Take a fresh look at your lifestyle.

درآمدم به 40 میلیون رسیده

درآمدم به 40 میلیون رسیدهReviewed by باقری on Oct 15Rating: 5.0

 

ویدیوی قبلی داود سیابی

من دوست دارم از تقویم یه تاریخ به من بگی که بیزینس خودت را از این چیزی که هست قویتر میکنی! اون چیزی که مدنظرمه در یک سال رویایی به یک عدد خوبی شاید برسم و صد در صد میرسم. در یکسال میرسی؟ آره. تو یکسال میرسم. سال بعد همین موقع.

اتفاق جدید در ویدیو ماهان تیموری

دوست من سلام! امیدوارم که حالت خوب باشه. خب ما در واقع هر از چند گاهی نتایج افرادی که در هوش مالی و هوش مالی پلاس ثبت نام کردند را ضبط می کنیم تا نشون بدهیم به چه نتایجی رسیده اند. برای اولین بار در مجموعه ماهان تیموری یک اتفاق جدیدی را رقم زدیم. من پارسال با هر کسی که صحبت می کردم و نتیجشو ضبط می کردم می گفتم دفع بعد که میای کیه؟ و به آدم ها زمان می دادم. خب دوباره ما باید قرعه کشی کنیم و نتایج زیاد است. ما از بین افرادی که نتایجشون را اعلام می کنن قرعه کشی می کنیم و در واقع افراد را برای ضبط انتخاب می کنیم. امروز داود اومده و داوود را قبلاً نتایجشو ما ضبط کرده بودیم. بهش گفتم دفعه بعد که میای و نتایجتو میگی کیه؟ گفت یکسال بعد.

معرفی

داود آماده ای شروع کنیم؟بله. خب سلام! خودتو معرفی کن برامون. سلام داود سیابی هستم و 28 سالمه و اهل بندر انزلی هستم. ماشالله.

[btnForPushNotification]

درآمد داوود از اول تا پارسال و تا امسال چه تغییری کرده؟

داود پارسال اومدی و درآمدت چند برابر شده بود؟ درآمدم حدود 3.5 برابر شده بود. چند بود و چند شده بود؟ 2.5 تا 3 بود و تا 13 میلیون بالا رفت. من حقوقم پارسال 12 تا 13 میلیون شده بود که 10 میلیون آن را میتونستم پس انداز کنم. من کسی بودم که هیچ وقت نمیتونسم هیچ چیز پس انداز کنم. الان درآمدت چند برابر اونموقع شده است؟ الان درآمدم 3 برابر اون موقع شده است. یعنی چی؟ یعنی 40 میلیون شده و به هدفم که 40 میلیون بود رسیدم. چند سالته؟ 28 ساله هستم.

پارسال این موقع چه شرایطی داشتید؟

درآمدم به 40 میلیون رسیده1

پارسال شرایطم یک سوم الانم بود. استاد من نزدیک سه ساله که این کار را داشتم ادامه می دادم اما هیچ وقت نمی تونستم هیچ پولی پس انداز کنم. سه سال پیش شروع کردی؟ بله. با چقدر سرمایه؟ حدوداً با 10 الی 12 میلیون شروع کردم. هیچ وقت نمی تونستم پس انداز کنم. جوری بود که خیلی کار میکردم اما هیچ پولی نبود که پس انداز کنم. از اونموقع که با دوره شما آشنا شدم جوری شده که تو این یک ماه و نیم تونستم در یک ماه دقیقاً یک ماه پس انداز کنم. یک فیلم دیگه فرستادم از مجموعه ام و عالیه! بریم ببینیم؟ اره بریم.

فیلم داود سیابی از مجموعه کاریش

با سلام خدمت تیم آموزشی ماهان تیموری من داود سیابی مدیر مجموعه سیواز هستم. ما یک فروشگاه زنانه داخل شهر بندر انزلی داریم و حدوداً یکسال پیش با مجموعه شما آشنا شدم و 10 ماه پیش دوره هوش مالی را تهیه کردم. بعد 2 ماه چون نتیجه خوبی کسب کرده بودم، پیش استاد اومدم و همونجا به استاد قول دادم که درآمدم را تا سال آینده تا 3 برابر افزایش بدهم.

