Take a fresh look at your lifestyle.

رایگان به گرجستان سفر کن

رایگان به گرجستان سفر کنReviewed by مدیر سایت on Jul 21Rating:

دوست من سلام امیدوارم حالتان عالی بوده و هر جای دنیا که هستید پر از انرژی باشید. امروز یک چالش جدید داریم خیلی وقت است که در تماس‌ها، کامنت‌ها و ایمیل‌ها درخواست کرده‌اید که دوباره چالش قرار بدهم. فکر می‌کنم کسانی که درخواست چالش می‌کنند به دو دلیل می‌باشد اول به خاطر جایزه‌هایی که می‌دهیم و دوم هم به خاطر اهمیت این چالش‌ها است. چرا که در چالش‌ها ذهن ما با مسائل مالی درگیر می‌شود و این هدف اصلی من است.

برنده شدن در قرعه کشی

رایگان به گرجستان سفر کن1

 

 

امروز هم برای این چالش یک جایزه بسیار ویزه قرار دادیم پس تا اخر این مطلب با ما من همراه باشید و به حرف‌هایم دقت کنید. من به این دلیل تصمیم گرفتم این چالش را قرار بدهم که یک ماه پیش به همراه برادرم برای خانه به قم رفته بودیم. از یک موسسه به نام کوثر که حالت هایپر مارکت داشت کلی وسیله برای خانه خرید کردیم. سه چهار روز پیش با من تماس گرفتند و به من گفتند که شما 200 هزار تومان پول برنده شده‌اید. که داداشم رفت که پول را بگیرد.

در 10-20 سال گذشته یکی از روش‌هایی که آدم‌ها فکر می‌کردند می‌توانند پولدار شوند شرکت در قرعه کشی‌ها بود. بانک‌ها هم از این موضوع سو استفاده می‌کردند و جوایزی مانند ماشین الگانس، 700 دستگاه خودرو، 500 دستگاه اپارتمان و … اگر یادتان باشد آن‌ها این موضوع را به یک شو تبلیغاتی تبدیل کرده بودند. خوشبختانه همه فهمیدند که اگر می‌خواهند به موفقیت‌های مالی و پول بیشتری برسند باید در راستای آن تلاش کنند، آموزش ببینند و عمل کنند. منظور من امروز نیست اما در گذشته این موضوع وجود داشت و خوشبختانه برطرف شده است. یعنی نگرش مردم ایران نسبت به این موضوع خیلی بهتر شده است.

نوستالوژی جالب ایرانی‌ها

 

 

برنده شدن در قرعه کشی

 

همه ما حداقل یک بار این موضوع را تجربه کردیم. من وقتی نوجوان بودم و 13 – 14 سالم بود همیشه فکر می‌کردم که اگر یک میلیارد پول داشتم با ان چیکار می‌کردم. من مینشستم و یاداشت میکردم که با این پول یک خانه و یک ماشین می‌گرفتم و مقداری از ان را هم در بانک قرار می‌دادم و سودش را می‌گرفتم و مقداری از آن را هم به اطرافیانم می‌دادم. من در ان زمان هوش مالی نداشتم  و همیشه پول را به همین شکل خرج می‌کردم. فکر کنم شما هم تجربه اینچنینی داشته باشید. من به طور قاطع می‌توانم بگویم که 95% از ایرانی‌ها همچین نوستالوژی را در ذهن خودشان دارند. اما این سری می‌خواهم خیلی حرفه‌ای‌تر و خیلی اصولی‌تر و خیلی ریشه‌ای  و هدفمند‌تر این کار را انجام بدهیم.

چالش برنده شدن در قرعه کشی

 

رایگان به گرجستان سفر کن2

 

چالش این است که شما فکر کنید در قرعه کشی بانک برنده یک دستگاه خودرو اسپورتج 2018 شده‌اید که فکر کنم قیمتش 500 میلیون تومان باشد. هدف اصلی من در چالش‌ها این است که سیستم مغز شما را با مسائل مالی درگیر کنم. اگر در گوگل سرچ کنید میتوانید پیدا کنید که یک قسمت مشبکی خیلی کوچک در مغز ما وجود دارد. که به نام آر ای اس شناخته شده و کارش فیلتر کردن بیش از 99% از اطلاعات اطراف ما است. یعنی چیز‌هایی را که ما می‌خواهیم ببینیم را به ما نشان می‌دهد و چیز‌هایی را که نیاز نداریم را نشان نمی‌دهد. اگر توجه کنید می‌بینید که غالباً یک ماشینی را که مورد علاقه تان است را در خیابان بیشتر می‌بینید.

این یک نظریه علمی است که دانشمندان دانشگاه هاروارد امریکا بر روی آن کار کرده‌اند. ما چیز‌هایی را می‌بینیم که به ان‌ها علاقه داریم. وقتی ذهنمان را با مسائل مالی درگیر می‌کنیم. وقتی در مورد پول درآوردن، حفظ پول و سرمایه‌گذاری فکر کنیم ناخود اگاه فرصت‌هایش برای ما ایجاد خواهد شد.

موقعیت‌ها و ایده‌ها

ما دراین حالت فرصت‌ها، موقعیت‌ها و ایده‌هایی را می‌بینیم که می‌توانیم از طریق آن‌ها به پول بیشتری برسیم و هدف چالش‌های ما هم همین هست که ذهن شما درگیر شود و به همین دلیل هم جایزه می‌دهیم و هدف من این است که شما سریع‌تر به موفقیت برسید. حالا فکر کنید که یک اسپورتج برده‌اید. چه کاری با این اسپورتج انجام می‌دهید؟

بانک یا موسسه‌ای که شما این خودرو را در ان برنده شده‌اید، به شما می‌گوید که شما می‌توانید پول این اسپورتج را بگیرید و یا اینکه می‌توانید خود ماشین را بگیرید و سند را به نام شما بزنیم. اول در کامنت‌ها برای من توضیح بدهید که ماشین را می‌گیرید و یا پول آن را دریافت خواهید کرد. و در قدم دوم اگر تصمیم گرفته‌اید که پول ماشین را بگیرید ،حالا می‌خواهید با این پول چه کارهایی را انجام بدهید.از شما خواهش می‌کنم که مثل قبل نیاییم و تفکرات بچه گانه خود را بنویسیم.

من نمی‌خواهم احساسی تصمیم بگیرید. زمانی که ما بچه هستیم و این بازی‌ها را انجام می‌دهیم خیلی احساسی برخورد میکنیم اما من می‌خواهم که به صورت منطقی به این موضوع فکر کنید که اگر در یک قرع کشی برنده شوید با این مبلغ چه کاری انجام می‌دهید و من در مطلب بعدی می‌خواهم به شما بگویم که اگر واقعاً هوش مالی بالایی داشته باشید چه کاری را باید با این پول واقعاً انجام بدهید. از شما می‌خواهم که واقعاً و به طور صادقانه نظر خود را بنویسید و شعار ندهید. با جایزه چه کار می‌کنید آیا 500 میلیون را می‌گیرید یا ماشین را؟ و اگر 500 میلیون را می‌گیرید با این پول چه کاری انجام می‌دهید. من در مطلب بعدی به شما می‌گویم که هوش مالی چه رفتاری را به شما آموزش خواهد داد.

هدیه ویژه چالش

برای این چالش یک هدیه ویژه در نظر گرفته‌ایم. من در ده روز آینده یک مسافرت به گرجستان در پیش دارم که جایزه اصلی این چالش مسافرت گرجستان به همراه من است که یک مسافرت کاری می‌باشد و هر کسی که این مسافرت را برنده شود بهش قول خواهم داد که در طول این مسافرت هوش مالی‌اش خیلی افزایش خواهد یافت چرا که گرجستان یک کشور در حال رشد است و خیلی حرف‌ها در گرجستان می‌توانیم برای گفتن داشته باشیم و علاوه بر این جایزه دیگری به این صورت نیز در نظر گرفتیم که 10 دوره هوش مالی را به صورت قرعه کشی در بین کامنت‌ها به افراد خواهیم داد. از بین کامنت‌های وب سایت و اینستاگرام این قرعه کشی انجام خواهد شد البته اگر جزء کابران اینستاگرام هستید باید 5 نفر را هم تگ کنید که برنده شوید.

از شما می‌خواهم که اگر تازه با ما آشنا شده‌اید حتما 20 کلیپ آخر را ببینید. هزینه این سرمایه گذاری بر روی خودت فقط 5 هزار تومان خواهد بود. پس چالش به این صورت است که اگر یک خودروی اسپورتج را یا پولش را داشته باشید با آن چه کار می‌کنید. جایزه‌اش هم این است که یک سفر همراه با هم به گرجستان خواهیم رفت و علاوه بر آن یه ده نفر به قید قرعه بورسیه دوره هوش مالی پلاس اهدا خواهد شد. برای شما بهترین‌ها را ارزو می‌کنم و امیدوارم که جایزه را شما ببرید و با هم یک مسافرت برویم. شاد باشید و خدانگهدار.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,475 نظر
 1. رضا کاربر می‌گوید

  این ماشین میفروشم با پولش یه ماشین ارزونتر میگیرم تا اینکه قیمتش تغییر کرد میفروشم دوباره میخرم یعنی یه جور خرید و فروش خودرو راه می اندازم . با تشکر

  1. فائزه کاربر می‌گوید

   فرصت کوتاهی ایران بودم , متاسفانه نرخ تورم روزانه بود.
   آیا ماشین رو میگرفتم یا برابر پول ؟
   حالت اول (فرض : اگر تورم همینطور روزانه بود )با این وصف که ماشین نقدشوندگی بالا نداشت اما با توجه به بالا رفتن قیمت ماشین , اسپورتیج رو میگرفتم . در فرصتی میفروختمش
   حالت دوم (فرض : اگر قیمت ماشین پیشخور شده بود و قیمت ماشین تقریبا ثابت شده بود) پولشو میگرفتم

   با پولش چه کاری انجام میدادم ؟
   متاسفانه قطع برق در ایران با وجود دشت های و کویرها و آب و هوای آفتابی مرکز ایران وجود داره.
   مقداری از ۵۰۰ ملیون رو به بودجه مشاوره اختصاص میدادم . (سعی میکردم با برنامه یا مشاوره پروسه خاک خور و نقطه سر به سر نداشته باشم) مثلا ۸۰ ملیون
   با ۳۰۰ ملیون مزرعه تولید برق با سلول های خورشید میزدم. و تولید برق رو به شبکه میفروختم .
   مقداری از پول ۲۰ ملیون رو بههزینه های خارج از انتظار اختصاص میدادم
   ۱۰۰ ملیون باقیمانده رو به کسب و کار تولید دستگاه های سلول های خورشیدی اختصاص میدادم. تا رویای هر خونه با برق خورشیدی امکان پذیر بشه. سود بالا رو هم واردآغاز همین کسب و کار میکردم

 2. کریم کاربر می‌گوید

  سلام جناب آقای تیموری
  من اگر توی قرعه کشی اسپورتیج برنده بشوم پول اون‌رو میگیرم از بانک. ‌و در خرید ملک در نقطه خوب و قابل پیشرفت در شهرهای بزرگ سرمایه گذرای می‌کنم. و‌یا در بورس سرمایه گذرای می‌کنم ‌. و یا اوراق مشارکت می‌خرم. پرورش زالو راه میندازم.

 3. کریم کاربر می‌گوید

  سلام بنده با پول اسپورتیج توی املاک در یه جایی که پیشرفت داره سرمایه گذرای می‌کنم. توی بورس سهام می‌خرم. یا پرورش زالو راه میندازم یا اوراق مشارکت می‌خرم ‌‌

 4. سعید نصری کاربر می‌گوید

  سلام خدمت استاد عزیز جناب تیموری
  اول اینکه پول از بانک میگیرم نه خودرو
  بدون تردید 300 میلیون برای رشد فردی خودم هزینه خواهم کرد، آموزش میبینم و برای آموزش سفر میکنم و با 200 میلیون دفتر کار میگیرم و در صنعتی که هستم افرادی بهتر از خودم را تربیت می کنم .
  saeednasri77@yahoo.com

 5. حامد عطایی
  حامد عطایی کاربر می‌گوید

  من پانصد میلیون تومان پول رو میگیرم و اول از همه با اون پول درامد غیرفعال ایجاد میکنم که بتونم در سرمایه گذاری های بعدی درصد ریسک بیشتریو قبول کنم.

 6. علی سهرابی کاربر می‌گوید

  چاش گرجستان
  سلام من دویست میلیون و دلار میخریدم چون حدس میزنم تا ابان ماه به 12000 تومان میرسه و با بقیه ان در جایی که مسکن رونق داره اپارتمان میخریدم و میفروختم

 7. مریم کاربر می‌گوید

  اگر من اسپورتیج میبردم حتما پولش رو میگرفتم ودر این شرایط اقتصادی که نمیشه چیزی خرید حتما یک سفر به گرجستان میرفتم وبا خرید ملک وشروع کار وزندگی دراونجا درجهت رسیدن به ارزوهای بلند خودم قدم برمیداشتم واقعا همین کاررو میکردم

 8. Khashayar Rahmani
  Khashayar Rahmani کاربر می‌گوید

  سلام من اگه این جایزه رو ببرم پولشؤ میگیرم سعی میکنم با پولش دارایی درآمد زا بگیرم تا همون پول رو چند برابر کنم

 9. عليرضا کاربر می‌گوید

  سلام جناب تيموري عزيز
  من خود ماشين رو تحويل ميگيرم و از همون لحظه تحويل با قرار دادن عكس اون در پيج اينستاگرام و تبليغ از اين نظر كه با هزينه اي پايينتر از ديگر رفبا به عروس و دامادها و … اجاره داده ميشود اون رو تبديل به يك درآمد ميكنم و سعي ميكنم از كنار خودش پولش رو در بيارم و از محل درآمدش سعي ميكنم باز خودرو اضافه كنم در لول هاي قبمتي مختلف و اون رو تبديل به يك بيزينس حرفه اي تبديل ميكنم.
  با سپاس از زحمات شما

 10. رضا کوهستانی جوان کاربر می‌گوید

  سلام استاد وقت بخیر
  من پانصد ملیون رو میگیرم و با کمک هوش مالی پلاس یک کسب و کار راه اندازی میکنم تا بتونم پول دوتا اسپورتیج رو بدست بیارم

 11. مهدی بیات کاربر می‌گوید

  با سلام خدمتت استاد گرامی.
  من اگه جایزه پونصد میلیونی رو ببرم،با اون میرم دنبال کسب و کار اینترنتی توپ،با مقداریش یه کافه بستنی قشنگ تو چه نقطه خوب از شهر میزنم،با مقداریش هم یه باغ میخرم که هم جنبه تفریحی داشته باشه و هم جنبه مالی.اگه مقداری هم باقی موند صرف الانم میکنم
  با تشکراز گروه خوبتون.

 12. Marjan کاربر می‌گوید

  سلام استاد تیموری. ??
  همه ماشین مدل بالا دوست دارن منم‌ مستثنا نیستم و خیلی هم اتفاقا دوسش دارم… اگه اسپورتج مال من بود شاید با پولش در صنعت گردشگری سرمایه گذاری میکردم.
  اما چیزی که برای من خیلی مهمه اینه که می‌خوام از شما ماهیگیری یاد بگیرم.. شاید برای بعضی ها قابل باور نباشه اما باید بگم ارزش پکیج هوش مالی برام بیشتر از ماشین کیا اسپورتیجه. میدونید چرا؟
  چون با پولی که از اجرای آموزشاتون بدست میارم؛ میتونم اسپورتج و حتی بالاتر از اون رو بخرم و همین طور وقتی درآمد خوبی داشته باشم سفر گرجستان و یا هر جای دیگه ای بخوام میتونم برم.
  ارزش پکیج هوشی مالی برای بنده بدلایلی که عرض کردم بیشتر از ماشین و سفره .اما متاسفانه تا حالا‌موفق به خرید هوش مالی نشدم ولی شدیداً علاقمند به داشتنش هستم.

  زنده باد ماهان‌تیموری بنیانگذار هوش مالی ??

 13. محمدرضا کاربر می‌گوید

  سلام استاد
  من هم پول رو از بانک میگیرم و مقداری از پول رو روی خودم و کسب مهارت های جدید سرمایه گذاری میکنم با بقیه پول با قدرت و انرژی در کاری که مهارت دارم و اگاهی پیدا کردم بهش شروع میکنم تا سرمایه مو چند برابر کنم ،
  ممنون بابت راهنمایی های شما
  در مورد جایزه هم باید بگم که امیدوارم پکیج هوش مالی پلاس رو ببرم چون با مطالبش میتونم مهارت و هوش مالی خودم رو افزایش بدم ممنون

 14. محمد کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری اگه من پانصد میلیون ببرم باهاش یه تیم برنامه نویسی تشکیل میدم و سطح علمی تیمم رو آنقدر افزایش میدم تا صادرات نرم افزار داشته باشیم

 15. محمد تقی زاده
  محمد تقی زاده کاربر می‌گوید

  سلام. پول نقد رو می گرفتم با پولش یه خونه کلنگی با موقعیت خوب می خریدم بعد می دادم سازنده مشارکتی بسازش .در حال ساخت خودم رو درگیر ساخت می کردم تا کار دستم بیاد بعد واحد های ساخته شده رو می فروختم خودم ساخت و ساز رو شروع می کردم

 16. محمدرضا کاربر می‌گوید

  سلام استاد
  من هم پول رو از بانک میگیرم و مقداری از پول رو روی خودم و کسب مهارت های جدید سرمایه گذاری میکنم با بقیه پول با قدرت و انرژی در کاری که مهارت دارم و اگاهی پیدا کردم بهش شروع میکنم تا سرمایه مو چند برابر کنم و بتونم به بقیه هم کمک کنم
  ممنون بابت راهنمایی های شما
  در مورد جایزه هم باید بگم که امیدوارم پکیج هوش مالی پلاس رو ببرم چون با مطالبش میتونم مهارت و هوش مالی خودم رو افزایش بدم ممنون

 17. یوسف فتاحی کاربر می‌گوید

  سلام استاد عزیز.اگه من برنده میشدم اول ماشینو تحویل میگرفتم بعد میفتادم دنبال کار اب معدنی که در کلیپ قبلی بهش اشاره کردی .در نزدیکی شهر ما ی چشمه ی بسیار بزرگی هست به اسم (کانی بل)که فک کنم به زبان یونانی میشه خدای ابها ابشم تمامن معدنی هست و اگه فقط ده درصد از تکنیکای شما رو اجرا بکنم مطمنم ی برنده جهانی میشد .چون ی مدت طول میکشید تا کارای اداریشو انجام بدم پس ترجیح میدم ماشینو تحویل بگیرم تا پولی که به قول شما این روزا پول داغ حساب میشه و همش ارزشش پایین بیاد

  1. ابوالفضل اصغرپور کاربر می‌گوید

   پول ماشین رو میگیرم

   ولی اگر بدونم ماشین رو بعد چند ماه میتونم گرونتر بفروشم ،خود ماشین رو میگیرم ،بتونم تا زمان اماده کردن فرایند کارهام ،ماشین گرونتر شده و بفروشم

   در نهایت خود ماشین واسم هیچ ارزشی نداره
   مگر پول ماشین واس سرمایه گذاری هام

   من در یک شهر کوچک در مازندران به اسم نکا پخش مواد غذایی دارم

   و خودم تنها کار میکنم

   اما متاسفانه بازار خوب نیست
   چون فروشگاههای بزرگی چون افق کوروش ، رفاه ،جانبو ، شنگر و …در شهر ما زیاد شدند و این فروشگاه های بزرگ اولا از ما پخشی ها خرید نمیکنن و بار رو مستقیم از کارخانه میخرند

   دوما بابت دادن قیمت پایین اجناسشون، روی فروش بقیه مغازه دارها تاثیر گذاشتند و فروش مغازه دارها کاهش پیدا کرده

   با دیدن هوش مالی پلاس ماه اول ،فهمیدم باید بزم رو بکشم
   بز من همین پخش بود
   شخصی رو یافتم مورد اعتماد
   کارپخش رو بهش یاد دادم تا بز خودم رو بهش بدم تا بتونم مدیریت کنم‌و ازاد شم

   چند کار مد نظرم هست ،چون هوش مالیم افزایش پیدا کرده

   یاد گرفتم از هوش مشارکتی از اپلیکیشن هوش مالی،
   با کسی که سالم هست و مورد اعتماد شراکت کنم

   با رفیقم دستگاه خشک کن خریدیم مشارکتی
   خشک کردن سبزی رو شروع کردیم
   در نظر داریم میوه هم شروع کنیم
   تا کمتراز یکماه دیگه انجیر خشک میکنیم
   اینجا شیوه شیر و عنکبوت به دادم رسیده
   البته خودم بابت کار پخش ،هوش اینو داشتم که شیر مانند رفتار کنم نه عنکبوتی مانند و دنبال مشتری برم تا سنتی رفتار کنم

   کاری دیگه ای که میخوام شروع کنم و بهش علاقه دارم

   این کار توی منطقه من میگیره و پول ساز میشه واسم
   و هم خودم توانایی انجام و اداره کردنش رو دارم

   زمینی خوب دیدم بالای یه تپه و اشراف به شهرمون و منظره زیبا و فضایی بسیار قشنگ که دلم هست بخرم و اونجارو یه تفریحگاه خانوادگی درست کنم همراه با الاچیق های مختلف و غذادهی و قلیون و چای و …

   مازندران ما و شهر من اب و هوای زیبا داره و منطقه جنگلی ست و دارای مناطق بکر

   حتی با شروع اینکار چند نفر هم به صورت مستقیم‌ درگیر کار میشن
   شیوه بز رو حتما انجام خواهم داد و شلوغکاری ساختگی رو

   اما متاسفانه بودجه کافی برای راه اندازی این کار رو ندارم‌.

   کار توریست هم دارم
   روستایی در جنگل دیدم بکر و عالی با خونه های قدیمی و گلی و چوبی با حیاط زیبا

   قیمت کردم میشه با ۲۰ میلیون اماده کرد
   و توریست گردشگری جذب کرد خصوصا خارجی
   که اینکارو حتما بعدها انجام خواهم داد

   حدود ۲۹ میلیون پول نقد داشتم توی بانک
   بابت تورم ناراحت بودم که بی ارزش میشه

   درگیر بودم چی بخرم یا چیکار کنم بی ارزشتر نشه

   در هوش مالی گفتین ،”زمین،ملک ”
   یهو ناخودآگاه اشنایی گفت زمین میفروشم!

   یه زمینی دیدم قیمت خیلی مناسب میداد از اشناها بودچون ضامن بود پول لازم بود ،قیمت مناسب میداد اما پولم نمیرسید،گفت ۵۰ میلیون
   هوش مشارکتی از دوره هوش مالی باعث شد با کسی شریک شم و باهم بخریم
   موقع خرید نفری ۶ میلیون سود کردیم و جمعا ۱۲ میلیون

   خیلی لذت بخش بودو شاید هم بفروشیم وبیشتر سود کنیم،دیدیم میشه پس با خرید و فروش زمین هم سود کلان کرد و گذاشتیم برای فروش،و خریدن یه زمین گرونتر،حتی اگر وام بگیریم هم می ارزه خرید زمین و سود میکنیم

   تمام این کارهارو از طریق انواع هوش تبلیغاتی که یاد گرفتم انجام خواهم داد به امید خدا
   چقدر پر بار بود این هوش تبلیغاتی و انواعش
   و سپاس بابت تمامی این اطلاعات

   چیزهای دیگری هم هست که باارزش بودن
   اما واقعا ساعت ها نوشتن هم کفاف اون همه یادگیری رو نمیده
   حتی توی فروش پخش هم تاثیر گذاشت
   اما چون بزم رو کشتم
   بیشتر دوس دارم ایده های مختلف داشته باشم و مدیر باشم تا صرفا یه پخش کننده عادی که تماما کارهارو خودش انجام میداد از خرید تا فروش و انبارگردانی و حسابرسی و ….

   ماهان جان دمت گرم
   خداقوت عزیزدل

 18. Moein کاربر می‌گوید

  نمیدونم که میبینین دیدگاهمو یا نه، اگه زیاد بود معذرت میخوام ولی خواهشا بخونینش❤️

 19. احسان کاربر می‌گوید

  سلام من ترجیح میدم پولشو بگیرم چون واقعا بهش نیازدارم وکارایی هم که میخوام باهاش بکنم اینه که اول ازهمه بدهیای باباموبدم چون واقعا داره زجرمیکشه دوم اینکه یه مغازه خوب بزنم چون دارم تعمیرات یادمیگیرم بعد خونه بگیرم برم سرخونه زندگیم و بقیشو یه کم پس اندازکنم یخوردشم به خیریه کمک کنم و برم پابوس سیدالشهدا??ولی میدونم هیچ‌جوری نمیشه نمیدونم چرا

 20. محمد آهنگر خراسانی کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت استاد تیموری عزیز
  من اگر اسپورتیج برنده بشم خود ماشین رو دریافت میکنم تا حس داشتن یک ماشین چند صد میلیونی رو تجربه کنم و بعد خواهم فروخت(با فرض اینکه 50 تا زیر قیمت بفروشم)
  با فروختن ماشین،50میلیون تومنش رو به کسب و کارم رونق میدم.
  300میلیون تومن رو سرمایه گذاری (به روش پول داغ) میکنم.
  100 تومن دیگه هم جنس میخرم

 21. سیدحسین نامنی کاربر می‌گوید

  سلام
  در اطرافم چندین کار خوب میشه راه انداخت
  1-نگه داشتن ماشین برای خودم وبرای قرارداد بستن وسر پروژه رفتن بسیار بسیار تاثیر داره(کارم آسانسوره)
  2 -ماشین رو می گیرم ومیذارم برای فروش به مدت دو ماه دراین بین کارهای واردات جنس آسانسور از چین وترکیه رو انجام میدم
  3 – پپول ماشین رو می گیرم وبا توجه به اینکه افراد زیادی میوه فروش دوره گرد در اطرافم دارم که ماشین ندارن براشون وانت می گیرم ونصف نصف کار می کنیم وپول وانت ها رو کم کم از روی فروش س می گیرم(در امد غیر فعال)
  4- پولش رو می گیرم وچند واحد آپارتمان در سمت مسعودیه افسریه می گیرم (به صورت قسطی که از اجاره اون قسط ها رو پر کنم)
  5 -پولش رو می گیرم وبا توجه به روستایی بودنم وداشتن زمیین مورد نیاز برای دامداری گاو ویا بز سانن می خرم تا پدرم با یکی دو کارگر پرورش بدن
  6 -پولش رو می گیرم وبه دلیل با کیفیت بودن ماست ودوق سمت سبزوار(ماست محلی) ماشین یخچال دار گرفته وبا کمک یکی دو نفر لبنیات به تهران میارم(در آمد نیمه فعال) قبلا چنین بار این کار رو به صورت دوستانه آوردم وبا استقبال مواجه شدم
  7 -با توجه به داشتن زعفران فراوان در سمت خراسان موقع برداشت زعفران زعفران خریداری می کنم تا با بسته بندی مناسب در تهران یا عراق موقع اربعین بفروشم
  8- با یکی از دوستان در کار بساز بفروشی در پایین شهر مشغول میشم
  9- پول رو می گیرم ومیام کنار خونه ماهان تیموری خونهاجاره می کنم فکر کنم این بهترین کار باشه
  کار زیاد میشه با توجه به امکانات اطرافم انجام داد که تعدادیش رو نوشتم ممنون از گروه ماهان تیموری

 22. حجت محمدی کاربر می‌گوید

  سلام استاد عزیز تا حالا دقیق بهش فکر نکرده بودم ، اگه من ۵۰۰ میلیون برنده بشم ، ۲ تا بیزینس دارم که رشدشون میدم ، از اونجایی که دوره هوش مالی رو تهیه کردم یه بهش زیادی از پول رو صرف تبلیغات اصولی میکنم و ممکن یه بخشی شو تبدیل کنم به درآمد غیر فعال که الان فکر کنم مشارکت در خرید و فروش ملک در حال حاضر گزینه بدی نیست .

 23. سیدحسین نامنی کاربر می‌گوید

  م
  در اطرافم چندین کار خوب میشه راه انداخت
  1-نگه داشتن ماشین برای خودم وبرای قرارداد بستن وسر پروژه رفتن بسیار بسیار تاثیر داره(کارم آسانسوره)
  2 -ماشین رو می گیرم ومیذارم برای فروش به مدت دو ماه دراین بین کارهای واردات جنس آسانسور از چین وترکیه رو انجام میدم
  3 – پپول ماشین رو می گیرم وبا توجه به اینکه افراد زیادی میوه فروش دوره گرد در اطرافم دارم که ماشین ندارن براشون وانت می گیرم ونصف نصف کار می کنیم وپول وانت ها رو کم کم از روی فروش س می گیرم(در امد غیر فعال)
  4- پولش رو می گیرم وچند واحد آپارتمان در سمت مسعودیه افسریه می گیرم (به صورت قسطی که از اجاره اون قسط ها رو پر کنم)
  5 -پولش رو می گیرم وبا توجه به روستایی بودنم وداشتن زمیین مورد نیاز برای دامداری گاو ویا بز سانن می خرم تا پدرم با یکی دو کارگر پرورش بدن
  6 -پولش رو می گیرم وبه دلیل با کیفیت بودن ماست ودوق سمت سبزوار(ماست محلی) ماشین یخچال دار گرفته وبا کمک یکی دو نفر لبنیات به تهران میارم(در آمد نیمه فعال) قبلا چنین بار این کار رو به صورت دوستانه آوردم وبا استقبال مواجه شدم
  7 -با توجه به داشتن زعفران فراوان در سمت خراسان موقع برداشت زعفران زعفران خریداری می کنم تا با بسته بندی مناسب در تهران یا عراق موقع اربعین بفروشم
  8- با یکی از دوستان در کار بساز بفروشی در پایین شهر مشغول میشم
  9- پول رو می گیرم ومیام کنار خونه ماهان تیموری خونهاجاره می کنم فکر کنم این بهترین کار باشه
  کار زیاد میشه با توجه به امکانات اطرافم انجام داد که تعدادیش رو نوشتم ممنون از گروه ماهان تیموری

 24. محمد صمصامی
  محمد صمصامی کاربر می‌گوید

  “”با سلام خدمت تیم عالی ماهان تیموری””
  به دلیل کاهش ارزش پول وافزایش قیمت خودروهای خارجی من خودرو رو انتخاب میکنم و بعد به مدت شش ماه روی خودم سرمایه گذاری میکنم و(هوش مالی،مدیریتی،فروش، تبلیغات و…) خود را افزایش میدهم و همزمان بیزنس های مختلف را تحلیل و بررسی میکنم و یکی که مورد علاقه ام هست و انجام اون حس خوبی بهم میده رو انتخاب و بصورت تخصصی ان را تحلیل و بررسی میکنم. در طول این مدت به مسافرت هم میرم تا حس مسافرت با یک خودروی لوکس رو هم تجربه کرده باشم و ببینم چه حسی دارد بعد گذشت دوره شش ماهه سرمایه‌گذاری روی خودم خودرو رو میفروشم و کلیه هزینه های احتمالی برای شروع بیزنس را محاسبه کرده کنار میگذارم و مابقی پول را تبدیل به دارایی میکنم(املاک، سهام،…) هر چیزی که ارزش ان افزایش داشته باشد و قابل تبدیل به پول نقد باشد در مدت کوتاهی . حالا بیزنس خود را شروع میکنم و همچنان روی خودم سرمایه گذاری میکنم.

 25. زهرا کاربر می‌گوید

  سلام اول از همه پول اون ماشین رو میگیرم….و بعد با پولش تو شهرستانمون یه مرکز خرید بزرگ میزنم و مغازه هاش رو اجاره میدم ….همین طور یه جای تفریحی واسه بچه ها هم تو مرکز خریدم میسازم .

  1. reza khaknajafi
   reza khaknajafi کاربر می‌گوید

   با 500میلیون؟!

 26. علیرضا آرمیان فرد
  علیرضا آرمیان فرد کاربر می‌گوید

  سلام ماهان جان من اگه این چالش 500 میلیونی رو برنده بشم اول که 500میلیون انتخاب می کنم بعد با صد میلیونش یکم اوضاع خودمو درست می کنم بعد صد میلیونش می زنم تو بورس صد میلیونش می زارم تو بانگ برا ده سال دیگه بوسیلش یه وام می گیرم که پولم دوبرابر بشه بوسیله سود پولی که تو بانگ خوابیده قسط وام می دم صد میلیون دیگه رو می دم یه زمین تویه یه جای پایین شهر چون می دونم در اینده نزدیک میاد رو قیمت زمینه صد میلیون آخرم تو یه پروژه پرسود مشارکت می کنم

 27. معین جلوه کاربر می‌گوید

  من اگر ماشینو ببرم،اولا که قطعا ماشینو میگیرم، و خودم ماشینو میفروشم.دلیلش اینه که اونها قیمت شرکتی ماشینو پرداخت میکنن، ولی من تلاش میکنم با قیمت آزاد بفروشمش… و بعد با پولی که بدست آوردم، میرم مواد اولیه کارمو میخرم که به احتمال زیاد به زودی به سختی وارد میشه….

 28. محمد حسین کاربر می‌گوید

  من پول ماشین رو میگیرم چون اگه پولش رو رشد بدم میتونم از اون بهترشو بخرم.و اینکه با پولش با توجه به افزایش روز افزون قیمت دلار من کسب و کار پرورش شترمرغ را به دلیل اینکه بیشتر گوشتش را به قیمت حدودی هر کیلو 40دلار به خارج کشور صادر میکردند انتخاب میکنم و با این 500میلیون تومن یه پرورش شتر مرغ صنعتی راه اندازی میکردم .
  البته قابل توجه است که اگر پول کافی برایم میماند کمی پس از رشد این کار کار کشت زعفران را شروع میکردم.زیرا زعفران هم جزو محصولات صادراتی و گرانقیمت کشور محسوب میشود.

 29. سید علی جعفری کاربر می‌گوید

  من اگه اسپوریج را برنده بشم ماشین رو از بانک تحویل میگیرم و یک ماه سوارش میشم چون خیلی اسپورتیج دوست دارم و بعد یک ماه ماشین را میفروشم و پول را در بانک میزارم تا دو برابر آن را وام بگیرم و در این زمانی که پول در بانک هست دنبال یک زمین مناسب در یکی از روستاهای قم می گردم که خوش آب و هوا باشه و مردم زیادی به اونجا سفر کنند و وقتی زمین را پیدا کردم منتظر وام می مونم تا اون را بخرم و یک حمام سنتی در انجا تاسیس می کنم که زنانه و مردانه باشه و داخل حمام درمان طب سنتی انجام میدم که شامل حجامت و ماساژ و روغن مالی و زالو درمانی و انواع ماسک های گیاهی و غیره و در قسمتی از آن انواع غذاهای ارگانیک مانند انواع آش ها و دمنوش ها و آب میوه طبیعی و انواع لوازم آرایشی گیاهی و انواع روغن های درمانی را هم درست میکنم و میفروشم و در محوطه بیرونی آن هم فضای برای تفریح و نشستن درست میکنم که غذا و بستنی هم داشته باشه و در انجا مسابقات و بازی های قدیمی راه می اندازم مثل هفت سنگ و غیره و یک گروه سنتی که در آنجا برای مردم موسیقی بنوازند و خلاصه از آخر هفته خودشون نهایت لذت را ببرند و در ضمن بنده گرجستان میام

 30. سعید گودرزی کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت استاد عزیز
  من پول ماشین رو میگرفتم و وقتم رو برای سند زدن و فروش دوباره ماشین تلف نمی کردم ؛ حدود ۴۰۰میلیون از اون پول رو با یکی از دوستانم در کار ساخت وساز ساختمان به کار میزدم و ۱۰۰ میلیون بقیه رو سرمایه گذاری می کردم در عملی کردن چند تا از ایده هایی که چند ساله تو فکرش هستم و پولش رو نداشتم که اجرائیش کنم . با کار ساخت و ساز یه درآمد نیمه فعال برای خودم راه اندازی می کردم و بیشتر وقتم رو روی اجرائی کردن ایده هام می گذاشتم ..‌.

 31. معید یزدی زاده کاربر می‌گوید

  مبلغ جایزه رو دریافت میکنم
  با توجه به کمبود هایی که در حوزه چراغ و نورپردازی های شهری وجود دارد با این پول تیمی متخصص جمع آوری میکنم و به طراحی نورپردازی پروژه های بزرگ کشور میپردازم و با توجه به نیاز و عدم موجود بودن چراغ های خوب و استاندارد با دانش تیم و کمک کرفتن از متخصص های خارجی در این زمینه به تولید چراغ هایی با استاندارد ببن المللی مشغول میشم اینجوری نیرو های متخصص جوانی رو مشغول به کار میکنم و کاری که این روز ها نیازش خیلی ملموس هستش رو انجام میدم
  برنامه ریزی ای که برای ۵۰۰ میلیون تومان هم دارم به این صورت هستش که:
  ۱۰ درصد برای اموزش خودم و تیمم برای کسب تخصص های بیشتر در زمینه های مورد نیاز
  ۱۵ درصد برای هزینه تبلیغات و بازاریابی هدفمند و موثر
  ۲۵ درصد برای هزینه های اولیه از قبیل اجاره یک دفتر و تحهیز و یک کارگاه و تامین دستگاه های مورد نیاز برای تولید
  ۵۰ درصد دیگر هم برای تامین قطعات و مواد اولیه مورد نیاز برای تولید

 32. رضا کشاورزی کاربر می‌گوید

  سلام من پول اسپورتژ میگیرم و باهاش در بورس سکه آتی سرمایه گذاری میکنم

 33. مریم تهامی کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری عزیز بنده اگه ماشین برنده میشدم در ابتدا خود ماشین رو تحویل میگرفتم چون مطمئنم روی ماشین هم میتونستم سود کنم چون پدرم نمایشگاه ماشین دارن …بعد از فروش ماشین حتما در یک سرمایه گذاری مطمئن که ۲۰۰ میلیون زمین و ۵۰ میلیون بورس و ۲۵۰ میلیون هم یه ماشین اونم واسه خرید و فروش سرمایه گذاری میکردم….و از سودی که به دست میاوردم به هدفم که طراحی لباس حرفه ای هست نزدیک میشدم و همچنین از سود پولم ۵ میلیون هم به یک پسر معنوی که دارم هدیه میدادم و اون رو میاوردم زیر بال و پر خودم که کار کردن و سرمایه گذاری رو یاد بگیره….و در ضمن بگم من کرمان زندگی میکنم که میتونم زمین خوب به قیمت ۲۰۰ تومن بخرم و ۴۰ تومن حداقل سود کنم چون الان سراغ دارم ولی پول نقد ندارم

 34. مریم تهامی کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری عزیز بنده اگه ماشین برنده میشدم در ابتدا خود ماشین رو تحویل میگرفتم چون مطمئنم روی ماشین هم میتونستم سود کنم چون پدرم نمایشگاه ماشین دارن …بعد از فروش ماشین حتما در یک سرمایه گذاری مطمئن که ۲۰۰ میلیون زمین و ۵۰ میلیون بورس و ۲۵۰ میلیون هم یه ماشین اونم واسه خرید و فروش سرمایه گذاری میکردم….و از سودی که به دست میاوردم به هدفم که طراحی لباس حرفه ای هست نزدیک میشدم و همچنین از سود پولم ۵ میلیون هم به یک پسر معنوی که دارم هدیه میدادم و اون رو میاوردم زیر بال و پر خودم که کار کردن و سرمایه گذاری رو یاد بگیره….و در ضمن بگم من کرمان زندگی میکنم که میتونم زمین خوب به قیمت ۲۰۰ تومن بخرم و ۴۰ تومن حداقل سود کنم چون الان سراغ دارم ولی پول نقد ندارم

 35. فرشاد کاربر می‌گوید

  سلام
  اول که اسپورتیج رو میگیرم چون پول نقد دیگه هیچ اعتباری بهش نیست هروقت فهمیدم با پولم چیکار کنم ماشینو میفروشم.
  با پولش هم برا تک تک افراد خانواده یه کار متفاوت راه میندازم.
  پدرم یه مغازه لاستیک فروشی با 50 تمن.
  برای مادرم یه مغازه سبزیجات آماده با 150 تمن.
  برا خواهرم یه بسته هوش مالی پلاس میگیرم و 100تمن پول نقد ک خودش تصمیم بگیره.
  برا باقیش هم یه تصمیماتی برا خودم دارم.

