Take a fresh look at your lifestyle.

سه مطلب در رابطه با ثروتمند شدن

سه مطلب در رابطه با ثروتمند شدنReviewed by مسعود خادمی on Aug 10Rating:

سه مطلب در رابطه با ثروتمند شدن

امروز می خواهیم درباره ی موضوعی صحبت کنیم که اگر کسب و کار دارید برای شما مفید خواهد بود و به ثروتمند شدن شما کمک می کند و سه مطلب را مورد بررسی قرار می دهیم :

اول اینکه محصول و خدمات شما باید خاص باشد

چه مزیت رقابتی نسب به رقبا دارید؟ برای مثال ما در پیک کتاب برای ایجاد مزیت رقابتی با مجله ی شادکامی وارد مذاکره شدیم و با توجه به اینکه مخاطبان ما افراد اهل مطالعه بودند درهر بسته ی ارسالی یک عدد مجله قرار می دادیم و این موضوع برای ما مزیت رقابتی ایجاد کرد. در ضمن برای مجله ی شادکامی هم تبلیغ می شد. لذا یک قرارداد دوسر برد بود. هم چنین در ازای این تبلیغات آن ها نیز تبلیغات ما را در مجله ی خود قرار می دادند. از طرفی با یک موسسه ی تند خوانی صحبت کرده و CD های آموزشی آن ها را به صورت هدیه همراه با بسته های ارسالی برای مشتریان می فرستادیم. این نیز یک مزیت رقابتی برای ما و تبلیغ برای موسسه ی تند خوانی بود. اینکار باعث خاص شدن محصولات ما می شد.

دومین مطلبی که باید مورد توجه قرار دهیم رسانه های تبلیغاتی می باشند

به عنوان نمونه، ما در تیم آموزشی ماهان تیموری این کار را از طریق قرار دادن بنر تبلیغاتی خود در مکان های مرتبط با کارمان مثل محل برگزاری سمینارهای آموزشی قرار می دهیم. امروزه هر کسب و کارحداقل باید ۴۰ رسانه ی تبلیغاتی داشته باشد.  مهم نیست که این رسانه ها چقدر بزرگ هستند و یا اینکه نیاز به هزینه ی زیادی داشته باشند. برای مثال کارت ویزیت نیز یک رسانه ی تبلیغاتی محسوب می شود. 

سومین این که باید مخاطبین هدف خود را شناسایی کنیم

برای مثال ما در کارخانه مان ماساژورهای کف پا تولید می کردیم و مدتی بود که فروش نداشتیم. لذا به فکر راه چاره افتادیم. نهایتا به این نتیجه رسیدیم که با توجه به این موضوع که نزدیک عاشورا بود تعدای افراد را به مرزها فرستادیم و در آنجا این ماسازورها را به فروش می رساندیم جالب اینکه قیمت فروش در آنجا تقریبا دوبرابر قیمت عمده فروشی مان بود. بنابراین شناسایی مخاطبین هدف بسیار مهم و حیاتی می باشد .

با تشکر از توجه شما : تیم آموزشی ماهان تیموری

دانلود ویدئو

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر ۱
  1. یونس یاری کاربر می‌گوید

    سلام…سپاس فراوان به خاطر این مطالب جالب و جذاب.