Take a fresh look at your lifestyle.

شیرین زندگیه خودت رو پیدا کن

شیرین زندگیه خودت رو پیدا کن

شیرین زندگیه خودت رو پیدا کن شیرین زندگیه خودت رو پیدا کن شیرین زندگیه خودت رو پیدا کن شیرین زندگیه خودت رو پیدا کن

شیرین زندگیه خودت رو پیدا کن. همه ما داستان شیرین و فرهاد رو شنیدیم، در این داستان فرهاد انقدر میل به خواستن و به دست آوردن شیرین داشت که حاضر شد به خاطرش کوه رو نیز از میان برداره.

من در این کلیپ به شما می گم که تمام انسان‌ها شیرینی در زندگیشون وجود داره که اگر اون را پیدا کنن حاضرن به خاطر رسیدن به شیرین زندگیشون هر چقدر که نیاز باشه تلاش کنن؛ منظور از شیرین دلیلی برای موفقیت هست؛ انگیزه‌ای مناسب برای شروع؛ انگیزه مناسب برای استقامت، تلاش و پشتکار بیشتر.

دوست دارم ساعت‌ها به شیرین زندگیتون فکر کنید و در ذهن تون اون رو پیدا کنید. چه چیزی به شما انگیزه میده؟! پدرتون یا مادرتون؟

شاید همسرتون و شاید فرزندانتون و شاید نیاز شما! زمانی زندگی بسیار سختی داشتم که اصلاً دوست نداشتم تو اون شرایط بمونم و اصلاً اون شکل زندگی رو دوست نداشتم.

زمانی به همراه چند تا از دوستام برای شام بیرون رفتیم. اون روز من به خاطر نداشتن مبلغ ناچیزی پول بین دوستام تحقیر شدم، باورتون میشه به خاطر نداشتن مبلغ ناچیزی پول.

بعدازاینکه به محل زندگیم برگشتم، من اون موقع در اتاق پنج‌متری در دفتر کار برادرم در خیابان کریم‌خان زندگی می‌کردم، اصلاً شرایط خوبی نداشتم.

اون شب خیلی شب تلخی بود و من بسیار از شرایط زندگیم ناراضی بودم. اون شب شد بهترین شب زندگی من چون شیرین زندگی خودم رو پیدا کردم، شیرین زندگی من نیازام بودن.

چیزی که به من قدرت تغییر داد، نیازم بود. چیزی که به من قدرت حرکت کردن داد، نیازم بود. چیزی که در من انرژی فوق‌العاده‌ای ایجاد کرد، نیازم بود!

در اون زمان من روزانه ۱۴ الی ۱۶ ساعت با عشق و علاقه کار می‌کردم چون نیازم بود. خیلی از افراد رو دیدم که به خاطر خانواده و یا فرزندانشون ایننچنین کار کردن و زندگیشون رو تغییر دادن.

ازت میخوام بعد از دیدن کلیپ بشینی و به این فکر کنی که واقعاً:

چه چیزی بهت توان حرکت کردن میده؟

چه کسی می تونه انگیزه‌ی مناسب برات باشه تا دنیات رو بهتر کنی؟

چه چیزی انقدر برات مهمه که بخوای به خاطرش تصمیم بگیری که زندگیت رو از نو بسازی؟

حدود دو هفته پیش در کرمانشاه و در کنار مردم غیور و مهمان‌نواز کرمانشاه سمینار داشتم، وقتی از داخل جاده نظرم به فرهاد تراش خورد چشمام برق زد و حسی از درون به من گفت که باید در مورد این موضوع برای شما کلیپی آماده کنم و با اشتیاق بسیار زیادی این کار رو انجام دادم.

دوست دارم تمام افرادی که برای زندگی خودشون ارزش و اهمیت قائل هستند به تمام اهدافشون دست پیدا کنند پس با خودم تصمیم گرفتم که هر هفته زمانی رو برای آماده کردن مطالبی اختصاص بدم که بتونه بهت کمک کنه.

از صمیم قلبم برات بهترین‌ها رو آرزو می‌کنم. دوست من شما لایق بهترین‌ها هستید باور داشته باشید.
شاد و پیروز و سربلند باشید
ماهان تیموری

 

شیرین زندگیه خودت رو پیدا کن

 

برای مشاهده کلیپ اول روی دکمه دریافت فایل پایین کلیک کنید

 

دانلود کتاب
دانلود کتاب

 

 

 

برای مشاهده کلیپ دوم روی دکمه دریافت فایل پایین کلیک کنید

 

دانلود کتاب
دانلود کتاب

شیرین زندگیه خودت رو پیدا کن شیرین زندگیه خودت رو پیدا کن شیرین زندگیه خودت رو پیدا کن شیرین زندگیه خودت رو پیدا کن

نظرات شما نسبت به کلیپ شیرین زندگیه خودت رو پیدا کن,برای تمام اعضای محترم سایت و تیم آموزشی ماهان تیموری بسیار مفید وسازنده می باشد.

 

 

 

برای دانلود کلیپهای انگیزشی و کلیپهای آموزشی کلیک کنید

 

 

 

 

برای دانلود رایگان کتاب توقف در سرتا سر مسیر ممنوع
کلیک کنید

 

 

 

 

خرید محصول آموزش روت

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

62 نظر
 1. hassan کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت استاد گرامی
  اتفاقاً چند روز پیش با یکی از آشنایان داشتم صحبت می کردم، داشتیم صحبت می کردیم که اگر پدر و یا مادری در حال تلاش هستند به این دلیل است که ما یعنی فرزندان هستیم که انگیزه اونا هستیم. ما هستیم که به اونا انگیزه میدیم که تلاش کنند و برای ما (فرزندان) زندگی بهتری را بسازند. در این حین من به کسی که با او در حال صحبت بودم گفتم: انگیزه ما برای اینکه صبح ها زودتر بیدار بشیم چیه؟ انگیزه ما برای اینکه تلاش کنیم چیه؟ انگیزه ما برای … چیه؟ من به او پیشنهاد کردم که کاغذی برداریم و هر وقت که فرصت کردیم در مورد این قضیه فکر کنیم و ببینیم که انگیزه ما واقعاً چیه؟ و هر وقت چیزی به ذهن ما رسید اون را یادداشت کنیم. و به نظر من اینگونه است که زندگی معنادار میشه و میدونیم که بابت چه چیزی در حال تلاش هستیم و این واقعاً عالی که بدونی برای چی داری این کار را انجام میدی؟
  از این کلیپ زیبا که استاد در اختیار ما گذاشتند، سپاسگزارم. به نظرم در این دو کلیپ اون یکی که لحن انگیزشی داشت، بهتره.
  باز هم سپاس از استاد گرامی

  1. ماهان تیموری
   ماهان تیموری کاربر می‌گوید

   سلام حسن عزیز ممنونم از شما
   شاد و پیروز و سربلند باشید

 2. سعد شمسائی کاربر می‌گوید

  با سلام،
  دو تا کلیپ یک محتوا رو داشتن اما من کلیپ انگیزشی اول رو ترجیح میدم. چون تند تند حرف زدن باعث تمرکز بیشتر و انرژی بیشتر من شد، و دومی، آهسته حرف زدن کمی باعث خستگی و حواس پرتی شد(خصوصا که حرفا تکراری بود).

