Take a fresh look at your lifestyle.

آیا داری زندگی می کنی یا زنده هستی ؟

آیا داری زندگی می کنی یا زنده هستی ؟Reviewed by Olding on Feb 25Rating:

سلام؛ امیدوارم حالت عالی باشه، دوست من امروز میخوام در مورد، بذار امروز میخوام دلی باهات صحبت کنم. میخوام در مورد یک موضوعی صحبت کنم که یک عکس منو برد توی فکر. چند روز پیش یک عکسی دیدم که یک ماهی را گذاشته بودند داخل یک لیوان سر و ته. یعنی سرش ته لیوان بود و لیوان داخلش آب بود. این ماهی زنده بود اما من مطمئنم که زندگی نمیکرد چون اصلاً نمیتونست هیچ کاری انجام بده و من میخوام امروز در مورد این صحبت کنم که آیا تو داری زندگی میکنی یا زنده ای. خداروشکر بارون هم داره میاد. اصلاً میخوام قشنگ به حرفام گوش کنید. مرسی

 

مراکز خرید

 

آیا داری زندگی می کنی یا زنده هستی ؟1

 

 

دوستان اومدیم هایپرمارکت جایی که آدم ها میان وسایط مورد نیاز زندگیشون را میگیرند تازه با تخفیف. همه چی هم هست. میخوام ببینم یک آدم بخواد وسایلشو تهیه کنه ماهانه چقدر قالباً باید هزینه کنه. با من همراه باشید.

دوستان متاسفانه اجازه ندادند که من داخل هایپرمارکت فیلمبرداری کنم، گفتند غیر مجازه. یک سری صحنه ها رو دیدم خیلی جالب بود. یه خانمی یه جنسی را برداشت بعد مثلاً نگاه کرد کلی دنبال قیمتش، قیمتش را که دید بعد مثلاً دوباره گذاشتش سرجاش. بعد از چند نفر سوال پرسیدم که چقدر هزینتون شد. مثلاً  اونایی که سبدهاشون پر بود یا نصفه بود. یه نفر گفت هشتصد هزار تومان. بعد گفت دو نفریم البته و بقیه خورده خرج هامونم که حساب کنیم که از سوپرمارکت محل میخرم نزدیکاً یک میلیون، یک میلیون و دویست سیصد هزار تومان هزینمونه. یک زن و شوهر. یک نفر دو تا بچه داشت با پسرش و دخترش اومده بودن. مادر خونه هم باهاشون نبود اتفاقاً، از عجیبات بود و گفتم چقدر هزینه هاتونه.

گفت من هزینه های زندگیم نزدیک به 3.5 تا 4 میلون تومان هست. حالا درنظر بگیرید این قیمتا برای تهرانه ها. در یک منطقه خیلی معمولی تهران رفته بودیم نه بالای شهر نه شمال شهر. خیلی متوسط. در یک هایپرمارکت متوسط رفته بودیم. و من واقعاً به این فکر میکنم که واقعاً چه افرادی دارند زندگی میکنند و چه افرادی زنده هستند. کیا دارند زندگانی میکنند و کیا دارند زنده مانی میکنند یعنی زنده میمونند. مثل اون ماهیه. و این موضوع برای خودم شده یک چالش. به این فکر کن که داری زندگی میکنی یا زنده میمونی. دست و پا میزنی که زنده بمونی. با من همراه باش.

خشکبار

 

نزدیک شب عیده اومدم یه دونه خشک بار. ببینم واقعاً واقعاً یک نفر اگه بخواد یه پذیرایی یه مهمان نوازی بکنه از مهموناش چقدر باید هزینه بده چقدر باید آجیل بخره.بیاین بریم ببینیم چه جوریه.

دوستان الان به نظر من این بندگان خدا خیلی خوش انصاف بودند. من دیشب خودم آجیل خریدم کیلویی93 هزار تومان. حالا اینجا به ما گفتند 68900 . یک خانواده ای که ایال واره چند کیلو باید آجیل بخره که شرمنده نشه. ما داریم زندگی مکینم یا داریم زنده میمونیم. با من همراه باش. امشب خیلی برات حرف دارم.

 

این مطلب برای تو سودمنده، حتما بخونش :
5 راز ساده که می تواند زندگی شغلی تان را از این رو به آن رو کند

اسباب بازی فروشی

 

آیا داری زندگی می کنی یا زنده هستی ؟2

 

ببینید شب عیده برای بچتون یه کادوی خیلی ساده بخوایید بخرید به نظرتون چقدر باید هزینه کنید. من الان اومدم به یک اسباب بازی فروشی و دیدم واقعاً اگر یک کادوی خوب بخوایم بگیریمکمترین حالش کمترین حالتش باید حداقل دویست هزار تومان هزینه کنی. امسال به بچت میتونی عیدی خوب بدی یعنی میخوام بهت بگم ببینم داریم زندگی میکنیم یا زنده ایم. بدون احساس بدون تجربه کردن اینکه بچت بغلت کنه بگه باباجون مرسی مادر جون مرسی. خیلی مهمه توی این ویدئو این را بگیری از من. ازت میخوام قشنگ به حرفام فکر کنی. امروز خیلی باهات کار دارم.

 

لباس

 

واقعاً الان دم عیده و یک نفر بخواد چهار دست لباس برای خودش، همسرش نه برای هدیه نه برای کادو نه برای عیدی برای خودش، همسرش و بچه هاش بخواد بخره باید چقدر به نظرتون هزینه کنه . با این هزینه ها مطمئنم افرادی که کارمند هستند و دارند یک میلیون دو میلیون حقوق میگیرند چطور دارند زندگی میکنند. من ازت کلا میدونی از صبح تا الان که الان شب شده. زمان گذاشتم برای اینکه ببینی که ما واقعاً داریم زندگی میکنیم یا فقط ما زنده ایم.

چه شرایطی را داریم من نمیگم، شرایط خوب الان من را نبینید. چرا خود من یک روزی بود که سال اولی که اومدیم تهران با برادرم محسن ، محسن خوب شاید تعریف کرده باشم قبلاً کل سرمایشو از دست داد یعنی تو اون بیزینسی که وارد شده بودیم کل پولشو از دست داد و دم دمای عید. 27 و 28 ام عید بود ما نه تنها پول نداشتیم بریم قوم پیش پدر مادرم ما حتی پول نداشتیم غذا بخوریم. اونایی که محسن را میشناسند حتما میتونند ازش بپرسند.

پولا را این جیب اون جیب کردیم با محسن و آخرسر پول یک پرس غذا نشد. رفتیم سراغ صندوق صدقات توی خونه خودمون گفتیم خوب این الان به خود ما هم میرسه دیگه صدقات. اون پول و برداشتیم گذاشتیم با همدیگه یه پرس زرشک پلو خوردیم و از اون صدقات کمک گرفتیم. بعضی ها فکی میکنند که نه اگر که الان و امروز یک آدمی به یک جایی رسیده اینجوری نیست. من هم  زمانی بود که واقعاً زندگی نمیکردم واقعاً زنده بودم یعنی تلاش میکردم برای اینکه به موفقیت برسم ولی اصالاً اصلاً شرایط ایده آلی را نداشتم. این ویدئو را گرفتم تا ببینی داری زندگی میکنی یا نه اگر الان یه اتفاقی برات بیفته میتونی مسئولیتشو بپذیری. اگه الان یه اتفاقی بیفته میتونی پشت خودت بایستی و سربلند از اون مسئه مالی بیای بیرون؟

خلی برام مهمه که بیای پایین این پست داخل وب سایت و کامنت بذاری برام و بنویسی داخل وب سایت که در حال حاضر داری زندگی میکنیم یا نه فقط زنده ای داری تلاش میکنی که زنده بمونی؟ داری تلاش میکنی که آبروت نره. داری تلاش میکنی که شرایط از این بدتر نشه. فرقی نداره ها فرقی نداره شما میونی مدیر خودت باشی و این شرایط و داشته باشی شما میتونی کارمند باشی و این شرایط را داشته باشی . من فقط یک مورد را فهمیدم و اونم اینه که آدمها میپذیرند شرایطشون را. یعنی اگر امروز بعضی ها بودند با چهار پنج میلیون داشتند زندگیشونو میگذروندند. بعضی ها هم هستند با همون تعداد افراد دارند مثلاً دو سه نفری زندگیشونو میگذرونند.

چه چیزی آموختیم و چه کار باید کنیم

 

این مطلب برای تو سودمنده، حتما بخونش :
داروی تقویت حافظه چیست؟

آیا داری زندگی می کنی یا زنده هستی ؟3

ما یاد گرفتیم یعنی آدمها یاد گرفتند در اون محیط امنشان با اون مقدار پولی که درمیارند زندگی کنند ولی نمیدونند که اون زندگی نیست اون زنده بودنه اسمش. به اون نمیگن زندگی. بعضی ها هستند که الان حقوقشون خیلی کمه. شاید مثلاً یک میلیون دو میلیون و من نمیدونم واقعاً چگونه میگذرونند. زن دارند بچه دارند و یاد گرفتند با اون دو میلیون زندگی کنند.

یاد گرفتند با اون دو میلیون تفریح کنند، لباس بخرند، خورد و خوراکشان را تامین کنند. اگر خدایی نکرده مریض شدند هم شرایطشون. اما این نیست من ازت میخوام، کل تلاشم توی این فیلم این بود که توببینی واقعاً داری زندگی میکنی یا نه زنده ایداری برای بقات تلاش میکنی یا نه داری برای آیندت تلاش میکنی. خیلی برام مهمه. همان جور که من یک روز زمان گذاشتم دوست دارم بیای داخل وب سایت و بنویسی برام که در حال حاضر داری زندگی میکنی یا زنده ای و درک خودت را از این فیلم برام بنویس.

بنویس از این ویدئو چی فهمیدی. چی فهمیدی از این ویدئویی که من امروز برات گرفتم و من در ویدئو بعدی زندگی کردن بهت میگم که زنده مانی چجوریه و زنده گانی چجوریه. آدمها دو دسته هستند دیگه یا دارند زندگانی میکنند، زندگی میکنند یا دارند زنده مانی میکنند، دارند تلاش میکنند که زنده بمونند. در ویدئو بعدی در موردش خیلی صحبت میکنم. پایین همین پست بیا داخل وبسایت ماهان تیموری در قسمت نظرات بنویس برام درکی که از این ویدئو داشتی.

 

نتیجه گیری

 

برات بهترینهارو آرزو میکنم امیدوارم که این ویدئو دو بار ببینی حتماً حتماً به حرفهام به قسمت های مهم حرفم فکر کنی. فکر کن ببین آیا تو هم یاد گرفتی با همین چیزی که هستی زندگی کنی با همین پولی که در میاری زندگی کنی و آیا تو به این درک رسیدی که شاید ما زندگی نمیکنیم داریم تلاش میکنیم با همین پولی که بدست میاریم زنده بمونیم.

خداروشکر میکنم که خدا این پتانسیل را به من داده که بتونم تلاش کنم برای یک سری از ویژگی ها، یک سری از هدفهام.

برات بهترین هارو آرزو میکنم. خدانگهدار

 

از این مطلب خوشت اومد پس لایکش کن

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

488 نظر
 1. ابوالفضل پهلوان کاربر می‌گوید

  برای اولین بار بخاطر خودم گریه کردم?

  0
 2. حجت کاربر می‌گوید

  دارم تلاش میکنم زندگی کنم مطمئنم درست میشه

  0
 3. ن.ع کاربر می‌گوید

  من همین‌الان ویدیو رو دیدم ، من یه دختر مجردم با ماهی ۸۰۰ تومان تو یه شهر غریب توی آزمایشگاه دارم کار میکنم خرج خوراک و پوشاک و کرایه رفت و آمد و کرایه ی خونه میدم و هیچ سیوی هم ندارم …. در حقیقت دارم تلاش میکنم زنده بمونم ولی خب میتونم چکار کنم؟؟؟؟؟؟
  مگه حقوق دست منه که بتونم زیادش کنم؟؟؟ یا از چی بزنم که بتونم زندگی کنم؟؟؟ واقعااااااا من الان باید چیکار کنم؟؟؟

  0
  1. حسین کاربر می‌گوید

   فایل های کانال رو ببین و سعی کن ذهنت رو از اطلاعاتی که مربوط به کسب و کار هست غنی کنی.
   ببین چه مهارتهایی داری
   اگه‌یه مدت تمرکزت رو رو این موضوع بذاری مطمئن باشآینده ای روشن در انتظارته.
   این شزایطی که الان برا خودت میبینی ، فقط شرایط الانه، مطمئنا آینده ای درخشان در انتظارته چون حداقل از الان به فکر افتادی و از خیلیای دیگه جلوتر هستی

   0
 4. Mohamed Ahmadi کاربر می‌گوید

  سلام وقت بخیر
  به نظر من اکثر مردم دارن زنده مانی میکنن از جمله خود من
  من از زمانی که با استاد آشنا شدم دارم تلاش میکنم که زندگی کنم و حتما هم موفق میشم

  0
 5. نرگس کاربر می‌گوید

  من خیلی بیچاره ام کاش تو زنده موندن هم میتونستم موفق باشم ولی همینم نمیتونم چه رسد به زندگی کردن دخترم به خاطر فقر و بگو مگو های هر روز من و همسرم عصبی شده

  0
 6. امیرحسین کاربر می‌گوید

  سلام
  من یک کارمند هستم. در مدت دو سالی که در این کار هستم نتونستم پول خوبی پش انداز کنم، نتونستم حتی خواب درستی داشته باشم.
  من در این شغل زنده موندم و کمت زندگی کردم چون دست و پام رو بسته. ولی یک ساله که دارم تلاش میکنم کسب و کار خودم رو راه بندازم و برای آینده خودم تلاش کنم. حالا هم که می خوام کار خودم رو راه بندازم ، ترس میاد سراغم که اگه نشه چی ؟ وقتی به این فکر میکنم که تا آخر عمرم تو کارمندی بمونم چی میشه، هیچ امیدی برای ادامه زندگی نخواهم داشت. امیدوارم کسانی که می خوان و برای زندگیشون میجنگن به رویاهاشون برسن.

  0
 7. دینا کاربر می‌گوید

  سلام واقعا من نه زندگی میکنم نه زنده هستم نمیدونم چیکار کنم نه شغلی هست نه میدونم چ کاری راه بندازم که واقعا خوب باشه

  0
 8. دینا کاربر می‌گوید

  سلام من نه زندگی میکنم نه زنده ام شغل نیست خودمم واقعا موندم چیکار کنم خیلی شرایط سختیو سپری میکنم?

  0
 9. علی کاربر می‌گوید

  باسلام نظر من اینه که حداقل من دارم زنده میمونم و کمی زندگی و دلیل اینکه افراد با درآمدهای مختلف زنده میمونند به دلیل اینکه آدمها خودشون رو با شرایط وفق میدن که این همیشه درست نیست و باعث میشه به کم راضی بشیم که همین هم مطمئننا از دست میره چرا که هر چی هدف رو بالاتر بگیری به نزدیکیش میرسی

  0
 10. سعید کاربر می‌گوید

  به نام آنی که نیست مانند او
  سلام
  من اونقدر ذهنم باز بود که محدودیتای ذهنم برداشته شده بود ولی مشکلی که پیش اومد کل افکارم بهم ریخت و در حال حاضر روزانه هرچقدر در میارم هفتاد هشتاد همش خرج میشه با یه بچه و همسرم واقعا کلافه شدم استاد من حتی نتونستم پول جور کنم که دوره هوش رو بخرم
  لیسانس عمرانم قبلاً شرکت راه ساختمانی داداشم کار میکردم که الان اصلا پروژه نمیگیره ومن هم علاف دنبال مسافرکشی واقعا خسته شدم استاد هرکاری باشه که بتونم انجام بدم میدم که فقط از این وضعیت وحشتناک بیام بیرون
  متشکرم که خوندین

  0
 11. حسن کاربر می‌گوید

  سلام وقت بخیر من خودم الان در واقع زنده مانی میکنم ولی چاره کار چیه باین که دو شغل دارم ولی متاسفانه نمی تونم از پس مخارج زندگیم بربیام حسرت به دلم مونده که با زنو بچه ام دلمون بخواد یه مسافرتی یه خریدی انجام بدم دیگه تابو تحملم داره تموم میشه واقعا خسته شدم دیگه نمی تونم این زندگی رو تحمل کنم اگه راه حلی دارین که بشه این وضعیتو تغییر داد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید البته امثال من زیاد هست تو این زموته خیلی خوب میشه که همه بتونن واسه خودشون زندگی مرفحی داشتا باشن با ارزوی رسیدن اون روز

  0
 12. توحید کاربر می‌گوید

  سلام.من 33سالمه و متاهلم و یه بچه دارم.ایم ویدئو خیلی حالم خراب کرد،واقعا شب عیدی با ماهی دو میلیون چیکار میشه کرد؟هنوزم نتونستم یه کار برای خودم بزنم من الان دارم تلاش میکنم زنده بمونم و زن و بچمم دارن به پای من میسوزن…

  0
 13. korosh کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری عزیز خودم
  اول از همه به شما و همکاراتون خدا قوت میگم امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشید
  من این ویدیو رو نکاه کردم میخوام صادقانه بگم من فقط زنده هستم
  این ویدیو خیلی منو دگرگون کرد واقعا چون به خودم اومدم دیدم اره واقعا من فقط زنده هستم
  اقای تیموری عزیز من خیلی دوست دارم شرایطمو تغییر بدم و زندگی کنم دارم تلاشمو میکنم و مطمین هستم موفق میشم
  اقای تیموری خیلی دوست دارم ادم ثروتمندی بشم و مطمین هستم میشم
  ولی تو خونواده ما مادرم خیلی به شدت منفی هستش و یکسره جو رو منفی میکنه نمیخوام بهانه تراشی کنم …من بالاخره موفق میشم با کمک های شما دوست عزیزم
  از اینکه رسالتتون کمک به خلق خداست خیلی اذت تشکر میکنم اقای تیموری عزیز
  من همیشه به ادمای موفق و پولدار احترام قایل هستم نه به خاطر پولشون بلکه به اطر اینکه ادمای موفقی هستن
  از شما هم سپاسگذارم
  کوروش هستم از مشهد.دوستون دارم

  0
 14. مهدی کاربر می‌گوید

  سلام . استاد. من مدیر خودم هستم . ولی برای زنده ماندن دارم تلاش میکنم . چون قبلا این هوش مالی نداشتم که از فرصتهای استفاده کنم . ولی همیشه به فردا و فرداها بسیار خوشبین هستم . و با انرژی زندگیمو می سازم . من مطمن هستم نگرش هر کسی به زندگی . زندیگشو می سازه. استاد ماهان عزیز خیلی حرف دارم که دوست دارم به شما بزنم . من پسر دایی دارم که در سن ۲۳ سالگی مالتی میلیارد شده و حیرت همه رو بر انگیخته . بدون اینکه از کسی یا چیزی کمک بگیره . شما و تیمتون کاملا باور دارم . و خدا را شاکرم که شما رو در مسیر زندگیم قرار داد. یا علی

  0
 15. افسانه چراغعلی کاربر می‌گوید

  سلام من دارم زندمانی می کنم درارم تلاشم را می کنم کار برای خودم درست کنم ولی پولی برای سرمایه گذاری

  0
 16. احسان کاربر می‌گوید

  من. جایی بین زندگی و زندمانی هستم.
  بدون هیچ تغییر و پیشرفت چشمگیری.
  من یک کارمندم و دوست دارم کاری بزرگتر از کار فعلی انجام بدم و به جایگاه واقعیه خودم برسم نه در کارمندی یا سطوح بالاتر اداری جایی که زندگی واقعی رو بتونم ببینم و لمس کنم نه تلاش برای زندمانی ولی در واقع من اون ماهی هستم که از لیوان آزاد شدم و درون یک جعبه ای به اندازه چند سانت جا بجایی هستم و سعی میکنم جای خودم رو بزرگتر کنم و در برخی موارد به همون جای کوچک عادت کنم.

  0
 17. سحر کاربر می‌گوید

  دختری هستم با 33سال سن تو یک آتلیه کار ادیت عکس انجام میدم،حقوق ثابت ندارم و پورسانتی کار میکنم،اصلا راضی نیستم از شرایط اما نمیدونم باید چکار کنم،دارم سعی میکنم صورتم رو با سیلی سرخ نگه دارم و منتظر یک فرصت باشم ک

  0
 18. فتح آبادی کاربر می‌گوید

  از زندگی خود خوان آدم بااینکه اوضاع و احوال زنده مانی شرمنده ام

  0
 19. رضا اسلامی کاربر می‌گوید

  سلام من رضا هستم من زندگیم از هم پاشید الان یه جایی بین پایین و بالای شهر یه سوییت کوچک اجاره کردم و با پسرم که ۱۳ ساله هست زندگی میکنم وبا ۳۰ملیون بدهی هوش مالی رو با قرض گرفتن خریداری کردم ولی هنوز نتونستم بشینم و گوش بدم و به درک و راهکارهای شوما رو انجام بدم صبح که میرم کار تا شب شبم که میام باید غذا درست کنم برا فردا مون وسیله زندگی رو از خانواده و دوستان دست دوم گرفتم حتی وسایلی رو دست دو خریدم چون وقتی جدا شدم تمام زندگیم رفت باعث اون هم خودم هستم چون از لحاظ مالی ضعیف عمل کردم کار من حکاکی روی نقره.وساخت گردن بندو انگشتر که ۲۰سال سابقه کارو دارم به جرعت میتونم بگم کارایی که من انجام میدم هر کسی نمیتونه انجام بده فایل شوما رو که دیدم واقعا من دارم خودمو زنده نگه میدارم وزندگی نمیکنم اگه خدای نکرده چالش مالی برام درست بشه توش میمونم الان مثل یه ماهی که داخل یه لیوان که شرایط آبی که توی لیوانه هم خوب نیست ولی هی سرم میخوره به لیوان چرا چون دریا جلومه ولی نمیتونم من الان لب ساحل دریام ولی هنوز موفق نشدم خودمو به دریا بندازم ولی با چشم امید که به در یا دارم وبا راهنماییهای شوما آقا تیموری خودمو به دریا میندازم و از شرایط اون واقعا تازمانی که زنده هستم استفاده میکنم خدا رو شکر که شوما هستین براتون آرزو سلامتی دارم ممنونم رضا اسلامی

  0
 20. علی کاربر می‌گوید

  ماهان جان الان که دارم این نظر رو میذارم واقعا دلم گرفته واشک‌تو چشمام جمع شده من الان ۶سال که تلاش می‌کنم زنده بمونم نامزدم بخاطر کم درآمد بودن من تو خونه پدرش داره تحقیر میشه حرف می‌شنوه الانم بالا خره یه پولی جمع کردم که یه جشن کوچکی بگیرم که اونم بازم بخاطر یک میلیون نیم که کم آوردم داره ابروم میره وکم مونده جشنم بهم بخوره واقعا دارم دیوانه میشم خسته شدم از این بی پولی خسته شدم از این همه تنش که هر روز دارم برای پول نداشتن خسته شدن ماهان نمی‌دونم چیکار کنم گیج شدم دیوانه شدم بریدم هیچ کسم نیست کمکم‌کنه کاشکی همه چی درست می‌شد من که توکلم‌ به خداس و‌میدونم‌که کمکم می‌کنه دیگه واقعا بریدم واقعا دوست دارم زندگی کنم‌نه زنده بمونم نه تونکبت باتلاق بی پولی قلط بزنم موندم

  0
 21. حامد کاربر می‌گوید

  من هی تلاش میکنم زندگی کنم ولی باز میبینم به هیجا نمیرسم شایدم تلاشم کمه اراده قوی دارم پس دارم زنده مانی میکنم یعنی کسایی ک دور ورم هستن 99.9%دارن زنده مانی اون یک دهم هم باز شک دارم یعنی ولی دورو ورم کسی نیست که ازش کمک بگیرم هر روز دارم فیلمای شمارو نگا میکنم روحیه میگیرم روی ایده هاتون فکر میکنم ولی قدرت عملشو ندارم تازگیا خواستم ی کاری کردم دیدم ج نداد چون واسطه بودم پول خوبی نداش تنها کسی هستین ک بهتون اعتماد دارم اقای تیموری اگه میشه منو راهنمایی کنین.28سالمه اخرین بچه خونم ک دارم با پدرو مادرم زندگی میکنم تو اورمیه زندگی میکنم شرایطم جوریه به پدر مادرم بیشتر از خودم فکر میکنم اگه برای پیامی ک دادم جوابی بنویسین ممنون میشم.
  بی صبرانه منتظر پیامتونم چون میدونم ک شما هم منتظر پیامای ما هستین انشالا ک همیشه موفق باشین یا علی

  0
 22. مجتبي کاربر می‌گوید

  سلام جناب تيموري اول از همه خيلي ممنون بخاطر زحمتايي ک ميکشي .من واقعا دارم زندماني ميکنم درکم از فيلم شما و حرفات اين بود ک مثل همون ماهي داخل ليوان فقط زنده ام و زندگي کردن ديگران رو با حسرت نگاه ميکنم و يه چرااااااااا هميشه تو ذهنمه

  0
 23. محمد کاربر می‌گوید

  من مدیر خودم هستم ولی با این حال زنده مانی میکنم.ولی حداقل میدونم این اسمش زندگی نیست.خداوند من بندشو برای خیلی بیشتر از ایناش خلق کرد باید راهشو پیدا کنم .

  0
 24. علی کاربر می‌گوید

  سلام الان که دارم این نظر رو‌مینویسم اشک تو چشمام جمع شده دارم دیوانه میشم من ۶سال که دارم تلاش می‌کنم برای زنده بودن واین رو‌کاملا بهش واقفم بخاطر بی پولی من داره جشن نامزدیم بهم میخوره بخاطر چقدر یکو‌نیم میلیون. واقعا خسته شدم ۶ سال تموم که دارم تو باتلاق بی پولی دستو‌پا می‌زنی هر روز هم پایینتر از دیروز لعنت به این زندگی نکبتی میدونی مقصر خودمم الانم موندم کاش هیچ وقت آنقدر بی پول نبودم

  0
 25. محمد کاربر می‌گوید

  سلام
  امیدوارم عالی باشید
  ویدیو رو دیدم عالی بود البته بدلیل اینکه شغلم در ارتباط با مردم هست خیلی باجنس این موضوع آشنا هستم که خیلی از مردم با توجه به درآمد بالا باز هم فقط زندمانی میکنند
  ولی خدارو شکر میکنم در خیلی از مراحل میتونم بگم زندگی کردم و خواهم کرد
  امیدوارم با راهنمایی گرفتن از استاد تیموری دوستان دیگر هم به زندگانی دست پیدا کنند
  شاد باشید

  0
 26. حسن کاربر می‌گوید

  من جوان 27 ساله که امنیت شغلی ندارم و تازه ازدواج کردم و در اداره ای کار می کنم که از اسفند قرار دادم با این اداره تموم میشه و اندک پس اندازی دارم که نمی دانم چگونه یه شغل آزاد برا خودم ایجاد کنم و راسیتش تو این اداره که بودم حقوقم 1200000تومان بود ولی این اداره تعهدی رویه به موقع پرداخت کردن نداره و الان با این وضعیتی که خودم برای خودم ایجاد کردم بعید میدونم که با این حقوق بتونم زندگیمو بگزرونم و تا الان بلا تکلیف مانده ام من بین رفتن به شهرستان یزد یا ماندن در کرج و تهران ماندم کدام محل برای کسب و کار بهتره من حرفه ام نرم افزار و سخت افزار هست و مدتی در کنار پدرم که مغازه ویدئو کلوپ داره خرج خودمو در می آوردم ولی الان من نه تنها خر ج خودم هست بلکه یک نفر به خودم اضافه کردم و به نظرم من دارم زنده می مونم نه زندگی میکنم شاید باورتون نشه من تا الان که با شما صحبت میکنم جز یزد که محل زادگاه خودمه تا الان مزه شیرین سفر کردن و خرج کردن برای خودمو تا الان نچشیدم چون نمی خواستم دستم جلوی پدر دراز کنم سعی میکردم با اندوخته ای که از خدمات و کارم در میارم بخش عمده رو پس انداز کنم و بخش نا چیز رو برای خودم خرج کنم و من الن می فهمم که زندگی نمی کنم بلکه سعی میکنم زنده بمانم و از خوشی زندگی هیچ طعمی رو نچشیدم .

  0
 27. یونس کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری. وقتی به زندگیم نگاه میکنم چیزی جز زنده مانی نمیبینم. هر وقت میخام از این وضعیت بیام بیرون و کار ی رو شروع کنم اینقدر اضطراب و ترس دارم که همیشه انگیزم از بین میره و اون کارو انجام نمیدم و در حال درجا زدن هستم. واقعا نمیدونم از دست این همه ترس چطور رها بشم.اگه امکان داره راهنمایی بفرمایید.ممنون از شما

  0
 28. علی اصغر محمودی کاربر می‌گوید

  سلام
  از همه کسانی که تو این مجموعه هستن بخاطر زحماتشون تشکر میکنم
  آقای تیموری شما قرار بود نتایج چالش ایده رو بزنین تو کانال که همه بدونن کیا و با چه ایده هایی تونستن برنده بشن
  شما اسامی این افراد و ایده هاشون رو تو سایت بزنین
  ما فعلا زنده مانی میکنیم نه زندگی
  این مطلب به مفهوم ناشکری نیست
  به آینده خیلی امیدوارم خدا انشاءالله کمک میکنه و وضعیت بهتر میشه
  ممنون

  0
 29. امیر حسین پور کاربر می‌گوید

  با سلام و خسته نباشید خدمت اقای تیموری
  من زندگی نمیکنم فقط بخاطر دختر 9سالمه که زنده هستم
  یک آدم از خدا بی خبر دو سال پیش 650میلیون کلاهبرداری ازم کرده و تا به الان هیچ پولی نتونستم ازش بگیرم و بدهی ها رو پرداخت کنم
  در خرج و امرار و معاش زندگیم موندم حتی نتونستم هوش مالیو تهیه کنم ولی فایل ها رو دنبال میکنم
  اگر راهنمایی میتونین کنید ممنونتون میشم

  0
 30. مریم کاربر می‌گوید

  با سلام به همه گروه آموزشی ماهان تیموری و به شما سلام و خسته نباشید استاد ..
  من با دیدن این ویدئو متوجه شدم فقط زنده هستم .چون من با خانواده زندگی میکنم و هزینه زندگی روز مره من با پدر هست ..اما از سال 94 که نقطه عطف من شد .متوجه شدم نیاز به تغییر اساسی دارم تا به معنای کامل زندگی کنم .و وارد دنیای جدید و محیط جدید و هزاران برابربزرگتر از محل زندگی خودم شدم …و الان مدتی با شما گروه شما اشنا شدم .تصمیم قوی گرفتم که از حالت زنده بودن برای زندگی کردن اقدام کنم .و یک سال از عمرم رو در اختیار شما گذاشتم .تا اصول زندگی کردن یاد بگبرم .و الان خیلی خوشحالم که این اصول دارم شروع میکنم …و الان با اراده قوی قرار هم زنده باشم و هم زندگی کنم و هم از هردو لذت کامل ببرم …اما میدونم همه اطرافیان من اردک هستن وفقط زنده هستن .

