Take a fresh look at your lifestyle.

نقش انضباط فردی در زندگی ملیاردرها

نقش انضباط فردی در زندگی ملیاردرهاReviewed by حسین تیموری on Mar 2Rating: 5.0

 

انضباط فردی انتخاب میلیاردرهای خودساخته است. طبق تحقیقات 25 ساله‌ ای در آمریکا که بر روی 11000 میلیاردر خودساخته انجام‌شده به این نتیجه رسیده‌اند که دستاوردهای عظیمی چون پولدار شدن نیازمند داشتن نظم است. انضباط فردی در کارهای روزانه، انضباط فردی در محیط کار، انضباط فردی در تمام جنبه‌های زندگی. به گفته‌ی آلبرت هابرد: موفقیت 999 اصل دارد اما بدون انضباط فردی همه‌ی آن‌ها بی‌نتیجه‌اند و تنها با انضباط فردی است که مثمر ثمر خواهند بود. در واقع آن‌ها انجام کارهای درست، سخت و ضروری را انتخاب کرده‌اند، این در صورتی است که می‌توانستند مثل انسان‌های معمولی کارهای آسان، سرگرم‌کننده و بی‌ارزش را انتخاب کنند.

 

عادت‌های خوب را در خود ایجاد کنید عادت‌هایی که شمارا به انسان بهتری تبدیل می‌کند. زمانی که بتوانی به خودت، اعمال و احساساتت مسلط شوی، تبدیل به انسان قدرتمندی می‌شوی که اعتماد به نفس  دارد،چون می‌داند برای خود، زندگی و عمر و زمانش ارزش قائل است.

  •  باید دست از لذت‌های زودگذر برداری برای رسیدن به هدف، باید شیوه‌ی عملکردت را تغییر دهی.

 

اگر تا به امروز مشغول کارهای بیهوده بودی، از امروز جهت حرکتت را تغییر بده، تغییر مسیر بده! داشتن چشم‌ اندازی بلندمدت بهتر کمکت می‌کند.

دوست داری آینده‌ات به چه شکلی باشد؟

آیا با انجام کارهای امروزت به آنجا خواهی رسید؟

دنیا مزرعه‌ی آخرت است. این جمله را شنیدی؟ یعنی هر چه بکاری، همان را درو می‌کنی نتایج امروزت به خاطر انتخاب‌های دیروزت بوده، تو امروز چیزی را برداشت می‌کنی که دیروز کاشتی.

عادت‌های خوب در خودت بکار. زمانی که می‌توانی بارها زندگی بهتری داشته باشی، چرا تعلل؟ چرا تردید؟کسب ثروت سخت نیست. رسیدن به یک زندگی رؤیایی که همیشه درتمرکز ذهن داشتی سخت نیستهمه‌ی خواسته‌های تو زمانی عملی می‌شود که تصمیم می‌گیری; برنامه‌ای برای تحقق آن‌ها بریزی.

موفقیت میلیاردرهای خودساخته اتفاقی نبوده. آن‌ها بهای موفقیتشان را، زندگی در رفاه و بی‌نیازی را قدرت و ارزشمندی را پرداخته‌اند و این نتایج را به‌یک‌ باره به دست نیاورده‌اند بلکه سال‌ها از لذت‌های زودگذر چشم‌ پوشی کرده‌اند و به‌جای آن خود را وقف یادگیری تلاش و رشد خودشان کرده‌اند.

آینده‌ای زیبا و در اوج آرامش و کسب درآمد از آن‌کسانی است که برنامه‌ای برای رسیدن به آن دارند. همین امروز برنامه‌ ای بریز و به خودت متعهد شو که تمام تلاش خود را برای تحقق رویه هایت بکار بگیری. پیشنهاد می‌کنم کلیپ تعهد را در سایت ببینی. کمکت می‌کند تا بهتر تصمیم بگیری.موفقیت یعنی از همین امروز تصمیم بگیری از خودت انسانی بسازی که در آینده زندگی بهتری داشته باشد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 نظر
  1. حسن فکری کاربر می‌گوید

    عالی بود بسیار خوب بود.

  2. حسن فکری کاربر می‌گوید

    بسیار عالی . من عالی هستم در انضباط شخصی و تیمی

  3. سعید سلیمی کاربر می‌گوید

    سلام مقاله خوبی بود.با تشکر