  1. ماهان تیموری
   ماهان تیموری کاربر می‌گوید

   سلام سعید عزیز
   ممنونم که با نظره خودت در تصمیم گیری ما کمک کردی و مشارکت کردی.
   شاد و پیروز و سربلند باشید

 3. رضا قلیزاده کاربر می‌گوید

  سلام
  جناب آقای تیموری، ارائه تان در کلیپ اولی واقعا عالی بود. راستش را بخواهید یاد ارائه های استاد موفقیت Zig Ziglar افتادم.
  با آرزوی موفقیت

 4. عباس مرادی کاربر می‌گوید

  سلام و خداقوت به استاد عزیزم و اعضای سایت فوق العاده ی استاد ماهان تیموری
  مثل همیشه پر انرژی و پر از انگیزه های مثبت. این جمله ی شما رو هیچوقت فراموش نمی کنم که گفتین از هر چیزی برای انگیزه گرفتن استفاده کنید حتی از سختی ها و شکست ها. ما آدم ها عادت کردیم با اولین فشار و سختی کوتاه بیایم و بریم تو لاک خودمون و انگیزه مون رو از دست بدیم. داشتن یه شیرین کافیه برای کندن کوه داشتن یه هدف و نیاز و خواسته کافیه برای انگیزه ی تلاش های شبانه روزی. شیرین زندگی من پدرمه. وقتی می تونست کار کنه برامون کم نذاشت اما الان که چند سالیه نمی تونه کار کنه این منم که باید جبران کنم. خیلی وقتها تو سختی های زندگی کم اوردم دلسرد شدم و انگیزه ام رو از دست دادم اما حالا با نگاه کردن به این کلیپ و حرف های شما انگیزه ی دوباره ای گرفتم. سپاس فراوان از استاد شاد و پرانرژی استاد ماهان

 5. محمد کاربر می‌گوید

  سلام به متفاوت ترین استاد و سخنران انگیزشی در ایران
  مچکرم کلیپ بی نظیری بود
  هر زمان احساس بی انگیزگی می کنم بلافاصله با دیدن این کلیپهای شما به سطح انرژی و انگیزه ی عالی برمی گردم. اگر تا به قبل از آشنایی با شما از این انرژی بالایی که در درونم دارم استفاده کرده بودم بزرگتر از کوه ی که فرهاد کند را می کندم. انگیزه تنها چیزی است که با داشتنش می شود تلاش کرد و به بزرگترین اهداف رسید. اگر فرهاد بخاطر شیرین کوه کنده من هم بخاطر شیرین زندگیم یعنی ثروت و آرامش با تمام قوا تلاش می کنم. استاد من محمد در دوره ی قم هستم. بعد از دوره به طور کامل دیدگاهم نسبت به کسب ثروت تغییر کرد و الان به نتایج خوبی رسیده ام. هر روز قدرت بیشتری در خودم احساس می کنم. شیرین زندگی من رسیدن به ثروت و آرامش است و خدا را شاکرم که تا بحال نیز نتایج و دستاورد هایی کسب کرده ام که همه ی این تغییرات را مدیون شما استاد بزرگوارم هستم.

 6. محمد عرفان توکلی کاربر می‌گوید

  سلام استاد توانمندم آقای ماهان تیموری
  ممنونم بابت مطالب عالی که برامون میزارید
  وقتی اومدم کلاستون فکر می کردم انگیزه ای برای زندگی کردن ندارم، خیلی سخت بود که قبول کنم این منم که باید انگیزه ایجاد کنم. به زندگیم روح دوباره ای بدم- چقدر پر انرژی وشاد بودن اون روزها که میومدم کلاس من دو تا دختر دارم و یک پسر و یک همسر مهربون که همه ی دنیای من هستن اما هیچوقت به عنوان شیرین های زندگیم بهشون نگاه نکردم انگیزه ی زندگی من خانواده ی من هستن که بخاطر نداری من هیچوقت خم به ابرو نیووردن و با تمام کمی ها و کاستی ها کنارم بودن شیرین زندگی من خانواده ام هستن من باید برای خوشحال کردنشون تمام تلاش خودم رو بکنم بعد از نگاه کردن این کلیپ یه جور دیگه بهشون نگاه می کنم وقتی همسرم رو می بینم که با چه فداکاری کنارم بوده دوست دارم با تمام توانم کار کنم تلاش کنم و خوشحالش کنم وقتی بچه هام رو می بینم که با چه ذوقی با اسباب بازی های معمولی بازی می کنن دوست دارم دنیا رو به پاشون بریزم من مسئولم و قول میدم با انگیزه تر از قبل برای رفاه و آسایش خانواده ام تلاش کنم و قول میدم به زودی با خبرهای خیلی خوب خوشحالشون کنم ممنونم از شما استاد. ممنونم که بهمون انگیزه میدین و روحیه میدین.

 7. سعیدی کاربر می‌گوید

  سلام
  این کلیپ فوق العاده بود مثل همه ی کلیپ های انگیزشی شما
  من یک کرمانشاهی هستم و بارها فرهاد تراش رو دیدم اما هیچوقت به این شکل به این داستان نگاه نکرده بودم
  چی میتونه انگیزه بده به یه آدم که کوه رو بکنه؟ با تمام سختی هایی که حتما هست. فوق العاده بود. باید فکر کنم و انگیزه ی زندگیم رو پیدا کنم. چند هفته اس که با سایت شما آشنا شدم ممنون بخاطر مطالبتون

 8. کامیار کاربر می‌گوید

  Salam ostad mehrabooon khodam. Kheyli delmon baray shoma tang shode. Mesle hamishe poor az angize.a’liiiiiiii boood

 9. وفا صادقی کاربر می‌گوید

  سلام
  تشکر بابت کلیپ. برای من خیلی مفید بود. هم انگیزشی هم آموزشی
  خیلی عالی بود

 10. بابک کاربر می‌گوید

  سلام استاد کلا انگیزه ای??? انرژی میگیرم ازتون ❤️❤️خبرهای خوبی براتون دارم خیلی دلم براتون تنگ شده حتما اومدم تهران میام خدمتتون….???

 11. ماه بانو رحیمی کاربر می‌گوید

  ممنون ازت آقا ماهان همیشه پر انرژی باشی پسرم عالی بود

 12. abedini کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت استاد تیموری عزیز

  در کلیپ اول انرژی فوق العاده ی شما که ناشی از یک احساس درونی بسیار بالا بود کاملا روی هر بیننده ای تاثیر گذار بود. البته ایجاد انگیزه برای همه یکسان نیست و بسته به اینکه چقدر بیننده ی شما با احساس درونی شما هم فرکانس باشد تاثیر بیشتری می گیرد.
  کلیپ دوم هم البته با اینکه با لحنی آرامتر اجرا شده بود ولی باز هم تا حد زیادی پس زمینه ی انرژی و احساس درونی شما را به همراه داشت ولی میزان انگیزش آن کمتر از کلیپ اول بود.
  قطعا شنونده هر چه بیشتر در جریان انرژی و احساس واقعی گوینده قرار بگیرد آمادگی بیشتری برای پذیرش مطالب خواهد داشت.
  من در زندگی خودم از هر نظر از داشتن همسر و فرزندان عالی، موقعیت های اجتماعی و دوستان و …. واقعا راضی هستم و تنها موردی که همیشه برایم شیرین زندگی است، تامین مالی خود و خانواده ام و پدر و مادرم می باشد.
  در هر حال من کلیپ اول را خیلی بیشتر پسندیدم.
  شاد و پیروز باشید

  1. ماهان تیموری
   ماهان تیموری کاربر می‌گوید

   سلام دوست عزیزم
   ممنونم از اینکه با نظرتون به ما و اعضای محترم وب سایت
   کمکم کردین
   شاد و پیروز و سربلند باشید