  0
 31. امین کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری عزیز
  اول تشکر میکنم که باعث انگیزه و امید برای جوونای امثال من میشید و دوم اینکه من هم مثل خیلی از مردم زندگی نمیکنم،فقط تلاش میکنم که زنده باشم و حداقلش این باشه که درجا بزنم و به عقب نرم.ولی واقعا نمیدونم که چرا.به قول شما حتما هوش مالیم ضعیفه ولی تلاش و پیگیری خودمو دارم.با این وجود ممنون از شما که باعث امید به من شدید که تلاشم بیشتر بکنم.انشاالله که با همین سرعتی که پیش میرید ادامه بدید که ما خودمو باید به فکر خودمون باشیم نه کس دیگه

  0
 32. مهدی خاوری کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت آدمای موفق ک واسه اینکه زندگی کنن
  من ک الان ی گذری تو زندگیم میزنم فقط زنده ام و ب همین پولی ک درمیارم قانعم اصلا ب فکر پول بیشتر نیستم
  همیشه ی ترسی تو وجودم داشتم ک نخواستم برم پی کار
  خیلی دوس دارم ب درآمدی ک مد نظرم هس برسم
  ممنون‌

  0
 33. هنرجو کاربر می‌گوید

  سلام، من هنرحوام
  در بخش های فیلمسازی و خوانندگی
  کلا از وقتی که یادمه همجوره قضاوت کردن منو و گفتن که بچه پولداری با این که الان هزینه ی رکورد آهنگ جدیدم رو ندارم ، همیشه ما یه تیم بودیم و دوستانه کار ساختیم یعنی آهنگساز دوستم بوده و چیزی از من نگرفته شرایط پول درآوردن از خوانندگی هم میدونین خودتون چطوریه و توضیح نمیدمش . الان ۱سال و نیمه که کار جدیدی بخاطر مشکل مالی پخش نکردیم . سنم کمه و شرکتای موسیقی قانون و دیدگاهای اشتباه دارن یر این موضوع ، ما تو امریکا کلی تینیجر داریم که با تبلیغات خوب فقط دیده شدن بیشتر از بزرگای موسیقیشونم بلیط فروختن اما اینجا… باید ۳۰ ساله بشی تازه توجه کنن کارتو گوش کنن ، من سعی دارم یه بخشی از جامعه که نیاز مردم و کسی برطرفش نکرده رو انجام بدم اما هزینه میخواد. من تو بخش فیلمسازی دیپلم تصویربرداری دارم ، دانشجوترم اخر فیلمسازیم که همه درسایی که دادن رو ۳سال پیش بلد بودم فقط وقتم رو گرفتن ، تدوین بلدم ، فیلم نامه مینویسم ، کارگردانی میدونم . عکاسی میکنم کلی ایده دارم ولی تنهام ، چون من کارای جدید میخوام انجام بدم و همه دوستانم تو فیلمسازی کارای تکراری . و بزرگترین ضعفم اینه که بلد نیستم پول در بیارم
  همه میگن پول دراوردن برای تو مثل آب خوردنه اما نمیدونم یه چیزی جلوی من رو گرفته . به نام همون ایمیلی که دارم منو تو اینستاگرام سرچ کنید . مقدار کسایی که اومدن با تبلیغات ۵۰هزارتومانی کارام اونم پول توجیبی مدرسه و…بوده
  بهم گفتن بیا سر کار مثلا دستیاری چیزی باش ولی پول ندارن بدن حالا باز من عاشق کارمم اما پول کرایه راهمو واقعا خودم ندارم الان بتونم سر صحنه برم برای همین موندم خونه یا تمرین میکنم یا کتاب میخونم ، ترانه و فیلم نامه مینویسم . ویدیو اموزشی میبینم ، سعی میکنم به خودم روحیه بدم ولی واقعا نمیخوام دیگه تو این وضعیت باشم من پیشرفت نکنم بهم میریزم . دنبال این بودم که فایلای اموزشیتونو بگیرم اما پولشو نداشتم . من حاظرم بیام برای شما کارای تصویریتونو انجام بدم شماهم به من یاد بدید چطوری ازین وضعیت دربیام. من همیشه انرژی مثبتم بیشتر ازین که روحیه بدم لذت میبرم. الان من زنده ام ولی یکم وقتشه زندگی کنم
  منتطر جوابتون هستم ،

  0
 34. جواد کاربر می‌گوید

  سلام تا زمانی که شاگرد بود درامدم کم بود ولی به کمش قانع بودم لااقل از لحاظ روحی زندگی میکردم ولی چند سالی که مغازه زدم بدون سرمایه فقط دارم زنده مانی میکنم چون به لطف خدا اجاره و چکهای که تو بازار خرج کردم رو جواب میدم زیاد جلو تر نمی‌رم راضی به رضای خدا ممنون از شما

  0
 35. علی کاربر می‌گوید

  سلاام آقاماهان الان این کلیپ شما رادیدم اشک درچشمانم جمع شده حیران هستم که چطورازشرمندگی زن وبچه ام شب عیدی دربیایم مرسی ازاینکه مجدانه برای مردم تلاش میکنی

  0
 36. حدیث کاربر می‌گوید

  سلام خدا قوت.به شدت داریم سعی میکنیم که زنده بمونیم،اينقدرتوزندگي مشکلات زیاده که هرچقدرتلاش میکنیم اماانگارفقط داریم درجاميزنيم،خیلی وقته میخوام هوش مالی رو تهیه کنم اماواقعادرتوانم نیست چون میدونم و بهش ایمان دارم ازاین وضعیتی که داریم نجاتمون میده

  0
 37. مائده کاربر می‌گوید

  سلام.ممنون از کلیپ های پر انرژیتون.واقعا باعث میشه ک درست فکر کنیم و بتونبم نتیجه بگیربم نه اینکه یه لحظه احساساتی بشیم و…..
  من 10سال ازدواج کردم اوایل شرایط بد نبود همسرم کارمند بودن ولی استعفا دادن و شروع کردن به کار ازاد ک تجربه ای هم نداشتن در زمینه دکوراسیون منزل.روزگار اینقدر سخت و عذاب اور شد برامون ک حتی نمیتونستیم هزبنه خورد و خوراکمون رو دربیاریم.با تلاش زیاد تونستیم شرایط رو بهتر کنیم البته به نسبت قبل.الان 2تا بچه دارم.واقیتش ابنه ک داربم زنده مانی میکنبم.وهیچ لذتی هم نمیبریم.از تفریحات خودمون و بچه ها میزنیم ازخیلی لذت ها فاکتور میگیربم ک بتونیم زنده بمونیم.4نفریم با یه درامد 2.500داریم زندگی میکنیم.مستاجرهم هستیم
  خودم هم شروع کردم به کار در منزل.توی خونه سوسیس و کالباس و….درست میکنم.امیدواریم ک بتونیم زندگی مون رو تغییر بدیم.

  0
 38. علی کاربر می‌گوید

  سلام آقا ماهان الان که این ویدیوشمارادیدم اشک چشمانم دااحاطه کرده حیرانم شب عیدی چطوری ازشرمندگی زن وبچه هام دربیایم چندین ساله دارم مردگانی میکنم نه زندگانی

  0
 39. فریبا کلاته کاربر می‌گوید

  سلام من و همسر با دوتا بچه فقط داریم زنده مانی میکنم ولی مدیر خودش هست همسرم ولی خیلی ترس داره اصلا ریسک نمیکنه که شغلشو عوض کنه با اینکه نزدیک۴ماه بسته هوش مالی رو خریدیم اونم با اسرار من

  0
 40. مسعودعباس زاده کاربر می‌گوید

  هرچه فکرمیکنم وبا خودم ککلنجار میرم میبینم زندگی میکنیم برا زنده موندن

  0
 41. حسن کاربر می‌گوید

  یه راه حلی پیش روم بزارین ممنون میشم منو از این بلاتکلیفی نجات بدین

  0
 42. طراوت کاربر می‌گوید

  سلام ووقت بخير،من هم زندگي كردم هم زندماني و همه شرايط خوب وبد ادمهارو كاملا درك ميكنم.يه سوال از اقاي تيموري دارم واون اينكه من همه ويدئوهاشونو ديدم خيليها بي پول بودن،مثلا يكي كتونيشو فروخته بود واسه درامدزايي.ميخوام بدونم با شرايط بد اقتصاديشون چطور تونستن پكيج هوش مالي رو تهيه كنن.چون من همسرم ورشكسته شده وهر كاري كردم تا بتونم پكيج رو تهيه كنم نشد.لطفا اقاي تيموري جواب منو بديد.

  0
 43. مسعود کاربر می‌گوید

  هیچ ودگر هیچ عمده مامردم زندگی میکنیم برای زنده موندن خود من خودم رو به اب و اتش میزنم جلو بیوفتم جلو میرم ولی نمیدونم چرا هر یک قدم که جلو میرم ده قدم به عقب برمیگردم تشکر میکنم از شما جناب تیموری بابت راهنمایی وزحماتی که میکشید

  0
 44. امیر کاربر می‌گوید

  سلام ممنون از زحمات شما من حدود 1.5درامد دارم و خیلی رنج میبرم چطوری میتونم پیشرفت کنم
  ممنون میشم راهنمایی کنید؟

  0
 45. مرضیه کاربر می‌گوید

  سلام استاد.جوابتون رو با اینکه ازتون قهرم چون بارها به سوالاتتون جواب دادم ولی شما یه بار به مشکل من چاره ای نشون ندادین.بارها از خانم فراهانی خواستم ازتون برام یه راه حل بپرسه.??اول صبحی اشکمو درآوردین.کار ما از زنده ماندن هم گذشته ما مرده متحرکیم??

  0
 46. مائده کاربر می‌گوید

  سلام.ممنون از کلیپ های پر انرژیتون.واقعا باعث میشه ک درست فکر کنیم و بتونبم نتیجه بگیربم نه اینکه یه لحظه احساساتی بشیم و…..
  من 10سال ازدواج کردم اوایل شرایط بد نبود همسرم کارمند بودن ولی استعفا دادن و شروع کردن به کار ازاد ک تجربه ای هم نداشتن در زمینه دکوراسیون منزل.روزگار اینقدر سخت و عذاب اور شد برامون ک حتی نمیتونستیم هزبنه خورد و خوراکمون رو دربیاریم.با تلاش زیاد تونستیم شرایط رو بهتر کنیم البته به نسبت قبل.الان 2تا بچه دارم.واقیتش ابنه ک داربم زنده مانی میکنبم.وهیچ لذتی هم نمیبریم.از تفریحات خودمون و بچه ها میزنیم ازخیلی لذت ها فاکتور میگیربم ک بتونیم زنده بمونیم.4نفریم با یه درامد 2.500داریم زندگی میکنیم.مستاجرهم هستیم
  خودم هم شروع کردم به کار در منزل.توی خونه سوسیس و کالباس و….درست میکنم.امیدواریم ک بتونیم زندگی مون رو تغییر بدیم.
  ممنون از لطفتون

  0
 47. G کاربر می‌گوید

  با سلام
  فکر کنم با اوضاع و اقتصاد که بر کشور حاکم است درصد زیادی همان زندگی مانی میکنند من با پول سپرده بانکی امورات میگذارنم هیچ سرمایه گذاری نکردم چون تجربه اشو ندارم به قول شما جوان بیکار بهتر از جوان بیکار ورشکسته مممون

  0
 48. طراوت کاربر می‌گوید

  سلام ووقت بخير من هم زندگي كردم و هم زندماني.شرايط خوب وبد ادمها رو كاملا درك ميكنم.

  0
 49. حسین بختیاری کاربر می‌گوید

  با سلام
  با وجود تلاش فراوانی که تو زندگیم داشتم و دارم متاسفانه باید بگم که فقط زنده موندم و چوبشم همیشه خوردم ،چون به همین دلیل خیلی چیزارو از دست دادم ،اما این نوید رو هم بهتون میدم که روز به روز داره این وضعیتم بهبود پیدا میکنه و از این بابت مطمعنم که دیگه این روزها تکرار نمیشه.
  با تشکر از شما جناب استاد تیموری و این جمله برای شما و تیم محترمتون که دوستای خوب مثل ستاره های آسمون میمونن ،درسته که از نزدیک نمیبینیمشون اما میدونی که همیشه هستن.

  0
 50. امجد کاربر می‌گوید

  سلام اقا ماهان واقعا کلیپتون جالب بود من ۲۲ سال سن دارم ماهی ۷۰۰ هزار تومان درامد دارم ناچارم بگذرونم واقعا من زندگی نمیکنم فقط زنده ام به امیدی روزی که ارزوهام به واقعیت تبدیل بشن ولی متاسفانه شرایط برای جوانان امروز انقدر سخت شده که نمیتوانند زندگی خوبی داشته باشن ما ایرانیان واقعا زنده ایم

  0
 51. محمدرضا کاربر می‌گوید

  سلام. روزتون بخیر
  همه ما که اینجا هستیم داریم زنده مانی میکنیم .
  اومدیم و حاضریم هرکاری بکنیم که بهتر بشیم و اول از همه امیدمون ب خداس بعد به راهنمایی های شما برای رسیدن ب هدفمون شرایطم خیلی سخته ولی پا پس نمیکشم تا ی روز دیگه دغدغه مالی نداشته باشم.
  ممنون که هوای ما رو داری

  0
 52. User کاربر می‌گوید

  سلام.
  واقعا دیگه با ماهی دو سه تومن نمیشه زندگی کرد. من الان دانشجو هستم و دارم تلاش میکنم اوضاع رو تغییر بدم و باور دارم که روزی به استقلال مالی خواهم رسید و تا درآمد ماهیانه ام به 20 تا 30 تومن نرسه خیالم راحت نمیشه. ممنون از کلیپتون

  0
 53. احسان حقیقی پوده کاربر می‌گوید

  سلام من با پولی که دارم فقط دارم تلاش میکنم نمیرم و زندگی کنم
  برداشت من این بود
  تلاشم واقعا کم برا پول در آوردن باید تلاشم بیشتر کنم
  برداشتم این حق ندارم اگر پسرم تو آینده بهم گفت بابا چرا پول نداری فلان چیز بخری حق ندارم کسی مقصر بدونم پس تلاشم بیشتر میکنم تا آینده حسرت امروز نخورم

  0
 54. ارمان ساسانی کاربر می‌گوید

  سلام من چند سال ورشکست شدم و یک دختر ۵ ساله دارم و کوچکترین خواسته هاشم نمیتونم براورده کنم العان دارم تو یه شرکت کارگری میکنم به درامد ۱۲۰۰۰۰۰ در حالی که قبلا به ۱۲ نفر هقوق میدادم و هقوق کارمندام بیشتر از درامد العان من بود پس من العان فقط زندمانی میکنم ولی هیچ وقط این شرایتم رو نپزیرفتم وهمواره به فکر تغییر این شرایتم . و از شما خواهش میکنم تورو خدا بسته هوش مالیرو تخفیف بزنید تا من هم بتونم بخرمش و زندگیمو از دباره بسازم یا علی

  0
  1. شهرام کاربر می‌گوید

   دوست عزیز سلام
   سه نفر رو پیدا کن با هم جمع شین سه نفری این بسته رو بخرین
   این بسته میتونه رو سه تا گوشی نصب بشه
   برا هر کسی م یافته 320 تومن خوبه دیگه
   من همینطوری خریدم
   دارم روش کار می کنم
   یا علی

   0
 55. نیلوفر کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری
  تازه با جناب عالی و صحبتهاتون آشنا شدم.
  قبل از دیدن برنامه ی شما، مدتی است تصمیم گرفتم به قیمت بیکار شدنم، از محیط کارمندی بیام بیرون. سال آینده نمیخوام توی اداره بمونم چون سلامتیم رو برای ۲میلیون تومن دارم از دست میدم.
  مهارتهایی دارم که تا حدی بتونم ازشون استفاده کنم ولی راه درآمدزایی رو بلد نیستم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  0
 56. جمشید کاربر می‌گوید

  به من بگو…. ببینم اصلا برای چی به این دنیا اومدیم .

  0
 57. اسرافیل کاربر می‌گوید

  باسلام وخسته نباشیدمن واقعادارم زنده مانی میکنم هیچ ایده ای هم ندارم باتشکر

  0
 58. زهرا کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری عزیز.من بادخترم بااینکه تلاش زیادی میکنیم لیکن با ماهی زیرمیلیون زنده ایمم لطفا راهنمایی کنیدچکارکنم تا پیشرفت کنم .درودبرشما

  0
 59. نفیسه کاربر می‌گوید

  سلام ،من هم با تلاشی که دارم ،زنده ام،ولی دارم تلاش میکنم که زندگی کنم وبه آرزوهام با یه برنامه ریزی دقیق برسم وزندگی کنم.

  0
 60. قاسم کاربر می‌گوید

  سلام استاد جون من نه زندگی میکنم و نه زنده ام چون حتی پول درمان هم ندارم تا بفهمم زنده ام ولی خدا رو شکر شما رو پیدا کردم و خیلی خوشحالم پول داروهام رو دادم واسه جنبش کارآفرین و هوش مالی و تا هفته دیگه قراره کارم رو راه بندازم کلی ایده های خوب بخاطر ras پیدا کردم

  0
 61. ما فقط زنده ایم کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت استاد عزیز

  با دیدن این کلیپ فقط بغض کردم
  احساس حقارت کردم
  شرمنده خودم شدم
  شرمنده زنم شدم
  شرمنده بچه 5 ماهم شدم
  اما چه میشه کرد.
  شماکه میدونید ما بدبختیم و پول لباس هم نداریم چطور بخریم دوره های شمارو تا رشد کنیم.
  شما بگید با دست خالی چطور بجنگیم ؟
  اگه یکروز کار نکنیم گرسنه ایم
  چطور عمل کنیم . لطفا شما بگید

  0
  1. یاسر کاربر می‌گوید

   سلام دوست من .
   هیچوقت فکر نکن که توی این دنیا کسی بدون در نظر گرفتن منافع خودش بهت کمک میکنه .
   بزرگترین و بهترین راهنما توی زندگی هر آدم خودشه ، زندگی هرکس زمانی تغییر میکنه که نگرشش به زندگی عوض میشه ، هر کسی هم داره زندگی میکنه و هم زنده میمونه بستگی داره که چطور فکر کنه .اگر دوست داری تغییر کنی هروز یاد بگیر ، دانش و خرد انسان رو متعالی میکنه .

   0
 62. فاطمه کاربر می‌گوید

  سلام من و همسرم یه پسر 3ساله داریم وبا ماهی 500 هزار تومن زندگیمونو میگذرونیم حتا گاهی بیشتر صرفه جویی میکنیم .متاسفانه نه پولی داریم که کار جدیدی شروع کنیم و نه مهارتی .دوسدارم برنامه نویسی رو یاد بگیرم ولی هزینه کلاسهارو ندارم میخواستم بپرسم میتونم با خریدن کتاب یا سی دی آموزشی یه برنامه نویس بشم یا نه؟ خواهش میکنم راهنماییم کنید زندگیم خیلی داغونه نگران پسرم هستم .

  0
  1. میلاد حسینی کاربر می‌گوید

   سلام من میتونم به صورت رایگان کمکتون کنم به تلگرام مراجعه کنید
   09387893970

   0
 63. فريدون کاربر می‌گوید

  سلام ،
  من كه دارم دست پا ميزنم كه زنده بمونم و زنده نگه دارم خانواده خودم
  مرسى از كليپ كه گرفتين اميدوارم يه جايى يه جرقه تو ذهنم بزنه و زندگيم عوض بشه

  0
 64. شهاب کاربر می‌گوید

  شهاب
  باسلام ضمن سپاس از زحمات شما استاد گرامی واقعا کلیپ تکان دهنده ای بودش من به شخصه با درامد 1600 واقعا دارم زیست می کنم نه زندگی مواردی که تو کلیپ فرمودین عین واقعیت زندگی بنده و خیلی از دوستان هستش و ایراد اساسی از خود بنده هستش که تلاش انچنانی برا تغیر وضعیتم نمی کنم همش به فردا موکول می کنم وضعیت فعلی برا شخص خودم عذاب اور شده. واقعا سپاسگذار از تلگر و واقعیت تلخی که برا ما باز کردی ما تو دایره امنیت خودمان گیر کردیم

  0
 65. بهروز کاربر می‌گوید

  سلام با دیدن این کلیپ گریه کردم

  0
 66. داود کاربر می‌گوید

  سلام اقاماهان من ٢٥سالمه از١٥سالگي كار ميكنم توبندرعباسم تا الان خيلي بالا پاين داشتم چند بار زير صفر شدم الان ده ماهه دوباره دارم بهتر ميشم درامدم ماهي ٢/٥تا ٣سود خالصشه ولي بازم زندگي نميكني زنده مونديم ولي تلاشم برا زندگي كردنه تازه من مجردم بازم سخته نميشه

  0
 67. داریوش فتاحی کاربر می‌گوید

  سلام استاد
  من کلیپ رو دیدم واقعا منقلب شدم
  من پارسال این موقع ها شروع به کار کردن برا خودم
  تا برج ۴ ولی متاسفانه از روند چک خبر نداشتم خودم ۱۰۰ میلیون چک کشیدم جنس خریدم یه قسمتی رو نقد فروختم مابقی رو چکی دادم الان از اول برج ۴ تا الان که برج ۱۲ هستش هنوز چک ها پول نشده اقدام کردم دستم جایی بند نیست مجبور شدم الان برای یه شرکت معتبر بازار یابی میکنم پسرم هم تازه به دنیا آمده نه تنها چیزی براش نخریدم واقعا موندم با بدهی که بالا آوردم و نزدیک عید چیکار کنم
  باز هم از راهنمایی ها تون ممنونم

  0
 68. سعید کاربر می‌گوید

  سلام به همه دوستایی که تلاش دارن و مطمئنم که هر کسی خواست رفت. فقط فقط نترسین و ریسک کنین البته ریسک منطقی نه اینکه همه چیزتونو ریسک کنین از کم شروع کن یعنی از جز به کل… خیلی ها خیال میکنن زنده مانی میکنن در حالی که یه هل بخودشون بدن میتونن زندگانی کنن. شکرگذار باشین به خاطر سلامتی و تلاش کنین و مهم تر از همه اینها رو کاری که دارین یا میخواین شروع کنین تمرکز کنین… ممنون از دوستان

  0
 69. امید کاربر می‌گوید

  شما گفتید این ویدئو رو حداقل 2 بار ببینید. آخه چطور می تونم!؟ همین یک بارش هم زیاد بود. نمک پاشیدن روی زخمی که سالهای ساله آدم رو درگیر کرده ….

  0
 70. حسن کاربر می‌گوید

  استاد سلام . کلیپتون واقعا عالی بود معلوم است کاملا جامعه فعلی را میشناسید .متاسفانه من سالها قبل بازنشسته شده ام وحقوق کمی میگیرم و باخانواده چهار نفری زندگیم مشکل شده حتی نتوانستم برنامه های شما را خریداری کنم تا راهی پیدا کنم . از شما خواهش میکنم چند تا از کازهائی که برای من 74 ساله میسر است راهنمائی کنید من بعدا پولش را واریز میکنم من و خانواده فقط زنده هستیم فکر و ذهن من بشدت مشغول هست . اکر بتوانی کاری به من پیشنها د کنی که قدرت انجامش را داشته باشم تا آخر عمر دعا کو خواهم بود

  0
 71. علی کاربر می‌گوید

  با سلام و احترام
  من هم مثل خیلی های دگه فقط دارم کارو تلاش می کنم که زنده بمونم.یعنی زندمانی میکنم بقول شما نه زندگانی.خب عزیز من راهش چیه.من به کارمند پیمانکار با حقوق ماهیانه دو دوهو خوردهی هستم .با این پول قسط میدم اجاره خونه میدم.ارشد دانشگاه تهرانم هستم.چه میشه کرد واقعا.یا بهتر بگم چی کار باید کرد تا شرایطمون عوض بشه.شما چیکار کردی دقیقا که الان تو این نقطه ی قابل قبول ایستادی میشه لطفا به پاسخ قانع کننده رو برام به میلم بفرستی.
  ازت خیلی ممنون و سپاسگزارم که قسمتی از وقت و زندگیتو گزاشتی واسه رشد و پیشرفت هموطنا و همشهریات⚘?

  0
 72. سید حامد رضازاده کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری امیدوارم همیشه سلامت باشید
  واقعا کلیپتون عالی بود و منو به خودم اورد فهمیدم که دارم سعی میکنم برای زنده موندن زندگی نمیکنم.
  من یه جوان بیست ساله هستم که برای خودم کار میکنم اما تلاشم خیلی کمه امروز قرار شد که از مادر و پدرم جدا بشم و بیام تهران زندگی کنم حالا با دیدن این کلیپ و فکر در مورد این موضوع فهمیدم که اگر بیام تهران و از خانوادم جدا بشم احتمال زنده موندنم هم کمه امیدوارم که با کمک شما بتونم زندگی کنم و دیگه واسه زنده موندن تلاش نکنم.

  0
 73. امین کاربر می‌گوید

  با سلام.
  همه ی حرفا درست بود.بحث زندگانی و زنده مانی هم همینطور.اما چند نکته وجود داره.اول اینکه شادی نسبیست.رضایت از کم و کیف زندگی،نسبیست.اینکه شما از اکنون خودتون راضی نیستید دلیل بر این نیست که بقیه هم همینطورن.اما از این نمیتونیم فرار کنیم که کم و کیف زندگی یه حد معقولی رو میطلبه.ولی شخصا بر این باورم که بد پنداشتن حالت موجود چاره ی کار نیست.قبول نکردن اکنونی که لگد زدن به گذشته تعریفش باشد،گردن آویزیست که در بهترین حالت شما را به تقریبا مساوی میرساند و نه مساوی.قبل از هر چیز باید معادله ی زندگی کشف شود.معادله ای بی گله و شکایت،و بی مقایسه.برای شما و آقای تیموری عزیز آرزوی موفقیت دارم

  0
 74. مصیب کاربر می‌گوید

  سلام استاد من دارم تلاش میکنم تا زندگی کنم

  0
 75. حجت کاربر می‌گوید

  باسلام
  کاملا صحبتای شما درست .همه دوس دارن زندگی خوبی داشته باشن .اما شرایط را باید برای خودشون فراهم کنن .باور داشته باشن ک میشه .حالا خودم همه این چیزارو تجربه کردم وهمیشه باورش داشتم اما نتونستم راحی پیدا کنم

  0
 76. مهران کاربر می‌گوید

  امروز برای خودم بغض کردم
  به حال خودم تاسف خوردم
  و از خدا مرگ خواستم

  0
 77. بهنام کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت استاد عزیزم جناب آقای تیموری وهمکارانه گرامیشان خیلی ممنون از این ویدئو های که بیشتر به واقعیت نزدیک هستند وبرنامه های آموزشی که برای ما مخاطبان تدارک میبینید من در یک شرکت خودروسازی بزرگ ایرانی با ۱۶ سال سابقه کار وبا مدرک لیسانس مهندسی مکانیک خودرو وبا حقوق و مزایای واضافه کاری در حدوده ۳/۵۰۰ دریافتی در ماه من به جرات میگویم که من وخانواده که۳ نفر هستیم واقعا زنده مانی میکنیم وقتی که حقوقم را دریافت میکنم شروع میکنیم به تقسیم بندی مثل گوشت قربونی قسط خونه قرعه کشی خانوادگی خرید مایحتاج خونه تعمیر خودرو شارژخونه پرداخت قبوض هزینه های تحصیل بچه وخیلی چیزهای دیگر که همیه ما از آنها با خبر هستیم چیزهای که باید بخریم برای خانواده باید با احتیاط خریداری کنیم مسافرت سالی اگه بشه یک بار وخیلی موردهای دیگه من به نظرم واقعا زندگی نمی کنیم بلکه یه جورایی زنده هستیم وقتی حقوق میگیرم تا اواسط ماه زیاد فشار رواحساس نمی کنی ولی بعد از آن وتا آخر ماه باید آهسته آهسته پیش برویم ولی تا کی این وضع رو تحمل بکنیم من میخوام ماشینم رو بفروشم که در حدوده ۲۰ میلیون هست با آن یک کار دومی شروع کنم تا بتونم از این وضعیت خودم وخانواده ام را نجات بدم در ضمن این وضعیت منو خیلی از همکارام دارند وانها هم با این مشکلات دارن زنده میمونند ومن سعی میکنم از راهنمایی شما استاد عزیز استفاده کنم تا بتوانم راه درست را برای بهتر زندگی کردن پیدا کنم .با تشکر از شما ببخشید که صحبتهام طولانی شد

  0
 78. Azary کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری عزیز ماهمه دلمون میخاد به بهترین وجه زندگی کنیم ولی گاهی مثل همون ماهی مجبورمیشیم سرو ته نفس بکشیم شرایط زندگی کمبود امکانات و تنگیه قفسی که روزگار برای ما درست کرده باعث شده که فقط نفس بکشیم من فکر میکنم اگه انسانها میتونستن درست اونطور که خودشون میخاستن زندگی کنن اصلا بیماری و مشکلات نبود ولی متاسفانه فشار زندگی نمیزاره و فقط نفس میکشبم

  0
 79. Azary کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری عزیز ماهمه دلمون میخاد به بهترین وجه زندگی کنیم ولی گاهی مثل همون ماهی مجبورمیشیم سرو ته نفس بکشیم شرایط زندگی کمبود امکانات و تنگیه قفسی که روزگار برای ما درست کرده باعث شده که فقط نفس بکشیم من فکر میکنم اگه انسانها میتونستن درست اونطور که خودشون میخاستن زندگی کنن اصلا بیماری و مشکلات نبود ولی متاسفانه فشار زندگی نمیزاره و فقط نفس میکشبم ایا اون ماهی به میل خودش وارونه بود؟؟؟؟؟؟

  0
 80. حسن کاربر می‌گوید

  سلام فقط زنده ايم

  0
 81. فاطمه کاربر می‌گوید

  سلام من ازدواج کردم چندوقته وپشیمونم.چون باشرایط طرفم فقط باید زنده بمونم درصورتی که قراراین نبود.هروقتم ازش میخوام پشتم باشه یه کاری راه بندازم خیلی منو میترسونه که اگه نشد همه چی رو ازدست میدی.

  0
 82. مجید کاربر می‌گوید

  سلام بنده فیلم رو با دقت نگاه کردم بسیار عالی بود ….. بعضی وقتا دوستان به من میگن چرا به همین چیزی که داری قانع نیستی و به جورایی نا شکری میکنی ولی من خودم اینو میفهمم که زندگانی نمیکنم و زندمانی میکنم

  0
 83. علی قربانی صدر کاربر می‌گوید

  استاد سلام
  من دوره هوش مالی شما را تهیه کرده ام و خیلی دارم تلاش میکنم و بقول شما فقط زنده ام تلاش هام بی فایده است چرا که فقط دانستن کافی نیست بلکه باید عمل کرد اما عمل به چی ؟
  تو همایش جنبش کارآفرینی شما هم شرکت کرده بودم و خواستم برای گرفتن راهنمایی یادداشتی به شما بدهم که شما نپذیرفتید .
  کلیپ خیلی دلم را سوزاند چون من با تلاشی که تو امر تحقیق دارم که بی نتیجه می مونه با دیدن این کلیپ خودم را آدم ناتوانی می بینم.
  نمی دانم این نوشته خوانده می شود یا خیر ولی امیدوارم همین نوشتن کمی به من تسکین بده .
  با تشکر وامتنان

  0
 84. مهران کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت اقای تیموری
  ویدئوی فوق العاده ای بود من ی کارمند ساده ام با ماهی 2و نیم درامد کرمانی هستم.
  بنده الان 6 ساله برای زنده موندنم دارم تلاش میکنم و حتی با وجود اینکه مجردم بازم کافی نیست.
  امیدوارم راهی غیر این راه رو بیابم. وگرنه این ره که من میروم به ترکستان است.

