Take a fresh look at your lifestyle.

درآمدم100برابرشد300هزار به30میلیون

سلام، خودتو برامون معرفی میکنی؟ سلام خسته نباشید، امیررضا مهابادی هستم بیست سالمه.بیست سالته امیر؟ بله. از کجا امروز اومدی؟ من از کرج اومدم.از کرج، عرضم به حضورت که چطور با مجموعه ما آشنا شدی؟ کی اصلاٌ با مجموعه ما آشنا شدی؟ تقریباٌ یک سال و چهار ماه پیش من با مجموعه شما آشنا شدم که اون موقع من فروشنده لوازم تحریری بودم که داخل تلگرام به صورت اتفاقی کانال تلگرامی شما را دیدم و مطالبش برام جالب بود که عضو کانال تلگرامیتون شدم.یعنی یک سال و چهار پنج ماه است که ما را میشناسی؟ بله

  • زمان شرکت در دوره

چه زمانی تو دوره شرکت کردی؟ دوره هوش مالی تقریباٌ دو ماه پیش بود شرکت کردم باز شرمنده که من دیر شرکت کردم به خاطر اینکه من میترسیدم واقعاٌ که تو این دوره شرکت بکنم این پولی که دارم خرج میکنم که با زحمت در میاوردم سوخت بشه چون من تو دوره های دیگه افراد دیگه شرکت کردم واقعاٌ بازدهی برای من نداشته فقط پول من رفت. از اونجایی که از طریق کانال شما من راهنمایی گرفتم و درآمدم را بیش از صد برابر کردم.

ببین عددهاشون بگو چون وقتی صد برابر که میگی مثلاٌ احتمالاٌ خیلی ها نمیتونند بپذیرند در آمد صد برابری.

  • درآمد گذشته

پارسال درآمدت چقدر بوده؟ من موقعی که کارمند بودم فروشنده لوازم تحریر بودم من سیصد هزار تومان حقوق ماهیانم بوده

الان درآمدت چقدره؟ در آمد من الان بیش از سی میلیون تومانه

اوج در آمدت یعنی سی تومان بوده؟ نه بیشترین اوج درآمدی که توی یک ماه داشتم هشتاد میلیون تومان بوده.

 

  • در آمد حال

درآمدت صد برابر شده به قول خودت و در واقع تونستی یک شرایط ایده آلی را برای خودت ایجاد کنی نسبت به هم سن و سال های خودت که فکر کنم هنوز دنبال بازی کردن هستن و دنبال کلوپ هستن، خیلی عالیه بهت تبریک میگم .

تا حالا شده ما را مجموعه ما را یا آموزش های ما را به کسی معرفی کنی؟ بله صد در صد، مخصوصاٌ برای دوستایی که خیلی دوسشون دارم برام عزیزن و پیشرفتشون برای من مهمه چون من از کانال شما خیلی نتیجه گرفتم، به من انگیزه داد. اولین دوست من که نزدیک ترین دوست من هستش محمدرضا پورجاهده. اون هم مثل من وارد تلگرام شده و داره تبلیغات تلگرامی انجام میده.

کارت هم تبلیغات تلگرامه؟ بله

  • بهترین قسمت دوره

کدوم قسمت از دوره، دوماهه در واقع داری از دوره استفاه میکنی که داری در واقع از دوره استفاده میکنی، کدوم قسمت از دوره خیلی برات جذاب بود که تونستی به کار بگیریش چند تاشو دیدی کدومش خیلی برات جذاب بود؟ تقریباٌ دو ماهه که دوره شما را تهیه کردم و دو ماه اول و کامل نگاه کردم انجام دادم واقعاٌ بهشون نه اینکه صرفاٌ اونها را نگاه بکنم اینی که برای من تاثیر داشته سرمایه گذاری روی افراد بود که داخل دوره شما میکفتید روی افرادی که از شما با تجربه ترند یا هوش مالی بالاتری دارند سرمایه گذاری بکنید. اینی که براشون هزینه بکنیم با اونها وقت بگذرونیم تا بتونیم استفاده بکنیم.