 36. میثم خادم کاربر می‌گوید

  بستگی به وضعیت دلار داره اگه قیمتش ثابت بمونه ترجیح میدم پولو بگیرم به دلیل هزینه هایی که دفتر خونه و سند و بنگاه داره برای فروش ماشین.اگه دلار صعودی باشه ماشینو میگیرم چون رو قیمتش تاثیرزیادی داره.یا سرمایه ماشین شرکت عمرانی فعال میکنم و در مناقصات شرکت میکنم

 37. akbar کاربر می‌گوید

  با سلام
  اگر بنده در قرعه کشی برنده یکدستگاه اسپورتیج بشم بجای خودرو 500 میلیون تومانو میگیرم و چون مستاجر هستم 300 میلیون تومانش رو برای خرید یک واحد مسکونی میدم تا فکرم آزاد بشه و با 200 میلیون تومان باقیمانده در یک بازار مالی که میشنسام سرمایه گذاری میکنم و مطمئنم ماهیانه بالای 10 میلیون تومان درآمد خواهم داشت.
  با تشکر

 38. مصطفی احمدی کاربر می‌گوید

  سلام استاد ، من 500 میلیون پول رو.میگرفتم ، چون ما جدیدا یک سال هست که توی یک مجتمع مسکونی توی مشهد ساکن شدیم که هزار واحد هست و همه ی واحد ها فروخته شده و تا الان تقریبا پانصد واحد تحویل شده ، توی این مجتمع بیمارستان ، مدرسه ، مجموعه آبی ورزشی و … هم در حال ساخت هست ، در مرکز این مجموعه یک زمین خالی موجود هست که به فروش میره ، به نظر من با توجه به استقبالی که از این مجموعه شده و همچنین مکان های مناسبی مثل بیمارستان و مدرسه و مجموعه آبی ورزشی که در حال ساخت هست ؛ این قطعه زمین آینده ی مناسبی داشته باشه ، من اگر توی بانک برنده ی 500 میلیون بشم حتما این زمین رو میخرم .

 39. رضا علیزاده کاربر می‌گوید

  سلام خسته نباشید.
  من اول پول 500 ملیون رو انتخاب میکردم و با 340 ملیونش 2 طبقه خونه میخریم و اجاره میدادم که در امد غیر فعال داشته باشم و با 100 ملیون دیگر طلا و دلار میخریدم.
  و با 60 ملیون مونده رو یخودم سرمایه گذاری میکردم و خودم رو متخصص اندروید میکردم تا زمانی که به درامد ماهی 3 ملیون برسم و از انجا شروع میکردم با تئوری میتوز ثروتمو افزایش بدم با کمک هوش مالی و بعد 5 سال به رویا هام برسم…
  شاد و موفق و پیروز باشید .

 40. محمد کاربر می‌گوید

  باعرض سلام و خسته نباشید. ۵۰۰ میلیون رو میگرفتم . اولش که ۲۰ تا۳۰ میلیون رو میدادم به مرکز توانبخشی به شکرانه این لطف خداوند . یه سالی هست که در حال به راه انداختن یه مزرعه پرورش شترمرغ هستیم با برادرم . مجوز و زمین رو گرفتیم اما برای ادامه کار سرمایه نداریم.توی این زمینه خرجش میکردم

 41. محمدرضا کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری.
  من قطعا پول ماشین رو میگرفتم .و این پولو با دانشی که از بازار بورس دارم وارد بورس میکردم و با سود هایی که ازش میگرفتم کارهای دیگه راه مینداختم

 42. رضا رامیار کاربر می‌گوید

  با سلام.
  من ماشین رو تحویل میگیرم و منتظر میمونم هم هوش مالیم با استفاده از کلاسا بره بالا و بعدش شرایط اقتصادی و بررسی میکنم و تصمیم نهایی و اون زمان میگیرم.

 43. سارا کاربر می‌گوید

  با سلام.من نصف پول رو در تخصص خودم سرمایه گزاری میکردم.با نصف دیگه، بمنظور ایجاد یک درامد غیرفعال،در راه اندازی یک مجموعه درمانی سهیم میشدم.و با سود حاصل از این فعالیت ها، ماشین دلخواهمو میخریدم، به تفریحاتم میرسیدم و … .و سهمی رو بصورت جاری، برای امور خیریه در نظر میگرفتم

 44. سجاد کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری
  اولا ک من پول ماشینو میگرفتم چون ماشینو احتیاج ندارم و با پولش میرفتم یکی از اهدافمو که مدرک golden chef هست تیک میزدم بعدشم میرفتم یکی از کشورای همجوار رستوران میزدم

 45. مليحه حسين زاده کاربر می‌گوید

  سلام
  من پول ماشين ميگرفتم و با اشپزي خوبي كه دارم يه رستوران رهن ميكردم و غذاهاي ايراني اصيل و انواع سالادهاو نوشيدني هاي سالم رو تهيه ميكردم و چون در محدود بيشتر فست فود هست و جاي يه رستوران خوب خالي است خوب جواب ميداد..

 46. اسماعیل نجاتی کاربر می‌گوید

  سلام بنده قطعا پول ماشین میگرفتم با اینکه تا حالا ماشین نداشتم مدت 16 سال هست در کار مبلمان فعالم کارگری و مغازه تعمیرات مبل داشتم اما موفق به تولید نبودم چون پشتوانه یا سرمایه نداشتم پس حتما روی کارگاهم سرمایه میکنم

 47. رضا خاک نجفی کاربر می‌گوید

  سلام وقت بخیر به تیم عالی ماهان تیموری
  اگر من 500میلیون بدست میاوردم اون رو نصف نصف میریختم توی 2تا کاری که دارم انجام میدم بعد فقط مواد اولیه کارهارو تهیه میکردم چون مواد اولیه بالا رفته و بالاتر هم خواهد رفت بعد از ثبات بازار اون ها را روانه بازار میکردم هم سودی در مواد اولیه میخوردم هم از فروش خود محصول ها / در نهایت روانه بانک میشوم برای گرفتن ارز دولتی و پس از اخذ وام انرا در بازار ازاد میفروشم و 500 میلیون رو 1میلیارد تقریبا میکنم

 48. جزایری کاربر می‌گوید

  با سلام و خسته نباشید به تیم ماهان تیموری
  اولین هدف من با این پول رفتن به چندین کشوراسیایی واروپایی و دیدن روشهای کسب در امد اونها و ایده هاشون برای اشتغال زایی هست،،، پس ابندا ماشینرو با بالاترین قیمت فروخته حتی با چند درصد بالاتر،،، سپس مقداری اون رو با دانشی که از بورس و فارکس دارم روی سهمهای کف سرمایه گذاری می کنم و مقداری رو با خرید یک زمین بزرگ در ورودی و بیرون شهر و جذب سرمایه گذار برای ساخت مجموعه تفریحی توریستی خرید میگذارم و مقداری رو برای راه اندازی یک شرکت انرژی خورشیدی که دانشش رو دارم میگذارم البته این ایده ذهنی رو تا برگشتم از سفر نگه میدارم،،، چون ممکنه اونجا ایده های جذاب بهتری رو ببینم،،،، اما حداقل قبل سفر 1سومش رو برای خرید سهمها قرار میدم،،

 49. سام کاربر می‌گوید

  سلام.من چون مهندس معمار هستم گزينه اولم گرفتن پول و مشاركت در ساخت با يك مالك كه تو منطقه جوان و رو به رشد شهر بود هستش گزينه دوم واردات مصالح ساختمانى نوين هست كه هم زيبايي بيشترى دارن هم سهولت اجرايي و فكر ميكنم اينده خوبي رو براى ساختمان سازى رقم ميخوره با اين نوع مصالح و گزينه اخر تاسيس يه شركت مهندسي معمارى با يك تيم قوى و رويكرد مدرن و محيط زيست محور

 50. حمیده مهدیزاده کاربر می‌گوید

  سلام خدا قوت
  من اگه 500 میلیون داشتم
  مقداری برای خودم خرج میکردم.
  و باهاش کاری رو شروع میکردم که حداقل 10 جوان بیکار ازش بهره ببرن
  روشم اینه که توشهرمون میگشتم ببینم چه شغلی نداره و چه کارگاهی داشته باشه که سودآور تره
  و برای راه اندازیش چندنفر متخصص استخدام میکردم و خودم فقط سرمایه گذاری میکردم.

 51. مهدی یاری کاربر می‌گوید

  با سلام من پول را میگرفتم ومیبردم توی بانک قوامین سپرده میکردم ومعادلش وام میگرفتم وقسطش را از سود سپرده میدادم بعد با پول وام یه مغازه رهن میکردم ویه کاسبی راه میانداختم البته قبل همه اینها دور هوش مالی را میگرفتم

 52. مهدی سلمانزاده کاربر می‌گوید

  سلام من پول ماشین رو میگرفتم و با الگو برداری از رستوران های ترکیه رستورانی رو افتتاح میکنم که آشپزخانه به طور کامل از پشت شیشه در دید مشتریان باشه و مشتریان میتونن صفر تا صد غذای خودشونو رصد کنند با 300 میلیون این پول مغازه ای را در تهران رهن و اجاره میکنم و با 80 میلیون این پول رو هزینه دکوراسیون و میز و صندلی و تجهیزات آشپزخانه میکردم و با 100 میلیون این پول تبلیغات میکردم و برندم رو ثبت میکردم و 20 میلیون این پول رو به صندوق کودکان پروانه ای میدادم

 53. اعظم شمس علی کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری من پولو می گرفتم اول پول درس پسرمو بهش می دادم که دانشکده خلبانیشو که هنوز پروازهاش مونده تمام کنه ومابقی رو در حوزه کاری خودم که صنایع دستی وآموزش مینیاتور وتذهیبه سرمایه گذاری می کردم واز در امد این حوزه کاری 10درصدشو صرف دانشجوهایی می کردم که می خوان درس بخونن ولی از پس هزینهابر نمیان با تشکر موفق باشید خدانگهدار

 54. محمدحسین یوسفی کاربر می‌گوید

  سلام استاد
  من ۵۰۰ میلیون رو میگرفتم و1/5 رو در بورس سرمایه گذاری میکردم و 3/5رو برای پروش شتر مرغ و گاو استفاده میکردم و4/5رو در پرورش زالو .خدایا چنان کن سرانجام کار توخوشنودی باشی و مارستگار

 55. فاطمه کاربر می‌گوید

  سلام . من پول ماشینو میگرفتم . با 360 میلیونش توی ملک سرمایه گذاری میکردم . با 90 میلیونش دلار میخریدم چون تا سال دیگه دو برابر میشه و 50 میلیون باقی مانده رو توی بیمه عمر سرمایه گذاری میکردم تا بعدا بتونم از مزایاش بهره ببرم . بعدا که پولم رشد کرد باهاش با خرید و فروش ماشین و… بازی میکردم و بازم رشدش میدادم .

 56. سروش کاربر می‌گوید

  ا سلام
  بنده 500 میلیون رو میگیرم و با اون یک زمین در کرج میخرم و با یکی از آشنایان که فرد معتمدی است، به صورت مشارکتی اون زمین رو میسازیم و در کمتر از یک سال و نیم، 500 میلون رو به حدود سه برابر میرسونم

 57. المیرا کاربر می‌گوید

  با سلام . من پول ماشینو میگرفتم و باهاش یه زمین یا خونه کلنگی سند دار میخریدم البته سند با پایان کار و بعد با سند ملک وام میگرفتم و با همکاری خواهرم که آرشیتکت و سازنده هست اقدام به ساخت میکردم . در حین ساخت دو واحد رو‌پیش فروش میکنم تا هم بابت اقساط بانک خیالم راحت باشه و هم برای ادامه کار پول کم نیارم . در آخر بعد از تسویه وام ، من صاحب چند واحد آپارتمان با سند خواهم بود که با قیمت روز به فروش میرسونم و‌با سرمایه ای که به دست میارم در یک شرکت خارجی سرمایه گذاری میکنم.

 58. وهاب صادقی کاربر می‌گوید

  سلام
  همه انرژی خودمو در کمترین زمان ممکن روی فکر و ایده یک نخبه هزینه می کردم
  ماشین رو از بانک تحویل می گرفتم تا بتونم توی بازار آزاد بیشتر از قیمت پیشنهادیِ بانک بفروشم
  بعد یک آگهی میدادم و برای ارائه بهترین ایده کسب و کار ۱۰۰ میلیون جایزه میذاشتم
  بعد از انتخاب بهترین ایده , طراح ایده رو به عنوان مدیر پروژه منصوب می کردم و نهایتا با بقیه پول ماشین اون ایده رو اجرا می کردم
  این یعنی بهترین سرمایه گذاری

 59. سپیده کاربر می‌گوید

  سلام وعرض ادب
  من پول ماشین و میگرفتم بعد هزینه پکیج های شما رو میدادم تا از اونها بهره ببرم و بعد مربوط به تخصص سرمایه گذاری میکنم

 60. سپیده کاربر می‌گوید

  سلام وعرض ادب
  من پول ماشین و میگرفتم بعد هزینه پکیج های شما رو میدادم تا از اونها بهره ببرم و بعد مربوط به تخصص سرمایه گذاری میکنم
  من برای اولین بار شرکت کردم

 61. رضا عسکری کاربر می‌گوید

  سلام.من در حدود ۵ سال کار چرم انجام میدم.الان حدود دو ماهه یه کارگاه و یه فروشگاه راه اندازی کردم.بنده نیمی از این مبلغ و واسه کسب تجربه و آشنایی بیشتر با کارهای بین المللی به چند کشور اروپایی سفر میکردم و مابقی رو واسه گسترش کارم سرمایه گزاری میکردم.

 62. حمیده مهدیزاده کاربر می‌گوید

  سلام خدا قوت
  من اگه 500 میلیون داشتم مقداری برای خودم خرج میکردم
  و با بقیه ش یه شغلی به صورت کارگاهی راه اندازی میکردم که توشهرمون اون شغل نباشه و البته سودآور باشه و بتونه چند جوان بیکار رو شاغل کنه و برای اینکار چند نفر جوان متخصص استخدام میکنم…و اینطوری سود خودمم روز به روز زیادتر میشه و چند نفر دیگه هم به نان ونوایی میرسن

 63. reza khaknajafi
  reza khaknajafi کاربر می‌گوید

  با عرض سلام و وقت بخیر به تیم عالی ماهان تیموری
  پول رو میگیرم و وارد 2کاری که در ان تجربه دارم سرمایه گذاری میکنم
  در اول نصف نصف میریزم توی هرکدام کار و مواد اولیه میخرم . پس از اینکه بازار ثبات پیدا کرد هم در مواد اولیه سود خوردم هم از فروش محصول ها
  در نهایت هم روانه بانک میشوم برای اخذ ارز دولتی در راستای حمایت از تولید ملی
  و پس از دریافت انرا در بازار ازاد میفروشم و سودش هم به فقرا میدهم (مثل رابین هود)
  فکنم تا الانش 500 میلیون شده 1میلیارد!

 64. سعیده احراری کاربر می‌گوید

  سلام استاد من پول رومیگیرم با یه مقدارازاون هوش مالیم روتقویت میکنم وآموزش میبینم چون احساس میکنم ویقین دارم باید اطلاعاتم روخیییییییلی خییییلی افزایش بدم و بایه مشاورمالی صحبت میکنم تاراهنماییم کنه بعد تصمیم بگیرم بقیه پول رو چکارکنم من باید رشد کنم ودنیای اطرافم روبهترببینم

 65. محسن کاظمی کاربر می‌گوید

  سلام استاد تیموری. اول اینکه ۲۰ میلوون رو برای خیریه خرج میکردم .وتمام۴۸۰میلوون تومن رو یه مزرعه شتر مرغ میزدم چون واقعا ارزومه.و اگر اینکارنمیشد. بهترین نوع بیزینس رو انتخاب میکردم و شروع میکردم درامدزایی و مخصوصااشتغال زایی.

 66. اکرم اکبری
  اکرم اکبری کاربر می‌گوید

  سلام من اگه ۵۰۰ گیرم بیاد پولشو از بانک میگیرم تو همون بانک سپرده میزارم ی چند ماه میزارمش با سودش قرضا رو صاف میکنم بعد تو این مدت با چند تا مشاور صحبت میکنم که ببینم پولام رو تو چ کاری بزارم که سود خوبی داشته باشه سرمایه گذاری میکنم که بتونم پیشرفت کنم

 67. علی علیزاده کاربر می‌گوید

  من اگر 500م رو ببرم در شمال یا تهران یک آپارتمان می خرم که هم ارزش افزوده سالیانه داره و هم ماهیانه اجاره می گیرم.

 68. زارعی کاربر می‌گوید

  سلام
  من پول رو میگرفتم و یه کلینیک تغذیه و رژیم درمانی(تخصص خودم) میزدم یا جایی رو برای اینکار اجاره میکردم که بتونم چندتا از همکارامم بیارم توی این کلینیک.چون توی شهر من یه کلینیک که فقط برا رژیم درمانی باشه وجود نداره که همه متخصصای این رشته اونجا باشن(مثل کلینیک دندانپزشکی)
  بقیه پول هم دستگاهای مجاز برای کارم میگرفتم
  و مابقی برای تبلیغات گسترده و اصولی

 69. مجید کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری پول ماشین میگرفتم وبا ان پول سرمایه گذاری میکردم وباسودش به خواسته برسم البته این خرید وفروش ماشین و ملاک میکردم ودر آخر هردو دارم هم خواسته ها وهم پول ماشین
  موفق و پیروز باشید

 70. سید محسن فاطمی کاربر می‌گوید

  من ماشین رو میگرفتم چون تو این وضع اقتصادی ممکنه که تا هفته دیگه ارزش پول نصف بشه بادتوجه به تحریم فلزات و ماشین که از چند روز دیگه اجرا میشه به نظرم خود ماشین افزایش قیمت پیدا میکنه، در طول این دوره که ماشین رو گرفتم سعی میکنم با اعتبار خودم خرید بکنم و ماشین رو پشتوانه خودم قرار بدم ( کارم تولید پوشاک هست). اینجوری تولیدم رو گسترش میدادم با توجه به اینکه زمینهرجنس توی بازار رفته رفته کم میشه اینکه شما بتونید خودتون رو تو سطح بازار نگه دارید کار بزرگیه، البته من رشته دانشگاهیم IT هست و دوستان برنامه نویس سطح بالایی دارم که جاهای مختلف کار میکنن حتما این کار رو انجام میدم که یک شرکت تاسیس کنم و اون ها رو برای کار دعوت کنم و بخشی از سرمایه رو صرف تبلیغات میکردم.

 71. جاوید کاربر می‌گوید

  با سلام و وقت به خیر
  من ۵۰۰ میلیون رو میگرفتم و ۴ یا ۵ تا بیزینس کوچک را مینداختم از غذای خانگی تا تولید لیوان کاغذی و کارم رو با سود پایین شروع میکردم و با اشانتیون که بازار رو کم کم تو دستم بگیرم و چون بیزینسایی که شروع میکنم سرمایه ی کمی میخواد یه ماشین ۱۰۰ میلیونی زیر پام مینداختم ، حدود ۲۰ میلیون هم به خانواده های بی سرپرست یا اونایی که خودم میشناسم کمک میکنم
  و در اخر تا شقایق هست زندگی باید کرد چه بهتر که با ۵۰۰ میلیون باشه ?

 72. صادق امینی کاربر می‌گوید

  درود بر شما استاد عزیز
  من 500 میلیون رو میگرفتم و بجای هزینه کردن و اتلاف آن به سرمایه گذاری فکر میکردم تا پولم افزایش پیدا کند و درصدی از سود آن را برای رشد فکری و آموزشهای لازم خودم و درصد دیگر برای کمک به دیگران استفاده میکردم و الباقی مانده سود پول رو بازم سرمایه گذاری میکردم و چون سرمایه در حال رشد می باشد بطور طبیعی سود آن هم بیشتر خواهد شد و میتوانم اهداف خود را با همان درصدهایی که عرض کردم پوشش بدم

 73. مجتبي نصيري کاربر می‌گوید

  سلام استاد عزيز
  من از اوايل امسال كه هوش مالي رو خريداري كردم هوش ماليم داره خوب ميشه وافتادم دنبال پول جمع كردن كه كار خريد وفروش ماشين رو شروع كنم كه خيلي هم علاقه دارم بهش هم اطلاعاتم به نظرخودم عاليه درضمن كارمند هستم، من پول رو ميگيرم وميزنم به كار ماشين، قرعه كشي هفت هشتادهم نزديك هست به اميد خدا كه من برنده بشم ??

 74. سیدرضا حسینی کاربر می‌گوید

  سلام
  500 میلون پول را دریافت میکردم و با 20 درصدش تیم متخصص تشکیل میدادم و الباقی را در حد اقل 8 طرح تایید شده از ایده ها (علایق کسایی که طرحهای عالی دارن و به ما اعتماد میکنن که با درک ارزش انسانی اونها از طرف ما ،به ما وفا دار میشن ) سرمایه گذاری و با تیممون مدیریت پروژه ها را به صورت تخصصی و مهندسی انجام میدادیم و همین چرخه را از درامد حاصله ادامه میدادم.

 75. منیر کاربر می‌گوید

  سلام من دوست دارم اگرپول دستم بیاد یه خونه بخرم ویک کلاس اموزشی برای زلزله زده های کرمانشاه

 76. زارعی کاربر می‌گوید

  سلام
  وقتتون بخیر
  من پول رو میگرفتم و با مقداریش یه کلینیک تغذیه و رژیم درمانی(تخصص خودم) میزدم که بتونم با چندتا همکارام که تو این تخصص عالین ادارش کنیم چون تو شهر من یه کلینیک رژیم درمانی که همه متخصصای این رشته اونجا باشن رو نداریم ( مثل کلینیک دندانپزشکی)
  با مقداری از پول هم دستگاهای مجاز برای کارم میگرفتم
  و مابقی برای تبلیغات گسترده و اصولی

 77. محمد کاربر می‌گوید

  با سلام و خدا قوت
  من ترجيح ميدم 500 ميليون رو بگيرم و در حوزه ساخت و ساز سرمايه گذاري کنم

 78. مجید کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری پول ماشین میگرفتم وبا ان پول سرمایه گذاری میکردم سود وبه خواسته برسم البته این خرید وفروش ماشین و ملاک میکردم ودر آخر هردو دارم هم خواسته ها و پول ماشین
  موفق و پیروز باشی

 79. ناصر سیدآبادی کاربر می‌گوید

  قطعا پولشو میگیرم
  با حدود 300 تا 350 میلیون این پول در ابتدا یک مغازه رهن می کنم و سپس یک مغازه ارزان فروشی لباس زنانه می زنم که حدودا با 25 میلیون میشه یک مغازه 40 متری رو پر کرد و باقی پول رو به روش های مختلف تبلیغات می کنم و زمانی که به ثروت رسیدم در ابتدا یک تولیدی پوشاک با برند معتبر خودم راه اندازی می کنم و در اکثر شهر های ایران مغازه هایی با برند معتبر خودم می زنم که فقط با تولیدی خودم و برند خودم مغازه هارو پر می کنم و در واقع میشه گفت فروشگاه های پوشاک زنجیره ای می زنم دقیقا مثل افق کوروش که همه جارو پر کرده از برند خودش.
  در واقع طبق نیاز های مردم نیاز های اصلی خوراک پوشاک و مسکن است و به خاطر همین این کار ثروت فراوانی برایم به بار می آورد.
  با تشکر از تیم ماهان تیموری

 80. مجتبي نصيري کاربر می‌گوید

  سلام استاد عزيز
  من از برج يك امسال كه هوش مالي رو خريدم افتادم دنبال پول جمع كردن كه اون كاري كه بهش علاقه دارم و كار خريدوفروش ماشين هستش رو شروع كنم، من پول رو ميگيريم وميزنم به كار ماشين،

 81. salar molavi
  salar molavi کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری
  اولین چیزی که به ذهنم می رسد این است که 500 میلیون رو بزارم بانک و سود بگیرم

  اما با توجه به نرخ تورم
  این یک اشتباه بزرگ است
  حتی اگر بانک 30 درصد سود بدهد
  بنابراین واقعا، آنچه در دل دارم و دوست دارم انجام دهم  اینه
  اول از همه، چون
  بیمه هیچ جایی نیستم خودم رو بیمه عمر میکنم
  سپس پنجاه میلیون آن پول روبه صاحب خانه میدهم
  که ماهی یک میلیون و سیصد اجاره ندهم
  سپس، 3 میلیون، یا حداکثر 4 میلیون، رو
  دو بچه، سه و پنج ساله، و همچنین همسرمو
   به یکی از شهرهای شمال کشور میبرم تا از این یکنواختی و خستگی روحی خارج بشم و بشن

  سپس با یک فکر باز و  ذهنی بدور از مشکلات قبلی

  به یکی از کارگاه های آموزشی طلاسازی می روم که و یادگیری مشغول میشم،
  من فکر می کنم دو یا سه ماه، تا حدودی میتونم چیزی که نیاز هست رو  یاد بگیرم
  سپس یک جای بسیار مناسب رو که حدوداً ماهی یک تومان تا یک و نیم اجاره باشه رو میگیرم. و با توجه به شناختی که در زمان یادگیری از طلا فروش ها داشته‌ام و نوع سلیقه آنها میتونم طلاهای دست دوم روازشون خریداری کنم و پس از بازسازی به قیمت بالاتر به خودشون بفروشم البته فقط ۲۰۰ میلیون از این پول را برای اینکار می خواهم اختصاص بدهم و توی این کار در ضمن اینکه حرفه ای  یاد گرفتم و به جز اون سرمایه ای که دارم و اون سرمایه هم جلو چشم خودم و توی کار گاه خودمه و همینطور که خود به خود روی قیمت طلا ها میره و به کمک خود منم وقتی بازسازی میشه خیلی بیشتر از اینا روش میره من خودم میشم بانک خودم و به خودم سود میدم دیگه چرا پولمو بانک بزارم تازه خیلی بیشتر از بانک به خودم سود میدم و اما مابقی پول که حدود ۲۴۰ میلیون میشه با ۲۰۰ میلیون یک واحد آپارتمان که ۲۰ الی ۳۰ درصد از ساختش گذشته رو پیش خرید می کنم و وقتی ۷۰ درصد از ساختش گذشته بود می فروشم و به همین ترتیب ادامه میدم تا بتونم یک واحد بخرم. اما بقیه پول رو هم که حدود ۴۰ میلیون میشه میذارم بانک برای روز مبادا که یک موقع که کسادی تو بازار ملک و اتفاقی واسه کارگاه ام پیش اومد  لااقل یک پولی یک جایی داشته باشم. و با سود این ۴۰ میلیون همسر و بچه ها و بیمه سرمایه گذاری می کنم من با درآمدی که از کار طلاسازی بدست میارم سعی می کنم که کارگاهی برای خودم تهیه کنم و بخرم و اونرو وسعت ببخشم. و سودیکه از کار خرید ملک به دست میارم سعی می کنم که یک واحد برای خود و خانواده ام تهیه کنم. و اگه حتی قیمت طلا هم تغییری نکنه من اجرت کار خودمو میگیرم ونگرانی از این بابت ندارم. اوقات فراغت و زمانی که فکرم آمادگی داشته باشه به پکیج های شما گوش میدم تا بتونم یاد بگیرم که چگونه میتونم به کارم وسعت بیشتری در آینده بدم این تمام برنامه من برای این ۵۰۰ میلیون بود راست و صادقانه با تشکر و سپاس از شما آقای تیموری ممنون

 82. مجتبي نصيري کاربر می‌گوید

  سلام استاد عزيز
  من از اوايل امسال كه هوش مالي رو خريداري كردم هوش ماليم داره خوب ميشه وافتادم دنبال پول جمع كردن كه كار خريد وفروش ماشين رو شروع كنم كه خيلي هم علاقه دارم بهش هم اطلاعاتم به نظرخودم عاليه درضمن كارمند هستم، من پول رو ميگيرم وميزنم به كار ماشين، قرعه كشي هفت هشتادهم نزديك هست به اميد خدا كه من برنده بشم ??

 83. زهرا کاربر می‌گوید

  سلام پرتوان پرانرژی باشید.
  مادری 60 ساله ام دارایه 5 فرزند هستم که همسرم چند سالی هست فوت کرده و اکنون در بحرانی ترین شرایط زندگی قرارگرفته ام، دنبال پیدا کردن کاری برای ایجاد درآمد و بهبود شرایط هستم. که با کانال شما تازه آشنا شدم از طریق موبایل یکی از آشنایان. برنامه شمارو مطالعه کردم و برای جایزه اسپرتیژ 500 ملیون تومنی چنتا هدف دارم.
  اول برای 14 نفر منجمله خودم و سه پسرم اپلیکیشن هوش مالی رو خریداری کنم .
  دوم 100 ملیون تومن از اون پول رو برای عزیزی که خیلی آرزو داره در رشته خلبانی ادامه تحصیل بده در نظر دارم.
  سوم برای خودم یک مزرعه کوچک هیدروپونیک برای درآمد زایی ایجاد میکنم .
  چهارم بقیه پول راهم بین اعضای گروهی که دوره هوش مالی رو از شما آموزش دیدن و زیر نظر شما راهنمایی میشن تقسیم بندی کرده و در چند حوضه کسب و کار پر سود در زمینه های مختلف سرمایه گذادی مطمئن میکنم.

 84. مجید کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری پول ماشین میگرفتم وبا ان پول سرمایه گذاری میکردم سود وبه خواسته برسم البته این خرید وفروش ماشین و ملاک میکردم ودر آخر هردو دارم هم خواسته ها و پول ماشین ممنون آقای تیموری
  موفق و پیروز باشی

 85. مهدی واسعی کاربر می‌گوید

  من پول رو دریافت میکنم.
  و میندازم تو کار نقره.
  نقره الان کیلویی حدود چهار میلیونه و پونصد میلیون میشه 125کیلو نقره
  صد کیلو انگشتر میسازم.مابقی به عنوان اجرت.
  هر گرم دوهزار تومن داشته باشه فقط،غیر از جبران اجرت، صد میلیون سود داره.

  یا اینکه سیصد و پنجاه میلیون برای ظروف خام نقره، صدوپنجاه برای اجرت هنرمندان ریزقلم زن، سیاه قلم و برجسته کار استفاده میکنم .اجرت هر ظرف رو دو برابر میشه دریافت کرد.

  یا اینکه روی مس میدم اساتید برند قلمزن کارهای کلکسیونی بزنن.
  سود از صد میلیون به بالا ست.

 86. احسان آسمانی کاربر می‌گوید

  با سلام
  من اهل کرمانم و یکی از سوغات ما قهوه قاووت هست که به صورت پودر هست و خیلی خوشمزه و شیرین با ۵۰۰ تومن چند دستگاه شکلات سازیشو میخریدم و کارگاه راه میانداختم و از طریق دوستی که در سوییس دارم در گمرک سویس صادرات میکردم و فرانک میگرفتم فوق العاده سوداوره چونکه سویس شهر شکلاته استقبال زیادی میشه و الانم با ارز فرانک میلیاردر بزرگی میشدم.این ایده رو میتونم با شیره خرما مخلوط کرده و یه خوراکی شیرین و بسیار مقوی به سویس صادر میکردم.

 87. مرتضی کاربر می‌گوید

  سلام من پولش رو می‌گرفتم و مطابق با آموزشهای هوش مالی سرمایه گذاری میکردم

 88. یداله صفری کاربر می‌گوید

  من پول ماشین رو میگرفتم و فقط بدهی هامو تصفیه میکردم تا آرامش داسته باشم
  یاحق

 89. زهره کاربر می‌گوید

  سلام استاد.من دیروز یهویی کانال شمارودیدم وهنوزهیچی نمیدونم ازاین دوره های هوش مالی وخیلی دلم میخوادتواین دوره هاشرکت کنم واماجواب سوال اگه ۵۰۰میلیون داشتم چندین کارگاه راه می انداختم آهن ومیلگردفروشی کارگاه سنگبری وقسمتی هم به نیازمندانی که واقعااحتیاج دارندمیدادم وتواین اوضاع اقتصادی هیچی روذخیره نمیکردم وهمراه شماسفرمیکردم ودوره هاروشرکت میکردم تامیلیادربشم

 90. نرگس شجاع چری کاربر می‌گوید

  با سلام آقای تیموری ممنون از اینکه اطلاعاتتان را در اختیار همه قرار میدهید من پول ماشین رو میگرفتم و یک کاری راه اندازی میکردم و اول برادر و خواهرم رو که بیکار هستند مشغول به کار میکردم و بعد افراد بیکار رو مشغول میکردم و سعی میکردم که کار رو گسترش بدم تا درآمد بیشتری بدست بیارم

 91. فروزان کاربر می‌گوید

  با سلام .من ۵۰۰ میلیون را میگرفتم.در چندین مورد جداگانه سرمایه گذاریهای کوچک اما سود ده انجام میدادم.در کلاسهای هوش مالی پلاس موسسه ماهان تیموری شرکت میکردم. یک ملک در شهرکهای در حال رشد اطراف تهران خریداری میکردم.یک کارآفرینی کوچک در کشور گرجستان راه اندازی میکردم…… روی چندین مورد تحقیق کرده ام.

 92. الناز صفائی کاربر می‌گوید

  سلام . خانم جوان ۲۶ساله و متاهل که در دوران عقد هستم. خریدن خانه و لوازم خانه، فراهم کردن مقدمات عروسی و داشتن یک ماشین خوب حداقل ۵۰ میلیونی به احتمال زیاد جزو اولویت های من میشن در صورتیکه ۵۰۰ میلیون پول داشتم!ب نوعی کمک ب همسرم چون ایشون در حال حاضر دانشجو هستن. اما چیزی که خودم بهش فکر میکنم سرمایه گذاری بخش زیادی ازین مبلغ هستش که بتونم به آرزوهای بزرگترم برسم مثل سفرهای خارج از کشور- بنیاد موسسه آموزشی- کمک به نیازمندان.

 93. سجاد کاربر می‌گوید

  باسلام خدمت جناب آقای تیموری خوشتیپ و خوش فکر و همه ی اعضای کوشای مجموعه ی ماهان تیموری.
  من پانزده سال بیشتر ندارم و به صورت اتفاقی با کانال شما در تلگرام برخورد کردم،اونجا کلیپ های متعدد تون رو دیدم و برای نزدیکانم فرستادم. و امیدوارم استفاده کرده باشن:)
  اما در پاسخ به چالشتون:من برادری دارم که در همه ی زمینه ها با اون مشورت می کنم. در ابتدا با هم به چند نمایشگاه خودرو سر میزنیم تا مطلع بشیم که در آینده نزدیک رشد قیمت خودرو به چه میزانه و اینکه بازار خرید و فروش خودرو به چه صورته(مشتری پیدا میشه یا نه) سپس بعد از جمع آوری اطلاعات تصمیمو میگیریم که خودرو رو انتخاب کنیم یا مبلغ قیمت خودرو رو.
  برنامه ای که از مبلغ سرمایه بدست اومده دارم برنامه به نسبت خوبیه،
  من در یکی از شهر های جنوب خراسان رضوی زندگی میکنم که آفتاب خوبی در طی سال داره، و مسولین تصحیلات مناسبی برای خرید پنلهای خورشیدی در نظر گرفته اند و از اون طرف نیاز به برق از جانب کشور باعث بازار خوبی در زمینه نیرو شده.
  بنده با پونصد میلیون یا کمی بیشتر شروع به راه اندازی این طرح و پس از یکسال دست به گسترش این کار می زنم که هم سود خوبی داره هم کمک به شبکه برق منطقه می کنه.
  دعای روز افزون برای موفقیت و کسب تجربه ی روز افزون برای شما و مجموعتون. خدانگهدار:)

 94. کوثر میرزایی کاربر می‌گوید

  من ۵۰۰ میلیون میگرفتم
  اول باهاش‌ دوره ی شما رو میخریدم بعد سعی میکردم پانصد میلیون دیگه جور کنم خونم رو میذاشتم گرو بانک وام میگرفتم
  طلاهامو میفروختم
  پول قرص میگرفتم همه رو روی هم میذاشتم و کسب وکار اب معدنی راه مینداختم

 95. الهه کاربر می‌گوید

  سلام.من پول ماشین رودریافت میکردم حدود 100میلیون از اونو طلایاسکه میخرم که ارزش افزوده داشته باشه بعد دردوره هوش مالی شرکت میکنم که بتونم برای سرمایه گذاری بهتر تصمیم بگیرم

 96. اسماعیل مهدیان آرا کاربر می‌گوید

  سلام
  من پول ماشین رو میگرفتم و با اون یه کسب وکار جدید راه اندازی میکردم در حقیقت یه استارت آپ و سایت و اپ اون رو هم راه اندازی میکردم

 97. کوثر میرزایی کاربر می‌گوید

  سلام خسته نباشید
  من پانصد میلیون میگیرم
  اول باهاش دوره ی شمارو میخرم
  بعد پانصد میلیون دیگه جور میکنم از طریق فروختن طلا قرص گرفتن.
  خونمم گرو بانک میگذاشتم تاوام بگیرم وبتونم باهاش کسبووار اب معدنی راه بندازم

 98. محمودرضا کاربر می‌گوید

  سلام
  من سعی میکردم مقدمات و ملزومات مهاجرت به یک کشور جهان اول را برای خودم فراهم میکردم و در آنجا یک دوره mbaمیگزراندم تا با بیزینس و زبان و فرهنگ منطقه هدف طی دوسال آشنا بشم و از علم حاصل شده هم استفاده میکردم برای موفقیت بیشتر. سپس با افزایش آگاهی یک استارت آپ را در آنجا لانچ میکردم

 99. مجتبي نصيري کاربر می‌گوید

  سلام استاد عزيز
  من از اوايل امسال كه هوش مالي رو خريداري كردم هوش ماليم داره خوب ميشه وافتادم دنبال پول جمع كردن كه كار خريد وفروش ماشين رو شروع كنم كه خيلي هم علاقه دارم بهش هم اطلاعاتم به نظرخودم عاليه درضمن كارمند هستم، من پول رو ميگيرم وميزنم به كار ماشين، قرعه كشي هفت هشتادهم نزديك هست به اميد خدا كه من برنده بشم ??
  باتشكر از شما

 100. شريفي کاربر می‌گوید

  سلام
  من پول رو مي گرفتم، چون ماشين براي تبديل به پول شدن مقداري از ارزشش رو از دست ميده.
  پول رو ميگذاشتم توي حساب جاريم. يه دسته چك مي گرفتم با اعتبار اون كارت بازرگانيم رو مي گرفتم. يه شركت ثبت مي كردم. با يه كارخونه داخلي توليد دمپايي و وسايل پلاستيكي قرارداد مي بستم. از بانك وام مي گرفتم. و با خريد مدتي چند برابر دمپايي مي خريدم و به گرجستان صادر مي كردم
  قبلش بايد بازار اونجا رو هم تامين مي كردم و براي اين كار برنده چالش ماهان تيموري ميشم و باهاش ميرم گرجستان تا قراردادها رو ببندم.

 101. محسن کاربر می‌گوید

  با درود فراوان خدمت دوستان
  بنده مبلغ 500 میلیون تومان رو میگیرم وتمام این مبلغ رو در کار خودم که تقریبا شش ماه هست استارت زدم و سود خیلی بالای داره سرمایه گذاری میکنم
  یکم از گارم بگم
  در واقع من سالها بود به فکر بودم که با کمترین زمان وانرژی و با سرمایه اندک درامد خوبی داشته باشم که به لطف خدا و با اموزش تونستم به ارزوم برسم من در واقع در هفته شاید نیم ساعت کار کنم و تقریبا 5 برابر سود بانکی درامد دارم
  خدا بده برکت از همینجا برای تمام شما دوستان ارزو میکنم به رویاهاتون برسید
  تشکر ویژه از استاد تیموری عزیز

 102. علی محمد ونایی کاربر می‌گوید

  سلام استاد تیموری من تقریبا ۲ساله کانال شمارو دنبال میکنم وهر روز صبح که بیدار میشم اول کانال شمارو چک میکنم بعد روزمو شروع میکنم من شمارو جدا دوست دارم …..واگر ماشین برنده میشدم دقیقا ده درصد اون پولو پشتوانه کارم کنار میذاشتم ودوم اینکه شدیدا روی هوش مالی خودم سرمایه گذاری میکردم هوش مالی شمارو میخریدم من معتقدم هوش مالی تیم شما دقیقا عین جایزه شرکت بنز میمونه ((شرکت مرسدس بنز یک جایزه گذاشته بود که اگر کسی بتونه ایراد این ماشینو در بیاره که یه خانم زنگ میزنه میگه هر کسی بنز سوار شه دیگه نمیتونه ماشین دیگه ای سوار شه ))هر کسی از این پکیج استفاده کنه دیگه نیازی نیست جایی دیگه مراجعه کنه صد درصد به درامد مالی خوب میرسه وسوم اینکه یک کسب وکار خوب راه اندازی میکردم و از این وضعیت نابسامان خودمو نجات میدادم .