  0
 85. پیمان کاربر می‌گوید

  سلام استاد 36 سالمه مجردم خانواده پدرم مستاجرن سرمایه اولیه ندارم شغلی ندارم فکر نکنم تا آخر عمرم بتونم ازدواج کنم همه کلیپهات دیدم ولی این راهکارها برای شهرستان ما جوابگو نیست کلا امیدی به زندگی ندارم

  0
 86. احمد کاربر می‌گوید

  سلام جناب اقای تیموری حرفاتون همه درسته من به شخصه زندمانمانی میکنم وخیلی وقته خسته شدم خسته از خسته بودن ودارم سعی میکنم زندگانی کنم چند وقته خدا بهم یه فزرند داد امروز داشتم به آینده اون فکرمیکردم تصمیم امروز من میتونه آینده من واونو بسازه تا بتونم یه زندگانی خوب داشته باشیم نمی خوام چیزای که خودم توبچگی نداشتم وباعث حسرتم شد اونم تجربه کنه

  0
 87. جواد کاربر می‌گوید

  خدایا به انسانها علم عطا کن تا در رفاه زندگی کنند و کمک کن به انسانهایی مثل استاد ماهان تیموری تا به مردم بیاموزند
  استاد خسته نباشید، به امید روزی که فقر وجود نداشته باشد
  که البته به تلاش تک تک انسانها بستگی داره

  0
 88. اسماعیل کاربر می‌گوید

  سلام
  فقط یک لحظه گوش کنید.
  اصلا تو نمیخواد پولدار بشی فقط به این فکر کن که وقتی بچت بدنیا میاد خونه ماشین تغذیه مناسب چیزهایی که تو 70 سال آرزوش رو میکنی داشته باشه اصلا تو نمیخواد پولدار بشی چون ربطی به پولدار شدن نداره تو بیا خونه ماشین تغذیه مناسب رو الان داشته باش مثل انسان زندگی بکنی فکر کنی ببینی چه رشته ای دوست دارم درس بخونم. زندگی مورد علاقم چیه اصلا اینا ربطی به پولدار شدن نداره به این ربط داره که ما تازه زندگی میکنیم نه پولدار بودن جرئت میکنی به این فکر بکنی واقعا جرئت میکنید؟
  باتشکر….

  0
 89. پیمان کاربر می‌گوید

  سلام استاد واقعا شب وروز کلیپ شمارو مبینم دیگه امیدی ندارم شغلی پیدا کنم 36سالمه مجردم شغلی ندارم سرمایه اولیه ندارم خانواده پدرم مستاجرن وتا آخر عمرم هم نمیتونم ازدواج کنم در شهرستان ما هر شغلی بگی جوابگو نیست 80 درصدش مردمش بیکاره

  0
 90. شب کاربر می‌گوید

  ميدونستم كه زنده ماني ميكنم نه زندگاني ولي ويدئو نميتونه كمكي كنه چون راهي نيست كه تغييرش بدم !

  0
 91. محمد کاربر می‌گوید

  سلام خدمت استاد و تيم خوب و ارزشمندشون؛ تلاش براي زنده ماندن
  تلاش براي زنده ماندن
  واقعا تلاش براي زنده ماندن

  0
 92. حسین کاربر می‌گوید

  من هم متاسفانه دچار زندماتی هستم و فقط درآمد م رو مدیریت میکنم

  0
 93. Esmael123456 کاربر می‌گوید

  سلام
  فقط یک لحظه گوش کنید.
  اصلا تو نمیخواد پولدار بشی فقط به این فکر کن که وقتی بچت بدنیا میاد خونه ماشین تغذیه مناسب چیزهایی که تو 70 سال آرزوش رو میکنی داشته باشه اصلا تو نمیخواد پولدار بشی چون ربطی به پولدار شدن نداره تو بیا خونه ماشین تغذیه مناسب رو الان داشته باش مثل انسان زندگی بکنی فکر کنی ببینی چه رشته ای دوست دارم درس بخونم. زندگی مورد علاقم چیه اصلا اینا ربطی به پولدار شدن نداره به این ربط داره که ما تازه زندگی میکنیم نه پولدار بودن جرئت میکنی به این فکر بکنی واقعا جرئت میکنید؟
  باتشکر….

  0
 94. آزاده اسماعيلي کاربر می‌گوید

  سلام. ممنون از ويدئو
  من، الان، دارم زندگي مي كنم. متأهل هستم ولي مستقل و مدير كار خودم. راضي ام. ولي با اين ويدئو حس خوب نداشتم، غم گرفتم. نمي دونم چرا دقيقاً!
  پدرم بسيار بسيار انسان بزرگوار و زحمت كشيه ولي زنده ماني مي كنه چون هميشه بيشتر فكر بچه هاش بوده و خودش نه… الان بيشتر دلم مي خواد اون زندگي كنه.
  و اينكه براي زندگي كردن خيلي سخت بايد تلاش كرد از جسم و روحم دارم خيلي براش مايه مي زارم. ?

  0
 95. محمدرضا کاربر می‌گوید

  سلام آقاي تيموري.خب كليپتون تاثير گذار بود خداييش.راستش الان كه نگاه ميكنم به خودم فك ميكنم ديگه زنده ماني هم نميكنم.يه جوون ٣٠ ساله بيكار با ٤٠ مليون بدهكاري.خدا خودش رحم كنه

  0
 96. مهدی طایفی کاربر می‌گوید

  سلام به استادتیموری من مدیرکسب وکارخودم هستم خانواده زیادثروتمندی نداشتم واز بچگی روی پای خودم وایسادم والان ده نفر نیروی کار دارم خدمت شما عرض کنم که من دارم زندگیم رومیسازم. شاد سربلند باشید

  0
 97. hosseinahmadi کاربر می‌گوید

  سلام و خسته نباشید
  دوست عزیز من دارم تلاش می کنم که زندگی کنم
  اما هر چی تلاش میکنم
  تلاش من فقط باعث زنده ماندنمون میشه
  یعنی رو به جلو حرکت نمی کنم
  فقط در کارم چیزی که میمونه خوراک روزمره ست
  حتی امسال عید فک نکنم بتونم پوشاک رو تهیه کنم و از این مسئله خیلی ناراحتم
  کلیپ های شما را دنبال میکنم و حرف هایی که می زنید رو قطعا رعایت می کنم
  اما خیلی دوست داشتم تمام کلیپ های شما را ببینم
  اما ….

  0
 98. مهدی محمدی کاربر می‌گوید

  سلام.شما هم بگفته خودتون طعم این نداشتن هارو چشیدین الان که این مرحله گذروندین حسه غرور و پیروزی بهتون دست میده ولی اینو بدونین که خیلی ها هستن خودشونو به در ودیوار میزنن ولی نمیشه نمیدونم ایراد از کجاست ولی نمیشه هیش کی دوس نداره بد زندگی کنه ولی خیلی وقتا تنشها و مشکلات زندگی باعث عدم پیشرفت میشه الانه خیلیا هستن از نظر هوش و ….از شما هم بالاترن ولی یه سری سد هایی نمیزاره رشد کنن…

  0
 99. رستمی کاربر می‌گوید

  استاد سلام واقعا امیدی به زندگی ندارم سرمایه اولیه ندارم شغلی ندارم پولی ندارم 36سالمه مجردم تا آخر زندگی توانایی ازدواج ندارم خرج خانواده پدرم برعهدمه فرد مجرد چطور انتظار داری فکرش ذهنش تمرکزش کنترل به طور منظم کار کنه حتی نمیتونم تا آخر عمرم هوش مالی شمارو بخرم در شهرستان ما همشون یا کشاورزن یا کارمند بقیه 80درصدش بیکارن هیچ شغلی جوابگو نیست در شهرما مرسی که وقتتون در اختیارم گذاشتی

  0
 100. فخرالدین صمدی کاربر می‌گوید

  سلام و خسته نباشید ممنون از وقتی گذاشتید
  من به نوبه خودم دارم زنده مانی میکنم
  شکستو دوازده بار تجربه کردم
  الانم دیگه اون استارتو نمیتونم بزنم برای بلند شدن
  فعلا در حال زنده موندنم که فقط نمیرم

  0
 101. hoti کاربر می‌گوید

  سلام استاد خسته نباشى
  هنوز زنده هستيم ميخواييم زندگى كنيم همه تلاشم را ميكنم نزديك هست يه روز نه چندان دور

  ان شاالله

  0
 102. ايزدخواه کاربر می‌گوید

  سلام ،راه حل؟؟؟؟؟؟؟؟

  0
 103. سونا دمیرھان کاربر می‌گوید

  سلام عزیزم منم 50 سال سن دارم و 2 تا دختر
  من برای زندہ موندن تلاش میکنم ولی واقعا زندگی نمیکنم چکار کنم ھم نمیدونم ھم تنھا و ھم مسولیت و ھم بڈھی زیاد
  حالا تو بگو چطور میتونم زندگی کنم یا زندہ بمونم

  0
 104. علی رحیمی کاربر می‌گوید

  سلام استاد تیموری عزیز واقعا صحبت های جالبی داشتین
  دوست دارم این حرفو به اونایی که به درامد ناچیزشون قانع هستند بگم : اونایی که به درامد ناچیزشون راضی هستند هیچ وقت پیشرفت نمیکنند گر چه با همین درامد ناچیز به نظر خودشون دارن زندگی میکنن … بخصوص کارمندا
  بنده به شخصه این روزا فقط دارم تلاش میکنم برای زنده موندن و هیچ عشقی در زندگی ندارم صبح تا شب سعیم بر اینه که چکار کنم تا شکم خانوادم سیر بشه فقط همین … زندگیم شده پر از دغدغه پر از اضطراب
  امیدوارم روزی بتونیم راه فرار از زندمانی به زندگانی رو پیدا کنیم

  0
 105. hoti کاربر می‌گوید

  سلام
  ميخوام زندگي كنم
  يه روز نزديك
  ان شاالله

  0
 106. مهدی طایفی کاربر می‌گوید

  سلام استاد تیموری من مدیرکسب وکار خودم هستم خانواده زیاد ثروتمندی نداشتم ازبچگی روی پای خودم وایسادم والان ده نفر نیروی کار دارم وماهی 100ملیون درامد دارم باید خدمتتون عرض کنم که من دارم زندگیم رومیسازم. شاد سربلند باشید

  0
 107. آلن کاربر می‌گوید

  سلام . اقای تیموری بدون مقدمه شروع میکنم من قبلا خیلی اوکی بود وضعیت مالی واقعا خوبی داشتم زندگی میکردم واقعا عشق دنیا رو میکردم بدون هیچ دغدغه ای با چند تا از دوستام یه شراکت کردم که سرم رو کلا گذاشتن دوستام دارن تو اروپا با پول من حال میکنم منم اینجا روی رینگ هستم حتی زندمانی هم نمیشه بهش گفت صادقانه بگم کرایه تاکسی هم ندارم نمیدونم شما اسم این رو چی میذارید . یه زمانی به همه امید میدادم الان با کلی بدهی باید یکی بهم امید بده در این حد بگم که واسه فروش کلیه هم اقدتم کردم فقط اگه میتونید کمکم کنید از این وضعیت بیام بیرون . ممنون میشم که این رو ببینید

  0
 108. بهروز کاربر می‌گوید

  زنده باد ماهان خان تیموری
  وجود این افراد در أین جامعه کیمیاست

  0
 109. جواد افتخاری کاربر می‌گوید

  سلام و عرض ادب
  بنده زنده ام
  و فکر میکنم 98درصد جامعه اینطور باشم
  بله واقعا ما الان تلاش میکنیم که زنده باشیم تلاش نمیکنیم که زندگی کنیم و این یک مقدار بر میگرده به خودمون
  جناب تیموری توی حرف زدناتون بغض بود و این نشون میداد که دقیقا لمس کردید و درد کشیداید وبه دنبال بیدار کردن ما در تلاش و تکاپو هستید
  من تمام تلاش و هدف این هست که زندگی کنم نه اینکه فقط زنده باشم
  واز امروز این تلاشمو دوچندان میکنم
  آرزوی سلامتی و موفقیت های پی درپی برای شما و تیمتون

  0
 110. محمد مهدی کاربر می‌گوید

  استاد این دقیقا حرفه دله من که چند سالیه درگیرش بودم ولی نمیدنستم چگونه. چیزی که فهمیدم ترسها. من باهاتون موافقم ما ایرانیها با ترس بزرگ شدیم مخصوصا ترسهای که به خاطر اطلاعات اشتباه مذهبی دامن گیر بودیم. از اینکه کنار هستید خوشحالم ازاینکه راه نشوت میدید ممنونم. پایدلر باشید و برقرلر

  0
 111. محمدحسن کاربر می‌گوید

  سلام من دارم تلاش میکنم که زنده بمونم ترخدا کمک کن جناب تیموری خیلی شرمنده زنم و فرزندم شدم کمک کن کمک.

  0
 112. سعید برغمدی کاربر می‌گوید

  سلاماقای تیموری وقتتون بخیر.
  دقیقا حرف هاتون درسته واقعا همین طوره من زندگی نمیکنم دارم دست و پا میزنم برای بقا.البته نه اینکه یاد گرفته باشم همین جوری زندگی کنم نه اتفاقا دارم خیلی اذییت میشم ولی فعلا چاره ای ندارم.حدود یک سال پیش وارد کار پرورش مرغ گوشتی تو شهرستان محل زندگیم شدم و با ۱۰۰ ملیون تومن این کارو شروع کردم ولی متاسفانه الان سرمایه من به یک سوم کاهش پیدا کرده و ضرر زیادی متحمل شدم.
  ایشالا تا یکی دو ماه دیگه از این کار میزنم بیرون وقصد دارم بیام تهران برای زندگی.و میخوام دوره هوش مالی رو تهیه کنم و یه کار جدید رو با کمک شما شروع کنم….
  در ضمن من متاهل هستم و فرزندی ندارم…..

  0
 113. Mohammad کاربر می‌گوید

  سلام استاد
  من همیشه به دیگران می گفتم : کاش جای تو بودم . اما به لطف این دو ماهی که عضو کانال شما شدم خیلی دیدم به زندگی عوض شده .
  من قبلا زنده بودم اما الآن دارم با خلق آینده ای زیبا زندگی می کنم.
  (( الآن خوشحالم که جای خودم هستم))

  0
 114. فاطمه کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری،وقت شما بخیر،کلیپتون واقعا عالی بود،تو این سرزمین ما خیلی ها هستن که فقط زنده هستن،قناعت خیلی خوبه ولی قناعت پذیرفتن شرایط بد نیست انسان میتونه یک مولتی میلیاردل باشه ولی مثل مولا علی ساده زندگی کنه،متاسفانه شرایط سخت بی اعتقادی و بی دینی میاره فقر برادره کفر هست،این سخن از معصومین علیه السلام هم هست،خود من دارم وضع کنونیمو میگم شرایط الانم فقط شرایط یه ادم برای زنده بودن هست،تلاشم کم نیست اما شرایط خوبی ندارم،ولی دارم تلاشمو بیشتر میکنم که در اوج ثروت و سادگی بشم جزء کسایی که برای خدا عزیز و برای ائمه نور چشمی هستن،بادد همه قدمهامونو خدایی کنیم تا زندگیمون برکت بیشتری بگیره،ثروت خوبه و قطعا کنار ثروت میتونیم مهنویات بیشتری هم با عنایت خدا بدست بیاریم و شرمنده حضرت نشیم،
  ممنون از زحمات خوبتون

  0
 115. محمدحسن کاربر می‌گوید

  سلام من دارم فقط و فقط دارم تلاش میکنم که زنده بمونم

  0
 116. Somayeh کاربر می‌گوید

  سلام و خسته نباشید خدمت استاد ماهان تیموری.وقتتون بخیر.
  من وقتیاین کلیپ رو دیدم اشک درچشمانم جمع شد و بسیار اندوهگین و محزون شدم.خصوصا اون قسمتی که مربوط به اسباب بازی فروشی بود.من مادری هستم که همیشه خودم رو وقف فرزندانم کردم و همیشه شادی خودم رو در شادی اونها جستجو کردم.واقعا خیلی خیلی برام دردناکه که با تمام تلاشهایی که کردم نتونستم که برای خودم و فرزندانم آرزو داشتم و دارم زندگی کنم.من حتی گاهی اوقات با خودم میگم من نتها زندگی نمیکنم حتی زنده هم نیستم بلکه مثل یک ربات عمل میکنم.من زنی هستم که همیشه دنبال بهترین راهها برای پیشرفت بودم و هستم اما متاسفانه همسرم مردیست محافظه کار و با وجود درآمد بینهایت اندکش و مشکلات و سختیهای زیاد زندگی هرگز اهل تغییر و ریسک نبوده و سعی کرده خودش رو با شرایط منطبق کنه.امیدوارم که با کمکهای شما بتونم همراه با همسر و فرزندانم نه تنها زندگی کنیم بلکه زندگی موفقی داشته باشیم.
  امیدوارم همیشه پاینده باشید.

  0
 117. Ghasemmori کاربر می‌گوید

  سلام استاد جان من نه زندگی میکنم نه زنده هستم آخه حتی پول داروهام هم ندارم که بتونم درد رو تحمل کنم که زنده باشم ولی خیلی خوشحالم که شما رو پیدا کردم و از همه خوشحالترکه مقداری پول داروهام رو هزینه دوره هوش مالی و جنبش کارآفرینی کردم چون باعث شد چند ایده ناب بذهنم برسه و هفته دیگه شروع بکار میکنم ممنونم ازتون

  0
 118. سعید آزاد کاربر می‌گوید

  درود استاد
  قطعا حرف های شما صحیح هست ولی بعضی وقتا شرایطی پیش میاد شخص مجبوره به اون کاری که حقوق ۲ میلیون درماه میگره اکتفا کنه
  و قدرت ایده پردازی وخلاقیت ازش بگیره و به شرایط نسبتا بدی دچار بشه و قبولش کنه مرسی استاد که هستید من تابع حرفهای شما هستم و شما الگو بنده هستید ومن نمی خوام از دسته آدما باشم و به زودی به جمع شما میپیوندم به امید خدای مهربان

  0
 119. معصومه کاربر می‌گوید

  سلام از روزی که زندگی مشترکمون رو شروع کردیم با حقوق سیصد هزار تومن که اونم هرسه ماه بهمون می دادن سال ۹۰ سختیهای زیادی کشیدیم اسمش زنده موندن هست ولی ما به یه رضایت مندی رسیده بودیم که هرچی خدا داد شکر تا سال ۹۳ که همسرم شغلش رو عوض کرد و منم سرکار رفتم الان حول و حوش ۴ میلیون حقوق داریم خوب وضعمون خیلی بهتره ولی باز خیلی چیزا رو نمی خریم و ازش صرف نظر می کنیم مدتیه بچه دار شدیم و الان من در مرخصی زایمان هستم و فشار باز روی همسرمه و شرایط سختتر چون هر پوشک خودش بسته ای پنجاه هزار تومنه تو این شرایط همسرم از من می خواد به خاطر نوزادمون سرکار نرم مدتیه به این فکر می کنم اگر سرکارم نرم نمی تونم بیکار بمونم باید درامد داشته باشم تو این افکار با کانال شما اشنا شدم و بیشتر از قبل مشتاق اینکه کاری واسه خودم داشته باشم لیسانس شیمی هستم و کارمند اب و فاضلاب و همسرم تکنسین داروخانه درواقع من نمی خوام زنده بمونم می خوام برای فرزندم زندگی بسازیم ایا شما برای افرادی مثل من هم راهکار دارین؟؟؟؟

  0
 120. Samieh.kh کاربر می‌گوید

  سلام و خسته نباشید خدمت استاد ماهان تیموری.وقتتون بخیر.
  من وقتیاین کلیپ رو دیدم اشک درچشمانم جمع شد و بسیار اندوهگین و محزون شدم.خصوصا اون قسمتی که مربوط به اسباب بازی فروشی بود.من مادری هستم که همیشه خودم رو وقف فرزندانم کردم و همیشه شادی خودم رو در شادی اونها جستجو کردم.واقعا خیلی خیلی برام دردناکه که با تمام تلاشهایی که کردم نتونستم که برای خودم و فرزندانم آرزو داشتم و دارم زندگی کنم.من حتی گاهی اوقات با خودم میگم من نتها زندگی نمیکنم حتی زنده هم نیستم بلکه مثل یک ربات عمل میکنم.من زنی هستم که همیشه دنبال بهترین راهها برای پیشرفت بودم و هستم اما متاسفانه همسرم مردیست محافظه کار و با وجود درآمد بینهایت اندکش و مشکلات و سختیهای زیاد زندگی هرگز اهل تغییر و ریسک نبوده و سعی کرده خودش رو با شرایط منطبق کنه.امیدوارم که با کمکهای شما بتونم همراه با همسر و فرزندانم نه تنها زندگی کنیم بلکه زندگی موفقی داشته باشیم.
  امیدوارم همیشه پاینده باشید.

  0
 121. zeus کاربر می‌گوید

  با آرزوی سلامتی و شادکامی برای جناب تیموری و سایر دوستان
  ممنون که این موارد رو برام یاداوری کردید راستش من حقوقم بالای 4 میلیون هست ولی واقعا اونجوری که میخوام نمیتونم زندگی کنم اقساط بانک،تورم و هزینه های جاری زندگی اجازه راحت زندگی کردن رو بهم نمیده البته منظورم از خواسته همون بدویات زندگیه مثل یه آپارتمان در حد عرف خانوادگیم، یه ماشین تو سی چهل میلیون هزینه های ازدواج و…
  احساس میکنم دارم به سختی زندگی می کنم برای هر کدوم ازین خواسته هام باید کلی زمان از جونیم رو بدم ولی کاملا مصمم هستم اوضاع رو تغییر بدم و به یاری خدا این کارو انجام میدم

  0
 122. مسعود کاربر می‌گوید

  سلام من فقط زنده ماني ميكنم چون درآمد پايين و راهي براي پيشرفت پيدانميكنم

  0
 123. عباسعلی کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری.من یه پسر نابینا دارم که پنج سالشه.تا حالا دست به هر کاری زدم نگرفته.و ضرر کردم.حقوق بگیر شدم خورد به تعدیل نیرو و بیکار شدم.کار کشاورزی کردم موقع برداشت محصول بازار خراب شد و بدهکار شدم.رفتم توکار پخش مواد غذایی تو یه شب بارونی انبارم دزد زد و تمام سرمایم رفت ودیگه پیدا نشد از دوربینم اون شب خراب شده بود.رفتم یه وام گرفتم مغازه خشکبارراه انداختم
  یک سال هرچه تبلیغ کردم نتونستم با رقبا رقابت کنم و تعطیل شد با کلی قسط بانکی.الان واقعا به خاطر پسرم دیگه جرات ندارم دست به هیچ کاری بزنم و در واقع اصلا هرچی فکر می کنم کاری به ذهنم نمیرسه..و خیلی محتاط دارم زندگی میکنم و بیشتر درآمد خونه رو دوش خانمم هست که کارمند هست.و خودمم بیشتر به پسرم میرسم و پاره وقت هم اسنپ کار میکنم…و در واقع فقط زنده هستم حتی زنده هم نیستم .چون کسی که انگیزه و هدف وعشق نداشته باشه در واقع مرده متحرک هست….الان شدیدا نیاز به یک ایده دارم که عملی کنم.که واقعا به ذهنم نمیرسه..یه ایده داشتم که برم از شهر خودمون حبوبات بخرم و بیارم شیراز پخش کنم که این کارم میترسم نگیره وبیشتر ضرر کنم

  0
 124. وحیدکاظمی نسب کاربر می‌گوید

  سلام استاد امیدوارم همیشه برقرار وشاد, باشی.

  شاید من آدم احساسی باشم اما بادیدن این کلیپ اینقدر, گریه کردم, که حد نداشت, تماما زندگی من, بود, بادوتا بچه وزن , ماهی, یک ونیم میلیون, درامد که, یک میلیون, هم میره جای, اقساط 4نفر با 500 هزار تومان بسته, هوش مالی, رو20روز پیش خریدم پول اونم قرض گ, فتم خلاصه من زنده مانی هم نیست مرگ تدریجی ه.

  0
 125. فاطمه کاربر می‌گوید

  بیشتر ماها داریم فقط تلاش میکنیم زنده بمونیم ..خود من دختر 27 ساله ایی هستم.تا زمانی که مجرد بودم فقط تلاش کردم که زنده بمونم الانم که عقد کردم فقط دارم تلاش میکنم که آبرو داری کنم و هیچ لذتی از زندگی نمیبرم .همش سختی و همش تلاش بدون هیچ لذتی..امیدوارم در آینده بتونم در کنار همسرم زندگی کنم نه فقط زنده بمونم

  0
 126. احمد محمدی کاربر می‌گوید

  سلام استاد تبموری.ممنونم ک تو این شرایط سخت واسه مردمت وقت میزاری.منم ٣٦ سالمه و واقعن واقعن دارم با جون کندن سعی میکنم زنده بمونم.مجردم و با مادر و خواهرم زندمانی میکنیم.خیلی دوستدارم حضوری شما رو ببینم و درخدمتتون باشم.استاد چکار کنم که زود نتیجه بگیرم.با پول پیش خونه و غرض و وام میتونم سی میلیون تومن جور کنم.راهنماییم کنید لطفن.با این مبلغ چکار کنم که حداقل بتونم ٥نفر هم حقوق خوب بدم

  0
 127. مریم کاربر می‌گوید

  الان فقط حالم. از زندگیم بهم خورد.

  0
 128. سام کاربر می‌گوید

  سلام سام هستم من هر چی دارم مال خودمه و بابتش بدهی ندارم ولی در حال حاضر فقط دارم سعی میکنم زنده باشم آقای تیموری عزیز چه جوری میتونی منو به یه جایی برسونی که زندگی کنم؟ تو سرم خیلی ایده میاد ولی هر کدوم رو که میرم دنبالش یا یکی قبل از من شروع کرده یا در انتهاش افق خوبی نمی بینم ازت خواهش می کنم منو به سمت زندگی کردن راهنمایی کن سام هستم 43 سالمه

  0
 129. سارا کاربر می‌گوید

  سلام
  من و همسرم خیلی داریم تلاش میکنیم که زندگی کنیم ولی با حقوق کم معلمی که شوهرم داره و منم که خانه دارم با یه بچه نمیشه زندگی کرد واقعا
  ماراه های زیادی رو امتحان کردیم ازجمله رویاسازی،مثبت نگری،تابلوی هدف و….
  ولی تاحدودی موفق شدیم نه اونطوری که واقعا می خوایم
  اگه میشه راهنمایی کنید که من که خانه دارم و مدرک لیسانس فیزیک دارم چطوری میتونم موفق بشم واینکه دریه شهر کوچیک دارم زندگی میکنم
  ممنون

  0
 130. احمد محمدی کاربر می‌گوید

  سلام استاد تیموری عزیز.ممنونم ک تو این شرایط سخت تحریم و اقتصاد ب فکر مردم کشورت هستی.استاد منم دارم جون میکنم تا زنده بمونم.خیلی دوست دارم حضورن شما رو ملاقات کنم.با غرض و وام و مقداری از پیش خونه میتونم سی تومن جور کنم.لطفن راهنماییم کنید چکار کنم با این مبلغ ک حداقل پنج نفر دیگه هم در کنارش حقوق بگیرن.ممنونم از گلیپهای خوبتون.

  0
 131. ناهید کاربر می‌گوید

  من خیلی ناراحتم اقای تیموری چون ب قول شما فقط زنده ام.الان دوهفتس که باکانالتون اشنا شدم و این انگیزه رو پیدا کردم که خودم زندگیمو درست کنم این کلیپ اقای امید خیلی تاثیر گذاربود و تصمیم گرفتم برنامه نویسی و یاد بگیرم بااینکه هیچ پیش زمینه ای ندارم ولی سعی مینکم تلاشمو میکنم اگرم شکست خوردم حداقل خوشحالم که همه ی سعیمو کردم.خیلی درد داره بچت چیزی بخواد ونتونی بخری و بهش قول بدی واست میگیرم بعدا.شوهرم حقوقش کمه و به اون چیزیای که میخوایم هیچوقت نمیرسیم.دوست دارم معجزه زندگیم بشم.واز شما کمک میخوام لطفا جوابمو بدین ب نظرتون موفق میشم تواینکار ؟اولش باید ازکجا شروع کنم.ایا یاد میگیرم

  0
 132. بیستۆن کاربر می‌گوید

  فقط زنده بودن

  0
 133. محسن کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری. اسم من محسنه از یزد. قبل از ازدواج بد نبود شرایطم. ولی بعد ازدواج فقط بدبیاری اوردم تو هر زمینه ای فعالیت کردم شکست خوردم بدهی بالا اوردم مقروض شدم بدبیاری پشت بدبیاری. دست به هر کاری زدم یا نمیشد یا اگه میشد شکست و بدهی واسم میذاشت. کارمند شدم تو کارخونه ها یا پول نمیدادن یا بعد چند وقت اخراجم میکردن. حتی بعضی وقتا محتاج پول یدونه نون شدم که ببرم واسه زن و بچم. بعد چند وقت بیکاری حدود 5 ماهه اومدم تو نمایندگی ماشین سنگین کار میکنم ولی هنوز حقوقی دریافت نکردم. از ساغت 7 صبح تا 7 شب سرکارم بدون هیچ دستمزدی. خواستم بگم من نه زندگی میکنم نه زنده مانی نه اصلا اداشو میتونم دربیارم. من دارم مردگی میکنم. از خجالت و شرمندگیه زن و بچه تا اجاره خونه و تهیه مایحتاج روزمره.ویدئوس شمارو چندبار دیدم ولی انقد ذهن و فکر و اعصابم درگیره که اجازه نمیده درکش کنم. تبدیل شدم به یک رباط یک ادم اهنی که هیچ حسی درش نیست. روزها سخت میگذره. تو این مردگیه من همیشه هوا سرده…..

  0
 134. ناهید کاربر می‌گوید

  ممنون بابت زحماتتون

  0
 135. الیاس رحمانی زاده کاربر می‌گوید

  عرض ادب و احترام خدمت استاد عزیز و دوستان مهربانم بنده چند سال قبل فقط دنبال زنده مانی بودم بعد اون با آموزشهای دست و پا شکسته ای ک دیدم نصف نصف شد و بعد از دیدن این ویدیئو به خودم قول دادم ک تلاشمو برمبنای زندگانی با کیفیت بزارم و میدونم با آموزه های شما و تلاش خودم ب این امر میرسم ..ممنون استاد

  0
 136. محمد کاربر می‌گوید

  مید وارم اقای تیموری این پیام من رو بخونن ممنون ویه ویس ۲۰ ثانییه راجب پیام بنده بگیرن سلام اقای تیموری من محمد ۱۴ سالمه و از زندگی کردفقط زنده موندنو یادمون دادن و تقسیر کسی نیست از اولی ک انسان یه وجود اومد تلاش میکرد زنده بمونه ن اینکه زندگی کنه اون عادت مزخرف اومده اومده تا رسیده به ما انسان از اول اشتباه یاد گرفته ک فقط زنده بمونه ن اینکه زندگی کنه درست فکر میکنید من یه پسر بچم ولی من چیز های جالی ایده یا ایدهابتکاری یا ساخت وفروش یه چیز نو اوری تولید کنم ک چندتا ایده هم دارم فقط گمراهم هوش مالی رو هم تهیه کردم …. من زندم ولی تلاش من اینکه زندگی کنم پس من باید این قدرت رو داشته باشم ک در باره خودم تصمیم بگیرم باید قدرت اینو داشته باشم درسه من نمیتونم زدگی کسیو تغییر بدم ولی حد اقل قدرت اینو دارم ک زندگی خودم ک به خودم مربوط رو تغیر بدم ک در باره خودم حد اقل تصمیم بگیرم. زنده می مونم تا تلاش کنم اینو تغییر بدم به زندگی کردن ن زنده موندن

  0
 137. محمد کاربر می‌گوید

  مید وارم اقای تیموری این پیام من رو بخونن ممنون ویه ویس ۲۰ ثانییه راجب پیام بنده بگیرن سلام اقای تیموری من محمد ۱۴ سالمه و از زندگی کردفقط زنده موندنو یادمون دادن و تقسیر کسی نیست از اولی ک انسان یه وجود اومد تلاش میکرد زنده بمونه ن اینکه زندگی کنه اون عادت مزخرف اومده اومده تا رسیده به ما انسان از اول اشتباه یاد گرفته ک فقط زنده بمونه ن اینکه زندگی کنه درست فکر میکنید من یه پسر بچم ولی من چیز های جالی ایده یا ایدهابتکاری یا ساخت وفروش یه چیز نو اوری تولید کنم ک چندتا ایده هم دارم فقط گمراهم هوش مالی رو هم تهیه کردم …. من زندم ولی تلاش من اینکه زندگی کنم پس من باید این قدرت رو داشته باشم ک در باره خودم تصمیم بگیرم باید قدرت اینو داشته باشم درسه من نمیتونم زدگی کسیو تغییر بدم ولی حد اقل قدرت اینو دارم ک زندگی خودم ک به خودم مربوط رو تغیر بدم ک در باره خودم حد اقل تصمیم بگیرم. زنده می مونم تا تلاش کنم اینو تغییر بدم به زندگی کردن ن زنده موندن پس پیش بسوی بی نهایت و فرا تر از ان

  0
 138. میلاد حسینس کاربر می‌گوید

  من در حال حاضر ۱۷ سالم هست گذشته خوبی نداشتم اما تمام تلاشم و برای زندگی کردن دارم انجام میدم در حال حاضر کلاس سوم دبیرستان هستم و دارم درس میخونم و جایی هم به عنوان کاراموز توی بیزینس کابینت دارم تلاش میکنم علاوه بر اینها در حال یادگیری طراحی کابینت هم هستم و یک بیزینس هم با یکی از دوستان راه انداختیم که حقوق های خوبی از اون بدست میاریم
  در حال حاضر ساعت ۷ بیدار میشم و ساعت ۱ شب میخوابم
  و در مواقع بیکاری ویدیو های شما رو میبینم
  انشالا موفق خواهم شد نه فورا ولی حتما

  0
 139. Reza کاربر می‌گوید

  سلام
  مرسی بابت زحماتی که کشیدید برا ضبط فیلم
  با توجه به گفته های شما یه ده تومنی میخوایم در ماه

  0
 140. میلاد حسینی کاربر می‌گوید

  من در حال حاضر ۱۷ سالم هست گذشته خوبی نداشتم اما تمام تلاشم و برای زندگی کردن دارم انجام میدم در حال حاضر کلاس سوم دبیرستان هستم و دارم درس میخونم و جایی هم به عنوان کاراموز توی بیزینس کابینت دارم تلاش میکنم علاوه بر اینها در حال یادگیری طراحی کابینت هم هستم و یک بیزینس هم با یکی از دوستان راه انداختیم که حقوق های خوبی از اون بدست میاریم
  در حال حاضر ساعت ۷ بیدار میشم و ساعت ۱ شب میخوابم
  و در مواقع بیکاری ویدیو های شما رو میبینم
  انشالا موفق خواهم شد نه فورا ولی حتما

  0
 141. Reza کاربر می‌گوید

  من با دیدن ویدیو های شما
  با دیدن افکار و راه و روش های که شما جلو پا ما میزارید
  دارم تلاش میکنم که زندگی کنم
  و مطمعنم که حتما میشه…

  0
 142. سید حامد عبدالعظیمی کاربر می‌گوید

  با سلام سید حامد عبدالعظیمی هستم تلاش میکنم تا خوب وبا کیفیت زندگی کنم.