 13. علی حیدری کاربر می‌گوید

  با سلام و عرض تشکر بابت کاری که انجام دادید
  کلیپی که ساخته بودید خیلی عالی بود و تشکر اما یه چیزی باقی مونده !
  درسته که شناخت هدف زندگی و هدف برای تلاش خیلی مهمه ؛ اما این تازه اول کاره و میشه گفت خان اول راه ! که همیشه خان اول سخت ترین خانه !
  خیلی از ما ها این خان رو پشت سر میگزاریم (مثلا همه میدونن باید واسه اینده بچه هاشون چی کار بکنن یا همه دانش آموزان میدونن یاید واسه کنکورشون بخونن ) اما یه سری از کارای ساده‌ای که باید بعد از اون انجام بدیم تا کار رو به پایان برسونیم انجام نمیدیم ؛ مثلا یکیش تکرار کردن این هدف پیش خودمونه ! مثلا به ما کنکوریا میگن رتبه دلخواهتونو بنویسین روی کاغذ و بچشبونین تو اتاقتون ! یا خداوند که پیام خودشو 124000 بار تکرار کرد و هر دفعه هم مناسب فکر زمانه کار رو بیشتر پیش برد اما همه به این اهداف نمیرسن و خیلی ها از هدف اصلی منحرف میشن و وقتایی به هدفشون نگاه میکنن که دیگه خیلی دیر شده !
  خلاصه این چیزی که گقتم یه مرحله و یک راهکار کوچیکه و خیلی هم ساده اما یه کوچولو مهم !
  میشه با نگاه کردن به تاریخ های مختلف مثلا پادشاهان ( به پادشاهان علت سقوط و پیشرفتشون ) یا کامل ترین تاریخ دینی مثل اسلام یا به هر اتفاقی که اطرافمون می‌افته‌ یا حتی زندگی و اندیشه های دانشمندان مختلف ، که البته نه هر نگاهی بلکه یک نگاه همه جانبه و با بصیرت نکته های ریزی رو استخراج کرد و به قول قرآن خودمون اولولالباب بود ( مثلا از زندگی شما میشه فهمید این هدف برای شما مستمر تکرار میشده و بهتون میگفته که واقعاً چاره به جز تلاش برای رهایی نداری ! نه مثل یک کنکوری که همیشه میگه از فردا ساعت ۸ صبح !!!) و از این ها یه برنامه جامع و همه فن حریف تهیه و تنظیم کرد .
  خلاصه معذرت که سر و چشمتونم درد اوردم ! خودم چون هدفی واضح تر از کنکور ندارم واقعاً نمیتونم وقتی رویه این چور چیزها بزارم و میدونمم واسه یه برنامه با کیفیت به اندازه کیفیت کار وقت لازمه . ایمیل شمارو هم اتفاقی باز کردم !
  البته که میدونم من تو جایگاه خودم در مقابل شما چیزی نیستم ، ولی ازتون تقاضا دارم اگر که ایده من واسه کار شما مفید بود و انشاالله موفق به دریافت درون مایه این پیام طولانی شدین من رو هم در جریان بگزارید و از پاسخ به این پیام دریغ نکنید و هر نقدی هم روی صحبت های من داشتید با اشتیاقی بسی لایق نقد جوانمردان به اون توجه میکنم ! با تشکر و وقت شما متعالی !

 14. سارا موحد کاربر می‌گوید

  سلام با آرزوی موفقیت و سربلندی برای شما آقای تیموری و همه ی دوستان
  به نظر من کلیپ اول عالی تر و پر انرژی تر اجرا شده بود و تاثیر مثبتی روی من داشت
  در ضمن موضوع و اسم خیلی عالی و جذابی انتخاب کردید که فکر نمیکنم هیچوقت فراموشش کنم فکر میکنم هر زمان که انگیزه ام در فعالیتهام کم شد حتما به یاد شیرین زندگیم می افتم و دوباره پر انگیزه تر از قبل به راهم ادامه میدم.
  موفق و مؤید باشید

 15. امیریان شجاع کاربر می‌گوید

  درود بر استاد انرژی.. از دیدن کلیپها بسیار لذت برد م . گمان کردم چون خودم موقع ضبط کلیپ افتخار همراهی داشتم چنین حسی دارم اما با مطالعه کامنت دوستان فهمیدم ماهیت هردو کلیپ فوق العاده اثر گذاره . اما بنده کلیپ اول را بیشتر میپسندم. توفیق رفیق راهتان… امیریان شجاع

 16. رحیم رستموند آلانق کاربر می‌گوید

  سلام تمام شیرینی برای من تحمل سختهای و لذت بردن از زندگی هستش.

 17. آزاده صادقی کاربر می‌گوید

  درود و سپاس
  هر دو کلیپ نقاط مثبت خودش رو داشت و در هر دو نکات کاربردی بسیاری بیان شده بود، کلیپ اول خیلی پر انرژی و با انگیزه بود ؛ اما کلیپ دوم برای من جذاب تر بود چون از اهرم رنج و لذت در بیشتر جملات استفاده شده بود و سوالات طوری بیان شده که ذهن من رو بیشتر به چالش می کشید . پیروز و سربلند باشید .

  1. ماهان تیموری
   ماهان تیموری کاربر می‌گوید

   سلام سر کار خانم صادقی
   ممنونم از نظر سازندتون
   شاد و پیروز و سربلند باشید

 18. افشين سليمي کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت استاد گرامي
  در روش تند خواني ياد ميگيريم هرچقدر سرعت مطالعه بيشتر باشه تمركز و حواسپرسي كمتره و محتوا تو ذهن بهتر جا ميگيره و دركش راحتتر
  توي كليپي كه مقدار سرعت كلمات و سرهم كردن اونا با سرعت بالايي انجام ميگيره هم بيننده مشتاق ادامه صحبت ميشه هم درك كلمات بالاتره هم انرژي سرعت كلمات و حركات دست وبدن هماهنگتر واين توي ناخوداگاه نقش ميبنده
  در اداي كلمات باسرعت بالاهم ميزان تلفظ درست كلمات بالاتره
  باتشكر

  1. ماهان تیموری
   ماهان تیموری کاربر می‌گوید

   سلام افشین عزیز
   ممنونم از نظر سازندتون
   شاد و پیروز و سربلند باشید

 19. اعظم مجیدی کاربر می‌گوید

  درود و مهر خدمت استاد محترم و تیم اموزشی ماهان تیموری.
  هر دو کلیپ نقاط مثبت خوش رو داشت.کلیپ اول پر انرژی تر بود.و من با دیدن این کلیپ ها جواب یکی از سوالاتم رو تونستم پیدا کنم.
  شیرین زندگی من هم مثل استاد نیاز هام هستم و انگیزه من رو برای ادامه مسیرم ایجاد میکنن.
  این تشبیه زیبا برای من یاد اور حرف اول از مدل عاپاست.
  به نظرمن این دوکلیپ میتونه جمع بندی خوبی از حرف اول از مدل عاپا باشه.
  در پناه حق پرتوان باشید و بدرخشید.

  1. ماهان تیموری
   ماهان تیموری کاربر می‌گوید

   سلام خانم مجیدی عزیز
   از مهر و محبتتان بسایر سپاسگزار هستم
   براتون بهترین ها رو آرزو میکنم
   شاد و پیروز و سربلند باشید

 20. احسان کاربر می‌گوید

  با سلام و وقت بخیر
  من چیز جدیدی ندیدم که برای اولین بار توی ایران اتفاق افتاده باشه.این دو کلیپ فقط نحوه اجرای متفاوتی داشتن که از هردوشون توی ایران موجوده!
  و کلیپی که تند تند صحبت میشد منو خسته کرد و مصنوعی بود.
  در هر حال،من مدت هاست شیرین زندگی خودمو پیدا کردم،شاید هم شیرین های زندگی خودم! 🙂 از نظر انگیزشی هم کاملا آمادم هم کلیپ های زیادی دیدم هم کتاب های خوبی خوندم و هم شرایط کاریی رو تجربه کردم که منو آماده کرده برای سختی کشیدن،روزی 16 ساعت کار کردن! خسته شدن(البته خستگی لذت بخش،چون داری برای شیرین یا شیرین هات تلاش می کنی) .خلاصه من آمادم!
  اما دو تا مانع هست این وسط: 1) 2 سال خدمت مقدس سربازی 2) نداشتن ایده برای کار ! کاری که هم بهش علاقه مند باشم،هم خدمتی به جامعم کنه،هم درآمد نسبتا خوبی (البته بعد از تلاش زیاد) بهم برسونه.
  نظر شما چیه؟
  امیدوارم که جوابی بستانم 🙂 جناب تیموری
  قلبتون آروم

  1. ماهان تیموری
   ماهان تیموری کاربر می‌گوید

   سلام احسان عزیز
   نمی دونم دقیقا کجای ایران هستی
   اما در هر شهری که باشین موقعیت و فرصتها بسیارند
   فقط اگر تمرکز خودتون رو برای دیدن این فرصتها بزارین اون زمانه که RASمغزتون
   فرصتها و موقعیتها رو شناسایی میکنه و به شما نشون میده
   البته پیش نیاز تمام این موارد ایجاد باورهای ثروت ساز است
   شما می تونید مطالب سایت رو دنبال کنید و قطعا به نتایج عالی خواهید رسید.
   شاد و پیروز و سربلند باشید

 21. باران کاربر می‌گوید

  سلام به استاد قدرتمند
  کلیپ ا نگیزلشی بایدقوی ارایه بشه
  کلیپ اول رو بیشتر میپسندم قوی و باحال بودباید قوی
  فقط رنگ لباستون بهتر
  بود که پر رنگ تر و باحال تر مى بود

 22. ناصر آهنی کاربر می‌گوید

  سلام دوست عزیز و پر انرژی .
  تبریک میگم بابت تلاش و پشتکار بی نظیرتون .
  کلیپ اول عالی بود . و عالی تر میشد اگه
  1- با حفظ همین انرژی و شادابی کمی از سرعت گفتار کم میکردید .
  2- تنفس دیافراگمی رو تمرین بیشتری بکنید تا صدای دم هنگام نفس کشیدن شنیده نشود .

