی که واقعاً علاقه داره بخرم و پیشنهاد دادم به دوستم.

 

هوش مالی را دونفری خریدید؟

 

آره. نه اینکه پول نداشته باشم تکی بخرم پولم میرسید اما می خواستم یکی دیگرو هم با خودم بالا بکشم. و دو نفر همراه بشیم. خوب هم همراه شدیم و اون اوایل با هم جلسه می گذاشتیم و می دیدیم و با هم در مورد دوره صحبت می کردیم. بعد طبق روال کاری و زندگی آدم ها از هم جدا میشه و  ایشون برای خودشون و هم برای خودم. جالبه بدونید تو آینده یعنی اوایل همین امسال بود که ایشون شد نماینده تهران ما در یکی از کارهامون.

 

 

اونموقع که با ما آشنا شدید کارت چی بود؟

 

ادامه کار قبلی من که طراحی سایت بود را به صورت فریلنسر انجام می دادم. پروژه می گرفتیم و دوتایی انجام می دادیم. الان چی کار می کنید؟ الان یکی از کارهامون خرید و فروش اینترنتی هست که سفارش می گیریم از خارج از کشور و به مشتریان داخل کشورمون تحویل می دهیم. تامین کنندگی در واقع انجام می دهید. بله این کارم مدیریتش با خانمم هست. اینو مدیریتشو کاملاً خانمم انجام میدهد. کاری که خودم مستقیماً باهاش درگیرم واردات البسه پزشکی است.

اونموقع که با ما آشنا شدی کارت یه چیز دیگه بود. کارتو عوض کردی. بله! کلاً عوض کردم. تجربیات اون کارهاست که باعث شده دوتا کار راه بیندازیم و طبیعتاً آموزش های فوق العاده شما. درآمدت چند برابر شده؟

 

تو کار خرید و فروش اینترنتی تقریباً 25 برابر شده است.25 برابر؟ رقم کوچیکه. تو اون کار استارت ما از 200 هزار تومن بوده و الان حدود 5 یا 6 میلیون. ماشالله! اون یکی کار اول از 500 تومان شروع کردیم و الان یک چیزی حدود 20 میلیون درآمد داریم. یعنی جفتش با هم 25 میلیون میشه. آره! ماشالله!

[btnForPushNotification]

 

تا حالا کسی را به ما معرفی کردید؟

 

بله. هرکسی را می بینم. دوستم، خواهر زادم و همسرم. همسر شما در واقع پشت دوربین نشستند و خودشون هم دارند ویدیو می گیرند.

 

هوش مالی را کامل دیدی؟

 

نه من عرض کردم کامل ندیدم اما خیلی هاشو استفاده کردم. اون هرم هوش مالی فوق العادست و من با اون شروع کردم. من بارها دیدم برای اینکه درک کنم هرم هوش مالی چیه؟ و خودم را بتونم در یکی از خانه هاش جا بدهم. من تعرف ندارم دومین طبقه بودم از پایین. ناهشیار مالی نبودم اما هوش مالی ضعیف بودم.

 

چه راهکارهایی را استفاده کردی؟

درآمدم به 25 میلیون رسیده1

تئوری شیر و عنکبوت را استفاده کردم.یه توضیح بدهم درباره این. باشه فقط مختصر باشه! تئوری عنکبوت یعنی تو یک پاساژ خیلی ساکت و آرام رفتیم مغازه گرفتیم برای اینکه هزینه هامون بسیار بیاد پایین. تئوری شیر یعنی تو دل شهر رفتیم و نمایشگاه اینها. البته من و شما می دونیم تئوری شیر و عنکبوت یعنی چی. بچه ها چون نمی دونند شاید نفهمند این که میگید یعنی چی.

 

هوش مالی را چند درصدشو دیدی؟

 

حدود 60 درصد. هوش مالی پلاس را چطور؟ 100 درصدشو. تازه ها را نه ندیدم که میشه 90 درصد. هوش مالی پلاس چقدر تغییر کرده نسبت به هوش مالی؟ هوش مالی پلاس هوش مالی را تکمیل می کنه و باعث میشه به تعالی برسه و جنسشون با هم فرق داره.