  0
 143. re کاربر می‌گوید

  من که درامدم زیر 50 الی 100 هزاره در ماه چی میگین دیگه!!!!!

  0
 144. امیر کاربر می‌گوید

  ضمن سلام و خدا قوت خدمت استاد گرامی
  صحبت های شما از حال اغلب مردم این جامعه و شناخت دقیق حضرتعالی نسبت به شرایط اکثریت اونها خبر می ده.اما نباید از یک مسئله غافل شد و اون هم معنای “زندگی” و “زندگی کردن” است. آیا تجلی زندگی کردن صرفاً در کسب درآمد بالا و داشتن رفاه و آسایش مادیه؟ قطعاً اینطور نیست که اگر بود بسیاری از افراد پولدار حاضر نبودند نصف یا همه ثروتشون رو بدن و برخی خلا های معنوی،عاطفی و روحی زندگی شون رو پر کنند.بله برای زندگی کردن شاید داشتن رفاه مادی یک رکن مهم و لازم باشه اما قطعاً کافی نیست و باید سایر ارکان اون هم بررسی و تحصیل بشه. لذا شایسته است به این مسائل هم در کنار آموزه های خوب شما پرداخته بشه.
  با سپاس از زحمات شما

  0
 145. مجید کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری من واقعا ازاوضاع الان خودم رنج میبرم یک بار تویک بیزینس بسیار پرزحمت شب وروز کارکردم اما شکست خوردم برای همین الان هم یک سرمایه جزیی که دارم وبااون نمیدونم چیکار کنم یعنی دیگه از بی تجربه شروع کردن به یک کار واحمه دارم ازکار کردن هیچ ترسی ندارم دوست دارم دوره هوش مالی شمارو ببینم ولی الان واقعا موقعیتشو ندارم اگر امکانش هست یک راهنمایی منو بکنید که الان واقعا دارم سعی میکنم تا زنده بمونم با تشکر ..

  0
 146. Mohsen کاربر می‌گوید

  سلام من با دارام ملیونی میتونم بگم فقط زندم زندگی نمیکنیم. موبایل فروشی دارم درامدم بد نیست . راهکاری برای افزایش درامد هست ممنون از شما

  0
 147. aminhasanzaadeh کاربر می‌گوید

  من نه تنها زندگانی نمیکنم، که حتی وضعیتم شبیه زنده مانی هم نیست!
  بیشتر احساس مرده متحرک رو دارم که حتی احساس زنده بودنم نداره
  این ویدئو خیلی غم انگیز بود برام. واقعا برای خودم متاسف شدم و احساس شرمندگی کردم
  امیدوارم هیچکس شرایط الانم رو تجربه نکنه

  0
 148. محسن سلیمانی کاربر می‌گوید

  سلام
  میشه لطف کنید راهمایی کنید چکار باید بکنم تا موفق بشم ممنون دوستدار و ارادتمند محسن

  0
 149. زهره تدينى کاربر می‌گوید

  سلام جناب تيمورى. حرفاى شما کاملا صحيح است. من و همسرم در حال زنده مانى هستيم. کار ميکنيم و اخرماه هم هميشه کم مياريم. اما خب چطور ميتونيم وضعمون رو تغيير بديم. قبول که بايد تلاش کرد. ولى چطور. وقتى پولى براى کسب وکار جديد نداريم. چطور ؟ پيشنهادهاى شغلى که شما ميفرماييد احتياج به سرمايه اول دارن. ما که سرمايه نداريم
  باور کنيد رفاه مالى ارزو ى ما هست و براي ارزويمان تلاش ميکنيم اما با وضع حاضر چطور ؟

  0
 150. Sa کاربر می‌گوید

  سلام
  حرفاتون درست بود. من هم مثل خیلیای دیگه فقط زندم. ولی خب میدونید وقتی ادم محدودیش رو یشکنه اون وقت میتونه سختی ها ی گذشته و فشار های گذشته رو هم جبران کنه. شما هم یکی از الگو ها و حرفاتون از انگیزه های ما برای این کار هست. این حرفا رو بدون تعارف و کلیشه گفتم.

  0
 151. احسان ناهیدی کاربر می‌گوید

  درود بر شما جناب تیموری. من این کلیپ زیبارو چند بار دیدم . شاید واسه خود من هم خیلی پیش اومده و الان که دارم تو ذهنم این کلیپ رو پرورش میدم و میبینم کسی که داره زندگانی میکنه و اونی که دنبال زنده مانیه زمین تا اسمان تفاوت داره . و من خودم رو با توجه به شرایط اقتصادیه کشور و خانواده و خودم و تلاشهایی که تو زندگیم کردم و به جایی که دلم میخاد نرسیدم و واسه خودم متاسف میشم که چرا دارم زندمانی میکنم و در اخر بعد این همه فکر کردن و تمرکز از نتیجه گیری زندگیم یه سوال تو ذهنم هست که این همه زمان و این همه تلاش و این همه ادم هایی که دیدم که دارن زنده مانی میکنن عاقبتشون چی میشه و چرا .ی بزرگی تو ذهنم هک شده

  0
 152. عادل کاربر می‌گوید

  زنده مانی میکنم هشت سال با هفتاد هزار تومن زندگی کردم

  0
 153. فرشاد کاربر می‌گوید

  متاسفانه بنده ده سال پیش کاری در زمینه تامین کنندگی در رسته بهداشت رو با دوستم شروع کردم که یکسال اول فقط پانصدهزارتومن سود داشت که چون اول کار نیاز به ویزیتوری و پرزنت کردن مشتریان داشت خانوادم انگیزمو با ذکر این مطلب که کار دلالیه و کلاس اجتماعی نداره ازم گرفتن و منم چون خام بودم و اول راه و مجرد کارو ول کردم و رفتم کارمند شدم ولی دوستم که پدرش بهش انگیزه و سرمایه شروع داد ادامه داد و الان از کاری که باهم خاکشو خوردیم ماهی ۲۵ تا ۳۰ میلیون درآمد داره و منم از کارمندی ماهی ۲۷۰۰ درآمد دارم و دارم سعی میکنم زنده بمونم !

  0
 154. آرزو جولایی کاربر می‌گوید

  سلام من کلا ادمی هستم که دوست دارم زندگی کنم حالا با هرمیزان حقوقی که داشته باشم (ولی متناسب با اون) قبلا اصلا پس انداز و مدیریت و اینا نداشتم الان خیلی بهتر دارم مدیریت میکنم هم یه جورایی خرج میکنم و لذت میبرم هم دنبال این هستم که کار دوم برای خودم ایجاد کنم و مثل شیرها زندگی و درامد داشته باشم . با تشکر

  0
 155. Alireza کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت استاد تیموری عزیز.من یک جوان 21ساله هستم و درحال حاضر دانشجو کارشناسی حسابداری هستم.و الان ک فکر میکنم من فقط صرفا زنده ام و با ماهی 200هزار تومان در ماه دارم روزگار میگذرونم.انگیزه ی پیشرفت بسیار دارم ولی…

  0
 156. میلاد احسانی کاربر می‌گوید

  با سلام و عرض ادب خدمت آقای ماهان تیموری.
  آقا ماهان ، من امروز ویدیو “آیا زندگی می کنید یا فقط زنده اید” را نگاه کردم. به این نتیجه رسیدم که در این سال هایی که مشفول کار فروشندگی بودم، فقط در رفع نیاز معمولی تلاش میکردم، نه نیاز اساسی. می خوام یک درآمدزایی هوشمندانه رو شروع کنم و تقریبا یک هفته است که پکیج هوش مالی را تهیه کردم. دوست دارم از شما راه ها روشهای درآمد زایی رو یاد بگیرم تا زندگی را زندگی کنم. با آرزوی موفقیت برای شما.

  0
 157. ابراهام کاربر می‌گوید

  سلام ماهان جان عزیز
  من فقط زنده ام !!
  پکیج شما راهم به تازگی خریده ام ولی هنوز فرصت نکردم استفاده کنم.
  بنظرم شما دلسوزانه برای زندگی و آینده بهتر ایرانیان تلاش میکنید‌.
  برقرار و سلامت باشید

  0
 158. کاوه احمدپور کاربر می‌گوید

  سلام استاد من قبلا زندگی میکردم اما درحال حاضر دارم تلاش میکنم برای زندگی کردن

  0
 159. imanmhp کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری
  من پشت فرمون بودم داشتم ویدیوی شما رو میدیدم اتفاقا چندروز پیش عکس اون ماهی توی شیشه رو دیدم ، متایفانه منم فقط زنده ام ، اما در تلاشم که شر ع به زندگی کنم یه وویس واستون ضبط کردم با بغضی که گلومو فشار میداد نمیدونم چطور براتون بفرستم
  پایدار باشید .

  0
 160. میلاد احسانی کاربر می‌گوید

  با سلام و عرض ادب خدمت آقای ماهان تیموری.
  آقا ماهان ، من امروز ویدیو “آیا زندگی می کنید یا فقط زنده اید” را نگاه کردم. به این نتیجه رسیدم که در این سال هایی که مشفول کار فروشندگی بودم، فقط در رفع نیاز معمولی تلاش میکردم، نه نیاز اساسی. می خوام یک درآمدزایی هوشمندانه رو شروع کنم و تقریبا یک هفته است که پکیج هوش مالی را تهیه کردم. دوست دارم از شما راه ها روشهای درآمد زایی رو یاد بگیرم تا زندگی را زندگی کنم. با آرزوی موفقیت

  0
 161. ... کاربر می‌گوید

  متاسفانه ما داریم زنده مانی مکنیم…

  0
 162. محمد کاربر می‌گوید

  اقای تیموری خیلی ساده مثل خودت بگم داری با اینترنت پول در میاری و مردم علی الخصوص جوانها را سرکیسه میکنی بدون اینکه بفهمن ……موفق باشی اینم زرنگی یا …..

  0
 163. مجید کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری من موقعیت الانم واقعارنج میبرم سال 89 یک بیزینس رو شروع کردم شب وروز براش زحمت کشیدم کارکردم ولی متاسفانه شکست خوردم والان هم باهمین سرمایه جزیی که برام مونده نمی دونم باید چیکار کنم یعنی جرات شروع کردن یک شغل بدون تجربه رو ندارم وواقعا دارم سعی میکنم زنده بمونم دوست دارم دوره هوش مالی شمارو ببینم ولی الان موقعیتشو ندارم خواهش میکنم منو یک راهنمایی بکنید ممنون

  0
 164. zahra کاربر می‌گوید

  سلام استاد، ازروزی باشماآشناشدم تمام حاشیه هاروفراموش کردم وفقط دنبال هدفم، استادشماواقعانابغه هستین انگارذهن تمام مردم توهرسنی رومیخونیدکه دنبال چی هستن وراه روگم کردن وشمادقیق اون راه وجواب گمشده های ماهستین، خداحفظتون کنه، من تاالان که29 سالمه این موردعلامت سوال ذهنم بودولی نمیدونستم به چه چیزی تعبیرش کنم تابراش تلاش کنم، این زدگانی وزنده مانی واقعاتوذهنم بودولی بلدنبودم ببینم اسمشون چیه وتوخودم بررسیشون کنم، یک دنیاممنون، من واقعاالان دارم زنده مانی میکنم وازروزی باشماآشناشدم دارم تلاش میکنم برای زندگانی، دوستان خداشاهده پکیج هوش مالی روبادودلی خریدم ولی خدامیدونه بعدازخریدفهمیدم گنج پیداکردم معجزه میکنه من باچشمام دیدم، شایدالان باورنکنیدچون منم یه روزاززبون دیگران میشنیدم وباورنمیکردم ولی این ریسک روکردم والان خوشحالم ازاین ریسک موفق، بهتون توصیه میکنم بیاین واین ریسک روانجام بدین ومیفهمین بهترین اتفاق زندگیتون بوده. باتشکرازاستادعزیزوتیم زحمتکششون.

  0
 165. آرش پالاش کاربر می‌گوید

  درود بر ماهان دوست داشتنی
  هدف زندگی، خودِ “زندگی”هست.اگه بتونیم اینو درک کنیم وارد دنیای دیگه ای میشیم که هر چیزی رنگ و تازگی خاص و خوشایندی رو داره.بنده مدرک دکتری کشاورزی دارم و در یکی از شهرستانهای کرمانشاه زندگی میکنم.هیچوقت خودمو درگیر کار کارمندی نکردم هر چند مورد سرزنش خونواده و فامیل قرار گرفتم چرا که معتقدم پایبندی به هر اصول و قانونی چه اداری چه سیاسی چه اجتماعی و چه هر چیز دیگه ای اسارته و اسارت یعنی مرگ، یعنی ماهی در لیوان!و منظورم از پایبند نبودن به اصول، بی بند و باری نیست.منظورم “رهایی” هست.
  مدت 4 ساله دنبال مجوز تاسیس یه طرح کشاورزیم که کارم فقط سر و کله زدن با موانع اداری بوده! ولی باز میخندم و ادامه میدم چرا که زندگی همین لحظاته.زندگی یادگیری رقصِ در بارانه و صد البته با پولداری به اوجش میرسه.
  همیشه شادو تندرست و پیروز باشی ماهان گرامی

  0
 166. حمید کاربر می‌گوید

  من هنوز تو فضای آرام هستم .ولی میخام از لاکم بیام بیرون بیافتم تو دریا .من زندگی کردنو دوست دارم .لاکچری بودنو .مرسی از خودت ماهان عزیز .یه بار از لاکم اومدم بیرون شکست بدی خوردم .ولی با اینکه ترس دارم ولی دوباره استارت میزنم.

  0
 167. حمید کاربر می‌گوید

  من هنوز تو فضای آرام هستم .ولی میخام از لاکم بیام بیرون بیافتم تو دریا .من زندگی کردنو دوست دارم .لاکچری بودنو .مرسی از خودت ماهان عزیز .یه بار از لاکم اومدم بیرون شکست بدی خوردم .ولی با اینکه ترس دارم ولی دوباره استارت میزنم.

  0
 168. سجاد کاربر می‌گوید

  جناب آقای تیموری
  شما که از فقر مردم ناراحت هستین پروسیژر عملی معرفی بفرمایید. البته این کار رو تو قسمت فوت کوزه گری استارت زدید ولی رها کردین .
  شما هم که ادعای ماهر بودن در زمینه کسب پول رو دارید وقتی خواستید راهکار عملی معرفی کنین رسیدین به روغن گیری و سیم ظرفشویی و سوسیس و کالباس و دیدید که شانس موفقیت بالایی هم الزاما ندارند.
  متاسفانه این واقعیت جامعه ماست که پول درآوردن کار خیلی سختی شده. ممنونم از وقتی که میزارین و امیدوارم فوت کوزه گری رو گسترش بدین و با جزییات بیشتری روند راه اندازی کسب و کارهای کوچک رو توضیح بدین. امیدوارم که از لحن صریح بنده ناراحت نشین.

  0
 169. MIN کاربر می‌گوید

  سلام وقتتون به خیر
  مسلما زنده مانی
  اما عاشق زندگانیم
  سالهاست تلاش میکنم اما به جایی نرسیدم امیدوارم با اپیلیکیشن هوش مالی راهکاری بدست بیارم که به هدفم برسم
  سپاس فراوان

  0
 170. محسن کاربر می‌گوید

  سلام به همه دوستان محترمـ
  و همچنین سلامی گرم ، خدمت دوست و برادر عزیزم جناب آقای ماهان تیموری و یکایک همراهان ایشان. من حدود یکسال هست باهاتون آشنا هستم و برنامه هاتونو دنبال میکنم و البته یکی از اساتید دیگه رو … و تا به حال در هیچ سایتی نظر نزاشتم و الان هم داشتم استراحت میکردم که برم سر کار که منجرب شد این کلیپ و ببینم و بعد بخوابم ،که واقعیتش خواب از سرم پرید ! و ناخودآگاه دست قلم شدمـ برای نوشتن .
  بزار از مختصر زندگیم یا بهتر بگم زنده بودنم بگم …
  من ۲۸ سالمه ، متاهل و دارای یک فرزند و دارای مدرڪ لیسانس ـ
  تا ۲۷ سالگی در یکی از روستاهای اطراف مشهد زندگی میکردیم . و اصلا از در آمدم و زندگیم راضی نیستم و لی میدونم که تضادها در زندگیم اومدن تا من خواسته هامو بشناسم و این آشنا شدن من با شما بزرگوار اصلا اتفاقی نیست .
  من مهاجرت کردم به مشهد و الان راننده تاکسی ام و دارم تلاش میکنم تا طعم زندگی کردن رو هم به خودم هم به خانواده ام بچشونم . و ایمان دارم با توکل به خدا و شما که دستانی از سوی خداوند هستین به مؤفقیت میرسم. حرف براے گفتن زیاد دارم ولی …
  از خداوند متعال بهترین ها رو برای شما و خانواده محترمتان خواستارم

  0
 171. پیروز کاربر می‌گوید

  زندگی نميکنم فقط زنده ام!

  0
 172. آرش کاربر می‌گوید

  درود بر ماهان دوست داشتنی
  هدف زندگی، خودِ “زندگی”هست.اگه بتونیم اینو درک کنیم وارد دنیای دیگه ای میشیم که هر چیزی رنگ و تازگی خاص و خوشایندی رو داره.بنده مدرک دکتری کشاورزی دارم و در یکی از شهرستانهای کرمانشاه زندگی میکنم.هیچوقت خودمو درگیر کار کارمندی نکردم هر چند مورد سرزنش خونواده و فامیل قرار گرفتم چرا که معتقدم پایبندی به هر اصول و قانونی چه اداری چه سیاسی چه اجتماعی و چه هر چیز دیگه ای اسارته و اسارت یعنی مرگ، یعنی ماهی در لیوان!و منظورم از پایبند نبودن به اصول، بی بند و باری نیست.منظورم “رهایی” هست.
  مدت 4 ساله دنبال مجوز تاسیس یه طرح کشاورزیم که کارم فقط سر و کله زدن با موانع اداری بوده! ولی باز میخندم و ادامه میدم چرا که زندگی همین لحظاته.زندگی یادگیری رقصِ در بارانه و صد البته با پولداری به اوجش میرسه.
  همیشه شادو تندرست و پیروز باشی ماهان گرامی

  0
 173. محمد کاربر می‌گوید

  حالا ک دارم فکر میکنم
  من ن زندگی میکنم نه زنده ام

  0
 174. mohsen R کاربر می‌گوید

  سلام به همه دوستان محترمـ
  و همچنین سلامی گرم ، خدمت دوست و برادر عزیزم جناب آقای ماهان تیموری و یکایک همراهان ایشان. من حدود یکسال هست باهاتون آشنا هستم و برنامه هاتونو دنبال میکنم و البته یکی از اساتید دیگه رو … و تا به حال در هیچ سایتی نظر نزاشتم و الان هم داشتم استراحت میکردم که برم سر کار که منجرب شد این کلیپ و ببینم و بعد بخوابم ،که واقعیتش خواب از سرم پرید ! و ناخودآگاه دست قلم شدمـ برای نوشتن .
  بزار از مختصر زندگیم یا بهتر بگم زنده بودنم بگم …
  من ۲۸ سالمه ، متاهل و دارای یک فرزند و دارای مدرڪ لیسانس ـ
  تا ۲۷ سالگی در یکی از روستاهای اطراف مشهد زندگی میکردیم . و اصلا از در آمدم و زندگیم راضی نیستم و لی میدونم که تضادها در زندگیم اومدن تا من خواسته هامو بشناسم و این آشنا شدن من با شما بزرگوار اصلا اتفاقی نیست .
  من مهاجرت کردم به مشهد و الان راننده تاکسی ام و دارم تلاش میکنم تا طعم زندگی کردن رو هم به خودم هم به خانواده ام بچشونم . و ایمان دارم با توکل به خدا و شما که دستانی از سوی خداوند هستین به مؤفقیت میرسم. حرف براے گفتن زیاد دارم ولی …
  از خداوند متعال بهترین ها رو برای شما و خانواده محترمتان خواستارم

  0
 175. محمود کاربر می‌گوید

  سلام استاد من فکر میکنم با وجود داشتن دو تا بچه داریم فقط برای زنده بودن تلاش میکنیم حق با شماست، ولی اینکه چطور از این وضعیت خلاص بشیم مهمتره
  من دو هفته اس بسته هوش مالی رو خریدم و عجیب فکرم درگیره یه فکرایی تو سرمه امیدوارم بتونم موفق بشم به راهنمایی شما شدیدا نیاز دارم

  0
 176. mehdi.mollaei کاربر می‌گوید

  سلام.فقط زنده ام.زندگیم پر قرض وبدهی به هرچی دست میزنم بعدش بدهی میارم بالا دقیقا شبیه زندگی پدرومادرم که دائم سرپول دعوا داشتن.توکارقبلیمم چون شکست خوردم دوباره کارجدید شروع کردم ولس نمیچرخه وانگیزه ندارم.چون دوقدم میرم جلو سه قدم باقرضیایی که میزنه بالابرمیگردم عقب.وبی انگیزه.ونمیدونم چه طوری این چیزی که سرم از بچگی کاشته شده کا دائم به دنباله بدهی وقرض هستشو از بین ببرم تا حالا زیاد تلاش کردم که بتونم توجه وتمرکزم واز روش بردارم ولی تا برمیدارم از یه جا دیگه میزنه بالا.ممنون

  0
 177. داود کاربر می‌گوید

  باعرض سلام خدمت اقای تیموری من داودم از قم در حال حاظر در یک کارخانه در شهرک صنعتی سلفچگان مشغول کارم و دارای سه فرزند هستم وماهیانه در اضای دوازده ساعت کار مبلغ دو میلیون تومان حقوق میگیرم و هرما بعد از گرفتن حقوقم فقط چند ساعت خوشحالم می دونید چرا؟
  چون بعد اوردن دفتر حسابم برام فقط پانصد هزار تومن میمونه تا باهاش یه برج رو سر کنم یعنی یکو نیم میلیون قسط مسکن و وامهایی که برا خونه دار شدن گرفتم از حقوقم کم میشه وبا مابقی باید یک ماه با همسرو بچه هام فقط زنده بمونیم(فقط انشالله بیماری سراغ کسی نیاد)با تشکر از شما

  0
 178. mehdi.mollaei کاربر می‌گوید

  سلام.فقط زنده ام.زندگیم پر قرض وبدهی به هرچی دست میزنم بعدش بدهی میارم بالا دقیقا شبیه زندگی پدرومادرم که دائم سرپول دعوا داشتن.توکارقبلیمم چون شکست خوردم دوباره کارجدید شروع کردم ولس نمیچرخه وانگیزه ندارم.چون دوقدم میرم جلو سه قدم باقرضیایی که میزنه بالابرمیگردم عقب.وبی انگیزه.ونمیدونم چه طوری این چیزی که سرم از بچگی کاشته شده کا دائم به دنباله بدهی وقرض هستشو از بین ببرم تا حالا زیاد تلاش کردم که بتونم توجه وتمرکزم واز روش بردارم ولی تا برمیدارم از یه جا دیگه میزنه بالا.ممنون

  0
 179. عقیل کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری ، من با دوتا بچه ، کارمند دولت با حقوق پایین ، همه حرفهای شما درست ومتین ، چندسالی هست که به این نتیجه رسیده ام که ما فقط زنده ایم و داریم بیهوده زندگی میکنیم ، خیلی دوست دارم ریسک کنم هیچکس حمایتم نمیکنه

  0
 180. Nima.aref کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت شما دوست عزیز
  من نیما هستم 33 ساله اهل شیراز مجرد
  بخاطر مساعل مالی فقط دیپلم دارم
  کارهای زیادی بلدم برق صنعتی و ساخنمان تعمیر کار لوازم خانگی و موبایل .کارهای دکوراسیون و دکاراسیون داخلی ساختمان و ام دی اف .
  بخاطر علاقه که داشتم ی دوره فنی از کلاس اموزش و تعمیرات دستگاهای پزشکی و بیمارستانی رو دوره دیدم و مدرک درجه 1 دریافت کردم و مشغول به کار هستم
  من از سن 18 سالگی کار کردم ولی هیچ کدام از این حرفه ها اون نتیجه رو که منتظر بودم بهم نداد
  یک بار هم بخاطر عوض کردن زندگیم از این کشور رفتم ولی باز نشد
  دگه خسته شدم دگه نمیخوام تلاش کنم فقط دارم روند مرگم رو کند میکنم انگار دگه برام مهم نیست چی میشه
  واقعا از زنده موندم خسته ام خست
  من ادمی بودم که فکر میکردم ی مخترع بشم ولی به مرگم راضیترم
  این بار شما بگو گوش میکنم دگه کدوم راه رو امتحان کنم

  0
 181. فرهنگ کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری
  کلیپتون عالی بود
  به نظر بنده تلاش برای بدست آوردن امکانات زندگی بهتر خیلی خوبه
  منم معتقدم خیلی از افراد جامعه برای زنده ماندن در تلاش هستند
  ولی ممکنه بادیدن این کلیپ از زندگی ناامید بشن و دست به کارای خطرناک بزنن
  بنده انسان پرتلاشی هستم توکارام توکل به خدا میکنم ودرحال حاضر بااینکه تو خانواده ضعیفی به دنیا اومدم و رشد کردم
  وضعیت زندگیم از بسیاری از هم سن و سال های خودم بهتره
  به قول یه دوستی کف جایی که تو ایستادی سقف آرزوی خیلی هاست
  امیدوارم بالطف خدا و استفاده از راهنمایی های شما پیشرفت روزافزون داشته باشم

  0
 182. HAMED کاربر می‌گوید

  سلام . خب شما حالا با این صحبتهاتون میخواید چیو ثابت کنید. حالا مثلا من دارم زنده مانی(بقول شما) میکنم میگید چیکار کنم وقتی کسی از ی حدی بالاتر نمیره تا اون هد ک رسید بعد دیگه هر دقیقه خداییی نکرده ی مشکل یه فکر ویا …. براش پیش میاد و شرایط دور ور نمیزاره از اون حد بالاتر بره یا اون شرایط بهش تحمیل میشه . شما میگید باید چیکار کنه . اولا ک پول خیلی چیزا هست99%باید پول داشته باشی تو شرایط و دنیای امروز . ولی اقای تیموری اینو درک کنید همه ادم ها مثل هم نیستن شرایط همه یکی نیست من نمیخوام بگم اگه خودت بخوای نمیشه هر چیزی ک ادم بخواد ممکنه بهش برسه 100% ولی خب بازم شرایط هر کس متفاوت . من .شما . ویا هر کس دیگه ای فقط میتونیم خودمون رو قضاوت کنیم . شاید یه نفر با یک ملیون زندگیش رو بچرخونه اما دور از دغدغه . و از زندگیش راضی باشه . البته ک این خصلته آدمه نمیتونه بدون فکر باشه و همین فکره ک باعث زندگی شده .

