Take a fresh look at your lifestyle.

ژان کلود دسو اسرار ثروت

0 117
ژان کلود دسو اسرار ثروتReviewed by حسین تیموری on Jun 19Rating: 5.0

ژان کلود دسو
میلیاردر دنیای تبلیغات

مدت زمان تخمینی برای مطالعه این مقاله۳ دقیقه می باشد

مقدمه :ژان کلود دسو(Jean-Claude Decaux)، رئیس دومین شرکت تبلیغاتی جهان که در سال 2010 از سوی مجله فوربز با ثروت 6/4 میلیارد دلار صد و هفتاد و سومین از ثروتمندان جهان معرفی شد.وی مؤسس شرکت تبلیغات جی سی دسو است. این شرکت به گروه صنعتی متخصص در زمینه تولید و نصب تبلیغات شهری است.

 

شروع کسب و کار ژان کلود دسو :

ژان کلود دسو در 15 سپتامبر سال 1937 در فرانسه متولد شد. ژان کلود دسو کار خود را با نصب تبلیغات محیطی در سرویس‌های بهداشتی عمومی،‌ ایستگاه‌های اتوبوس شروع کرد. در واقع ایده او تامین سرمایه خدمات عمومي‌(مثل ایستگاه اتوبوس) برای شهرداری بود به شرطی که بتواند به‌طور رایگان روی آن تبلیغات کند. به این معنا که او بودجه لازم را برای این سرمايه‌گذاری‌ها از طریق درآمد تبلیغات به‌دست آورد. ژان کلود دسو گروه جی سی دسو را در سال 1964 تاسیس کرد.

ژان کلود دسو

 

هوش مالی  و فعالیت های ژان کلود دسو :

 

گروه جی سی دسو در حال حاضر در فرودگاه‌ها،‌ مراکز خرید، بزرگراه‌ها و بیلبورد‌ها در بیش از 62 کشور دنیا تبلیغ مي‌کند. این گروه در حال حاضر در تبلیغات فضای بیرونی در اروپا‌ و آسیا و اقیانوسیه در رتبه اول و در سطح جهانی شرکت در رتبه دوم قرار دارد.
این گروه طی 40 سال گذشته از طریق خرید شرکت‌های تبلیغاتی کوچک در کشور‌های مختلف و با ارائه تبلیغات با کیفیت و نوآورانه به شدت رشد کرده است و در حال حاضر بیش از 8900 کارمند دارد و تبلیغات آن را روزانه بیش از 175 میلیون نفر در دنیا مشاهده مي‌کنند.

 

دفتر مرکزی آن در حومه شهر پاریس قرار دارد.کسب درآمد گروه جی سی دسو در سال 2008 در حدود 17/2 میلیارد یورو برآورد شده بود. سهام این شرکت به شکل عمومي‌در بازار بورس پاریس خرید و فروش مي‌شود. البته خانواده دسو مالک 77 درصد سهام این شرکت است.

 

گروه جی سی دسو از فراهم کنندگان وسایل حمل‌و‌نقل عمومي‌دوستدار طبیعت است. این شرکت به مردم دوچرخه‌هایی را برای رفت و آمد آنها کرایه مي‌دهد و همچنین سطل‌های زباله مخصوص باتری‌ها،‌ شیشه‌ها یا انواع دیگر زباله‌ها در اماکن عمومي‌ و خیابان‌ها تعبیه کرده است. ژان کلود دسو در حال حاضر رئیس این شرکت است. دو پسر ژان کلود دسو،‌ ژان فرانسوا و ژان شارل نیز از مدیران اجرایی شرکت پدر هستند.

چنانچه موفق به اتمام این مقاله در مدت زمان تخمینی نشده اید به سایت تست تند خوانی مراجه نمایید
تیم آموزشی ماهان تیموری 
ارائه دهنده ی آموزش های  کارآفرینی ، افزایش فروش ، کسب و کار خانگی

نظرات شما نسبت به زندگینامه ژان کلود دسو ,برای تمام اعضای محترم سایت و تیم آموزشی ماهان تیموری بسیار مفید وسازنده می باشد.

 دانلود فایل pdf مقاله

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.