 103. Mahdi Bagherzadeh
  Mahdi Bagherzadeh کاربر می‌گوید

  سلام استاد.طبق آموزه های شما عمل میکردم چون بهتون ایمان دارم.اول رو خودم سرمایه گذاری میکردم با افزایش اطلاعات و مشاوره اقتصادی بعد باتوجه به اینکه مهندس عمران هستم یک پروژه مشارکت در ساخت رو برمیداشتم و با قسمتی از پول که تو بانک برای استفاده از تسهیلات میذاشتم و به مرور ازاون پروژمو تکمیل میکردم.متشکرم از دوره ارزشمند هوش مالی پلاس شما.یاحق

 104. امیرحسین نصرالهی
  امیرحسین نصرالهی کاربر می‌گوید

  سلام من پول ماشین رو میگرفتم و ۱۰ تا پیچ پر بازدید اینستگرام خریداری میکردم از راه تبلیغ کسب درامد میکردم البته ۱۰ نفر هم میزاشتم برای مدیریت پیچ ها و اینجوری کار هم تولید میشه و در نهایت میتونم با سود بیشتر پیچ های بیشتری بخرم و در نتیجه سود بیشتر

 105. رضا نوروزی کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری عزیز
  من پول ماشین رو می گرفتم. من متوجه شدم که توی استانبول یه سری اجناس ایرانی اونجا نیست و می شه اونجا کسب و کار راه انداخت و به نوعی صادرات و به نظرم پر سود هست دوستی در ترکیه دارم که اونم می تونه بهم کمک کنه و چم و خم اونجا رو بلده البته با پکیج هوش مالی و کمک های شما

 106. میثم مرتاضی کاربر می‌گوید

  من پول رو میگیرم
  اولش مقداری برای افزایش سوادم خرج میکنم تا تو زمینه کاری خودم متخصص بشم ( امنیت شبکه) بعدشم حتما یه دوره MBA میرم و سعی میکنم تو منطقه خودمون یه کارگاه تولید و بسته بندی میوه خشک برا صادرات راه بندازم.

 107. سجاد طیبی
  سجاد طیبی کاربر می‌گوید

  باسلام خدمت جناب آقای تیموری خوشتیپ و خوش فکر و همه ی اعضای کوشای مجموعه ی ماهان تیموری.
  من پانزده سال بیشتر ندارم و به صورت اتفاقی با کانال شما در تلگرام برخورد کردم،اونجا کلیپ های متعدد تون رو دیدم و برای نزدیکانم فرستادم. و امیدوارم استفاده کرده باشن:)
  اما در پاسخ به چالشتون:من برادری دارم که در همه ی زمینه ها با اون مشورت می کنم. در ابتدا با هم به چند نمایشگاه خودرو سر میزنیم تا مطلع بشیم که در آینده نزدیک رشد قیمت خودرو به چه میزانه و اینکه بازار خرید و فروش خودرو به چه صورته(مشتری پیدا میشه یا نه) سپس بعد از جمع آوری اطلاعات تصمیمو میگیریم که خودرو رو انتخاب کنیم یا مبلغ قیمت خودرو رو.ادامه بعدی

 108. ایرج کاربر می‌گوید

  سلام اسم بنده ایرج سبحانی و از خراسان شمالی هستم
  من پولش رو میگیرم و قطعا با توجه به اوضاع فعلی مملکت و آینده قابل پیش بینی سریعا با انتقال دانش از متخصصین کار در امور دام سبک دست به کار دامداری سیتماتیک میزنم (صنعتی کار نمیکنم ) و حتما رو اصلاح ژن دام سبک کار میکنم با یک تیر چندتا هدف رو شکار میکنم
  درآمدزایی بسیار مناسب
  اشتغال زایی عالی
  تولید ژن برتر برای مردمم
  تامین گوشت و شیر و لبنیات مردمم
  و صد البته به مسئولین بی کفایت ثابت میکنم که ما ایرانی ها خلاقیت داریم فقط حیف که دخالت شما نمیذاره ……..
  خلاصه با پولم یه چنین کار بزرگی رو شروع میکنم و کم کم با سرعت تدریجی و مطمئن رشدش میدم

 109. سجاد طیبی
  سجاد طیبی کاربر می‌گوید

  ادامه:
  برنامه ای که از مبلغ سرمایه بدست اومده دارم برنامه به نسبت خوبیه،
  من در یکی از شهر های جنوب خراسان رضوی زندگی میکنم که آفتاب خوبی در طی سال داره، و مسولین تصحیلات مناسبی برای خرید پنلهای خورشیدی در نظر گرفته اند و از اون طرف نیاز به برق از جانب کشور باعث بازار خوبی در زمینه نیرو شده.
  بنده با پونصد میلیون یا کمی بیشتر شروع به راه اندازی این طرح و پس از یکسال دست به گسترش این کار می زنم که هم سود خوبی داره هم کمک به شبکه برق منطقه می کنه.
  دعای روز افزون برای موفقیت و کسب تجربه ی روز افزون برای شما و مجموعتون. خدانگهدار:)

 110. حسین کاربر می‌گوید

  با سلام
  من دوتا خونه میخریدم واون ها رو رهن کامل میدادم وبا پول رهن که میشه حدود دویست،دویست وپنجاه میلیون یک کسب و کار در حوزه اینترنت یا آزاد راه اندازی میکردم و مقداری هم روی خودم سرمایه گذاری میکردم .ممنون

 111. فتحی کاربر می‌گوید

  سلام و عرض ادب خدمت استاد عزیز و گرامی که خیلی ساده و صریح و صادقانه تجربیات و دانش خودتون رو بدون بخل در اختیار شاگردانتون قرار میدهید.
  استاد عزیز اگه الان من برنده بشم پول ماشین رو میگیرم و 50-70میلیون از پول رو میدم برای رهن یک خانه یا واحد خوب در شمال شهر و یک جای دنج و با کلاس ،30میلیون از اون پول رو میدادم برای رهن یک دفتر کار در قسمتی از شهر که دفاتر تجاری کاری فعالیت میکنند و با 10ملیون دفترمو تجهیز میکردم یه شرکت به نام برندی که دوستش دارم در زمینه کاری خودم به ثبت میرسوندم و سعی میکردم بتدریج شرکتم رو چند منظوره کنم که اجناس مرتبط با شغل خودم رو هم با نام برند خودم بفروشم بعد 50-100میلیون از پول رو اختصاص میدادم به چند سفر به کشورهایی نظیر چین ،ترکیه،عراق،دبی،ارمنستان ،روسیه ،البته بیشتر برای کسب اطلاعات و نیازسنجی اون کشورها و تطبیق باز ایران با اون کشورها البته با یک مشاور مالی مسلط به اقتصاد و بازار که از مشاوره های ایشان نیز بهره مند شوم و در طی سفرم بیزینس خودم رو به اونا معرفی میکردم و تمامی پتانسیل های خرید و فروش بیزینس خودم رو پیدا میکردم و پس از کسب کلیه اطلاعات به ایران برگشته و حداقل 30سایت کاری برای خودم میزدم و 50میلیون برای برند سازی سایتهام هزینه میکردم و یک مدیر تبلیغاتی و دو نفر دستیار برای ایشان با نظارت مشاورم بصورت درصدی از فروش استخدام میکردم و کار فروش رو تا حد اعلا پیش میبردم ،تا اینجای کار حدودا 250میلیون از پولم هزینه شده با200میلیون باقی مانده از اون پول یک واحد تجاری در همون اطراف دفترم میخریدم و بدون رهن اجاره میدادم و از اجاره اون یک درآمد غیر فعال ایجاد میکردم و همون درآمد رو دوباره در یه جای مناسب مثل بورس سرمایه گذاری میکردم و 50میلیون باقی مانده رو برای خودم یک ماشین میخریدم .از نظر سنجی شما سپاسگزارم.

 112. مهدی کاربر می‌گوید

  سلام…
  من معادل ماشینو نقد میگرفتم،به خاطر شرایط کاریم حدود200_250 تومنی یه ماشین دیگه میگیرم،الباقیشم خرج تبلیغات و گسترش کارم میکنم

 113. علی کاربر می‌گوید

  سلام
  بجای خودرو مبلغ ۵۰۰ م رو میگرفتم
  بعد میرفتم شهر جدید پردیس با ۵۰۰ م و پول رهن، دو تا خونه ۷۰ متری ۵ سال ساخت میگرفتم،
  اون وقت سرمایم میشد ۶۵۰ م

 114. حسین کاربر می‌گوید

  با سلام
  من دوتا خونه میخریدم واون ها رو رهن کامل میدادم وبا پول رهن که میشه حدود دویست،دویست وپنجاه میلیون یک کسب و کار در حوزه اینترنت یا آزاد راه اندازی میکردم و مقداری هم روی خودم سرمایه گذاری میکردم .ممنون

 115. احمد دامن سوز کاربر می‌گوید

  سلام استاد عزیز…من اگه برنده میشدم پولش رو میگرفتم و با شما میومدم گرجستان ?
  اما انصافا من الان ده ساله کاسب بودم ،مغازه داشتم ،بعد شرکت ساختمانی داشتم و چندین بارم خوردم زمین، الان تو زمینه ی پخش مواد غذایی هم در کنار کارای ساختمانی فعالیت دارم،اما باور کنید هیچ امنیتی برای سرمایه گذاری تو ایران نمیبینم، تورم از صددرصدم رد شده و هرسال اگه سرمایمون دوبرابرم بشه بازم برامون برد برد نیست.
  اما با این وجود شما خیلی انگیزه و روحیه بهمون میدین استاد، مطمئنا اگه همچین پولی بدستم برسه برای نحوه ی سرمایه گذاریش با شما مشورت میکنم اما خودم نظرم اینه که ماشین رو بگیرم به قیمت روز و خوب بفروشمش ،با مقداری از پول آموزش ببینم و ایده ای جدید که در کشور ما وارد نشده را وارد کنم، حتی به کوچکی یه خط تولید خوراکی یا ابزار ،وسیله ،برنامه ی جدید در داخل

 116. فاطمه اسکندری کاربر می‌گوید

  سلام .من 500 میلیون تومن پول رو میگرفتم و در مرحله اول 5 میلیون تومنش رو به کسی که نیاز داشت میدادم .با 2 میلیون تومنش پکیج هوش مالی و دوره کسب ثروت و آرامش رو میخریدم.توی مدتی که دوره ها رو کامل ببینم و نکاتشون رو یاد بگیرم کل پولامو توی بانک میذاشتم تا سودش بیاد روش و بیشتر بشه .بعد که آموزشهام کامل شد.پولا رو به یورو تبدیل میکردم و میرفتم ترکیه.اونجا باهاش توی بورس یا یه شرکت معتبر سرمایه گذاری میکردم .بعد یه مدت که سود مورد نیازمو به دست آوردم یوروهایی که دارمو میاوردم ایران به تومن تبدیل میکردم و تو شهر خودم یه کارخونه تولید خودکار راه مینداختم.

 117. علی ندری کاربر می‌گوید

  سلام
  در این چالش من خودروی اسپورتیج رو میگیرم و خودروی اسپورتیج را به برگزار کننده های مراسم عروسی کرایه میدم البته بیمه بدنه هم انجام میدم اگر قیمت خودرو بالا و پایین بره من ضرر نمی کنم در ضمن یک درآمد غیر فعال هم برای خودم درست کردم

 118. Lila کاربر می‌گوید

  سلام من پول ماشین رو میگرفتم و با ان پول دستگاه پخت همبرگری را که خودم اختراع کرده ام را تولید و به بازار میفرستادم تنها مشکل من در ساخت این دستگاه نداشتن سرمایه هست که بامقداری از ان پول سوله و وسایل اولیه ساخت دستگاه رو فراهم میکردم در مرحله بعد از بانک وام تسهیلات که مربوط به تولید صنعتی هست میگرفتم و تولید انبوه میکردم و به بازار میفرستادم حتی نمونه ای از ان رو ساختم که خودم از ان استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم نداره تا الان هم کارهای ثبتی اون رو انجام ندادم به دلایلی

 119. حسین کاربر می‌گوید

  با سلام .
  من دوتا خونه میخریدم رهن کامل میدادم وبا پولی که دستمو میگرفت حدود دویست تا دویست وپنجاه کارم را گسترش میدادم و مقداری هم روی خودم سرمایه گذاری میکردم.

 120. سعید کاربر می‌گوید

  سلام. تو این اوضاع میشه خود ماشین رو هم نگه داشت و حتما هم سود دهی داره ولی من پولش رو میگیرم وتمامش رو کود شیمیایی خریداری میکنم به خاطر اینکه این فصل استفاده زیادی نداره میشه به قیمت مناسب خرید و حدودا شش ماه دیگه میتونم بفروشمش و کمتر از 50یا60درصد هم سود نخواهد داشت. به گفته خودتون برای اینکه از پول داغ بهترین استفاده ببریم باید در مواد اولیه سرمایه گذاری کنیم

 121. مجيد کاربر می‌گوید

  من اولا پولشو ميگرفتم بعد ميذاشتم تو بانك بعد يا سود اون تو سرمايه گذاريهاي كوچك شركت ميكردم

 122. علی اصغر نظمی کاربر می‌گوید

  اصغر نظمی. سلام من پولو میگرفتم.یه ماشین معمولی میخریدم.وچون توکار ماشینهای اداری هستم وسیار کار میکنم یه محل کار برای خودم تهیه میکردم.حتی اجاره ای داخل بورسش خیابان ایرانشهر واگه برسه یه خونه هم میخرم که دغدغه اجاره خونه نداشته باشم تا بافراغ بال کسب درامد کنم.

 123. محمد بیاضی کاربر می‌گوید

  سلام استاد
  من ۵۰۰ میلیون رو میگرفتم و100 میلیون رو در بورس سرمایه گذاری میکردم و 200میلیون رو برای کاشت گیاهن دارویی استفاده میکردم و100میلیون رو در پرورش زالو و100میلیون باقی ماندرو برای خرید گوسفند که در ۶ ماه سودش رو دو برامر میکنم چون تخصص دارم.خدایا چنان کن سرانجام کار توخوشنودی باشی و مارستگار

 124. Lila کاربر می‌گوید

  سلام پول ماشین رو میگرفتم و دستگاه پخت همبرگری که خودم اختراع کرده ام را تولید و به بازار میفرستادم البته مشکل اصلی من نداشتن سرمایه هست که با مقداری از ان پول مکان و مواد اولیه ساخت دستگاه رو تهیه میکردم و وام تسهیلات تولید صنعتی میگدفتم و در تولید انبوه تهیه و به بازار عرصه میکردم

  1. احمد ایروانی کاربر می‌گوید

   سلام
   با توجه به آموختههای هوش مالی و موقعیت و وضعیت خودم ۵۰۰ میلیون را میگیرم و در جت کسب و کار خودم با توجه به اهداف و مدیریتی که از تیم ماهان تیموری یاد گرفتم استفاده میکنم و مطمئن هستم که برنده میشم و جزو یکی از اهداف و آرزوهام بوده که با ماهان عزیز حضوری صحبت کنم و بغلش کنم و دستش را ببوسم بابت همه چی

  2. مریم حسینی کاربر می‌گوید

   سلام. . . . . خدا قوت
   من اگر این پول بگیرم یه هایپر بزرگ مواد ارگانیک و مواد سالم میزنم که چند ساله آرزو داشتم درضمن این خودش کار آفرینی هست ..این باعث میشه مردم مواد سالم مصرف کنند و از بسیاری از بیماریها نجات پیدا کنند. .ممنونم از اینکه تلاش میکنید که همه موفق باشند

 125. اصغر کاربر می‌گوید

  سلام من دلار یا سکه میخریدم

 126. زينب فرزادپور کاربر می‌گوید

  سلام من ماشين رو ميگرفتم بعد خودم ماشين رو ميفروختم با توجه به علم اناگرام شخصيت شناسي كه من جز تيپ شخصيتي ٩ هستم و به كاراي فني علاقه دارم يك كارگاه ساخت تزيينات لوكس دكوراسيون ميزدم اول با توجه به سرمايه كمم در زمينه تابلو فرش و ابرنگ فعاليتم رو شروع ميكردم بعد در زمينه هاي مختلف گسترشش ميدادم

  1. داود قدسی کاربر می‌گوید

   با سلام و عرض ادب خدمت استاد تیموری
   این بنده ابتدا سعی میکردم که پول ماشین رو بگیرم جسارتا خودتون هم میدونید که ماشین بر خلاف ملک سرمایه محسوب نمیشه چرا که اگر اینطور بود سندشو به عنوان ضمانت تو بانک یا … قبول میکردن و بعد با توجه به اینکه این بنده با توج به اوضاع زندگی هوش مالی خوبی ندارم یا اگر هم دارم از آن بی خبرم اقدام به خرید دوره هوش مالی از مجموعه زحمتکش شما میکردم و با تقویت هوش مالی و استعداد یابی کار آفرینی میکردم و به استفاده درست از پولم می پرداختم تا به قول حضرتعالی جزء۹۵ درصد مردم نباشم که ندونم با پولم چیکار میکنم .
   تا از این طریق به تمام خواسته هام برسم . با امید به آنروز
   با تشکر و آرزوی موفقیت روز افزون برای شما

  2. اسماعیل خسروی
   اسماعیل خسروی کاربر می‌گوید

   سلام و عرض ادب و خداقوت به تیم پرتلاش و پر انرژی ماهان تیموری
   من اگه برنده میشدم پولش رو میگرفتم تا پروسه نقدینگیم سریعتر مهیا بشه و سه تا کار میکردم .
   اول 400 میلیونش رو برای راه اندازی یک موسسه آموزش ، تولید و فروش فکر و ایده برای سنین کودکان ، نوجوانان و جوانان میکردم . ( طرح غربالگری و پیدا کردن افراد خلاق و برگزاری دوره های آموزش ، ورکشاپ ، اتاق فکر و تولید فکر و ایده و نهایتا فروش فکر در سطح داخلی و بین المللی).
   دوم 20 میلیون راه اندازی سایت فروش گل ( پیک گل )
   سوم 30 میلیون راه اندازی یک موسسه انجام امور خدماتی برای کودکان کار و زنان بی سرپرست.
   50 میلیون هم هزینه تبلیغات به نسبت مورد نیاز برای هر سه مورد.
   من واقعا اگه پول داشتم حتما اینکار رو میکردم .
   ممنونم همیشه پر انرژی باشید.

 127. فرشته عبدالحسینی کاربر می‌گوید

  با سلام و احترام
  داشتن اون ماشین خیلی برام مهمه ولی تو این شرایط ، پولش رو میگیرم و با مشورت تیم ماهان تیموری یه بیزینس عالی راه اندازی می کنم و بعد با درآمد حاصل از اون کار ، بهترین خونه و بهترین ماشین رو میخرم.
  یکی از بزرگترین آرزوهای من ، کمک به افراد کم درآمد است ، با کارآفرینی ، اونا رو به آ زوهاشون میرسونم و کاری می کنم که روی پای خودشون بایستند.
  شاد باشید و بدرخشید.

 128. پوریا خانی نژاد کاربر می‌گوید

  من 2 تا زمین میخرم تو شهرستان میدم برام بسازن . و بعد میفروشمش و کار ساخت و ساز را ادامه میدم

  1. حسن فیروزی کاربر می‌گوید

   آقا پوریا سلام
   داداش شما که نساختی فقط دادی دست پیمانکار

  2. پرهام شهباز کاربر می‌گوید

   با سلام
   با توجه به شهرت و عالی بودن و خاص بودن کباب و بستنی شهرم حتما در تهران شعبه می زدم
   باور دارم خیلی خوب جواب می ده

  3. مهدی معیری کاربر می‌گوید

   باسلام
   باتوجه به اینکه بنده ۲۲ سال دارم و دانشجو هستم و همچنین حدود ۲ سال هست که خودم کاری رو استارت کردم و مشغولم…در صورتی که مبلغ هدیه ۵۰۰ میلیون تومان باشد…مبلغ ۱۸۰ میلیون تومان جهت تبلیغات کار خودم انجام میدادم….مبلغ ۴۰ میلیون تومان جهت گسترش کارم….مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان جهت شروع کار دیگری با دوستان…مبلغ ۵۰ میلیون تومان پس انداز خواهم کرد و مبلغ ۳۰ میلیون تومان جهت جبران قسمت کوچکی از لطف پدر مادر میدادم

  4. ناهيد زينالي کاربر می‌گوید

   درود خدمت ماهان تيموري عزيز
   من پول رو ميگيرم و سرمايه گذاري در اب معدني ميكنم
   يا در گرجستان كه رو به رشد سرمايه گذاري ميكنم

  5. كاظم مولا کاربر می‌گوید

   سلام من تبديل به نقدش ميكنم وميزارم تو حساب خانمم وهمچنان به هوش مالي خودم اتكا ميكنم چون سرمايه كاذب ادمو تنبل تر ميكنه تا پيشرفت بده

 129. فاطمه کاربر می‌گوید

  با سلام… من حتما پول رو میگیرم و بعد از دریافت پول حتما دوره هوش مالی پلاس رو میخریدم و بعد از اینکه کلی از شما یاد گرفتم میرم و به ایده هایی که دارم میرسم. یه اپلیکیشن در دست ساخت دارم که برای راه اندازی به 100 میلیون این پول نیاز داره و علاوه بر کسب درآمد برای خودم میتونه برای تمام ایرانی ها کسب درآمد بکنه که این برای خودم خیلی باارزشه. دوم اینکه 50 میلیون هم برای تبلیغات بیشتر این کارم کنار میزارم. با 200 میلیونش کار ساخت نیروگاه خورشیدی رو با متخصص مربوط به اینکار شروع میکردم. با 100 میلیونش چند تا زمین کوچیک کوچیک توی چند شهر با آب و هوای متفاوت میخریدم، چون میخوام در آینده خیلی نزدیک تولید چند نوع گیاه درمانی فوق العاده عالی رو شروع کنم و با 50 میلیونش با چند نفر شریک میشدم و یه آزمایشگاه تحقیقاتی زیست شناسی که رشته خودم هست تاسیس میکردم و اونجا سعی میکردم راه های تشخیص و درمان انواع بیماری ها و … رو با کمک سایر زیست شناس ها پیدا کنم و به بشر خدمت کنم. و بعد که آزمایشگاهم کم کم بزرگ شد کار ساخت آنزیم ها رو شروع میکردم که متاسفانه تو ایران انجام نمیشه و هنوز از خارج از کشور و با هزینه خیلی سنگین وارد میکنیم. کم ترین میزان تولید آنزیم ها در ایران گاهی با فروش سالیانه نفت در ایران برابری میکنه و من حتما کار تولید آنزیم ها رو انجام میدم و به کشورم خدمت میکنم…. در کنار همه اینها اولین و تنها چیزی که میتونه هدفم برای کسب درآمد باشه کمک به نیازمندان و ایشالا فقرزدایی هست که قطعا بخش زیادی از درآمد ماهیانم به اینکار تعلق میگیره… ممنون از شما و انرژی مثبتتون آقای تیموری/

  1. سیف الله روزمه کاربر می‌گوید

   برو بیشتر تحقیق کن در مورد کارخانه تولید انرژی به میلیاردها نیاز میباشد خرید زمین در شهرها مختلف با ۵۰ میلیون اصلا شدنی نیست در نهایت برایکارهایی که شما میخواهید انجام بدهید این پول به جایی شما را نخوابد رساند

 130. محمد معینی کاربر می‌گوید

  سلام
  مسلما پول خودرو رو دریافت میکنم
  در ذهنم طرحهایی دارم که نیاز به سرمایه داره حدود ۱۲ساله که در بازار مشغول به فعالیتم ودر این مدت تجربیات زیادی که یک سرمایه بزرگه رو کسب کردم که میتونه به من کمک کنه اول از هر چیز طرح تولید یک سری از ملزومات باکیفیت ایرانی که باعث جلب رضایت مشتری وکسب افتخار برای میهنم باشه رو راه اندازی کنم معتقدم که کالایی که قرار تولید بشه در هر رسته ای حتما باید از لحاظ کیفی بالاترین رتبه رو داشته باشه نه فقط اندازه سودش مهم باشه بهترین سود با بالاترین کیفیت دوم هم راه اندازی یه سری فروشگاه زنجیره ای که هرکدوم از این طرحها برنامه مدون خودشو داره البته این مطالب فقط کلیات برنامه های من بود و از گفتن جزییات خودداری میکنم

 131. ali کاربر می‌گوید

  باسلام و عرض ادب
  با 500میلیون قطعا در بازاریابی اینترنتی فعالیت میکنم….
  بقول بیل گیتس حتی کشورهای جهان سوم هم تا10سال دیگه بیش از70درصد خریدهاشون از طریق شبکه های مجازی و اینترنت خواهد بود…
  اولویت های بعدیم دامداری صنعتی و گلخانه های صنعتی هست که در کنار هم بیش از 50محصول قابل تولید و عرضه هست…

 132. حمیدرضا خیری کاربر می‌گوید

  سلام
  ابتدا پاشین رو برمیداشتم جون پول ماشین از طرف شرکت قیمت کارخونه است و بعد با قیمت بالاتر میفردختمش

  بعد با بخشی از پولش
  کسب و کارم رو رونق میدادم
  با تبلیغات . اموزش فروش به پرسنلم و خرید اجناس با کیفیت و …

  دوم
  یه وسیله میخردیم که کارافرین بشم
  مثل خرید دستگاه جوراب بافی تا خودم پول خلق کنم

  سوم
  یک درامد غیر فعال راه مینداختن و هر دو محصولم رو به این شکل میفروختم حتی در حالت خواب

  و بخشی هم حالا کم یا متوسط برای برطرف کردن مشغله رفاهی خانواده

 133. سعید مرادی کاربر می‌گوید

  خوده ماشین رو میگرفتم و بعد یه مدت که دلار گرون تر شد میفروختم و با یک دهم اون شرکتم رو راه اندازی میکردم که خیلی وقته دنبالشم
  6دهمش رو هم قبل این که ماشین رو بفروشم کولر اپیلت چکی میگرفتم که تا ماشین رو بفروشم قیمتش گرون تر نشه چون به شدت قمتش داره گرون میشه 1دهم دیگش رو هم کنار میزاشتم واسه بالا بردن سطح اطلاعات و اموزش خودم 100 تومن دیگش هم با 30 _40 تاش یه ماشین میگرفتم باقیش هم یه خونه وام دار که مستاجره رهن هم تدش نشسته میگرفتم و کم کم قسط هاشومیدادم

 134. مسلم کاربر می‌گوید

  سلام بر استاد تیموری عزیز
  من ترجیح میدم ۵۰۰میلیون رو بگیرم و با اون چند کارگاه تولیدی در شهر خودم راه اندازی کنم از جمله گارگاه تولید ذغال و تولیدی های دیگر که با سرمایه کمتر از ۹۰میلیون تومان قابل راه اندازی هستندو سود خوبی دارند علاوه بر این باعت توسعه اشتغال در شهر خودم نیز هستم

 135. سمیه کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری من 500 میلیون رو میگیرم چون تازه دارم کار راه اندازی میکنم . 50 میلیون بدهی داریم به بانک و شخص که اون رو میدم. 50 میلیون پول دستگاه ها میشه. 60 پول رهن دفتر چون اولش اجاره سخت. 40 میلیون مبزارم رو پول پیش خونه که اجاره دیگه ندیم. 150 میلیون اطراف شهر زمین میگیریم واسه کشت آلوورا که همسرم میخواد شروع کنه. 10 میلیون آماده سازی زمین برای کشت. 20 میلیون خرید یک وانت برای کار من و همسرم 30 میلیون تهیه یک کارگاه برای کار بسته بندی خودم و 50 میلیون هم برای خرید یک سواری که زیر پامون باشه. شاید قیمت ها خیلی دقیق نباشه چون هنوز در حال تحقیق هستیم و به زودی با خبر های خوش میایم پیشتون

 136. محمد کاربر می‌گوید

  من اگه ۵۰۰میلیون برنده شم..یک گاوداری میزنم ۳۰تا ۴۰تا گاو میخریدم . بقیه ش رو یه ماشین ساده برا زیر پام.‌بعدش ب کار گاو داری مشغول میشدم..ود عرض یک سال دو برابر سودمیکردم

 137. ارشد کاربر می‌گوید

  سلام علیک
  روزتان بخیر ونیزی
  من اگه 500 میلیون داشتم قطعا با تحقیق و اصولی اونو
  سرمایه گذاری میگردم تا تونسته باشم قدمی در مسیر پیشرفت جامعه
  برداشته باشم .و چندین نفر را مشغول فعالیت کرده باشم.
  یا حق

 138. امید صلواتیان
  امید صلواتیان کاربر می‌گوید

  چالش 500میلیونی
  سلام
  استاد و همه عزیزان
  خداقوت
  از آموزش هایی که در هوش مالی دیدم
  اول راهی پیدا می کنم برای فروش گرانتر و بهتر ماشین
  و با مبلغ پول بدست آمده
  100 میلیون صد میلیون هزینه می کنم
  یعنی مرحله به مرحله
  درفعالیت های آموزشی اول شروع میکنم
  کارهایی که بلدم رو شروع می کنم به آموزش و کسب درآمد
  صدمیلیون اول به سیستم پول سازی رسید
  فعالیت غیر فعالش شروع شد و نتیجه خوب ازش حاصل شد
  میرم سروقت 100 میلیون دوم
  به همین صورت تا آخر
  متشکرم از همه زحمات کمپانی بزرگ ماهان تیموری

  امید صلواتیان

 139. sekineh کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری و همکاران محترم
  من تا حالا همچین پولی بهم نرسیده و یکی از رویاهای تحقق نیافتنی منه ولی اگه این دو گزینه رو به من پیشنهاد بدن باید بگم پول رو انتخاب میکنم چون کارای زیاد تو ذهنم هست که دوس دارم انجام بدم و خودم و خانوادم و بقیه رو نجات بدم…
  و اما با پول چیکار میتونم بکنم دوکار میخوام انجام بدم
  اول یه مکان مناسب رو پیدا میکردم و یه جایی درست میکردم که چندتا سالن پراز امکانات داشته باشه هرسالن مختص کاری. مثلا یکی از سالن هارو مختص افرادی قرار میدادم که از خونه بیرونشون کردن و شبا رو کارتونا میخوابن و در قبالش ازشون درخواست کمک میکردم تو انجام یک پروژه(یکی از پروژه ها تهیه ی محصولات ارگانیک با کشت محصولات بدون موادتراریخته و شیمیایی که قطعاً طرفدارای زیادی خواهد داشت) که هم اشتغال زایی بشه و هم پولی رو که خرج کردم چندبرابر برگرده به خودم . یه سالن هم برای افراددرگیر اعتیاد میذاشتم و بعداز درمانشون باایجاد انگیزه و هدف برای ادامه زندگی اونارو به کاری که استعدادش رو دارن مشغول میکردم تا استعدادهای نهفته ای که دارن شکوفا بشه یادتون نره اونا آدمای قوی و پر استعدادی بودن که شرایط زندگیشون اونارو به اینجا رسونده…
  دوم: فک نکنم برا اقدام دوم پولی مونده باشه پس پروژه بزرگ دوم رو با سود پروژهای اقدام اول آغاز خواهیم کرد به کمک گروهی که ساختم

 140. مریم کاربر می‌گوید

  سلام من اگه 500 میلیون داشته باشم در،،،،، قدم اول،،،،، مبلغی رو برای مشاوره با یک متخصص هوش مالی که اطلاعات بروزی داره هزینه میکنم تا من رو در راه اندازی یک کار پرسود راهنمایی کنه، چون مهمترین چیز در سرمایه گذاری و شروع یک بیزینس اطلاعات صحیح هست، و پس از تصمیم گیری با بقیه پول کارم رو استارت میزنم، و در صورت نیاز و اطمینان از نتیجه کار بقیه دارایی هایم را هم برای پیشبرد موفق تر ، در این کار جدید سرمایه گذاری میکنم.

 141. وحید کاربر می‌گوید

  باسلام واحترام ماهان عزیز.
  من پول ماشین میگیرم.
  من چون در زمینه صنعت فعالیت میکنم پول حاصله رو اختصاص میدم به خرید دستگاه و ماشین الات صنعتی که تو زمینه فعالیت خودم هست از کارگاه های که الان جمع کردن یا در حین جمع کردن هستم که به قیمت واقعا پاین اتیش کش کردن. و در زمانی که بازار به یگ ثبات نسبی رسید فعالیتمو کسترش میدم چه بسا از همین همکارهای عزیز هم دعوت به کار کنم و ازشون استفاده کنم از هنر این عزیزان زحمت کش.

 142. فتحی کاربر می‌گوید

  با سلام و عرض ادب خدمت استاد عزیز
  یکبار مفصل نظرم رو نوشتم ولی متاسفانه پس از ارسال دیدگاه ثبت نگردید چون با گوشی تایپ میکنم کمی سخته نوشتن برای همین خلاصه نوشته هامو مجدد بصورت اعداد و ارقام عرض میکنم.پول ماشین رو می گرفتم و تقسیم بندی من چنین بود
  -70میلیون رهن خانه یا واحد در شمال شهر یه جای خوب
  -30میلیون رهن یک دفتر کار در مراکز شهر قسمتهای تجاری اداری
  -10میلیون تجهیز دفتر کار برای شروع بیزینس خودم و همچنین ثبت شرکت و خرید دامین و…
  -250میلیون خرید یک دفتر اداری تجاری در حوالی دفتر خودم و اجاره دادنش بدون رهن و ایجاد یک درآمد غیر فعال و مجدد سرمایه گذاری مبلغ اجاره در یک جایی شبیه بورس
  -50میلیون برای ایجاد 30سایت فروش در زمینه کاری خودم و اقلام مربوط به حوزه کاری خودم
  -30میلیون پشتوانه مالی برای استخدام یک مدیر سایت و دو نفر متصدی تبلیغات در حوزه فروش و یک نفر مشاور مالی که البته همه افراد بصورت درصدی از فروش حقوق خواهند گرفت و این مبلغ بعنوان پشتوانه مالی مثلا اوراق خریداری خواهد شد.
  -40میلیون خرید ماشین
  -20میلیون پول نقد در حساب کوتاه مدت با سود مثلا18-20%

  -استاد عزیز این تقسیم بندی من برای 500میلیون جایزه بود امیدوارم روزی این مبلغ به این زودیا بدستم برسه و من این تقسیم بندی رو بصورت واقعی انجامش بدم.حالا هم امیدوارم تو این چالش برنده بشم و ا

 143. علیرضا شمس کیانی کاربر می‌گوید

  با سلام تشکر از استاد تیموری عزیز
  امیدوارم برنده این چالش باشم و از حضور در کنار شما بیشترین استفاده رو ببرم
  من پول رو میگرفتم و در شرکت دوستم که در اتریش ثبت کرده و نیاز به سرمایه گذار داره سرمایه گذاری میکردم تا هم با تولید دستگاه های شارژر خودرو که تکنولوژی روز دنیا و اینده ایرانه به سودآوری بالا می رسیدم (با توجه به بزینس پلانش) و هم اقامت کشور اتریش رو با خرید سهام اون شرکت میگرفتم و همچنین میتونستم نمایندگی یفروش محصولاتمون تو ایران رو بزنم و اینجا هم چند نفرو مشغول به کار کنم.

 144. مسعود رهبر نودهی
  مسعود رهبر نودهی کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری
  من پول ماشین رو میگیرم و برای همسر و فرزندانم سرمایه گذاری مبکنم بخشی از پول رو برای خرید لوازم منزل و اتومببل نو و ویلای شمال و بخشی رو برای سرمایه گذاری و تامین اینده کاری فرزندانم
  اختصاص میدهم.

 145. احسان ایمانی کاربر می‌گوید

  سلام وعرض ادب
  جواب سوال اول: با توجه به شرایط اقتصادی فعلی و نوسان شدیدقیمتها و تحریمها ماشین رو تحویل میگیرم که اگر اتقاق جدیدی افتاد ارزش پول من کم نشه ، ضمنا به بانکها هم اعتمادی نیست :)))))
  در مرحله بعد یک ارزش به ماشین اضافه میکنم مثلا از لحاظ ظاهری و فنی ماشین رو ارتقا میدم و به اصطلاح تیون آپش میکنم و چون خودم فروشنده ام و اصول فروش و بازاریابی رو میدونم، میتونم با قیمت و شرایط بهتری ماشین رو بفروشم.
  جواب سوال دوم: وارن بافت بزرگ میگه :بهترین روش سرمایه گذاری اینه که رو خودت سرمایه گذاری کنی. و از اونجایی که رسالت من یادگیری و یاد دادنه پس با پول ماشین همین کار رو میکردم. چیزی که در حال حاضر جای خالیش به شدت توی کشور احساس میشه بحث آموزشه. من با این پول توی یکی از دانشگاههای خوب اروپا یا کانادا ادامه تحصیل میدم و علم روز دنیارو با کیفیت عالی دریافت میکنم و خودم رو رشد میدم از همه نظر و این علم رو به ایران وارد میکنم یعنی آموزشهایی رو که اونجا میبینم رو ایرانیزه،بومی سازی و ساده سازیش میکنم ودر قالب پکیجهای خوب و کاربردی آموزشی به مردم کشورم تقدیم میکنم

 146. مریم رهنما کاربر می‌گوید

  من اگه 500 میلیون داشته باشم در،،، قدم اول،،، مبلغی رو برای مشاوره با یک متخصص هوش مالی که اطلاعات دقیق و بروزی از کسب و کارهای مختلف داره درنظر میگیرم تا من رو برای راه اندازی یک کار پر سود راهنمایی کنه،،،،، چون مهمترین مسئله در شروع هر کار اطلاعات دقیق و صحیح است… و با بقیه سرمایه کارم رو استارت میزنم

 147. پژمان جاهد عطائیان
  پژمان جاهد عطائیان کاربر می‌گوید

  سلام وقتتون بخیر دلتون خوش
  من با 500 میلیون ابتدا شرکتی در زمینه فعالیتی رباتیک و اتوماسیون صنعتی تاسیس می کنم و با توجه به ارتباطاتی که دارم سعی می کنم مجوز نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش شرکت رباتهای هیوندای کشور کره جنوبی رو در منطقه غرب آسیا بگیرم و حتی می توان با رایزنی با نمایندگی شرکت فوق در ترکیه همکاری نمود

 148. مسعود کاربر می‌گوید

  سلام
  من پولو میگرفتم چون ماشین اون قیمتی هر کسی نمیتونه بخره و فوری نقد نمیشه پول با چکو و نصف پول اینجور چیزا درگیری داره بعدش علت اینکه پول میگرفتم اینکه من در شهرستان 4000 متر زمین داریم اطراف تبریز میخواستم پ پاجوش آلوورا بگیرم و پرورش بدم و نظر به اینکه اون گیاه در صفر درجه از بین میره باید گلخانه مانندی داشت و هر هزار مترو اگر بخوایم یه گلخونه بسازیم حول هوش 12 تومن در میاد و این گیاه در سال 4 بار محصول میده و خود شرکتی که قراره پاجوش یا ریشه این گیاهو بفروشه خودش تظمین خریدو میده از هر هزار متر حدود 40 الی 50 ملیون در سال درامد داره و این گیاه در ایران آفت نداره نیاز به اب کم داره و بازار خوبی داره حالا تو 4000 متر فوقش 100 ملیون میشه راه اندازیش کرد با بقیه پول که 400 ملیونه چون رشتم برق اتوماسیونه دانشجو ام یه مغازه رهن میکردم پول بالا میدادم که اجاره ندم و با ما بقیش تجهیزات برقی میگرفتم. که با رهن مغازه و تجهیزات اینا با 300 ملیون حل میشدذ و صد ملیون بقیه رو تو بورس س رمایه گذاری میکرد اون سهامیو میگرفتم که همیشه ترازش مثبته

 149. حمزه کاربر می‌گوید

  پولش رو میگیرم با ۱۵۰ میلیون ماشین کارکرده تمیز میخرم و ۱۰۰ م خرید سهام ۵۰م سکه و باقیمانده یه سوییت کوچک در یه جای تفریحی و آینده دار

 150. shayan rokhva
  shayan rokhva کاربر می‌گوید

  با سلام من ماشین رو خیلی میخوام ولی تو این شرایط پول رو البته به قیمت اصلی ماشین می گرفتم و سعی میکردم که یه کسب و کار راه بندازم البته کسب و کاری که کم دردسر باشه
  کلیپ هاتونم آقای تیموری خیلی خوبه و آدگ رو تشویق میکنه و یه چیزی دورن آدم رو تغییر میده ولی یه جواریی خیلی واضح نیست
  با تشکر

 151. احسان ایمانی کاربر می‌گوید

  سلام وعرض ادب
  جواب سوال اول: با توجه به شرایط اقتصادی فعلی و نوسان شدیدقیمتها و تحریمها ماشین رو تحویل میگیرم که اگر اتقاق جدیدی افتاد ارزش پول من کم نشه ، ضمنا به بانکها هم اعتمادی نیست :)))))
  در مرحله بعد یک ارزش به ماشین اضافه میکنم مثلا از لحاظ ظاهری و فنی ماشین رو ارتقا میدم و به اصطلاح تیون آپش میکنم و چون خودم فروشنده ام و اصول فروش و بازاریابی رو میدونم، میتونم با قیمت و شرایط بهتری ماشین رو بفروشم.
  جواب سوال دوم: وارن بافت بزرگ میگه :بهترین روش سرمایه گذاری اینه که رو خودت سرمایه گذاری کنی. و از اونجاییکه رسالت من یادگیری و یاد دادنه پس با پول ماشین همین کار رو میکردم. چیزی که در حال حاضر جای خالیش به شدت توی کشور احساس میشه بحث آموزشه. من با این پول توی یکی از دانشگاههای خوب اروپا یا کانادا ادامه تحصیل میدم و علم روز دنیارو با کیفیت عالی دریافت میکنم و خودم رو رشد میدم از همه نظر و این علم رو به ایران وارد میکنم یعنی آموزشهایی رو که اونجا میبینم رو ایرانیزه،بومی سازی و ساده سازیش میکنم ودر قالب پکیجهای خوب و کاربردی آموزشی به مردم کشورم تقدیم میکنم

 152. احسان ایمانی کاربر می‌گوید

  سلام وعرض ادب
  جواب سوال اول: با توجه به شرایط اقتصادی فعلی و نوسان شدیدقیمتها و تحریمها ماشین رو تحویل میگیرم که اگر اتقاق جدیدی افتاد ارزش پول من کم نشه ، ضمنا به بانکها هم اعتمادی نیست :)))))
  در مرحله بعد یک ارزش به ماشین اضافه میکنم مثلا از لحاظ ظاهری و فنی ماشین رو ارتقا میدم و به اصطلاح تیون آپش میکنم و چون خودم فروشنده ام و اصول فروش و بازاریابی رو میدونم، میتونم با قیمت و شرایط بهتری ماشین رو بفروشم.
  جواب سوال دوم: وارن بافت بزرگ میگه :بهترین روش سرمایه گذاری اینه که رو خودت سرمایه گذاری کنی.و از اونجاییکه رسالت من یاد دادن و یاد گیریه پس با پول ماشین همین کار رو میکردم. چیزی که در حال حاضر جای خالیش به شدت توی کشور احساس میشه بحث آموزشه. من با این پول توی یکی از دانشگاههای خوب اروپا یا کانادا ادامه تحصیل میدم و علم روز دنیارو با کیفیت عالی دریافت میکنم و خودم رو رشد میدم از همه نظر و این علم رو به ایران وارد میکنم یعنی آموزشهایی رو که اونجا میبینم رو ایرانیزه،بومی سازی و ساده سازیش میکنم ودر قالب پکیجهای خوب و کاربردی آموزشی به مردم کشورم تقدیم میکنم

 153. اعظم میرزایی کاربر می‌گوید

  سلام. من اول از قیمت اصلی ماشین مطمئن میشدم که ببینم آیا مبلغی که معادل ماشین بهم میدن درسته یا مبلغ پایینی دارند پرداخت میکنند اگر به قیمت روز بود پولش رو دریافت می کردم وبعدش این پول رو میدادم به برادرهام که ساختمون ساز هستند به اندازه پولم مشارکت میکردم (یا همون پیش خرید )به این دلیل این کار رو انجام میدم چون الان در حال آماده شدن برای کنکور 98 هستم خودم نمیتونم کاری رو شروع کنم .در صورت قبولی در دانشگاه از سودی که اون پول برام میاره استفاده میکنم ولی اگر رشته دلخواه رو قبول نشم از سودی که اون پول از سرمایه گذاریم بهم داده برمی دارم ویک مزون که مربوط به کاری هست که تو اون استاد هستم راه اندازی میکنم که هم خودم وهم چند خانم دیگه بتونند کسب در آمد کنند و اصل پول رو دوباره پیش خرید انجام میدم که پولم راکت نمونه .