  0
 183. زهرا رضوی کاربر می‌گوید

  با سلام حضور استاد عزیز
  تمام حرفهایی که تو ویدیو گفته شد حرف دل ماست
  ولی من فقط ی سوال دارم استاد
  راه چاره چیه؟
  تو رو خدا مترو هم ازین وضعیت از صبح تا شب دویدن و آخرش هیچی نجات بدید
  راهنمایی بفرمائید چکار کنم
  ممنون از تمام وقت و انرژی که میگذارید

  0
 184. مريم کاربر می‌گوید

  منونامزدم به دليل مشكل مالي نميتونيم بريم سرخونه زندگيمون واقعا فقط داريم زنده ماني ميكنيم

  0
 185. مصیب منصوری کاربر می‌گوید

  سلام استاد من دارم تلاش میکنم تا زندگی کنم

  0
 186. مهدی خلجی کاربر می‌گوید

  سلام من فقط دارم زنده مانی میکنم
  میگید چکار کنم برجی ۳ میلیون قسط میدم و ۳تا هم بچه دارم
  فکر میونید تو بازار امروز چه کنم من کارگر؟؟؟
  تمام فیلمها و یا فایهای صوتی شمارو هم بیشتر و گوش میدم اما نمیدونم چکار کنم
  میتونید کمکم کنید فقط فکری
  البته فقط یه خواهش

  0
 187. Karma کاربر می‌گوید

  زندگی کردن من مردن تدریجی بود آنچه جان کند تنم عمر حسابش کردم
  راستشو بخواهی میخوام پکیچ کامل هوش مالی رو ازتون خریداری کنم پولشو ندارم. اگه یه شرایطی مزاشتین میشد قسطی میخریدیم خیلی عالی میشد خدا خیرتون بده عاشقتم

  0
 188. مريم کاربر می‌گوید

  حرف شمادرسته مازندگي نميكنيم واقعاهم همينطوره منونامزدم به دليل مشكل مالي حتي نميتونيم بريم سرخونه زندگيمون

  0
 189. محسن بوروني کاربر می‌گوید

  سپاس و درود به شما و عزيزاني كه در اين باره نظرات خوبي ارائه مي دهند.
  طبق آمار،فقط٢٠درصد مردم از لحاظ درآمد و نحوه ي صحيح زندگي در يك سطح مطلوب و نيمه مطلوب زندگي مي كنند و ٨٠درصد جامعه ي كنوني ما،دچار ياس و نااميدي و در حالت زنده ماني بسر مي برند!!
  اگه بخواهيم دلايل بازماندن تعداد زيادي از مردم ايران را از پيشرفت و موفقيت را بررسي كنيم،بايد گفت كه؛همه ي مردم از آغاز و ابتداي نوجواني تا اواخر دوران ميانسالي،قبل از اينكه واردهر نوع كسب و كاري بشوند و نيز قبل از اينكه ازدواج كنند،موظفند در جهت ارتقاي هوش مالي خود
  (اي كيو)و نيز،در جهت آموختن فنون مذاكره و روابط اجتماعي و استفاده از مديريت زمان و افزايش قوه ي خلاقيت و كار آفريني،تحت نظر مربيان كاركشته و حرفه اي،آموزش ببينند.
  متاسفانه بيشتر مردم ايران،متخصص اتلاف وقت و از دست دادن زمان مي باشند!در رابطه با كتاب و كتاب خواني نيز،سالهاست كه با كتاب و كتاب خواني قهر مي باشند!!
  لازمه ي پيشرفت در هر كاري،ديدن آموزش و كسب
  مهارت ها،و مطالعه صحيح و مناسب مي باشد.
  هر كدام از ما موظفيم تا دهها كتاب در مورد فنون مذاكره مطالعه كنيم تا بتوانيم با مردم و اطرافيان خود رابطه ي خوب و سالم داشته باشيم.
  خواندن كتابهاي نويسندگاني چون؛تينا سيليگ(كتاب؛اي كاش وقتي ٢٠ساله بودم مي دانستم)
  جفري دارسون(فنون مذاكره)
  جستر ال كاران(انواع مذاكره)
  مايكل سي دانلسون(مذاكره)
  و استيو هاروي(كتاب؛اثر مركب)
  و كتابهاي آنتوني رابينز و رابرت كيوساكي (پدر پول دار و پدر بي پول و كتاب گردش مالي پول و كتاب؛تجارت در قرن٢١) برايان تريسي و
  مطالب و كتاب هاي آموزشي جناب استاد ماهان تيموري عزيز و توانا،
  و
  محمد رضا شعبانعلي(استاد و عجوبه ي مذاكره)
  و محمد مظاهري سيف(كتاب رقص عقاب ها)
  و …………
  باور كنيد كه زندگي كردن بدون مطالعه و بدون آموزش،مثل شناكردن در اقيانوس آرام بدون آموختن شنا مي باشد!!!
  يعني غرق شدن ما حتمي خواهد بود.
  راهكار رهايي دواي همه ي اين صحبت ها و كمبودها،آموزش و كسب مهارت و مطالعه ي صحيح و تغيير به نحو احسن و خوب مي باشد.
  متاسفانه،خيلي ها توي دوران پيري ياد اين شعر مي افتند؛
  تا توانستم،بدانستن نبود
  تا بدانستم،توانستن نبود!!
  پيروز و سربلند باشيد.
  محسن بوروني

  0
 190. ماکان بقا کاربر می‌گوید

  با سلام و خسته نباشید ماهان عزیز
  در رابطه با ویدیوی تاثیرگذارتون باید خدمتتون عرض کنم که من روز به روز شرایطم داره سخت تر میشه و فقط دارم زندمانی میکنم ، نمیدونم چرا ولی یجورایی به بن بست رسیدم ، تا حالا تو این ده ساله بالغ بر ۳۰ تا شغل آزاد و چن جا هم حقوق بگیری رو تجربه کردم اما هنوز اندر خم یه کوچه ام ، من و خیلی دوستان خودم هم این شرایط رو دارن ، ما و نسل ما سوختیم ، چیکار میتونیم بکنیم ؟؟ دنبال بهانه نیستم ولی فکر میکنم بیزینس ها و ایده های من به خاطر نداشتن سرمایه کافی شکست خورده . ازتون خواهش میکنم در مورد خود اشتغالی با دست های خالی بیشتر ویدیوهای آموزشی بزارید ، وبسایت و کانال تلگرام شما این روزا شده تنها روزنه امید امثال ماها . بی نهایت بابت نکات آموزشیتون سپاسگذارم.

  0
 191. سعید کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری باید بگم شما فوق العاده هستی،و خوب بازاریابی میکنی و خوب داری نقطه هایی رو که باید بزنی تا برات پول بسازه رو میزنی پسر تو عالی هستی خوب داری نیاز مردم و به پکیج آموزیشت به طور غیر مستقیم ربط میدی واقعا حقته هر چقدر پول دربیاری.

  0
 192. مريم کاربر می‌گوید

  حرف شماصحيحه مازندگي نميكنيم منونامزدم بخاطرمشكلات مالي حتي پول نداريم وسايلمون روبخريم بريم سرخونه زندگيمون

  0
 193. فاطمه کاربر می‌گوید

  سلام
  واقعا این کلیپ منو خیلی تحت تاثیر قرار داد
  و الان خب قطعا زندگی نمیکنم با اینکه مجردم و ماهی ۵ میلیون درامدمه ولی رضایت بخش نیست اصلا و خیلی خیلی خیلی کمتر از اون چیزیه ک میخوام

  0
 194. mojtaba کاربر می‌گوید

  سلام خسته نباشین ویدیورودیدم به خودم نگاه کردم دیدم زندگانی نمی کنم تاسال قبل یه بازاری بودم با12نفرپرسنل الان یه ورشکسته ام بااین همه تجربه وتوانایی الان برای هزینهای زندگیم موندم خیلی دوست دارم دوباره شروع کنم اما هیچ سرمایه ای ندارم لطفااگه میتونین کمکم کنین. سپاس ازاین همه تلاش وزحماتی که میکشین

  0
 195. Mehdi کاربر می‌گوید

  باید چاره ای جست اما راهکارش را بلد نیستم!!!
  ازکجا شروع کنم؟
  به چه فکر کنم؟
  چقدر باید تلاش کنم؟
  چطور زندگی کنم؟
  اصلا از این وضع راضی نیستم!!!
  امیدوارم طمع زندگانی رو بچشم…

  0
 196. آزادخان امیری کاربر می‌گوید

  سلام من پسری هستم ۱۷ ساله پدری دارم ناتوان با دوزن از ۶سالگی کا ر کار کار کردم به دنبال آیند بودم از انوع کتاب ها به دنبال سایت ها در گوشه خیابانهای تجریش به دنبال آیند بودم البته وقت بی کاری به هرحال در نقط ای صفرم همانجا که بودم نگرانی های آیند نمیزار شبا آرام بخوابم نمیدانم این را میخانید یا شایدم برای شما بی ارزش باشد

  0
 197. Alirezajaberi کاربر می‌گوید

  سلام به استاد عزیزم و یه خسته نباشید گرم از ته قلبم به شما بابت زحماتتون.این کلیپ مثل بیشتر کلیپاتون حقیقتای تلخی رو عنوان کرد که شاید خیلیا با دیدنش حس خوبی پیدا نکنند که طبیعیه.والا راستش بنظر من الان اکثریت مردم ما دقیقا دارن زنده مانی میکنن یکسری از مردم بخاطر مشکلات مالی اما خیلی از افراد هم هستن که وضع مالی عالی دارن اما بازم زندگی نمیکنند و فقط زنده هستن و یه زندگی بی روح و سردی دارن پس اینو یادمون نره که ملاک اصلی پول نیست خیلیا پولدارن ولی به هیچ عنوان خوشبخت نیستن…ولی این رو هم قبول دارم که بدون پول زندگی سخت و حتی غیرممکنه اوناییم که حقوق 2 میلیونی دارن فقط دارن زنده مانی میکنن و اینو سالهاست با تمام وجود درک کردم…به امید روزای خوب واسه هممون…

  0
 198. محمد کاربر می‌گوید

  سلام من از این ویدئو فهمیدم که من و اکثر مردم ایران داریم تلاش میکنیم که فقط زنده بمونیم ولی من و خیلی های دیگه دوست داریم زندگی کنیم فقط راهش رو بلد نیستیم یا صادقانه بگم اگر هم بلد باشیم شهامتش رو نداریم.

  0
 199. شاهرخ کاربر می‌گوید

  سلام
  من مدیر عامل یک شرکت فنی و مهندسی هستم که ۶سالی هست شروع به کار کردم و درآمدم ازسالی۲۰-۳۰میلیون به ۶۰-۷۰ میلیون رسیده؛ اما با این اوصاف هنوز دارم زندامانی میکنم
  اما همیشه تلاش و فکرم بر این بوده که به موفقیت ها فکر کنم و برنامه هام رو طبق پیشرفتم بچینم اما عامل و عواملی از جمله وضعیت رکود اقتصادی جامعه باعث کند پیش رفتنم شده
  امیدوارم با تلاش بیشتر و آموزش های شما بتونم به پیشرفت هام سرعت ببخشم و زندمانی رو به زندگانی تبدیل کنم

  0
 200. javahersaz1997 کاربر می‌گوید

  سلام استاد عرص ادب،من بيش از پنج ساله دارم سعي ميكنم زنده بمونم،دلايلشم قبلاً واستون گفتم فكرميكنم،بهرحال خيلي دارم تلاش ميكنم ازين برزخي كه توش گيركردم خودمو خلاص كنم،اميدوارم موفق بشم،آمين

  0
 201. پروین کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری برنامه ی جالبی بود،خواستم بگم من زنده مانی میکنم نه زنده گانی.من ۱۳ساله ازدواج کردم و ۶ساله درگیر خیانت شوهرم هستم ارزو میکنم ای کاش یه منبع کسب درامدی داشتم تا نخوام این وضعیت واقعا وحشتناک رو تحمل کنم از خداوند عالم میخوام کمکم کنه بتونم رو پای خودم بایستم تا نخواد لحظه ای هزار بار پایان همین زنده مانی رو از خدا بخوام.متشکرم برای شنیدن حرفهام.

  0
 202. احمد ادیب کاربر می‌گوید

  با سلام جناب تیموری عزیز
  من و همسرم چند ماهی هست با گروه شما آشنا شدیم ولی مدت هاست که تصمیم داریم یه کسب وکار مفید و سودمند شروع کنیم ولی نشد.با دیدن این کلیپ که البته قبلا هم به این موضوع زیاد فکر کردیم باید بگم واقعا در شرایط کنونی فک می کنم فقط ۲۰‎٪ افراد جامعه دارن به معنای واقعی زندگی می کنن و ۲۰‎٪ افراد دارن تلاش می کنن که زندگی کنن و بقیه افراد هم دارن زنده مانی می کنند.
  شخصا امیدوارم باتوکل به خدا و تلاش خودمون و راهنمایی های شما بتونیم از تلاش برای زندگی کردن برسیم به معنای واقعی زندگی و زندگی کنیم.

  0
 203. ندا کاربر می‌گوید

  سلام در حال حاضر که هنوز داریم زنده مانی میکنیم و خیلی تلاش میکنم که زندگانی کنم

  0
 204. رحمان کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری از این که زنده ماندن یا زندگی کردن بستگی به شرایط فرد روحی ذهن فرد داره که انگیزه داشته باشه همه کس هم میخوان پولدار باشن خرج کنن زندگی مرفه داشته باشن اما در این کشوری اسلامی ظاهرا اسلامی که قانون به عدالت بشه نیست . قبلا زندگی میکردم. الان فقط زنده ام ،کلیپ دیدم اه سرد کشیدم که زندگی جریان داره باید تلاش کرد. با سپاس فراوان

  0
 205. محمود کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری.من چندباراین ویدئو رو تماشا کردم.خیلی خیلی عالی بود.همه ی ما دوس داریم وضعیتمون ازاینی که هست بهتربشه.کیه که دوست نداشته باشه اززندگی لذت ببره ولی خیلی ازماها راهو بلدنیستیم.خیلیا هنوزکه هنوزه توزندگیشون سردرگم هستن.شما فکرکنید یه نفر که متاهله نیازداره هرروز درآمد داشته باشه حالا همون فرد به یه فنی یا شغلی علاقه داره که باید بره آموزش ببینه.ازیه طرف اگه بره دنبال اون علاقه اش کسی نیست که خرجشو بده.شما بگید تو این روزگاری که پول درآوردن یه کم سخت شده اون فرد یا افراد باید چیکارکنن؟خیلیا هنوز نمیدونن استعدادشون تو چیه.اگه راهو بدونن مطمئناً زندگانی میکنن تا زندمانی.تشکر

  0
 206. AmirHoseinNajarian کاربر می‌گوید

  به نام خدا.به لطف حق تعالی زندگی (ان مع العسریسرا).

  0
 207. میرصادقی کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت جناب تیموری عزیز و تیم پرتوان شما.
  نظری که من دارم و از نگاه کردن به زندگی اطرافیان و همشهریان و مردم وطنم دریافت میکنم، اینه که اکثر مردم جامعه ما دارن تلاش میکنن که زندگی آینده ی فرزندانشون رو خوب رقم بزنن و کاری کنن اون ها در آینده، زندگانی کنن نه زنده مانی، و لو اینکه این فداکاری به قیمت زنده مانی کردن خودشون تمام بشه. با همون حقوق و درآمد کمی که دارن به بچه ها و خانوادشون میرسن که اون ها رو به جایگاه خوبی در آینده برسونن که اون ها هم مثل پدر و مادرشون دچار زنده مانی نشن و زندگی کنن. منظورم اینه که سرمایه گذاریشون رو فرزندانشون هست.
  رو همین حساب احساس میکنم که ما جوونا که به نحوی فعلا دستمون تو جیب پدر و مادرمونه باید به فکر بیفتیم و پاسخگوی فداکاری های پدر و مادرمون باشیم و عمل کنیم به ایده ها و فکرامون. پس دوش ما سنگین میشه از مسئولیت.
  شاید شما بگید که خب اون خانواده یا پدر خانواده میتونه درآمدش رو از راه درست افزایش بده تا بتونن در رفاه بیشتری زندگانی کنن. ولی متاسفانه امروز جامعه ی طوریه که مردم بشدت دچار روزمرگی هستن. من از خانواده خودم شروع میکنم. برادر خواهر پدر و… به شدت دچار روزمرگی هایی هستن که بیرون اومدن از توش سخته و احساس میکنم نیاز به یه حرکت جمعی داره. باید تصمیم اساسی بگیرن واقعاااااااا… شاید این اعتماد به نفس رو در خودشون نمیبینن که شروع کنن به کسب و کار جدید و یا توسعه کسب و کار قبلی برای تولید درآمد بیشتر…
  باید فرهنگ سازی بشه.
  از شما بسیار سپاسگزاریم که ما رو به فکر وادار میکنید. من ویدیو های شما رو برای هرکسی که تو کانتکتام دارم، میفرستم تا فرهنگ سازی ای که شما شروع کردید رو ادامه بدم، شاید اونا هم به فکر بیفتن… اینکه همه میتونیم درآمد خوبی از کسب و کارمون داشته باشیم. باید حس اعتماد به نفس در مردم وطنم به وجود بیاد. این اعتماد به نفس کافیه ک کوه رو جابجا کنن…
  درنهایت خداروشکر میکنم که من زندگانی میکنم و از زمانی که خودمو شناختم دارم برا آیندم تلاش میکنم. ولی نظاره کردن زندگی اطرافیانم که در حال زنده مانی کردن هستن، منو خیلی اذیت میکنه
  امیدوارم ایرانی پر از شور و هیجان و پویا و مردمانی اکتیو و کارآمد و امیدوار بسازیم.

  0
 208. آکو لایق کاربر می‌گوید

  با عرض سلام و تشکر
  من یک شخص نرمال در جامعه آلمان هستم با یک زندگی نرمال ولی واقعیت همینه ما زنده ایم
  ولی خیلی از مردم خلاقیت زندگی کردن رو دارن ولی آگاه نیستند من خودمم سرشار از خلاقیت های فکری و بدنی هستم ولی رازی نیستم از این زنده موندن.
  خوشحال میشم از دیدن ویدیوهاتون و کنتاکت بیشتر

  0
 209. ali کاربر می‌گوید

  اگه بخواهی زندگی کنی باید عقاب باشی و نترسی و تلاش کنی

  0
 210. زنده مانی کاربر می‌گوید

  تو این مملکت که هر روز داره ی اتفاق میوفته همه دارن زنده مانی میکنن اونایی هم که میگن زندگی میکنیم ته دلشون میگن ما زنده مانی میکنیم ولی خودم واقعا زتده مانی هم نمیکنم احساس میکنم ی مرده متحرک هستم

  0
 211. سیاوش فرتوت کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری عزیزم…
  واقعا ممنونم از شما و تیم خوبتون که زحمت میکشید این ویدیو ها رو تهیه می کنید.
  عارضم که واقعا بغض گلومو گرفت و گریه کردم…
  که چرا واقعا توی مدارس به ما یاد ندادند که چطور کار آفرینی کنیم و از اول بهمون گفتند درس بخون برو دانشگاه و فلان جا استخدام شی…
  افسوس که ۳۸ سال عمرم الکی رفت…
  ولی خوشحالم که با تیم شما آشنا شدم و هوش مالی رو تو بدترین شرایط مالی خریدم راستشو بخواید قرض گرفتم ولی خریدم…
  و از تمام مطالبتون دارم استفاده میکنم…امیدوارم که از این جایگاه زنده مانی بپرم به زندگی کردن .
  در پایان براتون آرزوی سلامتی میکنم ارادتمند شما سیاوش فرتوت

  0
 212. امیر عباس ولیان کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت استاد ماهان تیموری و تیم محترمشون :
  استاد تمام صحبت های شما صحیح،
  بنده شخصی هستم که بسیار سخت دارم تلاش میکنم که بجای اینکه زنده بمانم زندگانی کنم، ولی هنوز به اون مرحله نرسیدم،
  ولی استاد اینو به جرأت میتونم بهتون بگم که واقعاً دارم تلاش میکنم خیلی هم دنبال راهکار هستم ولی چیز خوبی به ذهنم نمیاد. ?
  اگر بتونید کمکم کنید ازتون کمال تشکر رو دارم .

  0
 213. داود صالحی کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت شما جناب اقای تیموری من حدود یک ماه هست که با شما اشنا شدم و تمامی ویدئو های شما رو نگاه کردم و این ویدئو اخری رو که دیدم متوجه شدم که فقط زنده ام و زندگی نمیکنم . من کارمند شرکت هواپیمایی هستم و با حرف شما متوجه شدم که حقوقم برای زنده موندن کافیه نه زندگی کردن

  0
 214. سید محسن آقازاده کاربر می‌گوید

  سلام خسته نباشید استاد ،، من واقعا تو دورانی زندگی می کنم که فقط دارم زنده میمونم با اینکه الان من خویش فرما هستم و از هنر دست خودم که جدیدا راه اندازی کردم دارم کسب درآمد ( خیلی ناچیز )میکنم و دارم تمام تلاشم و میکنم تا بتونم با اموزهاتون و دوره هوش مالی زندگیم رو عوض کنم اما خیلی دارم کند پیش میرم و اون قدرت ریسک بالایی که همیشه داشتم خیلی کم شده و همش تردید دارم و دارم سعی میکنم که این ترس رو به هر روشی از خودم دور کنم . من همچنان با دوره هوش مالی و کلوپ 3 با شما همراه هستم و منتظر نظرات عیده ها و راهنمایی های بیشتر شما هستم. موفق باشید.

  0
 215. میقم کاربر می‌گوید

  زنده مانی ,ولی در تلاش برای رسیدن به هدفها هستم نه پرداخت قسط وغصه بازداشت چک .اون به هر حال اتفاق می افته ولی من که اینجوری تربیت می شم تجربه کردم با اون ادم ترسو که تربیت می شه برای ترس از نپرداختن قسط متفاوته.من اینجوری بالاخره اونی میشم که باید بشم

  0
 216. mostafa کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری جامعه امروز جهت زنده ماندن با شرایط جیبش زنده میماند به اندازه جیبش خرج میکند و با توجه به تورم سال به سال خواسته اش را تقلیل میدهد شاید کسانی هم باشند که به وضع موجود خود راضی نباشن و یابه خلاقیتی دست میزنند یا ریسک میکنند اما در اصل و کلیت جامع امروزی ما دلخوش به همین زنده مانی است یاحق

  0
 217. ساسان کاربر می‌گوید

  سلام.فیلم ها و توضیحاتتون خوبه.
  ولی ایا کاربردی هم هست ؟
  ما هم میدونیم زندگانی و زنده مانی چیه .

  0
 218. سجاد کاربر می‌گوید

  سلام استاد
  ما فقط زنده هستم وزندگی نمیکنیم.فقط بگم که من بریدم ونا ندارم حتی حوصله نوشتن هم ندارم

  0
 219. علی امیری کاربر می‌گوید

  با سلام به نظر من نود درصد یا شایدم بیشتر تو ایران دارن زنده مانی میکنن که منم جزئی از نود درصدم .

  0
 220. علی امیری کاربر می‌گوید

  با سلام به نظر من نود درصد یا شایدم بیشتر تو ایران دارن زنده مانی میکنن که منم جزئی از نود درصدم ولی خیلی دوست دارم نباشم

  0
 221. فرناز.م کاربر می‌گوید

  سلام
  استاد تیموری با انرژی ازتون ممنونم که واسه دوست و کار آموزاتون زمان گداشتید و این ویدیو رو تهیه کردید. زمان با ارزشترین سرمایه ایه که شما دوست عزیز در اختیار من قرار دادید.سپاس
  من تو شرایط الانم درحال زندمانی کردن برای زندگانی کردن هستم…
  بشدت درحال تلاش برای زندگیم هستم.طوری که ۱۲ ساعت در روز برای دیگران کار می کنم تا سرمایه برای ایده هایی تهیه کنم که بتونم بیزینس خودم رو راه اندازی کنم.از خودم راضی هستم ولی میدونم شرایط نامطلوبی که الان دارم موقتی هستش و من لایق بهترین هام…
  حدودا ۱ماه جدی حرفاتون رو دنبال می کنم.امیدوارم کمک کنید راهم رو بیابم.?

  0
 222. سیدغفارحسینیان کاربر می‌گوید

  سلام خسته نباشید صحبت هات بغض سنگینی به همراهم داشت یاد همین جمعه افتادم با همسروسه فرزندم با داشتن کارت تخفیف بستگانم رفتیم رستوران شام خوردیم لحظه خروج ازمجموعه دوفرزند ۶و۷ ساله ام ازمن خواستند از وسایل داخل مجموعه بازی کنندبا بهانه که تازه شام خورده اید حالتون بد میشه اجازه دادم دخترم هلکوپتر داخل سالن وپسرم گیم ماشینی بازی کنه هر کدام فقط انتخاب یک بازی داشتنددختربزرگم که ۱۴ سال داره به همراه همسرم داخل سالن ها فقط برای دیدن گشتی زدند چون نسبت به من حفظ آبرو میکنند که مبادا شرمنده بشم ولی تا کی ادامه بدم دلم خوش است کارمند پوشاک هستم و امنیت شغلیم اینه حاجی منو اخراج نمیکنه واقعا باماهیانه دو میلیون که یک و دویست بابت قسط میره کم آوردم با خودم میگم ۴۱ سال سن دارم قدرت ریسکم پایین است..قدری آروم شدم درد دل کردم ولی خیلی ذهنم خسته شده است امیدوارم بتونم بایاری خدا عمل کردن به راهنماییهاتون و کنارزدن دیوار ترس پیشرفتی داشته باشم پاینده باشید دوستدارتان سیدغفار

  0
  1. حسین پودینه کاربر می‌گوید

   سلام استاد تیموری عزیز.امیدوارم همیشه سرحال و سربلند باشید.خیلی ازتون ممنونم از اینکه وقت گذاشتید و این فیلمو تهیه کردید. من در حال حاضر دارم روزی ۱۵تا ۱۷ساعت کار میکنم تا فقط بتونم زندمانی کنم و بتونم ابرومو جلوی فامیل حفظ کنم. ولی متاسفانه هرچی تا به حال تلاش کردم بی فایده بوده. خیلی دوست دارم با تلاشم به موفقیتهای خوبی برسم.ان شاالله خدا کمکم کنه و با راهنمایی های شما بتونم زودتر در زندگیم شاهد پیشرفتهای بزرگ باشم. ممنون از لطف شما.خدا حفظ تون کنه.

   0
  2. مسعود کاربر می‌گوید

   سلام من در حال حاضر كهددارم جواب ميدم به ته خط رسيدم و زندگي كه نميكنم هيچ حتي به تلاش براي زنده بودنم هم شك دارم من در زندگيم هميشه سعي كردم به ديگران كمك كنم و شادشون كنم ولي الان سالهاست بلكه تو اين يكسال اخير دارم له ميشم همه چمو از دست دادم خيلي نااميد شدم اعتماد به نفسم عزت نفس هيچي برام نمونده ته خطم ازبي تو اين سالها قرص اعصاب خوردم و فايده اي نداشت خسته شدم حتي قر هم منو اروم نميكنه انگار دارم خفه ميشم و جون ميكنم ولي اين جونم بالا نمياد ديگه دائم افكار بد و دائم شكوه و گلايه از خودم از خدا از زمين و زمان نميدونم كي تمام ميشه چه شبهايي كه كه خوابيدم به اميد اين ديگه پا نشم اره شادي از وجود من رخت بر بسته خيلي غصه دارم خيلي فكر دارم كه همشون مثل خوره به جونم افتادن افكار خودكشي امونمو بريده به ذهنم خطور ميكنه هر از گاهي كه خودمو بكشم تا تموم بشه اين همه رنج و غم و افسردگي واقعاً در بيان حالم جمله اي براي توصيف نميابم اخه چرا من من كهزخيلي استعدادها داشتم يا شايد هم هنوز چيزي از اون استعدادها برام مونده باشه ولي احساس ياس پوچي نا اميدي بيكاري بي پولي ….داغونم كرده يك كلام خودموني بهت بگم ماهان جان به ته خط رسيدم ته ته ته تهش….

   0
 223. نگین کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری من ی خانم 28 ساله هستم‌ متاهلم و ی بچه دارم از بین شغل هایی ک تو کانال گذاشتید یکی انتخاب کردم در مرحله تحقیق هستم امیدوارم امیدوارم ب نتیجه برسم و زندگی کنم ن فقط زنده مانی و تلاش برای زنده ماندن….
  ممنون از شما بخاطر کانال رایگانتون ک تجربیات و راههای موفقیت ب راحتی در دسترس بقیه قرار میدید .
  متاسفانه فعلا شرایط خرید دوره برام مقدور نیست امیدوارم بدون دوره فقط از طریق راهنمایی هاتون تو کانال موفق بشم و بعد بتونم هزینه دوره کسب کنم و شرکت کنم

  0
 224. AlirEza کاربر می‌گوید

  زندمانی میکنیم.خیلی ایده های قشنگی دارم ک موفق نشدم تو جنبش شرکت کنم.ولی یکی تو شرایط من هیچ کدوم از اونا رو نمیتونه عملی کنه و مجبوره با حقوق 930 هزار تومان قانون کار تو یه کارخونه تو شهرستان کار کنه…

  0
 225. سما کاربر می‌گوید

  سلام به زور وبدون انگيزه نفس ميكشم شاكر خدا باشيد كه در اين جامعه با كمون فكرى مرد هستيد ويه زن با مردى بى بخار در حصارت غيرت و در بند عاطفه ى مادرى محبوس نيستيد

  0
 226. جمال رشیدپور کاربر می‌گوید

  سلام استاد خسته نباشی من این چندین باراست توزندگیم شکست میخورم به خاطر این که خیلی زود اعتبارمیکنم به مردم سال 83کارخانه قندداشتم به خاطراین که یک بنده خدای پولم راخورد مجبورشدم بفروشم به قیمت خیلی پائین وبعدرفتم توکارصادرات میوه به عراق ومجبورشدم به تهران اومدم باخانواده الان هم بعداز چندسال دراین رشته بازهم پولم راخوردن وخانه گیرشدم والان بادست خالی نمیتونم هیچکاری راشروع کنم ومتاسفانه هرچی حرفهای شماراگوش میکنم این نتیجه راگرفتم که بایدشغلی داشته باشید وبه شغلت سروسامان بدی ومدیریت کنید لطفااگروقت داری به من یک وقت بدی ازنزدیک خدمت برسم ودارم واقعازندمانی میکنم باارزوی موفقیت بیشتر سپاس

  0
 227. میلاد کاربر می‌گوید

  سلام
  من دانشجوی دانشگاه تهران هستم و تنها نتیجه ای که میتونم از این فیلم بگیرم اینه که نه زندگی می کنم و نه زنده ام. بلکه فقط یک مرده متحرک هستم. ممنون از راهنمایی هاتون
  دارم تلاش میکنم که از این وظعیت خارج کنم خودم رو ولی خیلی سخته.
  به امید خدا ایشالا که موفق باشیم هممون

  0
 228. حبیب پورمحمودی کاربر می‌گوید

  سلام استاد مشکلات زیاده اما وقتی داشتم کلیپ را میدیدم ناگهان متوجه شدم که شما کمربند ایمنی را نمیبندید کلی نگران شما شدم چون شما مال خودت نیستی ومال کل ایرانی دوست دارم ببخشید کمربند دیگه ببندید

  0
 229. مریم کاربر می‌گوید

  درود
  ما هم به زحمت زنده ایم…..

  0
 230. غلام حسین کاربر می‌گوید

  سلام استاد تیموری این واقعیت تلخی لست اقشلری از جامعه دارند زنده مانی می کنند من هم که مغازه نوشت افزار فروشی دارم .دارم زنده مانی می کنم ولی باید خودم را به روز رسانی بکنم باید تغییر کرد باید تغییر کرد

  0
 231. عباس کاربر می‌گوید

  با سلام من فقط زور میزنم ک زنده بمونم بقول خودم مرده ام فقط خاک روم نیست.

  0
 232. tn کاربر می‌گوید

  سلام ماهان تيموري عزيز
  واقعا با ديدن اين فيلم منم بغض كردم چون كاملا درك ميكنم اين مشكل رو، من خودم يه خانوم هستم كه يه پسر ١٤ ساله دارم و كارمندم و مستاجر، واقعا دارم زنده ماني ميكنم و خيييلي زندگي سختي دارم اما اجازه نميدم پسرم متوجه بشه و سعي ميكنم چيزي كم نزارم و با هزارجور قسط و وام و قرض خلاصه ميگذرونم، دلم ميخاد يه حركتي كنم اما واقعا نميدونم چيكار كنم فقط اينو ميدونم بيخود عمرمو گذاشتم و درس خوندم و دو تا ليسانس و يه فوق ليسانس دارم اما چ فايده هيچ تاثيري حتي رو حقوقم نداشت، چندين بار به شما تو اينستا پيام دادم اما هرگز جوابي نيومد?تو دوره هوش مالي شما با دوتا فاميل شركت كردم و فقط يه جلسشو تونستم ببينم اما واقعا ازتون خواهش ميكنم راهنماييم كنين واقعا كم آوردم، حداقا يه ايده بدين راهنماييم كنين با ده ميليون سرمايه چيكار ميشه كرد؟؟

  0
 233. محسن دانايي کاربر می‌گوید

  سلام خدمت آقاي ماهان تيموري . در مورد كليپ زنده ايي يا زندگي ميكني!!! عرض كنم من فقط دارم تلاش ميكنم زنده بمونم، الان حدود سه ماهه با كانال شما آشنا شدم ولي نميدونم بايد چكار كنم همين الان كه دارم اينو مينويسم با كلي مشكل مالي و چك برگشتي دست و پنجه نرم ميكنم كار فعليم اپراتور پست برق هستم با يه حقوق براي نمردن وقتي اين كليپ و ديدم خيلي به حال خودم متاسف خوردم بخاطر اينكه بالآي ٥ساله يه عيد راحت و بي دغدغه نداشتم واقعا موندم چه كنم
  لطفا اگه جدأ ميشه و ميتونيد كمكم كنيد
  ياحق

  0
 234. میلاد کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری عزیز ممنون بابت تمام زحماتت و همه ی کارایی که انجام دادی،ایشاالله همیشه موفق باشی.
  این کلیپ دیدم واقعاااا حقیقت کامل بود،من از اون ادمام که فقط همین یک شغل معلمی رو دارم و تازه استخدام هستم حقوق ماهانه من زیر 1.5 میلیون تومان است،بشدتت افسرده شدم هنوزم مجردم من حتی این پول تا اخر ماه هیچ ازش نمیمونه،بعدش همه میگن زن بگیرو.از این حرفا،بخدا نمیدونم شغل دوم چی بگیرممم موندم اینقدر فکر کردم روانی شدم.
  دقیقا من فقط زندم اصلااااا زندگی نمیکنم،مثل همون ماهی که تو لیوانه…ولی من توی دنیای ذهنی خودم

  0
 235. نسل سوخته کاربر می‌گوید

  سلام جناب ماهان تيموري، منم مثل همه زنده ماني ميكنم و خيلي خستم از زندگي خيلي و دارم دست و پا ميزنم كاري كنم اما نميدونم چيكار كنم
  چندين بار به شما پيام دادم ازتون راهنمايي خواستم اما جواب ندادين? دوره هوش مالي رو بهمراه دو نفر ديگه خريداري كرديم و فعلا جلسه اولشو ديدم
  من يه مادرم و با پسر ١٤ساله كه خودم سرپرستشم زندگي ميكنم، كارمندم با يه حقوق بخور و نمير و مستاجر، اما سعي كردم واسه پسرم كم نزارم و متوجه اين شرايط نشه، بعد ديدن چندتا از فيلماي شما ده تومن وام گرفتم به اميد اينكه شما يه ايده يه راهكاري بدين و هنوز منتظرم????