 23. محمدی نیا کاربر می‌گوید

  سلااااام استاد
  اولاً خیلی خوشحالم و به خودم تبریک میگم که با شما آشنا شدم و ثانیاً به شما تبریک میگم که دید بسیار عمیق و خلاقانه‌ای به پیرامون خود دارید و از فرهاد تراش پیامی استخراج کردید که برای من و هر بیننده دیگری الهام‌بخش و انگیزاننده است. به خصوص که خودم در مسیر ایجاد تغییر و تحول در زندگی قرار دارم در حالی که در بدترین شرایط مالی در طول عمرم به سر می‌برم.
  انتخاب سوژه و پیوند پیام به سوژه بسیار عالی بود. کلیپ اول که هیجانی‌تر است، برای مخاطب مناسب‌تر است. زیرا پیام باید با محتوا و موضوع سنخیت صوری و باطنی داشته باشد. پیام شما شناسایی «شیرین» زندگی و در واقع انگیزاننده فرد برای زندگی و تلاش بیشتر است و این پیام باید با موضوع همخوانی داشته و هیجان و انگیزش مناسبی در مخاطب ایجاد کند و این ویژگی در کلیپ اول فوق‌العاده کار شد.
  یک پیشنهاد هم داشتم و آن این که وقتی از بیستون و فرهادتراش صحبت می‌کردید کاش دوربین روی بیستون زوم می‌کرد و یا در میکس کلیپ تصویر نزدیکتر و ملموس‌تری در زمان صحبت از بیستون ارائه می‌شد تا بیننده لمس واضح‌تری از تصویر بیستون و پیام، برایش اتفاق می‌افتاد.
  در عین حالی کلیپ و پیامش عالی و کلیپ اول عالی‌تر بود.
  با سپاس
  محمدی نیا

 24. فاطمه چیناوی کاربر می‌گوید

  سلام خدمت استاد خوب و پرانرژی ام آقای ماهان تیموری
  من از شاگردانتون در دوره کسب ثروت و آرامش از دیار فرهادم
  با دیدن کلیپی که گذاشتین انرژی فوق‌العادتون بهم رسید و دلم برای کلاسمون تنگ شد چون واقعا اون روز ها حال خیلی خوبی داشتم.
  کلیپ اول هم که سریع تر صحبت میکردین بسیار تاثیرگذار بود،از شما خیلی ممنونم.
  بعد از فکر کردن درباره این کلیپ،فهمیدم که شیرین زندگی من گوهر گمشده ایست که بعد از 47سال زندگی آن را پیدا کردم،و فهمیدم که طبق درس هایی که به ما دادین باید به ارزش و لیاقت خودم باور داشته باشم تا بتوانم به تمامی آنچه که تا کنون میخواستم و نرسیدم،برسم و خودم را از آنچه برایم لذت‌بخش است محروم نکنم.
  اولین اقدامم برای ایجاد تغییر در زندگی،هدیه دادن کلاس های شما به خودم در ماه تولدم بود با وجود تمامی مشکلاتی که داشتم،و خداروشکر بسیار برايم مفید و سرشار از انرژی مثبت بود.
  میخواهم برای دیدن جذابترین پارادوکس جهان که همان اشک شوق کسانی ای است که دوستم دارند،تمام وقت و انرژیم رو بذارم و طبق آموزه هایی که بهم دادین هر اتفاقی که بیفته من از الان خودم رو یک برنده میدونم.

  1. ماهان تیموری
   ماهان تیموری کاربر می‌گوید

   سلام فاطمه عزیز
   ازتون خیلی ممنونم باز هم از مردم مهمان نواز شما تشکر میکنم
   بسیار خوشحالم که تصمیم قاطع برای رسیدن به اهدافتون گرفتید
   در تمام طول مسیر می تونید در کنارتون هستیم
   شاد و پیروز و سربلند باشید

 25. محمد رضا عراقی کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری عزیز امیدوارم که خوب و خوش و سلامت باشید.
  هر دو کلیپ عالی بودن ولی اگر برای انتقال انرژی و انگیزه باشه کلیپی که تند تر و با قدرت صحبت کردید بهتر است ولی برای بعضی مواقع احتیاج هست یک مطلبی و آموزشی را مرور و تکرار کنیم که قاعدتا به روش آرام و شمرده شمرده صحبت می شود. به نظر من هر دو نوع بیان را در سایت داشته باشید. مثلا بعضی اوقات ما سرحال و پر نشاط هستیم و برای هدفمان این نوع کلیپ های انگیزشی که آن سخنران یا استاد با قدرت صحبت کند و احساسش را منتقل کند برای حرکت عالی هستن. ولی بعضی اوقات هم هست بدلیل موانع و مسائلی که در زندگی برای انسان پیش می آید احتیاج به یک تسکین دهنده دارد و آن معمولا صحبتهائی را می طلبد که آرام و امیدوار کننده هستند و با آن نوع پیام میشه طرف را انگیزه داد و امیدوار کرد و حرکتش داد.
  جناب تیموری برای شما آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

