Take a fresh look at your lifestyle.

درآمد 10 برابر شده

سلام خودتون را معرفی میکنید؟ سلام وقتتون بخیر اعظم السادات میرزایی هستم. مدرس دانشگاه و مشاور.چی شد که با ما آشنا شدید؟چطور شد که باما آشنا شدید؟ تقریباَ چهار پنج ماه پیش از طریق تلگرام برای من به اصطلاح یه حالت اتفاقی بود چجوری بود که اومد تلگرام برای من. خوب من اولش گوش میدادم و سعی میکردم مثل بقیه گروه ها حذفش بکنم. ولی وقتی گوش دادمش دیدم نه چیز خوبیه و من باید اینو یکم جدی تر بگیرم. بیشتر و بیشتر و بیشتر گوش دادم تا دیگه متوجه شدم که خیلی اوکیه و تصمیم به خریداریش گرفتم.چه زمانی تو دوره هوش مالی شرکت کردید؟

چهار ماهه فکر میکنم.تقریباَ یک هفته ده روز که آشنا شدم خریداری کردم چون به اون تخفیف شما خورد تصمیم گرفتم که از تخفیفتون استفاده کنم و سریع بخرم. الان خانم اعظم جان من با شما خیلی حس خوبی گرفتم. من قالباَ هیچ خانمی را به اسم کوچیک صدا نمیکنم. البته کاربران نمیدونند که ما یک ساعتی قبلش با هم صحبت کردیم ولی واقعاَ حس خوبی دارم. در آمدتون تقریباَ چند برابر شده از چهار ماه پیش تا الان؟ بالای ده برابر. یعنی چقدر بوده چقدر شده؟

نه دیگه اون سوالات بذارید بمونه ولی واقعاَ ده برابر بالا رفتش. بیشتر از ده برابر؟ بله. تا حالا شده مجموعه مارو یا ویدئوهای مارو به کسی معرفی کنید؟ صادقانه باید بگم؟ همه چی صادقانه.

بله معرفی کردم حتی براشون گذاشتم که گوش بدهند ولی احساس میکنم که خیلی بی تفاوت و اگر ادامه بدم به شعور خودم توهین میشه و دیگه ادامه ندادم. دوره هوش مالی را؟ یه قسمتی را احساس کردم برای اون فردی که میشناسم  خیلی به کارش میومد خیلی تغییر در کارش ایجاد میکرد گذاشتم گوش کردن دیدم نه. اون دوره را منظورتونه یا کلیپ های رایگان؟ کلیپ های رایگان. این فرد اگر در فضای رشد نباشه به نظر من هیچ تغییری نمیتونه کنه. دقیقاً همینطوره.

جذاب ترین قسمت هوش مالی

کدوم یک از قسمت های دوره براتون جذاب بود و تونستید به کار ببریدش؟ من اگر بهتون بگم که بعضی از قسمت ها رو بالای ده بار و شاید بیست بار گوش کردم که اگر به من بگید کجاش چی گفتید من حتی لحن گویشتون هم میدونم چون خیلی حال خوب بهم میداد و صادقانه این را بگم که اولش من برام خیلی مبلغش زیاد بود میخواستم تهیه اش بکنم ولی بعد که گوش دادم  گفتم نوش جونتون چه حال خوبی بهم دادید واقعا می ارزید. قسمت های را که خیلی گوش کردم بارها و بارها یکی اون زندگی نامه شخصیت های مهم بود که اون را گوش کردم و در خودم درونیش کردم و سرمایه گذاریش و قسمت مدیریت مالیش و قسمت ورشکستکیشو که همه اینها رو خیلی روش زوم کردم و استارتش که هدف هوش مالی را فرمودید را باز هم اونو خیلی گوش کردم که برام درونی بشه که چرا و اصلا به کجا میخواد برسه که این بخش ها رو باید گوش کنم. نتیجه ای که از ورشکستگی گرفتید چی بوده؟ خوب باعث شد که من بدهی هامو بهتر مدیریت کنم و شرایط اقتصادیمو که همینکه عرض میکنم ده برابر بیست برابر بیشتر شد تنستم اون قسمت ها رو مدیریت کنم. اقساطمو خدمتتون عرض کنم عقب نشینی هایی که توی مجموعه اقتصادی داشتم این باعث شد که حال من بهتر بشه.

نتیجه سرمایه گذاری

نتیجه سرمایه گذاری براتون چی بوده؟ هدف مند کردن سرمایه هام اینکه فردا چی رو درست مدیریت کنم. قسمت چس انداز. قسمت بخششش. قسمت خدمتون عرض بکنم، این قسمت ها را چارت بندی کردم و تو چارت بندی تونستم که بهتر به نتیجه برسم.

خرید خانه

توی مشاوره گفتید به خونه خریدید بدون پول؟ بله دقیقا چون شما توی قسمتتون فرمودید که حتی بدون هزار تومان هم میتونید خونه بخرید من واقعا از این فرمول استفاده کردم و در قسمتی هم فرمودید الان موقع خرید آپارتمان کوچولوی دویست میلیون تومانیه من دقیقا این کار را کردم و انشاالله آخر هفته هم سندشو میزنم.

