Take a fresh look at your lifestyle.

راز سبز ثروت

 

راز سبز ثروت را با قوانین طبیعت می‌توان به‌راحتی توضیح داد. قانون رشد راز سبز ثروت است.
زمانی که بذری در خاک می‌کاریم به آن می‌رسیم، آبش می‌دهیم، کودش می‌دهیم خاکش را تقویت می‌کنیم، رشد می‌کند و به بار می‌نشیند. یک بذر توانایی تولید هزاران بذر را دارد این قانون رشد است. زمانی که بذری از ثروت می‌کاریم نیاز به مراقبت دارد نیاز به رسیدگی دارد بعد از پروسه‌ ای خواهیم دید یک بذر هزاران بذر دیگر تولید کرده که بازهم با کاشتن آن‌ها می‌توانیم ثروت بیشتری برداشت کنیم. همیشه با این دید به کسب ثروت نگاه کنید بذرهایی بکارید که بی‌نهایت بذر دیگر تولید کند. نگرش این‌ چنینی کمک می‌کند در همان ابتدای ایجاد یک کسب‌وکار ایده‌هایی به ذهنتان بیاید که می‌توانید به‌راحتیآن را وسعت دهید.

 

قانون گسترش یکی از نکات طلایی راز سبز ثروت است با گسترش هر چیزی می‌توان سهم بیشتری از آن برد

وسیع باشید. به کسب‌ و کارخود وسعت دهید؛ با این کار می‌توانید با افراد بیشتری در ارتباط باشید و به نسبتآن ثروت بیشتری به دست بیاورید.

قانون فراوانی قانون بعدی راز سبزثروت است. پولدار شدن محدودیتی ندارد تنها محدودیت درتمرکزذهن ماست. محدودیت‌های ذهنی باعث محدودیت در جذب ثروت بیشتر می‌شود در پکیج کسب در آمد بیش از صد باور ضد ثروت را موردبررسی قرار داده و به‌ طور کامل توضیح دادیم وجود باورهای محدودیت ذهنی اولین سد موفقیت محسوب می‌شود که می‌ توان با شناسایی و آگاهی از آن‌ ها به‌ راحتی اقدام به جایگزین کردنشان کرد.

تمام توضیحات در این پکیج داده‌شده است. ثروت دیگر راز نیست چون ما پرده از این راز بزرگ در پکیج کسب ثروت و آرامش برداشتیم.

 

 

 راز سبز ثروت این است که از عبارات مثبت تأکیدی استفاده کنید، این عبارات ویژگی‌هایی دارند که در مقاله‌ ای با عنوان طرز ساختن عبارات تأکیدی به‌طور مفصل توضیح دادیم برای مثال بگویید: شرایط من هر روز بهتر می‌شود. من هرروز به ثروت بیشتری می‌رسم. من یکی از ثروتمندان جهان می‌شوم. عباراتی که شما را در حال رشد قرار می‌دهد، بهترین نوع عبارات تأکیدی هستند.

این عبارات روی تمامی حالات فردی شما تاثیر میگذارد از جمله فن بیان شما را حتی قوی تر میکند. زمانی که می‌گویید من ثروتمندم، ذهن ناخودآگاه به آن مقاومت می‌کند و امکان دارد با نجوای درونی به تو بگوید: شپش‌ها ته جیبت عروسی گرفته‌اند، تو چه به ثروتمندی! این برای شما نابودکننده است.

جنگ بین ناخودآگاه و خودآگاه جنگ بزرگی است که معمولا ناخودآگاه می‌برد. حتماً به این توجه کنید که با خود به چه صورت صحبت می‌کنید. نجواهای درونی یا واگویه‌هایی که با خوددارید بسیار; تعیین‌کننده‌ی میزان ثروتی هستند که وارد زندگی‌تان می‌کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 نظر
 1. شهرزاد ریشهری
  شهرزاد ریشهری کاربر می‌گوید

  سلام 🙂
  خیلی هم خوب.
  امیدوارم دور و برمون از کسایی که «نمیشه و نمیتونی و محاله و دروغه» تیکه کلامشونه خالی بشه
  یا حداقل نظرشون عوض بشه
  یا دست کم نظرشون رو پیش خودشون نگهدارن

  از امثال این عبارات توی متن بالا زیاد استفاده میکنم.اما تاحالا نتیجه خاصی نداشته(البته جز اینکه با کانال و بعد وبسایت شما عزیزان آشنا شدم)

 2. حسن فکری
  حسن فکری کاربر می‌گوید

  واقعا باید گسترش بدی کارتو تا موفقیت های بیشتر یکسب کنی
  ممنون از شما

 3. علی شریفی کاربر می‌گوید

  بسیار عالی و اموزنده بود متشکر

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.