Take a fresh look at your lifestyle.

با این افکار به ثروت نزدیک شوید!!!

با این افکار به ثروت نزدیک شوید!!!Reviewed by باقری on Sep 28Rating: 4.5

اطلاعات مالی که از سنین پایین یاد گرفته ‌ایم عبارتند از: کار سخت، پول درآوردن، خرج کردن و وقتی کم آوردیم کمی بیشتر قرض می‌گیریم، متاسفانه، ۹۰ درصد از افراد عقاید بالا را در مورد پول دارند، به این دلیل که پیدا کردن شغل و کار برای پول آسان ‌تر از آن است که راه خود را بسازید و ثروت تولید کنید.

با این افکار به ثروت نزدیک شوید!!!1

برای کسانی که می ‌خواهند روند ثروت آفرینی را دنبال کنند، 6 راه برای بیدار کردن نبوغ مالی در اینجا ارائه شده است:

1. انتخاب مسیر متفاوت

 

با این افکار به ثروت نزدیک شوید!!!2

 

اگر از بیشتر افراد بپرسید که آیا می ‌خواهند ثروتمند باشند، می‌گویند: بله، اما بعد واقعیت وارد می ‌شود، آنها می ‌دانند که تلاش زیادی برای ثروتمند شدن باید انجام دهند، هیچ عجله‌ ای هم در کار نیست، با روبرو شدن با این موانع، آنها می ترسند و مسیر آسان را انتخاب می ‌کنند – شغل پیدا می ‌کنند و سرمایه ‌گذاری را به یک دلال واگذار می‌ کنند.

[btnForPushNotification]

با این حال، به وضوح افرادی هستند که مسیر آسان را طی نمی‌ کنند و کسانی هستند که به شدت موفق هستند در جایی که دیگران نیستند، چه چیزی موفقیت را از ناموفق بودن تفکیک می‌کند؟

یک‌ بار زنی را دیدم که آرزوی شنا کردن در المپیک را داشت، او هر روز صبح ساعت ۴ صبح از خواب بیدار می ‌شد تا سه ساعت زودتر از شروع مدرسه شنا کند، او با هیچ گروهی دوست نبود، زندگی او حول محور شنا و تکالیف مدرسه می‌ چرخید، من از او پرسیدم : چه چیزی تو را در این وضعیت نگه می‌دارد؟ پاسخ او خردمندانه بود، او گفت: من این کار را برای خودم و افرادی که دوستشان دارم انجام می‌ دهم.

2. خواستن یا نخواستن

 

 

یک دلیل ساده، ترکیبی از خواستن ها و نخواستن هاست، دلیل من برای ثروتمند شدن با ” خواسته‌ها ” شروع شد، باید خواسته ‌ها را تعریف کرد.
نبوغ مالی می گوید: نمی ‌خواهم در تمام عمرم کار کنم، من نمی‌ خواهم چیزی که والدین من خواهان آن بودند، امنیت شغلی و یک خانه در حومه شهر باشد ، من دوست ندارم کارمند باشم، من نمی ‌خواهم از لحاظ احساسی از خانواده و دوستانم دوری کنم، نمی ‌خواهم در پایان عمرم چیزی برای گذاشتن نداشته باشم.
بیایید خواسته ها را توسعه دهیم:
من می ‌خواهم آزاد باشم که دنیا را سفر کنم و زندگی که دوست دارم را زندگی کنم، من می‌خواهم وقتی این کار را می‌کنم، جوان باشم، می ‌خواهم از نظر مالی آزاد باشم، می ‌خواهم کنترل زمان و زندگی ‌ام را در دست بگیرم، من می‌ خواهم پول برای من کار کند نه من برای پول.

[btnForPushNotification]

3. دلایل خود را مشخص کنید

 

با این افکار به ثروت نزدیک شوید!!!3

 

اگر آنها به اندازه کافی قوی نباشند، واقعیت راه سخت پیش رو می ‌تواند بزرگ‌ تر از دلایل احساسی شما برای ثروتمند شدن باشد.
امروز روزی است که باید دلیل ثروتمند شدن را تعیین کنید، از نبوغ مالی خود بهره بگیرید و لیستی از خواسته ‌های خود را تهیه کنید تا مطمئن شوید که دلیل شما قوی و مصمم است، اگر دلیل درست را پیدا کنید، قول می‌ دهم که راهی پیدا کنید تا ثروتمند شوید اما همه چیز با خود تو شروع می‌ شود.

