Take a fresh look at your lifestyle.

4 راه تضمینی برای بهبود هوش مالی شما

4 راه تضمینی برای بهبود هوش مالی شماReviewed by باقری on Oct 11Rating: 5.0

با خودتان درباره مسائل مالی صادق باشید

 

 


بیایید صادق باشیم، اکثر ما که کاری در زمینه امور مالی مان آغاز نکردیم، به زودی چنگالی را در چشم خود فرو خواهیم کرد پس باید در مورد امور مالی یاد بگیریم. شما یک متخصص در زمینه کسب و کارتان هستید، پس چرا مضطرب هستید؟ شما به احتمال زیاد می گویید: اگر امور مالی جز نقاط ضعف من باشد، چرا به پیشرفت نقاط قوت من توجه نمی شود؟

[btnForPushNotification]

 

آیا افزایش هوش مالی حرکت بزرگی است؟

والری کنارد، مدیر ارشد تیمی که قیمت گذاری و استراتژی تبلیغاتی را برای چیزهایی که در دکور خانه ها یافت می شوند، انجام می دهند، می گوید: “عملکرد شغلی شما اغلب با تاثیر مالی که شما از آن کسب و کار داشته اید، سنجیده می شود.” کنارد توضیح می دهد که چرا افزایش هوش مالی شما یک حرکت بزرگ در شغل هر شخصی است: “درک مبانی حسابداری و استفاده از آن دانش برای تصمیم گیری های خوب و آگاهانه در کسب و کار می تواند شما را از دیگران جدا و متمایز کند.”

سرمایه گذاری فرایندی دلهره آور

 

 

4 راه تضمینی برای بهبود هوش مالی شما3

سرمایه گذاری های شرکتی ممکن است ترسناک و مشکل به نظر برسد، به خصوص اگر شما خودتان را “شخصیت حقوقی و فردی” نبینید. اما اگر شما علاقه مند به گسترش دامنه مسئولیت خود یا اضافه کردن ارزش مالی بیشتر از طریق کسب و کار خود هستید، باید حداقل درک اولیه ای از چگونگی کارایی حساب های مالی داشته باشید.

انتظار سرمایه گذاران

من با کنارد در مورد اهمیت خروج از ترس و هراس های موجود در درون هر فرد، برای درک بیشتر درباره مسائل مالی که مربوط به نقش شما هستند،صحبت کردم (بله، خیلی معمول است که هراس از چیزهای متعددی در هر فرد وجود داشته باشد). سرمایه گذاران در شرکت شما انتظار دارند که بازگشت سرمایه داشته باشید و هر تصمیمی که می گیرید تاثیر مالی داشته باشد. به این به عنوان راهی برای تصمیم گیری بهتر در کسب و کارتان فکر کنید و تلاش های خود را جایی که آن بیشترین اهمیت را دارد، متمرکز کنید.

مدیریت مسائل مالی در زندگی شخصی و اداری

 

 

خبر خوب این است که شما می توانید آنچه را که قبلاً از زندگی شخصی خود می دانستید درباره چیزهایی که در کارتان انجام می دهید نیز به کار ببرید. کنارد می گوید: “شما قبلا بودجه خانوار خود را مدیریت کرده اید و مطمئن شده اید که درآمد کافی برای پوشش دادن تمام هزینه هایی که تولید می کنید را دارید.”ذهنیت خود را با ذهنیت مالک کسب و کار تطبیق دهید”. این به این معنی است که شما از خودتان بپرسید، “اگر من این کسب و کار را داشته باشم، چه کاری انجام دهم؟ چطور می توانم این پول را در صورتی که مال خودم بود، صرف کنم؟ اگر شما قادر به تعیین اولویت های خود در خریدهای کلی هستید و تعادل کارت اعتباری خود را تحت کنترل نگه داشته اید، یک اصل اساسی در امور مالی شرکت ها را درک کرده اید.

در عمل، این میتواند مانند شفاف سازی و واضح کردن اولویتهای مالی شما به نظر برسد که با نقش شما مرتبط و درگیر است، در درک نتایج مالی که به شما ارائه میشود، پیشگام باشد و از آن دانش برای تنظیم و وقف با برنامه مالی خود استفاده کنید.

