Take a fresh look at your lifestyle.

راز رسیدن به آرزوها رازهای طلایی برای رسیدن به آرزوهایتان

راز رسیدن به آرزوها رازهای طلایی برای رسیدن به آرزوهایتانReviewed by صابر خلیلی on Dec 23Rating:
مدت زمان مطالعه ی تخمینی مقاله رازهای طلایی برای رسیدن به بزرگترین اهداف و آرزوهایتان 2 دقیقه می باشد 

 

مقدمه راز رسیدن به آرزوها:

راز رسیدن به آرزوها: من در زندگیم موفقیت های زیادی کسب کرده ام و این موفقیت ها را مدیون دو عامل می دانم؛ اولین عامل این است که من دریافته ام که چگونه می توانم از طریق ندای درونی ام به بینش برسم ندای درونی( راهنمای درونی ) که از ضمیر ناخود آگاه ذهن و قدرت لایتناهی که جهان را آفریده است و از ما می خواهد برای رسیدن به اهدافمان تلاش کنیم نشات می گیرد من مدیتیشن را یاد گرفتم و از تصویر سازی ذهنی استفاده کردم .

 

دومین عامل موفقیت من این است که آموخته ام که طبق راهنمایی های ندای درون باید سریع دست به اقدام زد. هرچه سریعتر بهتر. بوسیله ی مدیتیشن از ندای درونتان بخواهید که ایده های قوی و عالی رو در اختیارتان قرار دهد.

 

  ایده هایی که موفقیت های فردی وحرفه ای تان را تقویت می کنند و سرعت رسیدن به موفقیت های فردی و حرفه ای تان را افزایش می دهند.

بعنوان مثال : وقتی که من و مارک هنسن می خواستیم عنوان کتاب انگیزشی مان را انتخاب کنیم .تصمیم گرفتم مدیتیشن کنم یک ساعت در روز برای یافتن نام عالی و مناسب مدیتیشن کردم نتیجه عالی بود .

 

من از خداوند درخواست کردم که به من در پیدا کردن یک عنوان مناسب برای کتاب کمک کند سپس در سکوت نشستم و منتظر شدم .در دو روز اول هیچ ایده ای به ذهنم نیامد اما درروز سوم ناگهان جرقه ای در ذهنم زده شد .دستی ظاهر شد گویی که دستی برروی صفحه ذهنم نوشت سوپ روح …من تصور می کنم آن دست دست خدا بود پرسیدم آخه چرا سوپ روح؟صدایی شنیدم که گفت وقتی در کودکی بیمار بودی مادر بزرگت به تو سوپ جوجه می داد من در جواب گفتم، اما کتاب در مورد بیماران نیست جواب داد روح مردم بیمار است.

 

این اتفاقات درسال 1992 رخ داد زمانی که من در اولین جنگ شرکت می کردم وبسیاری از مردم با ترس و ناامیدی ودر رکود اقتصادی زندگی می کردند .پس من نام کتاب را سوپ جوجه برای روح گذاشتم وتصمیم گرفتم که برای فروش کتاب به نیویورک بروم اما متاسفانه در طول سه روز که در نیویورک بودیم هیچ ناشری حاضر به خرید مجموعه داستان های کوتاه نشد و واسطه ی ما کتاب رو به ما برگرداند و گفت نمی تواند آنرا بفروشد.

 

راز رسیدن به آرزوها
راز رسیدن به آرزوها

 

الهامات باید همراه با اقدام وعمل باشد :

گاهی اوقات الهامات زمانی به شما القا می شوند که در رختخواب دراز کشیده اید و در حالت نیمه هشیار هستید، یا در حال قدم زدن در ساحل دریا یا قدم زدن در جنگل می باشید .هرموقع که الهامات بسراغ شما می آیند باید سریع اقدام کنید .

 

باید ثابت قدم  باشید و بطور مداوم تلاش کنید :

یکی از رازهای موفقیت من در زندگی این است که هرگز تسلیم نشدم و تلاش کردم تا آرزوهای قلبیم را به واقعیت تبدیل کنم. پس باید اقدام کرد ظرف مدت پنج ماه 144ناشر ما را رد کردند؛ نهایتا به انجمن ناشران امریکایی رفتیم. به مدت سه روز در سالن نمایشگاه راه می رفتیم و از صدها ناشرمی پرسیدیم شما کتاب ما را چاپ می کنید؟ درسومین روز یکی از انتشارات کوچک در فلوریدا تصمیم گرفت بطور جدی کتاب ما را مطالعه و بررسی کند و یک ماه بعد تصمیم گرفت کتاب را چاپ نماید .

 

قوانین پنج:

سرانجام کتاب در جولای 93 منتشر شد. موفقیت ما یک شبه و سریع نبود. یک سال بعد کتاب ما در بالای لیست پرفروشترین ها قرارگرفت. من و مارک هنسن به توافق رسیدیم که هر روز به جز روزهای تعطیل و روزهایی که درسفر بودیم برای بالابردن میزان فروش تلاش کنیم.

 

ما همچنین کتاب 1001راه برای فروش کتاب نوشته جان کرمر را خریدیم چندین روش و پیشنهاد را روی برگه های کوچک (استیک پـــیپر) نوشتیم و روی دیواردفتر کارمان چسباندیم و هرروز پنج مورد از پیشنهادات و توصیه ها را انجام دادیم ،سرانجام سوپ جوجه برای روح در نیویورک تایمز در بالای لیست بهترین و پرفروش ترین کتاب ها قرارگرفت و بمدت سه سال این جایگاه را حفظ کرد و 10میلیون نسخه از این کتاب بفروش رسید .

 

یک لحظه فکر کنید و از خودتان بپرسید 5 عمل و اقدامی که باید هرروز برای رسیدن به مهمترین و اصلی ترین هدفم انجام بدهم چیست؟

 

نتیجه گیری:

راز رسیدن به آرزوها: آخرین توصیه ی من این است که هرگز تسلیم نشوید و ممارست کنید، اگر ما بعد از 100بار شکست به تلاشمان برای فروش کتاب ادامه نداده بودیم من در این جایگاه نبودم که تجارب خودم را در اختیار شما بگذارم. اگر ما به تلاش ادامه نداده بودیم حالا من یک میلیونر نبودم تا برای سخنرانی و آموزش اصول موفقیت به 40 کشور جهان سفر کنم .

ادامه دارد….

 

تیم آموزشی ماهان تیموری

 

از محصولات جدید تیم آموزشی ماهان تیموری دیدن فرمایید :

راز رسیدن به آرزوها

    چنانچه موفق به اتمام مقاله در مدت زمان تخمینی نشده اید ، به سایت  تست تندخوانی مراجعه نمایید .

 

با تشکر از توجه شما امیدواریم از مقاله راز رسیدن به آرزوها ، رازهای طلایی برای رسیدن به بزرگترین اهداف و آرزوهایتان لذت برده باشید

 

                  خواهشمندیم با دیدگاه سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مقالات یاری نمائید

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.