تغییرات کسب و کار من از قبل هوش مالی تا بعد از هوش مالی

درآمدم به 40 میلیون رسیده3

قبل اینکه دوره هوش مالی را تهیه کنم در مغازه قبلیم درآمد بین 2.5 تا 3 میلیون داشتم و بعد اینکه دوره هوش مالی را تهیه کردم تونستم درآمدمو با یک سری ترفندها و تکنیک ها مثل تئوری شیر و عنکبوت و سعی کردم رو یکسری باورهایم کار کنم و سعی کردم روی اهدافم بیشتر تمرکز داشته باشم که درآمدم تا 13 میلیون افزایش پیدا کرد و تونستم بزرگترین مغازه پاساژ که 50 متر بود را اجاره کنم.

مغازه 50 متری + انبار 20 متری+ سه برابر شدن درآمد

بعد از اجاره این مغازه بزرگ 50 متری توانستم یک انبار 20 متری هم در کنارش بگیرم. انبار ما به ما خیلی سرعت میدهد و در انبار دوتا میز کار برای فروش آنلاین داریم. ادمین ها در انبار میشینند و فروش آنلاین ما اینجا شکل می گیرد. دوستان برای موفقیت باید کمی هزینه کرد و در مغازه قبلی که بودیم اگر 13 میلیون در میاوردیم حدوداً هزینمون بین یک تا دو میلیون بود ولی اینجا باز چون درآمدم 3 برابر افزایش پیدا کرده است، هزینمون هم 5 تا 6 برابر افزایش پیدا کرده است و در آخر می خواهیم از استاد تشکر کنیم دوره هوش مالی پلاس عالی بود. راهکارهایش واقعن عالی بود و همین جا بهتون قول می دهم درآمدم را تا سال بعد به 3 برابر افزایش بدهم. بیشتر از این مزاحمتون نمیشم. موفق باشید.

[btnForPushNotification]

چطوری درآمدت روی یک عدد قفل نکرد؟

خب خیلی هم عالی داود بعضی ها درآمدشون به یک حدی میرسه 10 یا 15 یا 20 تومن و همونجا قفل میکنن. تو چطور تونستی این درآمد 10 یا 13 تومنیت را دوباره ببری بالا؟ خب من واسه اینکه درآمدم را ارتقا بدهم جنس بیشتری آوردم. روی هدفم برنامه ریزی کردم و سعی کردم از کسانی در مجموعه ام استفاده کنم که قابلیت بالایی دارند و آدم های معمولی به مجموعه ام نیایند. آدم های خوب و توانمند استفاده کردی. دیگه؟ روی فکر خودم کار کردم و به آموزش های شما توجه کردم و دربارشون فکر کردم.

تفاوت هوش مالی با هوش مالی پلاس چقدر بود؟

 

درآمدم به 40 میلیون رسیده2
هوش مالی پلاس فوق العاده بود و تئوری لامپ واقعن عالی بود و من اگر تئوری لامپ را زودتر میدونستم خیلی زودتر پولدارتر میشدم. دکتر فرهنگ درباره هدف که من اونموقع تازه فهمیدم من اصلاً هدف ندارم و بیشتر آرزو دارم. اونموقع که اومدند صحبت کردند فهمیدم هدفم باید زمان مشخصی داشته باشد. هدفم واضح باشد و من می دونستم که سال بعد اینجا میام چون که قول داده بودم. این خیلی خوبه که آدم جرات داشته باشد که یک چیز را بیان کند.

چند نمره به هوش مالی میدهید و چند نمره به هوش مالی پلاس می دهید که تازه 3 ماهه اومده؟

هوش مالی پلاس واقعن فوق العاده تر است اما قابل مقایسه نیستند شما هم خودتون این را می دونید. در هوش مالی یک چیزهایی بود و در هوش مالی پلاس بهتر گفته شده بود. خیلی خوب بود و هوش مالی پلاس فوق العاده است. هوش مالی پلاس واقعن فوق العاده است و من خودم هر جا می شینم و در ویدیوهای قبلی این را گفتم. هوش مالی پلاس مجموعهای از خرد مالی ایران است که شامل شخصیت، ذهنیت و هوش مالی است.