 154. shayan rokhva
  shayan rokhva کاربر می‌گوید

  شلام با وجود علاقه ی شدیدم به ماشین پول رو البته به قیمت واقعی می گرفتم سعی میکردم یه کارگاه کوچیک بزنم و یه چیزی که پر سوده و الان واقعا نمی دونم پی رو تولید کنم مثلا چوب یا فلز یا …
  خلاصه با وجود اینکه ممکنه سود چندانی نداشته باشه یه کار تولیدی میکردم و اگه میتونستم سر قفلی اون کارگاه هم میخریدم

 155. مهدی آقاجانی کلاسی کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری
  ببخشید که کمی رک و بی پرده حرف میزنم من تمام طرحهای عجیب و غریب دنیا رو دوست دارم از تولید حشرات به عنوان منابع پروتئینی آبزیان ویا استهصال مواد رادیو اکتیوی از بعضی حشرات مثل سن گندم در فرانسه تا…..کاشت گیاهان خاص مثل ترایفل کیلویی 4هزار دلاری که فقط یک کتاب در ایتالیا در موردش نوشته شده رو جستجو کردم و اطلاعات زیادی دارم از صنایعی که ایران به شدت بهش نیاز داره تا بجای واردات اشتغال زایی کنه از ساخت فرم عینک تا تبدیل لجن فاضلاب شهری به خوراک ماهی همه و همه رو مطلع هستم و باگ ها و نقاط قوتشون رو میتونم براتون شرح بدم اما یه موردی هست که خیلی فکرم رو مشغول کرده و عاشق اجرا کردنمش که مطمعنا شما هم دلیلشو میدونین (رفع نیاز موجود )
  من با 500 میلون تومان نقدی که از بانک دریافت خواهم کرد مزرعه تولید آب احداث میکنم که روش مشخصی داره و تا الان تونستم با دادن مشاوره هایی در این مورد و سود دهی خیلی خیلی بالای اون دو سرمایه گذار رو به این طرح متمایل کنم .(رشته ی تحصیلی من مدیریت منابع آب ارشد هستش ) بعد از پولش یه مزرعه میکس بری برای اولین بار در ایران میزنم با چند کاربری
  1- تولید انواع بری ها : بلک بری آمریکایی – بلو بری -گوجی بری – گلدن بری -رسب بری و……( تازه خوری )
  2- تولید آب میوه های میکس و تازه ی این میوه ها
  3-تولید پکتین از تفاله همین ها
  4- تولید چای از برگ و تفاله و مخلوط چای لاهیجان
  5-تولید روغن گرانبها از هسته ی اون ها
  6- تولید پنیر مخلوط شده با بلوبری و….
  7-از همه مهمتر ایجاد فارم توریست برای چیدن به روش pick your own berrys که خودش مزایای زیادی داره
  8- با شرکتهای دانش بنیانی که میتونن ماده موثره ی این میوه رو استحصال کنن طرح رو به مشارکت میذارم تا دستورالعملش رو کشف کنن و بتونم از این ماده قرص یا ….تولید کنم.
  9-تولید نهال وبوته به روش کشت بافت و سنتی و مشارکت با بانک برای ترویج کشاورزی در ایران ( سودهای چند صد میلیاردی با مستندات مکفی )
  10-جذب توریست درمانی ( میوه گوجی بری دارای آنتی اکسیدان فوق العاده ای هست که میتونه منجر به شفا بشه اینم مستندات داره ) میتونم تور سلامت در باغ راه بندازم که خیلی از بیماری ها رو تحت ورزش + هوای پاک + بالابردن سطح آنتی اکسیدان و ثابت نگه داشتن سطح آن درخون و مطمعنا بهبود موثر )
  11- توریست غذایی چون بیشتر از 100 نوع نوشیدنی و شیرینی و شکلات هست که از میکس این میوه ها با مواد دیگه درست میشه اونها رو در انحصار خودم نگه میدارم و جشنواره میکس بری راه میندازم تا تنوع اونو به ایرانی ها نشون بدم میدونم نتایج غیر قابل تصوری عاید خواهد شد و هزاران پیشنهاد مشارکت با سرمایه های نامحدود دریافت خواهم کرد.
  از گرجستان برا همتون پوستر میفرستم . آقای تیموری ما ساک رو ببندیم ؟؟

 156. حسنا کاربر می‌گوید

  سلام من حسنام ۲۰ ساله
  من ماشینو میگرفتم و ی کوچولو گرون تر میفروختمش با پولش کارمو توسعه میدادم،چون از توکار پول درمیاد ن از چیز دیگ ای.من نقاشی میکنم (کلاسای مختلفی ک گرونه و نمیرم و میرفتم ،گالری میزدم و ….تبلیغات بیشتری میکردم و …)خیلیم زیاده ک باعث بشه من کلی از پولم پول دربیارم،و ی خرده ام تو بورس یا جایی سرمایه گذاری میکنم اما ن تو بانک. جاهای دیگ.

 157. Leila.n.m کاربر می‌گوید

  اسلام خدمت اقای تیموری اگر من برنده یک ماشین اسپرتیج بشم پولش رو جای ماشین میگییرم چون همیشه به فکر یک سالن ارایشگری عالی در منطقه عالی ویک اتیلیه عروس ودوماد در کنار هم باشن ومن وهمسرم در کنار هم کار کنیم ودر عرض دوسال پول یک ماشین را از زحماتمون میتونیم بخریم که هم کارمونو ارتقا دادیم هم به پیشه ومهارتمون وعلاقمون رسیدیم هم ماشینی که میخواستیم رو در عرض یکسال میتونیم بخریم ممنون اقای تیموری

 158. مجیدربانی کاربر می‌گوید

  سلام ماهان عزیز
  در عرض 10ما ه که از دوره استفاده کردم تونستم به کسب و کارم رونق بدم و پیشرفت چشمگیری ایجاد کنم حالا این چالش 500 میلیونی باعث میشه که من با این تفکر عمل کنم که 100نفر نیرو استخدام کنم وبه انهادوره هوش مالی شمارو هدیه بدم بعداز مدت کوتاهی من 100نیرو خلاق با هوش مالی بالا دارم که هر کدام ازاونها برای من سالی500تا خلق پول میکنن

 159. عاطفه انصاري
  عاطفه انصاري کاربر می‌گوید

  چالش اسپورتج:

  سلام و عرض ادب

  وقت بخير

  من عاطفه انصاري، كارشناسي ارشد آموزش زبان انگليسي، مدرس زبان انگليسي و راهنماي گردشگري ( تور ليدر) در تورهاي ورودي و خروجي هستم. خيلي جالبه، از اونجايي كه تقريبا ٢ ماه هست بطور مستمر و پيگير خودم رو در مدار ثروت قرار دادم، به سمت كانال و سايت شما كشيده شدم و از اين موضوع خوشحالم.

  نظر من:
  من قطعا پول اسپرتج رو تقاضا ميكنم و نه خود ماشين رو. اين پول معادل ٥٠٠ ميليوني هست كه شما فرمودين.

  اهداف و استراتژي من براي اين مبلغ:

  ١. خريد يك كانال تبليغاتي تلگرام براي شركت مورد نظرم با اعضاي فعال و واقعي بالاي ده هزار نفر به مبلغ: ٧٠٠ هزار تومان

  ٢. خريد يك صفحه اينستاگرام با فالورهاي واقعي و فعال در زمينه تبليغات شركت مورد نظرم به مبلغ : ٥٠٠ هزار تومان با تعداد بين ١٥ تا ٧٠ هزار فالور در ٣٦٥ روز
  ٧٠٠ هزار + ٥٠٠ هزار = ١،٢٠٠،٠٠٠ تومان

  ٣. استخدام دو كارمند؛ ١ نفر ادمين كانال و ١ نفر براي اينستاگرام با تخمين حقوق ٢ ميليون تومان براي هر نفر در ماه اول

  ١،٢٠٠،٠٠٠+ ٤،٠٠٠،٠٠٠ = ٥،٢٠٠،٠٠٠ تومان

  ٤. درخواست اقامت گرجستان از طريق ثبت شركت گردشگري و توريسم به نام خودم ( با توجه به رشته دانشگاهي و مهارت هاي تور ليدري) كه با توجه به تحقيقات من تقريبا معادل ١٩٠٠ دلار يعني ٢٠،٠٠٠،٠٠٠ كه شامل پکیج کامل ثبت شرکت در گرجستان با اخذ دستگاه آپارات مالیاتی كه شامل :

  -اخذ پروانه جنرال تریدینگ برای تجارت

  -ثبت لوگوی شرکت همراه با مهر شرکت

  -باز کردن حساب بانکی شخصی برای تمامی اعضای شرکت و اخذ ویزا کارت

  -باز کردن حساب بانکی شرکتی

  -اخذ کد مالیاتی از اداره مالیات برای شرکت

  -اخذ دستگاه آپارات مالیاتی ميشه.

  ٢٠،٠٠٠،٠٠٠ + ٥،٢٠٠،٠٠٠ = ٢٥،٢٠٠،٠٠٠ تومان

  با اين روش ميشه براي تعدادي از افراد به عنوان كارمند شركت درخواست اقامت گرجستان رو تقاضا كرد و از هر نفر معادل تقريبا ١٢ هزار دلار دريافت كرد.

  ٥. براي دريافت اقامت بقيه افراد خانواده ام، اقدام به دريافت اقامت گرجستان از طريق خريد ملك با سرپرستي و به نام پدرم به مبلغ تقريبا ٣٥٠٠٠ دلار كه حدودا معادل ٣١٥،٠٠٠،٠٠٠ تومان ميشه. ٣١٥،٠٠٠،٠٠٠+ ٢٥،٢٠٠،٠٠٠ = ٣٤٠،٢٠٠،٠٠٠ تومان

  ٦. از اونجايي كه طبق گفته خودتون، به علت تورم، بهتره پولهاي داغ رو تبديل به مواد اوليه كنيم و از اونجايي كه در هر شرايطي ( شرايط خوب يا بد اقتصادي ) هر جامعه براي خوراك و حمل و نقل هزينه ميكنه، ايجاد يك كيترينگ ميتونه سودزا باشه. اجاره محل مناسب طبق بررسي هايي كه داشتم تقريبا ١٠ ميليون پول پيش و ٢ ميليون اجاره ماهيانه است كه به خاطر “خاك خوري” ماه اول ميشه تقريبا ١٢ ميليون. هزينه يك پكيج بسته بندي غذاي ببرون بر تقريبا ٣٥ ميليون تومان هست كه بايد با هزينه آشپز، پيك، مواد اوليه جمع بشه كه طبق براورد من براي حداقل دوره “خاك خوري” اوليه چيزي حدود ٥٠ ميليون تومان هزينه ميشه. ٥٠،٠٠٠،٠٠٠+ ٣٤٠،٢٠٠،٠٠٠ = ٣٩٠،٢٠٠،٠٠٠ تومان

  ٧. اجاره يك دفتر در گرجستان براي انجام كارهاي شركت گردشگري و توريسم (معرفي و تبليغات شركت از طريق همون كانال و اينستاي تبليغاتي ) كه طبق بررسي من اجاره يه محل براي شركت تقريبا ماهيانه ٤٠٠ دلار هست كه اجاره يكساله اون تقريبا معادل ٤٣،٢٠٠،٠٠٠ ميشه.

  ٣٩٠،٢٠٠،٠٠٠+ ٤٣،٢٠٠،٠٠ = ٤٣٣،٤٠٠،٠٠٠ تومان

  ٨. استفاده از مابقي پول يعني ٦٦،٦٠٠،٠٠٠ تومان براي استخدام كارمند هاي واقعي (منهاي همون افرادي كه براي شركت به عنوان كارمند سوري در نظر گرفته شده)، وسايل و تجهيزات شركت، درخواست خريد خودرو و هزينه هاي احتمالي و پيش بيني نشده.

  و ديگه نوبت دريافت و نتيجه گيري از شركت، كيترينگ، تبليغات و اقامت هاي سوري كارمندهاست. ?✌?️

 160. کژال کرد پور کاربر می‌گوید

  سلام
  من پول را دریافت میکردم وسعی میکردم در ضمینه حل بحران اب کاری انجام بدم مثلا تصفیه فا ضلاب های هر خانه برای ابیاری فضای سبز همان منزل یا شستشوی ماشین…من ارومیه هستم هرسال فصل برداشت سیب صد ها تن سیب کنا ر جاده حروم میشه سیب های که چندین لیتر اب برای پرورششون مصرف شده وبعد کنار جاده می پوسن به اسم زیر درختی حتما یک کاری برا شون میکردم
  همیشه موفق باشید

 161. Amir کاربر می‌گوید

  پول رو میگرفتم و طلای اب شده میخریدم

 162. علی کاربر می‌گوید

  سلام
  من از شما سیستم سازی رویادگرفتم
  من با۵۰۰میلیون نمایندگی پخش چند شرکت معتبر پرده میگرفتم برای پخش در استان بعد باروش سیستم سازی چند کارمند وویزیتور استخدام میکردم برای پخش وفروش اجناس وخودمم مدیریت میکردم با این کار هم اشتغالزایی میکردم وهم درامدم افزایش میدن

 163. مولود کاربر می‌گوید

  سلام من یه مدرسه دو زبانه دوره ابتدایی یا موسسه ای تاسیس می کردم که هم ااموزس مکالمه هم ترجمه و هم ویرایشانجام شود

 164. محمد فهمی حسن کاربر می‌گوید

  محمد فهمی حسن
  با سلام من پول ماشین رو میگیرم ودر پروژه خودم که اختراع جدید وبینظیری در علم نانو هستش سرمایه گذاری میکنم و مطمئن هستم که هم سودش به من میرسه وهم خیروبرکتش به مردم وکشورم. با تشکر از استاد گرامی.

 165. حمید اسدی کاربر می‌گوید

  سلام من پول را میگرفتم و پنج سالن پرورش قارچ را اندازی میکردم و حتما با علم روز کار میکردم و ابتدا حداقل پنج نفر بکار میگرفتم زمین و محل کارشم دارم.

 166. مهسا، میرزانژاد کاربر می‌گوید

  سلام من پول رو میگرفتم و با ۲۵۰ میلون کافی شاپی که داشتم رو دوباره راه اندازی میکردم که هم خودم دوباره کار کنم و حداقل دو‌نفر هم بیارم توی کار، بعد و با ۳۰ میلیون یه ماشین میخریدم که از پیاده بودن در بیام و بتونم به کارهام سریع تر رسیدگی کنم و ۲۰ میلیون هم میذاشتم توی حسابم و بهش دست نمیزدم برای وقتی که شاید یه اتفاقی بیافته خالی نباشم، با ۲۰۰ میلیون هم میدادم به همراه همیشگیم که میدونم با این پول میتونه رشد کنه و سرمایه گذاری میکنه! اینجوری دو‌نفرمون توی بعد مالی رشد میکنیم فکر کنم

 167. علیرضا مبینی کاربر می‌گوید

  باسلام
  اگه من صاحب خودرو بشم با پولش با توجه به اینکه شهرستان زمین داریم یه مجتمع اقامتی تفریحی گردشگری سنتی راه اندازی میکردم که هم اون روستا معرفی بشه هم اینکه برا مردم روستا اشتغال زایی بشه یه سود خوب هم برا خودم داره،و از سود آنجا با راه اندازی دامداری و کشاورزی مدرن افراد زیادی رو مشغول میکردم

 168. Asef کاربر می‌گوید

  پول رو میگرفتم ،بعد باهاش یک زمین که در منطقه هایی هنوز خلوته و داره کم کم شلوغ میشه میخرم . چون هم میتونم از دوطرف سود کنم هم میتونم یک مغازه بزنم و هم میتونم اون زمینی که با قیمت ارزون خریدم رو نگه دارم و بعد ها با قیمت بیشتر بفروشمش .همچنین یه سایت میسازم و وسایل مغازه ای رو که زدم رو باهاش به کل ایران میفرستم .هم میرم کلاس اموزش سءو و ساخت و طراحی سایت و…
  تا بعد از اون پولم رو الکی ندم به کسی که سایت میزنه خودم همه کار رو میکنم تا پولم سیو شه و بخشی از پولم رو بیت کوین و اتریوم و.. میخرم چون میدونم ارز ایترنتی بهتر از اینه که پولم رو تو بانک بزارم و سودش رو بگیرم

 169. کامبیز گروسیان کاربر می‌گوید

  با سلام، من ماشین مورد نظر رو تحویل میگیرم تا مدت کوتاهی از تحوبلش که گذشت، با توجه به نوسانات روز افزون بازار ایران، به قیمتی بالاتر از قیمت روز تحویلش بفروشم،
  بعد با پولش یه دکه تنقلات اجاره میکنم و باهاش کار میکنم، یعنی از کارهای کوچک شروع میکنم، بیست درصد پول فروش ماشینو هم در بورس سرمایه گذاری میکنم، البته با مشورت یک دوست کاملا مطمعن و نزدیک…
  با سپاس از توجه شما
  ۰۹۱۰۹۳۸۸۸۹۷

 170. مجتبي نصيري کاربر می‌گوید

  سلام استاد عزيز
  من از اوايل امسال كه هوش مالي رو خريداري كردم هوش ماليم داره خوب ميشه وافتادم دنبال پول جمع كردن كه كار خريد وفروش ماشين رو شروع كنم كه خيلي هم علاقه دارم بهش هم اطلاعاتم به نظرخودم عاليه درضمن كارمند هستم، من پول رو ميگيرم وميزنم به كار ماشين، قرعه كشي هفت هشتادهم نزديك هست به اميد خدا كه من برنده بشم ??
  باتشكر

 171. کژال کرد پور کاربر می‌گوید

  سلام
  من پول را می گرفتم در ضمینه بحران اب کاری می کردم مثلا تصفیه اب فاضلاب خانگی در هر منزل واستفاده مجدد از ان برای مصارفی مثل ابیاری فضای سبز همان منزل یا شستن ماشین….
  من ارومیه هستم اینجا هر سال صد ها تن سیب به اسم زیر درختی کنار جاده می گنده که برای هر یک دانه ان چندین لیتر اب مصرف شده راهای برای استفاده بهتر از این میوه بهشتی مثل خشک کردن وصادرات ان یا تبدیل ان به چای سیب در بسته بندی مناسب برای صادرات ….
  مکانیزه کردن برداشت که اسیب کمتری به میوه برسه. ..
  همیشه موفق باشید

 172. علیرضا مبینی کاربر می‌گوید

  باسلام
  اگه من صاحب خودرو بشم با پولش با توجه به اینکه شهرستان زمین داریم یه مجتمع اقامتی تفریحی گردشگری سنتی راه اندازی میکردم که هم اون روستا معرفی بشه هم اینکه برا مردم روستا اشتغال زایی بشه یه سود خوب هم برا خودم داره،و از سود آنجا با راه اندازی دامداری و کشاورزی مدرن افراد زیادی رو مشغول میکردم.متشکرم از زحماتتون

 173. سمیه کاربر می‌گوید

  اگر پولدار بودم که ماشینو میگرفتم وفقط سفرمیرفتم.ولی باشرلیط الان پول ماشین و میگرفتم و(تقریبا) سیصد تومنشو سرمایه گزاری میکردم و۱۰۰ تومن کار افرینی و ۵۰تومن برای سفرخارج از کشور برای اینکه خیلی چیزهارو یادبگیرم ،مثل تجارت جهانی برای توسعه ی کسب و کارم و ۴۰تومنش برای فقرا و ۱۰تومن برای پاکسازی زباله های جنگل گلستان خرج میکردم.

 174. محمد کاربر می‌گوید

  سلام
  من پول رو میگیرم , یه مغازه 70 متری دیدم تو خیابون مالک اشتر با 180 تومن میشه رهنش کرد بعد یه رنگ تبلیغاتی خوب تو ذهنمه , یه فروشگاه زنجیره ای راه میندازم و این اولین شعبه ش میشه , برآورد کردم غیر از اجناسیکه امانت میگذارن تو فروشگاه 230 تومن جنس برای استارت کار لازمه , 9نفر کارمند از نظافتچی تا مدیر لازم داره و این 90 تومن پول باقیمونده 70 تومنش کفاف حقوق و مزایای کارمندا رو تا 4 ماه میده و 20 تومن الباقی هزینه تبلیغات محیطی گسترده در محلات اطراف خواهد شد.سپاس

 175. بهزاد کاسب کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت دوستان و جناب تیموری بزرگوار
  من پول رو میگیرم البته میدونم اگه ماشین رو بگیرم و مدتی صبر کنم با اوضاع موجود سود خواهم کرد چون الان ورود ماشین خارجی منتفیه اما فعلا با پول این ماشین کارهای بهتری میتوان انجام داد با سود بیشتر.
  من با این مبلغ پول ابتدا سه عدد هلیشات سم پاش میخرم که فکر میکنم حدود سیصد میلیون میشه
  با این سم پاش ها میتوان در 15 دقیقه یه هکتار مزرعه رو براحتی سم پاشی کرد
  حسن این سمپاشها اینه که کمتر از سم استفاده میشه
  سم هایی که بصورت سنتی ( تراکتور و فشار اب زیاد ) پاشیده میشه مقدار زیادیش توی خاک فرو میره و هم هدر میره هم اسیب به خاک میزنه
  سمپاشی به روش سنتی با تراکتور بخاطر ورود تراکتور به مزرعه اسیب های زیادی به محصولات و خاک میزند
  اما این هلیشات ها براحتی روی مزرعه اوتوماتیک پرواز میکنه و سم میپاشه
  توی مدتی کمی میشه کلی زمین کشاورزی رو سم پاشی کرد که هم در وقت هم در هزینه و هم در انرژی که سه رکن اصلی سرمایه هست صرفه‌جویی میشه

  حدود چهار عدد هلیشات فانتوم چهار ورژن دو میخرم که حدود قیمت اونها میشه 50 میلیون تومن میشه باهاش کارهای جديدی علاوه بر تصویر برداری هوایی که توی ایران بسیار جدید و جالب و نو پا هست انجام داد
  با این فانتوم ها میشه با نرم افزارهای مخصوص نقشه کشی سه بعدی به صورت دقیق کرد
  مثلا میشه از یه زمین کشاورزی یا یه ساختمان یا یه مکان خاصی مثل جنگل ها و کوهها نقشه سه بعدی تهیه کرد
  به عنوان مثال در زلزله کرمانشاه با استفاده از این ایده جدید و این نقشه ها تونستن به میزان آوار و خسارت پی ببرن
  البته نا گفته نمونه که ایران نقشه سه بعدی خیلی کم داره یا بهتره بگم نداره

  در گزینه اول ( هلیشات سمپاش) هزینه سم بسیار پایین هست که حتی میشه به عهده خود کشاورز گذاشت و میشه از هر هکتاری که سم پاشی میشه مبلغی بین پنجاه تا صد هزار تومن در هر 15 دقیقه طی کرد
  روزانه میشه حداقل سی هکتار رو سم پاشی کرد که میشه حدود 1500000 الی 3000000 تومن
  که در خوزستان الان در حال تست هست و شما مبلغ فوق رو ضربدر سه کنید چون سه تا دستگاه هست
  البته حقوق اوپراتور هم میگیم روزی دویست تومن الباقیش سود میشه

  گزینه دوم ( فانتوم چهار پرو ورژن دو) میشه تو تصویر برداری هوایی از یه مراسم عروسی مبلغی مابین 150هزار تومن تا 500 هزار تومن از صاحب مجلس گرفت.
  البته از مبالغ بالای تصویر برداری از کارخانه ها و تیزرهای تبلیغاتی هم نمیشه گذشت
  اما نقشه سه بعدی از زمین که میشه هر قیمتی روش گذاشت و معمولا خصوصی و با صاحب مکان میشه جداگانه طی کرد یا با ادارات میشه قرار داد بست
  که البته مبلغ دست مزد بالاست
  حالا شما این اعداد رو ضربدر چهار کن چون چهارتا دستگاه هست

  الباقی پول رو هم میشه یه دفتر با یه دکور و مقداری هم باید به عنوان پشیبان هلیشات ها بزاریم چون ممکنه تو یه سقوط مقداری خسارت ببینن و برای لوازم جانبنی که ممکنه بعدا مورد نیاز باشه

  البته ناگفته نمونه توضیحات زیاده اما خلاصه خدمتتون عرض کردم
  با تشکر از شما و تیم با انگیزه ماهان تیموری

 176. قدرت حسن زاده کاربر می‌گوید

  سلام استاد خسته نباشی
  من پولو انتخاب میکردم
  با اون پول یدونه شرکت بسته بندی حبوباتو خشکبار میزدم
  اخه شهر ما خشکبار حبوبات به صورت عمد صادر میشه تویه یک بسته بندی شیک به بازار عرضه میکردیم.

 177. محمد فهمی حسن کاربر می‌گوید

  با سلام من پول رو میگیرم ودر پروژه خودم که اختراع جدیدی در عرصه نانو هستش سرمایه گذاری میکنم و مطمئن هستم که سودش به من میرسه وخیرو برکتش هم به مردم وکشورم با تشکر از استاد گرامی ماهان تیموری.

 178. امین کاربر می‌گوید

  باسلام خدمت استاد عزیزم جناب ماهان تیموری
  خدمتتون عرض کنم اگر بنده برنده چالش میشدم پول نقدردریافت میکردم و اونو تبدیل به ارز میکردم و همراه ماهان عزیز میرفتم گرجستان و در زمینه املاک و مستغلات سرمایه گذاری میکردم و از طریق همین موضوع میتونستم اقامت این کشور هم بدست بیارم در کل من چون خودم یک کار آفرین هستم وشرکت ساختمانی خودم رو دارم روحیه دلالی گری ندارم همیشه دوست داشتم از هیچی پول در بیارم و دوست ندارم این پول تبدیل به سکه و طلا کنم وباعث لطمه زدن به اقتصاد مملکتم باشم از طرفی چون کشور گرجستان شده کشور دوم ما ایرانیها میتونم اونجا کارآفرینی بدور از هرگونه فساد و استرس انجام بدم و هموطنهای خودم مشغول به کار کنم در کل روحیه من بیشتر سمت کارآفرینی تا دلالی چون برکتش بیشتره چه تو ایران چه خارج ایران

 179. اصغر علی یانی
  اصغر علی یانی کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت جناب تیموری قدرتمند و تیم حرفه ای ایشان
  بنده پولش رو میگیرم و با ۳۵۰ میلیون یه دفتر گردشگری و تور های داخلی خارجی تاسیس می کردم و با ۱۵۰ میلیون دیگه در اتریش و مالزی دوره های مرتبط با صنعت توریسم رو میگذرونم

 180. صادق کاربر می‌گوید

  سلام
  پول رو از بانک میگیرم .
  در دوره هوش مالی پلاس شرکت میکنم که هزینه ان 3 میلیون است .
  30 میلیون از پول رو ماشین پژو 405 میخرم .
  چون ایده های کاربردی و مفید زیادی دارم 67 میلیون رو هم صرف طراحی و ساخت و راه اندازی ایده ها میکنم .
  5 میلیون هم صرف نیاز های ضروری خودم و خانواده ام میکنم .
  مابقی مانده پول که تقریبا 395 میلیون است را در شهرمان به دلیل افزایش هر روز ملک صرف خرید زمین میکنم .

 181. ساسان نریمان کاربر می‌گوید

  سلام پولش رو میگرفتم و با 300م اون پول روستایی که خالی از سکنه شده و صحبتش رو کردم رو میخرم و با کمی هزینه آخور نگهداری حیواناتش رو بازسازی میکنم و پرورش آهو و حیوانات نیمه وحشی رو شروع میکنم و با مرتع های دور و روستا ایده شکارگاه خصوصی رو که سالها روش کار کردم رو میزنم

 182. هنگامه ربیعی کاربر می‌گوید

  من با مقداری از این پول یک مغازه اجاره میکنم و با مابقیش میرم از یکی از کشورهای اطراف دستگاههای گیم پلیر وارد میکنم. و میفرروشم چون یه کلوپ بازی دارم . مشتری و دارم و لوازم جانبی این دستگاهها رو هم میارم‌ و حتما مغازه جدید رو نزدیک همان کلوپ میزنم که مشتر ی ها رو هدایت کنم.دبا این کار واسطه رو حذف میکنم و سودش و خودم میبرم. غم سفر کاری میرم هم سیاحت

 183. mojtaba nasiri
  mojtaba nasiri کاربر می‌گوید

  سلام استاد عزيز
  من اوايل امسال باشما آشنا شدم وهوش مالي رو خريدم، كارمندم وافتادم دنبال جمع كردن پول كه كار مورد علاقه ام يعني خريدو فروش ماشين رو شروع كنم كه به نظر خودم اطلاعاتم عاليه دراين زمينه،قطعا من پول رو ميگيرم وكار خريد وفروش ماشين رو شروع ميكنم،قرعه كشي هفت هشتاد نزديكه انشاالله من برنده ام ??
  باتشكرفراوان از تيم ماهان تيموري

 184. علیرضاهادیان کاربر می‌گوید

  سلام، من قطعا پول رو دریافت میکردم و ابتدا صد میلیون از اون رو به عنوان پشتیبان بقیه سرمایه م در صندوقی امن میگذاشتم چون سودش مهم نیس وصرفا برای امنیت الباقی سرمایه ام نگهداری میکنم.بعد ۴۰۰میلیون رو وارد بازار بورس میکردم چون رشته خودم مالی هستش و تقریبا ماهی۴۰تا۵۰میلیون ازش سود میبردم که اون سودها رو به ترتیب باهاشون یه مارکت یه فست فود یه لوازم آرایشی میزدم که هم از سودهام سود کنم و هم اعتبار کسب کنم و کم کم با جذب سرمایه از دیگران شروع به تاسیس شرکت سرمایه گذاریم که هدف اصلیم توی زندگیمه میکردم.

 185. فریبرز کاربر می‌گوید

  ماشینو میگرفتم خودم میفروختم . با یک پنجمش ی سفر عالی میرفتم .۲۰۰ م تومنشو بیت کوین میگرفتم وباقیش چون تو شهر ما اشپزخونه و غذا اماده زیاده ی فروشگاه ظروف یک بار مصرف میزدم و سعی میکردم ک با تکتکشون قرارداد ببندم

 186. فریبرز111 کاربر می‌گوید

  ماشینو میگرفتم خودم میفروختم . با یک پنجمش ی سفر عالی میرفتم .۲۰۰ م تومنشو بیت کوین میگرفتم وباقیش چون تو شهر ما اشپزخونه و غذا اماده زیاده ی فروشگاه ظروف یک بار مصرف میزدم و سعی میکردم ک با تکتکشون قرارداد ببندم

 187. محمدحسین کاربر می‌گوید

  باسلام من باتوجه به اینکه در شهر بندرماهشهر زندگی میکنم یک ته لنجی راه اندازی میکنم چون یه بزینس پر سوده و جنس های خارجی رو با قیمت کم از لنج دارن میخرم و در ته لنجی خودم با سود کمتر ارائه میدم چون مردم عاشق جنس خارجی اصل و با کیفیت و با قیمت مناسب هستند

 188. علیرضاهادیان کاربر می‌گوید

  البته دوست دارم وارد مسیر دیگه ای بشم و اونم اینه که پروژه ها واختراعات دانشجو ها و دانشمندامون رو بررسی کنم و اونی که واقعا میتونه اینده داشته باشه، تمام پول رو روی اون سرمایه گذاری میکنم، چون در بلندمدت نه تنها سرمایه اولیه برمیگرده بلکه چندین برابرش برمیگرده.البته هردو کاری که میخوام با این پول انجام بدم ریسک بالایی دارند، ولی من عاشششق ریسک وبازده ی زیاد هستم??

 189. احمد ایروانی کاربر می‌گوید

  سلام
  به نظر من و با توجه به آموخته های هوش مالی ۵۰۰ میلیون را میگیرم و بمیدونم همین طور که تیم ماهان تیموری این چالش را گذاشته تو رسیدن به اهداف و اینکه این پول در چه راهی استفاده بشه مشاوره بهم میده چون منم دوست دارم مثل ماهان عزیزبتونم به مردمم کمک کنم با آموختن و علم هوش مالی و مطمئن هستم که برنده میشم و به آرزوم میرسم و ماهان عزیز را بغل میکنم و دستش را میبوسم بابت همه چی و آرزوی خوشبختی و سلامتی و هر چی از خدا میخواد بهش بده

 190. رضا سوگندی کاربر می‌گوید

  سلام من پانصد میلیون رو میگیرم و اول از همه دوره هوش مالی رو خریداری میکردم و بعد از آموزش باهاش شرکت بازرگانی میزدم و از طریق شرکت با دلار دولتی پنبه تاجیکستان و ازبکستان وارد میکنم من یه مدتی تو کشور تاجیکستان بودم و یه شرکت پنبه پاک کنی نصب کردم و با خیلی ها اشنا شدم که به راحتی میتونم این کار رو بکنم تو ایران هم مشتری شو دارم یه مدتی بود که تبلیغات کردم که اگه بشه برا شرکتی نماینده بشم تا بتونم براشون با پول خودشون خرید کنم که این کار نیاز به اشنا و پارتی درست حسابی بود که الان مطمئنم با این پول میتونم به راحتی یه پارت بیارم الانم که دلار بالا رفته با یه مقدار قیمت مناسب میتونم به فروشم

 191. S. M. A کاربر می‌گوید

  باسلام باتوجه به این گرونی ها و ثابت ماندن قیمت زعفران که خبرشو دارم افزایش حدودا60درصدی خواهد داشت زعفران میخریدم و با پولشو میچرخوندم تا در حد صادرات برسه چون الان شرایط بسیار عالی برای صادر کنندگان است که دلار 90000تومانی وارد کنند

 192. رحیم کاربر می‌گوید

  سلام من با این پول چند تا دستگاه فرآوری چای می خریدم من اهل لاهیجان هستم و مزرعه چای داریم یک کارخانه در حجم کوچک احداث میکردم و چای خودمون رو تبدیل به چای سیاه و چای سبز میکردم و با بسته بندی خوب و مناسب با یک برند جدید به فروش می‌ رساندم شهر لاهیجان بهترین چای ارگانیک در ایران تولید میکنه

 193. Mahnaz کاربر می‌گوید

  پول ماشین رو می گیرم
  500 میلیون رو در چند بخش به کار می گیرم :
  100 م واسه خودم بر می دارم و کسب و کار خودم که بازرگانی نمایشگاه های خارج ایران هست و الآن خودم مدیر بازرگانی هستم در یک شرکت راه اندازی می کردم
  مابقی رو نفری 80 م می دم به ۲ برادرم که کاسب هستن
  نفری 80 م به 2 خواهرم که بتونن خونه بخرن واسه خودشون
  و 80 م دیگه رو هم می دم به مادرم که بذاره روی پول فروش خونه مون که ارزش اش کلا 80 م هست و بتونه یک خونه سند دار بخره که ۲ خواب داشته باشه با تراس
  شاد کردن مادرم، خواهر و برادرهایم با ارزش ترین چیزی هست که در دنیا می خوام

 194. وحید کاربر می‌گوید

  من پولو میگرفتم و توتهران میگشتم تا یه محل مناسب برای راه اندازی قنادی پیداکنم وبعدش اجاره میکردمو وسایل مغازه وکارگاه رو خریداری میکردم و تعداد20 نفر رو استخدام میکردمو کارخودمو وفروش اینترنتی محصولاتمو که همون شیرینی هست شروع میکردم .

 195. محسن کاربر می‌گوید

  وب سایت آموزشی وموسسه مورد نظرم را تا سیس میکردم

 196. رضا سوگندی کاربر می‌گوید

  سلام من پانصد میلیون رو میگیرم اول دوره هوش مالی رو میخرم و آموزش میبینم و بعدباهاش شرکت بازارگانی میزنم و باهاش پنبه تاجیکستان و ازبکستان وارد میکنم من یه مدتی تو کشور تاجیکستان بودم و یه شرکت پنبه پاک کنی نصب کردم و با خیلی ها اشنا شدم که به راحتی میتونم این کار رو بکنم تو ایران هم مشتری شو دارم یه مدتی بود که تبلیغات کردم که اگه بشه برا شرکتی نماینده بشم تا بتونم براشون با پول خودشون خرید کنم که این کار نیاز به اشنا و پارتی درست حسابی بود که الان مطمئنم با این پول میتونم به راحتی یه پارت بیارم الانم که دلار بالا رفته با یه مقدار قیمت مناسب میتونم به فروشم

 197. احمد ایروانی کاربر می‌گوید

  سلام
  من با علمی که از تیم ماهان تیموری یاد گرفتم و وضعیت خودم ۵۰۰ میلیون را میگیرم و با مشورت ماهان عزیز برای توسعه کارم با برنامه ریزی و هوش مالی استفاده میکنم و مطمئن هستم که برنده میشم و آرزو دارم ماهان عزیز را بغل کنم و دستش را ببوسم بابت همه چی و این انرژی که به من داده و باز تونستم به زندگیم برگردم

 198. نبی پور کاربر می‌گوید

  ماشین رو می فروختم وبا پولش و پولی که الان دارم خونه می خرم.

