Take a fresh look at your lifestyle.

یه صد دلاری ببر

یه صد دلاری ببرReviewed by باقری on Oct 10Rating: 5.0

 

سلام!سلام! گفتم این دفعه هم مثل دفعه قبلی واردشم چونکه میخوام درباره چالش ویدیو قبلی صحبت کنم. اگر ویدیو قبلی راندیدی حتماً ببین.چالش پدر پولدار و پدر بی پول بیش تر از 12 هزار تا کامنت در وبسایت، تلگرام و اپلیکشن گرفته است. خیلی عالی بود و خود من هم سوپرایز شدم.

افکار افراد مختلف درباره پدر پولدار یا بی پولشون

 

یه صد دلاری ببر1

جالب اینجاست که خیلی از آدم ها نشسته بودند و به این فکر کرده بودند و کامنت گذاشته بودند که عامل اصلی که جلوگیری کرده و بازداشته آنها را از رسیدن به موفقیت پدر فقیر ما خانواده ما بوده است. پدر فقیر ما، جامعه ما بوده است.خیلی ها گفته بودند من پدر فقیر خودم بودم و خیلی ها گفته بودند که دانشگاه پدر فقیر من بوده است. جالب اینجاست که خیلی ها گفته بودند پدر ثروتمند من در واقع توانایی های من بوده است و خیلی ها گفتند پدر فقیر من جهل من بوده است. خیلی جالب بود اگر کامنت ها را نخوندید بخونید.

چرا پست قبلی ارزشمنده؟

آنهایی که اهل فنن و قبلن روی بهبود فردیشون کار کردند و روی ذهنیت مالیشون کار کردند، می دونن پست قبلی چقدر ارزشمنده! هدف من هم همین بود که مرجعی از عامل های بازدارنده در پیج اینستاگرام و یا در سایت داشته باشیم و آدم ها بیان بخونند و افکار عمومی و باورهای عمومی در قبل چطوری بوده است و چه چیزهایی را به ما انتقال دادند. 95 درصد از آدم ها پدر پولدار نداشتند و اینکه کسی به آنها کمک کند و باور خوب در آنها ایجاد کند یا باور ثروت ساز در آنها ایجاد کند و به آنها انرژی بدهد و به آنها انگیزه یا راهکار بدهد.

5 درصد فقط پدر پولدار دارند!

5 درصد فقط پدر پولدار داشتند و جالبه! جالب نیست! برو بخون تا متوجه بشی. خیلی نکته خاصیه و حمن بهت کمک میکنه. خیلی! پدر پولدار و پدر بی پول یک چالش خیلی موفق برای مجموعه ما بود و محتوایی رو ایجاد کرد و یک بانک اطلاعاتی از باورهای ما آدم ها شد که قبلاً بهشون انتقال داده شده است و من متوجه شدم موفقیت یک چیز است و عدم موفقیت هم یک چیز است و کاملاً هم مشابه است برای همه!

موفقیت قوانین مشخص داره

الان متوجه شدم همونقدر که من میگم موفقیت قوانین مشخصی داره فقط باید در زمان های متفاوت جور متفاوتی به طور خاص آنها را پیاده سازی کنی، عدم موفقیت هم همین جوریه! آنهایی که موفق می شوند از یکسری قوانین پیروی می کنند و اونهایی که موفق نمی شوند دقیقاً یکسری کارها را انجام نمی دهند و یکسری از قوانین را اجرا نمی کنند. اگر تو کامنت ها بخونید مشخصه کاملاً. خیلی جالب بود برام!

سوپرایز پروژه باهوش شو

یه صد دلاری ببر2

خب یک سوپرایز ویژه دارم براتون درباره پروژه باهوش شو. در تاریخ 5/8/97 سه تا امکان جدید به پروژه باهوش شو اضافه میشه که کمک میکنه کیفیتش افزایش پیدا کنه! 1-گزارش تخلف: بابا جان من جان خودت یا جان هرکسی که دوست داری بیاین این را گند نزنیم بهش. یک صدم درصد از ایرانیان هستن که تو هر چیزی که میرند فقط قسمت منفیشو میبینن و تو رو خدا اگه جز اون یک درصدی نکن این کار را!

گزارش متخلفین و شناسایی افراد منفی و ازیت کار

ما شناسایی میکنیم شاید در ایران یه عالمه باند داشته باشیم و نتونن خوب مدیریت کنند همه مسائل را اما در مجموعه ما همه چیز خیلی خوب مدیریت می شود یعنی مچ متخلفین را می گیریم و من امروز نشونت میدم. با برنامه نویسی میشه مشخص کرد کسانی که سالم دارند زندگی می کنند و زحمت می کشند و پاسخ درست می دهند برای اینکه یک خانواده اطلاعات افزایش پیدا کند و یا اون کسی که داره ازیت می کنه.

