Take a fresh look at your lifestyle.

هر چیزی ممکن است با تبلیغ خلاقانه

هر چیزی ممکن است با تبلیغ خلاقانهReviewed by مهسا فرازمند on Dec 2Rating:

 

                                 مدت زمان تخمینی برای مطالعه این مقاله 3 دقیقه می باشد

در مقاله هر چیزی ممکن است با تبلیغ خلاقانه به طور کلی خلاقیت و اهمیت خلاقیت را برای شما بگویم و اینکه ایده های نو و ایده های خلاقانه چقدر در زندگی ما نقش دارند وحتی ما بدون خلاقیت مدیریت کسب و کار خود را از دست می دهیم.شما با تبلیغ خلاقانه به راحتی می توانید درآمد خود را حداقل 5 برابر کنید.

 

چند روز پیش به دنبال اطلاعاتی راجب موضوعی که یکی از مراجعه کنندگانم درخواست کرده بود می گشتم به فضای مجازی مراجعه کردم و صدها مورد در ارتباط با موضوع پیدا کردم به خیابان انقلاب رفتم و چندین کتاب راجب آن مطلب موجود بود با خودم فکر کردم چقدر اطلاعات می توانم به مراجعه کننده خودم بدهم و حتما او نیز در قبال این همه اطلاعات پول خوبی به من خواهد داد

 

در همین افکار بودم که دوستم از من سوال کرد که به چی فکر می کنی موضوع را به او گفتم و از او پرسیدم فکر می کنی چقدر از مراجعه کننده ام بگیرم او کمی فکر کرد و گفت :اگر من جای او بودم به تو اصلا پولی نمیدادم و من گفتم یعنی چی گفت خب من خودم در فضای مجازی جست و جو می کردم و این اطلاعات را پیدا می کردم دیگر نیازی به تو نداشتم این موضوع بد جوری ذهنم را مشغول کرده بود تا اینکه به صورت اتفاقی فیلم یکی از سمینارهای برایان تریسی را که در ایران برگذار شده بود را دیدم در یک قسمت این فیلم یکی از حضار از او سوال کرد آقای تریسی تمام مطالبی که شما در این سمینار عنوان کردید در کتابهای شما نیز نوشته شده است.

من اینجا آمده ام تا یک نکته ی جدید از شما بیاموزم ولی شما مطالب کتابهایتان را دوباره به طور خلاصه عنوان می کنید برایان تریسی کمی فکر کرد و جواب داد : خب حالا نوبت نکته ی کلیدی و جدید است.

 

این نکته را حتما یادداشت کنید:

 

تبلیغ خلاقانه

 

آیا همه توجه می کنید؟ او گفت اگر مطالبی را که تا کنون گفته ام را یاداشت نکرده اید این نکته را حتما یادداشت کنید سپس ادامه داد آیا می خواهید انسان شاخص و منحصر به فردی باشید اگر جواب شما بله است؟ دست خود را بالا ببرید.

 

تقریبا همه دست خود را بالا بردند او گفت یاداشت بفرمایید مطالبی که من به شما می گویم و در کتابهایم نوشته ام شما را یک آدم شاخص و منحصر به فرد نخواهد کرد. در بهترین حالت شما یک کپی دست چندم از خود من خواهید بود که به هیچ عنوان کیفیت من «اصل بودن» را نخواهد داشت زمانی شما شاخص و منحصر به فرد خواهید بود که مهر خود را بر نوشته ها و آموزش های مختلف بگذارید و در آن صورت شما نیزیک نسخه اصل خواهید بود نه یک کپی.

 

سکوت عجیبی سالن سمینار را فرا گرفته بود و من نیز مانند ارشمیدس که از حمام بیرون دویید و گفت یافتم یافتم … فریاد کشیدم اینه جوابه سوالم تازه فهمیدم که هیچ چیزی در جهان اتفاقی نیست و من اتفاقی نبوده که فیلم برایان تریسی را دیدم .

پیش دوستم که مغازه ماهی فروشی دارد رفتم و به او گفتم منظورت از اینکه روی شیشه مغازه ات نوشتی در این مکان ماهی تازه موجود است چیست؟
او گفت: مشخص نیست ؟ وقتی روی پنجره ی مغازه می نویسی در این مکان ماهی تازه به فروش می رسد آیا نیازی به جمله ی «در این مکان هست؟»

لبخندی زد و گفت نه راست می گی فقط کافیه بنویسم ماهی تازه به فروش می رسد، گفتم جمله به فروش می رسد لازم است؟ » و به شوخی به او گفتم امکان دارد کسی هم فکر کند ماهی تازه فوتبال دستی بازی می کند؟ خنده ای کرد و گفت :آره!!! چرا فقط ننویسم ماهی تازه. 

 

وبدین سان من آرام آرام به معنی جمله ی برایان تریسی پی می بردم « اگر می خواهی انسان منحصر به فردی باشی مهرخود را بر نوشته ها و آموزه های مختلف بگذار.

کلید مساله به منظور اینکه مهر خود را بریاد گرفته ها و آموزش های مختلف بگذاریم این است که :

1. خود را باور داشته باشیم.
2. از چهارچوب های ذهنی از پیش تعریف شده ی خود خارج شویم.

 

و این یعنی خلاقیت. با خلاقیت هم انسان خاص و منحصر به فردی خواهیم بود و هم درآمد مناسبی کسب خواهیم کرد زیرا دیگر به این سادگی نمی توان خلاقیت را از فضای مجازی در مورد موضوعات مختلف سرچ کرد.

نتیجه : شما برای شاخص بودن ، کسب درآمد و داشتن کسب و کار موفق در هر کاری نیازمند ایده های ناب هستیدو ایده هایی که شما را متفاوت از دیگران کند. شما با تبلیغ خلاقانه نه تنها افزایش فروش دارید و مشتریان ثابت خود را جذب می کنید بلکه مدیریت زمان نیز هم دارید یعنی تبلیغ نویسی حرفه ای شما را زود تر به اهدافتان می رساند در نتیجه زمان را می خرید.

 

چنانچه موفق به اتمام این مقاله در مدت زمان تخمینی نشده اید به سایت تست تند خوانی مراجه نمایید
 

تیم آموزشی ماهان تیموری 

 
ارائه دهنده ی آموزش های  کارآفرینی ، افزایش فروش ، کسب و کار خانگی

نویسنده: مهسا فرازمند – ماهان تیموری

                              خواهشمندیم با دیدگاه سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مقالات یاری نمائید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.