 199. محمد رضا شجاعی نیری کاربر می‌گوید

  سلام.ممنون از زحماتتون.
  من حتما پول رو میگرفتم و با بهترین دوستم که عاشقشم با چهارصد میلیونش با دور زدن تو کشور های مختلف و به دست اوردن تجربه و کارهای جدید با صد میلیون بقیش یه پارک تفریحی خصوصی میزدم و ازش کسب درامد میکردم.

 200. فاطمه کاربر می‌گوید

  من پول رو میگرفتم مقداری از پول را بیمه جوانان میکنم واسه فرزندم و بقیه پول رو چون نماینده رسمی اوریفلیم سوئد هستم بهترین فروشگاه رو میزنم با مرغوب ترین جنس ها چون اینقدر محصولاتش عالین هر کی یکبار استفاده کنه مشتری دائم میشه مطمئنم پیشرفت میکنم چون اولین نماینده فروش محصولات اوریفلیم در ایران میشم بعد از چندین سال

 201. فاطمه کاربر می‌گوید

  سلام پول ماشین رو میگیرم ویک کارگاه خیاطی تشکیل میدم وچند تااز افرادی که جزو خونواده های تک سرپرست هستن رو بهشون کار میدم بقیش رو صرف خواسته هایی که دارم میکنم.

 202. Monir کاربر می‌گوید

  حدود۳۰۰ میلیونو برای اشپز خانه غذاهای رژیمی خرج میکنم بابقیه پول تبلیغات گسترده حتی درتلویزیون های ایرانی وخارجی مطمعنم که درامد خوبی حاصل میشه

 203. milad کاربر می‌گوید

  سلام من پول ماشین رو میگرفتم و فورا اقدام میکردم به دریافت اقامت کشور کانادا و تحصیل در اون کشور و در حین تحصیل بقیه سرمایه رو خرج اجرای ایده ی بزرگی که دارم میکردم و بدون شک و صد در صد طی مدت ۶ ماه سرمایه خودمو ده برابر خواهم کرد
  (مدت زمان هایی که گفتم کاملا حساب شدس و دو سال تحقیق و تلاش و فکر با تیم حرفه ای به این زمان رسیدیم)

 204. مرتضی کاربر می‌گوید

  سلام
  خب با شرایط فعلی بازار خود ماشینو میگرفتم که به ریال محاسبه نشه بعد خودم میفروختمو مقدار قابل توجهیش رو به یه ارز قابل اعتماد نزدیکش میکردم و بعد ازاون تویه هوش مالی شرکت میکردم تا بهتر بدونم میخوام باهاش چه کاری انجام بدم ولی با طرز فکر الانم میتونم بگم که به صورت سرمایه های قابل رشد با تورم نگهش میدارم

 205. اسلام انصاری کاربر می‌گوید

  سلام
  چون در وضعیت مالی خوبی نیستم پول را میگرفتم و اولین کار تسویه بدهی با شخص و بانک ها بود
  و باقیمانده پولم و سرمایه گذاری تو ارز و خودرو میکردم

 206. mohsen کاربر می‌گوید

  من پول ماشین را دریافت می کردم قداری از ان خرج اوضاع مالی خانوادم ی کردم ک حدافل کانون خانواده حفظ بشه. و مقداری دیگه در تخصصم ک عمران خوندم خرج می کردم ک بتونم در امدی پیوسته داشته باشم

 207. mojtaba nasiri
  mojtaba nasiri کاربر می‌گوید

  سلام استاد عزيز
  من اوايل امسال باشما آشنا شدم وهوش مالي رو خريدم، كارمندم وافتادم دنبال جمع كردن پول كه كار مورد علاقه ام يعني خريدو فروش ماشين رو شروع كنم كه به نظر خودم اطلاعاتم عاليه دراين زمينه،قطعا من پول رو ميگيرم وكار خريد وفروش ماشين رو شروع ميكنم،قرعه كشي هفت هشتاد نزديكه انشاالله من برنده ام ??
  باتشكرفراوان از تيم ماهان تيموري.

 208. عرفان اسماعیلی کاربر می‌گوید

  سلام ماهان جان عرفان اسماعیلی هستم از ملایر

  اگر در بانک اسپورتیج برنده بشم بین ماشین و 500 میلیون پولش پولش رو من انتخاب میکنم و میگیرم

  خوب سوال اینه با 500 میلیون چیکار میکنم؟؟

  من یک تیم حرفه ای برنامه نویس دارم در مورد ساخت برنامه و بازی های واقعیت افزوده و واقعیت مجازی که تا الان توی استارتاپ های زیادی بودن و تیم ما هم پروژه های خوبی گرفته تا الان.

  ابتدا با 100 میلیون به دنبال دفتری مناسب در تهران میگردم برای رهن و اجاره که تیمم رو متمرکز کنم یک جا و شرکت مو ثبت میکنم با علامت تجاری و اسمش که بتونیم در اینده پروژه های بین الملی بگیریم.

  خوب خیلی ها میگن 300 میلیون بدیم یه دفتر لاکچری بگیریم در یک جای بهتر ولی به نظر من لازم نیست برای شروع کار ایده ال گرا باشیم فقط کافیه استارت بزنیم اگر دفتر گرونی بگیریم ممکنه نتونیم در امد مون رو با مخارج سر به سر کنیم و ورشکست بشیم .

  بعد از متمرکز کردن تیم 4 تا بازاریاب استخدام میکنم . و بهشون یاد میدم که چطور کار ما رو برای مخاطب هدف مون که مدیران کسب و کار ها هستن معرفی کنن و هر کس طی 6 ماه اینده تونست بیشترین فروش رو برای ما کسب کنه پاداش داره و ترفیع میگیره و اونی که کم ترین فروش رو داشته ما مجبوریم که باهاش خداحافظی بکنیم کلا دوست دارم بین کارمندام یه حس رقابت سالمی وجود داشته باشه سر همین باید هر 6 ماه یک بار هم بهم یک ایده جدید بدن چه در بازایابی مون چه در بحث واقعیت مجازی که فروش مون بیشتر بشه .

  خوب الان 400 میلیون دیگه داریم

  مهم ترین عامل رشد یک کسب و کار به نظر من تبلیغات هست و معرفی محصول و خدمات ش به مخاطب هدف من برای این کار بوجه 100 میلیونی اختصاص میدم . شاید خیلی ها بگن 100 میلیون کمه بیا 200 میلیون بزار اما من تبلیغات درست و اصولی رو پیش میگیرم جایی تبلیغ میکنم که مخاطب هدف من اونجا باشه نه اینکه هر جایی دستم اومد تبلیغ بزارم و تبلیغات رو از مبلغ های کم شروع میکنم ابتدا 1 تومن تبلیغ میکنم اگر باز خورد خوب بود باز هم تبلیغ میکنم و از درامد ی هم که حاصل میکنم ماهیانه 50 در صد شو میزارم برای تبلیغات

  خوب 300 میلیون دیگه برامون مونده هنوز

  همیشه مدیران و کسانی که هوش مالی بالایی دارن یک مقدار از سرمایه رو در بانک نگه میدارن که اگر روزی دچار بحران مالی شد ن مبلغی رو داشته باشن در حساب شون من 150 میلیون تومن به این حساب اختصاص میدم تا خیالم اسوده باشه که اوکی این پول هست و در عین حال یک سود کمی از بانک هم میگیرم که به عنوان در امد غیر فعال میشه بهش نگاه کرد .

  150 میلیون تومن دیگه داریم

  اعتقاد من این هست که بخشی از درامد ما مال خودمون نیست مال خداست باید ببخشیم اون رو برای همین من 20 میلیون این پول رو می بخشم

  130 میلیون تومن دیگه داریم

  من دوباره در اینجا در بزینس خودم سرمایه گذاری میکنم دوست دارم واقعا کارمندام رشد کنن برای همین 10 میلیون تومن رو براشون هزینه میکنم که برن سمینار های موفقیت یا برن تور های گردشگری چند روزه یا هر کار دیگه ای که دوست دارن

  120 میلیون داریم هنوز هم

  بنظرم تا 3 سال اینده سقف ایران برای ما پر میشه و باید بریم سمت پروژه های بین الملی برای همین دوست دارم 80 میلیون صرف اموزش کارمند ها م بکنم تا از لحاظ تکنیکی علم شون بالا بره و اماده بشن برای این قضیه و پلنم هم اینه که با شرکت هایی که الان خیلی قوی هستن در دنیا در بزینس ما با هاشون تعامل داشته باشیم و انتقال تجربه کنیم مثلا دبی الان در حوزه واقعیت مجازی و کلا تکنولوژی خیلی پیشرفت داره میکنه ببرم شون اونجاها رو ببین

  40 میلیون دیگه هم دارم هنوز

  20 میلیون تومن این پول رو میبرم در بورس البته باید در بورس هوشیار بود و کلاس های زیادی رفت و بورس رو برای افراد هیجانی پیشنهاد نمیکنم چون این بازار ها مهندسی شده هستن و ممکنه پول شون رو از دست بدن افراد

  20 میلیون باقی مونده رو صرف یک درامد غیر فعال میکنم یا نیمه فعال میکنم برای خودم

  مثلا یک وب سایت میسازم برای تعامل بین مدل ساز های سه بعدی و برنامه نویس ها با شرکت ها و استدیو ها که این ها طرح هاشون رو برای فروش میذارن و استدیو ها ی واقعیت مجازی میان این طرح ها رو خریداری میکنن درامد بالایی داره چون خودم هستم در این بزینس ومن این وسط یه پول حق واسطه مو میگرفتم

  ماهان جان میدونم که همراهت در این سفر من هستم چون واقعا بهش احاتیاج دارم که سطح هوش مالی مو بالا تر ببرم و بتونم چشم انداز کار های بین الملی مو بیشتر کنم و اینو بگم من خواب اینو دیدم که با تو توی گرجستانم و اینو به بچه ها بگم با 500 میلیون یهو برن خونه بخرن میشه ولی با سرمایه گذاری در کسب و کار میشه چند تا خونه 500 میلیونی خرید به جای یه دونه

  شماره تماسمو میزارم چون میدونم برنده منم 09189531096

 209. علی کاربر می‌گوید

  سلام
  اول از همه ماشین رو میگیرم و بعد اون رو در بازار با قیمت بالاتری میفروشم ، بعد کل پولش رو یک ملک در منطقه ای که در حال رشد هست میخرم و اون رو اجاره میدم . بعدش روی سند اون ملک صد میلیون وام میگیرم تا اولا مجبور بشم که قسط بانک بدم تا اینکه تهت هیچ شرایطی نتونم به عقب برگردم و بعد از اون حدود بیست میلیون از پول رو خرج مشاوره گرفتن از مدیران سایت های موفق میکنم و بیست میلیون دیگه رو هم خرج تبلیغات سایتم از طریق راه های تبلیغاتی مختلف میکنم تا بتونم اون تبلیغاتی رو که بهترین بازده رو داره شناسایی کنم و شصت میلیون باقی مانده رو اونجا خرج کنم تا بتونم خیلی سریع تر از قبل به هدفم که تاسیس یک موسسه بزرگ برای همایت از استارت آپ های کوچک هست برسم.

 210. علی محبی کاربر می‌گوید

  سلام
  اول از همه ماشین رو میگیرم و بعد اون رو در بازار با قیمت بالاتری میفروشم ، بعد کل پولش رو یک ملک در منطقه ای که در حال رشد هست میخرم و اون رو اجاره میدم . بعدش روی سند اون ملک صد میلیون وام میگیرم تا اولا مجبور بشم که قسط بانک بدم تا اینکه تهت هیچ شرایطی نتونم به عقب برگردم و بعد از اون حدود بیست میلیون از پول رو خرج مشاوره گرفتن از مدیران سایت های موفق میکنم و بیست میلیون دیگه رو هم خرج تبلیغات سایتم از طریق راه های تبلیغاتی مختلف میکنم تا بتونم اون تبلیغاتی رو که بهترین بازده رو داره شناسایی کنم و شصت میلیون باقی مانده رو اونجا خرج کنم تا بتونم خیلی سریع تر از قبل به هدفم که تاسیس یک موسسه بزرگ برای همایت از استارت آپ های کوچک هست برسم.

 211. کیوان زارعی کاربر می‌گوید

  سلام‌ من پول ماشین را میگرفتم و روی فضای مجازی(تلگرام‌و اینستاگرام) سرمایه گذازی میکردم و‌حتما چند اپلیکیشن خوب که توی ذهن من هست را عملی میکردم(اپلیکیشن های ارزش افزوده) و یک فروشگاه اینترنتی با طراحی عالی راه مینداختم ۹۸درصد رو سرمایه گذاری میکردم و تا دو سال تمام درآمدم را خرج رشد و‌پیشرفتش میکردم چون بنظر‌م و با تجربه ای‌که دارم میشه ظرف دوسال به چند میلیارد یا حتی چند صد‌میلیارد پول‌ میرسم

 212. فاطمه کاربر می‌گوید

  باسلام.من پول را انتخاب میکنم.و با این پول بایکی از بانکهای دولتی قراردادی منعقد میکردم که در ازای آن فروش لوازم خانگی با وام انجام بدم.اینطور که مشتریانمو با معرفی نامه به بانک معرفی میکردم تا وام دریافت کنن برای خرید لوازم خانگی بعد مبلغ نقدی وام بحساب من واریز میشد مشتری هم بعد از خرید فقط اقساط وام رو پرداخت میکنه.اینطوری هم فروش نقدی من افزایش پیدا میکنه هم از دردسر و خطرات احتمالی فروش چکی و نسیه دور میشم.بجاش پول داغ روز تو حسابمه که میتونم کلی کار دگ باهاش انجام بدم

 213. مصطفی ثنایی پور کاربر می‌گوید

  سلام وقت بخیر
  من پولش را می گرفتم و برای مهاجراتم سرمایه گذاری می کردم و برای رشد خودم و خانواده ام به کشور جدید را انتخاب می کردم

 214. محمد کاربر می‌گوید

  سلام من ماشینو میفروختم و دوتا ماشین ۸۰ملیونی میخریدم برای کرایه دادن شب های عروسی وبا بقیه پول طلا و دلار میخریدم

 215. مهدی جمالی کاربر می‌گوید

  سلام .
  1_من پول رو انتخاب میکردم (بعد از انتخاب کردن پول در نظر داشته باشید من یک گیلانی هستم و طبق برداست خودم از محیط دور ورم تصمیم میگیرم )
  2_بعد از انتخاب کردن پول اول از همه 5 میلیون پرداخت میکردم برای خرید پکیج هوش مالی و (پلاس ) و 50 میلیونشو برای ساخت اپلیکیشنم که یک کار افرینی جدیددر ایران است و هنوز مثلش ساخته نشده خرج میکردم (به خاطر این که هنوز کار ساختش به اتمام نرسیده نمی توانم بگویم در رابطه با چی موضوعی هست ) 445میلیون هنوز پول دارم .2 میلیون هزینه میکنم برای دوره دیدن برنامه نویسی اندورید و شبکه چون طبق گفته استاد برای کار اپلیکیشن باید اطلاعاتی در زمینه برنامه نویسی داشته باشی .20میلیون هزینه میکنم برا یتبلغات بنری و بیلبردی و کلاس های پیشرفته فروش هم شرکت میکنم تا بتونم با اطلاعات کامل یک تیم فروش رو انتخاب کنم .تبلیغات تلگرامی و اینستا گرام هم از هوش مالی آموزش میبینم که 10 میلیون هم برای این موضوع پرداخت میکنم . بنا بر محیط دور ورم تصمیم میگیرم.
  یک منطقه در حال توسعه از نظر گردشگری در شمال و در منطقه ما قرار داره که تا چند ماه آینده به ثبت جهانی میرسد .100میلیون به متراژ 300متر و یک رستوران سنتی با غذا های محلی (گیلانی ) افتتاح میکنم چون خودم با شرایط کار در رستوران آشنا هستم . برای ساخت رستوران 100 میلیون هزینه نیاز دارم( برای ساخت دکور روستای و محلی ) سر جمع میشود 200 میلیون .
  چون مشتری های من بیشتر مسافر هستن و براشان وسایل روستای جذاب است از وسایل سفالی استفاده میکنم .(با یک خلاقیت که هر غذلی سفارش بدن ظرف های مخصوص همون سفارش که تصویری از غذا روی آن ظرف ها هک شده اند رو میارم که باعث تبلیغ بیشتری میشود . )از 213 باقی مونده 4 تا گاو شیری میخرم که میشود 30 میلیون تومن و 3 میلیون تومن هم براشون غذا اولیه میخرم . با خرید دستگاه تولید شیر و دوغ و ماست محلی که به مبلغ 10 میلیون است برای رستوران که مسافر ها از لبنیات محلی استقبال بیشتری میکن و سر جمع به مبلغ 43 میلیون هزینه دارد .با 7 میلیون 2 استخر اماده میخرم یکیش برای ماهی های سرد آبی و یکی هم برای ماهی های گرم آبی برای این که ماهی تازه وقتی برایش مشتری میبریم بو و طعم تازه و بهتری دارد .20 میلیون هم در تنخواه رستوران میزارم برای هزینه اولیه .5 میلیون هم هزینه میکنم برای خاک برداری و آوزدن خاک مرغوب به باغ سبزی جاتم که 90% از مواد اولیه من هشتن و هم میتوانم به اعنوان مخلفات غذا برای مشتریان ببرم و سبزی تازه هم بوی خوبی دارد .و همچنین میتوانم از کود حیوانی از طریق گاو های که خریدم استفاده کنم و پول کود شیمیایی پرداخت نکنم .50 میلیون هم هزینه میکنم برای ساخت یک فضای در ان محل تفریحی برای فروش لبنیات محلی و صنایع دستی که خودمون درستش میکنیم با فضای محای انجام میدم .80میلیون باقی مونده هم برای پیشرفت کارم برای اپلیکیشن که گفته بودم استفاده میکنم چون هم به جا و هم سرور و شبکه قویی نیاز دارم .

 216. مهدی جمالی کاربر می‌گوید

  لام .
  1_من پول رو انتخاب میکردم (بعد از انتخاب کردن پول در نظر داشته باشید من یک گیلانی هستم و طبق برداست خودم از محیط دور ورم تصمیم میگیرم )
  2_بعد از انتخاب کردن پول اول از همه 5 میلیون پرداخت میکردم برای خرید پکیج هوش مالی و (پلاس ) و 100 میلیونشو برای ساخت اپلیکیشنم که یک کار افرینی جدیددر ایران است و هنوز مثلش ساخته نشده خرج میکردم (به خاطر این که هنوز کار ساختش به اتمام نرسیده نمی توانم بگویم در رابطه با چی موضوعی هست ) 445میلیون هنوز پول دارم .2 میلیون هزینه میکنم برای دوره دیدن برنامه نویسی اندورید و شبکه چون طبق گفته استاد برای کار اپلیکیشن باید اطلاعاتی در زمینه برنامه نویسی داشته باشی .20میلیون هزینه میکنم برا یتبلغات بنری و بیلبردی و کلاس های پیشرفته فروش هم شرکت میکنم تا بتونم با اطلاعات کامل یک تیم فروش رو انتخاب کنم .تبلیغات تلگرامی و اینستا گرام هم از هوش مالی آموزش میبینم که 10 میلیون هم برای این موضوع پرداخت میکنم . بنا بر محیط دور ورم تصمیم میگیرم.
  یک منطقه در حال توسعه از نظر گردشگری در شمال و در منطقه ما قرار داره که تا چند ماه آینده به ثبت جهانی میرسد .100میلیون به متراژ 300متر و یک رستوران سنتی با غذا های محلی (گیلانی ) افتتاح میکنم چون خودم با شرایط کار در رستوران آشنا هستم . برای ساخت رستوران 100 میلیون هزینه نیاز دارم( برای ساخت دکور روستای و محلی ) سر جمع میشود 200 میلیون .
  چون مشتری های من بیشتر مسافر هستن و براشان وسایل روستای جذاب است از وسایل سفالی استفاده میکنم .(با یک خلاقیت که هر غذلی سفارش بدن ظرف های مخصوص همون سفارش که تصویری از غذا روی آن ظرف ها هک شده اند رو میارم که باعث تبلیغ بیشتری میشود . )از 213 باقی مونده 4 تا گاو شیری میخرم که میشود 30 میلیون تومن و 3 میلیون تومن هم براشون غذا اولیه میخرم . با خرید دستگاه تولید شیر و دوغ و ماست محلی که به مبلغ 10 میلیون است برای رستوران که مسافر ها از لبنیات محلی استقبال بیشتری میکن و سر جمع به مبلغ 43 میلیون هزینه دارد .با 7 میلیون 2 استخر اماده میخرم یکیش برای ماهی های سرد آبی و یکی هم برای ماهی های گرم آبی برای این که ماهی تازه وقتی برایش مشتری میبریم بو و طعم تازه و بهتری دارد .20 میلیون هم در تنخواه رستوران میزارم برای هزینه اولیه .5 میلیون هم هزینه میکنم برای خاک برداری و آوزدن خاک مرغوب به باغ سبزی جاتم که 90% از مواد اولیه من هشتن و هم میتوانم به عنوان مخلفات غذا برای مشتریان ببرم و سبزی تازه هم بوی خوبی دارد .و همچنین میتوانم از کود حیوانی از طریق گاو های که خریدم استفاده کنم و پول کود شیمیایی پرداخت نکنم .50 میلیون هم هزینه میکنم برای ساخت یک فضای در ان محل تفریحی برای فروش لبنیات محلی و صنایع دستی که خودمون درستش میکنیم با فضای محای انجام میدم .30میلیون باقی مونده هم برای پیشرفت کارم برای اپلیکیشن که گفته بودم استفاده میکنم.

 217. محمد کاربر می‌گوید

  باعرض سلام واحترام
  من پول نقد میگرفتم وباهاش به دنبال سرمایه گذاری میرفتم سرمایه گذاری بادقت واطلاعات زیاد
  من بیشتر به فکر کارآفرینی و خلاقیتم که هم برای دیگران ایجاد اشتغال کنم هم خودم به نظر من تو ایران کارهای جدید سودزاس!شده انار دون کردنو فروختنش باشه من خیلی دوس دارم تو کلاسای هوش مالی شرکت کنم اما واقعا پولشو ندارم سپاس از فرصتهایی که در اختیارمون ثرار میدین

 218. Hani کاربر می‌گوید

  با درود و سلام، من به جای ماشین پول رو میگیرم و یه مغازه با انواع ترشی راه میندازم وبعد 6 ماه شعبه دوم رو ، قطعاً یه حجم زیادی از پول باقی میمونه ، با بقیه یه متل 4 سوئیت راه میندازم و به شیوه کاملا ساده و شیک مهمونخونه ام رو اداره میکنم …

 219. محمدنظری کاربر می‌گوید

  سلام وروزبخیربه تمامی کارکنان ودنبال کنندگان هوش مالی من اسپورتیج میگرفتم و بعد از تهیه هوش مالی و تحقیق ماشینو میفرختم و درکناربابای رفیقم که باغ داره تبدیل به یک باغ تالارلاکچری میکردم باتشکر

 220. mohamadizadi کاربر می‌گوید

  سلام تشکر از چالشی که ایجاد کردید.
  از اونجا که گرفتن ماشین سودی بهم نمیده برای همین پولشو میگیرم و با نصف اون پول شرکت برنج فروشی خودمو ثبت میکردم تا بتونم بصورت نتورک مارکتینگ به فروش برنج بیشتر دست پیدا کنم.
  با نصف باقی پول هم به کمک تیم شما یه تبلیغات اساسی میکردم برای شرکتم.

 221. R کاربر می‌گوید

  سلام.
  وقت بخیر.
  بسیار بسیار از استاد تیموری تشکر میکنم.
  بنده اغلب فیلمهای کانالتون و دانلود و حتی چندبار نگاه کردم.
  به خیلی ها از جمله دو تاخواهر زاده ام معرفیتون کردم. یکیشون 15 سال شه که از همین الان کسب و کار سنگهای تزیینی و براش راه انداختیم. و یکی دیگشون کلاس هشتم که از همین داره کلاسای برنامه نویسی اندروید و میره برا کسب و کارش.
  خیلیییی خیلی ازتون متشکرم بابت راهنماییهای ارزندتون.
  اطمینان دارم دوره مالیتون هم خیلییی مفیده اما خوب تاحالا امکانش نبوده تهیه کنم.

  و امااا چالشتون:
  بنده پول و میگرفتم.
  اول اول دوره هوش مالی پلاس و میخریدم.
  بعد 50 تومن آن را به پدرم میدادیم که وامهاش و صاف کنه.
  180 تا200 خونه میخریم.
  بعد دوره هوش مالی قسمت سرمایه گذاری و هوش مالی و چندبار نگاه میکردم و یادداشت برداری میکردم و بقیه پول و براساس دوره هوش مالی به کار میگرفتم.
  موید باشید.
  یا حق. ..

 222. مریم صالحی کاربر می‌گوید

  من پول ماشین را می گیرم.۵۰ میلیونش را یک خانه بازی برای کودکان اجاره می کنم وساعتی برای بچه ها پول شارژ بازی میگیرم.۵۰ ملیون یه مرکز imath برای کودکان در شهرستانم راه می انداختم چون خیلی طرفدار داره.۱۰۰ ملیونش را وسایل کمکی برای بیماران می خریدم مثل ویلچر برقی.عصا برای کسانی که پاشون شکسته و واکر کرایه می دادم.۱۰۰ ملیونش رایک مرکززبان فقط برای ielts کرایه میکردم ومربیان خبره در این حوزه میگرفتم چون در شهرستان من خیلی ها نیاز به آمزش ielts دارن ولی جایی برای یادگیری تخصصی آن نیست.۱۰۰ ملیون کتاب کمک آموزشی برای مقطع دبستان و راهنمایی میگیرم و در بعضی مدارس دکه کرایه می کردم و می فروختم.اینها برای در آمد غیر فعال بود.۱۰۰ میلیون هم یک سایت می زنم وتبلیغ تمام اینها به علاوه آموزش خصوصی زبان به افراد به واسطه خودم وبعضی اساتیددر شهرستانم.

 223. محسن ایزدی کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت استاد و دوستان عزیز.من بجای ماشین پولش رو میگرفتم و مقداریش رو روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری میکردم چون با داشتن تخصصش خیلی سوداوره.با بخش بزرگتر پولم اقدام به تاسیس یک کارگاه صنعتی میکردم در زمینه ی بازیافت زباله های الکتریکی(که این کار دانش خاص و بالایی میخاد)نه بشکل امروزیش که تو ایرانه!و یا بجای این کار بخاطر اینکه به دریا نزدیکیم دنبال افراد متخصص میگشتم تا جلبک خوراکی(اسپیرولینا)تولید کنیم که سوداوری ارزی بالایی داره.کلا شد 2تا کار.یکمم پول برا گرجستان نگه میداشتم میگن سوغاتی های قشنگی داره:)

 224. مرضیه جهانفکر کاربر می‌گوید

  سلام من پول رو میگرفتم. و مجوز مجتمع نان را دارم اما به علت اینکه سرمایه ندارم شروع به کار نکردم. پس یه زمین میخرم و ساختمان برای نانوایی می‌سازم و وسیله های نانوایی رو میگیرم و شروع بکار میکنم ولی حتما یه جوری برنامه میریزم که حداقل 50میلیون تو حسابم بمونه. منطقه ما چون زمین قیمتش خوبه پس میشه اینکار رو کرد ان شاء الله

 225. amir کاربر می‌گوید

  تمام پول(یا ماشین) رو آتش میزنم و فکرمو مشغول به نداشته ها نمیکنم

  1. فاطمه قربانی کاربر می‌گوید

   رویاتو با تجسم روشنت بساز

 226. بهنام کاربر می‌گوید

  درودبرشمااستادگرامي
  بهترين حالت اينه كه ماشين روبگيرم والبته گويامالياتش روبايدبدم وبعدبيرون خودم ميفروشمش وقطعا باشما استادميامدم گرجستان واون تقريبا ٤٠٠تومان رواونجاسرمايه گذاري ميكردم طبق نظرشما

 227. sekineh کاربر می‌گوید

  ???

  1. anayik کاربر می‌گوید

   سلام
   من بااین پول بادخترم میرفتم سفرخارج ایران واونجادنبال سرمایه گذاری برای کاربودم ووقتی کامل روی کارمسلط شدم برمیگشتم واینجاکارراه مینداختم

  2. anayik کاربر می‌گوید

   سلام
   من پولومیگرفتم میرفت کشورهای دیگه تحقیق میکردم برای یک کارجدیدبرمیگشتم

 228. فاطمه سالاری کاربر می‌گوید

  باسلام خدمت استاد عزیز
  من اگه برنده بشم با توجه به شرایط اقتصادی کنونی واینکه شما گفتین پول داغ رو درنیمه دوم ۹۷ نگه نداریم. حتما ماشین رو میگرفتم و با داداشم که در زمینه خرید و فروش ماشین اطلاعات داره مشورت میکردم تا ببینم چه زمانی از سال۹۷ بهترین زمان برای فروش ماشینم هست.بعد از فروش ماشین ابتدا یک دوره هوش مالی پلاس از شما خریداری میکردم. چون خیلی علاقه دارم ازش استفاده کنم ولی متاسفانه فعلا پولشو ندارم. بعد از اون ابتدا ی کارخانه بسته بندی حبوبات و پسته راه مینداختم.چون بازار فروش خوبی داره توی شهرم که کم جمعیت. و ارسال به شهرای دیگه هم برام راحت تر از محصولات دیگه است. و امکان خراب شدنش هم کمتر.واز مد افتادگی هم نداره. با ی مقدار از پولم زمین میخریدم توی ی قسمتی از شهرم که قیمت زمینش رو به افزون.وباقی پولم رو با اینکه اندک است ولی در یکی از کارخانه های استاد دانشگاهیم که کارآفرین برتر هستن سرمایه گذاری میکردم.چون به موفقیتهای روز افزونشون اعتماد دارم. و حتما با دوره هوش مالی که از شما خریداری کردم هوش مالیمو تقویت میکردم و سود بیشتری به دست می آوردم.
  با تشکر از شما و تیم آموزشی خوبتون

 229. علی کاربر می‌گوید

  سلام من پول ماشین رو میگرفتم و در کار خودم سرمایه گزاری میکردم و سعی میکردم کار خودم رو گسترش بدم م مقداری از اون پول رو به عنوان پشتوانه در کارمدر طلا یا ملک سرمایه گزاری میکردم.

 230. Omidreza Motahhari
  Omidreza Motahhari کاربر می‌گوید

  ««سلام»»

  ماهان خان من با خودت مشورت میکنم که باید چه کاری با این پول انجام بدم.
  طبق گفته خودت شاید تو گرجستان سرمایه گذاری کنیم اگر شد باهم. شریک میشیم ،مطمئنم بهترین سرمایه گذاری استفاده از هوش شماست.
  هوش مالی رو دارم میبینم .
  ممنون که موجب انگیزه میشید.

 231. یوسف فیلسوف
  یوسف فیلسوف کاربر می‌گوید

  سلام
  خرید دلار یا سکه طلا
  تحویل گرفتن ماشین اسپورتیج
  خرید فرانک سوییس
  خرید ظروف نقره
  سرمایه گذاری در کشور گرجستان یا دبی که اقتصاد با ثبات تری دارند
  در زمینه مواد غذایی هم کار آفرینی میکردم

 232. مجید کاربر می‌گوید

  با سلام و تشکر از شما
  من ماشینو میگرفتم و در بازار آزاد که قیمتش بیشتر هست میفروختم و یک بیزینس خوب با یاری و کمک هوش مالی پلاس ماهان تیموری میزدم. و این پول بعد از مدتی چند برابر میشد.

 233. افسانه موسوی کاربر می‌گوید

  سلام.من ماشینو میفروختموباپولش اولین کاری که میکنم دوره هوش مالیو میخرم،بخشیشو میدم ب همسرم برای کارش،بقیشم برای راه اندازی یه ایدهد رنظرمیگیرم

 234. Yaser کاربر می‌گوید

  ماشین رو میفروختم و با پولش دو جای مطمئن سرمایه گذاری میکردم :))

 235. سهيل بهجتي کاربر می‌گوید

  قطعا من ٥٠٠ ميليون رو دريافت ميكنم
  ٥٠ ميليون بودنه بخشش
  ٥٠ ميليون بودجه جهت هزينه هاي جاري
  ٥٠ ميليون بودجه آموزش
  ٥٠ ميليون خريد سهام ارزنده با ديد بلند مدت
  ٥٠ ميليون بودجه تفريح
  ٢٥٠ ميليون سرمايه گذاري در بيزينس جاري خودم(شغلم)

 236. یوسف فیلسوف
  یوسف فیلسوف کاربر می‌گوید

  این مراحل رو دنبال میکردم
  تحویل گرفتن اسپورتیج
  خرید دلار یا طلا
  سرمایه گذاری تغذیه
  خرید فرانک سوییس یا ظروف نقره
  خرید فرش قیمتی
  سرمایه گذاری در کشورهای با ثبات اقتصادی مثل گرجستان ترکیه و دبی

 237. Yaser کاربر می‌گوید

  من ماشین رو‌میفروختم و با پولش دو یا سه جای مطمئن سرمایه گذاری میکردم :)) و بعدها که به موفقیت مالی میرسیدم یه ماشین خیلی بهتر میخریدم

 238. جواد افتخاری کاربر می‌گوید

  سلام و عرض ادب
  من پول ماشین رو میگرفتم
  1پنجم اون پول رو پس انداز میکردم
  با 100ملیون 3تا شعبه ی دیگه به شعباتم اضافه میکردم
  با الباقی پول از چین کاغذ وارد میکردم چون واقعاهم سود داره هم بازار
  یا از همین جا کاغذ استوک تهیه میکردم که فوق العاده سود بالایی داره
  و بازگشت سرمایش خیلی سریع هست
  باتشکر

 239. Amir کاربر می‌گوید

  باسلام من پول را قبول میکنم وباکمک تیم خوب شما یک کارآفرینی ایجاد می کنم هم خودم واشخاص بیکار را به کار در می آورم ونظرمن این است که اگر به کسی رحم کردی خدا هم بهت رحم می‌کند وهیچ وقت زیر دست خود را نابود نکن

 240. مجید کاربر می‌گوید

  من دو سه میلیون میدادم هوش مالی پلاس را کامل میخریدم و بعد درمورد باقیموندش تصمیم میگرفتم

 241. رسول جمشیدی کاربر می‌گوید

  باسلام.درشهرستان تربت جام متاسفانه به دلیل کمبودموقعیت شغلی،بیشترافراد به شهرستانها واستانهای اطراف شهرستان تربت جام میروند.من ماشین رافروخته و مقداری نیز وام تسهیلات میگیرم.وان شاالله درتربت جام یک کارخانه کوچک تاسیس میکنم تاهم نیروی جوان تحصیل کرده وهم بانوان سرپرست خانوار دراین کارخانه مشغول ب کارشوند.

 242. محمدحسین ضیایی کاربر می‌گوید

  سلام من یک مغازه نزدیک محل سکونت خودم میزنم. توی مغازه خدمات کامپیوتری و تعمیرات موبایل راه اندازی میکنم. انواع خدمات اعم از تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری و لوازم جانبی ارائه میدم. و قطعا یک بخش مهم از مبلغ رو برای تبلیغات و شناخته شدن هزینه میکنم. به این ترتیب هم چند نفر سرکار میرن و هم کارهای خدماتی در هر شرایط اقتصادی حتما مشتری دارن و بیکار نمیمونیم.

 243. مسعود کاربر می‌گوید

  با سلام
  من در اولین مرحله خود ماشینو میگرفتم و تبدیل به سرمایه اولیه میکردم
  و در دومین قدم وارد صنعت پت میشدم که مواد اولیه الیاف های سلولزی می باشد که به طور مثال نیاز روزانه استان خراسان حدود ۶۰تن پت می باشد که اکنون حدود ۱۵تن تولید می شود که کارخانه چینی برای تولید الیاف سلولز واقع در نیشابور مابقی احتیاج خود را از مواد گرانول پتروشیمی به چهار برابر قیمت پت خریداری میکندکه مشکل این تولیدی فقط مشکل تامین کردن مواد اولیه پت می باشد که شامل تمامی بطری های پلاستیکی نوشیدنی ها می باشد البته در حال حاضر ذهن خودمو روی اموزش خودم گذاشتم در مورد هوش مالی و هوش مال پلاس که از زمانی که وارد این مقوله شدم کل فکر و ذهنم در جهت جاه طلبی مالی از نوع خوب ان هم سو شده است

 244. رضا محمدی کاربر می‌گوید

  سلام
  من با این پول یه مدرسه می ساختم و شروع به آموزش دادن می کردم چون نیروی انسانی کارآمد بهترین ثروت برای هر فرد و شرکتی هستش

 245. رضا محمدی کاربر می‌گوید

  سلام
  من با این پول یه مدرسه می ساختم و آموزش می دادم به خاطر اینکه نیروی انسانی کارآمد بهترین ثروت برای هر فرد و شرکتی هستش

 246. حسن فروزش کاربر می‌گوید

  باسلام حضورمحترم استادتیموری..بابرنده شدن 500میلیون ابتداشکرگزاری میکردم صدعدددوره هوش مالی میخریدم وهدیه میدادم وبا100میلیون یه خونه رهن میکردم وبابقیه یه مزون لباس مجلسی واموزشگاه میزدم ویه عده رااستخدام میکردم

 247. فرزام رحمتی
  فرزام رحمتی کاربر می‌گوید

  با نام یگانه پروردگار
  من به مردم داشتم روی نیاز / گرچه روز و شب در حق بود باز
  من بسی دیدم خداوندان مال / تو کریمی ای خدای ذوالجلال
  بر در دونان، چو افتادم ز پای / هم تو دستم را گرفتی ای خدای
  گندمم را ریختی ، تا زر دهی / رشته ای بردی که تا گوهر دهی
  در تو پروین ، نیست فکر و عقل و هوش / ورنه دیگ حق نمی افتد ز جوش
  *** شعری درخور و زیبا از اختر چرخ ادب، پروین اعتصامی ؛ تقدیم به تیم عزیز ماهان تیموری ***
  ضمن سلام و عرض ادب. کلیات استراتژی خودم در باب این چالش رو به شرح زیر حضور دوستان اعلام میکنم :
  1. دریافت جایزه فیزیکی به صورت خودرو اسپورتیج
  2. اجرای امور اسپرت و تیونینگ خودرو در سطح خوب با استفاده از تکنیک درخواست کردن از برادرم با توجه به تجربه و دانش ایشون در این حوزه. با توجه به شرایط بازار به صورت منطقی با حدود 50 تا 70 میلیون تومان بیشتر از قیمت عادی (500 میلیون) امکان فروش خودرو فراهم میشه که خودش رقم قابل ملاحظه ای هست.
  3. پس انداز سود مازاد حاصل از تیونینگ خودرو که معادل تقریبا 10 درصد کل رقم هست، در حساب ویژه ی پس انداز که به صورت سپرده در بانک از قبل درنظر گرفتم.
  4. تقسیم 500 میلیون به دو بخش مساوی 250 میلیونی بین خودم و همسرم برای تسریع گسترش کسب و کارهایی که هر دو به صورت مجزا ولی در کنار هم شروع کردیم.(این هدف رو با هدایت تیم خوب ماهان تیموری در دوره هوش مالی پلاس که به تازگی اون رو تهیه کردیم پیش میبریم)
  5. از 250 میلیون سهم همسرم (کار گل آرایی تخصصی) حدود 150 میلیون صرف تهیه محل مناسب جهت راه اندازی جدی کسب و کار به عنوان پول پیش ؛ حدود 80 میلیون صرف تبلیغات شروع کار و برندسازی و ایجاد سایت و اپلیکیشن قوی و 20 میلیون مابقی هم صرف تجهیز اولیه محل کار و خرید مواد اولیه مورد نیاز خواهد شد.
  6. از 250 میلیون سهم خودم (کار تولید قطعات معماری خاص) حدود 100 میلیون صرف تهیه محل مناسب تولیدی به عنوان پول پیش ؛ حدود 120 میلیون صرف خرید تجهیزات اولیه جهت شروع کار و 30 میلیون مابقی هم صرف تبلیغات شروع کار و برندسازی اولیه خواهد شد.
  7. پس از به سود نشستن طرح ها که به ترتیب زمان 3 و 8 ماه پیش بینی شده، مبلغی در حدود 15 تا 20 درصد سود هر کسب و کار به صورت ماهانه به موسسات خیریه یا افراد مورد نظر کمک خواهد شد و همزمان با رشد تدریجی کسب و کارهایی که با منشأ جایزه قرعه کشی آغاز شده، شیوه و میزان اقدامات خیرخواهانه هم رشد و گسترش پیدا خواهد کرد. انشالله…
  * بسیار ممنون از توجه و پیگیری تمامی عزیزان در تیم ماهان تیموری

 248. زهرا کاربر می‌گوید

  سلام، من اگه برنده میشدم، پول ماشینو میگرفتم، با ۲۰۰ میلیونش توی یکی از شهرهای سیستان و بلوچستان یه نیروگاه خورشیدی ۲۰ کیلو وات میساختم و با بقیش یه گلخونه ی هیدروپونیک کنار همون نیروگاه میزدم و عفران میکاشتم.