 26. محمدحسین پیش بین
  محمدحسین پیش بین کاربر می‌گوید

  با سلام و آرزوی شادکامی و سلامتی و ثروت برای استاد پرانرژی و جوان ماهان تیموری و خانواده مثبت اندیش خودم
  من هر دو کلیپ را با دقت و علاقه دیدم و تصمیم گرفتم این دو کلیپ را از دو منظر محتوایی و نحوه اجرای آنها بررسی کنم و در خلال این بررسی ها پیشنهادات خودم را نیز ارائه بدهم:
  از نظر محتوایی همانگونه که دیدیم هر دو کلیپ محتوای یکسانی دارند و هر دو کلیپ جهت ایجاد انگیزش از عناصر انگیزشی مشخصی بهره برده اند:
  1- استفاده از عناصر و صنایع ادبی: همان گونه که می دانید کلمات و احساسات بر ذهن نیمه هوشیار انسان تأثیر به سزایی دارد و یک سخنرانی و کلیپ انگیزشی اثر گذار باید از قدرت کلام و احساسات جهت تأثیر گذاری بر ذهن نیمه هوشیار استفاده شایانی بکند در این کلیپ انگیزشی نیز همانگونه که می بینیم از همان ابتدای کار یعنی در عنوان کلیپ” شیرین زندگی خودت را پیدا کن” از صنایع و عناصر ادبی جهت تأثیر بر ذهن نیمه هوشیار استفاده شده است. در اینجا واژه استعاری “شیرین” در جمله “شیرین زندگی خودت را پیدا کن” به گونه ای مطلوب و مناسب استفاده شده است و به طوری که می توان گفت واژه شیرین ایهام وار به دو معنای شیرینی زندگی از یکسو و معشوقه و نیازها و علایق ما انسان ها از سوی دیگر اشاره دارد. از سوی دیگر در پایان این کلیپ نیز بار دیگر از آرایه ادبی تشخیص و به گونه ای مقایسه ای به طوری موثر استفاده شده است. تشخیص همان است که در علم ادبیات به معنی شخصیت دادن و جان بخشیدن به اشیاء و حیوانات است. گفتگوی دو سنگ مرمر در دو جایگاه و دو باور متفاوت همان عناصری هستند که باری دیگر ذهن نیمه هوشیار و ناخودآگاه ما را مورد هدف می گیرند به طوری که ما شاهد بیان با احساس این گفتگوها از زبان ماهان تیموری هستیم و می شنویم که مرمر سنگ فرش موزه با حسرت از مجسمه گرانبهای موزه دلیل تفاوت جایگاه و منزلت شان را علیرغم یکسانی سنگ شان (ماده وجودی شان) می پرسد و مجسمه گرانبها نیز در پاسخ به او می گوید که آنچه مرا از تو متمایز ساخته است صبر و استقامت من در این راه و پرداخت بهای ارزشمندی بوده است که امروز مرا کانون توجه بازدیدکنندگان موزه کرده است. در صورتی که تو بهایش را نپرداختی و هم جایگاه ات و هم ارزش مندی ات در مرتبه پایین تری از من قرار گرفته است. به طوری که هم اکنون منم هدف و غایت اصلی موزه و در مکانی بالاو بر روی سکو قرار گرفته ام تا تمامی جهان به نظاره من بیایند و تو نپذیرفتی بهای بزرگی و هدفت را و اکنون تبدیل شده ای به ابزاری جهت تردد مشتاقان و عاشقان من.
  2- استفاده از اسطوره تاریخی جهت تأثیرگذاری بر ذهن ناخودآگاه جمعی: همانگونه که می دانید یکی از مواردی که باید در سخنرانی ها و کلیپ های انگیزشی مد نظر داشت نحوه تأثیر گذاری بر ذهن ناخودآگاه مخاطبان است و با توجه به اینکه معمولاً این کلیپ ها به سرعت زیادی در فضای مجازی پخش می گردند و افراد مختلفی از یک ملت و جامعه، مخاطبان چنین کلیپ هایی هستند پس بهتر است با ناخودآگاه جمعی آن ملت و جامعه نیز پیوند تنگاتنگی داشته باشند. یکی از نقاط قوت این کلیپ ها استفاده از داستان و یا به تعبیری دیگر رویداد تاریخی عشق فرهاد به شیرین است که قرن هاست در قالب داستان ها و شعرها و به گونه ای اسطوره وار بر ناخودآگاه جمعی ما ایرانیان اثر گذار بوده است. از دیدگاه یونگ اسطوره ها قصه هایی برای خواب کودکان نیستند، پیچیدگی ها و گستردگی مفاهیم مطرح شده در اسطوره ها و بیان نمادین آنها خبر از راز شگفت انگیز آن می دهد. در حقیقت، یونگ اسطوره ها را تجلیات روانی و بازنمودی از جوهر روح قلمداد می کند و معتقد است اساطیر و رویاها انعکاسی از مفاهیم کهن هستند؛ که مفاهیم کهن سرمایه انسان و چکیده و عصاره تجارب نسل های بی شمار گذشته است و در همه ی افراد بشر یکسان است
  3- استفاده از تصویری واقعی و لوکیشن جهت ایجاد تأثیر گذاری بیشتر: همانگونه که می دانیم قدرت تأثیرگذاری و ماندگاری تصاویر در ذهن آدمی بیش از کلمات است و تصاویر بیشتر در ذهن ناخودگاه و نیمه هوشیار انسان تأثیرگذار هستند در بیان قدرت تصاویر نسبت به کلام تنها به بیان این نکته بسنده می کنم که همه ما شاهد این بوده ایم که مواقعی در مواجه با افراد اسمشان را فراموش کرده ایم اما چهره اش را به یاد داریم. در این کلیپ نیز انتخاب و نمایش شایسته منظره فرهاد تراش تأثیرگذاری این کلیپ ها را دو چندان کرده است.
  آنچه موجب تمایز این دو کلیپ گردیده نحوه اجرای آنها است پس در ادامه به بیان تفاوت ها و ویژگی ها و نقاط قوت و ضعف کلیپ اول (کلیپ متمایز) نسبت به نحوه اجرای همیشگی (کلیپ دوم و عادی) می پردازیم.
  – ممتد و پیوسته سخن گفتن :
  نقطه قوت: پیوسته سخن گفتن منجر به تمرکز شنونده و بیننده بر سخنان می شود و بیانگر تسلط سخنران بر موضوع است. در این کلیپ نیز ما شاهد پیوستگی بیشتر سخنان نسبت به کلیپ های عادی هستیم که خود از نقاط قوت این کلیپ است.
  نقطه ضعف: تقریباً کلیه سخنان بی وقفه و به صورت ممتد بیان می شود و همین منجر می شود که از تمایز و قدرت تأثیرگذاری کلمات و جملات گوناگون کاسته شده به طوری که به نظر می رسد همه سخنان حاوی یک میزان اهمیت هستند و گاه حتی منجر به این شده که این یکنواختی از گوناگونی محتوا و زیبایی کلام بکاهد در صورتی که سکوت های مناسب در میان کلمات می تواند نقش به سزایی در تأمل بیشتر مخاطبان نسبت به سخنان بیان شده داشته باشد و می تواند در القای آرامش و امنیت بیشتر از سوی سخنگو به مخاطبان و در نهایت تأثیر گذاری بیشتر بر آن ها نقش به سزایی داشته باشد. در اینجا باید گفت که کلیپ عادی با استفاده از نکات فوق از مزیت بیشتری نسبت به این کلیپ برخوردار است.
  – استفاده بیشتر از حرکات دست و صورت و بدن body language))
  نقاط قوت: در کلیپ اول نسبت به کلیپ دوم شاهد استفاده بیشتر از حرکات بدن هستیم به طوری که حتی استاد تیموری با زدن دست هایش بر هم به گونه ای نمادین توجه ما را به اهمیت و ضروت موضوع معطوف می کند
  نقاط ضعف: یکنواختی سرعت بی وقفه حرکات بدن به همراه مکالمه پیوسته و بدون تنفس و لحاظ نکردن سکوت های مؤثر منجر به کاهش تأثیری گذاری کلام می شود و گاه حتی از سنگینی و اهمیت کلام می کاهد به طوری که به نظرم جایی حرکات شبیه به پرش شده و همین حرکات بی وقفه منجر به انتقال غیر مستقیم و القای بی ثباتی و کم ارزش بودن کلام به جای امنیت و اهمیت کلام به ذهن مخاطبان می گردد.
  – استفاده از لحن محکم و صدای بلندتر
  نقاط قوت: صدای بلند و محکم، نشان از اعتماد به نفس و قطعیت کلام است و همین امر منجر به تأثیر گذاری کلمات و جملات بر مخاطبان می شود و ما به نسبت کلیپ عادی شاهد این بودیم که کلمات با صدای بلندتر و محکم تری ادا می شدند و این به طور غیر مستقیم نماینگر اعتماد به نفس و قدرت گوینده و موفقیت های اوست که خود در نهایت منجر به دلگرمی مخاطب و اعتماد بیشتر مخاطبان نسبت به سخنران و راه پیشنهادی اش می شود.
  نقاط ضعف: باز در اینجا نیز آنچه مانند موارد قبلی به عنوان یک نقطه ضعف به حساب می آید موضوع یکنواختی لحن صداست که در قسمت ها قبل به آن اشاره کردم و به طور مختصر بگویم که منجر به کاهش اثر گذاری شده است.
  – استفاده بیشتر از لبخند
  نقاط قوت: لبخند زدن در حین سخن گفتن می تواند منجر به ایجاد صمیمیت و اعتماد بیشتر مخاطبان شود. در آغاز برنامه و هنگامی که سخن از شیرینی زندگی و امیدهای خوب آینده می شود و آن گاه که سخن از وعده کلیپهای خوب آینده و تعهد استاد نسبت به آینده و سرنوشت پر از موفقیت شاگردان و اعضای سایت می شود این لبخندها بسیار به موقع و مناسب هستند.
  نقاط ضعف: استفاده بی وقفه از لبخند در حین سخنان گاه باعث این شده که از اهمیت و ضرورت موضوع کاسته شود به طور مثال در جایی که سخن از زندگی در اتاقی 5 متری می شود که حاوی یک زندگی سخت است، نباید از لبخند استفاده می شد؛ چرا که منجر به کم اهمیت جلوه دادن اقدامات و تلاش های ایشان در جهت رفع کاستی ها و نیازهایشان می گردد.

  در پایان از خواندن نظراتم از استاد عزیز و اعضای این خانواده مثبت اندیش ممنونم
  شاد و پیروز و سلامت و سعادتمند و ثروتمند در دنیا و آخرت باشید
  محمدحسین پیش بین

  1. ماهان تیموری
   ماهان تیموری کاربر می‌گوید

   سلام محمد عزیز
   شما در گذشته هم نظرات کاملی رو در وب سایت گذاشته بودید
   این نظرتون هم بسیار ریز بینانه و عالی بود
   امیدوارم که اعضای این خانواده هم از دقت شما نسبت به این کلیپ آموزشی لذت ببرند
   و بتونن به درک بیشتری نسبت به این کلیپ برسند.
   شاد و پیروز و سربلند باشید

  2. محمدحسین پیش بین
   محمدحسین پیش بین کاربر می‌گوید

   سلام و عرض ادب و احترام،
   ممنونم از حسن نظر شما استاد عزیز
   تلاشم این است که به عنوان عضوی از این خانواده بتوانم نقش سازنده ای در کنار شما عزیزان داشته باشم.