  0
 236. وحید از میانه کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری.منم دارم زنده مانی میکنم و شرمنده خودم و خانواده هستم.کاش راهی باشه بتونم خلاص بشم دیگه تحمل سخت شده واقعا.

  0
 237. مهدی کاربر می‌گوید

  سلام
  نظرات رو میخوندم حالم حسابی گرفته شد
  همه ما تفاوت رو میدونیم ولی راهکار چیه؟
  البته راهکارو یه جورایی میدونیم ولی عمل بهشون سخته
  چه کنیم تو جاده عمل بیفتیم

  0
 238. زهره کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری
  من هم مثل خیلی از هموطنانم دارم تمام تلاشم رو میکنم تا بتونم به روزی زندگی کنم انه مثل الان که فقط زنده مانی میکنم،امیدوارم بتونم با راهنماییهای شما بتونم به این هدف برسم .

  0
 239. س . م کاربر می‌گوید

  با عرض سلام و وقت بخیر. ازتون ممنونم بابت اطلاعات خوبی که بهمون میدید، من هم فقط زنده ام اما به شدت از این مسئله ناراحتم و در تلاش برای زندگی کردن هستم نه فقط زنده بودن. من تحصیل کرده هستم و ارزوها و ایده های بزرگی در ذهن دارم که با امید به خدا و تلاش و البته راهنمایی های ارزنده شما آنها را تحقق خواهم بخشید. شاد و پیروز باشید.

  0
 240. parisa کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری ممنون ازویدیوتون که منو اگاه کرد دارم زنده مانی میکنم نه زندگی وپدرومادرم هم همینطور اما خیلی دوست دارم که زندگی کنم مدتی که خیلی به فکر تغییرم من عضو کانال تون هم هستم راستش تغییر رو به فکرم زده ازادامه تحصیل شروع کنم دخترم با٢٢سال سن ,میتونیدکمکم کنیدایده خوبی خواهد بود یان؟

  0
 241. سیمین جعفری کاربر می‌گوید

  با عرض سلام و احترام خدمت شما
  تقریبا یک هفته است عضو کانال تلگرام شما شدم.بسیااار خرسند شدم که بالاخره تونستم کانالی رو تو این زمینه پیدا کنم که به درد بخور باشه.و‌مدتها بود دنبال همچین کانالی می گشتم.
  بله کاملا حق با شماست، ما بیشتر داریم زنده مانی می کنیم، اما خود بنده چند ساله که دلم می خواد خودم رو از وضعیتی که درش هستم نجات بدم و برای خودم کسب و کار ایجاد کنم، و راجب بهش بارها و بارها با اطرافیانم صحبت کردم و دنبال این بودم که اونها کمک ذهنی کنن و پیشنهاد بدن .اما متاسفانه دیگران همواره ناامید بودن و‌فقط می گفتن سرمایه نباشه نمیشه و فقط از محدودیت ها و‌موانع حرف می زدن.جالبه که من تو این ۱ ماه به شدت ذهنم درگیر کارافرینی و‌کسب و کار شد و خیلی داشتم بهش فکر می کردم که یهو بصورت اتفاقی با کانال شما که لینکش تو یه کانال مربوط به آشپزی بود آشنا شدم فوری عضو شدم و دیدم این درست همون چیزی بود که من ساااالها دنبالش بودم.و جالبه بدونید تو همین یک هفته با توجه به صحبت های شما در فایل های صوتی و تصویریتون یه کاری افتاده تو ذهنم که می خوام انجامش بدم، هر چند ایده نو و جدیدی نیست ولی دلم می خواد امتحانش کنم و کم کم شروع کنم.برای همین هم دارم سعی می کنم نسبت به اون کار اطلاعات کسب کنم و بعد از طی مراحل آموزش اقدام کنم.احساس می کنم الان خیلی انگیزه دارم.من خودم الان کارمند هستم و هیچوقت راضی نبودم از کاری که انجام می دادم و حقوقی که دریافت می کردم.الان اونقدر انگیزه دارم که اگه بهم بگن از فردا نیا نه تنها ناراحت نمیشم بلکه با کمال میل استقبال می کنم.
  من دیگه از کارهای شرکتی با حقوق ۱تومن ۲ تومن بیزارم ، از محیط های خاله زنکی، از افرادی که بخاطر مسایل ناچیزو کم اهمیت شخصیت و انسانیت خودشون رو می برن زیر سوال، از رفتارهای بد کارفرماها،و از جایی که من داخلش رشد نمی کنم، به پیشرفتی نمی رسم بلکه به قول شما همچون اون ماهی زنده هستم و‌زندگی می کنم…..از همه و‌همه این موارد گریزانم و به دنبال رسیدن به آرمان ها و اون شان و‌منزلت و‌احترام اجتماعی و در نهایت رسیدن به کمال و‌جایگاه انسانی می باشم.
  با تشکر از محبت و‌مهربانی شما استاد گرانقدر.

  0
 242. Amir کاربر می‌گوید

  من خودم به شخصه زندگی نمیکنم دارم زنده مانی میکنم تورو خدا اقای تیموری یه کاری کنید
  پکیج تون خیلی گرونه یه راهی جلومون بزارید تا از این منجلاب بیایم بالا
  لطفا راهنمایی کنید

  0
 243. Amir کاربر می‌گوید

  من زنده مانی میکنم لطفا راهنمایی کنید

  0
 244. omidshakibazadeh کاربر می‌گوید

  سلام استاد من هم جزء اون دسته از آدمهائیم که متاسفانه فقط زنده هستم و همیشه روی لبه تیغ راه رفتم ماه گذشته دو سومه حقوق ماهیانم رو دادم دوره هوش مالی رو توآخرین روزهای تخفیف خریدم دارم گوش میکنم و امیدوارم اتفاقات خوبی در زندگیم بیفته

  0
 245. محسن حيدري کاربر می‌گوید

  سلام بر ماهان عزیز که اینقدر داره برای ما حرص و جوش میخوره که بلکم ما به خودمون بیایم ، من باید اینو بگم که همه ما دوست داریم بریم بهشت ولی هیچ کس حاضر نیست بمیره …. یعنی اینکه همه ما زندگی خوب ماشین خوب درامد عالی رو میخوایم ولی حاضر نیستیم براش اقدامی کنیم . فقط اینو میتونم بگم هر کسی تو هر کجا هست دقیقا‌ همون جا لیاقتشه یعنی اگر شما تو این موقعیت هستید لیاقتت همینه چون خودت خواستی اقدام کردی ما هم باید خودمون اقدام کنیم و بس … بازم ازتون ممنونیم

  0
 246. amirhossein_sajjadi کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری شبتون بخیر من دانشجوی رشته حقوق هستم ۲۱ سالمم هست و تو ی کارگاه تزریق پلاسیک کار میکنم پدرم ورشکسته شده و الان توانایی کار نداره برادرم هم شاغله و هرچی در میاریم واقعا یا برای خونس و یا دانشگاه چیزی نمیمونه ک بتونیم باهاش خوش بگذرونیم و فقط تلاش برای بقا و زنده موندن میکنیم بعضی وقتا واقعا جوری میشه فکر میکنم ک کار کردن من چه فایده داره وقتی هیچی برای خودم و خانوادم نمیمونه حقوق من ۸۵۰ تومن هست حالا حساب کنید کسایی ک ۲ م حقوقشون هست اونها هم ب گونه ای مثل ما هستند ک اکثر پولی ک در میارن همانند ما خرج بدهی و طلب و قسط میشه اکثر ماها فقط داریم میجنگیم برای زنده موندن ممنونم از کلیپ هایی ک میزارین برای ماها تا بتونیم استفاده کنیم اقای تیموری عزیز سپاسگزارم.

  0
 247. علی بهبهانی نیا کاربر می‌گوید

  سلام
  خوشحال هستم از ایکنه به مردم جامعه مثبت بودن رو آموزش می دهید.
  ?زندگانی فقط در آسایش نیست زندگانی فقط در دارایی مادی نیست!؟
  ⭕کسانی که دارا نیستند رو محکوم به زنده مانی نکنید.خیلی از این دهک های پایین جامعه چنان زندگی شیرین ولذت بخشی دارند که خیلی داراها اون آرامش رو با پول بدست نمیارند.
  ?پول تا اندازه جهت رفع نیاز های اساسی زندگی مسکن تحصیل پوشاک وگردش و…لازم بیشتر از اون داشته باشی دردسر ساز است.
  ⭕شما در جامعه بالا شهر آسایش رو می بینید ولی مهربانی خانواده آرامش گاها فراموش شده فقط همه دنبال قدرت ، رقابت و پول وپول و…هستند.
  زندگانی رو در روستاها رو من بیشتر از شهرهای مدرن دیده ام وحس کرده ام .
  جنابعالی اگر دنبال زندگانی هستی از این هیاهوی تجملات شهری برو در یه روستای خوش آب وهوا با مردم با صفا معاشرت کن تا زندگانی رو بیشتر حس کنی
  مطالب برای گفتن از شما بیشتر دارم ولی به همین قدر کفایت می کنم.
  برای جنابعالی وگروه پشتیبانی تان آرزوی موفقیت دارم.
  علی بهبهانی نیا

  0
 248. علی بهبهانی نیا کاربر می‌گوید

  سلام
  خوشحال هستم از ایکنه به مردم جامعه مثبت بودن رو آموزش می دهید.
  ?زندگانی فقط در آسایش نیست زندگانی فقط در دارایی مادی نیست!؟
  ⭕کسانی که دارا نیستند رو محکوم به زنده مانی نکنید.خیلی از این دهک های پایین جامعه چنان زندگی شیرین ولذت بخشی دارند که خیلی داراها اون آرامش رو با پول بدست نمیارند.
  ?پول تا اندازه جهت رفع نیاز های اساسی زندگی مسکن تحصیل پوشاک وگردش و…لازم بیشتر از اون داشته باشی دردسر ساز است.
  ⭕شما در جامعه بالا شهر آسایش رو می بینید ولی مهربانی خانواده آرامش گاها فراموش شده فقط همه دنبال قدرت ، رقابت و پول وپول و…هستند.
  زندگانی رو در روستاها رو من بیشتر از شهرهای مدرن دیده ام وحس کرده ام .
  جنابعالی اگر دنبال زندگانی هستی از این هیاهوی تجملات شهری برو در یه روستای خوش آب وهوا با مردم با صفا معاشرت کن تا زندگانی رو بیشتر حس کنی
  مطالب برای گفتن از شما بیشتر دارم ولی به همین قدر کفایت می کنم.
  برای جنابعالی وگروه پشتیبانی تان آرزوی موفقیت دارم.

  علی بهبهانی نیا ?

  0
 249. علی بهبهانی نیا کاربر می‌گوید

  سلام
  استاد تیموری درود بر شما که به جامعه انرژی مثبت می دهید.
  زندگانی در خیرخواهی مثبت اندیشدن ونیکی به خود وخانواده وجامعه است .
  امید به زندگانی بالاترین ثروت یک جامعه است.

  موفق وپیروز باشید
  علی بهبهانی نیا

  0
 250. مسعودی کاربر می‌گوید

  درود بر شما ، صحبتهاتون منو واقعا به این فکر واداشت که تمام سالهای زندگیم ، فقط زنده موندم ،،همیشه بی پولی ..همش غصه ..همش شرمندگی و قرض …برای همین ترد شدیم از همه ..همسرم بیکاره وبه سختی روزگار میگذرونیم …فقط بقول معروف سرخی صورتمون از سیلیه و نجابت و خانمی صفتم ..

  0
 251. مهربان کاربر می‌گوید

  سلام ممنون از راهنمایی و راهکارهای کاربردی و مفیدتون
  به لطف خدا دارم همه تلاشمو میکنم ک زندگی کنم

  0
 252. 2461374 کاربر می‌گوید

  سلام.استاد تیموری عزیز من زندگی پر کارو شلوغی دارم ولی متاسفانه بیستر تلاش برای زنده ماندن میکنم…امیدوارم یک روز زندگی کنم

  0
 253. جهان کاربر می‌گوید

  سلام استاد تیموری عزیز خودتون هم میدونید که اکثرا مردم دارن زور میزنن که زنده بمونن خوب چه کار میشه کردبا این وضع اقتصادی شاید تقصیر و گردن این و اون انداختن بهانه باشه ولی قبول کنید جامعه نقش مهمی توی سرنوشت ادما داره خواهشا یه کلیپ هم بزارین که چطور از زنده مانی به زندگانی برسیم سپاسگزارم.

  0
 254. رضا کاربر می‌گوید

  سلام .استادعزیز تا چند وقت پیش من فقط داشتم زنده میموندم وتمام حرفاتو کاملادرک میکنم ولی الان یکماهه تصمیمم براین شده که طبقه پایین خونمونو تولیدی کنم و الان درحال یاد گرفتن کارو خرید لوازم کارم به امیدخدا تو سال ۹۷میرم به سمت زندگی کردن نه زنده موندن این قولو به شماوخودم میدم که تا ۳سال دیگه بهترین موقعیت کاری رو توزمینه تولید جوراب بدست بیارم و حتما باید توزندگیم بجایی برسم که زندگی کنم نه زنده بمونم باتشکر شما استاد عزیز

  0
 255. حسين اسلامي کاربر می‌گوید

  سلام
  من هم فكر ميكنم كه دارم زنده ماني ميكنم ولي من خودم بعد از ده سال زندگي فكر ميكنم دارم درجا ميزنم كه همان زندماني محسوب ميشه ولي اگر شما بتونين به ما كمك كنين و از اين وضعيت بيرون بياييم خيلي خوبه البته من يه سرمايه اندكي هم دارم ولي اصلا قدرت ريسك ندارم اگر كمكم كنين ممنون ميشم

  0
 256. نورالله جهانیان کاربر می‌گوید

  با عرض سلام و احترام

  بقول فردوسی خدنگ مارکش با مارشد جفت قضا هم خنده کرد هم افرین گفت .
  جالب از نظر من اینه که زندگی آب روانی است روان میگذرد.
  آنچه او بخواهد قطعا همان میشود.
  واو که بهترینها را برای ما میخواهد چرا ما برای خودمان نخواهیم
  ودر شرایط کنونی خودمان باقی ماندیم.
  من به عنوان یک برادر کوچک کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد که بیش از ۱۰ بار خوانده ام و گفته های استاد تیموری که کامل کننده آن میبینم را توصیه میکنم ….به هرکس که وقت کم دارد و نمی خواهد زمان زیادی را صرف کند.
  با اینکه من بابسیاری از دوستان همدردی میکنم در مشکلات مالی و به آنها میگویم شرایط فعلی که دارن به فکر و اندیشه آنها برمیگردد و به نترسیدن و تغییر مسیر زندگی کنونی توسط خودشان، نه با پیدا کردن یک مقصر که تلخی تغییر را گردن او بیندازیم … در آخر میگویم…

  با فکرکردن به گذشته= خراب کردن حال و آینده و سنگینی کوله بار تجربه
  بافکر کردن به العا و حالا= زنده مانی
  با فکر کردن به آینده و تجربه گذشته و لذت بردن از حال= زندگی

  0
 257. آریا آریایی مهر کاربر می‌گوید

  سلام . وقتتون بخیر آقای تیموری واقعیتش من واقعا تا دو سال قبل زندگی عالی داشتم واقعا زندگی میکردم تا این که با چند نفر از دوستام شریک شدم و این بود بهانه ای واسه برشکستگی و بدهکاری من در حدی که الان کرایه تاکسی هم ندارم . حتی همین امروز واسه کلیه ام اقدام کردم من الان فقط زنده هستم یه زمانی الگووو بودم ولی الان نمزدونم چی بگم بگم حماقت کردم بدون تحقیق دست به کاری زدم که الان نتیجش باختم از زندگی هست فقط یه جمله میتونم بگم اگه میتونید کمکم کنید فقط همین مرسی

  0
 258. عليرضا محمدي نيا کاربر می‌گوید

  سلام راستش من تا الان فكر ميكردم كه دارم زندگي ميكنم فهميدم كه زندگي داره منو … واقعا يه مرده هستم يه مرده
  خيلي داغون شدم خيلي
  استاد شما خيلي با انرژي هستي و اين انگيزه بهم ميده واقعا
  خيلي خوشحالم كه پيدات كردم خيلي
  I love mahane teymouri❤️❤️

  0
 259. بهاره کاربر می‌گوید

  سلام وعرض ادب . اول بگم که شماوانرژیتون فوق العاده هستین ماآدمای ثروتمندی نیستیم ولی واقعا تمام لحظاتمون رو زندگی میکنیم چون داریم برای رسیدن به اهدافمون تلاش میکنیم من پولی برای خرید بسته آموزشی شمانداشتم ولی تمام ویدیوهاومطالب رایگان دومیبینم ونکته برداری میکنم وباهمینهاهم داریم پیشرفت عالی ای میکنیم من ازتون ممنونم و امیدوارم یه روز به عنوان نتایج برتربیام و باهاتون صحبت کنم وشمابه عنوان یک استادبه من که شاگردتون باشم افتخارکنین????دست خدابه همراهتون و یاعلی

  0
 260. Fatemeh کاربر می‌گوید

  با سلام. زنده مانی بسیار تلخ و گزنده است اما حرکت به سوی تغییرو رسیدن به زندگانی مورد دلخواه بسیار هیجان انگیز و شادی آور است. کلیپ قابل تامل و موثری بود.سپاس

  0
 261. عباسعلی کاربر می‌گوید

  سلام.لا داشتن یک بچه معلول ودامد کم واقعا زنده هم نیستم .اینقدرهم توی کارهای مختلف شکست خوردم که دیگه واقعا نه ایده ای به ذهنم میرسه و نه جدات ریسک دارم..وحود این بچه معلول تویزندگیم باعث شده خطر نکنم ولی واقعا راضی نیستم.الان بیشتر هزینه های ما روی دوش خانمم هست که کارمند هست ومن بیشتر به بچه می رسم ولی دوست دارم یه ایده پیدا کنم وشروع کنن ولی واقعا هیجی به ذهنم نمیرسه

  0
 262. رضوي کاربر می‌گوید

  سلام من كارگر هستم و زنده ماني مي كنم و شاكر خدا هستم كه عده اي هر چند كم زندگاني مي كنند

  0
 263. مرتضی عابدی کاربر می‌گوید

  با اهدا سلام خدمت استاد تیموری حقیقیتش رو بخواین تا دو ماه پیش داشتم دست و پا میزدم ک زنده بمونم ولی الان کمی بهتر شده اوضاع ولی اونجوری ک دوست دارم .باز به تلاش هام ادامه میدم و به اون چیزی ک میخوام برسم وبه این یقین دارم با تشکر

  0
 264. بهاره کاربر می‌گوید

  سلام وعرض ادب اول بایدبگم که شماوانرژیتون فوق العاده هستین ماآدمای ثروتمندی نیستیم ولی تمام لحظاتمون روزندگی میکنیم چون داریم درجهت اهدافمون تلاش میکنیم. من حتی پول خریدپکیج آموزشیتون رونداشتم ولی تمام ویدیوهاومطالب رایگان رومیخونم و نکته برداری میکنم و کلی هم پیشرفت کردم و شدیدا امیدوارم یه روزبه عنوان نتایج برتربیام حضورتون و شمابه عنوان یک استادبه شاگردتون که بنده باشم افتخارخواهیدکرد. دست خدابه همراهتون و یاعلی

  0
 265. نگار کاربر می‌گوید

  سلام اقا تیموری من فقط زنده ام زندگی نمی کنم فقط یک سوال چه جور باید زندگی کنی

  0
 266. محسن کاربر می‌گوید

  سلام محسن هستم ۳۰ با ده سال سابقه کار در صنعت از ابتدای سال دانشگاه وارد کار شدم تا ب امروز ک کارشناسی ارشد مدیریت فارغ‌التحصیل شدم…ولی متاسفانه بعد این ده سال هنوز ب حداقل حقوق ( ۱/۴۰۰/۰۰۰) دارم سر می‌کنم… فکرو ایده های زیادی در سر دارم ولی هیچ انگیزه در زندگی ندارم احساس بی تفاوتی میکنم… حرفا و ایده های شما برام جالب و شنیدنی ست و امیدوارم موفق باشید

  0
 267. امیرحسین کاربر می‌گوید

  قناعت گنج بزرگی است که هرگز پایان نمی یابد
  سبک زندگی امروز ما جز مصرف زدگی و تهیه لوازم غیر ضرور چیز دیگه ای نیست متاسفانه
  باید یاد بگیریم که مصرف درحد نیاز باشه نه فراتر

  0
 268. امیرحسین کاربر می‌گوید

  با سبک زندگی تجمل پرستی و مصرف زدگی اصلا موافق نیستم
  باید با قناعت زندگی کرد

  0
 269. F@temeh کاربر می‌گوید

  سلام.زنده مانی بسیار تلخ وگزنده است ولی حرکت به سوی تغییر ورسیدن به زندگانی مورد دلخواه بسیار هیجان انگیزوشادی بخش است‌. کلیپ تامل برانگیزوموثری بود.سپااااس

  0
 270. Miladluka کاربر می‌گوید

  سلام دوست من‌…
  من شاید الا زندگی نمیکنم…
  شاید چیزی برای بلا بردن خودم نداشته باشم.
  ولی تلاش میکنم
  جون میکنم بزار هرچیزی ک دارم از دست بدم
  با شکست تجربه کسب میکنم…
  ولی روزی موفق خواهم شد..
  من الا دارم تلاش میکنم
  تا از طبقه زنده موندن ب زندگی کردن برسم
  و میدونم ک روزی میرسم…
  ن فورا ولی حتما.♻️☺

  0
 271. امیر کاربر می‌گوید

  سلام استاد جان ممنون بایت کلیپ های عالی واقعا اگر کانال شما نبود تاحالا افسرده شده بودم من واقعا از زندگیم راضی هستم واقعا خداراشکر عالیهبا وجود سن 20ساله داشتن تا الان بهترین پیشنهاد های کاری بهم شده اگر کار آزاد شروع کنم بدترین حالت ماهیانه 10ملیون تومان می تونم کار کنم خودم شرکت پخش مواد غذایی داشتم ولی به خاطر درس گذاشتم خانوادم اجازه کار آزاد نمیدن بهم میگن فقط درس واقعا هرسال بالای 5مورد کار آزاد عالی بهم پیشنهاد میدن اونم واقعا عالی نمیدونم چه کار کنم الان هم چند مدت هست یه کار عالی پیشنهاد دادن نمیدونم چه کار کنم یه جورایی دارم دیونه میشم یه وقت میگم درس یه وقت میگم کار آزاد خداراشکر از لحاظ مالی مشکلی ندارم ولی نمیدونم چه کار کنم خودم نمیدونم چرا ولی فقط وقتی که کلیپ های شما میبینم اعصابم راحت میشه واقعا بینهایت زیر فشارم

  0
 272. سارا کاربر می‌گوید

  سلام
  بنظر من یکم قیمت دوره اتون کم کنید تا ما هم بتونیم زندگی کنیم …

  0
 273. Salahkord کاربر می‌گوید

  صلاح کرد
  باسلام خدمت شمااستادعزیزامیدوارم من وهمه دوستان اراده کنیم وباعمل کردن به آموزه های شمادرراستای هرچه بهترکردن
  زندگیمان گام برداریم .براستی من هم یکی ازافرادی هستم که تلاش میکنم زنده بمانم با۴۲سال سن من قدرت ریسک بالای دارم قبلا بدون آگاهی وازروی احساسات کارشروع کردم ودرآن موفق نشدم ولی انشاالله بایاری خداوباکمک شمااستادعزیزماهم روزی موفق می شویم وزندگی خواهیم کردباتوکل به خدا

  0
 274. محسن کاربر می‌گوید

  سلام استاد عزيز
  من به شخصه نه دارم زندگي ميكنم ونه تلاش ميكنم كه زنده بمانم! دچاريك سردرگمي شده ام و نميدانم چه بايد كرد لطفأ اگه براتون امكان داره منو راهنمايي كنيد ضمنأ تازه با شما وگروه آشنا شدم و دارم دوره هوش مالي را آموزش ميبينم.

  0
 275. محمد بهی کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری
  من از اون دسته افرادی ام که زنده ام . کارمندم. حقوقم ۲ میلیون است . وسایل خونم نیاز به تعویض دارند پول برا تعویض ندارم . خونم نیاز به تعمیر ورنگ دارن و ….. با همین وضعیت ساختم ولی راضی نیستم

  0
 276. ساجد کاربر می‌گوید

  سلام استاد تیموری
  منم اوقات خوبی رو براتون آرزو دارم، دیدگاه من از دیدن کلیپ زندگانی یا زنده مانی، اینه که بخواهیم یا نخواهیم زمان در حال سپری شدن و یه فرصت غیر قابل بازگشته، مهم اینه که ما بدون هدف زندگی کنیم یا با هدف های مشخص و تلاش…، به هدر شدن وقت راضی باشیم یا اینکه مطابق خواسته ها و انتظارات مثبت از توانایی های خودمون، مدیریت بهتر زمان رو در دست بگیریم

  0
 277. امید کاربر می‌گوید

  سلام. من ویدیوی شما رو چندبار دیدم. من زندگی نمیکنم، فقط زنده هستم، اما از زندگی نکردن خسته م و نمیتونم زنده مانی رو قبول کنم، فکر و ایده و راهی هم به ذهنم نمیرسه که بتونم زندگی کنم، درد بزرگ من بی پولیه، من 30سال سن دارم، دانشگاه رو ترک کردم و مهارت و تخصصی هم ندارم و به همراه پدرم در یک تولیدی دونفره کار میکنم که درامدمون به سختی جواب مخارجمون رو میده، اقساط وام و اجاره و هزینه های زندگی، مشتریانی که به سختی حسابمون رو میدن، فشار فیزیکی کار روی پدرم، فشار روانی کاری که دوست ندارم و شرمندگیم از پدرومادرم که نمیتونم خوشحالشون کنم و ازشون حمایت کنم، مثل زهری هست که هر صبح با بیدار شدن مینوشم و تا شب موقع خواب آزارم میده و ذره ذره وجودم رو نابود میکنه.
  این زندگی که میخوام نیست، اما راهی برای ساختن زندگی که میخوام پیدا نمیکنم و روز به روز افسرده تر و غمگین تر میشم.

  0
 278. هلن کاربر می‌گوید

  با سلام من زنده مونی میکنم و خیلی خودم رو در و دیوار میزنم شاید کاری کنم ولی خسته و سر درگم شدم ولی دست از تلاش بر نمی دارم ولی موضوعی که منو رنج میده اینه که من دانشجوی دکترای هوش مصنوعی هستم ولی درامدم 1500 هست و نمی تونم زندگیم رو بچرخونم و………

  0
 279. بهنام کاربر می‌گوید

  با سلام.من دارم زندگی میکنم میشود با داشته هایت هم زندگی کرد.پول آسایش میاره، ولی آرامش نمیاره. ایشالله که بیاره

  0
 280. فرشید کاربر می‌گوید

  سلام ماهان تیموری عزیز من تمام ویدیو ها و مطالبت رو دنبال میکنم حرفات کاملا درسته.من چند وقتی هست که خیلی به فکر تغییر موقعیتم هستم ولی تا الان به هر دری زدم نشد.واقعا یه موقع هایی نمیشه هیچ موقعیت و پشتوانه ای ندارم.حتی سرمایه کوچکترین کارها هم گاهی جور نمیشه.

  0
 281. عباس کاربر می‌گوید

  سلام ماهان عزيز خيلى خوشحالم كه باهات اشنا شدم من يكى از كسايي هستم كه گذشته اوضاع مالى خوبى داشتم ماهى ١٠٠ ميليون در امد و اون موقع با اون ١٠٠ ميليون زنده بودم ولى زندگى نميكردم بعد از اينكه ورشكست شدم و پدرم به زندان افتاد و خانواده خودم رو از دست دادم و مجبور شدم از بچه هام دور بشم تازه فهميدم چيو از دست دادم جالب اينجاست وقتى به درامد ماهى ١ ميليون رسيدم تازه ياد گرفتم زندگى كردن يعنى چى و چطور ميشه زندگى كرد تغيير كردم افكارم عوض شد و الان به كمك خدا و تجربه و صحبتاى شما دارم هم درامدم رو زياد ميكنم و هم زندگى مى كنم اتفاق تلخى بود ولى تغيير بزرگى اتفاق افتاد كاملا درك كردم انسان با شرايط كنار مياد من كه برا يه شب نشينى ساده ١٠ ميليون خرج ميكردم لنگ ١٠٠٠٠ تومن پول بودم اين اتفاق من رو قوى كرد و ياد گرفتم كه الان هم زندگى كنم هم درآمد رو زياد كنم ممنون ازت داداش گلم

  0
 282. سمیه کاربر می‌گوید

  سلام افای تیموری من وهمسرم تا یک سال قبل فقط زنده مانی میکردیم ولی با آموزش هایی که دیدیم روز به روز همه چیز بهتر شده و با ایده ها و اموزش هایی که داریم میبینیم اهدافمون رو دنبال میکنیم تا به اونها برسیم.البته نا گفته نماند که تمام مطالب شما رو دنبال میکنیم و خیلی بهمون کمک میکنه حتما به زودی اموزش های شما رو میخریم تا بهتر از این بشه

  0
 283. عاطفه کاربر می‌گوید

  سلام استاد وقتتون بخیر استاد عزیز من یک زن ۳۰ساله هستم ومتاهل ویه فرزند دارم وبه این واقفم که داریم زنده مانی می کنیم تلاش برای زنده ماندن.
  باهمسرم از ابتدای زندگی مشترک خیلی تلاش کردیم که پیشرفت کنیم اما باتوجه به شرایط موجود آن زمان وحتی حال وعدم آگاهی درست ما ازاین که واقعا چگونه پیشرفت کنیم نتوانستیم نتیجه ای دریافت کنیم وهم اکنون هردو بیکاریم.مدتی کوتاهی هست که باشما آشنا شدیم ودورتون رو تهیه کردیم ودرتلاش هستیم بیزنس خودمون رو راه اندازی کنیم وان شاا.. اینبار به نتیجه دلخواه برسیم.فقط ناراحتم که ای کاش زودتر ودر سالهای گذشته وحتی در سنین پایینتر باشما آشنا می شدم.مرسی از تلاشهاتون برای ما

  0
 284. فرشید کاربر می‌گوید

  و اینکه در آخر باید بگم یه سریا فقط زنده ان زندگی نمی کنن منم جز همون دسته ام.

