Take a fresh look at your lifestyle.

دروغی به نام قانون جذب

دروغی به نام قانون جذبReviewed by باقری on Oct 13Rating: 5.0
 

دوست من سلام امروز می خوام درباره یک موضوع خیلی مهم صحبت کنم. خیلی سوال پرسیدید به همین دلیل این ویدیو را دارم می گیرم و خیلی ها پرسیدند نظرت درباره قانون جذب چیه و من اول این فایل ویدیویی گفتم که دروغی به نام قانون جذب.چرا؟ چون خیلی ها اون چیزی که راجع به قانون جذب می فهمند دروغه یعنی اونها قانون جذب را نمی فهمند.

[btnForPushNotification]

چرا خیلی ها از قانون جذب نتیجه نمی گیرند؟

 

دروغی به نام قانون جذب1

دو عامل دارد:1- شاگرد خوبی نیستند و2-معلم خوبی را برای خودشون انتخاب نکردند. من سالها است که دارم روی قانون جذب کار می کنم و در زندگی خودم نتایجشو دیدم. ولی من جوری از قانون جذب استفاده کردم که خیلی متفاوت تر از چیزی بوده که خیلی ها در ذهنشون بوده است.

 

خلاصه قانون جذب

 

دروغی به نام قانون جذب2

قانون جذب را اگه بخواهم براتون خلاصه کنم این نیست که شما پاتو بندازی رو پات و فکر کن میشه! نه اینطور نیست و فکر فقط یک جرقه برای موفقیت است و حاصل هزاران فکر شما باورهای شما را شکل می دهد. باورهای شما شخصیت شما را شکل می دهد. حالا آمادگی این را دارید که خیلی کارهای بزرگی را انجام بدهید. آمادگی عمل کردن و اقدام کردن دارید و شخصیت توانمندی ساختید. به هوش مالی نیاز دارید و دقیقاً ترکیبش این است. فکر ذره ای از موفقیته و این جور نیست که بشینی تو خونتون فکر کنید و به آن برسید.دقت کن!

توضیح قانون جذب به روش ماهان تیموری

من اگه بخواهم قانون جذب را به روش خودم توضیحش بدهم سه قسمتش می کنم. قانون جذب یعنی درخواست کردن تلاش کردن و رها کردن. درخواست کردن از نظر خودم بخوام بهت توضیح بدم و این را دارم از نظر خودم بهت توضیح میدم.

درخواست کردن یعنی چی؟

درخواست کردن یعنی دعا کردن، درخواست کردن یعنی عبارات تاکیدی، درخواست کردن یعنی تجسم خلاق و تصویرسازی، درخواست کردن یعنی داشتن انتظار یعنی انتظار این را بکشی که یه اتفاق خوب برات بیفته. درخواست کردن یعنی تمام مواردی که ذهن و ذهنیت تو را آماده می کند برای اینکه بتونی اقدام کنی برای موفقیت کسب کردن. من به این ها میگم درخواست کردن. دقت کردی چی شد من به این ها میگم درخواست کردن.

[btnForPushNotification]

قسمت دوم تلاش کردن یعنی چی؟

یعنی باید سخت فکر کنی و سخت کار کنی. تلاش کردن یعنی تحقیق کردن، یعنی بررسی کردن و یعنی افزایش مهارت تو.تحقیق کردن یعنی بدست آوردن اطلاعاتی که تو متخصص بشی در یک حوزه خاص و تلاش کدن یعنی روی شخصیت خودت کار کردنو بدست آوردن مهارتی که واقعاً به دردت بخوره و زیر مجموعه های دیگری دارد.

در انتها رها کردن چیه؟

دروغی به نام قانون جذب3

باید بعضی جاها گیر ندید و اجازه بدید که کارها خودشون انجام بشوند. دیدید شاید بچه ها که خیلی ها بچه دار نمی شوند و به موسسات متفاوت می روند تا روی ژنشون کار کنند و حالا باردار شوند. کارهای مختلفی انجام می دهند و بعد بلاخره می پذیره که بچه دار نمی شود و می رود بچه ای به سرپرستی قبول می کند و می آورد. دقیقاً بعد از چند ماه اونها باردار می شوند.

