Take a fresh look at your lifestyle.

درآمدم 20 برابر شده

درآمدم 20 برابر شدهReviewed by باقری on Oct 29Rating: 5.0
 

دوست من سلام! امیدوارم حالت عالی باشه و پر از انرژی باشی. امروز در خدمت هنرمندان کشوریم که در دوره هوش مالی ثبت نام کرده بوده و نتایجشو اعلام کرده بود و قرعه کشی شد و مصاحبشو امروز می خواهیم بگیریم و در مورد نتایجی که از دوره بدست آورده صحبت کنیم.

سلام خودتون را برامون معرفی می کنید؟

 

درآمدم 20 برابر شده3
من الهام کمالی هستم. لیسانس گرافیک مدرس هنر زیبای نقاشی از کرج.نقاشی با چی؟ با همه سبک ها و تکنیک ها.فکر کنم نقاشی خیلی وسیعه؟ بله خیلی گسترده است. همه را بلدید؟ نمی تونم بگم همرو ولی اغلب تکنیک ها و سبک ها رو کار کردم. حرفه خودتون هم میشه آموزش هنرتون؟ بله. حرفه من هم آموزش نقاشی، هم سفارش و هم فروش است.

[btnForPushNotification]

کی با ما آشنا شدید ؟

حدوداً یکسال پیش. دقیقاً یادتونه کی بود؟ چطوری بود؟ از طریق همسرم با شما آشنا شدم. یک ماه بعد تصمیم گرفتیم اپلیکشن هوش مالی را خریداری کنیم. آهان در دوره ثبت نام کردید.

چی شد در دوره ثبت نام کردید؟

درآمدم 20 برابر شده4

خب خیلی جذبم کرد. دقیقاً چیزی بود که حس میکردم من بهش نیاز دارم و سالها دنبال همچین چیزی بودم. یک همچین پکیجی که ترفندهای مالی ارائه بده. یعنی منظورت کسب و کار؟ آره دقیقاً یک چیزی که اطلاعات تخصصی بده. قبلاً آموزش دیده بودی؟ نه قبلاً همچین چیزی نبود اصلاً. حتی من یادمه انقدر سردر گم بودم که پاییز 95 به مشاوره رفتم تا مشاوره مالی خوبی به من بده ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم و خیلی سرخورده بودم. فکر می کردم باید چیکار کنم و چطور کارم را توسعه بدهم. دست همسرتون درد نکنه. واقعاً! اون گمشده من پیدا شد و دقیقاً همون چیزی بود که سالها من دنبالش می گشتم و شروع کردم به گوش دادن ویس ها و فیلم ها و اینها.

قبل از اینکه با ما آشنا بشید چطوری کار می کردید و درآمدت چقدر بود؟

قبل از اون من از سن 14 سالگی تدریس داشتم. 14 سالگی؟ باریکلا. آره من یادمه سوم راهنمایی بودم و به پیشنهاد اولیای مدرسه قرار شد که برای کلیه سه تا مقطع کلاس نقاشی برگزار کنم. اولین سال تدریس همون سن 14 سالگی بود. آره تو همون مدرسه بود.

قبل از اینکه با ما آشنا شید شرایطت چی بود؟ یعنی همون سال 96؟

با آموزشگاه های مختلف درصدی کار میکردم. یا در مدارس و هنرستان ها خصوصی کار می کردم. درآمدت چقدر بود؟ اونقدری نبود که راضی باشم. بعضی اوقات ما یک کاری می کنیم که باهاش حال کنیم و درآمدش مهم نیست برامون، اینطوری بود؟ آره به عنوان کار نمیتونستم روش حساب کنم. درآمد تفریحانه بود دیگه. ولی وقتی هوش مالی را ثبت نام کردم و شروع کردم و تکنیک های تبلیغات و تقاضا را پیاده کردم. دقیقاً کارم از این رو به اون رو شد و یک خودباوری خوبی به من در حوزه کسب و کار داد.

[btnForPushNotification]

کسب و کار مستقل در حوزه هنر

درآمدم 20 برابر شده1
باعث شد که من فکر کنم چرا برم هی این ور اون ور واسه کسی کار کنم چرا خودم مستقل نشم؟
چرا من جایی را به عنوان گالری باز نکنم این شد که خیلی اتفاقی رفتم یه جایی که یک کاری را مستقلاً شروع کنم و دقیقاً خیلی سریع این پروسه اتفاق افتاد. تا الان چقدر درآمد داری یا بهتره بگم درآمدت چند برابر شده؟ میتونم بگم که حدود 20 برابر شده. درآمد قبلیت خیلی بالا بوده؟ نه. یه حد متوسط بود نه خیلی پایین نه خیلی بالا. ولی این 20 برابر شده.