 249. رسول خسرونژاد کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری من پول ماشین رو میگیرم و باهاش نیروگاه خورشیدی راه مینداختم که بعدا گسترشش بدم

 250. هوتن سیفی کاربر می‌گوید

  با سلام من پولش را میگرفتم وچون خودم تیاتر کار کردم و اطلاعاتی در مورد این کار دارم با حدود 400 میلیون تومان آن میشه در حوالی چهارراه ولیعصر که مرکز تیاتری تهران هست و نزدیک به تیاتر شهر هست و گروههای تیاتری معمولا در اونجا رفت و آمد دارند یک واحد دربست با دو یا سه خواب تهیه کرد با80 حدود میلیون که دو تا خواب های آنرا تبدیل به پلاتو میکردم که به راحتی امکان پذیراست . پلاتو یک اتاق بسته کف پارکت با چندتا آینه هست که گروههای تیاتری ساعتیبا هزینه قابل توجه آنرا اجاره میکنند و در اون تمرین میکنند و یک اتاق آنرا تبدیل به یک تماشاخانه میکردم یعنی اتاقی بزرکتر با حدود 50 تا صنندلی که گروههای تیاترو سینمایی کوچیک تماشاخانه ها اجرا میکنند تبدیل میکردم و حال و پذیرایی آنرا با یک دست مبل و میزو یک لپ تاپ تبدیل به یک دفتر میکردم .و یک کلاس آموزش تیاتر برگزار میکردم و 20 میلیون آنرا صرف تبلیغات در فضای مجازی و تبلیغات در دانشکده های هنر که در اونها تیاتر آموزش داده میشود میکردم و در سر در سالنهای تیاتر و گالری ها که ادمهایی با با این حوزه ی کاری که قطعا نیاز به پلاتو و تماشاخانه دارند آشنا بشوند.این کار چند تا حسن داره یک از کاری که درش تخصص دارم یعنی اموزش تیاتر پول در میووردم الان هزینه ی کلاس های تیاتر در کمترین حالت 2 میلیون هست به فرض که در شروع هزینه ی کلاس هارا 1 میلیون بگیریم که با استغبال روبه رو بشه ترمی حدودا سه ما و دوروز در هفته جلسات سه ساعته یعنی ترمی حدودا 72 ساعت میشه اگر حدود 20 نفر در هر گروه وجود داشته باشه با 72 ساعت میشه 20 میلیون برای یک گروه که در همان تماشاخانه اجاره میشه اگر فقط یک گروه 20 نفره در نظر بگیریم در صورتی که به طور معمولی میشه خداقل 10 تا گروه در یک ترم برگزار کرد چون علاقه مندی به تیاتر در ایران زیاد است و حتی کسایی که به طور آکادمیک کار میکنند باید به طور عملی نیز دوره ببیند دوم اینکه همون کسایی که در کلاسها رکت میکنند از پلاتو ها هم برای تمرین استفاده خوتهند کرد سوم اینکه از روابطی که دارم دوستان تیاتری هم برای آموزش به جز خودم استفاده میکردم و اشتغالزایی هم میشد چهارم پلاتو و تماشا خانه به طور مجزا در اوقاتی بیکاری به افراد دیگه اجاره میشد و درامد زایی میشد امکان برگزاری سمینارها و گالری های کوچک در یه همچین مکانی نیز وج.د دارد .کارای جانبی نیز میشه کرد بالکن یا حیاط را با چندتا صندلی تبدیل به کافه ی کوچکی کرد که افرادی که میان قطعا برای صرف قهوه یا چای یا سیگار از اون استفاده میکنند که بازم باعث بدست آوردن پول میشه و…. من فکر میکنم با همین 500 تومن سرمایه که الان رقم خیلی بزرگی هم نیست میشه با یک ذره تخصص و دید درست و استفاده ی بجا از روابط و تبلیغات یک کسب و کار بسیار پر رونق و همه جانبه ایجاد کرد که سر سال شاید مبلغی چند برابر سرمایه ای که گذاشته شده سود برد .ممنون ببخشید که طولانی شد.

 251. رشید کر کاربر می‌گوید

  سلام
  من پول رو میگرفتم و روی ایده خودم که چند وقتی هست دارم روش کار میکنم و طرح توجیهی ش رو اماده کردم سرمایه گداری میکردم .
  این ایده کشت زراعته چوب است ، درخت پالونیا یک درخت سریعالرشئی هست که تقریبا 10 یالی هیت وارد کشور ما شده و بومی چین هست تو شمال کشور خوب ج.پواب داده و هر درخت حدود یک متر مکعب چوب میده و طول دوره بهره برداری 5 تا 8 ساله در هر هکتار حدود 1000 تا 1200 اصله درخت میشه کاشت طبق طرح توجیهی من هزینه کاشت هر هکتار حدودا 99500000 تومان میشه با احتساب اینکه حداقل 800 اصله درخت قابل بهرهبرداری باشه هر مترمکعب چوب بدون فرآوری تو بازار الان حدود 1500000 تومن هست درآمد از هکتار در بازه 5 ساله تقریبا 1200000000 تومن میشه و من میتونم با پول این اسپورتیج حداقل 5 هکتار چوب زراعت کنم که درآمد من تو بازه 5 ساله 6000000000 میشه و من مطمعنم اگه تو ایت 5 هکتار گنذم بکارم تو 5 سال 1/10 این مبلغ رو هم نمیتونم در بیارم ، پس من از پدرم درخواست میکنم توجیهش میکنم و با ایت پول این طرح رو اجرایی میکنم .
  پس من قطعا پول رو انتخاب میکنم نه ماشین رو …(کاش میتونستم طرح توجیهی خودم رو اینجا براتون بفرستم و نظر استاذ تیموری رو بدونم )

  ممنون از تیم ماهان تیموری عزیز ، شاد و پیروز باشین.

 252. مونا باقری کاربر می‌گوید

  درود …. من ابتدا ماشین رو از بانک میگرفتم و یک هفته از داشتن اون لذت میبردم و ی عکس هم با ماشین میگرفتم ک هر وقت از کار زیاد خسته و مایوس شدم به این عکس نگاه کنم و انگیزه و انرژی بگیرم بعد ماشین رو میفروختم و با پولش برای افزایش آگاهی و اطلاعات کاریم و همینطور کار کردن بهتر و زندگی کردن بهتر در رشته خودم مدیا و جلوه های ویژه به دانشگاه ونکوور میرفتم هم زندگی میکردم هم کار میکردم و هم تحصیل …

 253. افسانه موسوی کاربر می‌گوید

  سلام،من دوره هوش مالیو میخریدم و2مین کارم بخشیشو به همسرم میدم واسه سرمایه کارش ومابقیشوهم برای ایده خالی که برای راه اندازی کسب وکارخودم دارم صرف میکنم

 254. احمد منتصری کاربر می‌گوید

  سلام من تازه وارد کار چاپ و تبلیغات شدم.
  با پانصد میلیون بزرگترین مرکز چاپ بنر در مشهد رو راه اندازی میکنم اگه برنده هم نشم دارم تلاش میکنم که به این موفقیت برسم

 255. nazanin کاربر می‌گوید

  باسلام.خسته نباشید.من بسته به شرایطم پوله ماشینومیگیرم…وبامشورت شمادریه کاری که مطمئن باشم موفق میشم سرمایه گذاری میکنم وبعدبادرآمدی که بدست میارم زندگی خودم واطرافیانموازلحاظ مالی بهبودمیدم….من آرزوم اینه که بتونم یه روزازخیرین باشم.به امیدخدا.

 256. نظام الدين کاربر می‌گوید

  سلام
  پولشو ميگيرم،با ١٠٠ تومنش يه زمين ١٥٠ متري ميخرم واسه ٥ سال ديگه،با ١٠٠ تومنش بار آهن آلات ميخرم،با ٣٠٠ تومن ديگه هم ٢تا ماشين ميخرم جهت خريد و فروش

 257. فرزانه کاربر می‌گوید

  با سلام
  من پول ماشین رو میگرفتم وبا مقداری از اون پول یک ماشین هیبریدی میخریدم وبا بقیش یه تور اروپا می رفتم وبعدش با دیدن بیشتر دنیای اطرافم یه کسب وکار جدید که کسی هنوز به ذهنش نرسیده راه می انداختم

 258. محمد حسین کاربر می‌گوید

  ♥️♥️سلام استاد عزیز من از چهارمحال وبختیاری شهرکرد یه روستایی هستم من به زحمت پول دوره رو جورش کردم من اگه به لطف خدا برنده بشم نقدش میکنم بعدش یه زمین کنار روستامون میخرم چون مردم روستا و اطراف روستامون یاکارگر ساده هستن یا دامداران و چون شیر از اونا به قیمت ناچیزی خریداری میشه همه دارن از کار کشاورزی ودامداری دست میکشن هدف من اینه یه تولیدی لبنیات و خامه و پنیر و۰۰۰ بزنم هم چندین نفر از ابتدا بنایی و۰۰۰کار کنن هم بعد از راه اندازی بتونم شیرشون رو یه کم بالاتر بخرم کارشون رو از دست ندن هم چندین نفر دو شیفت کار کنن و هر چند نفر معتاد که تویه روستا هستن ببرم کمپ ترک کنن به قید تعهد که هر کدوم ترک کنن تا زمان بازنشستگی میتونن کار کنن اینجا مردم قبلا خیلی اعتقاد داشتن الان به خاطر تنگدستی دیگه نه خیلی فشار رو مردم هست اگر بتونم این کار رو بکنم هم سود خوبی داره هم اشتغال زاییه هم از همه جا واسه خرید محصول با کیفیتمون واسه خرید میان دیگه روستای ما یه روستای بن بست نیست دیگه مردم حسود نیستن دیگه با دید باز به زندگی و فامیل نگاه میکنن و امید دارم برنده بشم ????

 259. سهیلا کاربر می‌گوید

  باسلام خدمت شما آقای تیموری، من اگه این پوله رو میبردم باهاش ی شرکت ثبت میکردم، من مدتی هست که تو این فکرم ومیخوام ی شرکت خدماتی ثیت کنم،میخام ب آرزوهام برسم تمام فکرمو متمرکز میکنم رواین موضوع و میدونم ک کائناتم منتظرن تا من باتمام وجودم بخوام تا اونا دست ب دست هم بدن و همه چیزو مهیا کنن مثل همین ک من ناخودآگاه با پیج شما آشنا شدم و گفته های شما بهم انرژی مثبت میده این یکی از اون شرایطه ک دارن واسم فراهم میکنن کائنات،

 260. مریم حسینی کاربر می‌گوید

  سلام. خدا قوت
  من اگر این پول بگیرم یه هایپر بزرگ مواد ارگانیک و مواد سالم میزنم که چند ساله آرزو داشتم درضمن این خودش کار آفرینی هست چون تعداد زیادی مشغول به کار میشن ..در ضمن باعث میشه مردم مواد سالم مصرف کنند و از بسیاری از بیماریها نجات پیدا کنند ..
  ممنونم از اینکه تلاش میکنید که به همه کمک کنید و همه راه درست زندگی کردن یاد بگیرند

 261. سهیلا کاربر می‌گوید

  باسلام خدمت شما آقای تیموری، من اگه پوله رو ببرم باهاش ی شرکت خدماتی ثبت میکنم چون خیلی وقته ایدشو دارم و باید بهش برسم و میدونم کائنات واسم کنار گذاشتن چون هرروز ک میگذره تعداد سلولای بیشتری ازمن این موضوعو رو میخان و انگیزم بیشتر میشه

 262. سهیلا ده خیری کاربر می‌گوید

  سلام من یه شرکت خدماتی ثبت میکنم چون مدتهاست دارم بهش فکرمیکنم وباید عملیش کنم حتما

 263. نوری کاربر می‌گوید

  سلام خسته نباشید کارمن پوشاک بچه گونه است ،به خاطر همین ماشین را نمیگرفتم بجاش پولشا میگرفتم وسرمایه گذاری رو خودم اول میکردم که اطلاعاتما تا جایی که میشه بالا ببرم بعد سراغ تولید پوشاک با برند خاص خودم میشدم حدود بیست پنج درصد از پولما برا تبلیغات میزاشتم صدتومن برای رهن،تا کسب وکارم رونق بگیره با برند خودم،وقتی که خوب رشد کردم دنبال ان میگردم برا صادر کردن کارم به کشورهای همسایه ،،وسود حاصل از کارم حداقل ده درصد رابخشش میکردم تا متل رود درزندگیم جاری بشه،،،

 264. پونه کاربر می‌گوید

  طبیعتا با شرایط موجود پولشو میگیرم و با مقداریش کار الانمو توسعه میدم من اینه میزنم رو سفال پس دوس دارم کارگاهمو توسعه بدم ی چیزی هول و هوش ۱۰۰ تا میخواد با ۲۰۰ تاشم خونمونو درس میکردم که دیگه اجاره خونه ندیم میمونه ۲۰۰ تاش راستشو بخواین نمیدونم برای از ایران رفتن کمه برای موندنم کمه شاید تو حرفه خودم سرمایه گذاری کنم ساخت و ساز شایدم نه ، ولی بیشتر تو کار اینه و شمع دوس دارم پولو هزینه کنم اگرم بتونم راجع به بازار بورس و سهام اطلاعات جمع میکنم راستیاتش چند ساله فانتزیم شده سهام از شرکت sm بخرم منتها پول کلان میخواد…
  فک کنم قبل اینا ی دوره بیام هوش مالی عاقلانه تره
  تنها چیزی که میدونم اینه که ی عقاب هیچوقت جایی که لک لک هست رو نمیخواد

 265. مهدی کاربر می‌گوید

  عرض سلام و ادب
  من پانصد میلیون رو قبول میکنم
  با توجه به این که به تازگی و با سختی زیاد از شاخه کارمندی جدا شدم
  بخشی از پول رو صرف گسترش کار جدید(پخش لوازم ارایشی) میکنم
  ویزیتور استخدام میکنم و سعی میکنم و سعی میکنم اموزش های مرتبط رو سپری کنن
  سبد کالای جامع تری تهیه میکنم
  بخش دیگر رو‌ نهال درخت سنوبر و دیگر درختهایی ک بشه ازش چوب خوبی تهیه کرد میکنم
  بخش دیگر رو هم جهت یادگیری در حوزه تحصیلیم هزینه میکنم
  مثل مبحث انرژی های تجدید پذیر

 266. حسین کاربر می‌گوید

  قطعا پولشو میرم و یه اشتغال بر پایه هوش مصنوعی وict تاسیس میکنم

 267. سجاد حیدری کاربر می‌گوید

  باسلام.پول را نقدا دریافت میکردم.دلیلمم اینه خودرو از بانک بگیرم دست دوم به حساب میاد و از ارزش روز میوفته.پس از دریافت نقدی پول، کل مبلغ را حواله انواع خودرو با حداقل سود 10 ملیون خریداری میکردم

 268. حميد نصيرى کاربر می‌گوید

  سلام من پول رو ميگيرم
  اولاً كه تو كار خودم سرمايه گذارى ميكنم يعنى صنف پوشاك با٣٠٠ تومنش يه شعبه ديگه راه اندازى ميكنم و با٢٠٠ تومن باقى مونده مطمعن هستم با توجه به سابقم در اين شغل مى تونم ٥٠٪؜اجناس فروشگاه هاى كه دارم رو خودم توليد كنم و سود بالاى ٥٠٪؜كسب كنم

 269. مهدی فولادفر کاربر می‌گوید

  سلام
  تو این شرایط حتما پولشو میگیرم و روی کارم سرمایه گذاری میکنم

 270. بابك فيروزي کاربر می‌گوید

  بنده پولشو ميگرفتم و از اونجايي كه همه از طراحي ونقشه هاي ساختماني من حيرت زده ميشن توي كار ويلا سازي سرمايه گذاري ميكردم

 271. سجاد حیدری کاربر می‌گوید

  با سلام.پول را نقدا دریافت میکردم.چون با دریافت خودرو، عملاً دست دوم به حساب میاد و از ارزش روز میوفته.پس از دریافت پول، کل مبلغ را حواله انواع خودرو با حداقل سود 10 ملیون خریداری میکردم. باتشکر از تیم ماهان تیموری

 272. محسن کاربر می‌گوید

  من توی ذهنم یک ایده ای دارم که به صورت استارت آپی هستش که میدونم درآمدش میلیاردیه و باعث حل مشکل کار در ایران میشه و 500 میلیون رو میگیرم و اون رو زودتر شروعش میکنم

 273. محبوبه سلطانی کاربر می‌گوید

  سلام ودرود به جوانان پر شور تیم ماهان تیموری.
  من پول ماشین ومیگرفتم.
  خودم زمین دارم.۶۰۰متری کارگاهی با۵۰۰میلیون ودرخواست مشارکت واستفاده از تیم موفق شما .شرکایی با همین مبلغ.سوله ای میساختم.ودر تولید قارچ صدفی وبسته بندی واستخدام نیرو .وتهیه مواد مصرفی وکود مورد نیاز وتامین اون وبستن قرارداد با سوپری ها وتولید مواد غذایی.وبه جریان انداختن یه کار تولیدی .
  دومین ایده در موردزباله ها وجمع آوری زباله ها وتولید برق از زباله است که خیلی دلم میخواد تو بحث محیط زیست کمک کنم.والگو از کشور سوییس وتیم متخصص واونهم با مشارکت وکار تیمی ….
  سومین ایده.تو شهرهای مرزی ومتعهدی مانند کردستان.کارگاه آموزشی.حرفه آموزی میکردم.بعد مواد ومحصولات در اختیار رفه آموران میگذاشتم.وبعد تولیداتشون رو وارد بازار خرید .از یه پتانسیل ونیروی خاموش وکم توقع ونیازمند کار و میبردم واستفاده میکردم.
  چون شهرهای بزرگ جوناش میخوان آسانسوری به پول برسن ونیروی جوان وپر شور در شهرهای کوچک که مسیولیت پذیر ترن وسخت کوش وکم توقع استفاده میکردم.موفق وپیروز باشید.

 274. حسین رستمی کاربر می‌گوید

  سلام
  پولو میگیرم وباهاش بساز وفروش ویلا میکنم

 275. امیرحسین کاربر می‌گوید

  سلام من پول رو می گرفتم و با اون بیزینس راه می انداختن

 276. علي پورزحمتكش کاربر می‌گوید

  قطعا پول را انتخاب مي كردم
  من طبق كتاب ٧ قانون رسيدن به ازادي مالي انتوني رابينز و فرمول استشنايي اون سرمايه گذاري ميكردم
  ٥٠٪؜ رو سپرده بانكي بلند مدت با سود بالا
  ١٥٪؜ طلا
  ١٥٪؜ دلار
  ٢٠٪؜ ميبرم توي راه اندازي كسب و كار پر ريسك

 277. آرش کاربر می‌گوید

  سلام خدمت استاد عزیز من به دلایل زیر ماشین رو تحویل میگیرم
  1-طبق دیده ها قسمت ماشین تو این کشور هیچوقت کم نمیشه بلکه به طور سرسام آوری زیاد هم میشه پس یعنی من سود خودمو همیشه میکنم
  2-قدیمیا میگن زن بگیر تا خوشبخت شی چون زن سرمایتو پس انداز میکنه اینجا این ماشینم مثل این زن یا مثل یک حساب بانک غیر قابل دسترس هست که نمیتونی تجزیش کنی چون اگه من پولو بگیرم مجبورم هی خورد خورد اونو خرج کنم
  3-چون بیزینس طوریه که مدام باید اینور اونور باشم ماشین یکی از رکن های اساسی زندگیمه (فقط اونایی که ماشین ندارن حرفمو درک میکنن) و اما سرمایه اولیه بیزینسم من اون رو با کار کردن در جاهای دیگه بدست میارم دست به ماشین نمیزنم
  4-یه وقت فکر نکنین چون این طور فکر میکنم آدم ترسو و ریسک ناپذیری ام نه من فقط بایه استدلال منطقی به این افکار رسیدم

 278. حافظی کاربر می‌گوید

  با سلام و احترام
  1. پول ماشین رو دریافت میکنم
  2. یک جفت ایده درمورد نگهداری از نوزادان و کودکان نوپا دارم. هرچی سرچ کردم نمونه اش رو در دنیا ندیدم، حتی مشابهشون رو ندیدم. دارم روی ثبت اختراع کار میکنم (نمیگم ایده ها چیه، ببخشید). با توجه به اینکه جمعیت کشور دوباره چندساله روبه افزایشه این ایده ها شدیدا پول ساز هستند. حداقل 50% سوددهی دارن. با 350 میلیون و با استفاده از فری لنسری تولید انبوه میکنم و با 150 میلیون بقیه اش هم تبلیغات سراسری راه میندازم. این ایده برای کشورهای دیگه بخصوص عربها بسیاااار جواب میده چون پاسخگوی یکسری نیازهاشون هست و براشون هزینه چندانی نداره.
  3. از سود سرشار این کار، کارخانه بسته بندی لاکچری زعفران تاسیس میکنم.

 279. فرشته کاربر می‌گوید

  سلام .من ۵۰۰ میلیون رو انتخاب میکردم .اول از موسسه شما مشاوره میگرفتم وبخشی از این مبلغرو هزینه آموزش خودم و بالا بردن مهارتهام میکردم .کارخونه مواد غذایی ارگانیک میزدم .

 280. فرشته کاربر می‌گوید

  سلام .پول رو انتخاب میکردم .مبلغی رو برای مشاوره بالابردن مهارتها و گرفتن مجوز هزینه میکردم .اگه لازم بود خونم رو میفروختم باهاش کارخونه مواد غذایی راه میانداختم .

 281. مرتضی کاربر می‌گوید

  سلام و خسته نباشید
  من ماشین رو میگیرم و بعد خودم میفروشم چون میدونم که بانک پول کمتری نسبت به قیمت اون ماشین در بازار، بهم می پردازه!
  بعد با پولش کار خرید و فروش اینترنتی که دارم در زمینه صنایع چوبی و مبلمان، با هدف صادرات میرفتم اول چند تا استاندارد ایزو میگرفتم برا خدمات و محصولات، و بعد
  در کشورهای همسایه مثل عراق و آذربایجان و افغانستان کار تبلیغاتی انجام میدادم برای جذب مشتریانی که دنبال کالای تولیدی ما هستند.
  البته خرید دوره اموزشی شما چیزی هست که جزو اولویت هاست و اون اول انجام شده است!
  واقعیتش من از طریق نرم افزار هفته پیش روز آخر تخفیفات ثبت نام هم کردم، ولی نیازی به قسم نیست، وقتی به صفحه پرداخت رفتم دیدم همه مبلغ رو یه جا میخاد پرداخت کنم منم نداشتم و اومدم بیرون از برنامه (متاسفانه)

 282. محمد خواجه کولکی کاربر می‌گوید

  سلام. من پول رو میگیرم. و باهاش یه زمین مناسب برای کار کشاورزی و دامداری و نهال کاری میگیرم و اون کارا رو شروع میکنم. هم زمین رو دارم هم با کشاورزی و کارای دیگه درامدم رو دارم.بعدا که رونق گرفت یه وام میگیرم و هم زمین هم کار رو گسترش میدم.

 283. ابولفضل کاربر می‌گوید

  سلام
  من پول ماشین رو می گرفتم و با ۵۰۰ میلیون دامداری پرورش گوسفند اصلاح نژاد شده راه می انداختم

 284. mahdiye کاربر می‌گوید

  باعرض سلام و خسته نباشید…من پول رو میگرفتم واز آنجا که کارآفرینی برای خودمون و حتی بقیه واسم خیلی ارزش داره ٬ با همسرم یک پرورش شترمرغ حتی اگر در ابتدا کوچک باشه٬ راه مینداختیم البته به کمک وام٬البته در کنارش ایده هایی دیگری هم پیاده میکردیم ..و در ادامه با سودهایی که به دست میاوردیم آموزشهای لازم برای راه اندازی کارهای کامپیوتری و شبکه که رشته تحصیلیمون هست ٬ میدیم و کلی ایده هایی که واسه ارتقا و پیشرفت سطح سوادمون داریم!در کل دوست دارم بتونم با کارآفرینی تعدادی افراد رو در راحت زندگی کردن باخودم همراه کنم!البته امیدوارم روزی لیاقت اینو داشته باشم.

 285. سید حسن شاه عالمی کاربر می‌گوید

  سید حسن شاه عالمی سلام من پول ماشین را میگرفتم وبا یک سوم ان دلار میخریدم ویک سوم ان را مواد اولیه میخریدم وبقیه را در کار خودم سرمایه گذاری میکردم

 286. ابوالفضل کاربر می‌گوید

  سلام من پانصد میلیون تومان پول رو میگرفتم وباهاش روی ایده های مخترعان سرمایه گذاری میکردم وایده رو از اون ها میخریدم وبه تولید انبوه میرسوندم واز این راه پولم رو چندین وچند برابر میکردم در ضمن به آقای ماهان تیموری عزیز هم عرض میکنم که من ۱۳سالمه و میخواهم یکی از بیزینس هایی که شما در کانال هوش مالی معرفی کردید رو راه بیندازم

 287. علی رضا حسن پور کاربر می‌گوید

  با سلام .من پول ماشین رو میگیرم ودر یه کارگاه درب وپنجره سازی دوجداره سرمایه گذاری می کنم .ویه کار آفرین میشوم

 288. شایان کوهستانی کاربر می‌گوید

  من پول رو میگیرم و همون کسب و کار تولید آب معدنی که گفتین با هشتصد ملیون میشه راه انداخت رو راه ميندازم. فقط سیصد ملیون کم میارم که اونو یا چک میدم یا از پدرم کمک میگیرم

 289. امین جابری کاربر می‌گوید

  سلام
  من پول را می گیرم و سپس با برنامه زیر آن را هزینه می کنم:
  1- ابتدا با تحقیق یک زمینه کاری کسب و کار خانگی (یا کارگاه کوچک) که بر اساس شرایط فعلی دو ویژگی ( قابلیت تهیه مواد اولیه و ابزار و امکانات در داخل کشور، قابلیت انعطاف ارائه محصول یا خدمات در دو طیف عمومی و لاکچری و ترجیحا بصورت فروش نقدی) را داشته باشد انتخاب می کنم.
  2- 5 درصد از مبلغ مذکور را صرف آموزش های عمومی (مانند دوره هوش مالی و …) و آموزش‌های تخصصی مورد نیاز می‌کنم.
  3- حداقل مبلغ ممکن را جهت جا، مکان و امکانات و تجهیزات لازم هزینه می کنم.
  4- بخش عمده هزینه را صرف خرید مواد اولیه می کنم تا از تورم‌های پیش‌بینی شده آتی کسب و کارم را حفظ نمایم.
  5- بخش از سرمایه را جهت تبلیغات، برندسازی، حضور در فضای مجازی و … هزینه می‌کنم.

 290. علی کاربر می‌گوید

  من پول رو دریافت می کنم و ۲۵ میلیون رو خرج کار خیریه می کنم. و ۲۵ میلیون رو برای گردش و تفریح هزینه می کنم. و ۱۰۰ میلیون پس انداز می کنم. و ۲۰ میلیون برای مخارج منزل هزینه می کنم. حدودا ۱۰ میلیون برای آموزش مسائل مالی هزینه می کنم.و در نهایت مابقی وجه معادل ۳۲۰ میلیون رو با مشورت با یک مشاور مالی (احتمالا در ملک یا طلا) سرمایه گذاری می کنم

 291. مژگان کاربر می‌گوید

  سلام و خدا قوت استاد عزیز.بنده مهندس برق هستم و آرزو دارم کارآفرین بشم اما چون ایده مناسبی بصورت ترکیبی از آموخته های دانشگاهیم و موضوعات دیگه ندارم هنوز نتونستم اون رو به هدف تبدیل کنم به همین منظور پول ماشین رو میگیرم. بخشی از اون رو هزینه سفر به کشورهای پیشرفته و فنی مثل چین و ژاپن میکنم تا با دیدن تکنولوژی ها و فناوری های روز اون ها آشنا بشم و از اون ها ایده بگیرم. این ایده رو تبدیل به هدف مدت دار میکنم. دوره های آموزشی لازم رو شرکت میکنم و در صورت نیاز همزمان کارآموز قبول میکنم و در زمینه های لازم بهشون آموزش میدم و امید به خدا شروع به کار میکنیم. قبل از سفر بخش دیگه پول رو طلای مستعمل میخرم و با عقد قرارداد مدت دار به آشنا جواهرساز مورداعتماد میدهم تا با اون کار کنه و سود رو با توافق شریک میشیم.بعد از بازگشت و کسب مهارت های لازم و به امید خدا پیشرفت عالی کارمون بخشی از این مبلغ طلا رو پس میگیرم و سرمایه کار میکنم. امید به خدا مه سفر گرجستان بتونه این ایده رو به من بده.

 292. مصطفی آقابابایی کاربر می‌گوید

  با عرض سلام و خسته نباشید
  بنده اول ماشین رو تحویل میگرفتم و بعد خودم اقدام به فروشش میکردم چون بانک یه مبلغ ثابت بعنوان پول ماشین میده ولی با توجه به افزایش روزافزون قیمت ماشین چون خودم اقدام به فروش میکنم یه سودم از این راه بدست میارم و بعد از این برای سرمایه گذاری با کل پول ابتدا با افراد خبره که موفق بودن مشورت میکنم که چه بیزینسی رو شروع کنم البته خودم نظرم بیشتر روی شرکتهای دانش بنیان میباشد که روز به روز دارن طرحهای خلاقانه ارائه میدن و با یه سرمایه گذاری کم میتوان به سود عالی دست پیدا کرد و با این کار هم به اشتغال جوانان تحصیلکرده و مبتکر کمک میکنیم . با یه آمار ساده میتوان پی برد علوم کامپیوتر امروزه در جهان در حال پیشرفت سریعی میباشد که جوانان سرزمین ماهم در صدر این فهرست میباشند با طرحهای خلاقانه و درآمد ساز پس من در این زمینه سرمایه گذاری میکنم.

 293. اسدالله رمضانزاده کاربر می‌گوید

  سلام به استاد عزیز آقای تیموری و تیم زحمتکش ایشان.من پول ماشین را از بانک میگیرم.پنجاه میلیون این پول را یک ماشین سواری برای خودم میخرم.با صدوپنجاه میلیون آن یک پرورش شترمرغ میزنم.(آموزش پرورش شترمرغ را دیدم ولی هنوز موفق به شروع این کار نشدم.)در صد کیلومتری محل سکونت من یک مجموعه باغ وجود دارد که صدوسی میلیون این پول را یک قطعه هفت هزار متری باغ بادام میخرم.(در سال بین ۴۵ تا ۵۵ میلیون درآمد بادام این باغ است)صد میلیون پول را برای یک مغازه تعویض روغن هزینه میکنم.هفتاد میلیون پول را سپرده میکنم تا در موقع لزوم برای گسترش کارهایم استفاده کنم.این کارها دقیقا کارهایی است که در آنها تجربه دارم و تمام این کارها در برنامه های کوتح مدت و بلند مدت من است.باامید موفقیت همه عزیزان.

 294. ابوالفضل کاربر می‌گوید

  سلام من پانصد میلیون تومان رو میگرفتم وبا اون روی ایده مخترعان سرمایه گذاری میکردم وایده رو از اون ها میخریدم وبه تولید میرسوندم و از این راه پولم رو چندین و چند برابر میکردم .درضمن به آقای ماهان تیموری عزیز هم عرض میکنم که من سیزده سالمه و تصمیم دارم یکی از بیزینس هایی که شما در کانال معرفی کردید رو راه بیاندازم وتحقیقاتی هم در موردش انجام داده ام.باتشکر

 295. مریم حسینی کاربر می‌گوید

  سلام . خدا قوت
  من اگر این پول بگیرم یه هایپر بزرگ مواد ارگانیک و مواد سالم میزنم که چند ساله آرزو داشتم درضمن این خودش کار آفرینی هست چون تعداد زیادی مشغول به کار میشن این خودش باعث میشه مردم مواد سالم مصرف کنند و از بسیاری از بیماریها نجات پیدا کنند .. ممنونم از اینکه تلاش میکنید که این به همه کمک کنید تا موفق شوند. .
  ممنونم

 296. سید مهدی حسینی کاربر می‌گوید

  2تا کار مدنظرم هست،اول یه بیزنسی که به شدت نوین هست و فکر نمیکنم تو ایران اجرا شده باشه، یک رستوران با فست فود هوشمند با سیستم و مکانیزم خاصی که مدنظرم هست که البته هزینه راه اندازیش فکر میکنم بیشتر از پول یه اسپرتج بشه.
  دوم خرید چنتا سخت افزار مخصوص ماینینگ بیت کوین و استخراج بیت کوین که با این مقدار پول بهترین سیستم رو میشه تهیه کرد و برگشت پول و سود دهیش یه شدت بالاست.

 297. الهام کاربر می‌گوید

  بااین پول یه خونه خوب توشهرستانمون میخرم بقیه شو هم توکارگاه ام دی اف همسرم هزینه میکنیم.یه مکان برای کارگاهش خریداری میکنیم ان شاالله.

 298. احمد فیروزی کاربر می‌گوید

  سلام بر استاد تیموری عزیز
  من حتما پول ماشین را میگیرم وبا توجه به این که خودم هیچ ایده بدرد بخوری در فکرم نیست ،چون اگر ایده ای داشتم وبه ایده ام و خودم باور داشتم حتما یک راهی برای پیاده کردن ایده ام پیدا میکردم پس با این حساب حتما دوره هوش مالی را تهیه میکنم با یاد گیری این آموزشها و کمک استاد تیموری به تمام هدفهام میرسم

  پیروز باشید

 299. Farhad کاربر می‌گوید

  با سلام و عرض ادب و خسته نباشیدبدون شک پول اون رو میگرفتم.من سه ساله که بدون وقفه طراحی اموزش میبینم بدون هیچ درامدی.و امسال سال شروع برداشت من هست و شروع تبلیغات.درطی این سه سال بالای 90 درصد درامد های مالی خود را صرف اموزش خرج کردم.با این پول ابزارها و وسایل مورد نیاز کار خود را و یک مغازه ای را که میدانم در اینده مکانی مناسب برای سرمایه گذاری و شروع حرفه ای کار هست را میخرم وما بقی آن را با مشورت دیگران و تیم ماهان تیموری مدیریت میکنم

 300. مژگان کفیلی
  مژگان کفیلی کاربر می‌گوید

  سلام و خدا قوت استاد عزیز. بنده فوق لیسانس برق هستم و آرزو دارم کارآفرین باشم اما چون ایده مناسبی ندارم تا بتونم برای اجرای اون از آموخته های دانشگاهیم استفاده کنم هنوز نتونستم این آرزو رو به هدف تبدیل کنم. برای همین پول ماشین رو میگیرم. بخشی از اون رو هزینه سفر به کشورهای پیشرفته و فنی مثل چین، ژاپن و … میکردم تا با دیدن تکنولوژی ها و فناوری های روز اون هاآشنا بشم و بتونم از اون ها ایده بگیرم و بعد که برگشتم دوره های لازم برای آموزش خودم شرکت میکنم و در صورت نیاز شروع به جذب کارآموز میکنم و به اون ها آموزش های لازم رو میدم و امید به خدا با قدرت کارمون رو شروع میکنم . قبل از سقر بخش دیگه پول رو طلای مستعمل میخرم و با عقد قرارداد مدت دار به آشنا جواهر ساز میدم تا هم سرمایه گذاری کرده باشم و با توجه به قیمت روز افزون طلا ارزش افزوده داشته باشه و هم سود اون رو دریافت کنم. بعد از آمادگی کامل برای استارتاپ جدیدم بخشی از پول طلا رو که مورد نیاز باش پس گرفته و سرمایه کار میکنم. امید به خدا سفر گرجستان با شما حتما این فرصت رو برام فراهم میکنه

 301. منصور کاربر می‌گوید

  پول ماشینو می گیرم اولین کاری که می کنم بیزینس می کنم ببینم تو شهری که زندگی می کنم درامدترین شغل یا کار کدومه بعد می رم دنبال دومین کار سرمایه گذاری تو بورس بعد سومین کار خرید فروش دلار و سکه البته به مقداری که بشه مبلغی سود کرد چون قیمت دلار و سکه ثابت نیست و نمیشه رو این کار ریسک کردنگهداری پول در بانک یا ثابت نگه داشتن تو کارت کار اشتباهیه باید از فرصت‌ها استفاده کرد و ولی که در دست دارم رو چند برابر کنم پول که بیشتر باشه سود بیشتری هم دستم میاد به امید روزی که این پول دستم بیاد ولی برای رسیدن به بالای پله باید اولین پله رو بالا رفت یکی یکی عجله کنیم با کله می خوردیم زمین

 302. زهرا توکلی کاربر می‌گوید

  سلام خدمت استاد عزیز من ماشین میفروختم یا پولشو میگرفتم ودر محل زندگی پدرم که اطراف اصفهان است وزمینهای اونجا مناسب با صد میلیونش زمین میخریدم ویه مجموعه تفریحی وبازی برای بچه ها راه اندازی میکردم ودر کنارش یه غذا خوری کوچیک هم راه اندازی میکردم البته مقداری هم برای تبلیغات وپشتوانه کنار میذاشتم وهمه اینارو با برنامه ریزی وتقسبم بندی انجام میدادم واز نیروی خودم وبچه هام و استفاده میکردم تا کارم رو به پیشرفت بره ،به امید خدا .ممنون از استاد گرامی که این فرصت در اختیار من قرا ر داد.

 303. سعیده احراری کاربر می‌گوید

  سلام استادمن اگه چالش روبردم پولش روبرمیدارم توسفربه گرجستان اطلاعات فراوانی بدست میآورم تا ۵ ماه اینده به آموزش خودم اختصاص میدم تااطلاعاتم زیاد بشه تا ۹ماه اینده بایک مشاورعالی مشورت میکنم واگر سرمایه گذاری روی کاشت آلوئه ورا خوب بود توروستای خودمون آلوئه ورا میکارم تاسه سال ونیم آینده به امید خدا یک کارخانه فراورده های آلوئه ورا توروستاتاسیس میکنم تا جوان های روستا هم صاحب کسب وکارشوند

 304. امیر سماواتی کاربر می‌گوید

  با سلام
  پول ماشین رو میگرم و اول از همه 200 تا 250 میلیون آنرا صرف فراهم کردن امکانات و مبالغ لازم برای اجاره محل و راه اندازی یک آموزشگاه فنی و حرفه ای میکردم تا در رشته های کامپیوتر، مکانیک، حسابداری و مدیریت شروع به آموزش کارآموزان کنیم، چون مزیت مهم آن ایجاد اشتغال و کسب مهارت برای کارآموزان است و 20 میلیون آنرا صرف انواع مختلف تبلیغات برای شناساندن آموزشگاه میکنیم.
  20 میلیون آن را در بازار سرمایه و با استفاده از دانش سرمایه گذاری کسب شده در سهام های مورد نظر سرمایه گذاری میکنم و با 50 میلیون آن یک ماشین مناسب میخرم.
  همچنین 100 میلیون آنرا در بانک سپرده گذاری میکنم و با 50 میلیون دیگر سعی میکنم منزل مناسب تری اجاره کنم و 10 میلیون آن صرف خرید مقداری لوازم خانگی میکنم.

