Take a fresh look at your lifestyle.

هیپنوتیزم ثروت عاملی برای به دست آورد کسب موفقیت و ثروت

هیپنوتیزم ثروت عاملی برای به دست آورد کسب موفقیت و ثروتReviewed by مسعود خادمی on Sep 17Rating:

امروز می خواهیم در رابطه با هیپنوتیزم، فایل صوتی را برای دنبال کنندگان وب سایت تیم آموزشی ماهان تیموری ارائه کنیم. قبل از آن مطالبی را آورده ایم که مطالعه ی آن مفید واقع خواهد شد .

تعریف هیپنوتیزم

پایه ی هیپنوتیزم در به وجود آوردن و خلاقیت یك گرایش و توانایی خلاصه می شود كه باید در شخص هیپنوتیزم شونده به وجود آید. وی باید بتواند از صحبت های هیپنوتیزم کننده و در ذهن فعال خود تصویری زنده و آشکار بسازد و تمام تخیلات و تمركز ذهنی خود را تنها در این مسیر تمركز بخشد.

مطالبی كه هیپنوتیزم کننده به وی ارائه می دهد امکان دارد حقایقی قطعی یا غیر قطعی باشند. هیپنوتیزم یک تغییر خوب روانی است که با تغییر در فهم، تصویرسازی، تلقین پذیری و تمرکز همراه است و فرد سطحی از جدایی را تجربه می کند.

نکات اصلی موفقیت در هیپنوتیزم :

1- انگیزه های شخصی

 اشتیاق تغییر باید از داخل شما به وجود آمده باشد. اگر به درخواست شخص دیگری که می خواهد شما وزن تان را کم کنید برای تغییر تلاش می کنید، احتمال موفقیت درمان ( به ویژه درمان هیپنوتیزمی) کم خواهد بود.

پاسخ هیپنوتیزمی چنین اشخاصی، بسیار ضعیف تر از کسانی است که خود، تصمیم به کاهش وزن گرفته اند. چون بکارگیری نیروهای ذهنی و فکری به درمان می پردازد، لازم است دلایل شما برای تغییر در ذهن تان، کاملاً واضح و آشکار باشند. وجود یک اشتیاق آشکار و قدرتمند، موجب تقویت اثر تلقینات هیپنوتیزمی و در نتیجه تسهیل تغییرات مثبت در زندگی روزمره ی افراد می گردد.

۲- تکرار تلقین ها

لازم است تلقینات، با تکرارهای لازم تقویت شوند. اغلب رفتارها، عادات، احساسات و هیجاناتی که می خواهیم تغییر دهیم، ریشه در عمق ذهن ناخودآگاه دارند و فقط با یک بار تلقین و تکرار از بین نخواهند رفت، بنابراین ضروری است تلقینات به مقدار کافی و به اندازه تکرار شوند.

برای این کار می توان عبارات تلقینی خاص را تکرار کرد به همین دلیل، استفاده از تکنیک قدرتمند خود هیپنوتیزم به دلیل فراهم نمودن امکان تکرار لازم توسط خود فرد، اثربخشی درمان را دوبرابر می کند. لازم است درمانگر صدای خود را در بعضی از جلسات هیپنوتراپی برای بیمار ضبط نماید تا وی بتواند تلقینات درمانی مناسب را به تعداد زیاد و حتی خارج از اتاق درمان، دریافت کند .

بهتر است هر روز به اندازه ی کافی به تلقینات گوش دهید تا قسمت مشخصی از ذهن و وجودتان شود. از ابتدا نمی توان با اطمینان دانست که شما به چند بار تکرار تلقینات نیازمند می باشید. این موضوع به مقدار زیادی بستگی به توانایی هیپنوتیزم پذیری، شدت مسئله و مشکل و اشتیاق شما برای تغییر دارد.

۳- استفاده از تلقینات واقع بینانه و قابل درک

اگر خواستار این باشید که تلقینی را بپذیرید ، ابتدا باید ذهن تان آن را به عنوان یک امکان واقعی پذیرفته باشد. اگر به کسی که تمایل زیادی به مصرف شکلات دارد بگوییم : « از این به بعد ، استفاده از شکلات موجب دل درد و حالت تهوع شما خواهد شد» اغراق کرده ایم . چنین تلقینی حتی اگر تاثیر داشته باشد، اثر کوتاه مدتی خواهد داشت زیرا به اندازه ای غیرقابل باور است که ذهن فرد مصرف کننده ی شکلات، آن را برای مدت زمان طولانی نمی پذیرد.

در چنین زمان هایی، بهتر است تلقین این گونه طراحی شود : « مرتبه ی بعد که شکلات می خوری، طعم آن به خوشمزگی قبل نخواهد بود، بنابراین به تدریج، گرایش تو به آن کم و کم تر می شود » این جمله برای بیشتر مردم، قابل پذیرش است، بنابراین با تکرار چنین تلقینی به دفعات زیاد، طعم شکلات تغییر می کند و شخص، می تواند خودش را کنترل کند .
ما امروز مطالبی را در رابطه با هیپنوتیزم بیان نمودیم و هم چنین فایل صوتی در این رابطه قرار دادیم که توجه و شنیدن آن خالی از لطف نخواهد بود.

تیم آموزشی ماهان تیموری

دانلود کلیپ صوتی هیپنوتیزم ثروت

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.