Take a fresh look at your lifestyle.

فن بیان مهمترین ویژگی افراد موفق

فن بیان مهمترین ویژگی افراد موفقReviewed by on Jan 8Rating:

Download “فن بیان” Expression-art.zip – 2882 بار دانلود شده است – 29 MB

 

ثبت نام دوره رایگان نوابغ ثروت ساز

 

در دوره رایگان نوابغ ثروت ساز شش ویژگی ثروتمندان برای شما به صورت عملی آموزش داده می شود و شما یاد میگیرید که برای ثروتمند شدن باید چه خصوصیاتی را در خود تقویت کنید تا به ثروت دست پیدا کنید.

آنچه که در این دوره آموزش داده می شود

 1. آموزش صحیح هدفگذاری

 2. افزایش اعتماد به نفس

 3. نحوه برقراری ارتباط موثر با دیگران

 4. افزایش مهارت فن بیان

 5. افزایش کاریزما و جذابیت

 6. افزایش قدرت مذاکره

 

برای دریافت دوره رایگان نوابغ ثروت ساز نام و ایمیل خود را در کادر پایین وارد کنید.

فن بیان

 

قدرت بیان و راه های افزایش آن

قدرت بیان زیر شاخه فن بیان بوده و یک سخنران خوب و برجسته را از هم جدا میکند. قدرت بیان در واقع میزان نفوذ سخن شما در افراد را شامل می شود. یعنی اینکه صحبتهای ما به چه میزان در افراد اثرگذار خواهد بود.

قدرت بیان موجب افزایش اعتماد به نفس برای ما خواهد شد و آرامش درونی ما را نیز افزایش میدهد. اولین نمود از عدم قدرت بیان کافی در بین دوستان ما می باشد. هنگامی که از قدرت بیان خوبی برخوردار نباشیم مدام نادیده گرفته می شویم و همین امر موجب می شود که به مرور اعتماد به نفس خود را از دست داده و دچار اضطراب گردیم.

برای بهبود قدرت بیان روش های گوناگونی وجود دارد که هریک از این روشها از جنبه های گوناگون مورد سنجش و بررسی قرار گرفته است.

 

فن بیان

 

برای دریافت دوره رایگان نوابغ ثروت ساز نام و ایمیل خود را در کادر پایین وارد کنید.

فن بیان

فن بیان

 

افزایش قدرت بیان با در نظر گرفتن ارتباط موثر با افراد

در این مرحله ما بررسی میکنیم که باید چگونه در ارتباط با دیگران قدرت بیان خود را افزایش دهیم. در اینجا به چندین مورد که شما باید رعایت کنید می پردازیم.

به احساسات افراد توجه کنید

به زبان بدن مخاطبان خود توجه کنید و حالات و احساسات آنان را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید. حال تن صدا و حالات خود را به گونه ای تنظیم کنید که با آنچه از مخاطب دریافت کرده اید یک باشد. اینکار موجب می شود که بتوانید به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کرده و موجب افزایش قدرت بیان شما می شود.

ارتباط چشمی

ارتباط چشمی

تا می توانید ارتباط چشمی خود را با افراد حفظ کنید، اینکار به افراد حس قابل اعتماد بودن را منتقل می کند و نشان می دهد که شما علاوه بر اینکه مشتاق شنیدن حرف های آنان هستید، آنها میتوانند به شما اعتماد کنند. ارتباط چشمی برای افراد مختلف متفاوت است درواقع سه نوع ارتباط چشمی داریم که شما میتونید از اون طریق با فراد ارتباط برقرار کند.

اگر شما ملاقات کاری دارید و میخواین برای کسب و کارتون ارتباط بگیرید بهتر است ارتباط چشمی شما مطابق با تصویر 1 باشد. یعنی مثلثی در امتداد چشمها و مرکز پیشانی تشکیل داده و دیدتون رو دراون ناحیه متمرکز کنید.

برای برقراری ارتباطات معمولی و کلیه افراد تصویر شماره 2 مناسب است بهتر است برای ارتباط چشمی مثلثی در امتداد چشم ها و لب تشکیل دهید و نقطه دید خودتون رو در این ناحیه متمرکز کنید.