 305. ابوالفضل کاربر می‌گوید

  سلام من پانصد میلیون تومان پول رو میگرفتم وبا اون پول روی ایده مخترعان سرمایه گذاری میکردم وایده اون هارو میخریدم وبه تولید میرسوندم. باتشکر

 306. نجیب الله میرزایی کاربر می‌گوید

  سلام ماهان عزیز / لطفا کامنت من رو با دقت و حوصله بخونید چون چند ماهه که تو فکرشم. من قطع به یقین پول رو انتخاب میکردم
  و اون رو توی یه نیازی از مردم سرمایه گذاری میکردم که تو هرم مازلو جز نیاز های اساسیشون باشه .
  خیلی از کامنت هارو تو اینستا خوندم و متوجه شدم خیلیا احساسی نظر میدن . برای خودشون سود های میلیاردی متصور میشن ولی نمیدونن کسب تجربه و دانش تو اون کاری که میخان انجام بدن نیازمند سالها زمانه.
  ولی ایده ی من سودی بسیار زیاد در زمانی بسیار کمه . با پ.نصد میلیون سرمایه بنده خودم روی شغل آرایشگری بصورت بسیار حرفه ای سرمایه گذاری میکنم و کسب و کارم رو ره میندازم .
  چون یه نیازیه که مردم به بعد موکولش نمیکنن و مثل قسط موعدش که برسه واسه پرداختش عمل میکنند
  دوره ی آموزش آرایشگری حدوددو میلیون هزینه داره و در بدترین حالت 6 ماه زمان میخاد . ینی توی 6 ماه تو میتونی یه آرایشگر حرفه ای بشی
  ولی واسه تاسیس آرایشگاه لازم نیست خودت متخصص باشی میتونی از تخصص بقیه استفاده کنی و در عرض ششماه خودت به تخصصشون برسی . ینی بجای اینکه از 100 در صد
  نیروی خودت استفاده کنی از10 در صد نیروی 10 نفر استفاده کن
  هرینه راه اندازیه یه آرایشگاه بیست میلیون تومانه که با یه حساب سر انگشتی میتونی با 500 تومن حدود 15تا آرایشگاه تو شهر های بزرگ ایران بزنی
  500تقسیم بر 30برابر 15که من خودم حدود 50م سرمایه لازم دارم واسه توسعه و تحقیق کارم .
  هزینه اجاره هر مغازه بطور متوسط 2/500/000 در هر ماه
  هزینه هر اصلاح 12/000 تومان
  زمان لازم برای هر اصلاح 20 دقیقه یعنی هر ساعت 3 اصلاح
  8*3=24 اصلاح در هرروز که اگر در هر مغازه سه عدد یونیت داشته باشی این عدد میشه سه برابر
  24*3=72 اصلاح در هر روز
  72*12/000=864/000 تومان در هرروز
  864/000*30=25/920/000 تومان در هر ماه
  920 تومن آب . برق
  2/5 اجاره
  5 میلیون پول آرایشگر استخدامی
  که اگه از هم کم کنیم میشه
  25/920/000-2/500/000-5/000/000-920/000=17/500/000 ماهانه
  17/500/000*12=210/000/000 سالانه
  210/000/000*15=3/150/000/000 درآمد سالانه از کل آرایشگاه ها
  که اگه حتی به سود یک سوم هم برسیم میشه حدود یه میلیارد در سال. اینا فانتزی نیستن واقعی ان .
  در کنار اینا اگه برند سازی کنی میتونی در عرض یه سال انحصار آرایشگری یه شهر رو بدست بیاری و در کنارش آرایشگاه زنانه بزنی . محصول وارد کنی و بفروشی و خیلی ایده های دیگه . ممنون میشم باهام تماس بگیرید .
  آدرس تلکرام
  @najibullahmirzaei

 307. Adelight کاربر می‌گوید

  بنده تولید کننده محصولات روشنایی سفارشی هستم، که اگه الان این پول رو میبردم با اوضاع محدودیت به وجود آمده در وارد کردن کالا در گمرکی کشور که باعث شده به بنده دو پخش کننده محصولات روشنایی تماس بگیرند و درخواست ماهانه دو هزار محصول آماده را بکنند ،که می دانستند صفر تا صد تولید توسط خودمان صورت میگیرد.
  بنده حتما یک خط تولید راه می انداختم و ظرف چند سال سعی میکردم اکثر پخش کننده ها را پوشش دهم.

 308. احمد فیروزی کاربر می‌گوید

  سلام بر استاد تیموری عزیز
  من حتما پول ماشین را میگیرم وبا توجه به این که خودم هیچ ایده ی بدرد بخوری در فکرم نیست، چون اگر ایده ای داشتم وبه ایده ام و خودم باور داشتم حتما یک راهی برای پیاده کردن ایده ام پیدا میکردم پس با این حساب حتما دوره هوش مالی را تهیه میکنم و با دیدن این آموزشها و کمک استاد تیموری عزیز به تمام خواسته هام میرسم
  پیروز باشید

 309. سعیده احراری کاربر می‌گوید

  سلام استادمن اگه چالش روببرم توسفربه گرجستان اطلاعاتم روزیادمیکنم بعدازاوتا۵ ماه آینده آموزش میبینم تااطلاعاتم درمورد کسب وکارزیاد بشه تا۹ ماه آینده با یک مشاورمالی عالی مشورت میکنم درموردکسبو کارکاشت آلوئه ورا درروتای خودمون تاسه سال آینده به امید خدا یک کارخانه تولید فراورده های الوئه ورا توروستا تاسیس میکنم تا جوان های روستاهم مشغول کاربشن

 310. یاسر محتشم کاربر می‌گوید

  سلام… من پولشو میگیرم، یه خونه در حد 150 تومن میخرم، بقیه پول رو تو کارم سرمایه گذاری می کنم و چند تا شعبه میزنم ( کارم پخش چای ایرانیه)

 311. محمد کاربر می‌گوید

  عرض سلام و ادب
  بنده پول ماشین دریافت می کردنم چون در شرایط اقتصادی کسی که پول داشته قدرت بیشتری داره و می تونه چند کسب و کار راه اندازی کنه و همچنین بعد از دریافت پول در چنین شرایط اقتصادی که می توانم از نوسانات بازار بهمندر شد مثل دلار، سکه ، قرارد آتی سهام و… استفاده می کردم به طور کلی 200میلیون از این پول وارد بورس می کردم(چون اکثر نماد در کف قیمتی هستند و بازار به تازگی از حالت سکته ایی درآمده است) و همچنین با توجه به طوفان چون سر رشته ایی در بازار دارو دارم 100تا 150میلیون تومان از این پول وارد بازار داره می کنم و همچنین از بحران اب هم سودی کسب می کنم سودی کسب می کردم با ریسک کم
  و 50میلیون تومان از این پول وارد مارکتینگ و ساخت درآمد غیر فعال صرف می کردم تا چند درآمد از چند نقطه مختلف داشته باشم و با سرمایه گذاری مختلف به جای یک اسپورتیج در سال بعد بتوام 10تا اسپورتیج بخرم

  البته البته قبل از تمامی این حرف ها حداقل با 5 مشاور مالی صحبت می کردم(شاید فرصت بهتری برای ثروتمند شدن به بنده نشان بدهند)

  کلا دوست دارم پولم برام پول دربیاره یا اگه پول ندارم علم ام برام پول دربیاره
  بعد علم و پول با هم ترکیب کنم برای ثروتمند شدن (تجربه بهم نشان داده ترکیب علم و پول با استفاده از ترفنده های مختلف برای کاهش ریسک به شدت پول سازه)❤?

 312. امیر جهانی کاربر می‌گوید

  در صورتیکه من برنده ماشین باشم؛ با توجه به شرایط امروز بازار ماشین رو تحویل میگرفتم و در بازار آزاد با قیمت بیشتری میفروختم، تا اینجا یه مقدار سود بیشتر نصیبم میشه و بعد با فروش ماشین شروع میکردم به کسب و کار جدید و پیاده کردن ایده هایی که در ذهنم هست و تا حدی برای راه اندازی و به ثمر رسوندنشون نیاز به سرمایه دارم. از این طریق هم تونستم ایده هام رو اجرایی کنم و خودم رو بسنجم و در راه اندازی ایده ها با توجه به بودن سرمایه بیشتر نیاز به سرمایه گذار ندارم .

 313. حسن زنگنه کاربر می‌گوید

  با عرض سلام خدمت استاد تیموری عزیز.
  من پول ماشین میگرفتم تا یه مدت روی هوش و دانش خودم ومهارتی که دارم کار میکردم .
  چون اگه میخوام با پولم پول در بیارم باید هوش مالی قوی داشته باشم.
  بعدش هدف گذاریه دقیق تصمیمات درست واین که شناسای ویروس های ذهنی که من خیلی باش درگیرم کار میکردم تا به یه کسب کاسبی پر درامدی میرسیدم .

 314. سجاد نبی کلایه کاربر می‌گوید

  با سلام. پول میگرفتم ..
  با این پول دو تا کارانجام میدادم که هم درآمد خوبی داره و هم سود زیاد وهم زود بازده .1. دامداری پرورش دام گوشتی و پروار شده راه اندازی میکردم
  2.یک زمین کشاورزی دارم که با کمک مهندسین کشاورزی یک محصول پر سود کشت میکردم

 315. سعیده احراری کاربر می‌گوید

  سلام من پول روبرمیدارم تو سفربه گرجستان اطلاعاتم رو قوی میکنم بعدتا۵ ماه آینده به اموزش وکسب اطلاعات میگذرونم تا۹ ماه آینده بایک مشاورمالی عالی مشورت میکنم ایده کاشت الوئه ورااگرخوب وسودمند بود روتوروستامون اجرامیکنم تا سه سال ونیم آینده یک کارخانه تولید فراورده های الوئه ورا تاسیس میکنم تا جوان های روستامون هم صاحب کارودرامدبشن

 316. علیرضا شهریاری ارشد کاربر می‌گوید

  سلام
  ماشین رو میگرفتم تا بتونم با قیمت آزاد بفروشمش. بعد توی دیوار و شیپور تبلیغ میکردم “فروش ویژه ماشین اسپورتیج مدل 2018 زیر قیمت بازار”. الان قیمت روز اسپورتیج 565 میلیون هست.بعد 15 میلیون زیر قیمت که میشه 550 میلیون میفروختمش. تا اینجا 50 میلیون سود.
  بعد میرفتم توی یه منطقه خوب که امکان پیشرفت داره 2 تا خونه به قیمت حدود 250 میلیون میخرم. بعد دو تا خونه رو رهن میدم با قیمت حدود 80 میلیون و جمعا 160 میلیون.
  بعد با 160 میلیون میرفتم یه خونه دیگه میگرفتم و اجاره میدادم که درآمد غیرفعال ماهیانه داشته باشم.
  بعد با اون 50 میلیون سود اولیه یه کارگاه شیرینی پزی کنار همسرم راه اندازی میکردم و از طریق سایت و اینستاگرام شروع میکردم سفارش های بیشتری گرفتن. چون در حال حاضر داریم این کار رو انجام میدیم و به فکر گسترش کارم.
  بعد یکسال هم مبلغ رهن احتمالا بیشتر شده و یه مبلغی اضافه میکنم به رهن.
  بعد یکسال 3 تا خونه دارم، کسب و کارم راه افتاده و اتفاقات خوبی برام افتاده. 🙂

 317. AHMAD کاربر می‌گوید

  500میلیون رو میگرفتم
  و در کاری که باهاش اشنایی دارم سرمایه گذاری میکردم
  در منطقه ما محصولات کشاورزی متعددی هست.
  ابتدا با 300 تومن یک سرد خانه مجهز میساختم.
  (چون در این منطقه سردخانه ای وجود نداره
  اینم میشه امتیازی که علاوه بر محصولات خودم
  محصولات دیگران رو هم در مقابل دریافت هزینه انبار میکردم
  مبلغ 150میلیون رو صرف خرید میوه هایی همچون انار و… با قیمت مناسبی که دراینجا زیاد هست میکردم و برای شب یلدا و..محصولات رو ارسال میکردم به استان هایی که این میوه ها رو ندارن و قیمت در اون شهر ها بیشتراز دو تا سه برابر هست
  البته محصولات قابل توجه خودم هم اضافه میشه .
  و با 50تومن باقی مونده وارد بورس میشدم که علاقه بهش دارم
  .
  .
  در نهایت با کمی بازاریابی و از بین بردن واسطه ها سود رو افزایش میدادم
  .
  با این کار ریسک کمتر رو تجربه میکنم و تحقق سود بیشتره
  و هر دوره با سود قابل توجه برٱوردی کار رو گسترش میدادم تا احداث شرکت و شروع صادرات به خارج از کشور

 318. ایمان مالکی کاربر می‌گوید

  سلام من اولین کاری که میکردم این بود که دست خودمو برای انتخاب بازتر کنم
  توی کلاس های مختلف شرکت میکردم و از اموزش های مجازی استفاده میکردم پکیج هوش مالی شما رو هم خریداری میکردم
  در کلاس های اموزش بورس شرکت میکردم یک کسب و کار نو در ایران راه مینداختم و به اموزش مجازی و چاپ کتاب و مقاله می پرداختم
  با تشکر

 319. فرشید کرمی کاربر می‌گوید

  من با ۲۵٪ پول اول یه درامد غیر فعال کم ریسک واسه خودم ایجاد میکنم مثل ارز و سکه ،مسکن،بورس و کسب کار شخصی و…که به نوعی یه پس اندازه و ۲۰٪ دیگه سرمایه گذاری پر ریسک . تقریبا ۱۰٪ هم برای بخشش یا تاسیس یک خیریه که معتقدم برکت به کار و زندگی میاره
  و بقیشم اختصاص میدم به توسعه کاری و فردی و آموزش، تفریح ،پس انداز و هزینه های جاری

 320. هنگامه کاربر می‌گوید

  سلام من پولش رو میگرفتم و برای کارم سرمایه گذاری میکردم و حتما با تکنیک های هوش مالی کارمو رونق میدادم و برای خیلی های دیگه هم ایجاد اشتغال میکردم.

 321. zahrakhodsiany کاربر می‌گوید

  بدون شک 500 ملیون رو میگرفتم و با توجه به اینکه صنعت مد در گرجستان خیلی رشد چندانی نداشته تاحالا سه چهارم این پول رو تو این زمینه سرمایه گذاری میکردم و با پوشاک شروع میکردم و کم کم شرکتم رو گسترش میدادم تا جایی که هرچیزی که یه فرد برای استایلش نیاز داشته باشه رو شامل بشه … یک چهارم باقی مونده رو تو زمینه ی گرشگری و برای ایجاد رفاه توریست های این کشور سرمایه گذاری میکردم

 322. مسعود کاربر می‌گوید

  سلام
  من پولو میگرفتم چون ماشین اون قیمتی هر کسی نمیتونه بخره و فوری نقد نمیشه پول با چکو و نصف پول اینجور چیزا درگیری داره بعدش علت اینکه پول میگرفتم اینکه من در شهرستان 4000 متر زمین داریم اطراف تبریز میخواستم پ پاجوش آلوورا بگیرم و پرورش بدم و نظر به اینکه اون گیاه در صفر درجه از بین میره باید گلخانه مانندی داشت و هر هزار مترو اگر بخوایم یه گلخونه بسازیم حول هوش 12 تومن در میاد و این گیاه در سال 4 بار محصول میده و خود شرکتی که قراره پاجوش یا ریشه این گیاهو بفروشه خودش تظمین خریدو میده از هر هزار متر حدود 40 الی 50 ملیون در سال درامد داره و این گیاه در ایران آفت نداره نیاز به اب کم داره و بازار خوبی داره حالا تو 4000 متر فوقش 100 ملیون میشه راه اندازیش کرد با بقیه پول که 400 ملیونه چون رشتم برق اتوماسیونه دانشجو ام یه مغازه رهن میکردم پول بالا میدادم که اجاره ندم و با ما بقیش تجهیزات برقی میگرفتم. که با رهن مغازه و تجهیزات اینا با 300 ملیون حل میشدذ و صد ملیون بقیه رو تو بورس س رمایه گذاری میکرد اون سهامیو میگرفتم که همیشه ترازش مثبته.

 323. اسماعیل کاربر می‌گوید

  ماشین رو میگرفتم و خودم چندین میلیون بیشتر میفروختمش و با پولش در دو تا شهر که الان میدونم در حال شد و ساخت و ساز هست زمین میگرفتم‌ میفروختم

 324. سید داود موسوی نسب کاربر می‌گوید

  سلام من بعد از برنده شدن این خودرو میفروختمش و محصول هوش مالی پلاس رو میخریدم که پکیج کامل هوش مالی رو هم داره پس من روی ۲ پکیج سرمایه گذاری کردم و در این دوره با مطالبی که گفته شده حتما میتونم مابقی این پول رو چندین برابر کنم چون به استاد اعتماد کامل دارم. ممنون از این چالش که باعث شد بهتر به شرایط نگاه کنم.

 325. محمد تسلیمی کاربر می‌گوید

  تمامی مواد حد واسط دارویی که در صنعت داروسازی کشور مورد استفاده قرار می گیرند وارداتی هستند و حتی یک قلم از اونها تولید کننده داخلی ندارن. این مواد حد واسط که قیمتی بالغ بر 20 دلار و گاها 100 دلار دارند از مواد خام شیمیایی تولید می شوند که قیمت اکثر آنها زیر 5 دلار و به ندرت تا ده دلار می باشد. جالب توجه مصرف این مواد حدواسط هست که در برخی موارد به صد تن در سال می رسه!
  جالب تر اینکه این بخش از صنعت دارویی تنها بخشی است که نیاز به مجوز ها و استاندارد های سخت گیرانه بهداشتی ندارد!!
  سرمایه لازم برای احداث یک واحد تولید مواد شیمیایی مناسب در حدود 5میلیارد می باشد ولی در کشور بسیاری واحدها با کاربری شیمیایی احداث شده اند ولی یا به طور کامل تعطیل هستند و یا ظرفیت خالی دارند.
  من اگر برنده این خودرو بودم با پولش تو یکی از این واحدهای آماده به کار ولی خالی شروع به تولید ماده حدواسط مورد نظر خودم می کردم و طی مدت نسبتا کوتاهی می تونستم کارخانه خودم رو داشته باشم.

 326. محمد باقر مهری کاربر می‌گوید

  با سلام
  در قسمت اول سوال مطمئنا پول رو دریافت میکنم و در درجه اول شهریه یک دوره تخصصی آشنایی با بورس رو که از کسی گرفتم تا شرکت کنم را تسویه میکنم ، من مدتها در فکر این بودم که چگونه باید در ایران پولم رو پس انداز کنم تا نه تنها ارزش اون کم نشه بلکه به مقدار اون هم اضافه بشه ، بعد از چند ماه تحقیق روی این مسئله بورس رو انتخاب کردم چون دیدم خیلی از شرکت های داخلی در این شرایط بد اقتصادی رشد خیلی خوبی داشته اند به عنوان مثال تا ۷۸ درصد سود ظرف مدت ۴۵ روز ، الان که میتونم تحلیل کنم شرایط بازار بورس رو از مابقی این پول که میشه ۴۹۵ میلیون برای این سرمایه گذاری استفاده خواهم کرد البته باید به این نکته هم توجه کرد که تمام تخم مرغ ها در یک سبد نباشد ، من همیشه ۲۰ درصد از حقوقم رو پس انداز میکنم و تحت هیچ شرایطی به آن دست نمی‌زنم مگر برای خرید یه مرغ که برام تخم طلا بزارن .
  برای همین هم پول شهریه این دوره بورس رو قرض کردم. تازه زمانی که حرفه ای بشم میتونم از دانشم استفاده کنم و آموزشش بدم به دیگران و این خدمت من می‌تونه باز هم پولم رو افزایش بده ، البته قبل از گرفتن پول ماشین حتما چند دقیقه ای درون آن خواهم نشست تا تصویر سازی کنم و لذت پشت فرمون نشستن یه ماشین نیم میلیاردی رو تجربه کنم تا کمک کنه به مغز من برای ایجاد ثروت بیشتر
  از لطف شما سپاسگذارم

 327. مها کاربر می‌گوید

  سلام، از اونجا که مدتهاست دنبال پانصدمیلیون هستم تا درخواست سرمایه گذاری مشترک و اقامت انگلیس رو بدم و با توجه به اینکه تمام امور مالی روی روال هست و کمکهای مادی و معنوی ام رو هم به بقیه دارم، همین اقدام سرمایه گذاری و اقامت انگلیس رو پیگیری می کنم.
  سپاس از شما که فرصتهای قشنگ فکر کردن به رؤیاهامون رو برامون ایجاد می کنید.

 328. ریحانه سادات موسوی نسب کاربر می‌گوید

  سلام! من با این پانصد میلیون تومان درتأسیس یک فروشگاه زنجیره ای کوچک ویا املاک هزینه میکنم .

 329. مهدی عنایتی کاربر می‌گوید

  سلام چند وقت قبل با یه روشی تونسته بودم سود فوق العاده ای در مدت کوتاهی بدست بیارم(این روش اسمش آربیتراژه) و فوق العاده ست بطوریکه هرشب5تا 15 درصد کل پول روز قبل رو سود میکردم بعد اتفاقات ناخوشایندی رخ داد و طمع چند برابری من باعث شد بطرز عجیبی با رول های بد شانسی اون پول رو از دست دادم که حتی خیلی از این مبلغ پول بدهی من به افرادی هست ک ازشون گرفته بودم. قطعا اولن خود پول رو انتخاب میکنم چون وقت رو نمیخوام از دست بدم. در ثانی حدود 100 میلیون از پول رو میدم برا رهن یه خونه توی مهرشهر کرج(خونه ای ک همیشه توی رویام بود) 100 میلیون میذارم توی همین روش فوق العاده خودم(اینم بگم که وقت لازمه بذارم تا ازش بتونم سود بکشم بیرون ولی بعضی روزا وقت کمتری لازمه ک اون وقت جای دیگه استفاده میکنم که در ادامه میگم)
  چند تا معلم خصوصی میگیرم یکی برای زبان یکی برنامه نویسی های مختلف(چیزی که واقعا برام لذت بخشه) براورد میکنم 50 میلیون هم برای اموزش خودم (از خرید کتاب تا خرج معلم خصوصی)نیاز بشه اگرم بیشتر شد تا 100 میلیون هم هزینه میکنم. 100 میلیون دیگه از این پول رو توی شرکت سرمایه گذاری بورس یونیک فایننس میذارم. مقداری از پول هم روی کار های جدیدپرریسکی سرمایه گذاری می کنم که تا حالا وجود نداشته (استارت آپ های خودم) مقداری رو هم برای خانواده میذارم کنار تا برای خودشون خرج کنن و ضمنا پدرم بازنشسته ست پول رو میدم تا باهاش کسب و کاری راه بندازه

 330. مهدی بابائی کاربر می‌گوید

  سلام . من سعی میکنم فعلا ماشینو نگه دام منتها بدون استفاده چون تو این وضعیت بازارریسک هرچیزی بالاست تا پیدا کردن ی کار مطمئن خود قیمت ماشین هم میره بالا
  بعدشم میشه رو طلا سرمایه گذاری کرد چون تحریم طلا وخودرو در پیش داریم مطمئنن جفتش میره بالا و پر سود هستن

 331. حسین رشیدی کاربر می‌گوید

  من پولش را میگیرم و ۵۰۰ میلیون را با آقای ماهان تیموری وقتی میریم تاجیکستان تو طول سفر که به لحاظ هوش مالی اوکی میشم و با مشورت آقای تیموری همونجا سرمایه گذاری میکنم.و مطمئنا اونجا کسی پیش منه که با حضور خودشون دارم سرمایه گذاری میکنم و اون بهترین مشاور مالی هست که با منه.دیگه نتیجه اون سرمایه گذاری معلومه دیگه سال دیگه میتونی با سودش همون اسپرتج را بخری.

 332. حسن فیروزی کاربر می‌گوید

  پولش رو میگرفتم میریختم توی کار خودم که کشاورزی و دامداریه
  ظرف یک سال به راحتی میشه پول ماشین رو فقط از دامداری درآورد.
  ۲۵۰ میلیون گوساله نر و ۲۵۰ میلیون غذا.برگشت پول توی یک و نیم سال تقریبا دوبرابره

 333. جعفر پالاش کاربر می‌گوید

  من چون کسب و کار خودم رو دارم ولی باز هم تو این شرایط بد اقتصادی و با وجود اینکه هر روز ارزش پول داره کمتر میشه بازم من پولشو میگیرم و میندازم تو سرمایه گذاری ملک درسته ملک دیرتر به پول میشه ولی هم میشه سود خوب ازش در اورد هم تو این شرایط کمتر ارزش خودشو از دست میده

 334. محمد همتی کاربر می‌گوید

  سلام
  من ۵۰۰ تومن پول رو میگرفتم.
  و بعدش توبیزینس کفپوش های اپوکسی(سه بعدی و …) و سقف کشسان و وود گلس و … راه اندازی و سرمایه گذاری میکردم (کلا کار های با رزین انجام میشه)
  چون هم از طریق :
  ۱. آموزش این کفپوش ها میشه کسب درآمد کرد حداقل ماهی ۱۰۰ میلیون به بالا
  ۲. و بعدش از طریق فروش مواد اولیه به کار آموز هایی که آموزش دادی سودی کسب میکنی.
  ۳. و هم پروژه های که خود شرکت اجرا میکنه میشه کسب درآمد کرد
  و … کلا حاشیه سود خیلی زیادی تو این کار هست.
  و با مقداری از این پول هم یه تیم اپلیکیشن نویسی قوی جمع میکنم که اپلیکیشن (بازی و … ) بنویسن .
  که هم از راه تبلیغات تو اپلیکیشن و … و نوشتن اپ برا استارتاپ ها و شرکت ها و … هم کسب درآمد کرد.

 335. یاسرمولوی کاربر می‌گوید

  سلام
  من پول ماشین رومیگرفتم و تو بورس سرمایه گذاری میکردم،چون در حدود دوسال هست که دربازار بورس فعالیت میکنم و سهم هایی رومیخرم که رشد های شارپی وفوق العاده دارن ولی چون پول زیادی ندارم این رشد به چشم نمیاد.(رشدهای صدردصدی که سرمایه دوملیونی من رو چهارملیون کرده).
  اینم بگم که من مطالعه خیلی زیادی درمورد بازار بورس دارم ووقت خیلی زیادی براش صرف کردم.
  شاد وپیروز باشید.

 336. Mobin کاربر می‌گوید

  سلام.پاسخ به این سوال خیلی سخته،و بستگی به منطقه زندگی افراد داره،مثلا کسی که در بندر عباس زندگی میکنه،فکر میکنه اگر با تمام اون پول وارد حوزه واردات یا صادرات بشه،میترکونه،یا کسی که در گیلان زندگی میکنه فکر میکنه اگر وارد کار برنج یا چای بشه میترکونه،در حالت کلی بستگی به شرایط افراد داره.
  من با پونصد میلیون تومن،با دویست تومنش یه شکرت برنامه نویسی و طراحی سایت تاسیس میکنم و کارای مختلفی انجام میدم مثلا ایده میخرم و اونو تبدیل به برنامه میکنم،یا از منابع خارجی کپی میکنم و نسخه ایرانی تحویل مارکت میدم،سفارش طراحی سایت یا طراحی اپ میگیرم،همچنین یه تیم امنیت شبکه جمع میکنم و باهاشون اکانت های هک شده اینستا رو بازگردانی میکنم و خیلی کارای مختلف و درآمد زای دیگه که اگر خوب کار بشه به راحتی در عرض شیش ماه چند برابر پول سرمایه گذاری شده به.دست میاد،با پنجاه تومن وارد حوزه خرید و فروش کانال و پیج های اینستا و تلگرام میشم،مثلا یه کانال تلگرام با موضوع خوب درست میکنم و تولید محتواش رو خودم انجام میدم،چون دیگه کپی کردن از کانال های دیگه جواب نمیده،حالا با تبلیغات زیاد ممبر کانال رو میارم بالا بعد از این مرحله یا کانال رو میفروشم یا با تبلیغات گرفتن کلی پول به جیب میزنم،پنجاه تومن هم به سازمان محک کمک میکنم،میمونه دویست تومن،که با صد تومنش یک کافی شاپ محلی میزنم،چون من تو گیلان زندگی میکنم و اونجا جاذبه ی گردشگری زیادی داره،کافی شاپو جوری طراحی میکنم که حس و حال محلی به مردم بده مثلا کارکنان لباس محلی بپوشن،آهنگ زنده محلی و…،با صد تومن دیگه هم طلا و دلار میخرم که اگر هیچ کدوم از این کارها نگرفت یه پشتوانه مالی عالی داشته باشم.

 337. ابوالفضل ورکشی کاربر می‌گوید

  با سلام ..پول رو دریافت میکنم..صرف آموزش خودم میکنم و موسسه اموزشی راه میندازم درضمینه کارهای نوپا که خروجی ام داشته باشه حتی سفر خارجه لاازم باشه انجام میدم تا موقعیت شغلی جدید زود بازده رو تو به معرض آموزش می زارم..و حتما از بازار بورس خارج کشور سود دهی بیشتر داره تعامل میکنم ودانش اینترنتی رو تاحدی بالا میبرم …..البته کارهای فصلی ام و دوره ای ام تو ایران بازخورد داشته خوب جواب جواب داده باتشکر

 338. حسین رشیدی کاربر می‌گوید

  من پول ۵۰۰ میلیون تومان را انتخاب میکنم و وقتی با آقای ماهان تیموری دارم میرم گرجستان تو طول سفر که به لحاظ هوش مالی کلی مطلب یاد میگیرم و با مشاوره آقای تیموری و همراهی ایشون در گرجستان سرمایه گذاری میکنم.مطمئنا با مشاوره آقای ماهان تیموری ۶ ماه بعد با سودش میتونم همون اسپورتج را بخرم.

 339. محمد کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت شما عزیزان
  من پول ماشین رو میگیرم اول دوره هوش مالی ماهان تیموری رو میخرم، بعد با مشاوره استاد و تیمش یه بیزنس راه میندازم و کارافرینی میکنم و افراد نیازمند و متخصص رو میارم سر کار و بعد به همه پیشنهاد میدم دوره های استاد رو بگیرن و برای خودشون کسب کار راه بندازن و موفق بشن،
  من ارزوم اینه که همه ملت ایران بتونن به راحتی پول خرج کنن و شرمنده زن و بجه هاشون نشن

 340. ابوالفضل ورکشی کاربر می‌گوید

  سلام پول رو میگرفتم موسسه آموزشی با ایده های جدید راه اندازی میکردم

 341. حسین رشیدی کاربر می‌گوید

  سلام من پولش را انتخاب میکنم و مطمئنا کسی هستم که با آقای ماهان تیموری میر تاجیکستان در طول سفر که کلی مطلب راجع به هوش مالی یاد میگیرم و با مشورت و مشاوره آقای ماهان تیموری تو گرجستان سرمایه‌گذاری میکنم و شک نکنید که با حضور آقای ماهان تیموری ۶ ماه بعد همون اسپرتج را میخرم.

 342. حامد کاربر می‌گوید

  سلام من ماشین رو تحویل میگیرم چون میتونم تو بازار آزاد به قیمت بالاتری بفروشم .از محل فروش ماشین نیز یک کارگاه بازیافت لاستیک راه اندازی می کردم و توسعه می دادم.

 343. سهیل رسولی کاربر می‌گوید

  سلام. من اول پول ماشین رو می گیرم و چون رشته ام کشاورزی است و گیاهان را خوب می شناسم با پولش یک باغ بزرگ می گیرم و توش شروع به پرورش آلوئه ورا می کنم. چون آلوئه ورا گیاه پر کاربردیه در صنعت

 344. حسن مردانی کاربر می‌گوید

  سلام من پول رو میگرفتم و دوره هوش مالی رو میگرفتم از موسسه شما وبا سرمایه گذاری روی توانایی هایی که از دوره هوش مالی بدست می آوردم شروع به انجام یک کار خوب میکردم البته ناگفته نماند هیچ وقت تمام تخم مرغ هام و توی یک سبد نمیزاشتم،مقداری در بورس و مقداری در این بازار نا بسامان بر روی طلا و دلار سرمایه گزاری میکردم و یک خونه با قیمت پایین درب و داغون می خریدم دستی سرو روش می کشیدم میفروختم واز سود حاصل از سرمایه گذاریم رو یه ماشین نسبتا خوب با یه قیمت معقول می خریدم ،تا زمانیکه درآمدم به ماهی صد ملیون تومان در ماه نرسه هیچ وقت ماشین پانصد میلیونی سوار نمیشم،مگر اینکه با اون ماشین بتونم پول خوبی دربیارم

 345. پيمان شهبازي کاربر می‌گوید

  من به اين سرعت و راحتي تصميم نخواهم گرفت، مدت طولاني تحقيق و بررسي ميكنم بعد سعي ميكنم تصميم درست بگيرم .

 346. امين کاربر می‌گوید

  با سلام به گروه موفق ماهان تيموري, اميدوارم شاد و پرانرژي باشيد،
  جواب چالش:
  ٥٠٠ ميليون خيلييي زياده براي شروع كار. من به طور يقين پول رو ميگيرم و با بخشي از اون ايده هايي رو كه اين مدت برنامه ريزي كردم عملي خواهم كرد. ٢ تا سايت اينترنتي براي عرضه ي كالاهايي خاص كه يكي از اونا مربوط ميشه به دانشجويان و ديگري مربوط ميشه به تمام اقشار جامعه. اين ٢ سايت فعاليت كاملا مجزايي دارن، مورد اول شايد از لحاظ اشتغال زايي خيلي چشمگير نباشه، اما اين اقدام بسيااار مفيد و مثبت براي دانشجويان خواهد بود، مخصوصا دانشجوهاي پزشكي.
  سايت دوم بسيار مفيد و سودآور و مهمترين ويژگي اين سايت اشتغال زايي براي بسياري از مردم ايران خواهد بود كه مطمئنا با توجه به شرايط خاص اين پروژه و برنامه ريزي كه اين سايت داره، حتما مسولين حمايت خواهiند كرد در ادامه بدليل پتانسيل جهاني شدن اين طرح مردم استقبال فراواني خواهند كرد.
  قسمتي از اين پول براي برنامه نويسي سايت، اپليكشن و تبليغات هزينه خواهد شد. قسمتي از ان صرف سفر و جلسه با اشخاص متخصص .
  عذر ميخوام من خيلي ايده ها رو توضيح ندادم، انشالله به طور خصوصي با استاد صحبت كنيم و سرمايه ي اوليه رو با كمك خدا تهيه كنيم تا تونسته باشيم خدمتي كنيم به وطن و كمكي كنيم به هموطنان اقشار كم درآمد جامعه.
  من دانشجوي دكترا هوافضا هستم خارج از كشور كه علاقه ي بسيار زيادي به تجارت و فعاليت هاي اقتصادي دارم.
  همچنين بدليل هزينه هايي كه در ادامه بايد انجام داد(پيش بيني شده و پيش بيني نشده) براي تعدادي سكه هم ثبت نام ميكنم كوتاه مدت و ميان مدت، تا بتونم از ارزش پولم محافظت كنم در شرايط فعلي.
  شاد و سلامت و پيروز باشيد.
  يا حق

 347. سپهر محمدی کاربر می‌گوید

  یه شرکت ساخت و ساز اسکلت فلزی که الان داریم ما منتها مشکل اصلی این کار جذب کارفرما هستش. پس کاری که من با این 500 میلیون انجام میدم اینه که اول از همه 50 میلیون پول رو کنار میزارم و تبدیلش میکنم به طلا. این قسمت از سرمایه رو در واقع از چرخه اقتصاد خارج میکنم تا هم یه پشتوانه ای داشته باشم هم خرج های پیش بینی نشده رو از این محل تامین کنم. از 450 میلیون باقی مانده ابتدا 15 میلیون رو برای تکمیل هوش مالی خودم سرمایه گذاری میکنم و در طول این مدت تمام پولی رو که گرفتم یا به صورت ملک در میارم یا به صورت طلا که در صورت تلاطمات اقتصادی کمترین ضرر رو متاحمل بشم. ترجیحا ملک. بعد از تکمیل هوش مالی ام 80میلیون از سرمایه رو خرج تجهیز دفتر کار و پیدا کردن و استخدام بازاریاب اینترنتی میکنم. بعد از اینکار 100 میلیون رو خرج تجهیز کارخانه و بروزرسانی نرم افزاری و سخت افزاری کارخانه میکنم. سپس چیزی در حدود 50 میلیون رو خرج ارتقای ظواهر و پرستیژ شرکت میکنم. بعد از طی تمامی این مراحل 70 میلیون رو برای بازاریابی در خصوص کارفرماه های خصوصی و دولتی خرج میکنم .حالا با 135 میلیون باقی مانده و 50 میلیون پشتوانه که احتمالا مقداری از اون به خاطر خرج های پیش بینی نشده خرج شده ملک یا زمین یا ماشینی میخرم( در صورت خرید ماشین ازش استفاده نمیکنم که ارزش ان کم نشود) که بتونه به عنوان سند ضمانت برای کارفرما یا وام عمل بکنه تا وقتی که کارفرما جذب میکنم نیازی به سرمایه گذار نداشته باشم. اگر پروژه خیلی بزرگ بود با سندی که دارم وام میگیرم با پول وام دوباره یه سند دیگه میگیرم که اون سند دومی رو برای ضمانت کارفرما بزارم.

 348. فاطمه میرمحمدی کاربر می‌گوید

  باسلام
  من درخواست پول ماشین رومیکنم وبااون پول شروع به احداث یه کارگاه میکنم که بابازیافت ویاذوب موادپلاستیکی اقدام به کارآفرینی وایجادشغل حداقل برای ۵۰ نفرمیکنم،که البته زمینه فعالیت زیادی دارد
  (ازتولیدبطری آب معدنی گرفته تاظروف پلاستیکی قابل مصرف درآشپزخانه وسرویس های آشپزخانه و…)

 349. محمد حسینی
  محمد حسینی کاربر می‌گوید

  من پونصد میلیون رو انتخاب میکنم و اولین کاری ک مینم اینه که پکیج هوش مالی پلاس رو تهیه میکنم. نمیخوام طرفداری یا تبلیغ کنم ،ولی وقتی شما این زحمت رو کشیدید و کامل ترین پکیج هوش مالی رو آماده کردید باید این کارو کرد و ازش نهایت استفاده رو برد. باید اول هوش خودم رو بالا ببرم و با چشم و گوش باز شروع کنم با پولم کار کردن مهم نیست این دوره چقدر طول بکشه مطمئنم نود درصد مردم این پول رو تو ۱ روز تا ۱ هفته میتونن خرج کنن یا باهاش یه کاری رو راه بندازن که فقط درباره اش از مردم تعریفش رو شنیدن و بدون هیچ اطلاعاتی وارد اون کار میشن و آینده خودشون و سرمایشون رو از دست میدن. پس مهم ترین چیز اینه که اول اطلاعات خودم رو بالا ببرم.تا بتونم با هوش بالا شروع به کار بکنم هیچ عجله ای هم ندارم که اول یه ۲۰۶ بخرم و بعد خونه و بقیش رو بزارم بانک سود بگیرم این بزرگترین اشتباهه، این مدل فکر کردن مدل کسایه که دوست دارن فقط آرزو هاشون رو سریع برابرده کنن آرزو های کوچیک. بزرگ فکر کنید

 350. احمد کاربر می‌گوید

  سلام ماهان عزیز استاد گرانقدر
  اگه بخوام صادقانه باشم چون علاقه به ماشین دارم ماشین رو انتخاب میکنم ولی این حرفیه که دلم میزنه نه عقلم پس به حرف عقلم گوش میدم و اون یک سرمایه گذاری پرسود و ثمر بخش و مطمئن است شاید بپرسید چه سرمایه گذاری ای … این سرمایه گذاری سرمایه اولیه زیادی هم شاید نخواد ونه بورس و نه املاک ونه هیچ چیز دیگه
  ماهان عزیز من قطعا با این پول روی خودم سرمایه گذاری می کنم و شروع به یادگیری هر انچه تا الان نکردم می کنم خیلی علاقه دارم برم با بیل گیتس صحبت کنم با وارن بافت و خیلی از این افراد موفق پس من سهمی از این پول رو قطعا به خرید کتاب و جزوه و سی دی اموزشی و حتی سفر برای مصاحبه با افراد موفق خرج خواهم کرد و اما خب قسمتی خواهد ماند این قسمت رو زمانی استفاده خواهم کرد که به این نتیجه برسم که این پول برای من تا اخر عمر ازادی مالی رو به ارمغان بیاره ولی خب واقعا اگه بخوام بازم صادق باشم من اگر میدونستم که چه جوری میتونم این پول رو خرج کنم و واقعا هوش مالی داشتم خب شاید الان این پول رو میداشتم ولی در اینده قطعا دارم …
  سرتو درد نیارم ماهان عزیز چون حرف زیاد دارم پس اگه بخوام جمع بندی کنم این پول رو صرف سرمایه گذاری پر سود روی خودم میکنم ومابقی اون رو ب عنوان سرمایه اولیه برای بعد از رسیدن به هوش مالی و تفکر سودمند استفاده می کنم…
  با تمام وجود ممنون

 351. سپهر محمدی کاربر می‌گوید

  سلام و خسته نباشید
  یه شرکت ساخت و ساز اسکلت فلزی که الان داریم ما منتها مشکل اصلی این کار جذب کارفرما هستش. پس کاری که من با این 500 میلیون انجام میدم اینه که اول از همه 50 میلیون پول رو کنار میزارم و تبدیلش میکنم به طلا. این قسمت از سرمایه رو در واقع از چرخه اقتصاد خارج میکنم تا هم یه پشتوانه ای داشته باشم هم خرج های پیش بینی نشده رو از این محل تامین کنم. از 450 میلیون باقی مانده ابتدا 15 میلیون رو برای تکمیل هوش مالی خودم سرمایه گذاری میکنم و در طول این مدت تمام پولی رو که گرفتم یا به صورت ملک در میارم یا به صورت طلا که در صورت تلاطمات اقتصادی کمترین ضرر رو متاحمل بشم. ترجیحا ملک. بعد از تکمیل هوش مالی ام 80میلیون از سرمایه رو خرج تجهیز دفتر کار و پیدا کردن و استخدام بازاریاب اینترنتی میکنم. بعد از اینکار 100 میلیون رو خرج تجهیز کارخانه و بروزرسانی نرم افزاری و سخت افزاری کارخانه میکنم. سپس چیزی در حدود 50 میلیون رو خرج ارتقای ظواهر و پرستیژ شرکت میکنم. بعد از طی تمامی این مراحل 70 میلیون رو برای بازاریابی در خصوص کارفرماه های خصوصی و دولتی خرج میکنم .حالا با 135 میلیون باقی مانده و 50 میلیون پشتوانه که احتمالا مقداری از اون به خاطر خرج های پیش بینی نشده خرج شده ملک یا زمین یا ماشینی میخرم( در صورت خرید ماشین ازش استفاده نمیکنم که ارزش ان کم نشود) که بتونه به عنوان سند ضمانت برای کارفرما یا وام عمل بکنه تا وقتی که کارفرما جذب میکنم نیازی به سرمایه گذار نداشته باشم. اگر پروژه خیلی بزرگ بود با سندی که دارم وام میگیرم با پول وام دوباره یه سند دیگه میگیرم که اون سند دومی رو برای ضمانت کارفرما بزارم.

