Take a fresh look at your lifestyle.

راه اندازی کارهای تولیدی پولساز با سرمایه ای بسیار اندک

پرورش دهنده گیاهان تزیینی باشید

 

 راه اندازی کارهای تولیدی پولساز با پول کم1

 

اگر شخصی هستید که دارای ذوق و سلیقه در امر پرورش گل و گیاه هستید می توانید با سرمایه گذاری با پولی کم دراین کار بسیار موفق باشید .شما می توانید در منزل خود اتاقی را به این کار اختصاص بدهید و با پرورش دادن و به فروش رساندن آن ها کسب و کاری برای خودتان راه اندازی کنید. فقط این نکته را به شما یاداور می شویم که اگر برای انجام این کار تخصص و علم کافی را ندارید کمی دست نگه دارید و قبل از شروع اموزش های لازم را فرا بگیرید.درباره بازار هدف کمی جست و جو کنید برای این کار کافیست  به گل فروشی های سطح شهر مراجعه کنید و درباره نحوه فروش و اینکه چه نوعی مقبولیت بیشتری بین خریداران رادارد اطلاعات کسب کنید.

با این کار شما محصولی را تهیه و روانه بازار می کنید که بتوانید زودتر این محصول به فروش برسید و شما نیز سود دلخواه خود را از این کسب و کار داشته باشید

 

پرورش دهنده حیوانات خانگی باشید

برای این کار باید شما جز دوست داران حیوانات باشید و علم کافی را برای این امر داشته باشید.

با سرمایه کوچکی می توانید مکانی را اجاره کنید و در انجا حیواناتی مانند سگ گربه خرگوش همستر و… را پرورش بدهید و پس از اینکه به تعداد مورد نظر رسید به فروش برسانید.

با توجه به اینکه اغلب مردم امروزه در محل زندگی خود یک حیوان خانگی را نگه میدارند این کار را می توان جز کارهای باریسک کم تلقی کرد و می توان گفت اگر در امر پرورش این حیوانات تبحر کافی را داشته باشید برای فروش ان ها با مشکل چندانی رو به رو نخواهید شد

پرورش دهنده پرندگان تزیینی باشید

 

راه اندازی کارهای تولیدی پولساز با پول کم3

 

یکی دیگر از کارهایی که می توان با سرمایه کوچکی با ان شروع به کار کرد راه اندازی یک مرکز برای امر پرورش و فروش پرندگان تزیینی باشد. شما با داشتن کمی عشق به پرندگان و البته علم کافی درباره نحوه نگهداری و … می توانید برای خود کاری با سرمایه کوچک راه اندازی کنید. شاید این کار بازدهی سریعی نداشته باشد اما قطعا در دراز مدت می تواند برای شما سودهای زیاد و سرشاری داشته باشد. گاها دیده شده در بازار پرندگان تزیینی با قیمت های میلیونی به فروش می رسند.

 

فروش گیاهان دارویی بسیار کار پر سودی می باشد

اگر جز دوست داران طبیعت هستید و انواع گونه های گیاهان دارویی را تا حدی اشنایی دارید به شما پیشنهاد می کنیم که با اجاره مکانی به فروش این گیاهان مشغول بشوید.

شما می توانید در روزهای تعطیل بهار یا تابستان خود برای امر تهیه این گیاهان به دامن طبیعت رفته و خودتان این گیاهان را بدون هیچ هزینه ای بچینید.

اگر این کار هم برایتان مقدور نبود و با فروش خوبی مواجه شدید می توانید چندین نفر را به این کار بگمارید و برای مقدار معینی از این گیاهان به ان ها مبلغی پرداخت کنید.

قطعا یکی از کارهایی که می توان با سرمایه کمی شروع کرد و به ثمر رساند انجام این کار می باشد.

 

صنایع دستی را تولید و بفروشید

 

راه اندازی کارهای تولیدی پولساز با پول کم2

 

یکی دیگر از کارهایی که می توانید با صرف هزینه کمی ان را انجام بدهید ساخت و فروش صنایع دستی است. با توجه به گسترش شهر نشینی و انجام مهاجرت های بی رویه از روستاها به شهر ها خیلی از مردم دوست دارند در محل زندگی خود یک نوع صنایع دستی یا هنری که در روستاها و بین قومیت های مختلف درست شده است را داشته باشند تا ان حس و حال نوستالژیک را در فضای زندگی خود داشته باشند.

