Take a fresh look at your lifestyle.

صفحه نمایش سوال باهوش شو

مژگان قاسمی ۱۳۹۸/۳/۲۳
دسته بندی : چه کاری مناسب منه؟
با 50 تومن سرمایه چه شغلی راه اندازی کنم

سلام دوستان بنده آرایشگاه زنانه دارم ک به نسبت در منطقه بزرگ و تکمیل هست .50 میلیون سرمایه دارم ک برای کم ارزش نشدن پولم میخواهم سرمایه گذاری کنم .ملک و ماشین ک پولم کمه .برای بورس هم ک دانشش رو ندارم .خودم در نظر داشتم ک در صنعت زعفران در قسمت بسته بندی و صادرات سرمایه گذاری کنم و یا سوپر مارکت به صورت کلی و حراجی بزنم .ولی خب با اینکه خانوم هستم و اینکه شاغل هستم بنظر شما چه کسب و کاری مناسب من هست ؟ ممنون

پاسخ ها

محسن سرافرازی اردکانی ۱۳۹۸/۳/۲۳
بهترین سرمایه گزاری در کار خودتونه.هم تخصصش رو دارید هم با هر میزان پولی میتونید اونو رشد بدین.موفق باشی دوست خوبم
یونس بهادرانی ۱۳۹۸/۳/۲۳
ملک خریدراری کنید
جابر رزمجویی ۱۳۹۸/۳/۲۳
سلام خسته نباشید منم خیلی دوست دارم آرایشگر اونم در سطح خوب بشم.میشه منو راهنمایی کنید از کجا باید شروع کنم و چقدر زمان میبره؟به آموزشگاه ها میشه اعتماد کرد که همه چیز رو یاد بدن؟
امیر هاشمی ۱۳۹۸/۵/۶
سلام و درود موضوع : کاشت زعفران گلخانه ای در این طرح بازگشت سرمایه یکساله تضمین میشود که طی 6ماه محقق خواهد شد. در هر محیط بسته نظیر اتاق،پارکینگ ،سالن ،طویله ، سوله و گلخانه که نورگیری کافی داشته باشد قابل اجرا می باشد و نیازی به ساخت گلخانه مخصوص ندارد. با یک بار خرید پیاز به صورت دائمی مورد بهره برداری میباشد که نیازی به خرید پیاز در سال آتی وجود ندارد . بنابراین از سال دوم میزان سود دهی چندین برابر سال اول خواهد بود. مقدار پیاز استفاده شده درگلخانه باسطح کاشت 100 مترمربع در5طبقه به 6 تن پیازمی باشد دیگر مزیت این روش عدم سرمازدگی ویا آفتاب خوردگی و ،قدرت رنگدهی و میزان طعم دراین طرح 10000 مترمربع (یک هکتار) را می توان دریک محیط 100 متری در 5 طبقه اجرا نمود. esfahantraffic در صورت هر گونه سوال در تلگرام بنده در خدمت هستم
جهت پاسخ به سوال باید وارد حساب کاربری خود شوید. جهت ورود بر روی این لینک کلیک کنید
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.