Take a fresh look at your lifestyle.

روش های ساده برای کسب درآمد در ایران

در این مقاله میخواهیم چند کار و روش درآمدزایی ساده را به شما معرفی کنیم
پیدا کردن جای پارک

 

در شهر های بزرگ مانند تهران و مخصوصا جلوی بسیاری از رستوران ها و ادارات همیشه جای پارک یک معضل و مشکل بزرگ است به ویژه الان که جریمه ی پارک دوبل هم بسیار بالا رفته است  افراد بسیاری به صورت خودجوش این مشکل را به فرصت تبدیل کردند و با راهنمایی رانددگان برای یافتن جای پارک درآمد خوبی حتی تا چند میلیون در ماه بدست می آورند حتی رانندگانی حاضر می شوند کلید ماشین خود را به پارکبان شخصی بسپارند تا برایشان یک جای پارک مناسب بیاید.

 

خرید کالا های دست دوم

 

خرید کالاهای دست دوم و به اصطلاح بازیافتی کار پردرآمدی است اگر چشم تیز بینی داشته باشید و بتوانید با یک نگاه ارزش کالاها را تشخیص دهید.گاهی حتی لازم نیست پولی بپردازید خیلی از مردم برای خلاص شدن از کالاهای قدیمی خود حاضرند به شما پول هم بدهند.

 

سرویس های خانگی

 

اگر فضایی مثل شرکت یک دفتر کار و نیروهای استخدامی برای خود ندارید نگران نباشید شما می‌توانید بدون داشتن همه این امکانات کسب درآمد کنید. نظافت منازل، پرستاری از کودکان و سالمندان نگهداری از حیوانات خانگی و تمام خدماتی که شما می‌توانید به افراد نیازمندبدهید کارهایی هستند که شما می‌توانید از آن‌ها کسب درآمد کنید فقط کافی است مهارت نیازسنجی را یاد بگیرید.

 

ساخت لوازم دست ساز

 

برای پول در آوردن اصلا لازم نیست کارخانه دار یا تاجر باشید بافتن یک بافت ساده، ساخت یک عروسک و طراحی روی پارچه ام می تواند در آمد زا باشد. برای این کار لازم است ابتدا علایق خودتان را کشف کنید و با تلفیق آن با استعداد هایتان و استفاده اندکی از علم بازاریابی به در آمد زایی برسید.

 

دعوت افراد

 

شاید در ابتدا کمی خنده دار باشد اما اگر روابط عمومی خوبی دارید و دوستان زیادی در اطراف خود دارید و با افراد بسیار زیادی در ارتباط هستید می توانید با سایت ها و شرکت های که در ازای معرفی محصولات آنها و عضویت افراد در نرم افزار و اپلیکیشن و سایت های آنها به شما درصد معرف پرداخت می‌کنند کسب درآمد کنید در این روش شما از داشتن ارتباط های فراوان و دوستان زیاد به راحتی پول به دست می آورید.

 

طراحی و نقاشی

 

این روزها خیلی ها از این طریق کسب درآمد می کنند از طراحی بر روی ناخن گرفته تا طراحی و زیبا سازی انواع خوراکی ها. اگر احساس می کنید هنرمندید از استعدادتان نهایت بهره را ببرید.

روش های ساده برای کسب درآمد در ایران

 

ساخت یک کانال تلگرام

 

افراد زیادی هستند که با ساختن یک کانال تلگرام و تولید محتوای جذاب بطوریکه افراد آن را برای دیگران بفرستند توانسته اند اعضا و ممبر های زیادی در حد چند صد هزار نفر بدست بیاورند و از نمایش تبلیغات در کانال خود درآمد های چند ده میلیونی در ماه دارند مزیت این روش در این است که پس از مدتی می توانید بدون حضور فیزیکی در کسب و کارتان درآمد داشته باشید

 

تدریس

 

تدریس خصوصی دروس ابتدایی راهنمایی دبیرستان و دانشگاهی یکی از حوزه هایی است که بسیاری از افراد به راحتی از آن کسب درآمد می‌کنند برای اینکار شما کافی است تعدادی تراکت یا برچسب که تبلیغ شما را دارد تهیه کنید و حوالی مدارس و دانشگاه ها آنها را نصب کنید همچنین می توانید از آشنایان خودتان یا آشنایان دوستانتان برای اولین مشتریانتان استفاده کنید و به آنها درس بدهید

روش های ساده برای کسب درآمد در ایران

 

رانندگی و تاکسی اینترنتی

 

اگر ماشین دارید و از رانندگی هم خسته نمی شوید می توانید با استفاده از نرم افزارهای تاکسی همانند اسنپ و تپسی کسب درآمد کنید برای اینکار کافیست شما پس از ثبت نام به عنوان راننده در این شرکت ها هر زمانی که در طول روز دوست داشتید اپلیکیشن خودتان را روشن کنید و مسافر خارا جابه‌جا کنید راننده هایی در سطح شهر هستند که درآمدهای خوبی از این کار دارند

 

همچنین هزاران روش کسب درآمد دیگر نیز در ایران وجود دارد که شما میتوانید به آن ها نیز بپردازید و از این روش ها کسب درآمد کنید. کار هایی نیز وجود دارند که در منزل به راحتی اجرا میشوند شما به سادگی در منزل خود کسب درآمد میکنید . برای خواندن مقاله ی مرتبط اینجا کلیک کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.