Take a fresh look at your lifestyle.

۵ نکته طلایی برای مدیریت مالی

۵ نکته طلایی برای مدیریت مالیReviewed by حسین تیموری on Apr 8Rating: 5.0
۵ نکته طلایی برای مدیریت مالی می تواند به شما آموزش دهد که چگونه با استفاده از نکاتی که مطرح می شود خودتان را به پول نزدیک تر کنید. افراد نباید خانه را بعنوان دارایی در نظر بگیرند حتی وقتی که وام خانه را تسویه می کنند. خانه ای که من در آن زندگی می کنم هر ماه برای من هزینه مالیات، بیمه و هزینه نگهداری دارد.

 

۱. کاری کنید که پول برای شما کار کند. 

او معتقد است که شما نمی توانید با سپرده گذاری پولتان (با سود پایین ) در بانک ثروتمند شوید. پولتان را سرمایه گذاری کنید بگذارید پول برای شما کار کند نه این که شما برای پول کار کنید.

 

۲. تفاوت بین وام خوب و بد را بدانید.

همه ی وام ها بد نیستند. در اولین گام تفاوت بین وام خوب و بد را بدانید و اینکه چگونه وام خوب می تواند شما را ثروتمند کند. بعنوان مثال بنظر می رسد خرید یک ملک درآمدزا، وام خوب محسوب می شود و وقتی وام گیرنده ولخرجی می کند و در دام قرض و کارت های اعتباری می افتد، وام بد محسوب می شود.

 

۳. از اشتباهات گذشته درس بگیرید.

وقتی که کیوساکی در شرکت زروکس کار می کرد می خواست فروشنده ماهرتری باشد، بنابراین بصورت داوطلبانه با یک موسسه خیریه برای جمعاوری اعانه همکاری می کرد. او می گوید که من بعنوان یک داوطلب در جمعاوری اعانه موفق نبودم ولی از این شکست ها درس گرفتم و به یک فروشنده ی موفق تبدیل شدم. در واقع افراد موفق کسانی هستند که بارها تمرین می کنند، بارها شکست میخورند و نهایتا موفق می شوند .

 

۴. از افت و سقوط بازار استفاده کنید.

ارزان بخر و با قیمت بالا بفروش. موقع افت قیمت ها زمان خوبی برای خرید اوراق بهادار است. یک سرمایه گذار واقعی موقع سقوط بازار سهام خریداری می کند .

 

۵. کار تیمی انجام دهید.

برای موفق شدن در تجارت و سرمایه گذاری به حمایت افراد تیم نیاز دارید. پول برای رسیدن به موفقیت لازم است اما کافی نیست افرادی هستند که برای رسیدن به موفقیت ریسک می کنند و شما برای موفق شدن به همکاری آن ها نیاز دارید. کارمندان و افرادی که شغل آزاد دارند اغلب بدلیل انجام کار انفرادی از تاجران و سرمایه گذاران شکست میخورند.

 

 

۵ نکته طلایی برای مدیریت مالی ، مقاله ای است که می تواند برای شما نکاتی را ارائه دهد تا با استفاده از آن ها بتوانید در روند رشدتان و به دست آوردن ثروت موفق تر باشید. 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.