[btnForPushNotification]

 

 اگه بخوای به هوش مالی و هوش مالی پلاس نمره بدی چند میدی؟

 

من به جفتشون 20 میدهم. اونم فوق العادست و این هم فوق العادست. خیلی عالی! اون یک رسالت و اهدافی داره که صد درصد رسیده به اهدافش. این هم یک سری اهداف و رسالت داره که صد درصد رسیده بهش.

 

اگه بخوای به آذری زبونها درباره ما یک چیزی بگید به زبون آذری چی میگید بهشون؟

 

دوستان من شک نکنید که ماهان تیموری فوق العادست. زمان را از دست ندهید. آموزش هاش باعث ارتقا کسب و کارتون میشه. خب مرسی از تو!

 

فکر کن یک فردی شرایط قبل تو را داره اگه بخوای بهش یک نکته آموزنده بگی چی میگی؟

 

ببینید من چون خودم خیلی از این آسیب دیدم و یک مشاوره داشتیم با آقایی به نام مسیح و ایشون هم تاکید کردند که از یک قدم کوچیک هم که شده شروع کنید. هرچه اطلاعات بیشتر میشه نگرانی و ترس آدم بیشتر میشه. بخونید و مطالعه کنید و اقدام کنید. یاد بگیرید و اقدام کنید هر چند کوچک.

 

ویدیو ارسالی از محیط کار آقای لیل آبادی

درآمدم به 25 میلیون رسیده4

این فروشگاهی که توش هستید و دوست من فیلمشون را می گیرند یکی از کسب و کارهامون هست به نام سرتر وارد کننده البسه پزشکی خارجی در ایران و فروش در کل ایران.

[btnForPushNotification]

اون یکی کسب وکارمون اسمش هست پیشنهاد های جذاب و ما پیشنهاد هایی می دهیم به مشتریانمون و کالاهایی خارجی را بهشون تحویل می دهیم. به کمک آموزش هایی که من از کانال دیدم تونستیم این کسب و کارها را رشد بدهیم. اون یکی کسب و کارمون فیزیکی نیست و کسب و کار اینترنتی است که دوست من از اینترنت بهتون نشون می دهند.

 

 فروشگاه اینستاگرامی پیشنهادهای جذاب است که همونطور که می بینید 25.5 هزار نفر ما فالور داریم. این بود نتیجه ما از کسب و کاری که راه اندازی کرده ایم. امیدوارم که به زودی بتونیم هدیگرو ملاقات کنیم. همتون را به خدای بزرگ می سپارم. خدا نگه دار!

 

محمد دفعه بعدی که بخوای بیای و بگی درآمدت از این که هست چند برابرتر شده کی هست؟

 

دقیقاً یکسال دیگه چون هدفگذاری کردیم. یک تندیسه که نماد آموزشه از مجموعه ماهان تیموری. همیشه دوست دارم نزدیکت باشه تا یادت بمونه که آموزش آدم را از این چیزی که هست زندگیش را بهتر کنه!

[btnForPushNotification]

 

صحبت آخر!

 

من صحبتی ندارم اما اگه صحبتی داری بکن و فقط از ما تعریف نکن چون بعضی ها فکر می کنند ما شما را دعوت کردیم اینجا تا از ما تعریف کنید.

ببینید واقعیت اینکه مجموعه شما فراتر از باورهای ماست. صمیمتی که هست و سطح علمی که تونستید جمع کنید واقعن ازتون ممنون. مرسی! یکسال دیگه دوباره همین موقع دعوتت میکنیم.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظر
 1. محمدرضا کاربر می‌گوید

  باسلام
  من کارمندهستم
  آیادوره های هوش مالی سودی برای یک کارمند دارد؟

  1. David موسوی نسب کاربر می‌گوید

   سلام دوست من
   بله شما در این دوره با تئوری امنیت به امنیت که استاد برای کارمندان طراحی کردن آشنا می شید و به راحتی می تونید با اینکه کارمند هستید پیشرفت عالی داشته باشید. برای این مورد می تونید نتایجی که دوستان اعلام کردن و خودشون کارمند بودن رو ببینید.

   سوالی داشتید روی چت آنلاین می تونید بپرسید و در خدمت شما هستیم