  0
 285. رضا کاربر می‌گوید

  سلام. خدا قوت آقای تیموری واقعا از اینکه سعی می کنید ادم ها رو بیدار کنید ممنونم ازتون. من یه پسر ۲۳ هستم که الان در شرایط فعلی خودم دارم زنده مانی می کنم ولی از وقتی که به کلیپ های شما نگاه کردم، دیدگاهم عوض شده و خدا رو شکر دارم یواش یواش به سوی آن چیزی که زندگی میگن بهش دارم حرکت می کنم. من می خواهم که زندگی عالی ای داشته باشم. خیلی ممنون

  0
 286. رويا -ر کاربر می‌گوید

  سلام اقاي تيموري من كليپاي شنا را ديدم و خوشحالم كه با اطلاعاتتون به جوانها روحيه و اطلاعات ميديد البته من جوان نيستم ام نكته اي كه متاسفانه حقيقت داره و نميشه منكر ان شد گرفتن مجوز براي هر كاري است كه متاسفانه در سيستم اقتصادي و اجتماعي ما گرفتن و دادن رشوه جا افتاده چندين مرتبه به افراد مختلف پيشنهاد سرمايه گذاري داده ام اما متاسفانه در اكثر موارد معضل رآنت و رشوه سد شروع يا ادامه كار شده كارخانه دار ورشكسته اي كه حاضر نشد رشوه بدهد محصولي را كه ميتونست صادر كنه از ان صرف نظر كرد
  لطفا در اين موارد هم توضيح دهيد با تشكر

  0
 287. رضا کاربر می‌گوید

  سلام
  من زنده ام و برای زنده ماندنم می جنگم
  چون زندگی کردن را بلد نیستم

  0
 288. حمید رضا حسینی کاربر می‌گوید

  من یک ورشکسته بودم که با خرید بسته هوش مالی شما تونستم از زنده مانی به زندگی برسم
  و حالا تمام همتم رو با آموزه های شما ترکیب کردم که جزو ۴ درصدی ها بشم

  0
 289. ابراهیم کاربر می‌گوید

  سلام، جناب تیموری قبل از هرچیز از شما و اعضا تیمتون ممنونم که با تهیه این کلیپها و مجموعه کمکی میکنید به بهبود وضعیت افرادی مثل من…
  منم مثل خیلی از افراد این مملکت دارم زندمانی میکنم، اما در تلاشم تا با غلبه بر ترسها، شناخت ضعفها و قوتهای شخصی، و آگاهیهایی که شما در اختیارم گذاشتید وارد مرحله جدیدی از زندمانی ام بشم که به زندگانی نزدیک باشه، و الحمدالله که روز به روز بهتر میشم…
  منم یه کارگر ساده با حقوق یک و دویست هستم که به هیچ عنوان کفاف مخارجم رو نمیده، اما با هدفگذاری که کردم انشالله در اخر سال باید درآمدم را حداقل۴برابر کنم، و باور دارم که میتونم و همه چیز به خودم بستگی داره…
  تلاش، باور، آگاهی رزومه هر شخص موفق بوده و هست و خواهد بود…
  موفق و پایدار و دلشاد باشید…?

  0
 290. Mahdi کاربر می‌گوید

  سلام تنها حرفی که میتونم بزنم اینه که نباید ناشکر باشیم.
  و من و خانوادم الان فقط تلاش میکنیم که زنده بمونیم واز شما میخوام که من و بیشتر راهنمایی کنین تا بتونم کاری کنم تا من و خانوادم زندگانی کنیم نه زندمانی…

  0
 291. علی کاربر می‌گوید

  سلام اکثرا داریم زنده مانی میکنیم
  زندگی من از سگ هم بدتره کل داراییمون 20 میلیونه چاه خونمون پره تو جنوب شهریم و فقط برای بقا زندگی میکنیم ولی بازم خداروشکر خیلی وضعشون از ما بدتره تنها دلیل زنده بودنم هم مادرمه

  0
 292. اشکان پاشایی کاربر می‌گوید

  سلام استاد عزیز،من یه مرد سی ساله هستم که متاهلم و در وضعیت کنونی ما فقط زنده ایم،ولی من پکیج رو تهیه کردم و دارم باهاش پیش میرم،واقعا تحول بزرگی در افکارم ایجاد شده و دارم روی توانایی ها و تخصص هام کار میکنم،تا قبل از آشنایی با شما اصلا به تخصص هایی که دارم به این دقت نگاه نکردم حالا می دونم چیکار کنم که زندگی کنم نه اینکه فقط زنده باشم،خیلی ازتون سپاسگزارم?
  دوستان خواهشا توانایی هاتون رو بشناسین امکان نداره توانایی انجام یه کار بخصوص رو نداشته باشین فقط باید بهش دقت کنین و پرورشش بدین،با قدرت پیش برین دوستان من،ماها همه لایق بهترین زندگی هستیم????

  0
 293. حمیدخان کاربر می‌گوید

  سلام و خدا قوت.اقا ماهان خدایش دوست داشتنی هستی .

  0
 294. محبوبه کاربر می‌گوید

  با عرض سلام و وقت بخیر
  متاسفانه با تمام تلاشی که میکنم وضعیت الانم زنده مانی میباشد نه زندگانی.

  0
 295. علیرضا کاربر می‌گوید

  سلام ما هم مثل بقیه فقط زنده ایم ولی زندگی نمیکنیم البته وظیفه نگهداری از خانواده بر دوشم نیست مجردم ولی کلا… البته این زندگی نکردن میتونه بخاطر این باشه که تلاش نمیکنیم برای زندگی کردن و همه فقط مطالب کانالتون رو دنبال میکنیم و عمل نمیکنیم به امید موفقیت همه و برد پرسپولیس در دربی 86 ??❤

  0
 296. سعید حیدری کاربر می‌گوید

  سلام
  من هم زنده هستم هم دارم زندگی میکنم
  به نظرمن تو مملکتی که پول نیست این حرفا یعنی وقط تلف کردن ودست تو جیب دیگران کردن. پول نیست. در حقیقت شما دارید به مردم یه چیز دیگه اموزش میدید. مجموعه شما
  که پول چاپ نمیکنه . پس این پولی که همش دارید ازش حرف میرنید از کجا میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ا از جیب یه بد بخت تو جیب یه بدخت دیگه. اینا راه حل نیست.
  پس این یعنی اموزش فریب مردم بیچاره که فکر میکنن شما راه حل دارید.

  0
 297. حسین میراحمدی کاربر می‌گوید

  سلام .تلاش میکنم که بتونم زندگیه خیلی بهتری داشته باشم و وقتی چیزی رو خواستم داشته باشم سریعا برام فراهم بشه. ممنون بابت اموزشاتون

  0
 298. سعید حیدری کاربر می‌گوید

  سلام
  من هم زنده هستم هم دارم زندگی میکنم
  به نظرمن تو مملکتی که پول نیست این حرفا یعنی وقط تلف کردن ودست تو جیب دیگران کردن. در حقیقت شما دارید به مردم یه چیز دیگه اموزش میدید. مجموعه شما
  که پول چاپ نمیکنه . پس این پولی که همش دارید ازش حرف میرنید از کجا میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ا از جیب یه بد بخت تو جیب یه بدخت دیگه. اینا راه حل نیست.
  پس این یعنی اموزش فریب مردم بیچاره که فکر میکنن شما راه حل دارید.

  0
 299. حسین میراحمدی کاربر می‌گوید

  سلام .تلاش میکنم که بتونم زندگیه خیلی بهتری داشته باشم و وقتی چیزی رو خواستم داشته باشم سریعا برام فراهم بشه. ممنون بابت اموزشاتون.امید وارم همیشه موفق و شاد باشید

  0
 300. جمال رشیدپور کاربر می‌گوید

  سلام استادعزیز انشاالله که همیشیه موفق سرفراز باشی استادجان من درحال حاضر اززندمانی برترهستم چون تومیدان تره باربودم وداروندارم رابردن والان خانه گیرشود واقعانمیدانم چکارکنم ذهنم کشش نداره سه تابچه دارم چندتاکلاس موسیقی وزبان ومدرسه شخصی میرن قبلا که وعظم خوب بود واقعابه بچه ها رسیدم ولی الان دیگه کم اوردم ومتاسفانه این چندهمین باراست که توزندگی این شکست ها راخوردم تاجای که سال 83کارخانه قندداشتم فروختم ولی واقعااذان دیگه هنگ کردم ومیدونم چکارکنم حرفهای شماهم که گوش میکنم فکرمیکنم بایدیک کاری داشته باشی مدیریتش رایاد بگیری نمیدونم ایابه نظرجنابعالی بیام توی کلاسهای شماشرکت کنم میتونم به جای برسم چون کاری موردنظرم نیست که بلدباشم چون من بچه شهرستان بانه هستم اصلیتم چون اونجامرزاست هردفعه که رفتم دبی یاچین یک وسایلی خریدم اوردم وروی یک نوع جنس کارنکردم که بگم سررشته ای دارم اگرزحمت نیست یک وقت بهم بده بیام ازنزدیک مزاحمت شوم لطفا درود برشما استادعزیز موفق باشی

  0
 301. محمد کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری من خیلی وقته دارم تمام کلیپ هات رو میبینم و میشنوم این حرفی که شما زدید رو من خیلی سال بود به همه میگفتم که واقعا ما زندگی میکنیم یا زنده مونی میکنیم
  من تا سال 92 خوب کار میکردم زندگی میکردم اما سال 92 تو نوسانهای اقاصادی و بخاطر ریزش پاساژمون که پایین تر از پلاسکو بود همه زندگیم رو از دست دادم
  الان دارم به حرفهای که به بقیه میزدم که زندگی میکنید یا زنده مونی فکر میکنم
  هیچ موقع فکر نمیکردم که به روزی منم برسه که فقط تلاش کنم برای اینکه زنده بمونم
  خدا رو شکر این چند وقتی که با شما اشنا شدم دوباره سرپا شدم و برای زندگی کردن دارم می جنگم
  منی که بعداز از بین رفتن مغازم دستگاهام و تمام زندگیم ناامید بودم الان به کمک کلیپ ها و صحبت های شما دوباره سرپا شدم و دارم تلاش میکنم
  ممنونم ازتون
  ایشاالله که یه روزی برسه که از نزدیک ببینمتون و بگم که دوباره همون ادم قبل شدم و زندگیم بهتر بهتر شده
  به امید دیدارتون

  0
 302. سعید حیدری کاربر می‌گوید

  سلام
  من هم زنده هستم هم دارم زندگی میکنم
  به نظرمن تو مملکتی که پول نیست این حرفا یعنی وقط تلف کردن ودست تو جیب دیگران کردن. در حقیقت شما دارید به مردم یه چیز دیگه اموزش میدید. مجموعه شما
  که پول چاپ نمیکنه . پس این پولی که همش دارید ازش حرف میرنید از کجا میاد؟؟؟؟ از جیب یه بد بخت تو جیب یه بدخت دیگه. اینا راه حل نیست.
  پس این یعنی اموزش فریب مردم بیچاره که فکر میکنن شما راه حل دارید.

  0
 303. jamal rashidpor کاربر می‌گوید

  سلام استادعزیز انشاالله که همیشیه موفق سرفراز باشی استادجان من درحال حاضر اززندمانی برترهستم چون تومیدان تره باربودم وداروندارم رابردن والان خانه گیرشود واقعانمیدانم چکارکنم ذهنم کشش نداره سه تابچه دارم چندتاکلاس موسیقی وزبان ومدرسه شخصی میرن قبلا که وعظم خوب بود واقعابه بچه ها رسیدم ولی الان دیگه کم اوردم ومتاسفانه این چندهمین باراست که توزندگی این شکست ها راخوردم تاجای که سال 83کارخانه قندداشتم فروختم ولی واقعااذان دیگه هنگ کردم ومیدونم چکارکنم حرفهای شماهم که گوش میکنم فکرمیکنم بایدیک کاری داشته باشی مدیریتش رایاد بگیری نمیدونم ایابه نظرجنابعالی بیام توی کلاسهای شماشرکت کنم میتونم به جای برسم چون کاری موردنظرم نیست که بلدباشم چون من بچه شهرستان بانه هستم اصلیتم چون اونجامرزاست هردفعه که رفتم دبی یاچین یک وسایلی خریدم اوردم وروی یک نوع جنس کارنکردم که بگم سررشته ای دارم اگرزحمت نیست یک وقت بهم بده بیام ازنزدیک مزاحمت شوم لطفا درود برشما استادعزیز موفق باشی

  0
 304. سمیه کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری من حرف های این کلیپ رو خیلی خوب درک میکنم چون تا 1 سال قبل ما فقط زنده مانی میکردیم الان انگیزه پیدا کردیم و دنبال هدفامون میریم ولی میخوایم کار راه بندازیم نمیدونم چه کاری من لیسانس معماری دارم و لی علاقه زیادی به طراحی لباس وطراحی داخلی دارم لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم

  0
 305. رویا کاربر می‌گوید

  سلام..من الان او شرایط خیلی بدی هستم.. این روزا فقط ارزوی مرگ میکنم.. اعلان تلگرام شما اومد روصفحه گوشیم واردکه شدم نمیدونم چرا احساس کردم منم میتونم پولداربشم ولی نفهمیدم چجوری! من زندمانی میکنم نه زندگانی.. من فقط دارم زندگی میکنم تابگذره نه زندگی کنم که خوش بگذره.. شاید همه فکرکنن پول واسه ولی خانواده وسرپرست خانواده واجبه ولی نه من یک دختر 18ساله هستم که شديدا به خوشی وبه قول خودتون زندگانی نیازدارم ولی.. من 3روز پیش بخاطر همین پول لعنتی عشق 5سالم رو ازدست دادم فقط بخاطر اینکه نه میتونستم جهیزیه بدم نه عقدبگیرم.. پدر ومادرم طلاق گرفتن ومادرم کمک بهیاربیمارستان هست.. واقعا حسرت میخورم که چرا من نمیتونم خوش باشم وچیزی که میخوام داشته باشم.. من تا سه روز پیش حسرت پول نمیخوردم ولی زمانی که عشقم از دست دادم به زمین وزمان لعنت فرستادم لطفا جوابمو بدین من حتی اینترنتمم یک روزه میگیرم تا 12شب میتونم جوابتون رو چم کنم ولی بعدش.. هییی خدایا شکرت

  0
 306. محمدرضا کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری بنده ی دانشجو ۱۹ سالم که توی دانشگاه هزار جور حرف از این بچه پولدارا بخاطر داشتن ماشینم مسخره میشم و خیلی فشار رومه حتی عشقمو بخاطر نداشتن پول و پولدار بودن بقیه دوستام از دست دادم که بیاد با نزدیکترین دوستم که فقط پولداره رفیق شه ازتون خواهش میکنم ی راهنماییم بکنید گاهی وقتا از زندگی سیر میشم دیگه بخدا

  0
 307. رویا کاربر می‌گوید

  زندمانی

  0
 308. سپیده آزادی کاربر می‌گوید

  درود بر شما جناب تیموری گرامی
  سپیده هستم. جدیدا با کانال تلگرام شما آشنا شدم و از ویدئوهای خوبتون که بدون چشم داشت برای همه منتشر میکنید بسیار استفاده کردم و بسیار سپاسگزارم.
  راجع به مطلبی که امروز منتشر کردید میخوام بخشی از زندگیم رو باهاتون به اشتراک بذارم.
  من سابقا کارمند بانک بودم و به دلیل بیماری اعصاب سه سال پیش مجبور به استعفا شدم در حالی که به زمین و زمان ناسزا میگفتم. پس از گذروندن دوره های مختلف شخصیت شناسی، TA ، کلاس های معنوی ، NLP و خیلی کلاس های دیگه، الان متوجه میشم که وقتی توی بانک بودم و حتی قبل از اون که همه زندگی و هدفم این بود که کارمند بانک باشم و بیشتر از اون چیزی رو نمیتونستم متصور باشم، زنده مانی من بوده. متاسفانه وقتی که در بانک بودم هم هر روز با تهدید اینکه بانک میخواد تعدیل نیرو بکنه، بانک میخواد وام های مسکن و ضروری و … رو قطع بکنه، بانک میخواد بچه هایی که توی آزمون سالانه بانک نمره کافی نیاوردن رو اخراج کنه و … اعتماد به نفسمون هر روز بیشتر و بیشتر لگد مال میشد و چون غیر از کار بانک، کار دیگه ای هم بلد نبودم، این احساس ترس درونی همواره با من بود.
  تا اینکه به اجبار مریضی مجبور شدم از کاری که براش یک سال کنکور خونده بودم و چهار سال و نیم توی دانشگاه رشته مرتبطی که خودم شخصا باهاش ارتباط برقرار نمیکردم رو خونده بودم بیام بیرون.
  روزهای سخت خیلی داشتم، احساس اینکه از هم دوره ای هام عقب افتادم، این حس که الان همه سر کار هستن و حقوق دارن و دایم به سرمایشون اضافه میشه و من جزئی از این جریان نیستم، این ها واقعا من رو تا مرز بدترین حال ها میبرد.
  اما الان که توی این نقطه ایستادم خدا رو شکر میکنم… من روزهای سختم رو با سختی و فشار طی کردم اما الان میتونم سرم رو بالا بگیرم و بگم از چالش بیرون اومدم.
  … و الان دارم*** زندگی*** میکنم… دو ساله که آواز کلاسیک کار کردم، در شرف ورود به یکی از بهترین کرهای تهران هستم، مدرس دوره TA و مولف جزوه های TA هستم… در حال گذروندن دوره تنبک نوازی نزد یکی از برجسته ترین اساتید تنبک هستم و به زودی تدریس تنبکم رو هم شروع میکنم… و خوشحالم که بگم این ها تنها بخشی از وجودمه که تا الان تونستم محققش کنم به لطف خدا و کمک خانواده و دوستان با ارزش و مثال زدنی که خداوند سر راهم قرار داده.
  و فکرهای خیلی زیادی توی سرم دارم، هم برای درآمدزایی و هم برای کمک به انسان های سرزمینم که همه نیازمند دونستن این موضوعاتی هستن که من هم نیازمند دونستنشون بودم و با یاد گرفتنشون با مهر خداوند زندگیم تغییر کرد.
  از شما سپاسگزارم جناب تیموری گرامی، میدونم که هدفتون آگاه کردن به صورت جمعیه، ارزش کارتون رو کاملا درک میکنم و خوشحالم که در سرزمینم افرادی مثل شما در حال رشد کردن و آگاه کردن سایرین هستین. من هم میخوام یکی از این افراد باشم و وجود شما و افرادی شبیه شما برای من دلگرمی بزرگیه. براتون بهترین ها رو از خداوند میخوام. تندرست و سرفراز باشید. 96/12/6

  0
 309. sajjadalizadeh کاربر می‌گوید

  سلام.آقای تیموری ما که زنده بمانی میکنیم نه زندگی.من بیشتر ویدئو های شما را میبینم اما نمیتونم یه راه کسب درآمد پیدا کنم.خودم لیسانس عمرانم.وبیکارم.نمیدونم چیکار کنم.چند سالی تو شرکت ها کار کردم نتونستم پول بگیرم و رفتم تو شهرستان روستا پیش پدرم کشاورزی کردم که هیچ گونه موفقیتی نداشته ام.سرمایهای هم برای کار تو رشته خودم ندارم.نمیدونم چیکار کنم.

  0
 310. مینا کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری واقعا زندگی کردن سخت شده کار پیدا کردن هم سخت شده شما میگید کار همش سرمایه مبخواد با هیچی نمیشه کاری کرد

  0
 311. محمدرضا کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری من ی دانشجو ۱۹ سالم که تو دانشگاه بابت اینکه زیاد ماشین خوبی ندارم توسط این بچه پولدارا مورد تمسخر قرار میگیرم حتی عشقمو بخاطر نداشتن پول از دست دادم و عشقم با نزدیکترین دوستم فقط لخاطر پول رفیق شد ازتون خواهش میکنم ی راهنماییم کنید که من از این شرایط خلاص شم

  0
 312. بهزاد کاربر می‌گوید

  مرسی از ویدئوی خوبتون.
  ولی اکثر مردم ایران میدونن که دارن زندمانی میکنن نه زندگی.
  منم از این مردمم.
  ولی دارم سعی میکنم از این وضع خارج بشم.
  اگه راهنماییه خاصی داشتین بگین خوشحال میشم.

  0
 313. اکبر کریمی کاربر می‌گوید

  سلام استاد..واقعا باید گفت احسنت بر شما…درود بر شما…جمعه دیدمتون اتفاقی و فقط احوال پرسی کردم…باید به شما و خدمات انسانی که به جامعه میدید…سر تعظیم فرود اورد…ممنون از دوره هوش مالی..ممنووون…من تا الان به شدت تلاش کردم برای زندگیم اما برای حفظ ابرو و چند قدمی هم اهسته به جلو رفتم اما الان فهمیدم فقط زمان و انرژی و پولمو تلف کردم….از وقتی هوش مالی شما به دستم رسید ..دارم زندگی میکنم و خواب هوش مالی و استاد تیموری میبینم شبها…شک ندارم که در کنار شما و با کمک خدا و عملکرد خودم…اسفند ویژه و سال ۹۷ طلایی خواهم داشت..دوستت دارم بدجوووور?????

  0
 314. علیرضا اعتمادی کاربر می‌گوید

  سلام ماهان جان ویدئو شما رو دیدم و بسیار بیشتر از گذشته از خودم ناراحت شدم چرا که باید خیلی زودتر از اینها تمام تمرکزم رو روی یک کسب و کار سود اور قرار میدام و مثل الان صرفا به حقوق ماهیانه و تدریس و کمی تحقیق و پروهش و درامد حاصل از انها که در مجموع به زور به ماهی 6 میلیون در ماه میرسه توجه میکردم
  راستش رو بخواهی با وضعیت موجود صرفا زنده هستم و زندگی نمیکنم و از زندگی لذت نمیبرم و مقصر اصلی هم بیشتر خودم هستم چرا که در گذشته و مثلا حداقل از 20 سال پیش بیشتر باید وقت و تلاش خودم رو روی یک بیزنس خاص میزاشتم و یک کارافرین متخصص میشدم اما متاسفانه این مفاهیم رو صرفا علمی آموختم اما عملیاتی به معنای واقعی نکردم اما هنوزم در سن 45 سالگی عاشق آموختن و یادگیری و نهایتا دوست دارم یک کسب و کار خوب راه بیندازم و همچنین از روشها ی مختلف مناسب درآمد خودم رو حداقل 10 برابر کنم این کلیپ شما باعث میشه من بیشتر فکر کنم و تمرکز بیشتری روی اهدافم داشته باشم و تمام سعی ام رو بکنم که بتونم بحران های گذشته اقتصادی خودم رو جبران کنم و بتونم برای آینده خانواده و خصوصا پسرم گام های موثری بردارم و بتونم صرفا برای خودم کار کنم و روی توانایی های خودم به کار و بیزنس خودم بپردازم ضمنا بنده با شما همشهری هستم و بسیار خرسند شدم که شما اینقدر در زندگی حرفه ای تون موفق شدید و همچنان هم با تمام توان و با انرژی مثبت این موفقیت ها رو با تمام هموطنان به اشتراک می گذارید از صمیم قلبم از شما دوست عزیز تشکر میکنم شما باعث میشوید خلاقیت بیشتری در ذهن افراد موج بزنه . تندرست و پاینده باشید
  ارادتمند علیرضا اعتمادی

  0
 315. سپهر کاربر می‌گوید

  سلام یه سوال خیلی خیلی مهمی ذهن منو مشغول کرده که ممنون میشم جواب بدید.
  از اونجایی که در کشوری مثل ایران که عملا تولیدی وجود نداره و بیشتر پول از درآمد نفت است اصولا باید مقدار پول ثابت باشه.
  پس ثروتمند شدن یکی در گرو فقیر شدن فرد دیگری است.
  پس آموزش های شما فردی است و عملا ثروت رو در کل جامعه افزایش نمیده.
  آیا با نظر من موافقید؟
  اگر موافق نیستید میشه توضیح بدید؟
  و یا اینکه راهکاری برای اینکه همه ی مردم جامعه بتونن زندگی کنند دارید؟

  0
 316. علیرضا کاربر می‌گوید

  استاد تیموری سلام من علی هستم نمیدونم چطور ازتون کمک بگیرم من خیلی وقته خدمت سربازیم تموم شده بیکارم زندگی که هیچ به زور زنده ایم حالا این وسط چطور میتونید کمکم کنید؟ با سپاس از لطفتون

  0
 317. ستاره کاربر می‌گوید

  سلام ماهان عزیز
  چند وقتی هس که خیلی حالم خوب نیس… به طور اتفاقی سر از کانالت در اوردم با حرفات انرژی میگیرم…
  دخترم. 28 سالمه فوق لیسانس بیوشیمی توی یکی از شهرستان های کرمانشاه…. بیکارم…. من نه زندگی می کنم نه زنده مانی!! در واقع من یه زندگی انگلی دارم… که از خونواده م تغذیه می کنم پدرم بازنشسته اموزش و پرورشه و ماهی 1.5 حقوق داره
  ماهان واقعا خسته م … کلی درس خوندم که خیر سرم یه چیزی بشم هیچی نشدم به خودم دلداری میدم که این وضعیت اکثر تحصیلکرده هاس… وقتی که نتونستم کار مرتبط پیدا کنم رفتم سراغ کارهای دیگه… مثلا برای یه مدرسه کارهای تایپ و … انجام میدم اونم برای ماهی 150 هزار تومن…. توی یه اموزشگاه شیمی درس میدم که اونم پولی بهم ندادن چون بچه هایی که میان از نظر مالی هم قوی نیستن که پولو به موقع بدن… توی خرداد و تیر به مدت 2 ماه مراقب سلامت بودم برای طرح سنجش پیش از دبستان.که الان اسفند ماهه هنوز حق الزحمه 500 هزار تومنیشو بهم ندادن…خسته شدم… مدرک فنی حرفه ایی تابلو فرش دارم ولی حتی پول ندارم که یه طرح سفارش بدم….واقعا نمیدونم چیکار کنم از عالم و ادم بدم میاد از خودم بدم میاد… از فرصت هایی که از دست دادم و به جاش درس خوندم بدم میاد…. از همه چی … ماهان بهونه نمیارم ولی باور کن توی کرمانشاه هیچ کاری نیس که بخای انجام بدی… پول هم ندارم که بخام برم جای دیگه مثه تهران . خونواده م توی وضعیت بدی هستن…. خدایا خودت یه کاری کن…

  0
 318. سرو کاربر می‌گوید

  سلام .. زنده ماندن خودش امید میخواد… امید واسه زنده موندن فقط دخل و خرج آدم‌نیست … احساس آدماس که زنده میمونن نه پووول …
  اون ماهی اگه امید واسه زنده موندن داشته باشه اصلا شرایط واسش سخت نیست ………

  0
 319. مریم کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری من هم الان ۳۰ ساله که دارم زنده میمونم ولی اصلا دوست ندارم و من فقط با حقوق کمتر از یک تومان دارم زندگیم رو میچرخونم که اصلا راضی نیستم و الان یه مدت که با انرژی شما دارم یه تصمیماتی میگیرم که امیدوارم موفق بشم ممنون از این همه انرژی

  0
 320. حسام کاربر می‌گوید

  باسلام و احترام خدمت شما استاد گرانقدر
  بنده با دین این فیلم بسیار متحول شدم و خدایی الان که ۱۳ساله کارمند دولت هستم فهمیدم که دارم زنده مانی میکنم نه زندگانی. حدودا نزدیک به یک سال و نیم دارم کار نتورک انجام میدم حقیقتا هنوز درجا میزنم البته خیلی سختی کشیدم که فرهنگ رو در خودم و خانوادم تغییر بدم و شدنی شد الان سردرگمم گیجم کسی رو ورود کردم که شده دشمن خونی خودم و اونو با درامد رسوندمش ولی میخوام زندگیمو تغییر بدم و اول باید خودم دوباره تغییر کنم و به راهنمایی های شما استاد گرام هم نیازمندم کمکم کنید لطفا

  0
 321. مهراد کاربر می‌گوید

  ۴۵ سال است که زنده ام

  0
 322. منا کاربر می‌گوید

  سلام الان اکثر مردم دارند زنده مانی میکنند منم جز این افراد هستم ولی من دو ماه با کانال استاد تیموری اشنا شدم و دارم تلاش میکنم که زندگی کنم و اگه هر کسی که فقیر بوده تونسته ثروتمند بشه پس ماهم میتونیم فقط باید فعل خواستن صرف کنیم و کمی خلاق باشیم

  0
 323. Neo کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری عذر خواهم ولی شما که هنوز اینقدر متوجه نیستید که پشت فرمون نباید حرف زد و باید حواستان به رانندگی باشد نمی توانید استاد خوبی باشید. شما که اصول اولیه ایمنی را رعایت نمی کنید چطور میخواهید به ما آموزش دهید . و اما در مورد هوش مالی کل انسانها اگر از فرصت هایی که بهشون میرسه استفاده کنند موفق می شوند . ببینید شما هم داری تبلیغ می کنید کلاستون پر شه ، دلتون واسه کسی نسوخته. موفق باشید . بدرود

  0
 324. سحر کاربر می‌گوید

  سلام
  من زندگی نمیکنم بلگه تلاش میکنم زنده بمونم
  هر روز به خاطر پدرم ت خواهرم آتیش میگیرم
  دلم میخواد بهترینارو بهشون هدیه بدم
  دارم براش تلاش میکنم
  ایمان دارم میشه

  0
 325. رضا ابراهیم زاده کاربر می‌گوید

  سلام ماهان عزیز
  درس خوندم لیسانس عمران گرفتم. ۱۳ سال در بیابان ها راهسازی کردم. ۹ سال است وارد تهران شدم. الان هم مشغول کار نظارت بر راهسازی هستم. ۲۰ میلیون تومان سال ۸۹ حقوق هام پرداخت نشد و الان هم آخرین پولی که دریافت کردم ۲۸ شهریور ۹۶ و آنهم مربوط به حقوق دی ماه ۹۵ بوده. آدم تنبل و بی استعدادی هم نیستم. مشوق و حامی نداشتم. حاضر نیستم در کارم کم بذارم و دروغ بگم و برای پیشرفتم زیرآب دیگران رو بزنم.
  حالا به نظر شما من موفق میشم زندگی کنم؟!!!

  0
 326. سمیه کمالی کاربر می‌گوید

  سلام استاد من در حال زنده مانی هستم نه زندگانی هرروز دارم تلاش میکنم .دوره های شمارا هم تهیه کردم. توکل به خدا شاید یه روزی منم زندگانی کنم

  0
 327. سمیه کمالی کاربر می‌گوید

  سلام استاد منم د رحال زندمانی هستم به امید رسیدن به زندگانی

  0
 328. هادی کاربر می‌گوید

  سلام استاد من جزو دسته ای هستم که زندگی می کنم ولی انتظار خودم از خودم خیلی بیشتر از اینهاست و به کمک ما دارم به اهدافم نزدیک میشم
  مرسی

  0
 329. رستمی کاربر می‌گوید

  سلام استاد بنده پسر 36 ساله هستم مجردم خانواده پدری مستاجرن سرمایه اولیه ندارم شغلی ندارم ونتونستم هوش مالیتون بخرم وتا آخر عمر نمیتونم ازدواج بکنم وهیچ کسب وکاری به ذهنم نمیرسه ومیخوام فقط زنده بمانم ناامیدم اززندگی نا امیدم از خودم هیچ هدفی ندارم فقط میخوام زنده بمانم مرسی ازتون

  0
 330. امیر کاربر می‌گوید

  سلام
  خسته نباشید
  من هم زندگانی میکنم هم زندمانی
  زندگانی میکنم چون ی پدر و مادر خیلی خوبی دارم و برای من اینا از ۱۰۰ ملیارد با ارزش ترن و زندمانی میکنم چون باید زنده بمونم و تلاش کنم تا بتونم برای زن و بچه آیندم و خودم زندگی راحتی محیا کنم
  من کلا ۱۷ سالمه و بجز درس و ورزشم(دوچرخه سوار کوهستان) که خیلی برام مهمه به چیز دیگه ای فکر نمیکنم البته الان دنبال یه اسپانسر قوی هستم که بتونم با حمایتش سکو بزنم من مقام ۵ کشور رو دارم
  خیلی ممنون که وقت میذارید که یک سری انسان ها رو از ناامیدی در بیارید و بتونن پیش خانوادشون سر بلند باشن

  0
 331. علی کاربر می‌گوید

  من با مدرک فوق لیسانس از دانشگاه دولتی تهران درامدم ۲تومنه قطعا فقط زنده م و ازین شرایط به شدت ناراضی م.

