Take a fresh look at your lifestyle.

درآمدم 10 برابر شده

درآمدم 10 برابر شدهReviewed by باقری on Sep 15Rating: 5.0

سلام! خودتو برای ما معرفی کن! سلام عرض می کنم خدمت استاد عزیز! شهراد منافی هستم. شهراد چند سالته و از کجا اومدی؟ من الان دقیقاً 27 سالم است و از تبریز اومدم. مجرد هستی؟ بله، مجرد هستم.کی با ما آشنا شدی و چطور با ما آشنا شدی؟الان حدود یک سالی است که با شما آشنا شدم و از طریق تلگرام آشنا شدیم.من کلیپ های رایگانتون را دیدم.

[btnForPushNotification]

چرا تو دوره شرکت کردی؟

 

 درآمدم 10 برابر شده1

 

من هم میخواهم همین را بگویم. پارسال برج 4 از طریق تلگرام پیداتون کردم و کلیپ رایگانتون را دیدم. برج 5 مغازه باز کردم. بعدش هم برج 8 پکیج هاتون را دیدم.پس برج 4 با ما اشنا شدی و برج 5 کسب و کار برای خودت راه انداختی و برج 8 دوره را خریدی.

چی شد دوره را خریداری کردی؟

از ویدیوهای رایگانتون استفاده کردم و دیدم خب انصافاً دارم جواب می گیرم. گفتم خب حالا پکیجتون را هم بگیرم. دیگه! چه کاری راه انداختید؟ من فروشنده بوتیک پسرونه هستم. از سال 85 فروشندگی می کردم و هر کس من را از دوست و آشنا می دید می گفت بیا یک مغازه باز کن.جرات نمی کردم خداییش! از ریسکش می ترسیدم. بعد عرض کنم خدمتتون ویدیو رایگان هاتون را دیدم و جرات کردم که یک مغازه اجاره کنم و بوتیک بزنم.

کجا تبریز در واقع مغازه داری؟

لاله پارک،ایلگلی. من مغازه ام در رشدیه یعنی مرکز خرید رشدیه است.فیلم فرستادی؟بریم فیلم را ببینیم و بیایم.

ویدیو آقای شهراد منافی

سلام عرض می کنم خدمت تیم ماهان تیموری عزیز! عرض کنم خدمتتون من شهراد منافی از تبریز هستم. حدود یک سال است که از طریق تلگرام با شما در ارتباط هستم. در تلگرام ویدیوهای آموزشی رایگانتون را دیدم و به من جرات داد که مغازه باز کنم. چون پولم کم بود یک شریک هم برای خودم پیدا کردم و با هم مغازه را باز کردیم و راه انداختیم. الان حدود یک سال است که با شما آشنایی دارم و آبان ماه پکیج را خریداری کردم. من کار قبلی ام هم فروشندگی بود و درآمدی بین 1 تا 1 و نیم میلیون داشتم. الان که مغازه برای خودم باز کردم درآمدم 25 میلیون الی 30 میلیون به صورت ماهانه است.

سود مغازه آقای شهراد منافی

سودی که ماهانه برای من میمونه حدود ده تومن و 8 و نیم میلیون تومن است. من سودم متغیره اما ماهانه 8 و نیم میلیون به بالا است. بعد به این صورت که این هم مغازمونه. ممنونم ازتون. مرسی! دکورت هم خیلی جالب و جذاب بود! سادگی خودش را داشت اما جذابم بود!

[btnForPushNotification]

یه توضیحی درباره شرایط قبل از آشنایی خودت با ما بده!

 

درآمدم 10 برابر شده2

من از سال 85 فروشندگی کردم و ماهی نزدیک 1 میلیون و یک و خورده ای درآمد داشتم. معمولاً چیزی برای من نمی موند چون بدهی و وام و هزینه های دانشگاه برای من وجود داشت. خب از وقتی با شما آشنا شدم و بعد مغازه باز کردیم با اینکه مشتری هم داشتیم و مشتری ثابت هم داشتیم. الان وضع خوبه! الان درآمدت چقدر شده است؟ الان درآمدم ده میلیون شده یعنی ده برابر قبل.باریکلا! عرض کنم خدمتتون با اینکه بدهی های قبل را دادم باز یه پس اندازی به وجود آمده است.

پیج اینستاگرام هم داری؟

آره. اسمش چیه؟ست من. چند تا فالور داره؟ والا فک کنم 6000 تا فالور دارم. البته از صفر شروع کردم و الان این تعداد فالور دارم. چقدر از فروشت از اینستاگرامه؟ تو این یک سال 40 الی 50 درصد از فروشم از تلگرام و اینستاگرام است.خیلی عالی!

کدام قسمت های دوره خیلی برات خوب بود؟

والا قسمت اینستاگرامش خیلی خوب بود. من روش شیر و عنکبوتش را خیلی خوب یاد گرفتم. روش عنکبوت برای من عالی بود و اون را استفاده کردم. جای خوب پاساژ را گرفتم که راسته پر رفت و آمد بود را اجاره کردم. قسمت جذب کارمند و استفاده از چک و چگونه درست چک بکشیم را یاد گرفتم. موارد حقوقی! آره دقیقاً.

 

فکر کن یه شهراد دیگه وجود داره مثل خودت اگه بخوای یه نکته بهش بگی چی بهش میگی؟

بهش می گم که اون کارهایی که میتونه انجام بده و از دستش بر می آید را برای خودش لیست کند. البته باز حرف شما است و ما از شما یاد گرفتیم. چون خودم هم همین کار را کردم. مهارتی که داشتم را روش تمرکز کردم و در آن تجربه کسب کردم. باید در مهارتش اقدام کنه و واقعاً اقدام کند. چون من کاری بود که انجام می دادم و مشتری خودمم داشتم و میدونستم مغازمو باز کنم 5 نفر میان تو مغازم. پس اینکار را کردم.

در یک جمله هوش مالی را تفسیر کن.

 

درآمدم 10 برابر شده4

 

اطلاعاتی را به ما می دهد که جایی یاد نگرفتیم نه تو خونه و نه تو مغازه. تو بازار و اینا بهش نیاز داریم. واقعاً نیاز داریم و کسی نیست که به ما بیاموزد.
مرسی که اومدی و برای ما باقلوای استانبولی آوردید.

[btnForPushNotification]

یه جمله آموزشی به کاربران ما بگو!

به چیزی که میتونن عمل کنن واقعاً. نگن فردا میکنن یا پس فردا میکنن. همین امروز انجامش بدهند. درباره کاری که میکنن تبلیغات کنن.
بازم خیلی ممنون که اومدی و ما هم خیلی باقلوا دوست داریم.چند سالت بود؟ 27 سالمه.

فکر می کنی که کی درآمدت از اینکه است بهتر می شود؟

انشالله تا عید امسال درآمدم زیاد می شود.چقدر می شود به نظرت؟ به نظرم تا عید دوبرابر می شود. سعی خودم را می کنم که 2 تا 3 برابر بشود یعنی 20 تا 30 میلیون. خیلی عالی! بهت تبریک می گویم و برایت بهترین ها را آرزو میکنم. امیدوارم یکی از بهتری نتولید کننده های کشور بشی در صنعت خودت!مراقب خودت باش! مرسی مرسی! خداحافظ!

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.