Take a fresh look at your lifestyle.

بالا بردن هوش حقوقی و نقش آن در زندگی

بالا بردن هوش حقوقی و نقش آن در زندگیReviewed by باقری on Oct 1Rating: 5.0

هوش حقوقی یک پورتال حقوقی است که دسترسی کامل به قوانین و مقررات مالی را ارائه می دهد.این پورتال شامل مدل ها، کتاب ها، کتاب های مرجع، مجلات و ابزارهایی از ناشرانی مانند KLuwer، Elsevier، Pels Rijcken می شود. هوش حقوقی شما را قادر می سازد به طور همزمان چند پایگاه داده حقوقی را جستجو کنید. هوش حقوقی شامل منابع اشتراکی و همچنین پایگاه های اینترنتی رایگان مانند Overheid.nl و Wetten.nl می شود.

هوش مالی

 

بالا بردن هوش حقوقی و نقش آن در زندگی1

 

 

راه حل های تکنولوژیکی در افزایش ظرفیت درآمد ادارات از طریق استفاده از مکانیزم های برآورد و بهینه سازی روند درآمد هدفمند هستند.

اهداف هوش مالی

افزایش درآمد
افزایش اعتماد به نفس
اظهارات بهتر در برآورد درآمد
شناسایی درآمد بالقوه موجود

افزایش بهره وری و کنترل مالیات دهندگان و عملیات آنها به دلیل اتوماسیون و بهینه سازی فرایند نظارت مالی
افزایش تدریجی مالیات بر درآمد با افزایش قابل توجهی در کل درآمد مالیاتی
تقویت و به حداکثر رساندن کنترل مالیات با افزایش درک ریسک ذهنی در فرار از مالیات با استفاده از تکنیک های تجزیه و تحلیل، پیش بینی، داده کاوی، مدل سازی آماری و اقتصاد سنجی برای برآورد و تحلیل درآمد و پیشبرد موقعیت های پیش بینی شده و آینده نگرانه

[btnForPushNotification] شناسایی متغیرها برای به حداکثر رساندن درآمد مالیاتی با شناسایی و اندازه گیری فرضیات مربوط به این متغیرها با احتمال بیشتری از وقوع

بررسی، ساماندهی، فهرست بندی و اتوماسیون فرایند مالی و برنامه حسابرسی
ارائه دادن، معرفی کردن و سفارشی سازی پشتیبانی از راه حل IT برای برنامه ریزی و اجرای
مدیریت مالی
آموزش و انتقال فناوری

عوامل هوش مالی

بالا بردن هوش حقوقی و نقش آن در زندگی2

عامل هوش مالی حالتی از ذهن است که از یک راه مشخص و برای انجام کارهای خاصی می آید که ثروت و وفور را به زندگی شما جذب می کند.

[btnForPushNotification] این ماتریس IQ بر اساس پر فروش ترین کتاب ها و دی وی دی های جیمی مكینتایر است كه تحت عنوان “چیزهایی كه من در مدرسه یاد نگرفتم اما ای کاش آنها را به من آموزش می دادند.” جیمی در این کتاب و دی وی دی ها درباره استراتژی های مالی و روش های مالی كه به شما در ایجاد آزادی مالی كمك می كند، صحبت می كند.

کتاب و دی وی دی جیمی

کتاب و دی وی دی جیمی شامل گستره وسیعی از مباحث ایجاد ثروت است که به سادگی نمیتوان همه آنها را در یک نقشه تنها پوشش داد. در این مقاله ما برخی از استراتژی ها و تکنیک های کلیدی که جمیی برای پرداخت بدهی 150،000 دلار خود از آن استفاده کرده است و در نهایت راه چند میلیون دلاری و آرامش مالی را برای خود هموار کرده است، صحبت می کنیم.

اطلاعاتی که جیمی به مخاطبان خود می دهد

بالا بردن هوش حقوقی و نقش آن در زندگی5

همانطور که از طریق این اطلاعات شما پیشرفت می کنید، ویژگی های یک مدیر مالی شایسته و بی کفایت را خواهید فهمید. ذهنیت نسبت به موفقیت و شکست؛ چگونه می توان اعتقادات محدود کننده ای را شناسایی کرد که می تواند در درآمد بالقوه شما خرابکاری کند و دستورالعمل هایی برای طراحی زندگی مالی شما در مسیری که شما را به سمت اهداف ایجاد ثروت اولیه خود هدایت خواهد کرد، ارائه داد.

