Take a fresh look at your lifestyle.

چگونه از موج های تورم سود بگیریم؟

0 786

امروز می‌خواهم در مورد تورم بالا با شما صحبت کنم. سال‌هاست که دولت تلاش می‌کند که تورم را مدیریت کند و اجازه ندهد که تورم بالایی داشته باشیم. تورم درصد یا مقدار قدرت پول شماست که در بازه مشخصی از بین می‌رود و قدرت پول شما کمتر می‌شود. من تورم 20% را یا یک مثال ساده برای شما توضیح می‌دهم.

سرمایه‌گذاری کم ریسک و پر ریسک

 

چگونه از موج های تورم سود بگیریم؟2

 

مثلاً اگر امسال شما با 10 هزار تومان پول بتوانید 10 عدد نان سنگک بخرید و تورم 20% داشته باشیم شما در سال آینده دیگر نمی‌توانید با 10 هزار تومان پول 10 عدد نان بخرید و تنها می‌توانید 8 عدد نان بخرید. به همین دلیل است که من مدتی است می‌گویم که دیگر پس‌انداز فایده‌ای ندارد. چرا که ارزش پول شما از بین می‌رود و شما باید با پولی که در اختیار دارید اقدام به سرمایه‌گذاری بکنید. (سرمایه‌گذاری کم ریسک و پر ریسک) که شما باید این موضوع را به خوبی یاد بگیرید. البته اقتصاد دان‌ها می‌گویند که تورم نزدیک به صفر خطرناک است که در این مطلب جای پرداختن به این موضوع نیست.

سودگیری از موج‌های تورم

فرقی نمی‌کند که شما کارمند، کاسب و یا تاجر باشید اگر بتوانید موج‌های تورمی در ایران را شناسایی کرده و بر روی آن‌ها ریسک کنید، می‌توانید ارزش پول خود را حفظ کرده و حتی از پول خود سود به دست بیاورید. خود سود‌گیری از تورم نیازمند مهارت ویژه‌ است که ما در تیم آموزشی ماهان تیموری در حال تحقیق هستیم که بتوانیم ا زاین به بعد موج‌های تورمی را به شما معرفی کنیم.

پول داغ

 

چگونه از موج های تورم سود بگیریم؟1

 

امار‌های بانک مرکزی نشان می‌دهد که ایران در 20 سال گذشته به طور میانگین سالی 20% تورم داشته است. سود تجارت بین‌الملل درجهان 10% است. در شرایطی که کشور‌ها دارای تورم هستند پول داغ زیاد می‌شود. پول داغ به پول‌هایی گفته می‌شود که در حساب‌های بانکی قرار دارند و مردم می‌بینند که ارزش آن‌ها در حال کم شدن است و به همین دلیل تلاش می‌کنند که این پول‌ها را در جا‌های مختلفی مانند طلا، سکه، بورس، دلار و ملک سرمایه‌گذاری کنند.

مردم تلاش می‌کنند که پول داغ را در جایی سرمایه‌گذاری کنند که ارزش آن کم نشود و بتوانند از ان سود به دست بیاورند. بر طبق تجارت بین‌الملل و در بدترین حالت اگر بخواهید در کسب و کارتان رشد داشته باشید باید 30% سود به دست بایورید. 20% به خاطر تورم و 10% هم به خاطر سود کسب و کارتان بر طبق تجارت بین‌الملل. البته افرادی هستند که می‌توانند 100% و 200% سود به دست بیاورند. این افراد نابغه هستند و افرادی هستند که همواره در حال تلاش و چالش می‌باشند.

راهکار

 

چگونه از موج های تورم سود بگیریم؟3

 

در اردیبهشت 97 راهکاری که من به شما پیشنهاد می‌کنم این است که در 6 ماه دوم سال ما تورم به شدت بالایی را تجربه خواهیم کرد من به شما توصیه می‌کنم که اگر پول داغی در کسب و کار خود دارید و نمی‌دانید که آن را در کجا سرمایه ‌گذاری کنید من می‌گویم که مواد اولیه بخرید. اگر پول داغی دارید و می‌خواهید که خانه خود را تعویض کنید یا وسایل خانه بخرید الان زمان مناسبی است چرا که در 6 ماه دوم سال تورم بسیار بالایی را شاهد خواهیم بود. البته همین الان هم شاهد تورم 5% و 10% در برخی از صنف‌ها هستیم که به نظر من در آینده این تورم بیشتر خواهد شد و حتی بر روی قیمت مایحتاج اولیه زندگی نیز تاثیرگذار خواهد بود.

من در این مطلب یک راهنمایی به شما کردم به این صورت که قرار است موج تورم با همه چیز برخورد کند پس زمان مناسبی برای خرید کردن است. اگر شما بتوانید به وسیله چک و مدت‌دار حتی یک ماهه خریدی را انجام دهید، می‌توانید از این موج‌های تورم سود به دست بییاورید.

نتیجه‌گیری

در 6 ماه دوم 97 شرایط خاصی را خواهیم داشت پس به شما توصیه می‌کنم اگر برای کسب و کار خود مواد اولیه‌ای را نیاز دارید، بخرید. حتی خود من هم پول داغی را که در اختیار داشتم وارد حوزه کسب و کارخودم کردم. همین الان این مطلب را برای دوستان و عزیزان خود بفرستید. اگر تا حالا اپلیکیشن هوش مالی را دانلود نکرده‌اید، همین الان اقدام به دانلود این اپلیکیشن بکنید و کلیپ‌های کانال هوش مالی که در اپلیکشن هوش مالی قرار دارد را  مشاهده کنید.  برای شما بهترین‌ها را آرزو می‌کنم و امیدوارم هر جا هستید شاد و پیروز و سلامت باشید.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.