دلیل شما برای رسیدن به آزادی مالی چیست؟

4. مراقبت از پول

 

 

با این افکار به ثروت نزدیک شوید!!!4
هر روز تریلیون ها دلار به صورت الکترونیکی در این سیاره منتقل می ‌شوند، پول بیشتری وجود دارد که امروزه بیش از هر زمان دیگری در دسترس است، مشکل این است که پول نامرئی است، امروزه، بخش عمده آن الکترونیکی است، بنابراین هنگامی که مردم با چشمان خود به دنبال پول می ‌گردند، هیچ چیزی را نمی ‌بینند.

اغلب مردم برای پرداخت حقوق خود برای چک حقوق تلاش می‌ کنند، و در عین حال ۱.۴ تریلیون دلار در سراسر جهان هر روز به دنبال کسی است که خواهان آن است و نبوغ مالی دارد، به دنبال کسی است که می ‌داند چگونه از آن مراقبت کند، آن را پرورش دهد و رشد کند.

اگر بدانید چگونه از پول مراقبت کنید، پول به سمت شما خواهد آمد و به سوی شما پرتاب خواهد شد، مردم از شما خواهش خواهند کرد که آن را بردارید و اگر نمی‌ دانید چگونه از پول مراقبت کنید، پول از شما دور خواهد ماند.

[btnForPushNotification]

5. یادگیری دیدن پول

برای دیدن پول باید اطلاعات مالی داشته باشید، تعریف اطلاعات مالی به شرح زیر است: این میزان پولی است که به دست می‌ آورید، اما این که چقدر پول دارید، چقدر برای شما سخت است، و چند نسل آن را نگه دارید.
برای پدر ثروتمند، هوش مالی با آموزش مالی ساده شروع شد و از آنجا رشد کرد. او احساس می‌کرد که تحصیل مهم است زیرا شما برای دیدن پول باید مغز خود را آموزش دهید؛ به طور طبیعی حاصل نمی‌شود.

6. سواد مالی

 

با این افکار به ثروت نزدیک شوید!!!5

 

کلید آموزش مغز شما برای دیدن پول، سواد مالی، توانایی درک کلمات و سیستم ‌های سرمایه ‌داری است، اگر کلمات و اعداد را درک نکنید، انگار به زبان خارجی صحبت میکنید.
آغاز سواد مالی دانستن لغات و اعداد است و سواد مالی اساس نبوغ مالی است، توانایی ایجاد پول از پول با درک زبان پول شروع می ‌شود.

7. مسیر خود را پیدا کنید

پیدا کردن مسیر آسان نیست، اغلب در این فرآیند گم می ‌شویم، و همیشه ساده نیست که راه خود را پیدا کنیم، اما پیدا کردن راه برای دست یابی ایجاد یک زندگی شاد و ثروت ضروری است.

جستجو کنید، ممکن است زمان پیدا کردن مسیر جدیدی باشد برای اینکه هدف زندگی را کشف کنید، چرا این هدیه به نام زندگی به شما اهدا شده است! اگر احساس می‌کنید که در مسیر درست نیستید، من شما را تشویق می ‌کنم تا در قلب خود جستجو کنید و مسیر خود را در زندگی بیابید، اگر شما پدر و مادر هستید، شما باید زمان، منابع، انرژی و استعداد صرف کنید تا به کودک خود کمک کنید تا راه و نبوغ خود را کشف کند، بخشی از مسیر شما این است که به کودک تان کمک کنید که خودش و هدف زندگیش را کشف کند و این چیزی است که آنها در سیستم مدارس پیدا نخواهند کرد؛ به خودتان رجوع کنید تا هدف خود را کشف کنید و به کودکان خود کمک کنید که همین کار را بکنند، این یکی از بهترین سرمایه‌ گذاری‌ هایی است که تاکنون کرده ‌اید.

[btnForPushNotification]

 

نتیجه گیری

نبوغ مالی در درون هر شخصی وجود دارد، برای بهره مند شدن از آن نیازمند مطالعه و آموزش مالی است تا شما بتوانید شروع به رسیدن به اهداف مالی تان کنید.

 

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.