در حد یک دقیقه به مخاطبان ما توضیح بده که چطوری از 2 تا سه میلیون به 13 میلیون و بعد به 40 میلیون رسیدی!

دوستان خیلی ها اومدند و پیشرفت من را دیدند و از من خواستند که بهشون کمک کنند. اگر بیایند تو این بیزینس می تونند موفق بشوند؟ من اول بهشون گفتم که شما استارت را بزنید ولی نرید جای خیلی قوی چون ذهن شما برای این بیزینس آموزش ندیده است. یعنی میگه شروع کنید ولی گنده نه. در حد کوچیک شروع کنید و روز به روز یاد بگیرید.

[btnForPushNotification]

خدمات حرفه ای و تبلیغات آنلاین و فروش آنلاین

چجوری باید پول درآورد و خدمت بهتری کرد که مشتری با دل خوش این پول را به شما بدهد. راضی باشه که این پول را میدهد و خدماتی که من در فروش آنلاین می دهم شاید انگشت شمار باشند با این خدمات آنلاین. من آنلاین میفرستم مشهد و پس میگیرم اگر ناراضی باشند. یاد بگیرید چطور خدمات حرفه ای به مشتریانتون بدهید. ما در اینستاگرام معروفیم و فالورهایم وقتی اومدم پیش شما 30 تا بود اما الان 90 هزاررفالور دارم.

مشکل داود و کوچینگ راه حل مشکل او

درآمدم به 40 میلیون رسیده4

فوق العاده است و من الان میتونم پیجم را بکشم بالا ولی به بن بست خوردم. به همین دلیل کوچینگ را ثبت نام کردم. مشکلت چیه؟ مدیریت است.

گنجایش کارت چقدره و چقدرشو داری درمیاوری به نظرت؟

احساس می کنم گنجایش کار من همانطوری که شما گفتید گنجایش 500 میلیون ماهی هم داره البته شاید بعضی ها فکر کنند من دارم الکی حرف میزنم. تو این طوری باید به کل ایران خدمات بدهی. من دارم رو همین فکر میکنم. من هفتاد سی هستم یعنی فروش آنلاین من قویتر از فروش حضوری است. الان میتونیم تبلیغات کنیم و پیج را بکشیم بالا اما به بن بستی که خوردیم نمیتونیم خدمات بدهیم. مشتری داریم و نمی تونیم برسونیم در همین پروسه و همین شرایط. در همین شرایط اقتصادی کشور من تبلیغاتم را بیشتر کردم. تبلیغات بیشتر جوابش را هم گرفتم فوق العادست.

کی دوباره بر میگردی؟

من قول می دهم که تا 6 ماه دیگه درآمدم را سه برابر کنم.یعنی 120 میلیون؟ صد در صد. این را مطمئنم. با تمام وجود دارم کار میکنم و هزینه می کنم. دوره بیزینس کوچینگ میدونم چقدر به من کمک می کند. من در سیستم سازی بیزینس هستم. من تنها مشکلم مدیریت است. حسن من اینکه درآمدمو میریزم تو خودش و تبلیغ میکنم. برو بترکون داود دفعه بعد که اومدی بیشتر بترکون.

[btnForPushNotification]

تقدیم کردن لوح یادبود به آقای تیموری

یک لوح یادبود به من بدهید. این لوح یاد بود نشان این است که ما با آموزش چه کارهایی میتونیم انجام بدهیم. من خیلی داود صدات کردم چون ما نداشتیم کسی دوبار بیاد اینجا و باهات احساس صمیمیت کردم. لوح یاد بود هم بزار یه جا که زیاد ببینیش. مرسی. خیلی هم عالی. خانم رضایی گفت اگه دوباره درخواست ضبط بدی و نتایجتو بازم برامون بفرستی بدون قرعه کشی ضبط کنیم. مرسی از خانم رضایی و با ایشون در تماس هستم و نتایج آینده را حتماً بهتون می دهم. مراقب خودت باش. قربون شما. خداحافظ!

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.