Take a fresh look at your lifestyle.

آیندتان را هک کنید

 
آینده من دروغ است…

وقتی به آینده و اهداف خود فکر می کنیم در بعضی موارد کمی شک و تردید در ما شکل می گیرد و حال ما را دگرگون می کند. اگر آینده من، تشکیل شده از من و کارهایی که انجام می دهم پس نگرانی از کجا می آید و این شکاف در افکارمان چطوری شکل می گیرد.

محققان به این نتیجه رسیده اند که ما آینده خود را یک غریبه می بینیم نه کسی که واقعا هستیم و خودمان را در آن شرایط تصور نمی کنیم.

 
در اینجا به شما آموزش میدهیم چطور پلی برای این شکاف ذهنی درست کنید. در قدم اول باید ببینید که برای آیندتان دارید تلاش می کنید و بتوانید در زمان خود صرفه جویی کنید و اتفاقات بعد خود را پیش بینی کنید در ضمن اقدامات خود را برای آیندتان بچینید چون شما می دانید نتیجه کارهایتان چیست و قدم بعدی شما چی هست.

 

۱. برای نقاط ضعف خود برنامه‌ ریزی کنید: 

قرار دادن تمام تخم مرغ هایتان در یک سبد کار اشتباهی است شما باید یک قدم کوچک بردارید و قدم بعدی را برنامه ریزی کنید، این را بدانید که تمام تلاش ها و مبارزات شما فقط برای آینده خودتان است.

اول مشخص کنید چه چیزی برای رسیدن به هدف تان سخت انجام می شود. مثال بدنسازی: آن را برای آخر هفته های خود برنامه ریزی کنید و کم کم شروع کنید

شما در هر صورت با مسائل سختتان رو به رو می شوید پس چقدر خوب می شود اگر الان که شروع کرده اید و انرژی دارید برای مسائلتان برنامه ریزی کنید و چگونگی مقابله و حل آن را بدانید.

در زیر چند راهکار به شما می دهیم با آینده خود مهربان تر باشید:

 

  • جلوی حواس پرتی را بگیرید:

گفتنش آسان است ولی انجام آن سخت است. شبکه های مجازی وسایلی خستند که زمان زیادی از شما وقت می گیرند فقط کافیه همان زمان را برای فکر خلاقانه به آیندتان یا کسب و کارتان، برای ثبت نام در کلاس های ورزشی و آموزشی بزارید و مقایسه کنید کدام یک شما را به اهدافتان می رساند، درک این مطلب خیلی میتواند به شما کمک کند که درحال حاضر دارید چه کاری می کنید آیا اینکاری که در حال انجامش هستید شما را ذره ای به اهدافتان نزدیک می کند.

 

  • لباس ورزشی خود را بردارید:

خارج شدن از درب و رفتن به تمرین سخت ترین قسمت ورزش است. ولی لباس های ورزش خود را کنار بگذارید و به آن هرروز نگاه کنید شما بلاخره شروع به ورزش می کنید زمانی که این اتفاق افتاد در لحظه تمرین به خودتان تبریک بگویید و خود را تحسین کنید چون شما در حال تلاش برای آیندتان هستید.

 

  • آخر هفته داشته باشید:

شما نیاز به تفریح و شادی دارید ولی اگر دوستانی دارید که همفکر شما نیستند با آنها قطع رابطه کنید شما با افرادی ماشرت می کنید که مانند شما هدف دارند و در حال تلاش هستند نه انسان هایی که هرشب تفریح دارند برای شما آخر هفته ها بهترین زمان است چون شما تمام طول هفته برای اهدافتان تلاش داشته اید.

 

  • پس انداز خودکار داشته باشید:

اینکه شما در لاتاری برنده می شوید و یا یک کیف پر از پول پیدا می کنید فقط یک شانس است و آینده شما بر پایه شانس نیست برای آن باید برنامه ریزی کنید و هر ماه مقداری پول با هر شرایطی که دارید پس انداز کنید تا این امر عادت شما شود. می توانید پولتان را در جاهای مختلف سرمایه گذاری کنید البته با پیش نیاز علم سرمایه گذاری که باید آموزش ببینید و همینطور که سرمایه گذاری می کنید پس اندازتان رشد هم کند.

 

این مطلب برای تو سودمنده، حتما بخونش :
لارج نباشید

۲. صدای آینده شما:

هر چه نگران فردا باشید نمی توانید همان لحظه را عالی سپری کنید و تمرکز داشته باشید صدای آینده شما وقتی خوش است که در همین لحظه ساز آن را بنوازید وقتی نگرانی داشته باشید و به آن امیدوار نباشید همین موضوع صورت می گیرد پس در لحظه زندگی کنید و تمرکز داشته باشید چون نگرانی برای فردا فقط صدای ناخوشایند ذهن شماست اگر در همین لحظه خوب تلاش کنید فردا نتیجه آن را می بینید.

 

۳. آینده واقعی خود را ببینید:

اگر نشسته اید و منتظر سوپرایز برای آینده خود هستید این اطمینان را به شما میدهم شاید یا آن را بدست نمی آورید و یا اگر کسب کنید زود از دست میدهید. واقعگرا باشید اگر قرار است شخص ثروتمندی باشید درمورد مسائل سرمایه گذاری و مدیریت چه می دانید؟ در مورد رفتار موثر با دیگران؟ در مورد بازار کار؟ شما باید خود را پرورش دهید به این فکر کنید به چه چیزی قرار است تبدیل شوید آیا تمام مهارت ها و شخصیت لازم را دارید؟ اگر ندارید پس زمان را از دست دهید هر چه زودتر یاد بگیرید زودتر به نتیجه خواهید رسید.

از این مطلب خوشت اومد پس لایکش کن

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد تخفیف ۱۰٪
تو بهترینی
کد تخفیف ۲۰٪
نزدیک بودا
کد تخفیف ۳۰٪
یکبار دیگه تلاش کن
کد تخفیف ۴۰٪
خوش شانس نبودی
کد تخفیف ۵۰٪
تو عالی هستی
شانس خودِت رو برای برنده شدن یک فرصت امتحان کن!
برای استفاده از این فرصت لطفاً ایمیل و تلفن همراه خودت رو وارد کن.
قوانین بازی :
  • هر کاربر ۳ بار فرصت دارد.
  • کسی که تقلب می‌کند، شناسایی می‌شود.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.