Take a fresh look at your lifestyle.

شهرام فخار بنیانگذار رستوران های پدر خوب

شهرام فخار بنیانگذار رستوران های زنجیره ای پدر خوب

شهرام فخار در یکی از محله های جنوب تهران به دنیا آمد. پدرشهرام فخار کارمند مخابرات و مادرشهرام فخار خانه دار بود.
شهرام فخار در کودکی خود را این چنین تعریف می کند:فرزند اول خانواده هستم. با مسئولیت هایی که در آن برهه از زمان بر عهده ی فرزندان قرار می دادند به شکل غیر مستقیمی با مفهوم مسئولیت پذیری و استقلال آشنا شدم.
از سن ده سالگی تابستان ها را به دلیل بیشتر بودن اوقات فراغت مشغول کارهایی مانند فروختن شانسی، بادبادک و فرفره می شدم.
از همان کودکی لذت کسب درآمد را چشیده بودم، و از درآمدم برای خودم وسایلی که نیاز داشتم را می خریدم. در مدرسه جزء بچه های درس خوان نبودم و بیشتر کلاس ها را با تجدیدی گذراندم. علاقه ی زیادی به درس خواندن نداشتم و همیشه به دنبال یک تجربه ی جدید بودم.

شهرام فخار ثروتمندان ایرانی

به فوتبال علاقه ی فراوانی داشتم و کودکی خود را در زمین های خاکی محله یمان گذراندم تا اینکه در چهارده سالگی به سفارش یکی از بستگان در تیم پرسپولیس شروع به بازی کردم.
بعد از مدتی به دعوت تیم شاهین درآمدم و در آن تیم که مکتب درس و ادب و اخلاق بود خیلی تجربه ها کسب کردم.
به دلیل علاقه ی بی نهایتی که به فوتبال داشتم تمرین های سختی را متحمل می شدم و چند بار ی هم به بیمارستان راهی شدم. تا اینکه در یکی از بازی ها به دلیل صدمه ی شدیدی که به من وارد شد مجبور به ترک فوتبال شدم.

 

 

اتمام فعالیت فوتبالی من با آغاز دوره ی سربازی مقارن شد و به سربازی رفتم. بعد از اتمام دوره ی خدمت تصمیم گرفتم به واسطه ی پدرم وارد تلویزیون و تولیدات تلویزیونی شوم.
کارهای زیادی را در مدت حضورم در سیما انجام دادم که یکی از آنها ساخت فیلم «عینک آفتابی» به همراه آقای مهریان و آقای رفیعی بود. ولی این کار، حرفه ی مورد علاقه ی من نبود و رهایش کردم.
تصمیم گرفتم ادامه تحصیل دهم و رشته ی زبان و ادبیات فارسی را انتخاب کردم. در مدتی که درس می خواندم، همزمان در شرکت مرغ اجداد کرمان نیز مشغول به کار بودم.
خیلی زود سمت مدیر فروش را گرفتم و جزء جوانترین مدیران آن شرکت به حساب می آمدم. به دلیل مشکلی که در شرکت پیش آمده بود مجموعه به فروش رسید و بیکار شدم.

 

 

 تصمیم گرفتم به فکر چاره ای باشم . به دلیل شناختی که در زمینه ی مرغداری داشتم، یک مرغداری تأسیس کردم و به طور مستقل شروع به کار کردم.
در همان زمان بود که با اجاره ی یک مغازه در یک مرکز خرید توانستم در کنار مرغداری، یک ساندویجی نیز افتتاح کنم. از همان ابتدای کار رویای زنجیره ای کردن رستورانم را در سر می پروراندم تا اینکه برای دیدن دوره ای آموزشی و بازدید از شرکت های بزرگ به شهر آمستردام هلند سفر کردم. بعد از آن سفر با تلاش هایی که کرده بودم توانستم شش شعبه از رستورانم را دایر کنم و تا به امروز 60 رستوران به نام پدر خوب در ایران فعال است. هم اکنون بیش از هزار نفر به طور مستقیم و بیش از پانزده هزار نفر به طور غیر مستقیم در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند که این می تواند یک موفقیت و کارآفرینی بزرگ و ارزشمند به حساب بیاید. آقای شهرام فخار پیش بینی کرده اند که تا 110 شعبه به رستوران های پدر خوباضافه کنند و این را قابل دستیابی می دانند.

 

مسائل و مشکلات مسیر رسیدن به اهدافِ این مرد راخیلی وقت ها راهی بیمارستان می کرد که قطعا زمانی می توان این همه سختی را به دوش کشید که به کاری که قصد انجامش را داری، علاقه داشته باشی. نیت بزرگ این مرد و دعای خیر پدر و مادر دلیل موفقیت او در این کسب و کار است. تعهد برای تهیه ی غذایی سالم و توجه به مواد اولیه ی عالی رمز استقبال مردم از رستوران های پدر خوب است. درستی و تعهد در کار، بزرگترین عامل در ماندگاری مجموعه های بزرگ است.

شما زندگی نامه شهرام فخار یکی از افراد موفق در ایران را مطالعه کردین.

 
تیم آموزشی ماهان تیموری 
ارائه دهنده ی آموزش های  کارآفرینی ، افزایش فروش ، کسب و کار خانگی 

نظرات شما نسبت به زندگینامه‌ی آقای بهروز فروتن بنیانگذار صنایع غذایی بهروز ,برای تمام اعضای محترم سایت و تیم آموزشی ماهان تیموری بسیار مفید وسازنده می باشد.

 

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.