چرا وقتی بعد از تلاش بسیار بعد از ناباروری این قضیه را رها می کنند، باردار می شوند؟

چرا باردار می شوند چون دیگه نگران نیستند و آنها این قضیه را رها کرده اند. اجازه دادند بعضی کارها خودش انجام بده. بعضی وقتها ما انقدر گیر می دهیم که نمی گذاریم کارها خودشون انجام بشوند. ببین من میگم درخواست کن، دعا کن و تلاش کن و بعضی اوقات هم باید منتظر حضور خدا باشید و رها کنید. خدا خودش میاد تو زندگیت و این قوانین ثابت جهان هستی است. دست من و دست تو نیست. هزاران کتاب در این باره نوشته شده است.

[btnForPushNotification]

همگام کردن خواسته های هر فرد با نا خود آگاه او

یکی از مواردی که خیلی میتونه در قانون جذب بهت کمک کنه همگام کردن خواسته هایت با نا خود آگاهت است. اگر من بخواهم درباره این موضوع صحبت کنم شاید یک سمینار 8 ساعته بتونم اجرا داشته باشم. اونهایی که قانون جذبین متوجه منظور من میشوند. چیزی که میخوای باید همگام باشد با باور هایت. باورهایت را روشون کار کن. من قانون جذب را اینجوری اجرا کردم و قانون جذب به شما یاد میده چطور از احساساتت استفاده کنی و ارتعاشات و همه موارد را بهت یاد می دهد.

میانبر قانون جذب چیست؟

 

اگر بخواهم بگویم که میانبر قانون جذب چیه باید بگم که قانون جذب را یاد بگیرید ولی از آن منطقی استفاده کنید. من به طور منطقی تونستم از قانون جذب نتایج مهمی کسب کنم و کار بسیار بسیار مشکلی است. قانون جذب نباید اجازه بده که تو رو احساسی کنه و نباید بگذارید که در شما نفوذ کند.

هیچ چیز خود به خود اکی نمی شود

متوجه منظور من می شوید؟ نباید ببرتت سمت اینکه بشین فکر کن خودش اکی میشه. اصلن این درست نیست. منطق همه چی را در قانون جذب میتونه درست کنه و به نظر من نقاط ضعف قانون جذب را منطق شما میتونه بگیره و پر کند. البته قانون جذب را باید باور داشته باشی و بعد باهاش منطقی رفتار کنید.

[btnForPushNotification]

یه نکته درباره هشیاران مالی

دروغی به نام قانون جذب4

هشیاران مالی همان افرادی هستند که هوش مالی بالایی دارند و درآمدهای چند صد میلیونی دارند. همه اونها خواسته یا ناخواسته قانون جذب را قبول دارند و ازش استفاده کردند. آنها مثبت نگرند و رویا پردازی نکردند که امروز به اینجا رسیدند. آنها خیلی از شرایط قانون جذب را رعایت کردند که به اینجا رسیدند یا آموزش دیده اند و یا روحیشون می طلبیده. دقت کردی چی شد؟

 

برخی از هشیاران مالی رویا پردازی هایشان را مانند اسرار بین خودشان نگه می دارند

یه نکته ای که وجود داره این است که خیلی از افراد پولدار یا هوشیاران مالی اصلاً مثبت اندیش نیستند و رویا پردازی نمی کنند و خیلی هم منفی هستند؟ برخی از هشیاران مالی رویا پردازی هایشان را مانند اسرار بین خودشان نگه می دارند و آنها جلو شما اینجوری هستند. به خودت دقت کن که اصرار داری یک سری چیزها مال خودت باشد و دقیقاً آنها نسبت به یک سری از مسائل دوست دارند برای خودشون نگه دارند. آنها خیلی مثبت نگرند و آنها ریسک می کنند، آنها رویا پردازی می کنند و آنها تلاش می کنند ولی شاید جلوی تو خودشون را یک طور دیگری نشان بدهند. خیلی می خواهم خود آگاه باشی و حواست باشه چه اتفاقاتی داره می افته.