هنگام ملاقات با دوستان خود ناحیه دید شما بهتر است مثلثی در امتداد چشمها و جناق سینه باشد، اینکار حس صمیمیت رو به افراد منتقل میکنه و دوستان شما احساس خوبی در فرد ایجاد میکنه.

 

لبخند زدن

لبخند زدن

به افرادی که با آنان صحبت می کنید گهگاهی لبخند بزنید. این لبخند حسی دوستانه در افراد ایجاد کرده و موجب واکنش آنان می گردد. لبخند زدن باید کاملا صمیمانه باشد اگر فکر میکنید اینطور نیست، اینکار را نکنید زیرا افراد لبخند واقعی را از غیر واقعی تشخیص می دهند.

 

انتقال تجربیات

 

انتقال تجربه

شما باید تا می توانید به افراد ایده پیشنهاد کنید تا آنها را علاقه مند کرده و به شما به عنوان یک همراه نگاه کنند. این ایده ها می تواند از تجربیات شما که ناشی از فیلم هایی که دیده اید، کتابهایی که خوانده اید ، تجربیات شخصی خودتون و یا حتی رستورانی که برای صرف غذا رفته اید باشد. توضیح دهید چه چیزی در آنها بوده است که می تواند برای این افراد مفید و جذاب باشد.

با اینکار افراد به شما به عنوان یک همراه نگاه کرده و می تواند قدرت بیان شما را در بین افراد افزایش دهد. هنگامی که این افراد از تجربیات شما استفاده می کنند دیگر نیازی نیست راههای زیادی رو تجربه کرده و آزمون و خطا انجام دهند و همین امر موجب میشود که ره صد ساله رو در مدت زمان کمتری طی کنند و موجب افزایش نفوذ بیان شما در آنان خواهد شد.

موارد بالا تنها بخشی از کارهایی بود که شما می توانید برای افزایش فن بیان از آن بهره مند گردید. تمامی مواردی که گفته شد در این بخش در تیم آموزشی ماهان تیموری به طور تخصصی مورد بررسی قرار گرفته و به شما آموزش داده می شود. 

 

شما هم با گذراندن این دوره می توانید یکی از اعضای موفق این مجموعه باشید

فن بیان

 

اگر شما در این کارگاه شرکت نکنید از 6 جلسه آموزش کاربردی ویژه نوابغ پولساز در زندگی خود محروم خواهید شد. این فرصت فقط مخصوص شماست. این فرصت را از دست ندهید
برای دریافت دوره رایگان نوابغ ثروت ساز نام و ایمیل خود را در کادر پایین وارد کنید.

فن بیان

 

برای تمرین فن بیان چه کارهایی را باید انجام دهیم

علاوه بر تکنیکهای گفته شده در بخش پیشین ما باید یکسری پیش زمینه هایی را برای تمرین فن بیان داشته باشیم تا بتوانیم از تکنیکها به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم. در زیر نکاتی را برای تمرین فن بیان به شما بازگو میکنیم.

مطالعه

 

مطالعه

زیاد مطالعه کنید، کتابهای مختلف را بخوانید تا دایره لغات خود را افزایش دهید. جمله بندی های گوناگون را بشناسید تابتوانید در زمان لازم بهترین بهره را از آن ببرید. سعی کنید کتابهای فن بیان و سخنوری را نیز مطالعه کنید که این امر می تواند بیشترین کمک را در سخنرانی ها برای شما داشته باشد. وقتی دایره لغات شما بالا باشد فالبداهه گویی در شما افزایش یافته و شما می توانید در کوتاهترین زمان ممکن بهترین پاسخها را پیدا کنید.

ارتباط با دیگران

 

شرکت در جلسات گروهی

سعی کنید با دیگران در هرجایی ارتباط برقرار کرده و به اصطلاح سر صحبت را با آنان باز کنید. در مورد موضوعات مختلف با آنان صحبت کنید و تا می توانید در بحث های گروهی شرکتی فعال داشته باشید. اینکار نه تنها اعتماد به نفس شما را بالا می برد، بلکه از سویی موجب می شود که شما با واکنش ها و روش های برخورد با افراد آشنایی زیادی پیدا کنید. البته لازمه اینکار همان مطالعه زیاد می باشد.

