Take a fresh look at your lifestyle.

قوانین طلایی و جدید پولدار شدن

قوانین طلایی و جدید پولدار شدنReviewed by صابر خلیلی on Dec 27Rating:
مدت زمان مطالعه ی تخمینی مقاله ی قوانین طلائی و جدید پولدار شدن 3 دقیقه است 

مقدمه قانون پولدار شدن : 

قانون پولدار شدن با سرعت گرفتن سیستم مالی دنیا تکامل یافت یعنی پول با سرعت نور رد و بدل می شود. مردم بجای اینکه ماهانه پول بدست آورند می توانند هر ثانیه پول کسب کنند .امروزه ما افرادی را می بینیم که میلیاردها دلار درآمد دارند در حالیکه سایرین ساعتی کار می کنند. در این زمانه هر چه سریعتر  فردی بتواند تعامل کاری داشته باشد پول بیشتری بدست می آورد.

زبان پول را بیاموزید:

علت اینکه نود درصد از مردم از لحاظ مالی درگیر هستند این است که هرگز به آن ها زبان پول آموخته نشده است. ما با زبان فکر می کنیم و بنابراین نمی توانیم آنچه را که هیچ زبانی برای توصیفش نداریم در ذهن بیافرینیم .به همین دلیل است که دانستن زبان پول  مهم بوده و تسلط بر آن راهی است که ما از آن طریق مفاهیمی درباره  اینکه پول واقعا چیست و چگونه کار می کند می آموزیم .

 

 قانون جدید پول چاپ پول خودتان:

 بجای آنکه از دیگران انتظار تغییر داشته باشیم فکر کنم بهتر است خودمان تغییر کنیم.

ما همگی می توانیم مشتاق ایجاد کنیم:

منظورم این است که می توانیم مشتقات ساده ایجاد کنیم یعنی مشتقاتی از افکارمان بسازیم ما همه قدرت چاپ پول خودمان را داریم اگر ذهنمان را پرورش دهیم تا به مشتقات بیندیشند به عبارت دیگر پول می تواند مشتقی از دانش مالی باشد.

 

قانون پولدار شدن

پول بی نهایت است:

وقتی شما یاد بگیرید که چگونه مشتق ایجاد کنید پول بینهایت می شود برای داشتن یک مشتق باید جریان نقدی موجود باشد مثلا وقتی بانکی یک قرارداد رهن  بوجود می آورد که مشتقی از یک خانه است شما موافقت می کنید ماهانه به بانک پرداخت کنید، برای اینکه مشتقی موجود شود نیاز به وجود دوطرف معامله است یک طرف باید بپردازد و یک طرف دریافت کند سوال این است شما می خواهید در کدام طرف باشید رهن دهنده یا رهن کننده.

وقتی که مفهوم قدرت واژه ی مشتق شده را فهمیدم، می دانستم که می خواهم در طرف دریافتی باشم یعنی همان ده درصدی که جریان نقدی را از نود درصد دیگر دریافت می کنند. علت آنکه من پول پس انداز نمی کنم این است که من یک قرض گیرنده ام نه پس انداز کننده من عاشق بدهی هستم البته تا زمانیکه شخص دیگری قسط آن بدهی را پرداخت می کند همان کاری که بانک ها انجام می دهند.

مثلا من یک میلیون دلار با نرخ ده درصد قرض می گیرم و یک مجتمع آپارتمانی می خرم من قانون اول که پول ،دانش است را دنبال می کنم و دانشم را بکار می گیرم تا مستاجرین حداقل بیست درصد برای یک میلیون دلاری که با ده درصد بهره قرض گرفته ام بپردازند. در نتیجه سود خالص برابر صد هزار دلار نصیب من می شود .وقتی قدرت واژه مشتق را فهمیدم و دانشم را بکار گرفتم می دانستم  یک فرد آزاد خواهم شد و هرگز مجددا به پولی نیازمند نخواهم شد .

پول بجای تنوع بخشی متمرکز شوید :

قانون قدیمی تنوع بخشی به شما می گوید چند سهام اوراق قرضه و سهم شرکت تعاونی بخرید .اگر شما بطور یکنواخت تنوع بخشی کرده اید زمانی که یک کلاس دارایی پایین بیاید دیگری بالا می رود شما در یک جا پول بدست می آورید و در جای دیگر پول از دست می دهید اما شما هیچ پیشرفتی حاصل نمی کنید شما ثابت هستید.در این میان تورم پیش می رود .سرمایه گذاران عاقل بجای تنوع متمرکز می شوند و تخصص کسب می کنند. تنوع بخشی نکنید کنترل پولتان را در دست بگیرید و سرمایه گذاری هایتان را متمرکز کنید .در طول بحران مالی جاری من ضربه هایی خوردم اما ثروتم دست نخورده مانده است .

 

آن به این دلیل است که ثروتم وابسته به ارزش های بازار که بالا و پایین می روند نیست. به آن سود سرمایه نیز می گویند. من تقریبا بطور انحصاری برای پول نقد در گردش سرمایه گذاری می کنم برای مثال وقتی که قیمت نفت کاهش می یابد پول نقد در گردش من کمی کاهش می یابد با این حال ثروتم قدرتمند است زیرا هنوز هر سه ماه یکبار یک چک  از طریق پست دریافت می کنم همین مساله در مورد اکثر سرمایه گذاری های املاک هم  صدق می کند من برای پول نقد در گردش در املاک سرمایه گذاری می کنم یعنی هرماه چک ها را دریافت می کنم؛ در آمد منفعل .

 

نتیجه گیری:

قانون پولدار شدن، به جای تمرکز برسود سرمایه بر پول نقد در گردش متمرکز شوید زیرا هرچه بیشتر بدانید که چگونه پول نقد در گردش را کنترل کرده اید سود سرمایه شما بیشتر خواهد شد و بنابراین امنیت مالی شمار ا فراهم می کند.

تیم آموزشی ماهان تیموری

 

از محصولات جدید تیم آموزشی ماهان تیموری دیدن فرمایید : 

 

    چنانچه موفق به اتمام مقاله در مدت زمان تخمینی نشده اید ، به سایت  تست تندخوانی مراجعه نمایید .

 

با تشکر از توجه شما امیدواریم از مقاله قوانین طلایی و جدید پولدار شدن لذت برده باشید

                  خواهشمندیم با دیدگاه سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مقالات یاری نمائید

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر ۱
  1. mbjani کاربر می‌گوید

    خوبه

کد تخفیف ۱۰٪
تو بهترینی
کد تخفیف ۲۰٪
نزدیک بودا
کد تخفیف ۳۰٪
یکبار دیگه تلاش کن
کد تخفیف ۴۰٪
خوش شانس نبودی
کد تخفیف ۵۰٪
تو عالی هستی
شانس خودِت رو برای برنده شدن یک فرصت امتحان کن!
برای استفاده از این فرصت لطفاً ایمیل و تلفن همراه خودت رو وارد کن.
قوانین بازی :
  • هر کاربر ۳ بار فرصت دارد.
  • کسی که تقلب می‌کند، شناسایی می‌شود.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.