Take a fresh look at your lifestyle.

8 نکته برای افزایش لایک و فالوئر در شبکه های اجتماعی

8 نکته برای افزایش لایک و فالوئر در شبکه های اجتماعیReviewed by حسین تیموری on Mar 17Rating: 5.0
 
این روزها در فضای وب اهمیت شبکه های اجتماعی برکسی پوشیده نیست ، مخصوصا زمانی که اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی هم به این عرصه اضافه شدند، فضای داغ شبکه های اجتماعی همیشه دارای اهمیت بوده و از نظر بهینه سازی سایت ها برای مدیران سایت ها و وبمسترها برای ارائه مستقیم لینک ها و تبلیغات در شبکه های اجتماعی توانسته تاثیر خوب داشته و حائز اهمیت باشد .در این مقاله درباره 25 نکته که می توانیم از آنها در شبکه های اجتماعی استفاده کنیم و به تبلیغات و معرفی محصول یا معرفی کسب و کارمان بپردازیم  صحبت خواهیم کرد.

 

۱. دکمه اشتراک گذاری در شبکه اجتماعی را در سایتتان قرار دهید:

برای انجام این کار نیازی به دانستن برنامه نویسی نیست و قرار نیست شما برنامه نویس ماهری باشید تا بتوانید از این ویژگی در سایتتان استفاده کنید ! این روزها برنامه نویسان از پلاگین های آماده در هرزمینه برای صرفه جویی در وقت و هزینه استفاده می کنند شما هم با پیداکردن پلاگین شبکه های اجتماعی می توانید در زیر هر مطلبتان یک باکس دکمه های شبکه های اجتماعی داشته باشید و ازآنها درسایتتان استفاده کنید ، اگر کاربری که وارد سایت شما می شود مطلب شما برای او جذاب باشد و این ویژگی در سایت شما فعال نباشد نمی تواند مطلب شما را اشتراک گذاری کند و طبیعتا شما یک مخاطب هدفتان را به راحتی از دست خواهید داد.

 

۲. شبکه های اجتماعی خود را بهم متصل کنید:

قبلا در دسته آموزش های بازاریابی اینترنتی در همین سایت یک مقاله ای درباره ی شبکه های اجتماعی نوشته بودم که پیشنهاد میکنم حتما مطالعه کنید ، در مقاله شبکه های اجتماعی نحوه متصل کردن چندین شبکه ی اجتماعی را برای شما شرح داده ام و درباره ی شبکه های اجتماعی صحبت کرده ام . دراین مقاله نیز به اهمیت این نکته تاکید می کنم و می گوییم سعی کنید حساب های شبکه های اجتماعی خودتان را همگام کنید (یکپارچه) کنید . حالا سوال این است که چرا باید این کار را انجام دهیم ؟ شما با استفاده از همگام سازی می توانید پستی را که در اینستاگرام قرار می دهید و با زدن دکمه انتشار همان مطلب را همزمان در سایر شبکه های اجتماعی قرار دهید این صرفه جویی در زمان و استفاده از تکنولوژی برای راحتی در کسب و کار.

 

۳. در ارائه خدمات خلاقیت داشته باشید:

سعی کنید با ارائه خدمات اختصاصی و خلاقانه راه را برای رسیدن به لایک های بیشتر هموارتر کنید ، اگر شما صاحب یک رستوران هستید می توانید اعلام کنید که در یکی از شعبات شما یک ساندویچ به طور رایگان عرضه خواهد شد و این خبر را همزمان در چندین شبکه اجتماعی در صفحه شخصی خود قرار دهید آن وقت می بینید که چگونه با یک ترفند ساده می توانید سیل عظیمی از مخاطبان را به صفحه شخصی خود بکشانید و به آنها کسب و کارتان را معرفی کنید و کسب درآمد داشته باشید .