شما می توانید با سرمایه بسیار کمی می توانید در محل زندگی خود شروع به ساخت صنایع دستی از جمله بافت فرش قلم زنی و… بپردازید. نکته مهمی که در این کار باید مورد توجه قرار بگیرد این است که این کار را باید شما به نحو احسن انجام بدهید و این تمیزی و کیفیت بالا مستلزم داشتن تبحر و تجربه در این کار است. پس اگر در یکی از این کارها دستی بر اتش دارید و هنرمند هستید درنگ نکنید و حتی اگر تجربه کافی را نیز ندارید می توانید با یادگیری یکی از این هنر ها در چند ماه برای خود کسب و کاری با سرمایه کمی را اندازی کنید.

بازاریابی در صدر پردر امدترین کسب و کار دنیا

یکی دیگر از کارهایی که شما می توانید با سرمایه کوچکی راه اندازی کنید بازاریابی محصولات و شرکت های گوناگون است به این شکل که شما تعدادی از محصولات این شرکت ها را به عنوان نمونه خریداری می کنید و سپس درباره این محصولات کمی اطلاعات کسب می کنید

بعد به بازار هدف مراجعه می کنید و با شگردهای بازاریابی این محصولات را پیشنهاد می کنید. این نکته را باید حتما به شما یادآور بشویم که اگر انسان سخن وری هستید و می توانید به خوبی با مردم تعامل داشته باشید و از روابط عمومی بالایی برخوردار هستید یک لحظه هم درنگ نکنید زیرا با توجه به امارهای جهانی شغل و کسب و کار بازاریابی جز اولین و پردرامد ترین شغل های جهان به شمار می رود . این کار احتیاج به سرمایه بسیار کمی دارد برای شروع و تنها نکته ای که احتیاج دارد داشتن فن بیان و روابط عمومی بالاست.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر ۱
  1. خسرو سعیدی کاربر می‌گوید

    سلام جناب آقای تیموری :
    چند سالی است که ایمیل های شما را دریافت می کردم ولی با توجه به کلاه برداریها و سود جویهای افراد توجهی به آنها نمی کردم و گذری آنهارا نگاه می کردم البته بنده از شما عذر می خوام که اینو می گم و خودم هم شرمنده ام که این جوری فکر کردم فقط خواستم راستشو گفته باشم. بهر حال اخیرا چند مطلب صوتی و ویدیوی شما را دیدم و گوش کردم و بعد هم سری به سایت شما زدم و خیلی شگفت زده و شرمنده شدم و پشیمان ! واقعا پشیمان! حقیقتا دیدم که شما حقایق را به ملت گفته بودید همه کسانی که ادعای پولسازی و درامد زایی می کردند یکسری نکات کلی و عمومی و کلیشه ای را ارائه میدادند که بدرد هیچ بنی بشری نمی خورد، اما شما نکات راهبردی و ریز مطلب را ادا کرده ید بهتون تبریک میگم و امید وارم سلامت باشید. اما بنده: در یک مرکز تحقیقات کشاورزی کارمندم کارهای زیادی بعنوان شغل دوم کردم ولی شکست خوردم همه در حوزه کشاورزی بودند از کشت و کار گرفته تا فروش نهاده های کشاورزی، تولید نهال ، تولید کود ورمی کمپوست ،تولید عصاره بره موم البته قدری زمین و آب دارم ولی سرمایه نقدی ندارم پنجاه سال سن دارم وقت زیادی ندارم مشکلات زندگیم زیاده و چهار تا بچه دارم که دخترم پشت کنکوره کاش زود تر با شما آشنا شده بودم دیدم نوشته بودید که مشاوره ندارید اما خواهشا اگه امکانش هست بنده را راهنمایی کنید. در مورد زالو صحبت کردید من امکان تولید دارم اما برای فروش آن مشکل دارم .