Take a fresh look at your lifestyle.

فوت کوزه گری چیپس میوه

فوت کوزه گری چیپس میوهReviewed by باقری on Oct 1Rating: 5.0

سلام امیدوارم حالتان عالی باشد در این مطلب مربوط به فوت کوزه گری می‌خواهم کاری را به شما معرفی کنم که اگر در آن موفق شوید خیلی به سلامت جامعه کمک خواهید کرد. نکته اول اینجاست که آیا شما تمایل دارید که چیپس بخورید یا چیپس میوه بخورید؟ مخصوصاً اگر چیپس میوه با کیفیت باشد. غالب آدم‌ها نگرششان به این سمت رفته است که باید سالم زندگی کنند و غالباً موادی که دارای روغن است و سرطان زا به زودی حذف می‌شوند و موارد ارگانیک جای آن‌ها را خواهد گرفت.

کسب و کار میوه خشک

می‌خواهم میوه خشک را به شما معرفی کرده و در مورد چیپس میوه با شما صحبت کنم. برای شما توضیح خواهم داد که تولید چیپس میوه نیاز به چقدر سرمایه دارد، چقدر درآمد خواهد داشت، برای چه شخصیتی خوب است و چه خطراتی دارد. کامل به حرف‌های من گوش کنید و می‌توانید سوالاتتان را در اپلیکیشن هوش مالی از متخصص این پروژه که آقای احمدی هستند بپرسید تا به سوالات شما جواب داده شود.

[btnForPushNotification]

برای راه اندازی بیزینس چیپس میوه شما از 5 تا 10 میلیون تومان سرمایه نیاز دارید. 2-3 میلیون برای خرید دستگاه نیاز دارید. 2-3 میلیون می‌توانید میوه تهیه کنید یعنی تا اینجا شما می‌توانید با 4-5 میلیون تومان ایین بیزینس را راه‌اندازی کنید اما اگر می‌خواهید که یک مقدار کیفیت کارتان خوب باشد و درآمد خوبی داشته باشید باید 10 میلیون تومان داشته باشید و 4 میلیون هزینه می‌کنید برای تبلیغات و بسته‌بندی. 2-3 میلیون تومان برای بسته بندی نیاز دارید و یک میلیون تومان هم برای تبلیغات موثر در این بیزینس نیاز خواهید داشت.

درآمد کسب و کار چیپس میوه چقدر است؟

حالا این سوال پیش می‌آید که آقای تیموری این بیزینس چقدر درآمد خواهد داشت؟ اگر با 5 میلیون وارد این کار بشوید یعنی اگر بسته‌بندی اصولی و تبلیغات نداشته باشید من به شما قول می‌دهم که اگر حرفه‌ای به این کار بچسبید از زمانی که محصولاتتان را وارد بازار می‌کنید می‌توانید بین 2 – 3 میلیون درامد داشته باشید.

و اگر حرفه‌ای و با بسته‌بندی اصولی و تبلیغات وارد این کار شوید من قول می‌دهم که می‌توانیید بین 4-7 میلیون تومان هم درامد داشته باشید. جالب اینجاست که شما می‌توانید در یک ماه اول پول در بیاورید و دستگاه بخرید و تبلیغات داشته باشید و این شروع کار استک ه من به شما می‌گویم. چند نکته را می‌خواهم ب شما بگویم اول اینکه یک سری از کار‌ها هستند که برای شروع راحتت‌ر از کار‌های دیگر می‌باشند. به عنوان مثال اگر این کار را راه بیاندازی می‌توانید از خانواده و دوستانتان شروع کنید و محصول خود را بفروشید.

[btnForPushNotification]

اگر بخواهید آینده این بیزیینس را ببینید در صادرات هم می‌توانید خیلی موفق عمل کنید. تنها یک کمپانی خیلی معروف است که دارد میوه خشک با کیفیت عرضه می‌کند. اگر این بازار را به خوبی بسنجید می‌توانید به خوبی از آن درامد زایی کنید و در عرض 6 ماه می‌توانید یک بیزینس واقعاً حرفه‌ای را برای خودتان بسازید. کسانی در این بیزینس برنده خواهند شد که هر چقدر پول به دست می‌اورند در خودش سرمایه‌گذاری خواهند کرد و با پولش خانه، ماشین و … نمی‌خرند چرا که چیپس میوه یک فرصت است و خیلی‌ها این موضوع را می‌دانند اما تعداد خیلی کمی زندگیشان را صرف ایین کار کرده‌اند.

چند نکته درمورد کسب و کار چیپس میوه

سرمایه‌ای که من برای شروع این کار گفتم بین 5-10 میلیون بود که اگر آن را ضربدر 10 کنیم می‌شود بین 50 تا صد میلیون تومان که درامدش هم همین مقدار می‌تواند افزایش پیدا کند. این نکته خیلی مهم است که شما بتوانید میوه قیمت مناسب در فصلش و با قیمت مناسب بخرید. سودی که به شما گفتم بابت این است که همه کار‌ها را درست انجام بدهید. شما باید میوه را در فصلش و با قیمت پایین از میوه‌دار، باغدار و … بخرید نه اینکه بخواهید بروید و از بازار میوه خرید کنید.

[btnForPushNotification]

نکته دیگر این است که برای فروش می‌توانید ویزیتور بگیرید و در آجیل فروشی‌ها، قنادی‌ها و حتی سوپر مارکتی‌ها و اگر بسته‌بندی‌های روزانه داشته باشید حتی در مدارس می‌توانید فروش داشته باشید. و مدارس غیر انتفاعی از شما خرید خواهند کرد برای انکه بتوانند به دانش آموزان مواد غذایی سالم و ارگانیک بدهند.

نتیجه‌گیری

در مورد میوه خشک هر سوالی دارید بپرسید من در این زمینه اطلاعات دارم و می‌توانم یک ساعت در مورد این موضوع صحبت کنم. مهم این است که شما چقدر تمایل دارید که این کار را انجام بدهید. من و مجموعه‌ام در کنار شما هستم و به شما کمک خواهم کرد. پایین ویدئو مربوط به این مطلب و در اپلیکینش هوش مالی فقط می‌توانید سوالاتتان را بپرسید. هر سوالی که دارید بپرسید چون ما کاملاً به این بیزینس واقف هستیم و در مورد آن سه هفته تحقیق کرده‌ایم. یعنی شما اگر بخواهید با ما سه هفته جلو هستید. سوالاتتان را در اپلیکیشن هوش مالی بپرسید، متخصص این کار به شما کمک خواهد کرد و ما در کنار شماهستیم. امیدوارم بیزینستان را راه بیاندازید و به چیزی که می‌خواهید برسید. شاد باشید و خدا نگهدار

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 نظر
 1. محمدی کاربر می‌گوید

  سلام روز خوش من یک خانم خانه دارهستم دارای دو فرزند هستم می خواستم بدونم آقای احمدی من سوسیس کالباس خانگی تولید کنم سودو آینده بهتری داره یا چیپس میوه.

 2. alireza کاربر می‌گوید

  سلام
  فضا جهت انجام اين كار چقدر بايد باشد؟

 3. محمد صادق ذوقی داریان کاربر می‌گوید

  دمتون گرم
  خیلی ممنون از اطلاعاتتونولطف میکنید.

  1. حسین تیموری
   حسین تیموری کاربر می‌گوید

   خیلی ممنونم از شما دوست خوبم

  2. حسین تیموری
   حسین تیموری کاربر می‌گوید

   ممنونم دوست من موفق باشین

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.