Take a fresh look at your lifestyle.

مالک شرکت رسانه اطلاعات تکنولوژی

مالک شرکت رسانه اطلاعات تکنولوژیReviewed by حسین تیموری on Apr 24Rating: 5.0
 
شما زندگینامه مک گارون مالک شرکت رسانه اطلاعات تکنولوژی از شروع فعالیت وی تا موفقیت های بزرگ او که جزو ثروتمندترین افراد جهان شد را مطالعه می کنید.

پاتریک جوزف مک گاورن (مالک شرکت رسانه اطلاعات تکنولوژی) در 11 آگوست سال 1937 به دنیا آمد. پدر او یک کارگر ساختمانی بود. پاتریک مک گاورن برای تحصیل در رشته بیوفیزیک به دانشگاه MIT رفت و همزمان با تحصیل در اولین مجله کامپیوتری ‌ایالات متحده به‌‌نام کامپیوترها و اتوماسیون مشغول به کار شد.

 

شروع فعالیت مک گاورن :

او در‌ این نشریه موفق شد عنوان دستیار ویراستار را از آن خود کند و در زمان فارغ‌التحصیلی از دانشگاه در سال 1959 نیز به مقام دستیار ناشر ارتقا پیدا کرده بود.

پاتریک مک گاورن در سال 1964 و زمانی که صنعت کامپیوتر هنوز دوران نوزادی خود را می‌گذراند، گروه داده‌های بین‌المللی را به همراه دوستش، فرد کرچ، تاسیس کرد.‌این شرکت یک پایگاه داده برای صنعت کامپیوتر ‌ایجاد می‌کرد و همچنین نشریه‌ای با نام اخبار بازار و صنعت EDP را منتشر می‌کرد.

 

کسب و کار جدید

پاتریک مک گاورن سه سال بعد انتشار نشریه جهان کامپیوتر را آغاز کرد.‌ این نشریه یک هفته‌نامه کامپیوتری است که خریداران کامپیوتر را همگام با اخبار محصولات و صنعت کامپیوتر نگه می‌دارد.

زندگینامه تمام میلیاردهای جهان

شرکت IDG در حال حاضر بیش از 300 مجله منتشر کرده و بیش از 750 نمایشگاه تجاری و 450 وب سایت را اداره می‌کند. ‌این شرکت آمارهای قابل اعتماد و به موقعی در مورد بازارهای تکنولوژی اطلاعات را برای صنعت کامپیوتر فراهم می‌کند.

 

شرکت IDG از زمان تاسیس آن متعهد شده که به افراد در دریافت تکنولوژی و استفاده موفق از آن کمک کند و به ‌این شکل تبدیل به قابل اعتمادترین منبع برای دریافت مشاوره اخبار و روندهای تکنولوژی در سرتاسر جهان شده است.

 

کسب و کار موفق :

برند‌های ‌این شرکت در 90 کشور جهان موجود هستند. کسب درآمد شرکت IDG در سال 2010 در حدود 16/3 میلیارد دلار بود و بیش از 13150 نفر در سرتاسر جهان برای ‌این شرکت مشغول به کار بودند. ماهانه بیش از 270 میلیون نفر در جهان مخاطب نشریات شرکت IDG هستند.

 

حوزه ی فعالیت های مک گاورن:

خدمات اصلی شرکت IDG شامل 6 حوزه کلیدی رسانه‌های آنلاین، حوادث و کنفرانس‌ها،‌ انتشارات چاپی، خدمات نسل پیشتاز، تحقیقات بازار و راه حل‌های جامع بازاریابی جهانی می‌شود. شعار IDGاین است: IDG بیش از هر شرکت رسانه دیگر در مورد تکنولوژی به مردم اطلاعات می‌دهد.

پاتریک مک گاورن به دانشگاه MIT برای تاسیس مؤسسه تحقیقات مغز مک گاورن مبلغ 350 میلیون دلار کمک کرده‌اند. مک گاورن یکی از اعضای هیئت امنای‌ این دانشگاه است. او همچنین عضو هیئت امنای انجمن علوم در آمریکا است.

 

برای داشتن کسب و کار موفق باید شروع کرد. تمام ثروتمدان جهان از جمله مک گاورن با تمرکزذهن بر هدف از زندگی ، اعتماد به نفس ، هوش مالی و مدیریت کسب و کار خود توانسته اند موفقیت های بزرگ و ثروت بسیاری دست یابند. شما هم می توانید با پرورش و افزایش مهارت های خود جزو ثروتمندترین افراد جهان باشید.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.