شرایط قبل از هوش مالی

یه توضیحی در مورد شرایطی که قبل از اینکه با ما آشنا بشین بدید، شرایطتون چطوری بود؟ شرایط من که قبل ترش خیل خوب بود خیلی اوکی بود ولی یه مقدار شرایط جوری شد که خوب عقب نشینی کرده بودم از شرایط مالی ولی بعد دوباره این شرایط را باگوش کردن به مباحثی که شما فرمودید و دل دادن بهش و گوش کردن به تنهایی نبود. دل دادم. حس نیاز به تغییر در من وجود داشت دل دادم و مدام با تکرار و تاکید فراوان اونها را گوش میدادم و باعث شد که حال اقتصادی من و حال روحی من خیلی بهتر بشه.

وضعیت شرایط فعلی

شرایط فعلیتون چطوریه؟ عالی! میدونم، هم روحیتون هم مالیتون. بله روحی که تونستم با قسمتی که شما فرمودید باید آدمها از درون خودشون یعنی رو خودشون کار کنند نقاط قوت و ضعفشون و چیزهایی که باید ازش فاصله بگیرند با جلو برند اینا خیلی، من رو اینا کار میکردم ولی جسارت انجامش شاسد در من وجود نداشت. ولی بعد که تصمیم به اقدام گرفتم خوب حال روحیم بهتر شد و خوب نیاز به شرایط اقتصادی که حالم بهتر بشه داشتم. حال اقتصادیم هم همزمان بهتر شد.

تدریستون مشاوره هست دیگه؟ بله روانشناس هستم.

نگاه به آینده و بخشش

آینده را چطوری تصور میکنید برای خودتون؟ خیلی بیشتر از عالی.

دیدگاهتون در مورد بخشش؟ بخشش را صادقانه چون من یک پدربزرگی داشتم که ایشون مثلا ما یه وقتهایی با ماشین میرفتیم ایشون برنج، مواد لازم برای خانواده را با پای بی بضاعت میبرد این در من درونی شده بود. من این کار را انجام میدادم. ولی بعد از مباحثی که شما داشتید یعنی من یه مقدار فاصله گرفته بودم از این کارم قوتش دادم یعنی باز برگشتم به همون اعظم قبلی که حتی قوی تر از قبل این کار را انجام میدم. یعنی شاید اگر قبلا محاسبه گرا نمیرفتم جلو الان دیگه محاسبه گرانه جلو میرم و خیلی با حس بهتری این کارو انجام میدم.

ببینید نزدیک به چار ماهه توی مشاوره گفتید ک حالتون خیلی خوب شده درآمدتون رفته بالاتر، خرجتون بهتر شده.  به یه خردی رسیدی. اگر بخواهید به کاربران ما یک پیامی بدید چی بهشون میگید؟

 

پیام به کاربران

بهشون میگم که اون چیزی که آدم ا را در درون، هم آدم ها تغییر را دوست دارند، همه آدمها حال خوبی را دوست دارند اگر که این تغییر و حال خوبی را درونشون میدونند چی هست و دنبال چی میگردند به نظر من گوش کردن به این مباحث باعث میشه که این حال خوبیه واین تغییر درشون ایجاد بشه و حتما حتما با دقت و بصیرت گوش بدهند اینهارو. مرسی از شما. اگر پیامی دارید برای کاربرامون میتونید بگید و بعدش میتونیم خدافظی کنیم.

نتیجه گیری

اول که برای تک تک کاربرها آرزوی موفقیت میکنم. مطمئنم که بهترین ها براشون اتفاق میفته. مجموعه ای را که من باهاش آشنا شدم منظورم تیم هوش مالی جناب ماهان تیموری عزیز، استاد بزرگوار من که واقعا براشون احترام خاصی قائل هستم از بزرگواریشون، چیزی که فقط اینو من حتما لازم میدونم بگم که آدم ها معمولا توی ارائه همه چیز به خست  خاصی دارند ولی من توی شخصیت آقای ماهان تیموری اینو نمیبینم واین خیلی ارزشمنده و باید قدر دونست و حس میکنم که یک فرصت استثناییه و از دستش ندم.

خیلی ممنونم که امروز زحمت کشیدی و به استدیو ما آمدید. براتون بهترین ها را آروز میکنم.

مچکرم. من هم متقابلا. من هم متقابلا براتون و تیمتون بهترین ها را آرزو میکنم.

مرسی خدانگهدار. خدانگهدار.

سلام خوبین حال شما. مصاحبه چطور بود؟ عالی بود خیلی حالم خوب شد کلیم راه کار بهم دادند برای اینکه حالم بهتر بشه. نظرتون در مورد شخصیت خود استاد؟ خیلی بیشتر از خیلی خوب خیلی بیشتر از خیلی بود. خیلی اینطورین و خیلی ارزشمنده.تو مصاحبه هام گفتم که ایشون فوت کوزه گری را در درونشون ندارند هر چی هست میریزند بیرون و این خیلی ارزشمنده.

خیلی ممنون از اینکه تشریف آوردی. خدانگهدار.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.