معلم خوب کیه؟

من اول این برنامه گفتم که اونهایی که نتیجه نمی گیرند دو دلیل داره:1- شاگرد خوبی نیستند2- معلم خوبی را انتخاب نکردند. شاید بگید آقای تیموری معلم خوب کیه؟ معلم خوب در قانون جذب آقای امیر شریفی را اگر بشناسید یا سرچ کنید بسیار قوی روی قانون جذب کار کرده است و قانون جذب را با یکسری از مسائل دینی ترکیب کرده است. خیلی عالی عمل کرده است.

معصومه تیموری استاد قانون جذب

نفر دوم خواهر خودمه که 12 جلد کتاب در این زمینه تالیف کرده است و حالا شاید بگید چون خواهر خودمه دارم معرفیش میکنم اما اصلاً اینطور نیست. فکر کن اگه 12 جلد کتاب کسی تالیف کنه پس خرد داره و برای همین معصومه تیموری بسیار بسیار مرجع مناسبی است. دوره خواهر من را خیلی ها کپی کردند و با اسم های متفاوت ارائه می دهند حتی اونهایی که خیلی معروف شدند دوره خواهر من خانم تیموری را اومدند.

هدیه ماهان تیموری در این ویدیو به مخاطبان

دروغی به نام قانون جذب5

ازت می خوام که این ویدیو را به تمام افرادی که قانون جذب را کار کردند بفرستید چون خیلی بهشون کمک میکنه و حتماً حتماً این ویدیو را خودت دوبار ببین. یه هدیه ای در این ویدیو دارم. در اپلیکشن هوش مالی تا آخر این هفته پنج شنبه 27 ام یا 28 ام مهر فیلم راز را ما کاملاً رایگان گزاشتیم و میتونی بری اونجا ببینیش. این فیلمی که ما گذاشتیم را ببین چون ما یکسری از اشتبهاتشو واقعن برطرف کردیم. مورد دوم اینکه تا 23 مهر ماه فیلم سمینار برج میلاد رایگان است البته برای کسانی که عضو کلوپ هشیاران مالی هستند، همیشه رایگان میمونه و اما برای شما تا 23 مهر رایگانه و میتونی بری سمینار برج میلاد را داخل اپلیکشن هوش مالی ببینی!

[btnForPushNotification]

ویدیو بعدی: مجموعه ویدیو حال بد، حال خوب

خدا رو شکر می کنم که در این ویدیو خودم حسم خیلی خوب بود امیدوارم لذت برده باشی. یک مجموعه ویدیو داریم که بعد این ویدیو می گذاریم به نام حال بد و حال خوب که نزدیک به دو هفته من روی این مجموعه ویدیویی کار کردم. برای شما بهترین ها را آرزو میکنم و امیدوارم هرجا که باشی، شاد و پیروز و سربلند باشید.

 
 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظر
  1. گلی کاربر می‌گوید

    سلام اقای تیموری عزیز . پیام جالبی و مفیدی بود. ولی کاش اسم مناسب تری برای این ویدئو انتخاب میکردین . من با شنیدن اسمش این حس بهم دست داد که شما قبولش ندارین در حالیکه تو اکثر مطالبی که دارین کاملا واضح هست که خودتون از این قانون استفاده کردین . در مورد اساتید قانون جذب در مورد خانم تیموری نظری ندارم چون با کار ایشان اشنایی ندارم اما از کلاسهای اقای شریفی استفاده کردم استاد خودم اقای جولایی هستند که بسیار بسیار باسواد و توانا هستن و دوره هاشون خیلی عالی و کامل هست و به نظرم بینظیره . خدارو شکر با کمک ایشون اتفاقات خیلی خوبی تو زندگیم افتاده و اموزش های شما تونست کمکم کنه که کسب و کار خودمو شروع کنم . از زحمات شما بینهایت سپاسگزارم .

  2. مینا کاربر می‌گوید

    من این حرفها را قبول دارم. چون خودم بعضی مواقع رویاپردازی کردم و بعد از مدتی که فراموش کردم دقیقا همون چیزهایی که برام دور از دسترس به نظر میرسید اتقاق افتاده. دقیقا همینجوره. اگر یکبار در زندگی تان، چنین چیزی را تجربه کرده اید، نیاز به یادگیری و کلاس رفتن نداره.