یکی به صورت بودش دومی که شما معرفی کردی داخل دوره مخصوصاٌ خوندن کتاب بودش. من در هر شرایطی که باشم، دو سه نصفه شبم که باشه هر چقدر هم خسته باشم حداقل باید سی صفحه من باید کتاب بخونم.

کتاب خودمونو خوندی تا الان؟ کتاب شما پرواز با عقاب ها را خوندم اگر اشتباه نکنم. دو تا از کتاب های دیگتونم داخل کانال بودم.

از تو پرواز با عقاب ها فکر کنم کانکشن ایجاد کردی؟ بله.

  • وضعیت گذشته

امیر جان یه توضیحی در مورد پارسالت بده در حد سی ثانیه؟ قبل اینکه با ما آشنا بشی؟ قبل از اینکه با شما آشنا بشم من یه مدرسه میرفتم، درس میخوندم، الان دانشجو هستم اون موقع تنها وقت اضافی که من داشتم وقت اضافمو داخل کلوب یا گیم نت وقت بگذرونم مثل بچه های هم سن و سال خودم. چون حالت نیاز مالی نداشتم، پدرم من را تامین میکرد ولی از یه لحاظ خودم دوست داشتم درآمد داشته باشم برای خودم کار بکنم که اومدم رفتم فروشنده لوازم تحریری شدم که با کانال شما آشنا شدم. ممنونم از کانال خیلی خوبتون.

  • وضعیت حال

الان از شرایطت راضی ای؟ فوق العاده، دارم لذت زندگی را میبرم.

آینده را چطور میبینی؟ آینده را خیلی عالی و روشن میبینم. چون سن پایینی دارم و از الان دارم تلاش میکنم اون کاری که دارم انجا میدم با جون و دل دوستش دارم. براش وقت مذارم و بهش علاقه دارم. فکر میکنم تا پنج سال آینده بتونم یکی از بزرگترین شرکت های تبلیغاتی توی ایران داشته باشم.

  • بخشش

دیدگاهت در مورد بخشش چیه؟ خیلی خوبه، چیزیه که تجربه کردم، شعار یا دروغ نیستش. شما هممیتونید امتحان بکنید حتی برای شروع میتونید یه بچه ای را از کمیته امداد سرپرستیشو قبول بکنید. حداقل مبلغی که شما ماهیانه شما میدید سی تا پنجاه هزار تومانه ولی اون سی تا پنجاه هزار تومانی که شما پرداخت میکنی من به شما قول میدم کمتر از یک هفته اون سی تومان یا پنجاه هزار تومان جاش برای شما پر میشه. جوری که حتی تصورش هم نمیکنید. اگر به شما بر نگشت من شماره کارتمو به آقای تیموری میدم شما هم شماره کارت و بدین من هزینه را به شما واریز میکنم. چون من به عینه هر چقدر هزینه کردم برای من بازگشت داشته کمتر از یک هفته.

 

  • مقایسه گذشته با حال

امیر سال گذشته یه آدمی بودی که شاید مثل خیلی از آدم ها بودی مثل خیلی از هم سن و سالات بودی. یک سال خیلی سخت احتمالاٌ فکر کردی، تلاش کردی تونستی به یک جایگاه برسی. حد فاصل امیر پارسال تا امسال را اگر بخوای مثلاٌ توی یک جمله به مردم بگی چی بهشون میگی که یک نفر که هم سن و سال خودته بتونه به جایگاه تو برسه. تو الان درآمدت سی برابره یک آدم معمولیه؟ یه جمله اگه بخوای یگی چی میگی؟ اینی که بیکار نشینید. مخصوصاٌ بچه هایی که سنشون کمه و هم سن و سال من هستند. از تو اینترنت فوق العاده میشه کسب درآمد کرد. اینترنت الان کشور ما خداروشکر داره به سمتی میره که کل همه کارهای ما شده با اینترنت. اینه که بلند بشید. من تونستم کسی نبود به من آموزش بده حتی من یه هزار تومانی نداشتم پول آموزش بدم دوره شرکت بکنم یا آموزش بده کامپیوتر چیه فقط اینکه وقت بذاری داخل سایت های مختلف تحقیق بکنی در موردش.