کنفرانس ها

 

کنفرانس

سعی کنید در کلاس درس موضوعی را انتخاب کرده و برای آن کنفرانسی را برای اعضای کلاس برگزار کنید. این جمع کوچک است اما تمرین خوبی است برای اینکه شما بتوانید در جمع های بزرگ صحبت کنید. شما ابتدا باید از اهداف کوچک شروع کرده و به تدریج رشد کنید تا بتوانید به مرور پیشرفت کنید. هیچگاه اهداف خود را بالاتر از توانایی های خود انتخاب نکنید، اینکار اعتماد به نفس شما را به طور چشمگیری کاهش خواهد داد.

دانش افراد

دانش افراد

 

سعی کنید قبل از سخنرانی خود از افراد با تجربه و آگاه در این زمینه کمک گرفته و توانایی های خود را افزایش دهید. معمولا افراد با تجربه اطلاعاتی دارند که در هیچ کتابی قابل دسترس نمی باشد.

تمرین

مهمترین نکته نه تنها در تمرین فن بیان بلکه در هر کاری تمرین می باشد. لازمه موفقیت در هرکاری تمرین ، تمرین و تمرین می باشد. مدام سر موضوعات مختلف با خود تمرین کنید، برای اینکار آینه می تواند گزینه خوبی باشد. مقابل آینه بیاستید و سخنرانی و صحبتهای خود برای خود بازگو کنید. شاید فکر کنید اینکار اصلا عملی نیست ولی به طور چشمگیری قدرت بیان و اعتماد به نفس شما را افزایش میدهد.

 

شما در دوره ی نوابغ ثروت ساز به صورت عملی یاد می گیرید که چطور فن بیان خود را قوی کنید و بتوانید به راحتی برای افراد و در جایگاههای مختلف صحبت کنید

 

فن بیان

 

برای دریافت دوره رایگان نوابغ ثروت ساز نام و ایمیل خود را در کادر پایین وارد کنید.

فن بیان

 

در ادامه به بحث فن بیان در بازاریابی می پردازیم که بسیاری از ما بدان نیازمندیم.

نکاتی که برای فن بیان در بازاریابی باید رعایت کنیم

تمرکز روی موضوع اصلی

 

تمرکز کردن

 

 

همیشه روی موضوع اصلی تمرکز کنید و نه حاشیه، زیرا حاشیه به راحتی میتواند شما را از اهداف خود دور کند و نتیجه مذاکره به ضرر شما تمام خواهد شد.

توجه به حاشیه ها مدیریت زمان و مدیریت مذاکره را از شما خواهد گرفت و در پایان بازنده واقعی شما خواهید بود

بدگویی کردن

دومین نکته برای فن بیان در بازاریابی این است که هیچگاه از دیگران، تولید کنندگان و اجناس آنان بدگویی نکنید. با اینکار شما اعتماد خریدار را نسب به خود سلب کرده اید و نتیجه ای منفی در مذاکرات شما خواهد داشت. با اینکار هرچند هم که شما قدرت بیان بالایی داشته باشید ذهنیت بدی در ذهن مخاطب ایجاد خواهدی کرد و نمیتوانید وی را متقاعد کنید.

اشتیاق داشتن

موفقیت حاصل شکست است. شکستی که در آن شور و اشتیاق خود را از دست ندهید.

وینستون چرچیل

اگر شما فروشنده ای هستید که شور و اشتیاق لازم  در صحبت های خود برای متقاعد کردن دیگران را ندارید و فقط میخواهید کالای خود را به افراد بفروشید مطمئن باشید که در اینکار موفق نخواهید شد. شور و اشتیاق موجب نگرش مثبت خریدار به شما شده و تاثیر زیادی در فروش شما دارد.

منافع مشتری

 

منافع مشتری

 

 

همیشه در هنگام فروش روی منافع مشتری تمرکز کنید و به او یاد آورد شوید که با اینکار چه چیزهایی را بدست می آورد. مشتریان دوست دارند بشنود که در پایان چه چیزی نصیب آنان خواهد شد و اگر شما با گفتن مزیت ها این منافع را به مشتریان خود یادآوری کنید، مطمئنا موفق خواهید شد. با اینکار شما به سودی مشترک دست خواهید یافت. از طرفی مشتری با رضایت از شما خرید کرده است و محصولی که میخواسته را بدست آورده و شما نیز توانسته اید کالای خود را به وی بفروشید.

