Take a fresh look at your lifestyle.

تکنیک‌های NLP برای ثروتمند شدن

تکنیک‌های NLP برای ثروتمند شدنReviewed by مدیر سایت on Aug 11Rating:

جان گریندر و ریچارد بندلر تکنیک‌های NLP برای ثروتمند شدن را به وجود آورده اند. امروزه  NLP  زمینه کاری بسیاری از موسسات سرتاسر دنیاست و کتابهای متعددی در مورد استفاده از NLP   در پزشکی، سلامت، درمان و سلامت روانی، کسب و کار ، آموزش، ورزش، حقوق و غیره تألیف شده است. تکنیک‌های NLP برای پولدار شدن یکی از بهترین تکنیک‌هایی است که میشه ازش برای ثروتمند شدن استفاده کرد .البته قبل از توضیح در مورد تکیکهایی که میتواند باعث ثروتمند شدن شما شودT لازم است که تا حدودی با NLP آشنا شوید.

NLP چیست؟

 

 

NLP   را میتوان نوعی تکنولوژی رفتاری دانست که تعدادی تکنیک و روش را شامل میشود. این روشها در زندگی واقعی کاربرد دارند. کلمه NLP مخفف کلمات برنامه ریزی عصبی کلامی است. NLP به شما استفاده از زبان ذهن را یاد میدهد تا بتوانید به نتایج مورد نظر و مطلوب خود برسید. NLP به این موضوع میپردازد که ما چگونه فکر میکنیم و چگونه اهداف خود را محقق میکنیم. NLP شما را قادر میسازد که بتوانید کنترل ذهن خود را در دست بگیرید و همچنین به این موضوع میپردازد که شما چگونه به خود انگیزه میدهید و با دیگران ارتباط برقرار میکنید.

ایجاد تغییرات مثبت

 

 

NLP به شما مهارتهای لازم برای ایجاد تغییرات مثبت را هدیه میکند و در کنار این به شما کمک میکند که بتوانید رفتارهای مخرب خود را کنار بگذارید و شما با استفاده از این تکنولوژی رفتاری میتوانید اهداف خود و نحوه رسیدن به آنها را بهتر بشناسید. به وجود اورندگان NLP تمایل زیادی داشتند تا ساختار الگوه های رفتاری افراد موفق را پیاده کنند و بعد از شبیه سازی آنها را به دیگران اموزش دهند.

در واقع مدلسازی را میتوان اساس و پایه NLP دانست. NLP به فهم چگونگی ساختار سیستم عصبی انسان میپردازد و همچنین به درک فرآیندهای فکری نا خوداگاه در انسان نیز میپردازند این فرآیندها در نهایت منجر به رفتار درانسان میشود. زمانی که شما از تکنیک‌های NLP برای ثروتمند شدن استفاده میکنید میتوانید رفتارها را حذف و یا اینکه با آنها سازگار شوید. اگر به دنبال انتخاب بهترین حالت فیزیکی، احساسی و روحی هستید NLP میتواند کمک زیادی به شما کند تا به این مهم دست پیدا کنید. NLP روشی خاص و کارامد است چرا که الگوه های ان از روی افراد نابغه برداشته شده است.

چرا استفاده از NLP به شما توصیه میشود؟

 

 

مهمترین دلیلی که باعث میشود استفاده از NLP به دیگران توصیه شود نتیجه بخش بودن آن است. اگر میخواهید بتوانید انتخابهای بیشتری در مورد رفتار و احساسات خود داشته باشید. NLP میتواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد. الگوه های NLP به صورت مقطعی نیست و میتواند در طول زندگی به شما کمک زیادی کند. NLP به شما توصیه میشود چرا که بدون شک میتواند به شما کمک کند که ارتباط موثر با دیگران داشته باشید.

چه کسانی میتوانند از NLP استفاده کنند.

 

 

تقریبا تمامی افرادی که برای رسیدن به هدف تلاش میکنند، میتوانند از NLP استفاده کنند. معلمان، مشاوران، مدیران، دانش اموزان، پزشکان، روانشناسان، و …….. همگی میتوانند برای یادگیری NLP و استفاده از آن اقدام کنند. افرادی که از NLP میتوانند استفاده کنند شامل مشاغل گوناگونی میشوند. به طور کلی میتوان گفت که افرادی که به دنبال بهبود عملکرد خویش هستند میتوانند از NLP استفاده کنند .

 

NLP به ما چه میگوید؟

 

 

NLP به ما میگوید که هیچ شکستی در زندگی انسان وجود ندارد بلکه تمامی اینها تجربه هستند. تمامی افراد منحصر به فرد هستند و هیچکس مثل فرد دیگری نست. ذهن و بدن دو بخش از یک سیستم مشابه هستند. رفتار یک فرد خود آن فرد نیست شما میتوانید یک فرد را بپذیرید و رفتار او را تغییر دهید. افراد میتوانند با توجه به منابعی که در دسترس دارند بهترین عملکرد را از خود نشان بدهند.