 

۴. سعی کنید در شکبه های اجتماعی همکار داشته باشید:

با استفاده از همکار در یک صنف شبیه به خودتان یا صنف خودتان می توانید به تبادل لینک بپردازید و تبلیغات یکدیگر را در صفحه های شخصی خود قرار دهید ، با این کار هم شما یک رقیب را شناسایی کرده اید که با او دست دوستی داده اید و به صورت حرفه ای وارد مذاکرده شده اید و هم شما توانسته اید با همکارتان در یک زمینه صنفی و کسب و کار به صورت مشترک به تبلیغ بپردازید و بازدید کننده های یکدگیر را جذب کنید .

 

۵. سایت خود و لینک های دیگر شبکه های اجتماعی خود را در صفحه خصوصی خودتان منتشر کنید:

سعی کنید هر فعالیتی در وب انجام می دهید همه دوستان و آشنایان شما با خبر شوند با این کار شما می توانید به راحتی به کسانی که فالوئر شما شده اند کسب و کار خود و فعالیتتان را معرفی کنید تا در صورت نیاز و اعتماد با شما تماس بگیرند ، همچنین وجود دوستان در شبکه های اجتماعی می تواند در نشر و بازدهی مطالب شما و افزایش لایک و فالوئر تاثیر گذار باشد .

 

۶. همیشه محتواهای مرتبط و مناسب قرار دهید:

اگر شما در یک شبکه ی اجتماعی عضو شده اید و یک صفحه برای کسب و کار خودتان ایجاد کرده اید دیگر نباید در آن صفحه یک عکس از خود در سواحل شمال و … قرار دهید ، چون این صفحه معرف فعالیت شما است که می تواند منجر به کسب در آمد هم شود ، سعی کنید از این اشتباهات در صفحه ی شخصی کاری خود نکنید ، همیشه به این فکر کنید که کاربران و دنبال کننده های صفحه ی شخصی کاری شما به چه چیزهایی علاقه نشان داده اند در ارتباط با آن شروع به تولید مطالب بکنید و به بازدیدکنندگانتان را ترغیب کنید برای شما لایک ، کامنت بگذارند یا مطلب شما را اشتراک گذاری کنند .

 

۷. معرفی شبکه های اجتماعی در تماس با ما:

در قسمت اول این مقاله تکنیک پلاگین برای معرفی شبکه های اجتماعی را معرفی کرده ام ، اگر شما دارای سایت یا وبلاگی هستید که نمیخواهید پلاگین بر روی وب سایت خود داشته باشید ، و فکر می کنید که نصب پلاگین سایت شما را سنگین می کند ؟ می توانید در صفحه تماس با ما یک باکس از شبکه های اجتماعی طراحی کنید و هر صفحه ای که در شبکه های اجتماعی دارید را به به باکس و آیکون خود همان شبکه اجتماعی لینک کنید ، با این کار می توانید بدون استفاده از ابزار خاصی فقط با داشتن کمی خلاقیت به راحتی می توانید باکس اشتراک گذاری را طراحی کرده و از آن در انتهای مطالبتان استفاده کنید .

 

۸. نظرتان درباره برگزاری مسابقه در شبکه های اجتماعی چیست؟

با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید در یک اقدام جالب در زمینه کسب و کار و خدماتتان می توانید یک مسابقه طراحی کنید و آنرا به مخاطبان معرفی کنید و جوایز نه چندان گران برای آنها در نظر بگیرید سعی کنید جوایزی که ارائه می دهید دارای تبلیغات کسب و کار خودتان و معرف فعالیت شما باشد .

 

در این مقاله به بخش اول افزایش لایک و فالوئر در شبکه های اجتماعی پرداختیم سعی میکنم در مقالات بعدی در ارتباط با این موضوع اطلاعات بیشتری را درخدمتتان قرار بدهم .این نکات را دست کم نگیرید و برروی آنها کار کنید با استفاده از این نکات می توانید تاثیر آن را در کسب و کارتان ببینید اگر که کسب و کار شما اینترنتی است  این نکات برای شما حتما الزامی و کاربردی است و باید از آنها استفاده کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.