پرهیز از زیاده گویی

 

زیاده گویی

 

فکر نکنید که اگر زیاده گویی کنید تاثیر کلام شما بیشتر خواهد بود. معمولا وقتی شما زمان کمتری را برای صرف کنید و در اینکار از جملات و کلماتی استفاده کنید که بتواند بیشترین تاثیر را بگذارد به مراتب موثر تر خواهد بود.

و در آخر اینکه زیاد راجب چیزی که بدان علاقه مندید صحبت نکنید، نظر بقیه رو در این امر بپرسید و با اینکار شما میتوانید با آنها ارتباط قوی داشته باشید. مهمترین اصل برای فن بیان در بازاریابی این است که شما ادب را رعایت کنید و از کلمات رسمی همچون :سپاسگزارم ، استفاده کنید. دایره لغات خود را افزایش دهید تا بتوانید در این راه موفق باشید.

حتما ویدئو افرادی که در کارگاه های استاد ماهان تیموری شرکت کرده اند را ببینید

 

 

فن بیان

دانلود رایگان کتاب فن بیان و اصول سخنرانی

دانلود کتاب فن بیان و اصول سخنرانی از همان زمان که انسان به نيروي شگفت انگيز کلام پي برد هميشه مايل بوده بتواند با قدرت و جادوي کلامش ديگران را تحت تاثير قرار دهد. شيرين سخن بگويد و به آساني عقايد خود را مطرح کند. براي بيان احساس خود دچار کمبود لغت نشود . مخالفين را مجاب کند، و ديگران را متقاعد کند…
اما آيا از اثر گذاري کلام خود اطمينان داريد؟
آيا به راحتي افکار و احساس خود را با ديگران در ميان مي گذاريد ؟
آيا به آساني منظور و خواسته خود را به ديگران منتقل مي کنيد؟

سالها ست که آگهي ما را در رسانه هاي مختلف مي بينيد، در اين مدت صدها نفر با طي کردن اين دوره توانسته اند کيفيت روابط و زندگي خود را بهبود بخشند در اين مدت اثبات کرديم که جذابيت کلام هديه اي ارثي و مادر زادي براي يک دسته از انسانها نيست. واقعيت اين است که زيبا سخن گفتن شيوه اي آموختني است انسان در طول زندگي خود لغات را مي آموزد، معاني آن را مي فهمد و کاربرد آن را در زندگي آغاز مي کند…

مشخصات کتاب فن بیان:

نام کتاب: فن بیان و اصول سخنرانی
گردآورنده: گروه تحقیق و پژوهش وب سایت سمینارما
حجم فایل: 3.89 مگ تعداد صفحات: 25 صفحه
تاریخ انتشار: 19 اسفند
محل انتشار: وب سایت سمینارما

قابل اجرا در: کامپیوتر ، تلفن همراه ، تبلت

فرمت: PDF
قیمت: رایگان
مخاطب: عموم

درباره کتاب:

در کتاب فن بیان ابتدا 10 تکنیک برای یک سخنرانی خوب به شما ارائه می شود، که شما چگونه به یک سخنران خوب تبدیل شوید. و سپس 6 گام موثر که برای تقویت فن بیان خود به آن نیازمندید برای شما توضیح داده شده است. بعد از این مراحل شما یاد خواهید گرفت که چگونه می توانید به متقاعد کردن دیگران بپردازید. با انجام این مراحل شما به یک سخنران حرفه ای تبدیل شده اید.

فن بیان

برای دریافت دوره رایگان نوابغ ثروت ساز نام و ایمیل خود را در کادر پایین وارد کنید.