از کدوم تکنیک های دوره خیلی استفاده کردی که درآمدت 20 برابر شده؟

از تکنیک تقاضا استفاده کردم یعنی از آموزشگاه های مختلف درخواست کردم و تکنیک تبلیغات هم تبلیغات مجازی و هم تبلیغات در دنیای واقعی یعنی هم در تلگرام و اینستاگرام تبلیغ کردم و هم در فضای واقعی هم نمایشگاه های مختلف برگزار کردم.اسفند ماه 96 به همراه هنرجوها یک نمایشگاه خوب نقاشی در خانه هنرمندان برگزار کردیم که خیلی فیدبک های خوبی هم داشت. تو روزنامه کرج هم خبر نمایشگاه ما چاپ شد. کلاً فیدبک خوبی داشت. باریکلا!
4 روز دیگه به عنوان کارآفرین در حوزه هنر با شما مصاحبه میکنن. انشالله! امیدوارم.

تابحال شده ما را به کسی معرفی کنید؟

درآمدم 20 برابر شده5
خوهرم، مامان و فامیل ها. خواهرشون الان پشت دوربین هستن و خودشون هم دارند فیلم می گیرند اینجا.

نکته آموزنده

فکر کن یک خانمی تو شرایط پارسال تو قبل از آشنایی با ما است و تو میخوای به عنوان یک نکته آموزشی به دور از تبلیغ ما بهش چیزی بگی، چی بهش میگی؟
خودباوری. یعنی خودشو باور کنه؟ آره دقیقاً. اون استعداد درونی که بفهمی به چی علاقه داری و در چی استعداد داری و زوم بکنی روش و در شکوفا کردن استعدادهات تلاش کنی. این خیلی مهمه!

[btnForPushNotification]

ویدیو از محیط خانم الهام کمالی

سلام عرض می کنم خدمت استاد ماهان تیموری عزیز و همه مشتریان گرامی. من الهام کمالی مدرس هنرهای زیبا نقاشی هستم و اینجا هم گالری کمالی است. دعوت می کنم از آثار و گالری من دیدن بفرمایید. باید بگم که قبل از این تمام کارهای من گوشه اتاقم بود و نمی تونستم هیچ بهره مالی ازشون ببرم. البته گه گاهی فروش داشتم. اما از وقتی که با پکیج هوش مالی آشنا شدم، فهمیدم با ارائه همین کارهایم که آنها را به نمایش درآورم، تونستم به درآمد 20 برابر برسم. در آخر هم کسانی که در مورد هنر نقاشی سوالی دارند میتونند در پیج اینستاگرام من به آدرس elham_kamali_art مراجعه کنند و سوالشون را از طریق دایرکت بپرسند و حتماً من جواب می دهم. در انتها از تیم خوب و موفق ماهان تیموری تشکر می کنم. سر بلند و پیروز باشید.

اگر یک نکته آموزشی دیگه به خانم های تو خونه بخوای بدهی، چی میگی؟

درآمدم 20 برابر شده2

به جز خود باوری روی خودشون سرمایه گذاری کنند. کارهایی مثل کار ما هزینه نیست و آموزش هزینه نیست و سرمایه گذاریه! یعنی هنر منظورته؟آره دقیقاً. کسی که بچشو میاد در گالری ما ثبت نام میکنه در واقع هزینه شهریه را داره سرمایه گذاری میکنه و برای آینده بچه پس انداز میکنه. یعنی بچه ها را خودشون سعی کنند آموزش بدهند چه مهارت تخصصی و چه شخصیتی.

 

خداحافظی از خانم اهام کمالی و تقدیم تندیس

خانم کمالی خیلی ممنونم.این تندیس را ما به بچه هایی که میان اینجا میدهیم که نماد آموزشه و میخوام که بزاری جایی که ببینیش و بدونی که با آموزش دیدن چقدر میشه رشد کرد و چقدر میشه توانایی های بیشتری بدست آورد. خدمت شما باشه. مرسی ممنونم! اگه صحبتی داری میتونی با کاربران ما انجامش بدی و بعدش خداحافظی کنیم.
اول از همه از شما ممنونم چون که خیلی باعث رشد و ترقی من شد و سطح فکری من را ارتقا داد. همچنین از همسرم و اینکه اینجا هستم رو از ایشون ممنونم و کل کارهای تبلیغاتی من را ایشون انجام می دهند. کمال سپاسگزاری را از ایشون دارم. آقا قویتر کار کنید پولها بیشتر شه. خیلی ممنونم تا اینجا اومدید.

[btnForPushNotification]

کی قول میدی درآمدت را از این که هست چند برابر کنی و بیای؟

من از همین الان قول می دهم که 6 ماه دیگه حداقل دوبرابر الان بشه. عالی بدون قرعه کشی می تونید بیاید. برات بهترین ها را آرزو میکنم و هر جا که باشید شاد باشید.

 
 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.