فوق العاده برای شما بازدهی داره یا کسایی که کسب و کار دارند روی کسب و کارشون تبلیغ بکنند. اصلاٌ ترس نداشته باشند. هر چقدر که روی کسب و کارتون روی خودتون سرمایه گذاری کنید در آینده به شدت برای شما بازدهی داره. به طور مثال، من تبلیغاتی که توی کارم انجام میدادم تو وحله اول فکر میکردم شکست خوردم چرا چون که کسی به من تبلیغات نداد مشتری نبود ولی بعد از سه ماه کسی که تبلیغات من را دیده بود شماره من را نگه داشته بود. بعد از دو ماه سه ماه تازه دیدم دارند به من پیام میدهند چون اون برهه از زمان نزیک عید بود . بودجشون کمتر بود. چرا چون باید حقوق کارمنداشونو میدادند، عیدی کارمنداشونو میدادند. به من پیام دادند من دیدم تبلیغاته بازدهی خوب داره.

  • نتیجه گیری

پس نظرت اینه که اقدام کنند؟ صد در صد. همینجوری نشینید چون الان جوونهای ما خیلی الان دنبال این هستن که یه جا استخدام بشند. یه کار دولتی داشته باشند یا بگند برو آقا شما نفست از جای گرم بلند میشه.

هر کاری بخوایم انجام بدیم یه سرمایه ای میخواد شما اگه سرمایه ای هم ندارید برای شورع یه کار میتونید راحت برید حتی دو سه ماه اول را، دو سه ماه اول را برید کارگری بکنید چه عیبی داره، شما یه درآمدی را کسب میکنید از طریق اون میتونید سرمایه گذاری کنید. من فوت کوزه گری شما را داخل اپلیکیشنتون دیدم خیلی شغل های خوبی را معرفی کردید. مخصوصاٌ اون روغن کنجدی که داخل فوت کوزه گری شماست که با دو نیم میلیون تومنه و میتونن یه کسب و کاری را استارت بکنند. و سود خیلی خوبی داره تا اونجایی که من میدونم هر یه لیتر روغن کنجد و بیرون سی هزار تومان دارند میفروشند و خودم دارم تهیه میکنم. سی هزار تومانی که هستش کسی که میاد دستگاه را خریداری میکنه هر یه لیتر روغن کنجدی که دارند میایند میگیرند دوازده هزار تومان برای اونها هزینه داره. چیزی حدود هیجده هزار تومان روی هر یه لیتر دارند سود میکنند. شمایی که. اینی که پونزده هزار تومان هم درآمد داشته باشند شما از فامیل خودت شروع میکنی.

پنج لیتر روغن نمیتونین بفروشین. توی هر خونه حداقل هفته ای دو سه لیتر مصرف روغنشه.

خیلیممنونم ازت که از کجا اومده بود؟ من از کرج و خیلی ممنوم که تا اینجا اومدی

اگر صحبتی داری با کاربرهای ما میتونی انجام بدی و اگر هم نه میتونیم خداحافظی کنیم؟ تنها صحبتی که با کاربرهای عزیز دارم اینکه از کانال شما شما استفاده کنند، ویدئوهای شما را واقعا چیزی که من نتیجه گرفتم شاید برای بقیه هم یه تلنگری دیگه بشه سرو سامونی به زندگی خودشون بدهند. به قول من من دو ماهه که شرکت کردم در آمدی که داشتم دو ماهه که شرکت کردم تو دوره چون فکر میکردم پولمو از دست بدم شما اصلاٌ دوره هم وحله اول تهیه نکن صحبت هایی که داخل کانال انجام دادند راهنمایی هایی که داخل کاناله راهنمایی هایی که داخل کانال انجام میدهند شما طبق اون جلو برید و درآمدی که کسب میکنید از صحبت های آقای تیموری بیاید هزینه بکنید خود دوره را بگیرید. قیمت خیلی ناچیزی هم داره نسبت به آموزش هایی که دارند میدهند.

مرسی امیر جان برات بهترین ها را آرزو میکنم و امیدوارم که تاب ترین جایی که در مورد حوضه کاریت میتونی باشی.

مرسی خدانگهدار.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.