Take a fresh look at your lifestyle.

فرانک لووی فروشگاه های زنجیره ای

0 70
فرانک لووی فروشگاه های زنجیره ایReviewed by حسین تیموری on Jun 20Rating: 5.0
مدت زمان تخمینی برای مطالعه این مقاله ۲ دقیقه می باشد

مقدمه :فرانک لووی (Frank Lowy)، رئیس اجرایی و یکی از مؤسسان یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های زنجیره‌اي جهان به نام وست فیلد است که با ثروت 6/3 میلیارد دلار در سال 2010 در جایگاه دویست و چهل و نهم ثروتمندان جهان قرار گرفت.فرانک لووی

فرانک لووی

‌اين فروشگاه زنجیره‌اي بیش از 119 فروشگاه در استرالیا، نیوزیلند،‌ ايالات متحده و بریتانیا را اداره می‌کند. فرانک لووی در 22 اکتبر سال 1930 در فیلاکوو در چک‌اسلواکی متولد شد و طی جنگ جهانی دوم در مجارستان بزرگ شد. او مدتی هم در فرانسه بود و پس از آن به فلسطین رفت. لووی در سال 1952 به خانواده‌اش که اروپا را به مقصد استرالیا ترک کرده بودند، پیوست. وی در آن جا کسب و کار تحویل کالاهای کوچک را راه‌اندازی کرد.

 

فعالیت های فرانک لووی:

 

فرانک لووی در سال 1953 با یک مهاجر مجارستانی آشنا به نام جان ساوندرز آشنا شد. ‌اين دو به زودی تبدیل به شرکای تجاری شده و در نهایت شرکت وست فیلد را در سال 1960 تاسیس کردند.

ساوندرز در سال 1987 گروه وست فیلد را ترک کرد. گروه وست‌فیلد یک فروشگاه زنجیره‌اي بزرگ استرالیایی و یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌ها در بازار سهام استرالیا است. مجموع دارایی‌های‌اين شرکت به بیش از 61 میلیارد دلار می‌رسد که ‌اين گروه را تبدیل به بزرگ‌ترین شرکت خرده فروشی و فروشگاه‌های زنجیره‌اي جهان براساس دارایی‌ها کرده است.گروه وست فیلد در سال 2009 یک فروشگاه 4/2 میلیارد دلاری را در مرکز لندن تاسیس کرد.

 

کسب و کار موفقیت فرانک لووی :

 

یکی از دلایل موفقیت گروه وست فیلد یکپارچه شدن در طول زنجیره تامین آن است به ‌اين معنا که تمام جنبه‌های توسعه مراکز خرید از طراحی تا ساخت آنها را از طریق اجاره، مدیریت و بازاریابی مدیریت می‌کند.‌ اين گروه از طریق مدیریت متمرکز در سطح عملیاتی و یک برنامه استراتژیک توسعه (که به شکل مستمر کیفیت پرتفولیو شرکت را برای‌ ايجاد رشد درکسب درآمد و سرمایه سرمایه‌گذاران بهبود می‌دهد)، خلق ارزش می‌کند. سود شرکت وست فیلد در سال 2009 در حدود 450 میلیون دلار برآورد شده بود و بیش از 4970 نفر در سال 2007 برای ‌اين شرکت کار می‌کردند، البته سود ‌اين شرکت به واسطه رکود اقتصادی 2008 کاهش یافته است. فرانک لووی همچنین در امور خیریه فعال است.

 

او در سال 2004 مؤسسه فرانک لووی را برای امور سیاست بین‌الملل تاسیس کرد. او همچنین در سال‌های اخیر در فدراسیون فوتبال استرالیا مشارکت داشته که به میزان زیادی باعث پیشرفت تیم فوتبال استرالیا شده است. فرانک لووی در حال حاضر رئیس فدراسیون فوتبال استرالیا است. او سهام خود در تیم سیدنی را به منظور جلوگیری از تعارض و مشکلات در ‌اين تیم فروخت. لووی در سال 2008 به عنوان یکی از اعضای هیئت فیفا معرفی شد. لووی یکی از اعضای هیئت مدیره بانک رزرو استرالیا بوده و نشان افتخار همنشینی استرالیا را از آن خود کرده است. هم اکنون سه پسر او، دیوید، پیتر و استیون در کسب و کار فرانک مشغول به کار هستند.

چنانچه موفق به اتمام این مقاله در مدت زمان تخمینی نشده اید به سایت تست تند خوانی مراجه نمایید
تیم آموزشی ماهان تیموری 
ارائه دهنده ی آموزش های  کارآفرینی ، افزایش فروش ، کسب و کار خانگی

نظرات شما نسبت به زندگینامه فرانک لووی ,برای تمام اعضای محترم سایت و تیم آموزشی ماهان تیموری بسیار مفید وسازنده می باشد.

 دانلود فایل pdf مقاله
 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.