اشتباهات رایج در هوش مالی

 

4 راه تضمینی برای بهبود هوش مالی شما4

 

کنارد به همکاران مالی خود برای جلوگیری از ایجاد برخی از اشتباهات رایج می گوید:”مسائل مالی می تواند ترسناک به نظر برسد” و بر این موضوع تاکید می کند. این مسائل مالی شامل دودل بودن برای پرسیدن سوالات، عدم درک زمان برای درک معیارهای کلیدی یا تصمیم گیری در خلاء بدون در نظر گرفتن تأثیرات مالی می شوند.

[btnForPushNotification]

 

بهبود اطلاعات مالی شما

توصیه کنارد به افرادی که در مورد مسائل مالی و سرمایه گذاری ترس دارند، اما می خواهند حرفه خود را پیشرفت دهند، چیست؟ در اینجا، او چهار راهنمایی سریع برای جایی که باید از آن شروع کنند، ارائه می دهد:

بدانید که کدام معیارهای مالی در نقش شما مهم هستند.

 

4 راه تضمینی برای بهبود هوش مالی شما5

 

دوره مالی را نمی شناسید؟ در گوگل برای ثبت نام در دوره هوش مالی جستجو کنید! Investopedia.com یک منبع عالی است.
کلاس بروید یا منابعی که شرکت شما ارائه می دهد را نگاه بیندازید و مطالعه کنید.

به تماس های سود سالانه شرکت گوش دهید.

سپس از شرکای مالی خود در محل کار سوال بپرسید و از مسائل مالی شرکت مطلع شوید. “اصول مالی را در کسب و کار خود یاد بگیرید” کنارد توصیه می کند. “مسائل مالی کمی دلهره آور است، اما گام های کوچک خود را بردارید.”
کنارد می گوید: هرچه بیشتر درک کنید که چه چیزی متخصصان مالی در تلاش هستند به شما بگویند، بیشتر دارایی شرکت نصیب شما خواهد شد.
تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی در هوش مالی چیست؟

[btnForPushNotification]

از رویکرد دفاعی تا رویکرد پیشگیرانه

مدیریت ریسک نه تنها در مورد معاملات مالی است، بلکه در مورد روابط انتزاعی مرتبط با تجارت نیز وجود دارد که توسط افرادی انجام می شود که به نظر می رسد به طور کامل قانونی هستند.

تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی چیست؟

 

 

4 راه تضمینی برای بهبود هوش مالی شما6
تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی در هوش مالی یک ابزار ارزشمند برای هوش و مدیریت ریسک است که می تواند برای هر دو رویکرد دفاعی و پیشگیرانه استفاده شود.

رویکرد دفاعی در هوش مالی

یکی از اهداف اصلی هوش مالی، شناسایی معاملات مالی است که ممکن است شامل فرار از مالیات، پولشویی یا فعالیت های جنایی دیگری باشد. فعالیت های دفاعی تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی از طریق شناسایی رفتارهای مخاطره آمیز (مشتری که سرمایه گذاری های بزرگی را بدون کمک مالی برای پشتیبان گیری آن انجام می دهد) و معاملات مشکوک (مانند کسانی که دارای کشورهای یا سازمان های سیاه و سفید هستند) از کسب و کار سازمان حفاظت می کند. رویکرد دفاعی مهم است، اما این فقط یک بخش از یک استراتژی هوشمندانه در هوش مالی است.

رویکرد پیشگیرانه در هوش مالی

یک رویکرد استراتژیک و پیشگیرانه در تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی، کاربر را قادر به تصمیم گیری بیشتر در مورد حفاظت از دارایی ها در برابر خطر و تقلب می سازد. یک رویکرد پیشگیرانه شامل یک دید کلی از اطلاعات در برابر رویدادهای واقعی می شود. این امکان وجود دارد که رویکرد پیشگیرانه در تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی سیگنالهای ضعیف و روندهای ضعیف را قبل از اینکه به واقعیت تبدیل شوند، متوقف سازد.

 

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.