Take a fresh look at your lifestyle.

۳ فرصت کسب و کار عالی برای تو !!!

۳ فرصت کسب و کار عالی برای تو !!!Reviewed by ماهان تیموری on Sep 1Rating: 5.0۳ فرصت کسب و کار عالی برای تو !!!

دوست من سلام امیدوارم حالت عالی باشه و پر از انرژی باشی.

تو این قسمت از فوت کوزه گری می خوام در مورد سه تا بیزینس صحبت کنم اماخیلی خلاصه و مفید. می دونید ما توی دوره هوش مالی پلاس خیلی از  بیزینس ها رو بیشتر باز می کنیم و خیلی اطلاعات جامع تری که تو بتونی راه اندازیش کنی.

من می خوام در مورد سه تا بیزینس صحبت کنم که هم کارمند می تونه راه بندازه یکی دوتاش رو و هم کسی که سرمایه اولیه نداره، سرمایه اولیه ی پایینی داره و می خواد یک بیزینس راه بندازه. هم مختص کارمندها ست و هم افرادی که کارجو اند و دنبال راه اندازی یک کسب و کار هستند.

1-گارانتی

معرفی بیزینس گارانتی

خوب شاید بیزینس گارانتی براتون ناآشنا نباشه و ناآشنا باشه. شما احتمالا لپ تاپ خریدین، گوشی تلفن خریدین، بار ها و گارانتی داشته. می دونستین که مسئول هر کدوم از این گارانتی ها یک شرکت هست که جالبِ اکثر شرکت های گارانتی در تهران هستن؛ یعنی شرکت های بزرگ در تهران هستند و خیلی از در واقع شهر ها، خودشون شرکتی نداره که گارانتی بکنه؛  یعنی شرکتی که در شهر مثلا x  باشه و گارانتی کنه محصول و خدمات رو.

سرمایه اولیه برای شروع کار

سرمایه اولیه که شما برای بیزینس گارانتی نیاز دارید، سرمایه ی بسیار پایینیِ، از ده میلیون شروع می شه تا پونصد میلیون. .بستگی داره که شما چقدر کامل گرا باشید، برای اینکه این بیزینس رو بخواین راه اندازی کنین.

توجیح اقتصادی بیزینس گارانتی

 در حال حاظر چون شرایط بد در واقع اقتصادی هستیم یا رکود اقتصادی هستیم، آدم ها ترجیح می دن هر چیزی که می خرن  یه بیمه ای یه گارانتی ای داشته باشه. اگر شما به عنوان یک فرد بیاین بیزینس گارانتی رو راه بندازین و یک گارانتی خوش نام بشین، چون در ایران اکثر گارانتی ها زیاد اسم خوبی ندارن؛ چون پشتیبانی خوبی انجام نمی دن، من بهت قول می دم ظرف مدت کوتاه به در آمدهای خیلی بالایی می رسی.

 

[btnForPushNotification]

درآمد بیزینس گارانتی

۳ فرصت کسب و کار عالی برای تو !!!

 

 کف ترین در آمدی که من مد نظرم هست، توی این بیزینس و دیدم، پنج میلیونِ و در آمد های چند صد میلیونی هم می تونی ازش کسب کنی.

ارائه مدل  برای بیزینس گارانتی

یک فرصته در زمان حال که شما بیاین محصول و خدمات دیگران رو گارانتی کنین. بعضی وقت ها از من می پرسن آقای تیموری مدل رو چی کار می تونیم بکنیم؟ من هم همیشه بهشون می گم می تونین مدل ها رو تغییر بدین؛ یعنی اگر تا الآن شرکت هایی که گارانتی می کنن فقط کالا های صفر رو گارانتی می کنن، شما بیاین کالا های استوک هم گارانتی کنین. طرف لپ تاپش دو ساله گارانتیش تموم شده دیگه لپ تاپش گارانتی نداره، تو می تونی گارانتی کنی.

بیزینس گارانتی بیزینسی بکر در ایران  

هر چه قدر بتونید امنیت ذهن مردم رو در رکود اقتصادی بیشتر کنی ، مطمئن باش می تونی درآمد بیشتری به دست بیاری. متوجه شدین چی شد؟

بیزینس گارانتی به نظر من یک بیزینس در خیلی از شهر های ایران بکریه که با سرمایه اولیه خیلی پایین می شه استارتش زد و می تونی درآمد خیلی خوبی به دست بیاری. مثلا یه کارمند می تونه به عنوان شغل دومش این کار رو راه اندازی کنه و با تبلیغات مشتری های خودشو جذب کنه.

 به نظر من اصولش رو روندش رو می گم تو دوره هوش مالی پلاس این سه تا کار رو خیلی بیشتر باز کردم. دقت کردی چی شد؟ سرمایه اولیه ده الی پونصد میلیون. درآمد پنج تا الی ماشالله،  بستگی داره که شما چقدر خوش نام بشین و در حال حاظر این بیزینس  به نظرم بیزینس خیلی خوبیه .

2-بسته بندی مواد غذایی

 

۳ فرصت کسب و کار عالی برای تو !!!1

 

سرمایه اولیه برای شروع کار

شاید درباره بیزینس دوم که براتون صحبت کنم خاص باشه براتون، چون مایحتاج مردم رو درواقع در بر می گیره. من می خوام درباره بسته بندی صحبت کنم. بعضی وقت ها درباره بسته بندی، من می گم شما بیزینس بسته بندی رو از سه میلیون تومن هم می تونین اجرا کنین.آقای تیموری چه طور؟ سه میلیون تومن؟ بله.

