Take a fresh look at your lifestyle.

مالک بزرگترین بانک خصوصی

0 54

 

مدت زمان تخمینی برای مطالعه این مقاله4 دقیقه می باشد

مقدمه :در این مقاله شما عاملی که  باعث شد آقای آندری ملنیچنکو (مالک بزرگترین بانک خصوصی )را جزو ثروتمند ترین افراد جهان شود  و فعالیت های ایشان را در طی این دوره را مطالعه می کنید.

 

آندری ملنیچنکو(Andrey Melnichenko) در حال حاضر با ثروت 4/4 میلیارد دلار در جایگاه صد و هشتاد و نهم ثروتمندان جهان در سال 2010 قرار دارد. وی بیشتر ثروت خود را از کسب و کار انرژی و بانکداری به‌دست آورده است. ملنیچنکو در حال حاضر رئیس هیئت مدیره شرکت اوروخیم است.

او همچنین 95 درصد سهام این شرکت را در اختیار دارد. ملنیچنکو طی 15 سال گذشته نقش مهمی را در ایجاد و توسعه اغلب شرکت های موفق روسیه ایفا کرده است.

 

آندری ملنیچنکو (مالک بزرگترین بانک خصوصی ) در 8 مارس سال 1972 در گومل در بلاروس متولد شد. او در دانشگاه ایالتی مسکو تحصیل کرد. وی در سال 1997 نیز به آکادمی اقتصاد پلخانوف روسیه رفت و با مدرک مدیریت مالی از این دانشگاه فارغ التحصیل شد.

 

ملنیچنکو در سال 1993 یکی از افرادی بود که به تاسیس بانک MDM که طی 10 سال تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین بانک های خصوصی روسیه شد،‌ کمک کرد. وی در همین دوران با سرگئی پوپوف آشنا شد و این دو تبدیل به شرکایی صمیمی شدند که در سال 1996 گروه صنعتی MDM را تاسیس کردند. پوپوف می‌خواست به کسب و کار فروش لوله و کابل‌‌های مسی وارد شود و ملنیچنکو نیز بانکدار او بود.

 

زندگینامه ثروتمند ترین انسانهای جهان

 

فعالیت ها :

این دو شریک شروع به خرید دارایی‌هایی برای شکل دادن شرکت TMK که در حال حاضر بزرگ‌ترین صادر کننده لوله در روسیه است، ‌کردند. ملنیچنکو در سال 1997 با خرید سهام دیگر سهامداران بانک MDM تبدیل به تنها مالک آن شد و از سال 1997 تا 2005 رئیس هیئت مدیره این بانک بود.

 

این بانک در سال 2009 با بانک URSA ادغام شد و بانک جدید با برند بانک MDM فعالیت کرد، اما این ادغام در واقع به شکلی است که URSA بانک MDM را خریده است. دفتر مرکزی این شرکت جدید در نووسیبیرسک قرار دارد. این دو بانک اعلام کرده‌اند که کل دارایی‌های آنها در حدود 7/18 میلیارد دلار خواهد بود.

 

آندری ملنیچنکو ( مالک بزرگترین بانک خصوصی )از سال 2000 به همراه شریک کاری خود، سرگئی پوپوف، سه شرکت بزرگ به نام های اوروخیم «بزرگترین تولید کننده مواد معدنی روسیه»، شرکت سیبریایی انرژی و زغال سنگ (SUEK) (تولیدکننده شماره یک زغال سنگ در روسیه و هفتمین تولیدکننده در جهان بر اساس میزان تولید‌) و شرکت TMK (بزرگترین تولیدکننده و صادرکننده لوله های استیل در روسیه که البته در سال 2006 به پامپیانسکی فروخته شد) را تاسیس کردند.ملنیچنکو در سال 2003 به میزان 50 درصد سهام بانک MDM را فروخت. وی از سال 2001 تا 2004 رئیس گروه MDM بود.

 

آندری ملنیچنکو و سرگئی پوپوف در سال 2006 امپراتوری کسب و کار خود را جدا کردند و ملنیچنکو شرکت اوروخیم و بخشی از سهام شرکت SUEK را نگه داشت. وی در حال حاضر عضو هیئت مدیره SUEK و رئیس شرکت اوروخیم است. درآمد این شرکت در حدود 2/3 میلیارد دلار در سال است.آندری ملنیچنکو همچنین به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره اتحادیه صنعتگران و کارآفرینان روسیه و همچنین یکی از اعضای هیئت مشورتی مدرسه مدیریت عموم در دانشگاه ایالتی مسکو انتخاب شده است.

 

ملنیچنکو ( مالک بزرگترین بانک خصوصی )به مطالعه،‌ سفر و غواصی علاقه دارد. او یک قایق تفریحی 394 فوتی هم دارد.

چنانچه موفق به اتمام این مقاله در مدت زمان تخمینی نشده اید به سایت تست تند خوانی مراجه نمایید
تیم آموزشی ماهان تیموری 
ارائه دهنده ی آموزش های  کارآفرینی ، افزایش فروش ، کسب و کار خانگی

نظرات شما نسبت به زندگینامه ریچارد لفراک ,برای تمام اعضای محترم سایت و تیم آموزشی ماهان تیموری بسیار مفید وسازنده می باشد.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.