   یا حق
   محمدحسین پیش بین

 27. فرهاد کاربر می‌گوید

  با سلام

  من فکر میکنم که در کلیپ اول که با انرژی بسیار زیاد و حرکات دست تند انجام شد بیننده درصد زیادی از توجه ضمیر خودآگاهش به طور خودکار محو این انرژی زیاد شده و نمی تواند مفهوم اکثر جملات را درک و حضم کند!
  اما در کلیپ دوم دقیقا برعکس! چون بیننده با آرامش به صحبت ها گوش داده و مفهوم آن را با تمرکز بالا درک میکند.
  بنظر بنده اگر از نوع کلیپ اول در بعضی از مواقع و بجا استفاده شود مفید خواهد بود. در غیر این صورت خیر.
  من این تجربه را داشتم.

 28. فرهاد کاربر می‌گوید

  در تکمیل صحبت هام باید اضافه کنم که:
  فرق کلیپ اول با دوم این بود که در کلیپ اول به بیننده یک انرژی لحظه ای و هیجانی القاء میکند و بعد از اتمام کلیپ بعد از مدت کوتاهی از بین میرود. اما در کلیپ دوم چون بیننده بیشتر به معنا و مفهوم جملات توجه میکند بعد از اتمام کلیپ تاثیر عمیق تر و طولانی تری در ذهن مخاطب دارد(در نتیجه آموزشها اثربخش تر خواهند بود).
  همونطور که عرض کردم استفاده از نوع اول در زمان مناسب بسیار تاثیر گزار و مفید خواهد بود اما همیشه خیر. چون مخاطب در این سایت برای دریافت مفهوم و اطلاعات برای بهبود و تغییر زندگی خود آمده است نه برای خالی کردن هیجان یا تفریح و اگر تمام کلیپ ها به سبک کلیپ اول باشد دیگر تاثیر اولیه و تازگی خود را برای مخاطب از دست میدهد و مخاطب در دراز مدت به علت تاثیر کم برای تغییر زندگی سایت شما را ترک میکند و به سایت های مشابه برای کسب دانش موفقیت می پردازد ! !

  1. ماهان تیموری
   ماهان تیموری کاربر می‌گوید

   سلام فرهاد عزیز
   ازتون ممنونم که نظر خودتون رو خیلی واضح و دقیق برای ما گذاشتید
   حتما از دیدگاه شما در ارائه مطاالب آینده استفاده خواهم کرد
   شاد و پیروز و سربلند باشید

 29. ناصر امینی کاربر می‌گوید

  با سلام و تشکر فراوان از زحمات بی وقفه شما و همکارانتان برای هر چه ثروتمند کردن ما,
  نظر شخصی بنده راجبه کلیپهای انگیزشی شما استاد ارجمند:
  ۱)به نظرم بهتر است که بین ۴۰تا۸۰درصد از زمان کلیپ رو بجای حضور مستقیم خودتات جلوی دوربین, با عکسا و تیکه فیلم های محرک پر شود و صدای شما روی آنها پخش شود, و بین آن ها چند صحنه هم خودتون جلوی دوربین قرار بگیرید,
  ۲)صحبت کردن در کلیپ انگیزشی, با صحبت کردن در سخنرانی خیلی متفاوت است, در کلیپ انگیزشی لاید کوبنده تر و هوشمندانه و سریعتر جملات بیات شوند, به همین دلیل سخنرانی فی البداهه در کلیپ انگیزشی اصلا جایز نیس, به نظرم مانند اخبار گو ها باید یک متن چندین بار اصلاح شده کنار لنز دوربین باشد, و شما فقط با سرعت و قدرت بیان بالا بخوانید,هر چند که الان سرعت و قدرت بیان بالایی دارید, ولی قطعا در اون حالت خیلی بهتر میشود,
  ۳)از جملاتی مانند “کلیپ ما رو به بقیه دوستانتون معرفی کنید” و ازین جور جملات با جنبه تبلیغاتی اصلا مناسب نیس که از زبان سخنران انگیزشی در حین کلیپ بیان شود, برای بیان این موضوع یا انتهای کلیپ یه متن بگذارید که بگید کلیپ رو به دوستانتون معرفی کنید یا در قسمت دانلود کلیپ بنویسید کلیپ یا لینک کلیپ را به دوستات خود ارسال کنید, نه اینکه خود سخنران انگیزشی چندین بار این جمله رو بیان کند,
  باز هم تشکر از زحمات شما

  1. ماهان تیموری
   ماهان تیموری کاربر می‌گوید

   سلام ناصر عزیز
   از شما ممنونم حتما از نظرتون برای تولید محتوا در مجموعه استفاده میکنیم
   شاد و پیروز وسربلند باشید

 30. نغمه کاربر می‌گوید

  سلام استاد مهربان و قدرتمندم مثل همیشه پرانرژی بودن هز زمان شما رو دنبال میکنم حالم خوب میشه اما این دفعه با کلیپ اولتون هزار برابر انرژی گرفتم همیشه سرحال و تندرست باشید

 31. سارا ادیب کاربر می‌گوید

  سلام به استاد ماهان عزیز و تمام اعضای این خانواده مثبت در تمام ایران
  خیلی خوشحالم نزدیک به سه ماهه با وب سایتتون عضو شدم
  و در این سه ماه زندگیم خیلی با انرژی تر شده کلیپ اولتون سر شار از انرژی هستید و این انرژی رو طرز باور نکردنی انتقال میدید
  امادر کلیپ دومتون چون همون مطالب رو ارائه دادین ولی آروم تر خیلی قابل درک تره بماند که اولی هم واقعا اگر کسی اشتیاق موفقیت داشته باشه کامل متوجه میشه چرا اینو میگم من انقدر وب سایت شما رو و خود شما رو دوست دارم که به طور جداگانه ا ز۴ نفر دیگه نظر خواستم
  پدر ومادرم اصلا با اولی موافق نبودن اما دوستام اولی رو بیشتر پسندید و خیلی خوششون اومد برای اینکه مخاطبهای شما تمام افراد هستند
  از نظر من باید یک سری جاها انگیزشی باشید توی ایران و یک سری جاها آروم تر باید در یک کیپ آموزشی هم رو داشته باشید
  شما مطالبتون مثل رابرت کیوساکی ولی اجراتون مثل زیگ زیگلار البته نه اینکه کپی باشه ولی منظورم اینه که هم آموزشی هست و هم انگیزشی
  خیلی دوست دارم از پیکج کسب ثروت استفاده کنم وی هر بار برای خرید میرم موفق نمیشم اگه میتونید راهنماییم کنید بیشتر از اون دوست دارم در شما تهران برنامه بزارید تا منم بتونم شرکت کنم واقعا در شرایطی وارد زندگی من شدید که رو به نابودی بودم از صمیم قلبم دوستتون دارم
  سارا ادیب

 32. بابک پورندی کاربر می‌گوید

  سلام به همه
  منم با نظر خانم ادیب موافق هستم باید از هر دو سبک استفاده بشه
  خیلی کارت درست ماهان خان
  ان شا الله همیشه انقدر انرژی داشته باشی
  به ماخیلی انرژی میدی

 33. طاهانجفی کاربر می‌گوید

  سلام به استاد و تمام هم اندیشان
  استاد عزیز کلبیپ اولتون سرشار از انرژی بود و کلیپ دوم و خیلی آرام بود
  من بارها سمینارهای شما را از نزدیک دیدم و یکی از خصوصیاتی که در شما دیدم و
  خیلی برام جالب بود و جذب برنامه ها ووب سایت شما دیدم این بود که شما هر دوحال را با صداقت اجرا میکنید و به دل میشه شما
  در سمینارهای خودتون هر دو حالت رو دارین پس اگه در کلیپها تون هم همینطور بشه فکر کنم تمام دوستان لذت بیشتری ببرند لو براشون مفید باشه
  یکی از کارهایی که دوباره منو به بیشتر به شما جذب کرد نظر سنجیتون خیلی از آدما شاید در مورد کارشون بگن که نباید یه همچین ایمیلی بدن یکی از اقوام ما که استاد هستند و یکی از همکارای شما هم هستند در مجموعه آموزشی سمینار میزارن حدود ۱ سال پیش دوست داشت که نظر مردم رو تو این زمینه بدونه اما هیچ وقت یک همچین کاری رو نکرد
  ممنونم از شما که به فکر ما هستید

