Take a fresh look at your lifestyle.

میلیاردر سوپر مارکتها

میلیاردر سوپر مارکتهاReviewed by مهران رنجی on Jun 19Rating:

 

مدت زمان تخمینی برای مطالعه این مقاله1:30 دقیقه می باشد

مقدمه: در این مقاله می خوانید که میلیاردر سوپر مارکتها دونالد وین برکل چگونه جزو ثروتمندان جهان شد و برای رسیدن به هدفش مانع ها را کنار زد و به میلیاردر سوپر مارکتها تبدیل شد.

رونالد وین برکل ( میلیاردر سوپر مارکتها ) در ۱۲ نوامبر سال ۱۹۵۲ در پومونا در کالیفرنیا متولد شد. رونالد برکل اولین بار در ۱۳ سالگی به عنوان یک وردست در مغازه خواربار فروشی پدرش وارد کار شد.

او تحصیلات خود را تا پایان دوره دبیرستان ادامه داد اما کمی پس از ورود به کالج تحصیلات خود را رها کرد و برای کسب ثروت تلاش کرد و بنگاهی به نام شرکت‌های یوکایپا را راه اندازی کرد. این شرکت در زمینه فروشگاه های زنجیره ای، تولید و توزیع سرمایه گذاری می‌کند.

 

رونالد وین برکل

هوش مالی و انواع کسب و کار ررونالد برکل :

رونالد برکل شرکت یوکایپا را در سال ۱۹۸۶ در لوس آنجلس تأسیس کرد. کار اصلی این شرکت در زمینه خریدهای استقراضی و سرمایه گذاری در سوپرمارکت‌ها و فروشگاه های خواربار زنجیره ای است. رونالد برکل اولین فروشگاه خود، فروشگاه جرگنسن را در سال ۱۹۸۶ خرید.

 

شرکت یوکایپا در دهه ۱۹۸۰ تعدادی سرمایه گذاری به شکل پراکنده انجام داد، اما در دهه ۱۹۹۰ شروع به یک سرمایه گذاری متمرکز در فروشگاه های زنجیره ای ساحل غربی (وست کات) کرد. این شرکت اخیراً فروشگاه های وایلد اوتز در لکورادو، فروشگاه های پت مارک در نیوجرسی و فروشگاه های سوپروالو در مینه سوتا را خریده است.

 

رونالد برکل در حال حاضر رئیس هیئت مدیره و سهامدار اصلی شرکت های زیادی از جمله شرکت الاینس انترتینمنت (یک شرکت توزیع نرم افزارهای بازی، موسیقی و فیلم)، شرکت مواد غذایی گلدن استیت (یک شرکت تولید مواد غذایی و نوشیدنی در لوس آنجلس با کسب درآمد بیش از ۳ میلیارد دلار و ۳,۰۰۰ کارمند در سال ۲۰۰۷)، دامینیکز (یک شرکت فروشگاه های زنجیره ای در شیکاگو)، فرد میر (شرکت ابر سوپرمارکت‌های زنجیره ای در پورتلند اورگان)، رالفز (یک فروشگاه زنجیره ای بزرگ در کالیفرنیای جنوبی و بزرگ‌ترین زیر مجموعه فروشگاه های زنجیره ای کروگر در ایالت سینسیناتی) و فود فورلس (یک شرکت فروشگاه زنجیره ای که مالک آن شرکت فروشگاه های زنجیره ای کروگر می‌باشد) است.

 

این مطلب برای تو سودمنده، حتما بخونش :
بیوگرافی محمد عصار زاده گان

 

او در حال حاضر یکی از اعضای هیئت مدیره شرکت‌های اوکسیدنتال پترولیوم (یک شرکت اکتشاف و استخراج و تولید نفت و گاز در ایالات متحده با درآمد ۵/۱۵ میلیارد دلاری و بیش از ۱۰ هزار کارمند)، KB هوم (یک شرکت خانه سازی در ایالات متحده که در فهرست ۵۰۰ شرکت برتر فورچون و جزو ثروتمندترین افراد جهان قرار دارد و دفتر مرکزی آن در لوس آنجلس واقع شده است) و شرکت یاهو است.

رونالد برکل از طرفداران و حامیان حزب دموکرات در ایالات متحده است. وی همچنین یکی از مالکان تیم پنگوئن‌های پیتزبورگ در لیگ هاکی ملی در ایالات متحده است.

 

نتیجه :رونالد برکل میلیاردر سوپر مارکتها با هدف از زندگی ای که داشت تمرکز ذهن خود را بر روی علاقه اش یعنی  سرمایه گذاری در سوپرمارکت‌ها و فروشگاه های خواربار زنجیره ای گذاشت و در این کسب و کار موفق شد و لغب میلیاردر سوپر مارکتها را اذان خود کرد.

چنانچه موفق به اتمام این مقاله در مدت زمان تخمینی نشده اید به سایت تست تند خوانی مراجه نمایید
تیم آموزشی ماهان تیموری 
ارائه دهنده ی آموزش های  کارآفرینی ، افزایش فروش ، کسب و کار خانگی

نظرات شما نسبت به زندگینامه رونالد وین برکل ,برای تمام اعضای محترم سایت و تیم آموزشی ماهان تیموری بسیار مفید وسازنده می باشد.

از این مطلب خوشت اومد پس لایکش کن

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد تخفیف ۱۰٪
تو بهترینی
کد تخفیف ۲۰٪
نزدیک بودا
کد تخفیف ۳۰٪
یکبار دیگه تلاش کن
کد تخفیف ۴۰٪
خوش شانس نبودی
کد تخفیف ۵۰٪
تو عالی هستی
شانس خودِت رو برای برنده شدن یک فرصت امتحان کن!
برای استفاده از این فرصت لطفاً ایمیل و تلفن همراه خودت رو وارد کن.
قوانین بازی :
  • هر کاربر ۳ بار فرصت دارد.
  • کسی که تقلب می‌کند، شناسایی می‌شود.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.