Take a fresh look at your lifestyle.

7گام برای خلق یک زندگی رویایی از جک کانفیلد

0 172
7گام برای خلق یک زندگی رویایی از جک کانفیلدReviewed by صابر خلیلی on Dec 14Rating:
 مدت زمان مطالعه ی تخمینی 7گام برای خلق یک زندگی رویایی از جک کانفیلد 1 دقیقه می باشد

 

مقدمه خلق زندگی رویایی :

7 گام خلق زندگی رویایی، در این مقاله به معرفی 7 گام عالی برای خلق یک زندگی رویایی از زبان جک کانفیلد می پردازیم. ادامه مطلب را مطالعه فرمایید.

1-صد درصد مسولیت زندگی خود را بپذیرید:

واقعیت این است که فقط یک نفرمسئول کیفیت زندگی شماست و آن فرد شما هستید. هر چیزی در زندگی شما مانند بدهی سلامتی تناسب اندام نتیجه ی عملکرد مثبت یا منفی شماست به آینه نگاه کنید آن فردی که در آینه می بینید سکاندار اصلی زندگی شماست بهش سلام کنید.

افراد موفق مسولیت همه ی افکار تصورات و اعمال خود را برعهده می گیرند آن ها وقت و انرژی خود را با مقصر قلمداد کردن دیگران و شکایت کردن تلف نمی کنند آن ها با استفاده ازتجربیاتشان تصمیم می گیرند که آیا به تغییر نیاز دارند یا نه. آن ها برای خلق زندگی رویایی خود شجاعانه با مشکلات روبرومی شوند و ریسک می کنند.

2-هدف  خود را مشخص کنید :

من معتقد هستم که همه ی مابایک هدف بدنیا آمده ایم افراد موفق درمورد این مساله مهم فکر کرده و هدف را پیدا می کنند سپس آن هدف را با اشتیاق و علاقه دنبال می کنند.

 

3-تصمیم بگیرید چه می خواهید:

شاید در ابتدا خیلی ساده بنظر برسد اما مشکللاتی وجود دارد. افرادی را می بینیم از زندگیشان راضی نیستند و خسته بنظر می رسند دلیلش چیست؟

آن ها نمی دانند چه می خواهند تا برای رسیدن به آن گام بردارند و تلاش کنند بجای اینکه اهداف مشخصی را برای خود تعیین کنند هرروز کارهای بی اهمیتی را انجام داده و وقت و انرژی خود را هدر می دهند. به محض اینکه آرزوهای بزرگ داشته باشید و در راستای  تحقق آن ها گام بردارید ضمیر ناخودآگاه خلاق به شما در تبدیل رویاهابه واقعیت کمک می کند و شما شروع به جذب افراد منابع و موقعیت های لازم برای تبدیل رویاهایتان به واقعیت می کنید.

4-باور کنید که هرچیزی ممکن است:

درواقع مغز این توانایی شگفت انگیزی را دارد که شما را در مسیر موفقیت قرار دهد. اما شما باید باور کنید که هر آنچه می خواهید ممکن است و غیرممکن وجود ندارد.

5-خودتان را باور کنید:

اگر می خواهید موفق به خلق یک زندگی رویایی شوید باید باور کنید که توانایی خلق آن را دارید. باید باور کنید که شما توانایی انجام هر کار و هر تغییری را دارید.

 

6-برحس بدبینی خود غلبه کنید:

تصور کنید چقدر همه چیز آسونتر میشه وقتی که مدام منتظر هستید که کاینات از شما حمایت کند و فرصت های طلایی را در اختیار شما قراردهد. افراد موفق دقیقا این کار را انجام می دهند.

 

7-اهداف خود را مشخص کنید:

ضمیر ناخودآگاه شب و روز بر روی هدفی که برایش تعیین می کنید کار می کند. برای درگیر کردن ضمیرناخودآگاه هدفی را که تعیین می کنید  باید قابل اندازه گیری باشد، وقتی که هیچ معیاری برای اندازه گیری هدف وجود ندارد آرزوها و ایده های خوب  خود را در نظر بگیرید .گاهی اوقات ما فقط به یک هدف اولیه نیاز داریم که با اقدامات کوچک بدست می آیند . در اولین گام فورا یک تغییر در یک زمینه  زندگیتان ایجاد کنید اگر در انتظار نتایج متفاوت هستید رفتارتان را تغییر دهید. گاهی ممکن است تغییرات برای شما ناخوشایند و سخت باشند.

نتیجه گیری :

گاهی ممکن است تغییرات مستلزم صرف پول وقت یا تلاش بیشتر باشد. اما با اراده پولادین به تلاش خود ادامه بدهید و ثابت قدم باشید چون شما مسئول زندگی و انتخابات خود هستید. اگر در انتظار نتایج متفاوت و خیره کننده هستید باید رفتار خود را تغییر دهید و برای رسیدن به خواسته های خود ریسک کنید .

نویسنده خلق زندگی رویایی : جک کانفیلد یکی از بزرگترین سخنرانان انگیزشی دنیا آوریل 2016

تیم آموزشی ماهان تیموری

             چنانچه موفق به اتمام مقاله در مدت زمان تخمینی نشده اید ، به سایت  تست تندخوانی مراجعه نمایید .

 

از محصولات جدید تیم آموزشی ماهان تیموری دیدن فرمایید :

 

                                   خواهشمندیم با دیدگاه سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مقالات یاری نمائید

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.