نکنین اینکار ها را و بدونید به زودی گزارش تخلف میاد که اگر شما ببینید کسی داره زیاد تخلف میکنه گزارش می دهید و اون فرد حذف میشه و امتیازش کم نمیشود. من جریمه نمی کنم بلکه امتیاز فرد را صفر می کنم و حذفش می کنم. من اجازه نمی دهم که کسی مجموعه و رسالت این پروژه را دستکاری کند. خدا روشکر این پروژه انقدر عالی جواب داده پس تو هم بیا ازش قشنگ استفاده کن. فکر کن داداشتو میخواد از این استفاده کنه و برادر یکی از دوستانم در مشهد مشاور املاک دارد و دوستم می گفت این بنده خدا رفته سوال پرسیده و جوابی که گرفته خیلی کمکش کرده. خب این یه جور ارزش تو کشور پس ازش استفاده کن.

تبدیل امتیاز به پول اضافه و پاسخ به ریپلای

مورد دوم اینکه تبدیل امتیاز به پول اضافه میشود و این یعنی شما میرید اونجا دکمه را می زنید و امتیازاتون تبدیل به پول می شود و از طریق اپلیکشن میتونی از آموزش ها و پولت استفاده کنی. مورد سوم این است که تو قسمت ریپلای یعنی وقتی پیامی میاد و یک نفر پاسخ داده و شما در پاسخ به اون آدم می تونید چیزی بنویسید یک چیزی مثل اینستاگرام میشه. ازت خواهش می کنم ببین دیگه نمیگم می خواهم بلکه خواهش می کنم که در باهوش شو سالم کارکنی. باهوش شو یک ارزش تو ایران خلق کرده است و اجازه بده که کارشو درست انجام بده و خیلی ها میتونن با باهوش شو به نتایج عالی برسند پس اجازه بده این سالم کار کنه.

این مطلب برای تو سودمنده، حتما بخونش :
روش صحیح درس خواندن چیست؟

برنده هفته اول باهوش شو

یه صد دلاری ببر3

من ازت می خواهم که بریم برنده هفته قبل را ببینیم و برگردیم. سلام سوسن سالاری هستم و برنده هفته اول باهوش شو هستم و خوشحالم که با پرسش و پاسخ تونستم به یک دانشی برسم. خب خانم سوسن سالاری خیلی پاسخ هاشون عالی بود و ما همه را بررسی کردیم و همه را اغراق است اما خیلی ها را دادم بررسی کردند. متوجه شدیم که ایشون لیاقتش بود.

برنده این هفته کیه؟

بریم داخل اپلیکشن. می رویم داخل اپلیکشن هوش مالی و به پروژه باهوش شو می رویم. بچه ها روی برندگان باهوش شو کلیک می کنید و بعد از این بالا برندگان هفته را انتخاب می کنید. خودتون هم می تونید ببینید. نفر اول آقای سعیدی است و نفر دوم آقای رادفر است و نفر سوم آقای دکتر توسلیان است. نفر اول آقای سعیدی تخلف کرده و یک پاسخ را 216 بار تکرار کرده یعنی پاسخ الکی تکراری گذاشته است. یک پاسخ دیگر را 90 بار تکراری گذاشته است و یک پاسخ دیگر را 55 بار تکراری گذاشته است و سیستم این را تشخیص داده است.

نفر اول و دوم این هفته متخلف بوده و جایزه به نفر سوم آقای توکلی میرسه

بنابراین نفر اول آقای سعیدی به زودی امتیازش کم میشود و جایزه نمی گیرند. نفر دوم آقای رادفر هم متخلف هستند چرا که 1800 بار یک پاسخ را تکراری گذاشتند و شاید بپرسید امتیازش اینجا 2626 تا است اگر 1800 بار پاسخ را تکرار کردند. اشتباهه ما داریم برای این هفته را نگاه می کنیم اگه در کل برگردیم ببینیم امتیاز ایشون خیلی بیشتر است. آقای دکتر علی توسلی که صبح هم من با ایشون صحبت کردم و ایشون هیچ گونه تخلفی نداشتند و جایزه این هفتمون را می گیرند و ویدیو باید برای ما بفرستند که جایزه بهشون تقدیم بشه و ما برمی گردیم به کلیپ. خب خیلی هم عالی! آقای دکتر بهتون تبریک میگم.

