Take a fresh look at your lifestyle.

ویکتور فانگ زندگینامه

0 147
ویکتور فانگ زندگینامهReviewed by حسین تیموری on Jun 26Rating: 5.0

ویکتور فانگ
رئیس میلیاردر شرکت لی اند فانگ

مدت زمان تخمینی برای مطالعه این مقاله 5 دقیقه می باشد

ویکتور فانگ (Victor Fung) که به همراه برادرش ویلیام اداره شرکت لی اند فانگ را بر عهده دارد، در سال 2010 از سوی مجله فوربز با ثروت 3/3 میلیارد دلار به عنوان دویست و هشتاد و هفتمین از ثروتمندان جهان معرفی شد. شرکت لی‌‌اند فانگ یکی از بزرگ‌‌ترین شرکت‌های تجاری در هنگ‌‌کنگ است.

ویکتور فانگ

ویکتور فانگ

 

تحصیلات ویکتور فانگ :

ویکتور فانگ کواک‌کینگ در سال 1945 در هنگ‌کنگ متولد شد. خانواده او اهل هشان در گوانگ دانگ بودند. او برادر بزرگ‌تر ویلیام فانگ است. ویکتور فانگ تحصیلات آکادمیک خود را در دانشگاه MIT شروع کرد و مدرک کارشناسی ارشد خود را از این دانشگاه و در رشته مهندسی برق دریافت کرد. وی سپس تحصیلاتش را در مقطع دکترا و در رشته اقتصاد کسب و کار در مدرسه کسب و کار دانشگاه‌هاروارد ادامه داد و از این دانشگاه با موفقیت فارغ‌ التحصیل شد.

کسب و کارجدید :

پدربزرگ ویلیام و ویکتور، فانگ پاکیلیو، برای اولین بار کسب و کار خانوادگی را در حدود یک قرن پیش و در سال 1906 به همراه شریکش، لی تومینگ راه‌اندازی کرد. آنها از طریق این شرکت به فروش کالاهای آنتیک و ظروف چینی می‌پرداختند. پدر ویلیام، فانگ‌‌هان چو، کسب و کار پدرش را به دست گرفت و در زمانی که این دو برادر در رشته کسب ‌و کار و بازرگانی در آمریکا تحصیل می‌‌کردند، اداره شرکت لی اندفانگ را بر عهده داشت.

ویلیام و ویکتور فانگ در دهه 1970 به کشورشان بازگشتند تا سکان کسب‌وکار خانواده را به دست گیرند. ویکتورفانگ در حال حاضر رئیس گروه شرکت‌های لی اندفانگ و برادرش‌، ویلیام مدیر این گروه است.

رشد و پیشرفت ویکتور فانگ :

ویکتور فانگ همچنین در گذشته رئیس آژانس حاکمیت فرودگاه هنگ‌کنگ بود. این آژانس مسئول اداره فرودگاه بین‌المللی چپ لاپکوک، شورای دانشگاه هنگ کنگ و شورای کسب و کار پرل ریور دلتاست.

 

موفقیت های ویکتور فانگ :

شرکت لی اندفانگ یک شرکت تجاری جهانی در زمینه تامین کالاهای مصرفی با حجم بالاست. پوشاک، بخش عمده کسب و کار لی اندفانگ را تشکیل می‌دهد؛ اما این شرکت همچنین منابع ورود کالاهایی مثل کالاهای مربوط به مد، مبلمان، هدایا، کالاهای دست‌ ساز، لوازم خانه، اسباب بازی، کالاهای ورزشی و کالاهای مسافرتی را پوشش می‌ دهد. این شرکت به عنوان یک شرکت مدیریت زنجیره تامین در میان بسیاری از تولیدکننده‌ها و کشورها شناخته می‌شود. شرکت همچنین کار طراحی و توسعه محصول، تامین مواد خام، برنامه‌ریزی و مدیریت تولید، تضمین کیفیت و ارسال مدارک به اتحادیه‌های حمل کالا را انجام می‌دهد. این شرکت اخیرا به عنوان یک مامور خرید با والمارت به توافق رسیده است و همچنین یکی از تامین‌‌کنندگان شرکت تارگت است.

 

ویکتور فانگ

شرکت لی اندفانگ که دفتر مرکزی آن در هنگ کنگ واقع شده در سال 2009با کسب درآمدی بیش از 16 میلیارد دلار داشت. در حال حاضر بیش از 35 هزار نفر در بیش از 40 کشور دنیا برای این شرکت مشغول به کار هستند.
ویکتور فانگ تاکنون موفق به دریافت چندین جایزه همچون مرد سال هنگ‌کنگ در کسب و کار در سال 1995، یکی از 25 مدیر برتر مجله بیزینس پلن ویک در سال 1995 مرد سال مجله فوربز آسیا در زمینه کسب و کار در سال 2005، یکی از قهرمانان آسیا از سوی مجله تایم آسیا و غیره شده است.

چنانچه موفق به اتمام این مقاله در مدت زمان تخمینی نشده اید به سایت تست تند خوانی مراجه نمایید
تیم آموزشی ماهان تیموری 
ارائه دهنده ی آموزش های  کارآفرینی ، افزایش فروش ، کسب و کار خانگی

نظرات شما نسبت به زندگینامه محمدحسین جابرانصاری ,برای تمام اعضای محترم سایت و تیم آموزشی ماهان تیموری بسیار مفید وسازنده می باشد.

دانلود PDF این مقاله

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.