Take a fresh look at your lifestyle.

دکتر مهدی خیراللهی

دکتر مهدی خیراللهیReviewed by Marjan on Aug 14Rating:

در این مقاله قصد داریم مختصری در ارتباط با دکتر مهدی خیراللهی که دارای مغز ثروتساز و ثروت کوانتومی می باشد صحبت کنیم پس تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

درباره دکتر خیراللهی

 

 

مهدی خیرالهی دارای دکترای ریاضیات بوده و همچنین کارشناس رشته الهیات گرایش علوم حدیث نیز میباشد. البته او تخصص هایی در زمینه های دیگر نیز دارا میباشد. او دارای تخصص در زمینه خانواده است . همچنین او متخصص در زمینه های خلاقیت و تجارت جهانی نیز به شمار میاید. دکتر مهدی خیراللهی عضو هیئت مدیره مجموعه بین الملی جاده ابریشم ژاپن بوده و همچنین در زمینه ریاضیات کاربردی نیز دارای تخصص میباشد.

مهارت ارتباط موثر دکتر خیرالهی

 

 

دکتر خیرالهی در زمینه نقش ریاضیات و فیزیک در زندگی و همچنین مهارت ارتباط موثر نیز دارای تخصص بوده و عضو هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری و مدیریت پروژه لیزان پارسه راد میباشد. او به عنوان مشاور سیما فیلم و استاد نقد فیلم در سیما فعالیت کرده است و البته فعالیت های اجرایی دکتر خیر اللهی به همین جا ختم نمیشود. او لیدر مسابقات ریاضی جهانی اعزامی به کره جنوبی و همچنین استاد نخبگان و فعالان دانشگاه ها نیز بوده است.

دکتر خیرالهی کیست؟

 

 

دکتر خیرالهی به عنوان مشاور آموزش و پرورش و همچنین کارشناس مباحث سیاسی شبکه سحر نیز فعالیت کرده است. فعالیت عنوان کارشناس سیمای بوسنی و کارشناس سیمای فرانسه از دیگر فعالیت های دکتر مهدی خیراللهی است. دکتر خیر اللهی فعالیت های آموزشی بسیار زیادی نیز داشته است که به برخی از آنها میپردازیم.

دکتر خیراللهی کارگاهای مختلفی را در کشورهایی مانند ژاپن، ترکیه، امارات، کره جنوبی، سوریه و …  اجرا کرده است. همچنین دکتر خیرالهی در دانشگاه های مختلفی در سطح کشور به انجام فعالیت های آموزشی پرداخته است که از این بین میتوان به دانشگاه تهران، یزد، کشاورزی مازندران، مشهد، تربیت دبیر، شهید رجایی و عباسپور تهران اشاره کرد.

کارگاه های آموزشی

 

 

دکتر خیرالهی کارگاه های آموزشی مختلفی با عناوین مهارت های تشکیلاتی، مهارت های ارتباط موثر ، نوآوری روشهای تدریس، مدیریت زمان، جریان سازی، تولید علم، مهندسی خانواده و ازدواج نیز اجرا کرده است. از دکتر خیراهی تا کنون 6 کتاب به چاپ رسیده است. مهارت های تشکیلاتی، مهارتهای ارتباطی، تولید علم، مهارت های تیمی و من میتوانم با ریاظیات رفتارتان را تغییر دهم، کتابهایی هستند که توسط دکتر خیراللهی به چاپ رسید اند. همچنین دکتر خیرالهی در حدود 40 مقاله تخصصی با عناوین جهان های N بعدی، هندسه فضای تو در تو، انسان ریاضیات زندگی و …. ارائه کرده است.

تیم آموزشی ماهان تیموری
نویسنده: ماهان تیموری

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 نظر
 1. افشین همتی کاربر می‌گوید

  سلام
  این مطلب بیشتر شبیه یک مقاله تبلیغاتی بود

  1. صابر خلیلی کاربر می‌گوید

   سلام دوست عزیز
   مقالات هرروز بهتر خواهد شد و این مقاله هم جز همان دسته از مقالات قرار خواهد گرفت

 2. زهرا ثمان کاربر می‌گوید

  با سلام موفقیت در جنبه های مختلف که به نوعی با هم امیخته شدهاند را میتوان با مطالعه زندگینامه ایشان دریافت به امید موفقیت های بیشتر

 3. الی اشنای دکتر ! کاربر می‌گوید

  سلام و خسته نباشید
  لطفا در انتخاب شخصیت دقت کنید
  اول ببینید ایشان دکتر هستند
  بعد به این نتیجه برسید
  که مغز کوانتوم دارند…
  بله!
  از کجا معلوم در کارنامه ایشون
  کارها ی نامتعارف وجود نداشته باشه
  شنیدید میگن
  هر چه درخت پربار تر ، افتاده تر
  مثال ايشونه !!
  ایشون طبل توخالی ان…
  خودتون و درگیر کسی نکنید
  که بهره هوشی درستی شاید نداشته باشه

  1. سجاد کاربر می‌گوید

   من افتخار شاگردی ایشون رو داشتم
   اگر علم و عمل و ثروت و معنویت رو یکجا میخواین تجربه کنید
   ایشون مثال بارزش هستند

   لطفا بییاییم خودمان رو کمی درگیر امثال ایشون بکنیم !