فن بیان

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

21 نظر
 1. برق قدرت کاربر می‌گوید

  سلام
  ممنون از مطالب مفیدتون
  من همیشه به سایتتون سر میزنم
  همه چیز عالی و بی نظیره
  به ما هم سر بزنید

 2. جودی کاربر می‌گوید

  سلام
  ممنون از حضورسبزتون
  ونظر لطفتون

 3. مهدی اریا مهر کاربر می‌گوید

  سلام فوق العاده ممنون از راهنمایتان درخصوص زندگی بهتر ولی ای کاش می شد یک سمینار در اصفهان برگذار می کردید تا ما شمارا می توانستیم ببینیم

  1. صابر خلیلی کاربر می‌گوید

   مهدی عزیز سمینارهای ما اینور سال پر شده، انشاالله برای سال آینده تصمیم گیری خواهیم کرد

 4. ارمین کریمی کاربر می‌گوید

  مفید وجالب بود.

 5. ه.ح کاربر می‌گوید

  بسیار عالی

 6. Akam کاربر می‌گوید

  ممنون از وبسایت بسیار زیباتون

 7. عباس رسولی املشی کاربر می‌گوید

  بسیار بهره بردم از مطالب مغز وبلاگ تان
  برقرار باشید.

 8. محمدرضا امانی کاربر می‌گوید

  سلام
  به عقیده من درقرن 21 موضوع فن بیان ازاهمیت فوق العاده زیادی برخورداره که بهتره به عنوان یک درس درسیستم آموزشی ما گذاشته شود وبه قول معروف شخصیت هر آدمی از طریق کلامش خودش را بهتر و بیشتر نشان می‌دهد ومیشه گفت که هرکلمه یا جمله‌ای که در صحبت کردن استفاده میکنیم، در معرفی ما به دیگران و برداشت آنها از شخصیت و رفتارمان تاثیر دارد ولی فن بیان نیاز به یادگیری فنون ومهارتهایی دارد که مارا هرچه بیشتر دراین زمینه خاص تر بکندوکلام ما به گونه‌ای باشد که بتوانیم نظر مخاطبان را جلب کنیم و به بهترین نحو صحبت کنیم

 9. neda کاربر می‌گوید

  سلام مطالب مفید و کاربردی دارید ممنون که به وبلاگ ما سرزدید

 10. بهزاد چوگل کاربر می‌گوید

  فقط می تونم بگم عالی.
  من با استفاده از این آموزه ها، تازه راه موفقیت رو پیدا کرده ام و دارم توی زندگیم پیاده شون می کنم.

 11. بهزاد گرکانی کاربر می‌گوید

  ???

 12. حسن فکری کاربر می‌گوید

  بسیار عالی بود مطالب

 13. امیرمحمد لطفی کاربر می‌گوید

  سلام.
  ممنون.
  عالی بود.

 14. کوثر آقاجانپور کاربر می‌گوید

  سلام.من ایمیلمو برای دریافت نوابغ ثروت ساز وارد کردم.الان ثبت شد ایمیلم؟ کی ارسال میکنین

 15. الهام افتخاری کاربر می‌گوید

  سلام مطالب خیلی خوب و عالیه امیدوارم بتونم ازشون استفاده کنم

 16. اکرم سلطانی کاربر می‌گوید

  سلام استاد خسته نباشید چرا دوره نوابغ ثروت ساز دانلود نمیشه واین پیغام رومیده
  Thank you!You have successfully. Subsccribed to ournewsletter
  لطفا راهنمایی کنید دلیل دانلود نشدن چیه،واینکه پیام میده ایمیل خود ونام خود را وارد کنید منظور از نام نام کاربری که باآن عضو سایت شدیم هست؟

 17. جواد دادخواه کاربر می‌گوید

  با سلام …من هم نتونستم دانلود کنم نمیدونم مشکلش چیه

 18. Morteza1361 فرحانی زاده کاربر می‌گوید

  مثل همیشه عالی ممنون از این همه عشق علاقه به انتقال تجربیات ودانشتون

 19. Alireza Hayati کاربر می‌گوید

  عالی بود. لطفا اگه امکانش هست از کتابهای تاثیر کذار داخل اپلیکیشن هوش مالی هم قرار بدین تا دسترسی اسانتر بشه خیلی ممنونم

 20. مجید جلالی کاربر می‌گوید

  عالیه واقعاممنونم که دغدغت معیشت مردمه