Take a fresh look at your lifestyle.

حضور دانش آموختگان هوش مالی پلاس در صدا و سیما

حضور دانش آموختگان هوش مالی پلاس در صدا و سیماReviewed by باقری on Oct 29Rating: 5.0
 

حضور دانش آموختگان هوش مالی پلاس در صدا و سیما

 

کی قول میدی از این چیزی که هستی، پیشرفت کرده باشی؟ ایشالا رشدمون که خیلی خوبه و داره مثل یک بچه بزرگ میشه سعی می کنم 3 الی 6 ماه دیگه.

سلام! امیدوارم حالت عالی باشه. امروز یکی از بهترین روزهای زندگیمه چون دارم می بینم چه اتفاقاتی داره در کشور میفته.

[btnForPushNotification]

مصاحبه ماهان تیموری با مجید رحیمی که در شبکه یک حضور پیدا کرده

تغییر اساسی در ایران1

مجید چطوری؟ مرسی خوبم. مجید اومده پیشمون. مجید یکی از دانش آموخته های دوره هوش مالی پلاسه و 3 ماه پیش باهاش مصاحبه کردم و موفقیت هاشو بهم توضیح داد و بهم قول داد که سه ماه دیگه میاد اینجا. چند روز پیش خانم رضایی بهم گفتش که مجید به شبکه یک دعوت شده به عنوان یکی از جوانان کارآفرین ایران و امشب داره میره شبکه یک. خیلی خیلی خوشحالم. یک کادو هم برام آورده در حد لالیگا. برام چرتکه آورده. مرسی مجید جان هر روز بدرخش و بهترین ها را برات آرزو میکنم. خداحافظ!

 

مسابقه جوان موفق سال 97

 

مسابقه جوان موفق سال 97 مجید رحیمی 28 ساله از سمنان که مشاور خرید خودرو است. به نام خدا مجید رحیمی 28 ساله از سمنان هستم و کسب و کار ما یک کار کاملاً جدید در حوزه خودرو است که با سرمایه 30 میلیون تومان شروع به کار کردیم.

 

مشاوره تخصصی خودرو شامل چه چیزهایی می شود؟

 

 کار ما به این صورت می شود که مرکز مشاوره تخصصی خرید خودرو هستش که خدمات ما شامل مشاوره تخصصی در زمینه خرید خودرو، تست رانندگی خودرو قبل از خرید بدون محدودیت،حضور کارشناس موقع عقد قرار داد، انجام تمام امور اداری خرید توسط کارشناسان ما، حضور کارشناس هنگام تحویل خودرو و کارشناسی بدنه و فنی خودرو ها، آموزش آپشن ها و سایر خدماتی که داریم.

[btnForPushNotification]

رمز موفقیت و استقبال از کار ما برای این بوده که یک چیز جدیدی در زمینه خودرو است و علاقه شدیدی به کار خودمون داریم و برنامه ریزی و هدفی که برای کارمون تعیین کردیم.

 

مصاحبه مجید رحیمی با مجری شبکه یک

 

مجید رحیمی مشاور خرید خودرو است. او  28 ساله از سمنان و سال 96 شروع کرده و سه نفر را اشتغال مستقیم داده و با 30 میلیون شروع کرده و الان ماهیانه 4 الی 7 میلیون درآمد داره. سلام خوبی؟ سلام خوبم. ممنون. سلام عرض می کنم خدمت شما آقای دلاوری عزیز و همه مردم. من اجازه میخوام یک توضیحی درباره کارم خدمت مردم بدهم و اگر سوالی بود من در خدمت شما هستم. 

 

خدمات مشاوره تخصصی خودرو یعنی چی؟

 

کار ما اولین مشاوره تخصصی خرید خودرو در ایران است و به این صورت که شما بودجه ای را برای خرید خودرو دارید و به دفتر ما تشریف میارید. ما یک مشاوره اولیه برای خرید خودرو خدمتتون می دهیم که با مبلغ بودجه شما تمام خودروهایی که میشه با این رنج خرید کرد، معرفی می کنیم. تمام خودرو هایی که معرفی میشه بدون محدودیت برند و قیمت می تونند تست رانندگی بکنند.

 

خلا بازار فروش خودرو را پر کردیم

تغییر اساسی در ایران3

یعنی خلا ای که در بازار برای فروش خودرو در ایران احساس میشه این است که شما تست خودرو نمی کنید و وقتی پولش را دادید برای اولین بار می تونی پشت ماشینت بشینی ولی ما این خلا را برطرف کردیم. تمام روال و روند کار اداری ماشین شما را انجام می دیم و ماشین به لحاط بدنه، فنی به طور کامل چک می شود و خودرو خریداری شده شما به صورت کامل به شما آموزش داده می شود و از روزی که اراده به خرید کردید تا زمانی که سوئیچ را تحویل میگیرید میبرید خونه از طرف مرکز ما تمام کارهاتون انجام میشه.

 

قیمت خدمات یک هزارم قیمت خودرو

 

 قیمت خدمات ما یک هزارم قیمت خریداری شده شما است یعنی شما خودرو صد میلیونی خریدید و قیمت کل خدمات ما صد هزار تومانه.

[btnForPushNotification]

 

کارتون به این قیمت میصرفه؟

 

حوزه کاری ما خیلی وسیع تر از این است. استارت کاری ما برای این بود که این را به صورت یک فرهنگ جا بندازیم و من هدفم از روز اول برای این قضیه پول درآوردن نبود. پول درآوردن هست و هرکی بگه نیست اشتباه میکنه. خودرو نمی فروشیم و لیزینگ هم نیستیم و بنگاه هم نیستیم بخاطر همین میگم کارمون جدیده.

 

برای گرفتن نمایندگی اقدام کنید

تغییر اساسی در ایران2

 

هدف اشتغال زایی بوده به این علت که الان خدا روشکر به صورت شانسی شده با اولین سالگرد تاسیس مرکز ما. خیلی خب بوده و ما تا الان تونستیم با 5 تا نمایندگی استان قرار داد ببندیم که این کار را در استان های آنها هم شروع بکنیم ایشالا تا دو سه ماه آینده. دوستانی که علاقمندند و توانایی این کار را در خودشون می بینند برای گرفتن نمایندگی با شماره هایی که اعلام میشه با ما تماس بگیرند.

[btnForPushNotification]

 

سوپرایز مردم با مرکز مشاوره برای خرید خودرو های کارکرده

 

یک موضوع دیگه این هست که مردم در مورد خودرو های دست دوم از نظر فنی و بدنه نگرانن. برای این مشکلی ندارید؟ سوپرایز میخواستیم کنیم در آینده مشتریانمون را اما ایشالا تا دو سه ماه آینده یک مرکزی در کنار این برای خودرو های کارکرده به عنوان خدمات می گذاریم. متشکرم مجید. شب بخیر. موفق باشی!ممنون خداحافظ.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.