 34. mahamad sadegh کاربر می‌گوید

  salam be dostan aziz va ostad mohtaram
  estefade konandaz naza ma agar az 2 shive dar yek kelip estefade beshe kheliii ali mishe ke hame betonan

 35. رزیتا بابایی کاربر می‌گوید

  سلام به استاد عزیز و دوستان عزیز
  لذت بردیم استاد فقط همونطوری که سر برنامهاتون هم اشاره میکنید باز زبونتون چند جای
  کلیپ نچرخید و من رو یاد کلاس انداختین به جرات می تونم بگم یکی بهترین خاطرات و اقدامات
  زندگیم حضور در اون دوره بود اطلاعات عالی و سطح انرژی شما و بچها عالی تر
  ار یک دوره بد بیرون اومدم و یک زندگی عالی را شروع کردم
  خواستم خوشحالتون کنم از ۱۲/۷/۹۵ تا به حال به ۹۰٪ اهداف یک سالم رسیدم یعنی زود تر از
  اونی که فکر میکردم و ازتون ممنونم اصلا از موضوع پرت شدم
  استاد من کلیپ اول رو خیلی دوست داشتم از اون موقعی که دیدم یاد کلاس و شما دوباره میخام الان هدف بزارم برای خودم
  من شیرین زندگیمو پارسال تو کلاس پیدا کردم و از اهرم رنج و لذت استفاده کردم برای این موضوع
  خیلی دوستون دارم نمی دونم الان کجای ایران هستید و لی هر جا که هستید
  پر انرژی و پایدار باشید

 36. زهرا کاربر می‌گوید

  سلام و خدا قوت به استاد عزیزم. بابت دوره خوبتون ازتون ممنونم. دوره شما به من کمک کرد تا از یک دوره افسردگی و سکون خارج بشم. کلاسها و آموزشهایی شما بسیار انرژی دهنده و راهگشا بود. من مدرکم مهندسی کشاورزیه و در زمینه کلینیک گیاهپزشکی فعالیت داشتم در ضمن پیمانکار فضای سبز هم هستم اما این کارها تا حدودی خسته ام کرده بود چون حس میکردم نمیتونم اون جور که دلم میخاد فعالیت کنم و سود خوب هم دیگر توی این کار نیست چرا که رقبا بسیار زیاد شدن و قیمتها بسیار شکسته شده برای سود یا باید از کار دزدید و کیفیت کار را پایین آورد یا صادقانه کار نکرد و زد و بند در کار داشت یا دور در آمد بیشتر را خط کشید و من هم که اهل هیچکدام از این موارد نبودم بسیار از زمینه کاریم دلسرد شده بودم اما با شرکت در دوره شما تونستم نحوه تفکرم را عوض کنم و تونستم خلاقیتم را بکار بگیرم و خودم را از فکر در مورد زمینه قبلی کارم تا حدودی رها کنم و با انرژی که از این کلاس گرفتم یک زمینه جدید کاری را در مورد رشته تحصیلیم و گیاهان زینتی استارت بزنم و با یک ایده جدید و تولید یک محصول جدید به امید خدا خواهم توانست در کارم خلاقیت و نوآوری و درآمد داشته باشم در حال حاظر متریال این محصول را سفارش دادم که بسازن و هفته آینده این محصول تولید خواهد شد. از شما کمال تشکر را دارم چرا که جرات شروع انجام کار جدید را شما به من دادید در ضمن شرکت در کلاسهای شما باعث شد حالت افسردگی و رکود من برطرف بشه. باز هم از شما ممنونم و براتون آرزوی موفقیت و سربلندی و سلامتی دارم. شاد و پیروز باشید

 37. هستی کاربر می‌گوید

  سلام خدمت اقای تیموری استاد توانمند
  خوشحالم که تونستم یک دوره از کلاسهای شما را شرکت کنم
  حضور در کلاسهای پر انرژی شما را به جمع کثیری از دوستان واشنایان پیشنهاد دادم چون معتقد م شما را خدا فرستاده تا به اونهایی که ناامیدند امید بدید وباعث ایجاد تحول تو زندگیشون بشید
  برای شما و همه دانشجوهاتون ارزوی موفقیت میکنم

 38. سارا پورانی کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت استاد عزیزم که فکر میکنم خیلی خوش موقع اومدین به زندگی من درست زمانی که من شرایط چندان خوبی نداشتم…
  من یک مهندس معمارم ودرحال ادامه تحصیل در مقطع ارشد.
  1)از اول تیرماه تا الان در یک شرکت مشاوره کار میکردم بدون هیچ گونه حقوق، بیمه و قرار دادی، خدارو شکر امروز نتیجه صبر 4ماهه ام را دیدم و گفتند مدارکم و شماره حساب و… را ببرم برای قرار داد.
  2)بعداز جلسه 3کلاس که به من پیشنهاد تدریس در یک آموزشگاهی شد و تا الان 6جلسه رفتم برای تدریس در حرفه ایی که خیلی علاقه دارم.
  3)در جلسه این که آقای رستگار را معرفی کردید یه ایده اومد تو ذهنم در رابطه با سنگ و… که فروش و آموزش این کار را ببرم به شهرستان و میدونم جای پیشرفت داره و قرار شد آقای رستگار هم به من قول همکاری و مشاوره دادند،تصمیم داشتم این مورد را که خواستم استارت بزنم حتما با شما مشورت کنم.
  4از آنجایی که جواب آزمونهای نظام مهندسی این هفته اومد و من نظارت واجرا قبول شدم ایشالا به زودی از این راه هم کسب درآمد خواهم کرد..
  5)یه مورد جالب اینکه پدر من باغ سیب وآلبالو دارند وبا توجه به اینکه این محصولات کاملا ارگانیک هستند مدتهاست که تو این فکریم که سرکه سیب و محصولات تولید شده از آلبالو و سیب را هر چه زودتر براش استاندارد و…بگیریم و از طریق سایتی که قرار هست برای این کار بسازیم بفروش برسانیم، که امشب پدر با یه مغازه داری در سپاهانشهر آشنا شدند و استقبال کردند که محصولاتمان را براشون ببریم..
  6)یک پیشنهاد دیگری به من شده در رابطه با هنر مینا کاری که طرح های ابنیه خودم را روی ظرف هاشون بکشم این پیشنهاد حدود 2ماه پیش به من شده بود که در اولین فرصت حتما کارم شروع میکنم.
  کلیپ اولتون عالیه دومی هم عالیه ممنونم ازتون.
  عذرخواهی میکنم که اینقدر طولانی شد،اما من به خیلی خیلی از درسهای شما ایمان دارم، ازتون انرژی زیادی گرفتم،پکیج آموزشی شما زندگی من رو تغییر داد خیلی از شما سپاسگزارم و براتون آرزوی سلامتی و سربلندی میکنم..