علاوه بر این، نقشه ذهنی برخی از دانش و استراتژی های مالی ساده ای را که به شما در ایجاد ثروت دراز مدت کمک می کند، مختل می کند در حالی که استراتژی هایی که جیمی هر روز برای به دست آوردن مقدار زیادی درآمد استفاده می کند را مشخص و تعریف می کنیم.

مفهوم هوش مالی

جیمی راه سخت را آموخت زمانی که متوجه شد که اقدامات خاص و مشخصی وجود دارد که مدیران مالی لایق برای ساختن حجم مالی زیاد و فراوانی مالی یاد می گیرند. این به طور طبیعی منجر به درک تفاوت های بین ذهنیت های مالی و فقر مالی در این جهان می شود.

[btnForPushNotification] این دو یافته برای نشان دادن این که موفقیت مالی ما بسیار تحت تأثیر باورهای اساسی ما در مورد پول است، گرد هم می آیند. فرض بر این است که اگر ما همچنان به اعتقادات محدود کننده درباره پول ادامه دهیم، ما همچنان از عواقب نگه داشتن این نیروهای خرابکارانه خود رنج می بریم که مانع از رسیدن ما به آزادی مالی می شود.

ویژگی های مدیر مالی شایسته

این لیست از ویژگی ها در میان کسانی که سابقه طولانی اثبات شده برای به دست آوردن مقدار زیادی از پول دارند، مشترک هستند.

%10 درآمد را ذخیره می کنند

بالا بردن هوش حقوقی و نقش آن در زندگی6

 

افرادی که به طور مالی هوشمند هستند، حداقل 10 درصد از درآمد خود را صرفه جویی و نگه داری می کنند و از آن برای اهداف سرمایه گذاری استفاده می کنند یا پول خود را برای سود بلندمدت با بقیه اموال خود ترکیب می کنند.

 

کم کردن مسئولیت های خرید

 

افراد باهوش و هوشمند، بار مسئولیت را درک می کنند و این که چگونه می توانند ثروت بلند مدت خود را تحت تاثیر قرار دهند. از این رو، آنها مسئولیت خرید را به حداقل می رسانند. با این حال، اگر آنها باید چیزی را خریداری کنند، قبل از تصمیم گیری خرید، بهترین و کمترین قیمت را جستجو خواهند کرد. اغلب خریدها با سود حاصل از سرمایه گذاری هوشمند انجام می شوند.

اهداف بلند مدت و کوتاه مدت پول را تنظیم می کند

اهداف مالی دست در دست هم با یک برنامه موثر کار می کنند. اهداف افراد چه اهداف کوتاه مدت و چه بلند مدت به مرور زمان ارائه می شوند که در طول روز آنها را متمرکز نگه می دارد.

استراتژیک پول را صرف می کند

بالا بردن هوش حقوقی و نقش آن در زندگی9

هر خریدی که افراد باهوش مالی انجام می دهند، با دقت مورد توجه قرار می گیرند.
مدیران مالی بزرگ، پیامدهای دراز مدت حتی کوچکترین تصمیمات خرید را درک می کنند. آنها می دانند که انباشت تصمیمات کوچک خرید ظاهراً ناچیز به نظر می رسد اما معمولاً به عواقب طولانی مدت منتهی می شود که یا به بدهی های خود اضافه می کند یا فرصت هایی را برای کسب سود فراهم می آورد.

[btnForPushNotification]

مشاوره مالی حرفه ای را دنبال می کند

افراد با هوش مالی درک می کنند که همه چیز را آنها نمی فهمند. از این رو آنها به دنبال مشاوره حرفه ای از کارشناسانی هستند که سابقه طولانی در موفقیت مالی دارند.

تعامل با مدیران مالی موفق

برای تبدیل شدن به یک مدیر مالی بزرگ باید یاد بگیرید که ویژگی ها، عادت ها و مراسم روزانه کسانی را که پیش از همه موفق بوده اند، جذب کنید. به همین دلیل، مدیران مالی شایسته با مدیران موفق مالی، تعامل و ارتباط برقرار می کنند. آنها درک می کنند که از طریق هر تعامل، بینش و دانش عمیق تری به دست می آید که می تواند برای تصمیم گیری مهم مالی بعدی مهم باشد.

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.