Take a fresh look at your lifestyle.

صفحه نمایش سوال باهوش شو

مژگان قاسمی ۱۳۹۸/۳/۲۳
دسته بندی : چه کاری مناسب منه؟
با 50 تومن سرمایه چه شغلی راه اندازی کنم

سلام دوستان بنده آرایشگاه زنانه دارم ک به نسبت در منطقه بزرگ و تکمیل هست .50 میلیون سرمایه دارم ک برای کم ارزش نشدن پولم میخواهم سرمایه گذاری کنم .ملک و ماشین ک پولم کمه .برای بورس هم ک دانشش رو ندارم .خودم در نظر داشتم ک در صنعت زعفران در قسمت بسته بندی و صادرات سرمایه گذاری کنم و یا سوپر مارکت به صورت کلی و حراجی بزنم .ولی خب با اینکه خانوم هستم و اینکه شاغل هستم بنظر شما چه کسب و کاری مناسب من هست ؟ ممنون

پاسخ ها

محسن سرافرازی اردکانی ۱۳۹۸/۳/۲۳
بهترین سرمایه گزاری در کار خودتونه.هم تخصصش رو دارید هم با هر میزان پولی میتونید اونو رشد بدین.موفق باشی دوست خوبم
ایلیا پوراحمدی ۱۳۹۸/۳/۲۳
سلام خانم قاسمی شاید بنده رو بشناسید شما چون شغل دارید و تجربه کاری هم ندارید پیشنهاد میشه زمین خریداری کنید چون با این شرایط که بوجود اومده فعلا ریسکش از همه پایینتر و سودش بیشتر . البته نه هرجایی زمین بخرید اگر کسی یا اشنایی سراغ داره برید ببینید اگر هم در تهران و اطراف تهران خواستید با من mehrzadesza هماهنگ کنید موفق باشید
یونس بهادرانی ۱۳۹۸/۳/۲۳
ملک خریدراری کنید
peymanz51 پیمان ذبیحی ۱۳۹۸/۳/۲۳
سلام.. منم در همچین مشکلی هستم خیلی فکر کردم و مشاوره گرفتم آخر به نتیجه رسیدم بزارم بانک که بعد شش ماه بتونم با سود چهار درصد یک برابر پولمو بگیرم ک جمعا بشه 100 تومن باز پرداخت ماهانه هم حدودا 2 تومن هست در 26 ماه
جابر رزمجویی ۱۳۹۸/۳/۲۳
سلام خسته نباشید منم خیلی دوست دارم آرایشگر اونم در سطح خوب بشم.میشه منو راهنمایی کنید از کجا باید شروع کنم و چقدر زمان میبره؟به آموزشگاه ها میشه اعتماد کرد که همه چیز رو یاد بدن؟
جهت پاسخ به سوال باید وارد حساب کاربری خود شوید. جهت ورود بر روی این لینک کلیک کنید
از این مطلب خوشت اومد پس لایکش کن 0
کد تخفیف ۱۰٪
تو بهترینی
کد تخفیف ۲۰٪
نزدیک بودا
کد تخفیف ۳۰٪
یکبار دیگه تلاش کن
کد تخفیف ۴۰٪
خوش شانس نبودی
کد تخفیف ۵۰٪
تو عالی هستی
شانس خودِت رو برای برنده شدن یک فرصت امتحان کن!
برای استفاده از این فرصت لطفاً ایمیل و تلفن همراه خودت رو وارد کن.
قوانین بازی :
  • هر کاربر ۳ بار فرصت دارد.
  • کسی که تقلب می‌کند، شناسایی می‌شود.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.