 من یکی از دانش آموخته هام، اگه توی نتایج دوره ی هوش مالی ببینین، با سه میلیون تومن بسته بندی ادویه رو شروع کرده بود و به درآمد پونزده میلیون تومن درماه رسیده بود؛ البته هی پول رو تزریق کرده بود تو کار و هی درآمدش بیشتر شده بود. بسته بندی خیلی خیلی بیزینس خوبیه، حالا فرقی نداره می تونه بسته بندی ادویه باشه یا هر کالای خوراکی.

توجیه اقتصادی بسته بندی مواد غذایی

 شما یک نظم و یک بهداشت خاصی به در واقع کالاهای خوراکی می دین و طبق هرم مزلو و طبق بررسی که ما توی کلیپ قبلی هم گفتم کردیم، در بازار فعلی آدما فقط دنبال رفع نیاز های اولیه شون اند ؛یعنی اگه می خوای بیزینس راه بندازی یه سبک خوراکی باشه، پوشاک باشه، مسکن باشه می تونی خیلی راحت درآمدزایی کنی. آدما همیشه برای این مسائل پول می دن و الآن سطح زندگی آدم ها جوری شده که ترجیح می دن با یک بسته بندی ساده اما بهداشتی تر از فله ای خرید کنن.

 من در مورد این بیزینس هم تو هوش مالی پلاس خیلی صحبت کردم، البته می دونین ما به زودی هر ماه دو یا چهار کسب و کار تاپ و فرصت کسب و کار تو ایران رو تودوره هوش مالی پلاس برای کسایی که کارجو یان یعنی دنبال کار و دنبال راه اندازی کار هستن می گیم و برای افرادی که کارمندند و برای شغل دوم می خوان کار راه اندازی کنن می گیم.

 

[btnForPushNotification]

3-تولید لواشک

 

۳ فرصت کسب و کار عالی برای تو !!!2

 

معرفی بیزینس تولید لواشک

مورد بعدی چیه؟ تولید لواشک. شاید براتون جالب باشه من بهت قول میدم خیلی از لواشک هایی که شما می خورین و ارزونه لواشک نیست. اونا چیه؟ خرماِ. دقت کردین چی شد؟

جالبه در سامانِ شهرکرد، سامان ، خوب هلو اونجا زیاد هست، سال گذشته نصف از درخت ها رو بریدن. چرا؟ چون خیلی از قیمت ها پایین اومده بود، خیلی از محصولاتشون فروش نرفتن در سال96، ترجیح دادن نصف درخت ها رو ببرن محصول کم داشته باشن اما قیمت خوب بفروشن. این استراتژی شون جواب داد. اگر پارسال شما می رفتی درخت ها رو به قیمت خیلی مناسب و خیلی پایین محصولشون رو می خریدی، خیلی راحت می تونست لواشک طبیعی نه خرما بدی دست مردم با یه بسته بندی خیلی مناسب و درآمدزایی کنی.

 

درآمد و سرمایه اولیه کار

درآمد سرمایه اولیه این کار چیه؟ چون دستگاه می خواد و یه سری تجهیزات می خواد با پونزده میلیون شما می تونین تولید لواشک رو بیارین بالا. یادت باشه لواشک یکی از خوراکی های مورد علاقه ایرانی هاست، مخصوصاً خانم ها، مخصوصاً لواشک های ترش. دقت کردین چی شد؟ درآمدش چه جوریه؟ اگه با پونزده میلیون سرمایه وارد شی البته تا پونصد میلیون هم می تونی ببری ها، با پونزده تومن ببری، کف درآمدی که می تونی از این بیزینس کسب کنی پنج میلیون تومنه. دقت کردین چی شد؟

 

مزیت بیزینس تولید لواشک

 شرایط خاص خودش رو داره و مدت هاست که خیلی از کشاورز ها دنبال افرادی مثل شما می گردن که پیش خرید کنن حتی به قیمت خیلی پایین محصولاتشون رو و هم اون ها ذهنشون خالی، اوکی می شه، راحت می شه و هم شما می تونین درآمد خیلی خوبی کسب کنین.

[btnForPushNotification]

سخن آخر وچند توصیه

لطفا به بیزینس دیدگاه تو عوض کن. بیا روی هوش مالی خودت کار کن. آدم هایی که هوش مالی بالایی دارن یا هوشیاران مالی، فرصت ها رو می بینن حتی در سنین پایین حتی با سرمایه کم، می بینن، راه می ندازن و درآمد های بسیار خوبی رو به دست می آرن.

حتما اگه ویدیو های قبلی ما رو ندیدی، حتما ببین. الآن این در واقع این ویدیو رو بفرست برای یکی از دوست هات و به اون کمک کن. یکی از عزیزات به اونم کمک کن که هوش مالی خودشو تقویت کنه.

این سه تا بیزینس خیلی ساده من توضیحش دادم، در دوره هوش مالی پلاس در مورد هر کدوم از این بیزینس ها پونزده دقیقه الی نیم ساعت توضیحات دادن همکاران من .

برات بهترین ها رو آرزو می کنم امیدوارم استفاده کرده باشی. چند بار ببینش که یه خردی نسبت به بیزینس پیدا کنی، یه درک بیشتری پیدا بکنی.

 شاد باشید و خدانگهدار.

 

رسالت وجودی ما کمک و یاری برای هر چه ثروتمند شدن شما می باشد شاد و پیروز و سربلند باشید.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.