Take a fresh look at your lifestyle.

مایکل و رابرت بودی هارتونو

0 183
مایکل و رابرت بودی هارتونوReviewed by حسین تیموری on Jun 23Rating: 5.0

مایکل و رابرت بودی هارتونو
برادران میلیاردر اندونزیایی

مایکل و رابرت بودی هارتونو
مایکل و رابرت بودی هارتونو (Michael & Robert Budi Hartono)، برادران میلیاردر اندونزیایی هستند که هر کدام با ثروت 5/3 میلیارد دلار در سال 2010 از سوی مجله فوربز به طور همزمان در جایگاه دویست و پنجاه و هشتم ثروتمندان جهان قرار گرفتند. این دو برادر که وارث کسب‌وکار خانوادگی شان هستند، ثروت خود را از صنعت توتون و تنباکو به دست آورده‌اند. برادران هارتونو در حال حاضر ثروتمندترین افراد در اندونزی به شمار می‌روند.مایکل و رابرت بودی هارتونو

مایکل و رابرت بودی هارتونو

مایکل در سال 1940 و رابرت در سال 1941 در اندونزی متولد شدند. پدر آنها، اوئی ویه گوان، در دهه 1950 شرکت جاروم را در کودوس در سنترال جاوا تاسیس کرد.

رابرت بودی هارتونو به یک مدرسه آلمانی رفت و از دهه 1970 حوزه فعالیت خود را به مونتاژ قطعات الکترونیک، نساجی، فرآوری مواد غذایی و بانکداری گسترش داد.
مایکل و رابرت بودی هارتونو به همراه یکدیگر شرکت خانوادگی جاروم را تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین شرکت ها در اندونزی کردند. مایکل هارتونو در حال حاضر مالک 49 درصد و برادرش رابرت بودی مالک 51 درصد از سهام شرکت جاروم و مدیرعامل آن است. پدر آنها در سال 1963 از دنیا رفت.

البته به شرکت جاروم انتقادات زیادی وارد است و حتی سازمان FDA آمریکا در سال 2009 محصولات این شرکت را در ایالات متحده ممنوع کرد. شرکت جاروم تقریبا تمام بازار اندونزی را از آن خود کرده است. شرکت جاروم در حال حاضر سومین شرکت بزرگ توتون و تنباکو در جهان است و بیش از 75 هزار نفر برای این شرکت مشغول به کار هستند.
برادران هارتونو علاوه بر شرکت جاروم بخش عمده‌ای از سهام بانک مرکزی آسیا، ‌بزرگ‌ترین بانک خصوصی در اندونزی را در اختیار دارند. این دو برادر در سال 1998 سهام این بانک را خریدند. آنها همچنین به طور اشتراکی مالک گرند ایندونیژا، یک مرکز خرید بزرگ کالاهای لوکس، ساختمان های اداری و مجتمع هتلداری در مرکز جاکارتا هستند. این دو برادر در سال 2002 از طریق شرکت خود یک مجتمع خرید 100 میلیون دلاری را در جاکارتا تاسیس کردند. این گروه همچنین قرارداد نوسازی دو هتل بزرگ در اندونزی، هتل اندونزی و هتل ویساتا در مرکز جاکارتا را از آن خود کرده است.

نظرات شما نسبت به زندگینامه‌یمایکل و رابرت بودی هارتونو ,برای تمام اعضای محترم سایت و تیم آموزشی ماهان تیموری بسیار مفید وسازنده می باش

 

برای دانلود کلیپ انگیزشی و کلیپ آموزشی هدیه تولد کلیک کنید

 

هدیه تولد ماهان تیموی

 

به شما پیشنهاد میکنم زندگینامه خانمسعیده قدس رو مطالعه کنید(بنیانگزار موسسه محک)

کلیک کنید

سعیده قدس

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.