  0
 332. علی کاربر می‌گوید

  من مهندسم خیر سرم :یادگرفتم به زور اموراتم بگذره و تلالش برای بقا و زیر قرض نرفتن بازن و دوتا بچه کمترین هزینه ها درطول سال و…
  تو چه کاری ازت بر میاد برای تغییر نگرش ؟؟

  0
 333. عبدالمجید.م کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری عزیز تازه با کانال تون اشنا شدم
  و استفاده میکنم ولذت میبرم از اینهمه انرژی شما.
  من باوجود اینکه حدودا شش میلیون بادوبچه درامد دارم
  باید اعتراف کنم فقط زنده ایم زندگی نمیکنیم.
  البته خداروشکر بجز معلمی من وخانمم کارگاه کوچکی داریم اما فقط کارمیکنیم تا امورات مون بگذره.

  0
 334. رقیه کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری عزیز من یه خانم ۳۴ ساله هستم که از یک زندگی خیلی سخت الان به جایی رسیدم که خدا رو شکر نه تنها از پس برطرف کردن نیاز های خودم بلکه سعی کردم نیاز های اطرافیانمو در حد توان برطرف کنم و خدا رو شاکرم که تا به الان شرمنده کسی نشدم ولی در مورد سوالتون در مورد زندگانی یا زندمانی ؟
  من قبلا شاید تا چند ماه پیش با وجود شغل عالی و درامد خوب فقط زندمانی میکردم چون جای یک چیز در زندگیم واقعا خالی بود . یادم رفته ذهن انسان بدون یادگیری و عطش برای اموختن تفکر و کشف ایده های نو تبدیل به گنداب میشه ولی امروز تشنه یاد گرفتن رشد و تعالی هستم و هدف گذاری های من امروز باعث شده زنده بشم شکوفا بشم و میخوام حالا دیگه زندگی کنم به شیوه خودم برای خودم
  راستشو بگم خارج شدن از منطقه امن ترسناکه ولی میخوام امتحانش کنم چون من فقط قراره یک بار زندگی کنم پس قطعا ارزش جنگیدن و داره اها یادم رفت بگم در تحقق اهدافم اموزش های شما قطعا راهبردیه و در برنامه های آتیم حتما از پکیج هوش مالیتون استفاده می کنم . حس قشنگمو برای همه آدمها آرزو دارم به امید روزی که هر ادمی به ترس هاش غلبه کنه و زندگی کنه چون لایقشه

  0
 335. زهرا کاربر می‌گوید

  سلام خسته نباشید خیلی ممنون بابت وقتی که برای ما میزارین من تازه عضو گروهتون شدم امیدوارم با راهنمایی هاتون بتونم زندگیمو بهبود ببخشم به قول دوستمون الان 90 درصد مردم ایران دارن زنده مانی میکنن که ماهم جزو از اوناییم چیزی که توی کلیپتون نظر منو جلب کرد این بود که شما می گین با ماهی 1 میلیون چطوری زندگی میکنن من خودم به شخصه ادمایی رو می شناسم که درامد شاید صفر دارن و فقط با پول یارانه که خیلیا شاید اصلا مبلغشم ندونن دارن زندگی میکنن که تعدادشون کم هم نیست یعنی باماهی 45 تومن وبا این حرفتون هم کاملا موافقم که ما ادم ها خودمونو با شرایطمون وفق میدیم

  0
 336. حسین خوشنویس کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت جناب تیموری…
  من که دارم میجنگم که فقط بتونم زنده بمونم .. زندگی هنوز نفهمیدم چه شکلیه … بنده یه ورشکسته به تمام معنا و حسابی زیر بار غرض جوری که توش غرق شدم … با آخرین نفسهای مالیم تونستم بسته هوش مالی شما رو بخرم البته شراکتی … و تا الان تا ماه دوم تونستم ببینمش … ولی نتونستم هنوز به حدی برسم که ایده ای رو شروع کنم هیچ امکاناتی ندارم برای راه اندازی … فعلا باید برای کسی کار کنم تا بتونم فعلا بدهیامو بدم … اینم زنده بودن منه … تمام این شرایطی که تو فیلم نشون دادید من از اعماق وجود درک کردم و فقط دوست دارم بمیرم…
  ما زندگی نمیکنیم … و باید برای زنده ماند بجنگیم … تا به زندگی کردن برسیم …
  خیلی دوست دارم که نباشم جز این دسته و خیلی با آرامش زندگی کنم و معنی واقعی زندگانی رو بفهمم و درک کنم … بدون استرسو فکر و گرفتاری…
  ولی هنوز نمیدونم چطوری …
  به امید پیروزی

  0
 337. حسن عاملی کاربر می‌گوید

  سلام وقتتون بخیر من خیلی دوست دارم برای خودم یک کار آفرین باشم ولی چون همیشه از اینکه نکنه یک اشتباه کنم وزندگیمو خراب کنم ترسیدم و فعلا به کارگری برای دیگران مشغول هستم ولی همیشه نظر. خثدم اینه که چرا آدم زمانی را که میتونه برای خودش تلاش کنه را با کارکردن وتلاش کردن برای مردم از دستت بده/بعضی وقتا ازخودم میپرسم چرا من قدرت ریسک کردن راندارم چرا نمیتونم مثل دیگران من هم برای خودم کارکنم/ با تشکر از راهنمایی خوب شما

  0
 338. رضا کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری فک کنم من یه چیزی از سطح زنده بودن هم کم ترم و با ماهی ششصد هزار تومان زندگیمو میچرخونم راستش خیلی سخت زندگی میکنم و ای کاش شما یا دوستان جواب منو بدید که چرا من هر کاری رو میخواستم مانجام بدم عملی نمیشه در حالی که اصلا از انجامش نمی‌ترسم مثل بوتیک نونوایی یا حتی کارواش ..‌

  0
 339. Reza کاربر می‌گوید

  امان از دست کارمندی . ولی اینو باور دارم که برای زندگی کردن مدتی باید زنده بود تا به آنچه میخواهم برسم.من همیشه اینو باور دارم که باید کار کنم تا زندگی کنم نه اینکه زندگی کنم تا کار کم

  0
 340. نیلوفرمرداب کاربر می‌گوید

  سلام … زندگانی میکنیم یا زنده مانی میکنیم ؟؟؟؟
  وقتی یک جوان تمام ارزوهاش بر باد بره تمام امیدهاش نا امید بشه تمام عزتش بشکنه مطمئنا زندگی نمیکنه مطمئن باشید زنده نیست که زندگی کنه اما در مورد زنده مانی باید بگم حتی خوش بحال همون ماهی حدقل یکی اونو سر و ته تو لیوان کرده تا با شرایط حداقل زنده بمونه نه اینجا اجازه زنده موندن و زندگی کردن رو از ادم میگیرن اینجا ایرانه تا یکی داره راه میوفته تمام تلاششون اینه هر جوری هست اونو زمین بزنن اینجا اجازه زنده موندن رو از ادم میگیرن
  نه زنده ایم و نه زندگانی میکنیم

  0
  1. معصوم رنجبر کاربر می‌گوید

   سلام وقتتون بخیر تا جای که میتونستم دیدگاهای دوستان عزیز رو خوندم اما در مورد خودم ساکن آذربایجان غربی هستم که نه زندگی میکنم نه زنده مانی فقط یه مرده متحرکم و تازه باکانالتون آشنا شدم این کلیپ باعث شد که تصمیم بگیرم من بعد زندگی کنم واقعا ازتون ممنونم اما فعلا نمیدونم چطوری اما میخوام زندگی کنم

   0
 341. کیومرث کاکاوند کاربر می‌گوید

  سلام استاد تیموری
  جمله شما را حدودا 22 سال پیش شنیدم، مصاحبه مجری صدا سیما با دو نفر که یکی با ماهی 40 هزار تومان راضی بود و دیگری با ماهی یک میلیون راضی نبود و میگفت اون 40 هزار تومان ضامن زنده بودنشه!! من که میخام زندگی کنم یک میلیون برام کمه!!
  ولی اون موقع درک نکردم که چی میگه سطحی گذشتم، ازتون خیلی خیلی سپاسگزارم، حرفتون به دل نشست.
  البته زودتر از اینا، چون بسته هوش مالی شما را تازه تهیه کردم و به امید خدا شروع کردم.
  43 ساله، لیسانس مکانیک، کارمند یک شرکت صنعتی در قزوین، درآمد متوسط 3.5 ملیون ماهانه دارم ولی به قول شما فقط سرم را تو لیوان نصفه فرو بردم!!
  از 20 سالگی تا الان بیش از 10 بار ریسک کردم که رشد کنم ولی با فکر خام، اصلا آرام و قرار ندارم با دوره شما سرم گرم شده که راهی از توش بیرون بیارم که مطمئنم پیروز میشم، چون حس میکنم کاملا دوره شما با مهندسی خیلی خاصی طراحی شده. دقیقا مثل پازل یا همان جورچین میمونه.
  پیروز و سرافراز باشید.

  0
 342. حسین کاربر می‌گوید

  سلام خدمت شما و دوستان گرامی
  هیچ وقت نظری نمیزاشتم ولی واقعا این موضوع دیوانه کننده بود من که در حال حاضر دارم فقط زنده میمونم تا ببینم میتونم سعی کنم یه روزی واقعا زندگی کنم
  به نظر من شما دست گذاشتید رو نقطه خیلی حساسی
  فقط میشه اینو گفت و گریه کرد، همین
  چون هیچ کدوم انتخاب نکردیم که اینطور باشیم خیلی ها هستند که دیگه چاره ای ندارند پس فقط میتونیم به اسم زندگانی کردن، زنده بمونیم

  0
 343. حمید کاربر می‌گوید

  سلام استاد عزیز
  در حال حاضر فقط زنده ام، فقط همین
  اما می خواستم زندگیمو تغییر بدم، انگیزه زیادی داشتم
  قرار بود واسه ایثارگری پدرم کسری خدمت بگیرم اما نمیدن، دروغ گفتن لعنتی ها
  دوره ی هوش مالی رو هم خریده بودم و داشتم باهاش پیش میرفتم که این ضد حال داغونم کرد
  حالا فقط مثل پیرزن و پیرمرد هایی که منتظر مرگشون هستند منتظرم تا موقع اعزام به الافیم برسه
  دو سال زندانی، به جرم جوانی!

  0
 344. MIN کاربر می‌گوید

  دوباره سلام
  نظرات عزیزان را خوندم
  خیلی ناامید هستن همه یا میخوان بمیرن یا مردن ??
  واقعا من که هر چی کلیپ از جناب تیموری میبینم چه توی کانال و چه هوش مالی
  کلی اول برای خواهرها وبرادرهم سخنرانی میکنم که چرا نشستیم که عقبیم باید دو شیفت دختر کار کنه وسه شیفت پسر
  کلی ایده توی ظهنم ایجاد شده اصلا هم نمیخوام بمیرم
  35 سال را تمام کردم غبطه میخورم که من از 15 سالگی دنبال همین طرز فکر بودم اما کسی منو باور نداشت
  اما باز هم تلاش میکنم
  تا دنیا هست زندگی ادامه داره
  من هنوز نفس میکشم
  عاشق زندگی کردنم

  0
 345. نازنین کاربر می‌گوید

  با سلام.متاسفانه فقط زنده ام،اما دارم تمام تلاشمو می کنم تا به زندگانی برسم.برای این کار مجبورم پسر 5 ماهه ام رو بذارم و برگردم سرکارم.فردا اولین روز کاریم هست بعد از 5 ماه.امیدوارم پسرم منو ببخشه و بدونه به خاطر اون دارم این کار می کنم.

  0
 346. امید کاربر می‌گوید

  سلام استاد .خدا وکیلی الان فکر میکنم نه زندگی میکنم نه زنده ام .فقط هستم به خاطر بچه ام .خیلی تلاش کردم واسه دخترم زندکی خوبی بسازم ولی تا حالا نتونستم

  0
 347. فرشته مرا ی کاربر می‌گوید

  زنده ایم با این وضع بد اقتصادی با بیکاربودن

  0
 348. محمد قراگوزلو کاربر می‌گوید

  سلام میخاسم بگم که ۸۰درصد مردم ما دارن دست و پا میزنن ک زنده بمونن ولی وای به حال اونایی که مثل من و امثال من شغل آزاد دارن که یک ماه هست و سه ماه نیست.اگر ۸۰درصد مردم ایران دارن واس زنده موندن دست و پا میزنن منو امثال من مرده متحرکیم واقعا اوضامون بده آقای تیموری کانال شمارو دنبال میکنم تازه فهمیدم زندگی یعنی چی میخام در بیام از این کثافت خسته شدم

  0
 349. مجیدربانی کاربر می‌گوید

  سلام
  فقط اینو بگم از 1396/07/05ساعت 10:25:47فهمیدم که چجوری باید زندگی کرد والان 151روزه که در سکوی پرتاب دارم اماده میشم برای پرتاب و اوج گرفتن ورسیدن به نقطه شروع زندگی کردن که همه ما لایقش هستیم

  0
 350. ميثم اميني کاربر می‌گوید

  سلام و درود بر استاد گرانقدر : وقتي سال ٩٤ با ٢٥٠ ميليون بدهي همسرم طلاق گرفت و رفت ، تازه فهميده بودم اين زندگي نيست كه دارم ميكنم ، بلكن زنده مانيه ولي حالا بعد از دوسال آموزش و تلاش ، دارم زندگي ميكنم .
  در هر حال از شما ممنونم ، اميدوارم بزودي در سمت شاگردي در خدمتتان باشم.

  0
 351. آشنا کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری
  با ابن کلیپ منو دیوونه کردین بخدا
  من یه جوون 29 ساله هستم تخصصم هم وردپرس و سئو و دروپال هستش
  خدارو شکر 2 تا بچه هم دارم
  ولی واقعا دارم تلاش میکنم که زنده بمونم
  ممنونم

  0
 352. omid00980 کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری
  خداقوت
  نوع نگاهت به کار و آینده و دوستان یا هر دیدگاهی که داری عالیه
  به چالش کشیدن فکر انسان باعث میشه از خواب غفلت بیدار شیم البته نمیشه گفت خواب چون نه خوابمون میبره نه بیداریم
  مرد دلتم قربون واقعا دمت گرم
  چون بد جوری میزنی وسط خال
  من خودم از کسایی هستم که فقط زنده موندم
  کولبار خانواده خودمم همین طور بدوش می کشم
  چون راه رسم زندگی کردن رو بلد نبودم
  مدتیه که دوره هوش مالی شما رم تهیه کردم
  و دارم آروم آروم دوره رو دنبال می کنم و توی کارم عمل می کنم
  ممنون از همتون
  خدا پشت پناه همتون
  متشکرم

  0
 353. امیر کاربر می‌گوید

  با سلام و درود و خدا قوت خدمت استاد تیموری و سایر عزیزان
  من جوانی ۳۵ ساله هستم متاهل و دارای دو فرزند ، شغلم آزاده و گروه شغلیم از نوعیه که میتونه درآمد بسیار بالایی داشته باشه ، من بدون سرمایه وارد این کار شدم و با توجه به اینکه از قبل بنوعی دانش تبلیغاتی داشتم ، الان از کسانی که وضعیت مالیشون خیلی بهتره ، من بیشتر به کار دست اول و دارای سود بالا میتونم دسترسی داشته باشم . ولی بزرگترین چالش زندگیم فقط اینه که هوش مالی به هیچ وجه ندارم ، در واقع من در سال حداقل ۱۰ بار به نقطه ای میرسم که مجبورم حتی از صندوق صدقات خونه قرض بگیرم . ?
  من هم اکنون با این موقعیت خوب از نظر کاری دارای بدهی بالای ۳۵ تومن هستم و کل دارایی های مادی خودمو اگر به پول نقد تبدیل کنم ۱۰ میلیون هم نمیشه و این شامل پول پیش خانه هم هست( متاسفانه)
  برای جذب هرکاری که بگید در هر زمینه و موضوعی میتونم موفق بشم فقط و فقط در راه رسیدن به پول و یا نگهداری از اون دچار مشکل اساسی هستم .
  لطفا اگر امکانش هست و راه حلی برای مشکلم هست راهنماییم کنید .
  صمیمانه از زحمات و تلاشهای دلسوزانه شما و همکارانتان سپاسگذارم

  0
 354. عادل فضیلی کاربر می‌گوید

  ازفیلمی که فرستادی متوجه شدم که من نه زنده ام ونه مرده عمرمون داره می گذره بخورنمیرفقط ازاین وضع خیلی خسته شدم لطفاًراهنمایی کنید چکارکنیم

  0
 355. امیدصوفی کاربر می‌گوید

  سلام ماهان عزیز من اهل نظر دادن نیستم اما وقتی دیدم شما اینجوری زحمت کشیدی خواستم من دینمو ادا کنم.
  یادمه چند روز پیش میخواستم واسه خانواده یکم آجیل بخرم حتی یه مقدار اجیل هم برداشتم برچسب قیمت نداشت، موقعی که میخواستم تسویه کنم دیدم داخل کارتم همچین پولی تدارم. و خیلی ناراحت شدم و افسوس میخوردم وقتی میدیم بقیه هرچی دوس دارن میخرن اما من نتونستم.
  این ویدیو شما اشکو در چشمام جاری کرده اخه من زندگی نمیکنم فقط دارم نفس میکشم.
  الان نزدیکه عیده خیلی دوس داشتم بتونم واسه همه اعضای خانوادم عیدی خوب بخرم اما….

  ماهان عزیز بیشمار ممنونم ازت که مطلب مهمی اونم رایگان کاری که هیچکس دیگه بجز شما انجام نمیده قرار دادی موفق باشی.

  0
 356. محمدرضا کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری این کلیپی که گرفتین خیلی خیلی تلخ بود ولی در عین حال واقعیته محضه که خودمم الان واقعا تو همچین شرایطیم ولی خب نمیدونم واقعا باید چیکار کنم و از کجا شروع کنم؟؟؟

  0
 357. Mohammad کاربر می‌گوید

  من فعلا با روزی 5هزار تومن زنده ام

  0
 358. حسين کاربر می‌گوید

  استاد تيموري
  سلام
  كليپ عالي بود در من تاثير خوبي ايجاد كرد چون خيلي وقته به فكر راه اندازي يه كسب وكار جديد به غيرا زكارمندام
  ايده هاي ذهني خوبي دارم ولي هنوز قدرت ريسك آنها را پيدا نكردم شايد هم تحليلي خوبي از ايدم نداشتم
  يا بدليل كارمند بودن و بدهي هاي كه از تسهيل وام هاي پر بهره براي خودم إيجاد كردم ترس انجام كار بر قدرت ريسكم غلبه كرده است
  يكي از ساده ترين أيده هاي من رفع آلودگي هوا از طريق مكش و منجمد كردن آن است البته تا حدودي مهندسي هزينه كردم و قابل انجام است ولي كمك دولتي هم نيازاست
  پرورش زالو جهت صادرات
  ساخت دستگاه كشت و برداشت صنعتي زعفران و……..
  استاد عزيز اگر ممكن هزينه خريد بسته هوش مالي را كاهش بديد تا ما هم بتونيم بخريم و از آن در جهت إيجاد كسب و كار جديد بكار بنديم
  ممنون و سپاسگزارم

  0
 359. زهرا کاربر می‌گوید

  سلام
  عالی بود
  منم همیشه میگم نباید زندگی بفهمه که به همین چیزی ک داریم قانعیم اگنه کارمون تمومه.

  همیشه میگم فردا بچم ازم چیزی میخواد مجبورنباشم بش بگم:
  ببین هرکسی چیزی داره نباید تو هم داشته باشی، همه آدما ک پولدارنیستن، تو باید یادبگیری اونا دارن میخرن مانداریم نمیخریم!!!

  برای یه بچه 5ساله که دوچرخه و اسکیت و اینجورچیزا میخواد نیام همچین اراجیفی ببافم بلکه بتونم بش بگم بریم فروشگاه و انتخاب کن تابرات بخرم. و بش حس غرور بدم.

  متاسفانه ما با باورهای غلطی بزرگ شدیم
  مثلا ما درکودکی بااینکه وضع مالی پدرم خوب بود ولی لوکس زندگی نمیکردیم چون اصلا انگار عقیده شون این بود که زندگی نکنیم!
  انگار باید به کم راضی میبودیم! آخه چرااااااااااااا

  0
 360. حمید کاربر می‌گوید

  سلام آقا ماهان
  ممنون از تلاشت
  آره تو کشور ما اکثرا فقط تلاش برای رفع نیازهای ضروری مثل سرپناه ،خورد و خوراک، درمانهای ضروری و خرج ضروری فرزندان مثل تحصیل اونهاست
  و معمولا خرج کردن های نشاط آور که شما هم مثلا هایی از اون زدید تو خیلی از خانواده ها وجود نداره البته هستن بندرت کسایی که این شرایط رو مدیریت میکنن وکمی شادن ولی اکثریت مردم تحت فشار هستن
  آیا میشه همه بتونن وضعیتشان رو عوض کنن و بهتر بشن با جمیع شرایط کشور ، برام جای سوال هست
  اگر از ابراز این فرمایشات شما به راه کاری برسیم که عالیه ماهان عزیز صرف نظر از خودت فکر میکنی همه این نبوغ و توانایی رو دارن که با این شرایطی که تو مملکت ما هست توانای تغیر محسوسی رو تو کارو شغلشون داشته باشن این تعادل چطوری بوجود میاد ما اکثرا شرایط استانداردی نداریم شاید ۲۰درصد در وضع خوبی هستند
  یعنی وقتی ثروت اون ۲۰درصد یا۴درصد توتعاملات اقتصادی نصیب ۸۰ درصد بشه این تئوری قابل قبوله که بقیه هم از زندگی لذت ببرند یا بقول خودت زندگی کنند
  آیا برای همه ممکنه؟

  0
 361. احسان کاربر می‌گوید

  سلام من الان دیدم ویدئو رو. امید اولین و اخرین چیزیه که انسان رو همیشه به چالش میکشه به نظر من. من الان این امید رو ندارم چون ۳۱ ساله که تلاش کردم دوندگی کردم ریسک کردم و الان به غیر از نا امیدی و نگرانی و استرس چیزی برام نمونده. من مدیر خودمم ولی هیچی ندارم حتی جرات ازدواج رو هم ازم گرفته این شراطی مالی. زندگی کردن و زنده بودن باید تو سن ۲۰ سالگی برا آدم مفهوم بده نه الان. من الان علیرغم میل باطنیم علیرغم اینکه اصلا نمیخام این شرایط رو بپذیرم ولی الان باختم الان میبینم که باختم و هیچ انرژی ای برا بپا خاستن ندارم تو پی وی هم نوشتم براتون من دور و برم همه خاموشند و اگر من یکم سوسو میزنم که زنده بمونم شرایط باز خفه م میکنه. کاش این متن رو یکی بخونه و یک جوابی بده.میدونم خیلی ها مثل من هستند تو این جامعه ۲۰ سال تلاش دنبال هنر رفتن دنبال مهارت رفتن و کار کردن الان هیچی به هیچی.ولی خدا رو فراموش نکردم شکر.

  0
 362. حمید کاربر می‌گوید

  با سلام و تشکر خدمت استاد عزیز و تیمشون
  من هم یک مهندسم و به نظرم اکثرا داریم زندمانی رو سپری میکنیم و این چیزی هست که واقعا از بی هدفی شکل گرفته، از پایه و همون خشت اول ایجاد شده و به گمانمان داریم زندگی میکنیم.در واقع زندگی کردن رو کسی یادمون نداده. اما عده کمی هم هستن که دارن واقعا زندگی میکنن. باید بلند شد و زندگی کردن رو یاد گرفت. من دوره شمارو تهیه کردم و به امید شروع زندگی کردن، دارم قدم بر میدارم…

  0
 363. رسول احمدی کاربر می‌گوید

  سلام به استاد و تیم ماهان تیموری
  ما نمیتونم ،بلد نیستم،چیکار کنم ،تقصیره دولته ،و… که خیلیا این و پذیرفتن متاسفانه یکیش خود من که با باور این ها باید بگم ما فقط زنده اییم همین الان تو یه چاشه مالیه کلی و جزئیم خودم که تو جزئی اییش کم اوردم چه برسه کلیش .
  بهترین ها رو برتون ارزو میکنم

  0
 364. امین کاربر می‌گوید

  سلام من ویدیو های قبلیتونو دیده بودم و خوب بودن ولی با این کارتون میتونم بگم هرچی بافته بودین رو پنبه کردین
  یعنی چی؟ یعنی هرکی نتونه یکم آجیل بخره و نمیدونم یکم مواد غذایی کم بخره برا بچش اسباب بازی ۲۰۰ هزار تومنی نخره آدم نیستن؟ زندگی نمیکنن؟ خوشحال نیستن؟ از زندگی لذت نمیبرن؟
  فقط شمایی ک لکسوس داری خوبی؟ خوشحالی؟ زندگی میکنی؟
  اگه بیاییم به شما پول بدیم مارو راهنمایی کنین ما پولدار میشیم؟ یا خودتون؟…
  ولی ب نظره من معیاره زندگی اندازه شاد بودنه، دلخوشیه..
  اگه ادم شاد و دلخوش باشه پول خودشم میاد ب کارش علاقه داشته باشه پول خودش میاد…

  0
 365. زهره رحیمی کاربر می‌گوید

  سلام
  خدا قوت
  استاد تیموری گرامی همواره سلامت و نیرومند باشی
  به لطف خدا در یک سطح متوسط خوب زندگی کردم و حقیقتا زندگی کردم نه زندمانی البته که خیلی آرزو و رویا دارم که باید تلاش کنم به دست بیارم. و اینکه همواره در زندگی مشترک همپا و همراه همسرم بودم و خدا رو شکر زندگی از صفر با هم ساختیم و خودم به عنوان یک زن , همسر و مادر تلاش کردم امیدوار , مثبت اندیش و اهل ساختن باشم و در روزهای سخت کم نیارم..

  0
 366. peyman کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری
  ممنون از زحمات شما . من تا 2 سال پیش که بطور اتفاقی با سایت پروژه سوخت جت اشنا بشم و بعد از اون شروع به تحقیق در مورد موفقیت کردم و بعد از اون با شما و محصولات شما اشنا شدم فقط تلاش میکردم زنده بمونم اما خدا رو شکر با تغییر افکار و اجرای دستوراعملها کم کم زندگیم متحول شد و از درامد ماهی 3 میلیون تومان الان به درامدی نزدیک 35 میلیون تومان رسیدم و تقریبا 2 ساله که دارم زندگی میکنم و از زندگیم لذت میبرم و احساس میکنم یکی از خوشبخت ترین افراد هستم و در کمتر از 2 سال به استقلال مالی رسیدم و کمترین دغدغه ای برای پول ندارم . اول از خداوند متعال سپاسگزارم و هر لحظه خدا رو شکر میکنم بعد از خدا از شما و سایت پروژه سوخت جت و تمام عزیزانی که در این راه زحمت میکشن تشکر میکنم و امیدوارم روز به روز موفقیت بیشتری نصیب شما و همکارانتون بشه و افراد بیشتری بتونن با تغییر افکار به ثروت و خوشبختی برسن
  با تشکر

  0
 367. محمد جواد کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری واقعا من فقط زنده ام و زندانی می کنم و چونکه همه زندگی من پر از افسوس بوده و آه کشیدن وتلاش هم می کنم نمیدانم چرا به هیچ نتیجه ای نمی رسم وهميشه با خودم در گیر هستم و الان هیچ درآمدی هم ندارم ودر زندگی خودم سر در گم شده ام

  0
 368. محمد جواد کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری واقعا من فقط زنده ام چونکه همه زندگی من پر از افسوس بوده و آه کشیدن وتلاش هم می کنم نمیدانم چرا به هیچ نتیجه ای نمی رسم وهميشه با خودم در گیر هستم و الان هیچ درآمدی هم ندارم ودر زندگی خودم سر در گم شده ام

  0
 369. فرشته رنجبری کاربر می‌گوید

  سلام خدمت استاد شما استاد عزیز و روزتون بخیر و شادی.من اولین بار با شما در سمینار اول استاد امیر شریفی آشنا شدم و خیلی اتفاقی هفته پیش تو کانالتون جوینت شدم و شروع ب دیدن کلیپ ها کردم و واقعا از دیدنشون لذت میبرم.کلیپ اخر در مورد زندگی یا زنده بودن ب صورت قطعی منو ب این نتیجه رسوند ک من زندگی نمیکنم بلکه در تلاشم واسه زنده موندن و ب قول شما راضی شدم با این پولی ک در میارم زندگی کنم.همش حساب کتاب.همش سر و ته چیزایی دوست دارم بخرم و داشته باشمو میزنم ک دخلم با خرجم جور شه. حقیقتش ناراحت شدم چون دلم میخواد ب عالی ترین وجه وجودی خودم زندگی کنم ولی بلد نیستم.ولی قرار گرفتن شمارو تو مسیر زندگیم نشونه خوبی واسه پیشرفت میبینم.شاید من همون شاگردی هستم ک تا اماده شدم شما از راه رسیدی!!

  0
 370. هاشم کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری
  ویدئو تکان دهنده ای بود ، حقیقتا یک زمانی برای زنده موندن تلاش می کردم ، اما بعد از مدتی این تصمیم و گرفتم که دیگه این طوری زندگی نکنم
  قبل از اینکه با شما آشنا بشم توسط یک تیم تحقیقاتی آشنا شدم و هزینه یکی از دوره هاشو با تلاش زیاد جور کردم ، اما برگزار کننده دوره به تعهداتش پایبند نبود و نزدیک به 1.5 میلیون پولی که قرض کردم به هیچ تبدیل شد . کسی که ادعا می کرد می تونه زندگی افراد و تغییر بده این بلا رو سر مردم در آورد و حالا هم خودش به مشکل برخورد کرده ، نمی خوام تقصیر این اتفاق و گردن کسی دیگه بندازم ، تقصیر از من بود که خوب تحقیق نکردم ، بعد از ثبت نام تو دوره برای خودم یک لیست اهداف نوشتم ، و همشونو دسته بندی کردم ، از آموزش ها نت برداری می کردم ، اما دیدم برای گام های بعدی هیچ کمکی نمی کنند و مشخص شد به تعهداتشون پایبند نبودن . حالا نمی دونم باید به کسی که این پولو ازش قرض کردم چی بکم . ( هر کاری می کنیم حاصل انتخاب های خودمونه)
  دوست داشتم درد و دلی کرده باشم.
  از وقتی ویدئو های شما رو می بینم حس بهتری نسبت به زندگی پیدا کردم
  امیدوارم همیشه موفق باشید

  0
 371. homa.tghv کاربر می‌گوید

  من الان با مدرک فوق لیسانس تو تهران با ماهی 2 تومن فقط زنده م، یکی دیگه از آرزوهام خوندن دکتراست ولی با کارمندی تا دیروقت کار کردن زمانی واسه درس خوندن خیلی زیاد نمیمونه که دولتی قبول بشم و دانشگاه آزاد هم خیلی پول میخواد، تو شرایط الان من 100 میلیون خیلی پوله، دلم میخواد اینقد پولدار بشم که این مبلغ واسه م چیزی نباشه

  0
 372. الهام کاربر می‌گوید

  سلام ودرود برشما.
  بادیدن این کلیپ درحالیکه اشک می ریزم اعتراف می کنم که زنده هستم.( البته خدارو شکر می کنم برای تمام چیزهایی که دارم) اما من زنده هستم فقط…
  خودم رو مقصر می دونم چون هیچ وقت جسارت وجرات انجام کارهای بزرگ رو نداشتم.ایده زیاد داشتم اماعملی نکردم اما شک ندارم که موفق می شم.
  ازشمابابت کلیپ هاتون متشکرم وبراتون آرزوی سلامت وسعادت وعاقبت بخیری دارم

  0
 373. میثم وطنی کاربر می‌گوید