معنی ارتباطات شما بستگی به پاسخی دارد که دریافت میکنید. ما به تفسیر درونی خود از وقایع پاسخ میدهیم و نه به خود وقایع. شما میتوانید تجارب خود را تغییر دهید چرا که تجربه دارای ساختار است و شما با تغییر این ساختار قادر خواهید بود که تجربه را نیز تغییر دهید. همانطور که ما د رقال ذهن خود دارای مسئولیت هستیم در قبال نتایج آن نیز مسئولیت داریم.

تکنیک‌های NLP برای ثروتمند شدن یکی از بهترین تکنیک‌هایی است که میشه ازش برای به دست آوردن ثروت استفاده کرد .

اهرم رنج و لذت درNLP

 

اهرم رنج و لذت رو میشه به این شکل تعریف کرد که برای همه ملموس باشه:

به‌طورکلی تمام اعمال یک فرد به دو دلیل انجام میشه:

1- فرار از رنج

2- رسیدن به یک لذت

 

 

بنابراین برای استفاده از این تکنیک میتونی رنج فقر رو در ذهنت بارها و بارها بیشتر کنی و در مقابل به فواید ثروتمند شدن فکر کنی و مدام برای خودت تکرار کنی.

با این کار رنج فقر و نداری رو در ذهنت بزرگ میکنی که باعث دوری از فقر خواهد شد

و در مقابل چون لذت رسیدن به ثروت رو در ذهنت بزرگ کردی میل و انگیزه‌ی فراوانی در خودت احساس می‌کنی که دوست داری به سمتش حرکت کنی و به دستش بیاری.

درواقع تو باید برای به دست اوردن چیزی که در ذهن داری احساست رو به اوج لذت برسونی و برای حذف هر چیزی از زندگیت رنجش رو در ذهنت بزرگ کنی.

تا زمانی که فقر و نداری در ذهن تو تبدیل به رنج نشه شاید در همین شرایطی که هستی بمونی

اما با تکرار رنج فقر مثل جرم،جنایت،تحقیر، توهین و مسائلی خیلی بدتر از این ها، ذهنت تلاش میکنه

هر چه سریع‌تر ازش دور شده و به لذت برسه.

تا میتونی رنج فقر رو در ذهنت بزرگ کن;فقر خیلی آثار بدی داره که اگر کمی بهش فکر کنی میتونی ده‌ها صفحه ازش بد بگی،

بنابراین به‌راحتی میتونی از این تکنیک به نفع خودت در تمام زمینه‌های زندگیت استفاده کنی.

ثروتمند شدن قانون‌هایی داره که سعی می‌کنیم به‌مرور به‌تمامی اونها برسیم.

روانشناسی ثروت به مسائل مهم و تأثیرگذاری اشاره میکنه که با آگاهی از هر موضوعی میتونی در مسیر ثروتمند شدن قوی‌تر عمل کنی.

در پکیج کسب ثروت تکنیک‌های زیادی مثل:

تکنیک تبدیل افکار مزاحم به مراحم

تکنیک رسالت

تکنیک آسان‌سازی و…

رو به‌طور کامل توضیح دادیم.

تکنیک‌های NLP برای ثروتمند شدن

 

نتیجه گیری

 

 

همیشه به یاد داشته باشید که موفقیت حاصل کارها و تکنیک‌های موفقیتیه که افراد موفق ازشون برای موفق شدن استفاده کردن.

با استفاده از این تکنیک‌ها مسیر رسیدن به موفقیت آسون میشه

درواقع با انجام این تکنیک‌ها میتونید به آهنربای ثروت تبدیل بشین و به دنیای ثروت قدم بذارید.

من ماهان تیموری هستم و در راه  رسیدن به ثروت و آرامش شما را یاری میکنم.

تیم آموزشی ماهان تیموری

نویسنده : ماهان تیموری

ارائه دهنده آموزشهای : کسب و کار ، ارتباط موثر با دیگران  , اهداف  , پولدار شدن

چنانچه موفق به اتمام این مقاله در مدت زمان تخمینی نشده اید به سایت تست تندخوانی مراجعه نمایید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 نظر
 1. حسن فکری کاربر می‌گوید

  خیلی عالی بود. من به این نکته باور دارم که قدرت ذهن بسیاری از کارها رو انجام میده وآسون میکنه اگه درجهت رسیدن به هدفت باشه

 2. مهدی قائدی کاربر می‌گوید

  سلام و ادب خدمت تیم اموزشی اقای تیموری
  ممنون از زحمات بی دریغ و کمکهای شما.امیدوارم خیلی زود بتونم به استقلال مالی برسم و بتونم با شما همکاری کنم.

 3. کوروش کاربر می‌گوید

  همه در مورد nope,تغییر باورها،ایجاد باورها صحبت می کنن، ولی افراد کمی میگن چطور این کارو انجام بدیم
  ولی من از شخصیت ماهان تیموری خوشم میاد چون شخصیت سالمی داره و در جهت رسالتش و هدفش حرکت می کنه
  آنکس که این جهان را آفرید، همین جهان است
  خالق و مخلوق یکی است
  و این حقیقت را بدان که تو خدا هستی
  چون خارج از آفریدگار جایی وجود ندارد که تو در آنجا باشی،
  برای این که جز آفریدگار نمی توانی چیز دیگری باشی