Take a fresh look at your lifestyle.

لیانگ ونگن زندگینامه

0 123
لیانگ ونگن زندگینامهReviewed by حسین تیموری on Jun 21Rating: 5.0

لیانگ ونگن
میلیاردر چینی در صنعت ماشین آلات

لیانگ ونگن (Liang Wengen)، رئیس سابق کارخانه تسلیحات دولتی چین است که بزرگ‌ترین شرکت تجهیزات ساخت و ساز چین را در بخش خصوصی به نام سانی هیوی تاسیس کرده است. وی در سال 2010 با ثروت 6/3 میلیارد دلار از سوی مجله فوربز به عنوان دویست و چهل و نهمین ثروتمند جهان معرفی شد.

 

لیانگ ونگن

 

لیانگ ونگن در سال 1957 در چین متولد شد. وی در دانشگاه سنترال ساوت تحصیل کرد. لیانگ ونگن در سال 1989 یک شرکت ذوب مواد کوچک با نام سانی را به همراه تانگ ژیوگو، مائو ژانگ وو و یوان جین‌هائو تاسیس کرد. این شرکت کوچک در حال حاضر تبدیل به یک شرکت جهانی با 5 پارک صنعتی در چین، 4 مرکز تحقیق و توسعه و مرکز تولیدی در آمریکا، آلمان، هندوستان، برزیل و 30 شرکت فروش در سرتاسر جهان شده است.
امروزه گروه سانی یک شرکت جهانی در صنعت ماشین‌آلات ساخت و ساز است که دامنه گسترده‌ای از ماشین‌آلات ساختمان‌سازی، جاده‌سازی، حفاری،‌ ماشین‌آلات و دستگاه‌های بالابری، بندرگاهی، ماشین‌آلات کاوش معدن زغال سنگ و توربین‌های بادی را تولید می‌کند. این شرکت یکی از 50 شرکت برتر تولیدکننده ماشین‌آلات ساخت و ساز در جهان است. در واقع یکی از عوامل موفقیت ‌لیانگ توجه به پرورش استعدادهای محلی، انتخاب و پشتیبانی از فروشندگان، توجه بسیار به خدمات و تاسیسات پشتیبان و همچنین توجه به نیازهای مشتریان بوده است. توسعه و تولید محصولات با کیفیت و پیشتاز در صنعت همواره جزو با اولویت‌ترین امور در گروه سانی بوده است.
در حال حاضر بیش از 53 هزار نفر در 120 کشور جهان برای شرکت سانی مشغول به کار هستند. همچنین درآمد این شرکت در سال 2009 بیش از 50 میلیارد یوآن (58/7 میلیارد دلار) بوده است. دفتر مرکزی شرکت سانی در چانگ‌شا در منطقه هونان چین واقع شده است. هم اکنون لیانگ ونگن مالک 2/58 درصد از گروه سانی است. فروش گروه سانی در چین در نیمه اول سال 2010 حتی با وجود رقابت شدید با شرکت زوملیون به میزان 19 درصد رشد داشت و به 870 میلیون دلار رسید. البته فروش خارج از کشور آن در همین دوره به 103 میلیون دلار کاهش یافت. ليانگ ونگن با عرضه عمومی ‌سهام بخش تولید تجهیزات کاوش معدن زغال‌سنگ شرکت سانی در بازار سهام هنگ کنگ توانست مبلغ زیادی به ثروت خود بیفزاید.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد تخفیف ۱۰٪
تو بهترینی
کد تخفیف ۲۰٪
نزدیک بودا
کد تخفیف ۳۰٪
یکبار دیگه تلاش کن
کد تخفیف ۴۰٪
خوش شانس نبودی
کد تخفیف ۵۰٪
تو عالی هستی
شانس خودِت رو برای برنده شدن یک فرصت امتحان کن!
برای استفاده از این فرصت لطفاً ایمیل و تلفن همراه خودت رو وارد کن.
قوانین بازی :
  • هر کاربر ۳ بار فرصت دارد.
  • کسی که تقلب می‌کند، شناسایی می‌شود.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.