Take a fresh look at your lifestyle.

۶ اصول اولیه شخصیت

 
موارد زیر چیزهایی هستند که بر آن ها اعتقاد دارم و اصول اولیه یک شخصیت هستند.
اگر می خواهید شخصیت کاملی داشته باشد ۶ مورد هست که باید حتما در خود ایجاد کنید و یا رشد بدهید تا از حلقه شخصیت های ضعیف خارج شوید و به سمت رشد و رهبری قدم بردارید.

 

۱. یکپارچگی:

یکپارچه بودن و شخصیت ثابت داشتن جزو اولین نکاتی است که باید رعایت شود. شما باید مانند یک دیوار محکم و بدون هیچ ترکی باشید که بتوان در هر شرایطی به شما تکیه کرد چه در زمان شادی و چه در زمان غم شما باز همان دیوار باشید نه رنگ عوض کنید و نه ناپدید شوید. بکپارچگی شخصیت شما را قابل اعتماد و فراموش نشدنی می کند.

 

۲. صداقت:

صداقت بهترین سیاست است. البته این را باید بدانید کافی است یک مرتبه دورغ بگویید از آن لحضه به بعد دیگر به شما اعتمادی نمیشه کرد و تمام دنبال کننده های خود را از دست می دهید، صداقت به شما شهرت میدهد و شما را در قلب دوستان خود محبوب می کند. این را بدانید هرچقدر هم اگر صداقت شما باعث رنجش دیگران می شود ولی باز آن را داشته باشید وقتی مسئله ای شفاف می شود به صورت ناخودآگاه درک آن هم راحت تر است.

 

۳. وفاداری:

شکست برای همه پیش می آید مهم این است که بدانید چقدر به دوستان و هدف خود وفادارید. اگر تیم هستید و هدفی دارید به آن هدف وفادار باشید و کل تیم در راستای آن تلاش کنید. وقتی رهبر تیم به اعضا وفادار باشد و به قول های خود عمل کند شک نکنید دوستان شما هم به شما وفادار می مانند. وفاداری در تیم یعنی پیروزی یعنی اینکه هزار بار هم اگر شکست بخورید باز شما موفق شده اید چون به خودتان و به تیم تان وفادارید.

 

۴. فداکاری:

شما باید برای اهداف خود فداکاری کنید و یا به عبارت ساده تر بخشش داشته باشید. فداکاری یعنی اینکه مهم نیست شما چقدر شود میخواهید اول باید سود دوستانی که همراه تو هستند را بدهی. در مرحله اول فداکاری به شما محبوبیت می دهد ولی بعد از گذشت زمان همین فداکاری های شما برای شما دوستانی جمع می کند که همه برای شما هر فداکاری را انجام میدهند، به خاطر داشته باشید شما دارید برای هدف و یا تیم خود فداکاری فداکاری میکنید در هر صورت باز سود اصلی را شما برداشت کرده اید همین فداکاری ها نتیجه های فوق العاده ای برای شما خلق می کند.

 

۵. پاسخگویی:

از پاسخ به هر سوالی استقبال کنید. حقیقت این است که ما شاید مواردی را نبینیم ولی اطرافیان ما آن را ببینید پس باید حرف های آن ها را گوش کنیم و پاسخگو باشیم و برای پیشرفت خود آن را استفاده کنیم شاید بعضی موارد اشتباهی کنیم باید بمانیم و پاسخ بدهیم همین مورد برای ما اعتماد می آورد. پاسخگو باشید و مسئولیت خود را بردارید و جواب خود و دوستان خود را بدهید آن ها به شما اعتماد کرده اند وتوقع پاسخ دارند. 

 

۶. خویشتن داری:

شاید گزینه های زیادی به شما پیشنهاد شود و شما را وسوسه کند باید به خودتان و شخصیتتان وفادار باشید و خویشتن داری کنید در غیر این صورت شما دیگر احترامی ندارید حفظ شخصیت خود و کنترل رفتارتان به شما احترام می دهد و شما را ماندگار می کند. شاید در مسیرتان پیشنهادهای مختلفی ببینید آن ها را کامل بررسی کنید ببینید آیا به شخصیت و هدف شما سازگار است یا خیر و بعد انجام دهید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.