 39. سعیدجمشیدی کاربر می‌گوید

  دروداستادوبرادرعزیزجناب آقای ماهان تیموری.استادعزیزبنده ازجمله کسانی ام که متاسفانه درسالیان اخیرسیرنزولی داشته ام.درسن بیست ودوسالگی یعنی سال۷۸درآمدیک میلیون تومانی داشتم.درسال بعدپروانه تاسیس شیلات ماهیان سردآبی ۳۰تنی گرفتم.سال۸۸گردش مالی سیصدمیلیونی داشتم ولی الان متاسفانه بدهی۱۰۰میلیونی دارم.اماآشنایی باشماوشرکت درکلاسهای شمارابازمثل همیشه ازالطاف خداوندمیدانم وازلحاظ انگیزشی باعث زنده شدن مجددامیددرمن وباوراینکه بازهم باتوکل بخداشروع به یک حرکت جدیدکنم.استاداستارت کارم راازهفته آینده بایک پیشنهادکاری ازطرف شرکت نفت خوزستان،هرچندکه پروژه ی کوچکی است خواهم زدودرارتباط باکسب وکارهای دیگرهم که باشمامشورت کردم نیازبه مجوزفرمانداری یعنی کمیته تطبیق داشت که حتمادرفرصتی مناسب شروع میکنم.وسعی خودم راخواهم کردکه به لطف خداورهنمون هاوزحمات عاشقانه شماکه عاشقانه بودن آنراباتمام وجوددرک کردم بتوانم زندگیم راتغییردهم ویکی ازسفیران سعادت شماباشم.
  ارادتمندشماسعیدجمشیدی

 40. فرناز کاربر می‌گوید

  سلام.ومرسی ازشمااستادعزیزم من افتخارمیکنم استادی چون شمادارم که اینقدربه فکرشاگردان ودوستان خودش است
  هردو کلیپ شما برای من الهام بخش هستند امیدوارم تمام ایران عضویت وب سایتتون رو بگیرند و متوجه بشوند که هرکسی می تونه زندگی خودش رو بسازد
  از شما ممنونم

 41. مرتضوی کاربر می‌گوید

  سلام استاد بزرگوار
  اگر تلفیقی از هر دوکلیپ را داشته باشید عای میشه
  میخام از فرصت استفاده کنم و ازانرژی بیکران که از جانب شما به ما داده شده تشکر کنم …انرژی بی نظیری تو کلاسهای شما پیدا کردم همچنین اعتماد به نفس بالا ..هیچ وقت فکر نمیکردم بتونم برای خودم کاری داشته باشم ..ولی وقتی تو کلاسهای شما شرکت کردم فهمیدم سخت در اشتباهم ..بلافاصله بعد اتمام کلاسها .کارمو شروع کردم باهاتونم مشورت کردم وگفتین که باید موفق بشی چون دوراه بیشتر نداری .یا باید موفق بشی یا باید موفق بشی ?ومن فکر میکنم موفق شدم اصلا باورم نمیشد اتفاقاتی که داره برام میفته تو این 4 روزی که کارمو شروع کردم .هر روز اتفاقات جدید .هر روز پیشنهادهای جدید وهر روز فروش بیشتر از دیروز..شاید هنوز خیلی نگذشته ولی نسبت به سرمایه گذاری که کردم فروش خوبی داشتم که اصلا باورم نمیشد .
  بی نهایت بینهایت ازتون تشکر میکنم وباز هم منتظر انرژی بیکران از جانب شما هستم …مطمئن باشین همه مردم به این انرژی نیاز دارن ..پس کوتاه نیان وجلوبرین .
  ما منتظر بمب انرژی شماهستیم مرد بزرگ ..بی نظیرید .???

 42. امیری کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت استاد عزیز
  امشب خیلی ناامیدانه توی دنیای وب سیر میکردم تا یه مرحمی پیدا کنم برای مشکلم. خدا خواست و با شما آشنا شدم. کلیپهاتون از جنس نیاز بنده اس. خیلی راحت قابل درک و استفاده است. خدا رو شکر که انگیزه ی تلاش و امید رو در من زنده کرد و سبب شد به توانستن فکر کنم و دنبال رفع نیازم برم. آرزوی بهترینها رو براتون دارم. پیروز باشین

  1. ماهان تیموری
   ماهان تیموری کاربر می‌گوید

   سلام دوست عزیز
   قطعا خداوند همیشه مراقب بندهاش هست
   من ایمان دارم با آموزهایی که در این وب سایت میبینید
   می تونید به دستاوردهای عالی در زندگیتون دست پیدا کنید
   شاد و پیروز و سربلند باشید.

 43. حسین کاربر می‌گوید

  جناب تیموری عزیز
  تشکر میکنم از اینکه در دو کلیپ ارسالی چنان شیوا و جامع مطلب رو انتقال دادید که با هر نگرشی میشود انگیزه گرفت .
  تقاضای من اینست که با توجه به اینکه قطعا موفقیت علاوه بر انگیزه .درس گرفتن از شکستها نیز هست کمی هم در مورد تجربه شکست و مایوس نشدن راهنمایی بفرمائید/

 44. حسين کاربر می‌گوید

  سلام جناب تيموري
  نظرم درمورد دو كليپي كه گذاشتين اينه كه كليپ اول خيلي انگيزه هر كسي بروخته ميكنه ولي كليپ دومتون چون مطلاب تكراري ميشن اون تاثير رو ندار
  ميدونيد چرا؟
  چون هم جملات تكراري هستن هم فضا يكي هست
  در كليپ اول چون كوه فرهاد تراش در پشت سرتون است خيلي سوژه عالي هست براي حركت از اين سوژه ها بيشتر استفاده كنيد به اميد خدا هميشه در كارهاتون موفق وسربلند باشيد
  به اميد آنكه من هم روزي خبر خوشي از موفقيت هاي بزرگي كه در سر دارم براي شما بگم .در پناه حق

 45. علی عابدینی
  علی عابدینی کاربر می‌گوید

  با سلام ودرود خدمت استاد تیموری عزیز

  من علی عابدینی هستم و به عنوان برنده ی نظرات در مورد ساخت کلیپ انگیزشی ” شیرین زندگیه خودت رو پیدا کن ” انتخاب شده ام .
  از حسن نظر استاد عزیزم و تیم ایشان تشکر میکنم .
  و اما این رو باید بگم که واقعا بعد از دیدن این کلیپ بسیار متحول شدم و با اینکه همیشه میدونستم که برای رفاه خودم و خانواده ام تلاش میکنم اما هیچ وقت با دید ” شیرینه زندگیم ” به اونها نگاه نکرده بودم .
  و از همون لحظه که کلیپ رو دیدم واقعا متحول شدم و قسم خوردم که برای ” شیرینه زندگیم” نهایت تلاشم رو بکنم و تو این چند روز تصمیمات مهم و نتایج خوبی برام بدست اومده.
  واقعا از استاد تیموری عزیز تشکر میکنم و واقعا نتیجه ی معنوی این کلیپ هزاران بار برای من ارزش بیشتری از برنده شدن داشت و دعا میکنم همیشه پیروز و موفق و پرانرژی باشید.

 46. ساناز احمدی کاربر می‌گوید

  سلام ممنونم عجب انرژی دارید شما من ارتباط زیادی گرفتم با شما ای کاش نور توی صورتتون نبود بعضی از قسمتهای کلیپ اول آدم احساس میکنه شما دارین ساختی صحبت میکنید ولی چون سخنی که از دل برآید بر دل نشیند شما با تمام وجود دارید حرف میزنید ممنونم از شما لطفا در مورد خودتون اطلاعات بیشتری بزارید

 47. TAHA NAJAFI کاربر می‌گوید

  اساتید موفقیت مثل رهبری معنوی و مثل پیامبری معنوی جهت , هدف و عقلانیت و احساس ما را کانون بخشید , از بیهودگی ها و زوایای اضافی رها کرده و به نقطه ی عطف زندگی هرکدام متوجه و متمرکز می کنند

  آنان نیامده اند تا مثل هزاران دیگر فقط املا کنند و قوانین فرمالیته یا حتی بظاهر نویی را بگویند و بروند
  نه…نه ….و بازهم نه دوست من ..بحث اصلا بر سر پیچیدگی قوانین نیست

  بحث بر سر سیر آفاق و انفس و کشف مجهولات و رفع آنها ست آنهم در درون خودت

  عمری است بر سر همین وامانده ایم
  همه آمدند و همه چیز را خواستند از هر جاااایی حل کنند الا ریشه ی اصلی آن (خود خویشتن ما)

  ولی امروزه این اساتید موفقیت و رهبران معنوی چون استاد تیموری هستند که دوباره ما را به همان شیوه ی پیامبران الهی یعنی کاوش و حل مشکلات در درون خود بشارت می دهند…

  با تشکر …طاها نجفی

 48. سیامک کاربر می‌گوید

  سلام استاد امیدوارم همیشه موفق باشید

 49. mahsa faraz کاربر می‌گوید

  سلام
  مثل همیشه پر انرژی و خلاق
  مرسی از کلیپنتون که به ما یاداوری کردید که چگونه انرژی برای رسیدن به هدف رو در خود ایجاد کنیم وخودمون رو با انگیزه نگه داریم.
  منتظر کلیپ های بعدیتون هسنیم.
  همیشه شاد و پیروز باشید.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.