Take a fresh look at your lifestyle.

تصویر پول بسازید

تصویر پول بسازیدReviewed by حسین تیموری on Feb 20Rating: 5.0
 
چرا تصویرسازی برای رسیدن به موفقیت مهم است؟؟

آزمایش‌ های زیادی برای اثبات ارتباط تصویرسازی و درصد موفقیت افراد انجام‌ شده که نشان میدهد تصویرسازی برای رسیدن به موفقیت

بسیار موثر است و جالبه بدونید:

 

وقتی ذهن قدرت ساختن تصویری رو داره امکان اینکه در واقعیت به اون تصویر برسه خیلی بیشتره زمانی که فردی مدام تصویر شکست و ناکامی رو در ذهنش می سازه بارها و بارها در واقعیت موارد شکست بیشتری داره و در مقابل فردی که تصویر موفقیت و رسیدن به اهدافش رو در ذهنش بسازه به‌مراتب امکان موفقیتش بیشتر خواهد بود.

شاید همه‌ی شما این صحبتم رو تأیید کنید که قبل از هر اتفاق بیرونی به تکرار تصویر اون اتفاق رو در ذهن دیدین و این شگفت انگیزه!

تصویرسازی برای رسیدن به موفقیت

در روانشناسی تصویر ذهنی و علم سایکوسیبرنتیک تحقیقات زیادی شده که با درک این علم می‌تونید از این علم برای موفقیت‌ های بیشتر و کسب ثروت بیشتر استفاده کنید.

به‌ طور کلی به دو دلیل تصویر سازی بر روی موفقیت و ثروتمند شدن تأثیر گذاره:

 1. ذهن تفاوتی بین خیال و واقعیت قائل نمیشه، همونطور که بین خنده‌ی واقعی و غیرواقعی قائل نمیشه با تصویرسازی درست میشه قدرتش رو در خلق خواسته‌ ها دید.
 2. تو زمانی به خواسته هات میرسی که در مدار اون قرار بگیری و با خواسته‌ات هم فرکانس باشد به این معنی که ذهنت میتونه با تصویرسازی درست در مدار خواسته‌ات قرار بگیره و با مقاومت‌های درونی روبرو نشه. 

 

 • سعی کنید صبح بعد از بیدار شدن و شب قبل از خوابیدن تصویرسازی کنید و به اهدافتون فکر کنید. تصویر موفقیت خودتون رو ببینید و از اینکه به خواسته تون رسیدین خوشحال باشید.

 

 • این راهکار یکی از قدرتمندترین راهکارها برای ثروتمند شدنه که میتونید استفاده کنید. قدرت ذهن رو دست‌ کم نگیرید و با بالا بردن سطح آگاهی تون از موضوعات مرتبط با اطمینان بیشتری از این راهکارها استفاده کنید. این علم کمک بزرگی به بشر کرد تا در سطوح مختلف به موفقیت‌های بیشتری برسه.

 

 • این‌ رو به خاطر بسپارید که جهان بر پایه‌ ی قوانینی بنا شده که میشه با استفاده از اون ها با سرعت بیشتری به خواسته‌ها رسید؛ بنابراین سعی کنید با اطلاعات کافی در راستای اهدافتون قدم بردارید.

 

 • در پکیج کسب ثروت و آرامش هر آن چه برای ثروتمند شدن نیاز داری رو گردآوری کردیم و با تمام جزئیات به این مطالب پرداختیم.

 

 • میتونی با استفاده از این محصول زندگیت رو متحول کنی همونطور که صدها نفر با استفاده از این مطالب و بکار بردن راهکارهایی که هیچ جا به این شکل کامل و مطمئن وجود نداره تونستن به موفقیت‌های بزرگی برسن.

 

 • افراد بسیاری که میتونی بازخوردهایی که گرفتن رو در سایت مطالعه کنی وقتی دلایل موفقیت افراد بزرگ رو مطالعه می‌کنی، می‌بینی این افراد انسان‌ های آگاهی بودن، حالا یا به‌ واسطه‌ی شرایط رشدی شون و یا تلاش‌هایی که بعدها داشتن انسان آگاه میدونه که عوامل مختلفی روی موفق شدنش اثر گذاشته؛ بنابراین سعی میکنه به‌ مرور در هر زمینه‌ ای که احساس نیاز میکنه به اطلاعاتش اضافه کنه تا به موفقیت برسه

 

 • اصلاً صحبت ما به تحصیلات دانشگاهی مرتبط نمیشه در واقع ما درباره‌ی موضوع مهم‌ تری صحبت می‌کنیم که میشه از کلمه‌ ی علم و درک اون علم استفاده کنیم. شاید افراد بسیاری رو دیدیم که با وجود اینکه تحصیلات دانشگاهی نداشتن اما به دلیل تجربیات بالا و سختی‌ هایی که برای رسیدن به موفقیت کشیدن،

 

 • به‌عنوان یک انسان آگاه و کار بلد ازشون یاد می‌ کنیم. این افراد بسیار ارزشمندن چون راه و چاه کار رو بلدن و میتونن راهنمای خوبی برای به موفقیت رسیدن افراد دیگه باشن. ما در پکیج کسب ثروت و آرامش علم، تجربیات و هرآن چه برای ثروتمند شدن نیاز داری رو جمع‌آوری کردیم. ازنظر ما برای ثروتمند شدن باید از تمام زمینه‌های مرتبط آگاهی کسب کنی تا بتونی قوی عمل کنی.

 

 • از شناسایی باورهای ضد ثروت، تأثیر علم تصویرسازی و تلقین به نفس گرفته تا شیوه‌های عملی کسب ثروت که راهکارهایی ارائه داده‌شده تا بتونید در راستای ثروتمند شدن اقدام کنید.

 

 • تلفیق علم و عمل باهم موفقیت و ثروتمند شدنتون رو تضمین میکنه. همیشه این‌رو به خاطر داشته باشید که از فکر تا عمل راهی طولانی وجود داره، به خاطر همینه که افراد بسیاری رو می‌ بینیم که دوست دارن موفق بشن، ثروتمند بشن و در رفاه و آرامش زندگی کنن اما تعداد کمی به این خواسته‌ها میرسن.

 

 • با استفاده از راهکارهای علمی و عملی میشه به هرآن چه در ذهن داریم برسیم فقط کافیه از این راهکارها آگاه شده و بکار ببندیم.تجسم13

لطفا نظر خود را ثبت بفرمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


لیست نظرات

کد تخفیف ۱۰٪
تو بهترینی
کد تخفیف ۲۰٪
نزدیک بودا
کد تخفیف ۳۰٪
یکبار دیگه تلاش کن
کد تخفیف ۴۰٪
خوش شانس نبودی
کد تخفیف ۵۰٪
تو عالی هستی
شانس خودِت رو برای برنده شدن یک فرصت امتحان کن!
برای استفاده از این فرصت لطفاً ایمیل و تلفن همراه خودت رو وارد کن.
قوانین بازی :
 • هر کاربر ۳ بار فرصت دارد.
 • کسی که تقلب می‌کند، شناسایی می‌شود.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.