 352. فاطمه قربانی کاربر می‌گوید

  سلام
  شادباش به این همه انرژی و ایده و پشتکار و خدا قوت
  اما چالش من : حتما پول ماشین رو از بانک می گیرم چون ماشین به نام من بشه هزینه تعویض پلاک درصدی برعهده بنده است از طرفی به محض اینکه به نام من می شه از قیمت صفر ماشین می افته چون حداقل یک دست سند چرخیده از طرفی بخوام بفروشمش هم هزینه سند برای فروشنده است و قسمتی از تعویض پلاک ، پس مناسبتره که بفروشمش ، حتی اگر به قیمت اتومبیل خارجی هم درچند ماه آتی افزوده بشه بازهم ارزش پول براساس نرخ تعدیل روز خیلی تفاوت نمی کنه ،پس مناسب تره که پولش رو بگیرم اینطوری هم درزمان و انرژی صرفه جویی کردم هم نقدینگی من که بالا باشه قدرت مذاکره برای معامله ملک برای من بالا می ره ، با این پول یک ملک تجاری مناسب می شه در کرج خرید البته اگر100 تومن پول رهن کامل ملک رو هم حساب کنیم یه ملک عالی با قیمت بسیار مناسب تر میشه خرید ، اگرهم یه وام ملک بزاریم روی اون میشه به کیس های بهتر هم فکر کرد ولی بهتره که تعهد مالی رو کم کنیم تا انعطاف مالی بیشتری برای تصمیمات آنی داشته باشیم فقط باید هواسم باشه که پول رو سریع تبدیل به ملک کنم ، در طی سال هم تلاش می کنم که حقوقم رو پس انداز کنم تا سال بعد قسمتی از پول رهن رو از پس اندازم تسویه کنم و اجاره ماهیانه بگیرم
  راه دیگه اینه که یه یک هفته مرخصی بگیرم و زمان و انرژی بزارم و املاک تجاری رو بازدید کنم و مشخصه های اونها رو استخراج کنم و یک تصمیم عالی برای خرید عالی یک ملک ارزونتر داشته باشم ، اینطوری مجبور نیستم به پول رهن تکیه کنم اینطوری شاید بتونم ماهی 7 تا 10 میلیون تومن درآمد غیرفعال از محل اجاره ایجاد کنم حتی می تونم مبلغی از قیمت ملک تجاری که کسری دارم رو به صورت قسطی از محل اجاره ها پرداخت کنم ، بعد از تسویه پول خرید مغازه و به نام شدن سند، خودم رو به یک سفر سیاحتی دعوت می کنم به طوریکه همزمان از یک نمایشگاه صنایع دستی هم دیدن کنم و ضمن استراحت درطول سفر با تامین کنندگان مواد اولیه هم آشنا میشم و اگر بتونم قرارداد کاری هم تنظیم می کنم بعد از سفر با اولین اجاره ای که مال خودمه با 50 درصدش ، تو بورس سرمایه گذاری کوتاه مدت و با 50 درصد دیگه اون تحلیل بنیادی بلند مدت انجام می دهم واجاره ماه های دیگه رو هم توی حساب سرمایه گذاری کوتاه مدت با درصد بالا و البته بانک معتبر پس انداز می کنم درآمد فعال ماهیانه هم هست اون رو هم پس انداز می کنم و با خیال راحت روی پروژه کسب و کار جدیدم که مطابق با رسالت و رویای منه استراتژیم رو می نویسم و برنامه اجرایی و دیدار تامین کنندگان مواد اولیه و کالای مورد عرضه ام هست رو مهیا می کنم و درنهایت از محل پس اندازهام مواد اولیه و کالای مورد عرضه ام رو شناسایی و تهیه می کنم.

 353. محمد حسینی
  محمد حسینی کاربر می‌گوید

  من پونصد میلیون رو انتخاب میکنم و اولین کاری ک مینم اینه که پکیج هوش مالی پلاس رو تهیه میکنم. نمیخوام طرفداری یا تبلیغ کنم ،ولی وقتی شما این زحمت رو کشیدید و کامل ترین پکیج هوش مالی رو آماده کردید باید این کارو کرد. باید اول هوش خودم رو بالا ببرم و با چشم و گوش باز شروع کنم با پولم کار کردن مهم نیست این دوره چقدر طول بکشه مطمئنم نود درصد مردم این پول رو تو ۱ روز تا ۱ هفته میتونن خرج کنن یا باهاش یه کاری رو راه بندازن که فقط درباره اش از مردم تعریفش رو شنیدن و بدون هیچ اطلاعاتی وارد اون کار میشن و آینده خودشون و سرمایشون رو از دست میدن. پس مهم ترین چیز اینه که اول اطلاعات خودم رو بالا ببرم.تا بتونم با هوش بالا شروع به کار بکنم هیچ عجله ای هم ندارم که اول یه ۲۰۶ بخرم و بعد خونه و بقیش رو بزارم بانک سود بگیرم این بزرگترین اشتباهه این مدل فکر کردن مدل کسایه که دوست دارن فقط آرزو هاشون رو برابرده کنن آرزو های کوچیک. بزرگ فکر کنید

 354. محمد خوش نشین کاربر می‌گوید

  من پول رو میگیرم و یک ماشین ۱۰۰م سوار‌میشم و بقیش رو برای کاری‌که دارم انجام میدم سرمایه گذاری میکنم چون کارم در صنعت نیروگاهی هست و شک ندارم بسیار جواب میده و کارم توسعه پیدا میکنه .

 355. ارمین سپهر کاربر می‌گوید

  آرمین سپهر
  سلام من ماشین رو میگیرم با توجه به اینکه همواره قیمتی را که در مسابقات میپردازند همواره پائینتر از قیمت بازار میباشد،سپس این ماشین را فروخته وبا 70درصد این پول (30درصد را جهت ریسک دست نميزدم) در زمینه سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی به راه می انداختم وسنگهای خام رو از کشورهایی نظیر ارمنستان،گرجستان،سریلانکا آورده وبا فرآوری آنها به صورت نگین،مجسمه به آنها ارزش چند ده برآبر. میدان و آنها را در ایران و خارج از کشور به فروش ميرساندم

 356. سپهر محمدی کاربر می‌گوید

  با عرض سلام و خسته نباشدید
  یه شرکت ساخت و ساز اسکلت فلزی که الان داریم ما منتها مشکل اصلی این کار جذب کارفرما هستش. پس کاری که من با این 500 میلیون انجام میدم اینه که اول از همه 50 میلیون پول رو کنار میزارم و تبدیلش میکنم به طلا. این قسمت از سرمایه رو در واقع از چرخه اقتصاد خارج میکنم تا هم یه پشتوانه ای داشته باشم هم خرج های پیش بینی نشده رو از این محل تامین کنم. از 450 میلیون باقی مانده ابتدا 15 میلیون رو برای تکمیل هوش مالی خودم سرمایه گذاری میکنم و در طول این مدت تمام پولی رو که گرفتم یا به صورت ملک در میارم یا به صورت طلا که در صورت تلاطمات اقتصادی کمترین ضرر رو متاحمل بشم. ترجیحا ملک. بعد از تکمیل هوش مالی ام 80میلیون از سرمایه رو خرج تجهیز دفتر کار و پیدا کردن و استخدام بازاریاب اینترنتی میکنم. بعد از اینکار 100 میلیون رو خرج تجهیز کارخانه و بروزرسانی نرم افزاری و سخت افزاری کارخانه میکنم. سپس چیزی در حدود 50 میلیون رو خرج ارتقای ظواهر و پرستیژ شرکت میکنم. بعد از طی تمامی این مراحل 70 میلیون رو برای بازاریابی در خصوص کارفرماه های خصوصی و دولتی خرج میکنم .حالا با 135 میلیون باقی مانده و 50 میلیون پشتوانه که احتمالا مقداری از اون به خاطر خرج های پیش بینی نشده خرج شده ملک یا زمین یا ماشینی میخرم( در صورت خرید ماشین ازش استفاده نمیکنم که ارزش ان کم نشود) که بتونه به عنوان سند ضمانت برای کارفرما یا وام عمل بکنه تا وقتی که کارفرما جذب میکنم نیازی به سرمایه گذار نداشته باشم. اگر پروژه خیلی بزرگ بود با سندی که دارم وام میگیرم با پول وام دوباره یه سند دیگه میگیرم که اون سند دومی رو برای ضمانت کارفرما بزارم.

 357. سمیه عبادی کاربر می‌گوید

  با سلام من پول ماشینو میگرفتم وبا۵۰۰ میلیون ابتدا توی منطقه خودمون یه سالن ارایشگاه میخریدم حدرود ۲۰۰ میلیون وکار ارایشگریم را شروع میکردم وحدود ۵۰‌ تومن هم برای اموزش تخصصی ووسایل ودکور ۲۵۰ تومن هم چون همسرم کارمند است یه شغل جدید براش راه میانداختم مثلا اجاره یه مغازه که بتونه کسب درامد کنه

 358. میلاد مهرانفر کاربر می‌گوید

  من پولشو میگیرم
  بعد ی کارگاه کوجیک میزنم ب قیمت ۱۰۰ تومن
  ۴۰۰تومن دیگشم بابت تبلیغات این کارگاه کوجیک میکنم
  ن جایزه میخوام
  ن گرجستان
  فقط همین

 359. ارمان کاربر می‌گوید

  با سلام.
  اگه همچین جایزه ای باشه من ترجیح میدم پول نقدشو بگیرم و به کار بزنم و در کاری که سررشته دارم هزینه کنم.
  هرچند با این اوضاع اقتصادی که الان حاکم هستش بر جامعه ما من فک میکنم اگه همون ۵۰۰میلیون رو میخ بخرم و یه سال یه انبار رو اجاره کنم میتونم توی سال بعدش کلی سود کنم.
  ولی بنده ترجیح میدم این مبلغ رو یه کارگاه تولیدی بزنم وچندتا دستگاه بخرم و محصولی رو تولید کنم و در کنارش هم تعدادی از عزیزان رو مشغول به کارکنم و هم خودم از سود این کارگاه استفاده کنم و هم عزیزانی نونی برسرسفره ببرن.
  همچنین درصدی از این پول رو قبل اینکه بخوام کارگاه رو راه اندازی کنم خرج افرادی همچون کارشناس مالی و اقتصادی کنم که با چشمی باز وارد بازار کار شوم و مبلغی هم اختصاص میدم به تبلیغات گسترده چونکه تبلیغات هزینه نیست و سرمایه گذاریست.

 360. ارمان مومنی راد کاربر می‌گوید

  با سلام.
  اگه همچین جایزه ای باشه من ترجیح میدم پول نقدشو بگیرم و به کار بزنم و در کاری که سررشته دارم هزینه کنم.
  هرچند با این اوضاع اقتصادی که الان حاکم هستش بر جامعه ما من فک میکنم اگه همون ۵۰۰میلیون رو میخ بخرم و یه سال یه انبار رو اجاره کنم میتونم توی سال بعدش کلی سود کنم.
  ولی بنده ترجیح میدم این مبلغ رو یه کارگاه تولیدی بزنم وچندتا دستگاه بخرم و محصولی رو تولید کنم و در کنارش هم تعدادی از عزیزان رو مشغول به کارکنم و هم خودم از سود این کارگاه استفاده کنم و هم عزیزانی نونی برسرسفره ببرن.
  همچنین درصدی از این پول رو قبل اینکه بخوام کارگاه رو راه اندازی کنم خرج افرادی همچون کارشناس مالی و اقتصادی کنم که با چشمی باز وارد بازار کار شوم و مبلغی هم اختصاص میدم به تبلیغات گسترده چونکه تبلیغات هزینه نیست و سرمایه گذاریست.

 361. ماه بیگم باقرپور یوسفی کاربر می‌گوید

  با عرض سلام وخسته نباشید خدمت جناب اقای ماهان تیموری وتیم پر تلاششون من اگه پانصد میلیون برنده بشم سعی میکنم چند مورد در آمد غیر فعال برای خودم جور کنم مثلا تو تبریز خیلی راحت میشه 3واحد اپارتمان خرید واجاره داد یا میشه خیلی راحت یک هایپر مارکت راه انداخت هم برای خودم وبرای چند نفر شغل ایجاد بشه وخیلی کارهای دیگه تولیدی

 362. ماه بیگم باقرپور یوسفی کاربر می‌گوید

  با عرض سلام وخسته نباشید خدمت جناب اقای ماهان تیموری وتیم پر تلاششون من اگه پانصد میلیون برنده بشم سعی میکنم چند مورد در آمد غیر فعال برای خودم جور کنم مثلا تو تبریز خیلی راحت میشه 3واحد اپارتمان خرید واجاره داد یا میشه خیلی راحت یک هایپر مارکت راه انداخت هم برای خودم وبرای چند نفر شغل ایجاد بشه وخیلی کارهای دیگه تولیدی

 363. sadeg کاربر می‌گوید

  سلام
  من پولش رو میگیرم
  آخه میدونین میخوام یه قنادی بزنم به آرزوم برسم
  دستور پخت همه شیرینی ها رو بلدم چون میدونم میتونم با کار کردن واس خودم هزارتا مثل اون ماشین بخرم
  همه پول رو برای کارم سرمایه‌گذاری میکنم

 364. نجیب الله میرزایی کاربر می‌گوید

  سلام ماهان عزيز / لطفا کامنت من رو با دقت و حوصله بخونيد چون چند ماهه که تو فکرشم. من قطع به يقين پول رو انتخاب ميکردم
  و اون رو توي يه نيازي از مردم سرمايه گذاري ميکردم که تو هرم مازلو جز نياز هاي اساسيشون باشه .
  خيلي از کامنت هارو تو اينستا خوندم و متوجه شدم خيليا احساسي نظر ميدن . براي خودشون سود هاي ميلياردي متصور ميشن ولي نميدونن کسب تجربه و دانش تو اون کاري که ميخان انجام بدن نيازمند سالها زمانه.
  ولي ايده ي من سودي بسيار زياد در زماني بسيار کمه . با پ.نصد ميليون سرمايه بنده خودم روي شغل آرايشگري بصورت بسيار حرفه اي سرمايه گذاري ميکنم و کسب و کارم رو ره ميندازم .
  چون يه نيازيه که مردم به بعد موکولش نميکنن و مثل قسط موعدش که برسه واسه پرداختش عمل ميکنند
  دوره ي آموزش آرايشگري حدوددو ميليون هزينه داره و در بدترين حالت 6 ماه زمان ميخاد . يني توي 6 ماه تو ميتوني يه آرايشگر حرفه اي بشي
  ولي واسه تاسيس آرايشگاه لازم نيست خودت متخصص باشي ميتوني از تخصص بقيه استفاده کني و در عرض ششماه خودت به تخصصشون برسي . يني بجاي اينکه از 100 در صد
  نيروي خودت استفاده کني از10 در صد نيروي 10 نفر استفاده کن
  هرينه راه اندازيه يه آرايشگاه بيست ميليون تومانه که با يه حساب سر انگشتي ميتوني با 500 تومن حدود 15تا آرايشگاه تو شهر هاي بزرگ ايران بزني
  500تقسيم بر 30برابر 15که من خودم حدود 50م سرمايه لازم دارم واسه توسعه و تحقيق کارم .
  هزينه اجاره هر مغازه بطور متوسط 2/500/000 در هر ماه
  هزينه هر اصلاح 12/000 تومان
  زمان لازم براي هر اصلاح 20 دقيقه يعني هر ساعت 3 اصلاح
  8*3=24 اصلاح در هرروز که اگر در هر مغازه سه عدد يونيت داشته باشي اين عدد ميشه سه برابر
  24*3=72 اصلاح در هر روز
  72*12/000=864/000 تومان در هرروز
  864/000*30=25/920/000 تومان در هر ماه
  920 تومن آب . برق
  2/5 اجاره
  5 ميليون پول آرايشگر استخدامي
  که اگه از هم کم کنيم ميشه
  25/920/000-2/500/000-5/000/000-920/000=17/500/000 ماهانه
  17/500/000*12=210/000/000 سالانه
  210/000/000*15=3/150/000/000 درآمد سالانه از کل آرايشگاه ها
  که اگه حتي به سود يک سوم هم برسيم ميشه حدود يه ميليارد در سال. اينا فانتزي نيستن واقعي ان .
  در کنار اينا اگه برند سازي کني ميتوني در عرض يه سال انحصار آرايشگري يه شهر رو بدست بياري و در کنارش آرايشگاه زنانه بزني . محصول وارد کني و بفروشي و خيلي ايده هاي ديگه . ممنون ميشم باهام تماس بگيريد .
  آدرس تلکرام
  @najibullahmirzaei

 365. عليرضا کاربر می‌گوید

  با سلام
  اول اينكه بهترين كار گرفتن پول خودرو و استفاده از آن در سرمايه گذاري شخصي. بنده شخصا ٣ كارگاه مد نظر دارم كه با پول اون خودرو اهدافم رو هدف ميگيرم

 366. محمد شفیعی کاربر می‌گوید

  با سلام
  اولا مبلغ را نقدی میگیرم
  و به صورت زیر
  تقسیم بندی کار من
  150 میلیون صرف تبلیغات
  50میلیون صرف کسب اطلاعات
  50میلیون ویژه پاداش ها و جوایز احتمالی
  100 میلیون ویژه اصل کار و سرمایه گذاری
  الباقی را برای افزایش نرخ بازار و تورم های آتی ذخیره میکنم تا دچار شکست نشوم و در صورت کمبود وارد چرخه کنم

 367. محسن کاربر می‌گوید

  سلام من پول ماشین را میگرفتم وبا آن کارخانه آب معدنی یا نوشیدنی راه می انداختم یا در حوزه کاری خودم که تعمیرکار ماشین هستم لوازم یدکی مستقیم از شرکت یا کارخانه خریداری نموده وبا سود خوبی به بازار عرضه میکردم

 368. مجید علی نژاد کاربر می‌گوید

  سلام بر استاد گرامی جناب آقای تیموری
  من پول را میگرفتم و با پولش یک زمین در مناطق کوهستانی قره خاچ منطقه آزادماکو میگرفتم و یک مرکز تفریحی و استراحت برای مردم ، مهمانان و مسافران عزیز ماکو می ساختم. چون هم سود خوبی داره هم نیاز منطقه است.
  با تشکر

 369. محمد شفیعی کاربر می‌گوید

  با سلام
  اولا مبلغ را نقدی میگیرم
  و به صورت زیر
  تقسیم بندی کار من
  150 میلیون صرف تبلیغات
  50میلیون صرف کسب اطلاعات
  50میلیون ویژه پاداش ها و جوایز احتمالی
  100 میلیون ویژه اصل کار و سرمایه گذاری
  بیشتر سعی میکنم کارآفرین باشم و از توانایی های دیگران کمک بگیرم تا خودم از صفر تا صد کارهام را انجام بدم.
  الباقی را برای افزایش نرخ بازار و تورم های آتی ذخیره میکنم تا دچار شکست نشوم و در صورت کمبود وارد چرخه کنم.
  آرزوی موفقیت برای همه دوستانم.

 370. فائزه کاربر می‌گوید

  فرصت کوتاهی ایران بودم , متاسفانه نرخ تورم روزانه بود.
  آیا ماشین رو میگرفتم یا برابر پول ؟
  حالت اول (فرض : اگر تورم همینطور روزانه بود )با این وصف که ماشین نقدشوندگی بالا نداشت اما با توجه به بالا رفتن قیمت ماشین , اسپورتیج رو میگرفتم . در فرصتی میفروختمش
  حالت دوم (فرض : اگر قیمت ماشین پیشخور شده بود و قیمت ماشین تقریبا ثابت شده بود) پولشو میگرفتم

  با پولش چه کاری انجام میدادم ؟
  متاسفانه قطع برق در ایران با وجود دشت های و کویرها و آب و هوای آفتابی مرکز ایران وجود داره.
  مقداری از ۵۰۰ ملیون رو به بودجه مشاوره اختصاص میدادم . (سعی میکردم با برنامه یا مشاوره پروسه خاک خور و نقطه سر به سر نداشته باشم) مثلا ۸۰ ملیون
  با ۳۰۰ ملیون مزرعه تولید برق با سلول های خورشید میزدم. و تولید برق رو به شبکه میفروختم .
  مقداری از پول ۲۰ ملیون رو بههزینه های خارج از انتظار اختصاص میدادم
  ۱۰۰ ملیون باقیمانده رو به کسب و کار تولید دستگاه های سلول های خورشیدی اختصاص میدادم. تا رویای هر خونه با برق خورشیدی امکان پذیر بشه. سود بالا رو هم واردآغاز همین کسب و کار میکردم

 371. مولود کاربر می‌گوید

  سلام وقتتون بخیر من ماشینو تحویل میگرفتم یه دوری باهاش میزدم و کلی کیف میکردم بعدم میفروختم و ده درصدش روبخشش میکردم مابقی رو سرمایه گذاری کارافرینی میکردم توکاری میزدم که دو سر برد باشه که هم برای سرمایه گذار هم برای کارمندش سود آور باشه

 372. کیوان کاربر می‌گوید

  سلام
  اگر من جایزه ای برنده بشم حتما تبدیل به پولش میکنم چون معتقدم پول پول میاره
  من فعلا با سرمایه 50 میلیونی که با پس انداز و یکم وام جمع کردم یک دامداری کوچیک راه انداختم و مطمئنا اگه پولی دستم بیاد خیلی زود کسب و کارم رو توسعه میدم

 373. اکرم پرویزی کاربر می‌گوید

  به نام خدا
  عرض سلام و احترام حضور استاد عزیز و همه دوستان در موسسه ماهان تیموری
  من پول ماشین رو میگیرم همون اول ی حساب کوتاه مدت باز میکنم که بتونم از سود آن تا زمان قطعی شدن تصمیمم واسه سرمایه گذاری استفاده کنم شروع میکنم به تحقیق و مشورت با افراد مختلف از جمله استاد عزیزمون(البته اگر ایشون افتخار بدهند) که با این پول بهترین سرمایه گذاری ممکن در آن زمان چیه؟
  نیت میکنم یک پنجم این مبلغ را برای والدینم و چند نفر دیگه درنظر بگیرم هم اصل پول و هم سود حاصل از رشد پول رو چون دوست دارم بقیه هم رشد کنند و با من شریک شوند توی کار
  و هزینه حاصل از سود رو تا زمان قطعی شدن تصمیم و اگر لازم باشه حتی بعداز سرمایه گذاری صرف آموزش و بالا بردن اطلاعات و توانایی خودم و سایر افرادی که قراره همراهم باشند خصوصا در زمینه ای که قراره همکاری داشته باشیم میکنم.
  اگر بازار مسکن خوب باشه بررسی میکنم بهترین منطقه ای که میشه با این مبلغ زمین یا منزل قدیمی خرید که بعداز ساخت هم بشه بیشترین سود رو داشت پیدا میکنم با شخصی که تو کار ساخت و ساز هست قرارداد بسته و بعد از اتمام پروژه به همین صورت ادامه میدهم تا بیشتر و بیشتر رشد کنم.
  اگر سرمایه گذاری تو قسمت تولید یا خدمات بهتر باشه بررسی و تحقیق میکنم کاری که سالمترو بهتره و بیشترین رشد و سود رو در کمترین زمان دارد انتخاب و با افرادی که مشغول هستند در آن زمینه از جمله افرادی که در کار عمده و خرده آن زمینه هستند صحبت و مشورت میکنم و از تجربیات آنها استفاده میکنم و با روسای آن صنف صحبت و درخواست راهنمایی میکنم تا کم خطرترین و بهترین راه ممکن رو انتخاب کنم.
  در هرصورت همیشه مبلغی برای آموزش خودم و نیروی کارم که ترجیح میدم از افرادی باشند که درآن زمینه کاری تخصص و سابقه کار دارند و دوست دارم رشد کنند صرف میکنم همین طور همیشه مبلغی برای تبلیغات واسه کارم درنظر میگیرم همین طور سهمی برای مخارج پیش بینی نشده احتمالی و مبلغی برای رشد و توسعه کار در نظر میگیرم.
  شاد باشید و بدرخشید

 374. احسان کاربر می‌گوید

  همشو سکه میخریدم بدون شک

 375. محمدرضا کاربر می‌گوید

  با سلام و احترام
  من پول ماشینو میگرفتم
  وبه دنبال هدف وخودم یعنی پرورش بز گوسفند
  روی ماوردم
  چون تخصص و تجربه من که از دوران بچگی تا به الان که ۲۵سالمه
  یک مجموعه ویلا کشاورزی
  در زمینه توریستی و پررشی راه اندازی میکردم
  زبا دکراسیون ونمایی از زندگی روستایی و ویلاهای مدرن
  را برای مسافران فراهم میکردم
  تا کسانی که میخواستن زندگی روستایی رو تجربه کنن
  وکسانی که خانه های مدرن دوست دارن در دل طبیعت
  نمیتونم زیاد توضیح بدم چون خیلی زیاد میشه
  همی کلی کافیه

 376. Mohammad کاربر می‌گوید

  سلام محمد هستم
  من شغلم تولیدی مبلمان هست وبا کمبود نقدینگی شدیدی مواجه هستم
  من 500 ملیون پولشو میگیرم اول از همه مواد اولیه برای کارگاه میخرم 25 ملیون چوب میخرم 15 ملیون ابر میخرم 150 ملیون هم پارچه میخرم ویک مغازه کوچیک 40 متری اجاره میکردم با 10 ملیون پیش ماهیانه 1200 اجاره یک پارچه فروشی مبلمان میزنم با قیمت مناسب که هم بتونم پارچه واسه مصرف خودم داشته باشم وهم واسه فروش ویک نفر هم اشتغال زایی پارچه فروشی میشه وچوب و ابر رو هم میتونم به همکارهام بفروشم وهم واسه مصرف خودم استفاده کنم با 200 تومن میتونم هم نمایشگاهمو سرو سامون بدم هم تولید کارگاهم بیشتر بشه و5 تا کارگر کارگاه هم اضافه میشه یه نمایشگاه تو بهنمیر میزنم با پول پیش 30 ملیون واجاره 1800 مغازشو هم دیدم وبا 70 تومن مغازه رو پر میکنم ویک نفر هم تو نمایشگاه بهنمیر اشتغال زایی میکنم و200 تومن مابقی رو در خرید فروش ملک سرمایه گذاری میکنم چون من اوقات بیکاری رو تو بنگاهها میشینم ملک های شکار به قول بنگاههی ها زیاده ومیتونم سود خوبی داشته باشم یک ماه پیش یه مغازه پاداد 130 تومن با ده 20 خرج راحت 200 تومن میره

 377. ایرج امینی کاربر می‌گوید

  سلام استاد ماهان عزیز
  من پول ماشین رو میگیرم وبه یکی از دو ایده خودم میپردازم البته با مشورت شما.
  اول یک تولیدی پوشاک مردانه در حد اجناس خارجی را میاندازم
  یادوم میرم به صورت مشارکت به ساخت وساز ساختمان میپردازم.
  هردو این کارها پرسود وپردرآمد هستند.
  البته من الان یک بوتیک مردانه دارم وساکن شهر قزوین هستم
  با تشکر از شما وتمام همکاران محترم شما….

 378. صادق کاربر می‌گوید

  با سلام
  با شرایط اقتصادی کنونی بهترین گزینه سرمایه گذاری در بیمه سرمایه زندگی است که همین پانصد میلیون بعد از ده سال میشه دو میلیارد و پانصد میلیون و ضمن اینکه به اندازه اش وام میدن ، بدون ضامنه..پوششهای بیماری و ازکارافتادگی داره.. وآینده نگریه خوبیه.

 379. احسان کاربر می‌گوید

  سکه میخریدم همشو راحت 2 هفته یک بار هم میفروختم یکیشو با 10% سود

 380. سارا کاربر می‌گوید

  اگه پولشو داشتم باهاش روی کشاورزی محصولات جدید سرمایه گذاری میکردم

 381. احسان کاربر می‌گوید

  سکه میخریدم همشو

 382. Mr.pishdad کاربر می‌گوید

  سلام. ایده اول من :بنده پول رو اتخاب میکردم و ایده ای که دارم اینه تهیه کردن لیستی از کتاب های پر فروش دنیا که از آمازون خریداری میشه برای این که بدونم چه کتاب هایی پر فروشن هستن و آمازون خریداری میشن از برنامه amz4seller کمک میگیرم که میفهمم چه کتاب هایی چقدر در آمازون فروش داشته.
  خریداری کردن این کتاب ها از آمازون و آونا رو خلاصه کنیم جوری که مفهوم اصلیش رو به مخاطب بده . و به وسیله تیم قوی هم به زبان فارسی خلاصه بشه هم به زبان انگلیسی و به صورت صوتی در بیارم و در قالب یک app. قوی و بین المللی به فروش برسانم و تبلیغات بالا رو app خودم
  با این کار کسب درآمد بین المللی میکنم واقعا عالیه میشه و این ایده ناب تا حالا هیچ کس اجراش نکرده در دنیا .
  امیدوارم نظر استاد ماهان رو جذب کنه ایده بنده ؛و همیشه در خیالم تصور این میکنم که با اقای تیموری کنار هم نشستیم و صحبت میکنیم و این برای من یک ازرو شده یک ارزو بزرگ . ان شا الله هر چی سریعتر ارزو بنده به واقعیت تبدیل بشه و اقای تیموری رو از نزدیک ببینم .تشکر از زحمت های شما

 383. محسن شعرانی کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت استاد گلم
  در مورد سوال باید بگم اول پول ماشین را میگیرم
  بعد از گرفتن پول اول رو خودم سرمایه گذاری میکنم تا هوش مالی خودم را ارتقاء بدهم.
  از نظر راه اندازی کسب و کار به نظرم احداث پرورش گلخانه ای آلوئه ورا می باشد که بسیار سود اور میباشد.(۵۰ تومن)
  مقداری از این پول را هم میبرم بورس و سهام شرکت ورشکسته هپکو را میخرم و میگذارم کنار تا چند سال دیگه که سهام ان رشد کافی داشت بفروشم.(۵۰ تومن)
  من اهل شمال هستم و منطقه ای که هستیم تازه داره از روستا به بخش تبدیل میشه و زمین ها حسابی داره میره بالا، برای همین مقداری از این پول را زمین میخریدم و یه مغازه درست میکردم و یکسال دیگه با قیمت بالا میفروختم.(۱۰۰تومن)
  خودم دامدار هستم با ۳۰۰ تومن باقیمانده ۱۰۰عدد گوساله نر ثمینتال قرمز میگرفتم برای پروار بندی، بعد از ۹ ماه این ۳۰۰ تومن تبدیل به ۷۰۰ میلیون میشه که اگر هزینه هارو کم کنیم،۲۵۰ میلیون سود خالص این ۹ ماه میشه.
  فکر زیاده ولی پول نیست
  من مطمئن هستم برنده میشوم و شکی ندارم
  ولی چه جوری برم گرجستان?

 384. سجاد تنها کاربر می‌گوید

  سلام خدمت استاد تیموری و دوستان عزیز
  با سیصد میلیون تومن خونه کلنگی میخریدم و مشارکتی اپارتمان سازی میکردم و پیش فروش برای ساخت و ساز دیگه
  با پنجاه میلیون اپ سوپرمارکت انلاین راه می انداختم
  با پنجاه میلیون دیگه اپ داروخانه انلاین درست میکردم
  با صد میلیون هم تولید گیاهان دارویی و صمغ و صادرات به کشورهای همجوار

 385. محمد توحید خوش تقاضا کاربر می‌گوید

  سلام ، من اگر برنده اسپورتیج بشم حتما پولش رو میگیرم
  ممکنه اگر ماشین رو بگیرم بخاطر اقتصاد بیمار کشور چند سال بعد قیمتش بیشتر بشه ولی من سعی میکنم با پولی که میگیرم (۵۰۰ میلیون ) کاری رو شروع کنم که سودی بیشتر برام داشته باشه . اتفاقا من در مورد گرجستان تحقیق زیاد کردم در مورد هزینه ها سرمایه گذاری و… با ۵۰۰ میلیون شاید سخت باشه ولی میشه یه سرمایه گزاری کوچک تو باتومی ( گرجستان ) کرد و من از خدامه که این موقعیت نسیبم شه چون قصد مهاجرت دارم و گرجستان خیلی جای پیشرفت داره
  ممنون از اینکه هستید تا به ما کمک کنید

 386. مجتبی کاربر می‌گوید

  سلام. ماشین به قیمت نمایندگی تحویل داده میشه پس ماشینو میگیرم و به قیمت بالاتری میفروشم. بعد دو تا آپارتمان میخرم و حدود صدو پنجاه تا از پولمو صرف راه انداختن کار خودم و گرفتن نمایندگی های مربوطه میکنم. هر چقدر هم که موند باهاش سکه و طلا میگیرم

 387. Mohammadali کاربر می‌گوید

  سلام من خوده ماشینو میگیرم و تو بازار میفروشمش و با پولش هم کار خریدو فروش ماشین انجام میدم کاری که همین الان دارم.

 388. علی کاربر می‌گوید

  با توجه به وضع بازار می فروختمش و یه مغازه می خریدیم اجاره می دادم و یه وام مسکن هم می گرفتم یه خونه می خریدم و اجاره می دادم و با درآمد حاصل از اجاره ها قسط بانک می دادم و بعد مدتی صاحب خونه می شدم

 389. سارا کاربر می‌گوید

  من پول رو میگیرم. باهاش پکیج هوش مالی پلاس رو تهیه میکنم، و بعد از اون تصمیم میگیرم که با بقیه ش چیکار کنم 🙂
  چون خانواده م کمکم نمیکنه

 390. محسن لک کاربر می‌گوید

  پولش را دریافت میکنم . با آن یک دفتر چاپ راه اندازه میکنم در زمینه کارهای گرافیکی مثل مجموعه نقش الماس در چاپ کارت ویزیت و تراکت و غیره که واقعا کارش و مجموعه اش خوبه

 391. مجید سلطانی کاربر می‌گوید

  سلام من فکر میکنم از همین حالا ۵۰۰ میلیون را برنده شدم و با پولش یک کارخونه تولید کیک راه اندازی میکردم تا چند نفر هم مشغول کار بشند .ممنون

 392. سجاد تنها کاربر می‌گوید

  سلام خدمت استاد ماهان تیموری و دوستان عزیز
  با سیصد میلیون در وهله اول خونه کلنگی میخریدم و مشکارکتی اپارتمان سازی میکنم و بعد از پیش فروش میرفتم سراغ خونه کلنگی بعدی
  با پنجاه میلیون اپ سوپر مارکت راه می انداختم
  با پنجاه میلیون دیگه اپ داروخانه انلاین راه می انداختم
  با صد میلیون دیگه گیاهان دارویی تولید کرده و عقرب پرورش می دادم.

 393. شهره کاربر می‌گوید

  پول و ميگرفتم و ارزوم اينه كه يه رستوران ايتاليايي داشته باشم با بهترين پرسنل اموزش ديده و بهترين غذاها در رستوران

 394. محسن لک کاربر می‌گوید

  پولش را دریافت میکنم و با ان دفتر چاپ راه اندازی میکنم مانند مجموعه چاپ نقش الماس در زمینه کارت ویزیت و تراکت و غیره

 395. صادق کاربر می‌گوید

  سلام.
  باتوجه به تحریمها و شرایط بد اقتصادی :
  ساده ترین راه اینه که اگه پول رو بزارم بانک و سود بگیرم.سودش ماهی شش میلیون میشد که در ده سال میشد حدود هشتصد میلیون.

  اما اگه بزارم بیمه سرمایه زندگی بعد‌ از ده سال سرمایه من میشه سه میلیارد تومان. ضمن اینکه برابرش وام بدون ضامن میدن…تمام بیماریها رو پوشش میده…از کارافتادگی عالی میده…مطمئن هست.

  اما یه کارمند آموزش و پرورش بعد ده سال فقط صد میلیون گیرش میاد. پس من با سرمایه گذاریم در طی ده سال سی برابر یه کارمند پاداش. میگیرم.و این عالی ست.
  هنوز خیلی کارمند. هست که بعد از بیست سال نتونسته هنوز خونه بخرم. اما من در ده سال میتونم چندتا خونه بگیرم.متشکرم ماهان

 396. Mohammad کاربر می‌گوید

  سلام محمد شیرمحمدی هستم
  من تولیدی مبلمان ونمایشگاه مبل دارم
  اول از همه مواد اولیه کارگاه تهیه میکردم یک کامیون چوب میخریدم 25 ملیون یک کامیون ابر میخریدم 15 ملیون وبا تاجر پارچه که قبلا صحبت کرده بودم واسه پارچه فروشی که قرار بود احداث کنم 150 ملیون تو پارچه سرمایه گذاری میکنم یک مغازه تو خیابان بابل به متراژ 40 متر کهپیش 10 تومن واجاره 1200 با مالک صحبت کردم میگرفتم ومغازه خودمو افتتاح میکردم ویک نفر اشتغال زایی میکردم با 200 تومن کارگاه نمایشگاه رونق میگیره وسودش ده برابر میشه یک شعبه تو بهنمیر بازار مبل میزنم با 30 تومن 1800 اجاره و 70 تومن سرمایه ب ای پر کردن نمایشگاه بهنمیر ویک نفر فروشنده هم بهنمیر اشتغال زایی میکنم
  8 تومن هم یک وانت میخرم برای اینکه دیگه کرایه ندم واین وانت پول خودشو تو 4 ماه درمیاره ویک راننده. هم واسه وانت میگیرم 12 تومن میزارم تو حسابم باشه و 180 تومن دیگه رو تو ملک سرمایه گذاری میکنم من اوقات بیکاری رو تو بنگاها میشینم وعلاقه زیادی به ملک دارم ملک های خوبی هم پا میده ه ملک 130 ت منی با یک مقداری ظاهر ملک دستگاری بشه رو هوا 200 تومن میره به دوماه نکشیده من 500 تومنو به سال نکشیده 2ملیاردش میکنم چون الان دارم با هیچ سرمایه ای کار میکنم با بیعانه ای که مشتری میاره

 397. مهدی ملکی کاربر می‌گوید

  سلام ماهان عزیز
  ممنون که با این سوالاتت محرک ذهنی خوبی شدی
  من پول ماشین و میگیرم و باهاش سرماه گذاری و بخشش مبکنم چون از قانون بخششت استفاده کردم و باز گشت شو دیدم
  من کار زنبور داری میکنم تو کارم سر مایه گذاری میکنم
  و دنبال نمایندگی یه برند ارایشی میگرم و به کل استان و شهرستان ها توزیع میکنم حتما

 398. Mohammadali کاربر می‌گوید

  سلام من ماشین رو میگیرم و تو بازار میفروشمش و با پولش کار خریدو فروش ماشین رو گسترش میدم.

 399. حسن کاظمیان کاربر می‌گوید

  سلام.اون ماشین زیبا رو به بهترین کسی که ایدها و خلاقیت ها رو در ذهنم جای میده هدیه میدم ومیدونم دوباره بهتر از اون رو بدست میارم نمیخوام احساسی بگم اما اگه یک نفر مشاور مثل شما(ماهان خان) داشته باشم دنیای مالی رو فتح میکنم و میخوام یاد بگیرم و باید یاد بگیرم

 400. بهراد کاربر می‌گوید

  سلام
  با توجه به وضع بد مسکن دو تا خونه در مناطقی که رشد نکردن میخرم و اجارشون میکنم از پول اجارشون یه مغازه اجاره میکنم و با آن مغازه و پول ماهیانه اجاره زندگیمو میسازم