Take a fresh look at your lifestyle.

۴ راه برای برنده شدن در شغلتان

۴ راه برای برنده شدن در شغلتانReviewed by حسین تیموری on Apr 7Rating: 5.0
بیش از ۸۰ درصد مردم سطح کره زمین درگیر کار هستند و هر روز فعالیتی در محیط کاری انجام می دهند پس خیلی مهم است که این زمان از روز که بخشی از عمر ما است خوشحال باشیم و بتوانیم شاد زندگی کنیم ولی اگر همچین حسی در محیط کاری خود نداشته باشیم چیزی جز خفگی و روزهای سخت همراه ما نیست. در این مقاله ما به شما کمک می کنیم با چند نکته مهم که در محیط کاری خود انرژی خوبی داشته باشین.

 

استراتژی داشته باشید:

رویکرد استراتژیک بهترین نوع در طراحی شغلی است. خب فرض را بر این می گیریم شما در دانشگاه درسی خوانده اید که به آن علاقه دارید حال باید وارد بازار کار شوید و شروع به فعالیت کنید ولی این نکته را در نظر داشته باشین استراتژی شما بر این اصل باشد که هر زمان بتوانید با توجه به بازه های زمانی متفاوتی که پیش می آید مهارت و تخصص خود را افزایش دهید و یا به روز کنید. برای حفظ همیشگی موقعیت بهتر شغلی شما باید این استراتژی را داشته باشین که با توجه به علم که هر روز در حال پیشرفت است شما هم بتوانید با سرمایه گذاری روی خودتان پیشرفت کنید و از اینکه مهارت خود را افزایش نداده باشید و در همان شغلی که بودید مدت ها بمانید و حس بد بگیرین خودتان را نجات دهید.

 

شغلتان را طراحی کنید:

برای خودتان برنامه ریزی کنید و بدانید که در هر شغل تا کجا برای شما مفید است بمانید شاید در بعضی موارد فقط با کسب یک مهارت خیلی کوچک دیگر بتوانید در موقعیت بهتری کار کنید. اینکه بدانید و طرحی داشته باشید که حداقل تا سه ماه آینده در کدام بخش از زندکی کاری خود حضور دارید

 

تعهد داشته باشید:

به خودتان و زندگی خود تعهد داشته باشید همیشه از خودتان سوال کنید آیا این همان چیزی است که میخواهید؟؟ زمانی که به خودتان و اهدافتان متعهد باشید تلاشی که در محیط کار می کنید برای شما لذت بخش است.

 

این مطلب برای تو سودمنده، حتما بخونش :
انتقاد پذیری در مدیریت

تغییر ایجاد کنید:

اگر در محیط کاری خود احساس ناراحتی می کنید لطفا با خودتان زمانی خلوت کنید و از خودتان بپرسید چه نوع تغییری شکل بگیرد شما حس بهتری دارید مشاهده شده است با عوض کردن میز کار هم خیلی از دوستان فعالیت بهتری پیدا کرده اند

حال اگرحس میکنید نیاز به تغییری دارید برای قدم اول با کارفرمای خود مشورت کنید و از او درخواست کمک کنید. در ضمن همیشه رزومه و صفحات مجازی خودتان را قوی نگه دارید شاید نیاز به تعویض کار شد و راهکاری جز این نبود پس همیشه پل های پشت سر خودتان حفظ کنید.

 

از این مطلب خوشت اومد پس لایکش کن

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد تخفیف ۱۰٪
تو بهترینی
کد تخفیف ۲۰٪
نزدیک بودا
کد تخفیف ۳۰٪
یکبار دیگه تلاش کن
کد تخفیف ۴۰٪
خوش شانس نبودی
کد تخفیف ۵۰٪
تو عالی هستی
شانس خودِت رو برای برنده شدن یک فرصت امتحان کن!
برای استفاده از این فرصت لطفاً ایمیل و تلفن همراه خودت رو وارد کن.
قوانین بازی :
  • هر کاربر ۳ بار فرصت دارد.
  • کسی که تقلب می‌کند، شناسایی می‌شود.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.