این مطلب برای تو سودمنده، حتما بخونش :
نشانه‌های انقباض بزرگ در كسب و كار

لایو جایزه چالش پدر پولدار و پدر بی پول در ساعت 12 در 19 مهر

یه نکته ای وجود داره قرار بود پنج شنبه 19 مهر تو لایو جایزه چالش پدر پولدار و پدر بی پول را بگیم و من یک سخنرانی دعوت شدم در برج میلاد به نام نوابغ دیجیتال مارکتینگ که ساعت 9:30 تا 10:15 وقت سخنرانی من است و به همین دلیل نمی تونم تو اون زمان لایو بگذارم و ساعت 12 در 19 مهر در واقع لایو می گیریم و برای بچه ها لایو را در تلگرامم میذاریم و به صورت زنده برندگان چالش پدر پولدار و پدر بی پول را انتخاب می کنیم.

بیش از 1000 نفر بورسیه هوش مالی شدند

مورد آخر تا آخر مرداد قرار بود ما بیش تر از 1000 نفر را بورسیه کنیم و بیش از 1000 نفر را بورسیه کردیم و دوره هوش مالی را بهشون هدیه دادیم که از کمیته امداد نامه آوردند و باید بگم تاریخش تموم شد و دیگه نامه نفرستید چون مسئولش داره کار دیگه ای را انجام میده و کسی نیست که به شما پاسخ گو باشد. خدا رو شاکرم و تا 6 ماه آینده نتیجه این کار را بهتون میگم و البته اینجا هم یه چند تا هست و پست این ها را اینطوری میفرسته. نگاه کنید که کیلویی میفرستند. ایشالا که این کار کمک کرده باشه و گزارش میدهم که این پروژه چقدر نتیجه بخش بوده است.

قوانین باهوش شو را رعایت کن

یه صد دلاری ببر4

ازت خواهش میکنم که کمک کن باهوش شو قوانینش درست کار کنه. قوانین جدید باهوش شو را درنظر گرفتیم ورژن سوم که متخلفین نتوانند دیگر تخلف کنند.دیگر لایک امتیاز ندارد و پاسخ و سوال هم امتیاز ندارد.

پاسخ و سوال به چه ترتیبی امتیاز دارند؟

پاسخ و سوال به این مدلی که میگم امتیاز دارد. سوالاتی که 10 تا لایک بگیرند یک امتیاز دارند و سوالاتی که 50 تا لایک می گیرند 20 امتیاز دارند و سوالاتی که 200 لایک می گیرند 50 امتیاز دارند و از 200 لایک به بالا یک امتیاز دارد. هر یکدونه لایک بعد از 200 خودش یک امتیاز داره. یعنی 270 لایک 120 امتیاز داره. دقیقن پاسخ ها هم همینطوری شده است. . پاسخی که 10 تا لایک بگیرند یک امتیاز دارند و پاسخی که 50 تا لایک می گیرند 20 امتیاز دارند و پاسخی که 200 لایک می گیرند 50 امتیاز دارند و از 200 لایک به بالا یک امتیاز دارد. معرفی باهوش شو به دوستانتون هم 50 امتیاز دارد. اون دست نخورده است.

در ورژن سوم متخلف نداریم چون حذف میشه پس قوانین را رعایت کن

فقط ما قوانین را عوض کردیم و در ورژن سوم کاری کنید که ما ذهنمون درگیر متخلفین نشه چون ما متخلفین را کاملاً حذف می کنیم. هدف باهوش شو این است که به آدم ها کمک کنه تا نتایج بهتری بگیرند.تو ام کمک کن به مجموعه و ما در حال انجام یک کار رایگان هستیم. بنابراین به ما کمک کنید که این پروژه بتونه بهتر انجام شه و این پروژه برای شما است و من دیگه نمیدونم چطوری بگم. برای شما بهترین ها را آرزو میکنم و این هم قوانین جدید باهوش شو و امیدوارم که باهوش شو خیلی عمقی تر بتونه بهت کمک کنه. برای شما بهترین ها را آرزو میکنم و شاد و موفق و پیروز باشید.

 

 

از این مطلب خوشت اومد پس لایکش کن

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد تخفیف ۱۰٪
تو بهترینی
کد تخفیف ۲۰٪
نزدیک بودا
کد تخفیف ۳۰٪
یکبار دیگه تلاش کن
کد تخفیف ۴۰٪
خوش شانس نبودی
کد تخفیف ۵۰٪
تو عالی هستی
شانس خودِت رو برای برنده شدن یک فرصت امتحان کن!
برای استفاده از این فرصت لطفاً ایمیل و تلفن همراه خودت رو وارد کن.
قوانین بازی :
  • هر کاربر ۳ بار فرصت دارد.
  • کسی که تقلب می‌کند، شناسایی می‌شود.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.