Take a fresh look at your lifestyle.

افزایش هوش ملکی :معامله در املاک و مستغلات

افزایش هوش ملکی :معامله در املاک و مستغلاتReviewed by باقری on Sep 19Rating: 5.0

در این مقاله قصد داریم در مورد هوش مالی در املاک برای شما صحبت کنیم.هر سرمایه گذاری خطرات مخصوص به خود را دارد در صورتی که شما این خطرات را به خوبی بشناسید و از هوش مالی خود نهایت استفاده را ببرید مطمئنا موفق خواهید شد. به روش های مختلفی می توات هوش مالی را افزایش داد که برای مثال یکی از آنها مطالعه است.در هر زمینه ای که می خواهید فعالیت کنید در صورتی که اطلاعات جامعی در ارتباط با آن داشته باشید به آن نسبت نیز از هوش مالی بیشتری برخوردار خواهید بود.

افزایش هوش ملکی

 

افزایش هوش ملکی :معامله در املاک و مستغلات1

 

کارگزاران املاک و مستغلات و یا نمایندگان فروش افراد یا سازمان هایی هستند که در یک استان برای فروش یا خرید املاک و مستغلات ثبت نام می کنند یا مجوز دارند. آنها باید زمانی که به عنوان عاملی برای خرید و یا فروش املاک و مستغلات عمل می کنند از یک سری قواعد پیروی کنند، که شامل خرید و فروش زمین، ساختمان ها، خانه ها و غیره می شود.
اگر شما صادقانه مایل به وارد شدن به زمینه املاک و مستغلات وخرید ملک به عنوان سرمایه گذاری هستید ، راه های بسیاری وجود دارد که شما می توانید آن را انجام دهید.

[btnForPushNotification] املاک و مستغلات فقط یک سرمایه گذاری نیست. این یک تعهد است. نانسی دایل، نویسنده “مدیریت زندگی مالی شما” می گوید: “اگر قصد دارید مسئولیت مالکیت سرمایه گذاری را بر عهده بگیرید، باید آماده باشید”.

حتی پس از اینکه مبلغی را برای خرید یک دارایی سرمایه گذاری کردید،ایم دارایی همچنان به شما هزینه هایی ، چه برای مالیات، نگهداری یا بازسازی تحمیل می کند. اگر این هزینه ها بیشتر از آن چیزی است که شما آماده دریافت آن هستید، خرید و فروش ملک به عنوان تجارت و یا سرمایه گذاری تضمین شده نیست.

افزایش هوش ملکی :تحقیقات املاک خود را انجام دهید

تحقیق خود را در پیش بگیرید .احتمالا شما نیز کسب اطلاعات به آژانس های معاملات مسکن مراجعه می کنید.زیرا برای سرمایه گذاری در این حوزه نیاز به اطلاعات دست اول دارید اما نکته ای که اینجا حائز اهمیت است این می باشد که شما باید خود را در معرض فشارهای خرید و فروش این بنگاه داران نکنید.همواره سعی کنید بر اساس عقل و منطق خود تصمیم گیری کنید.

 

افزایش هوش ملکی :همیشه اطلاعاتت خود را به روز کنید

 

افزایش هوش ملکی :معامله در املاک و مستغلات2

برای اینکه بتوانید در این حوزه حضوری موفقیت آمیز داشته باشید باید روز به روز به دانش خود اضافه کنید.همواره از قیمت های حوزه ی مسکن اطلاع داشته باشید. از رسانه ها برای اطلاع از اخبار نهایت استفاده را ببرید.
افزایش هوش ملکی :کمترین هزینه ممکن را پرداخت کنید
هنگامی که یک خانه را پیدا کرده اید ممکن است که قیمت آن در مقایسه با محله احتساب شود و حتی این احتمال بالقوه نیز وجود دارد، که خانه ای را با کمترین مبلغ نقدینگی خریداری کنید. خیلی اوقات، فروشنده اجازه خواهد داد که خانه ای را بدون پول بفروشد، مخصوصا اگر او مشتاق حرکت به جایی دیگر و خارج شدن از زیر پرداخت وام است.

[btnForPushNotification]

افزایش هوش ملکی :حرکت کردن و مشغول کار شدن

شما مالک خانه می شوید، حرکت کنید، شبانه روز و حتی تعطیلات آخر هفته برای بازسازی و تجدید سرمایه گذاری خود، تمام کار را خودتان انجام دهید. در صورت لزوم، شما می توانید دوره های نجاری و ساخت و ساز در منزل را خود انجام دهید، ابزار را خود خرید کنید ، از افراد دیگر که باتجربه در بازسازی خانه ها هستند مشاوره بگیرید و به تدریج یاد می گیرید که چگونه این کار را خودتان انجام دهید.

 

افزایش هوش ملکی :اقداماتی را برای به حداکثر رساندن سرمایه گذاری خود انجام دهید

 

 

افزایش هوش ملکی :معامله در املاک و مستغلات3
وقتی که خانه و حیاط را بازسازی و تغییر می دهید هدف این است که تا خوب به نظر برسد و شما می توانید خانه را بیش از مبلغی گه پرداخت کرده اید بفروشید. پس از آن می توانید از فروش خانه ها سود ببرید و خانه دیگری را برای تجدید ساختن و بازسازی آن خریداری کنید.

[btnForPushNotification]

 

افزایش هوش ملکی :حرکت به ویژگی های بزرگتر

 

همانطور که با سرمایه گذاری و دارایی های خود، جریان نقدی و تجربه خود را افزایش می دهید، می توانید این فرآیند را با ساختمان های آپارتمانی تکرار کنید.
یکی از شایع ترین سوالاتی که توسط سرمایه گذاران جدید املاک پرسیده می شود این است که چگونه در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنند با پول کم. بسیاری از مردم به سرمایه گذاری علاقه مند هستند، اما با درآمد متوسط و یا هزینه های زیاد، توانایی صرفه جویی در پول را ندارند. شما می توانید با سرمایه گذاری در این بخش از جهاتی به پس انداز کردن دارایی خود از طریق اجاره دادن ملک فکر کنید.

 

افزایش هوش ملکی :سرمایه ی خود را زیر نظر بگیرید حتی بعد از خرید

 

افزایش هوش ملکی :معامله در املاک و مستغلات5

 

[btnForPushNotification] به هیچ عنوان بعد از خرید،کار خود را تمام شده ندانید.حال که شما موفق به سرمایه گذاری در حوزه ی مسکن شده اید تنها نباید به خرید و فروش آن بیندیشید بلکه باید از سرمایه خود به نحو احسن حراست کنید و آن را به بهترین شکل نگهداری کنید.با بیشتر بهتر به ملک خود می توانید در آینده آن را با سود بیشتر بفروشید.

افزایش هوش ملکی :چارچوب قراردادهایی که در حوزه ی مسکن قرار دارد

یکی از بخش های مهمی که شما باید در اینجا به یاد داشته باشید این است که در صورت وارد شدن به این حوزه باید به درستی قوانین قرار دادهای ملکی را فرابگیرید.حتی اگر لازم است از افراد خبره اطلاعات لازم را کسب کنید.کوچکترین اشتباه از جانب در این بخش می تواند خسارت های سنگینی را وارد کند.در صورتی که دانش و مهارت لازم را بدست آورید مطمئنا می توانید در این کار پیشرفت قابل ملاحظه ای کنید.

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.